The Retreat Palm Dubai MGallery By Sofitel ****

Dubaj
Destinaci
jsme
navštívili

Hotel The Retreat Palm Dubai MGallery By Sofitel ****

Hodnocení 7.7 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Dubaj, Dubaj, Palm Jumeirah | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Luxusní lázně Vynikající gastronomie Přímo u pláže

Popis hotelu The Retreat Palm Dubai MGallery By Sofitel **** Dubaj

Vydejte se na cestu perfektní rovnováhy mezi duševní a vnější energií do prvního holistického resortu v Dubaji. Holismus tvrdí, že celek je důležitější než jeho části a každá část má význam pouze vztahujeme-li její význam k ostatním částem nebo k celku. Resort The Retreat Palm Dubai je součástí sdružení „Serenity“ pod vedením skupiny Sofitel a nabízí příjemné útočiště pro maximální odpočinek, klid a opravdu nezapomenutelné vzpomínky na místní dobrodružství.

V resortu se můžete těšit na příjemné lázně vhodné i pro víkendový nebo romantický pobyt a krásné klidné okolí doplněné milým a přátelským personálem.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k The Retreat Palm Dubai MGallery By Sofitel

Hotel je ideální pro hosty, kteří hledají harmonii těla a duše, lákají je relaxační procedury nebo odpočinek u moře. Hoteloví hosté zde naleznou kombinaci léčivých procedur a zdravých pokrmů, které podtrhují holistický přístup tohoto zařízení.

Video hotelu

Nabídka pokojů

Deluxe room

Deluxe room

Soukromý balkón nabízející panoramatické výhledy na azurové vody Perského zálivu, blyštící se světla velkoměsta, francouzská okna a 100 % organické ložní prádlo...

Premium Room

Premium Room

Pokoje Club Room o rozloze 35 m2 se nachází na exkluzivním patře a zahrnují velkou privátní terasu s pohádkovým výhledem na okolní krajinu a moře...

Deluxe One Bedroom Suite

Deluxe One Bedroom Suite

Připravte se na překrásné výhledy na moře a speciální přírodní prvky jako jsou výběrové domorodé květiny, jenž perfektně vystihují suity One Bedroom Suite o rozloze 75 m2...

Premium One Bedroom Suite

Premium One Bedroom Suite

Připravte se na překrásné výhledy na moře a speciální dekorativní prvky jako výběrové místní květiny, které perfektně dokreslují Premium One Bedroom Suite o rozloze 80 m2...

Gastronomie a hotelové restaurace

Stolujte ve vybraných luxusních a stylových restauracích a barech, z nichž každý je unikátním zážitkem. Pochutnejte si na čerstvě vařené kávě v příjemné kavárně, dopřejte svému tělu zdravý čerstvý džus a svačinu v relaxačním prostředí bazénu či si zvolte večeři v jedné ze specializovaných restaurací, které resort nabízí.

Co se jídla týká, tak nabídka místních restaurací zahrnuje široký výběr zdravých pokrmů, uvařených z místně vyrobených produktů, jako je například velbloudí mléko, ovoce, zelenina i rozmanité rostliny.

Vibe

Vibe je á la carte restaurace s možností dát si snídani, oběd a večeři formou bufetu. Nechte se zlákat na jídla připravená na otevřeném ohni podávané s čerstvě vymačkanými džusy. Odpoledne se zde pořádají lekce vaření vedené šéfkuchařem místního wellness centra zaměřené na zdravou stravu. Dále se zde konají tematické večery a posilující detoxikační pozdní snídaně. K tomu všemu se vám naskytnou bezmezné výhledy na pobřeží a moře.

The Social Kitchen

Restaurace The Social Kitchen se nachází na perfektním místě, kde se dá skvěle při stolování pozorovat azurové vody Perského zálivu. V nabídce najdete vybraná zdravá jídla z úrodné oblasti Levanta.

Ripples

Ripples je bazénový bar s širokou nabídkou čerstvě vymačkaných ovocných a zeleninových džusů a tradičních nealkoholických koktejlů. Také se zde servírují pokrmy z celého světa, a to včetně kulinářských specialit z ulice.

Pokud si chcete užít romantickou večeři pod širým nebem s hvězdami, nebo si jen dát oběd v klimatizovaném, unikátním a vysoce sofistikovaném altánku ‚cabana‘, tak tohle je to pravé místo pro vás. Můžete si zde objednat také speciální piknikový balíček, který si můžete rozložit například na jedinečných stolech z písku vyrobených přímo na pláži.

Chapters

Chapters je kavárna v resortu The Retreat Palm Dubai, ve které si můžete dát kávu a popovídat si s ostatními návštěvníky nebo si vzít knihu z knihovny a užít si ji se skvělým čajem. V nabídce najdete čerstvě upečené sušenky právě vytažené z pece, voňavou kávu, chleba a sendviče. Jako něco dobrého na zub pak skvěle zafungují zdravé čokoládové delikatesy a další sladké pokrmy figurující v nabídce. Jako dárek vašim přátelům či členům rodiny, co zůstali doma, můžete dovést organický med, nebo místně produkované datle.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů The Retreat Palm Dubai MGallery By Sofitel

Připravte se na panoramatické výhledy na Perský záliv a uměle vytvořený ostrov Palm Jumeirah. V resortu najdete 255 prostorných pokojů a suit zdobených přirozenými prvky, které byly pečlivě vybrány tak, aby vyzařovaly pohodlí a vyrovnanost.

V rámci dobrého spaní dostanete na výběr mezi postelí o velikosti king a dvěma oddělenými lůžky. K dispozici jsou propojené místnosti i suity a mezi službami najdete například unikátní nabídku rozestýlky s dárkem, exkluzivní doplňky, speciální výběr z polštářového menu a rozmanité druhy organických kosmetických přípravků.

Pokoje a suity obsahují moderní zábavní systém a připojení k síti skrze vlastní aplikaci, ze které si můžete pohodlně objednat pokojovou službu bez opuštění postele.

Club Lounge

Klub Club Lounge zahrnuje exkluzivní prostory k zábavě, k odpočinku v křesle nebo na velké slunečné terase.

Club Floor

Klubové podlaží Club Floor je jeden velký unikátní zážitek. Suity a pokoje, jenž se nachází na tomto patře, obsahují soukromé terasy i privilegia, která se pojí s klubovým členstvím.

Nabídka pokojů

Deluxe room

Deluxe room foto

Soukromý balkón nabízející panoramatické výhledy na azurové vody Perského zálivu, blyštící se světla velkoměsta, francouzská okna a 100 % organické ložní prádlo. To vše a ještě více vás čeká v pokojích Classic Room. Tyto luxusní a prostorné pokoje o rozloze 35 m2 obsahují ložnici s postelí o velikosti king nebo dvě oddělená lůžka, koupelnu se sprchou a vanou, bezplatný přístup na internet, televizi a minibar.

Premium Room

Premium Room foto

Pokoje Club Room o rozloze 35 m2 se nachází na exkluzivním patře a zahrnují velkou privátní terasu s pohádkovým výhledem na okolní krajinu a moře. Samotná poloha skýtá možnost využít výhod klubového salónku, který se nachází jen o pár kroků vedle. Dále zde najdete francouzská okna, výběr mezi postelí king a dvěma lůžky pro jednoho, bezplatnou wi-fi, velkou televizi, minibar a oddělenou sprchu a vanu. Jako host ubytovaný v těchto pokojích budete moci posnídat přímo v klubovém salónku.

Deluxe One Bedroom Suite

Deluxe One Bedroom Suite foto

Připravte se na překrásné výhledy na moře a speciální přírodní prvky jako jsou výběrové domorodé květiny, jenž perfektně vystihují suity One Bedroom Suite o rozloze 75 m2. Můžete se těšit na francouzská okna s výhledem na uměle vytvořený ostrov The Palm a ložnici s postelí o velikosti king. Zároveň zde najdete i privátní balkón, kde můžete sledovat dechberoucí západy slunce. Hlavní výhodou je prostorný obývací pokoj oddělený od ložnice, díky kterému jsou pokoje ideální pro rodiny.

Premium One Bedroom Suite

Premium One Bedroom Suite foto

Připravte se na překrásné výhledy na moře a speciální dekorativní prvky jako výběrové místní květiny, které perfektně dokreslují Premium One Bedroom Suite o rozloze 80 m2. Těště se na francouzská okna s výhledem na ostrov The Palm a ložnici s postelí velikosti king. Naleznete zde i soukromý balkon, kde můžete sledovat dechberoucí západy slunce. Hlavní výhodou je prostorný obývací pokoj oddělený od ložnice, díky čemuž jsou tyto pokoje ideální pro rodiny. Jako host tohoto pokoje budete mít přístup do klubového salonku, kde se podávají exkluzivní snídaně.

Penthouse Suite

Penthouse Suite foto

Vrcholem luxusu je expanzivní suita Royal o rozloze 99 m2. Najdete v ní vířivku Jacuzzi a obrovskou terasu s výhledem na umělé souostroví Palm Jumeirah a Perský záliv. Dále na vás bude čekat ložnice s postelí o velikosti king, koupelna se sprchou a vanou, bezplatné připojení na internet, televize s úhlopříčkou 107 cm a minibar. Samozřejmostí je přístup do klubového salónku a v něm servírovaná snídaně.

Online cena a slevy The Retreat Palm Dubai MGallery By Sofitel ****

Profi foto hotelu The Retreat Palm Dubai ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace The Retreat Palm Dubai MGallery By Sofitel

Stolujte ve vybraných luxusních a stylových restauracích a barech, z nichž každý je unikátním zážitkem. Pochutnejte si na čerstvě vařené kávě v příjemné kavárně, dopřejte svému tělu zdravý čerstvý džus a svačinu v relaxačním prostředí bazénu či si zvolte večeři v jedné ze specializovaných restaurací, které resort nabízí.

Co se jídla týká, tak nabídka místních restaurací zahrnuje široký výběr zdravých pokrmů, uvařených z místně vyrobených produktů, jako je například velbloudí mléko, ovoce, zelenina i rozmanité rostliny.

Vibe

Vibe je á la carte restaurace s možností dát si snídani, oběd a večeři formou bufetu. Nechte se zlákat na jídla připravená na otevřeném ohni podávané s čerstvě vymačkanými džusy. Odpoledne se zde pořádají lekce vaření vedené šéfkuchařem místního wellness centra zaměřené na zdravou stravu. Dále se zde konají tematické večery a posilující detoxikační pozdní snídaně. K tomu všemu se vám naskytnou bezmezné výhledy na pobřeží a moře.

The Social Kitchen

Restaurace The Social Kitchen se nachází na perfektním místě, kde se dá skvěle při stolování pozorovat azurové vody Perského zálivu. V nabídce najdete vybraná zdravá jídla z úrodné oblasti Levanta.

Ripples

Ripples je bazénový bar s širokou nabídkou čerstvě vymačkaných ovocných a zeleninových džusů a tradičních nealkoholických koktejlů. Také se zde servírují pokrmy z celého světa, a to včetně kulinářských specialit z ulice.

Pokud si chcete užít romantickou večeři pod širým nebem s hvězdami, nebo si jen dát oběd v klimatizovaném, unikátním a vysoce sofistikovaném altánku ‚cabana‘, tak tohle je to pravé místo pro vás. Můžete si zde objednat také speciální piknikový balíček, který si můžete rozložit například na jedinečných stolech z písku vyrobených přímo na pláži.

Chapters

Chapters je kavárna v resortu The Retreat Palm Dubai, ve které si můžete dát kávu a popovídat si s ostatními návštěvníky nebo si vzít knihu z knihovny a užít si ji se skvělým čajem. V nabídce najdete čerstvě upečené sušenky právě vytažené z pece, voňavou kávu, chleba a sendviče. Jako něco dobrého na zub pak skvěle zafungují zdravé čokoládové delikatesy a další sladké pokrmy figurující v nabídce. Jako dárek vašim přátelům či členům rodiny, co zůstali doma, můžete dovést organický med, nebo místně produkované datle.

Sport a wellness hotelu The Retreat Palm Dubai ****

Resort The Retreat Palm Dubai je domovem světově prvního wellness centra se značkou Rayya. To nabízí širokou nabídku holistických a zdravotních programů a balíčků, jenž vám budou šité na míru. Toto centrum se skládá z luxusních lázní, moderního fitness centra s posilovnou, zkrášlující kliniky a různých druhů odpočinkových zařízení.

V péči, kterou vás zaměstnanci zahrnou, se skrývá perfektní rovnováha mezi duševním a tělesným zdravím. Dostane se vám intuitivního vedení od lidí z týmu Heartists a konzultantů životního stylu. Rayya Wellness je ideálním místem na začátek změny svého těla, mysli i ducha.

Wellness

Ve wellness centru Rayya vás čeká velká řada exkluzivních balíčků, které se zaměřují na zlepšení duševního i tělesného zdraví. Procedury se odehrávají ve speciálních místnostech, na pláži a ve spoustě dalších, klidných prostorách v okolí.  Tyto balíčky mohou trvat od tří dnů až po dva týdny.

V lázních Rayya berou na vědomí, že každý klient je unikát, a proto jsou programy připravené přesně na míru. Jednotlivé procedury jsou inspirované místní kulturou a byly vyvinuty s důrazem na splynutí s přírodou a personalizovaný zážitek. V nabídce najdete rozsáhlou nabídku výjimečných masáží, péče o tvář, detoxikační terapie a procedury proti stárnutí. Zkušení terapeuti využívají antické techniky, organické produkty a moderní technologie, vše za účelem dosáhnutí toho nejlepšího výsledku.

Fitness centrum

Zdejší fitness centrum vám nabídne prostředky potřebné k zvládnutí vašeho tréninkového režimu. Můžete se těšit na vybavení značky Life Fitness a osobní cvičební balíčky, včetně širokého výběru profesionálně vedených lekcí.

Klíčem k efektivnímu tréninku vždy byla dobrá strava. Tu najdete ve všech restauracích resortu a navíc vám bude k dispozici kvalifikovaný odborník na výživu, který vás nasměruje k těm správným potravinám, jež vaše tělo potřebuje.

Taneční lekce jsou vhodné pro hosty všech úrovní. Je to velká zábava, při které spotřebujete hodně energie a spálíte spousty tuků.

Sun Rise Aqua je kombinace cardio a rezistenčního cvičení, kde díky nízké náročnosti, co se choreografie týče, budete mít plnou kontrolu nad intenzitou samotného tréninku.

Děti v hotelu The Retreat Palm Dubai ****

Dětský klub Rayya

Dětský klub Rayya Kid’s Club vytváří pro mladé hosty zábavné a vzrušující prostředí, ve kterém poznají spoustu nových věcí a kamarádů. Aktivity jsou zaměřeny na kreativní trávení času a jsou vedené odborníky. Díky tomu se nebudete o své ratolesti bát.

Kids‘ wellness management je program, ve kterém se děti naučí vědeckému přístupu k moderním problémům. Mezi ty řadíme například sedavý způsob současného života, se kterým budou děti bojovat skrze vzdělání a inspiraci. Díky těm správným návykům a pomůckám budou schopné čelit nadváze a zjistí jak si zachovat své dlouhodobé zdraví.

Speciální knihovna dává dětem možnost naučit se novým věcem a odnést si důležité znalosti ohledně fungování těla a jeho zdraví.

Lekce vaření pro děti jsou upravené tak, aby i mladí hosté pochopili důležitost, jednoduchost a krásu ve zdravé a nutričně bohaté stravě.

Mapa - The Retreat Palm Dubai MGallery By Sofitel ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu The Retreat Palm Dubai MGallery By Sofitel ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Retreat Palm Dubai MGallery By Sofitel ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu The Retreat Palm Dubai MGallery By Sofitel ****

Letová spojení do Dubaje

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.