W Dubai - The Palm *****

Dubaj
Osobně
jsme
navštívili

Hotel W Dubai - The Palm *****

Hodnocení 9.3 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Dubaj, Dubaj, Palm Jumeirah | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Prvotřídní vybavení Ideální umístění pro aktivní dovolenou U pláže
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu W Dubai - The Palm ***** Dubaj

Hotelový resort W-Dubai je moderní destinace plná prvotřídního vybavení a možnostmi nepřetržitého odpočinku při sledování moře. Pyšní se překrásnými bazény, gurmánskými restauracemi a ideální lokací pro aktivní prožití dovolené. Budete v centru dění, přesto vám však bude dopřáno soukromí.

Místní krystalicky bílé písečné pláže patří mezi ty nejlepší, co se na umělém souostroví Palm nachází. Budete mít možnost vyzkoušet si rozmanité vodní sporty a plážové aktivity. Díky celoročnímu dobrému počasí se v Dubaji dá vždy opalovat.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Wonderful Room King Bed

Wonderful Room King Bed

V pokojích Wonderful Room o rozloze 50 m2 vás čeká prvotřídní nábytek a vybavení. Hlavní ložnice obsahuje postel o velikosti king...

Wonderful Room Double Bed

Wonderful Room Double Bed

Pokoje Wonderful Room Double Bed o rozloze 50 m2 skýtají možnost sledovat oceán z pohodlí svého apartmánu, a to převážně díky francouzským oknům a balkónu...

Fabulous Room King Bed

Fabulous Room King Bed

V pokojích Fabulous Room o velikosti 50 m2 si užijete maximálně pohodlný nábytek a prostorný balkón, ze kterého se otevírají výhledy na třpytící se Perský záliv...

Gastronomie a hotelové restaurace

SOBE

Restaurace SOBE je umístěná na střeše a naservírují vám pokrmy z Latinské Ameriky. Exkluzivní výhledy na celé okolí a každodenní západy slunce vytváří ideální prostředí pro pohodlné stolování. Večeře se podávají od 16:00 do 02:00.

WET

WET deck je restaurace v centru resortu, ve které si každý host přijde na své. Otevřeno je od 8:00 do 23:59 a v rámci obědů i večeří se zde podávají pokrmy z širokého menu plného mezinárodních jídel. Návštěvníci se také mohou těšit na světoznámé koktejly, opalovací lehátka a doprovodnou hudbu od místního DJ.

LIV

V restauraci LIV se zaměřují na snídaně, obědy a večeře složené ze zdravého a čerstvého jídla. Otvírací doba od 6:30 do 23:00 umožňuje celodenní stravování.

TORNO SUBITO

Torno Subito je exkluzivní restaurace založená na vizi geniálního šéfkuchaře Massimo Bottura. Díky autentické výzdobě a specializovaným pokrmům prožijete 60. Léta slunné Itálie. Obědy a večeře se podávají od 12:00 do 23:59.

AKIRA BACK

Akira Back je bývalý profesionální snowboardista, jenž se rozhodl založit moderní kulinářskou restauraci. Na večeři se zde podávají japonské speciality se špetkou korejského vlivu a otevřeno je od 18:00 do 23:59.

W Lounge

Salónek W Lounge je skvělým místem pro odpočinek při kávě nebo koktejlu. Servírují se tady snídaně, obědy i večeře a otevřeno je od 12:00 do 23:59.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů W Dubai - The Palm

Pokoje v hotelu W Dubai jsou plné detailů, díky nimž je ubytování malebné a živé. K dispozici vám bude 292 pokojů a 58 suit s nádhernými výhledy na Perský záliv či souostroví Palm. Sklem dlážděné stěny a pouliční umění ‚graffiti‘ spolu vytváří futuristický vzhled a na hosty tak působí moderním dojmem.

Vybavení odpovídá současnému měřítku luxusního ubytování a zahrnuje například zařízení pro přípravu čaje a kávy, dešťovou sprchu, volně stojící vanu a internet. Prostory v místních suitách jsou dokonale propojeny, díky čemuž při této dovolené lehce splynete s okolím a nebudete mít problém zapomenout na strasti všedních dnů.

Ve všech pokojích najdete kvalitní potahy hlavních postelí vyrobené z 300 vláken, LCD televizi značky Samsung, dokovací stanici pro iPod, nastavitelná světla, budík a spousty dalšího vybavení. Dále se v nich nachází W MixBar, ve kterém se obsloužíte dobrou svačinou a oblíbenými koktejly.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Wonderful Room King Bed

Wonderful Room King Bed foto

V pokojích Wonderful Room o rozloze 50 m2 vás čeká prvotřídní nábytek a vybavení. Hlavní ložnice obsahuje postel o velikosti king. Dále se zde nachází velký balkón pyšnící se výhledy situovanými na oslňující Perský záliv, zvýrazňující kontrast mezi metropolitním interiérem a slunným venkem. Prostorná koupelna poskytuje příležitost odpočinout si v dešťové sprše, obohacené o koupelnové přípravky, a volně stojící vaně.

Wonderful Room Double Bed

Wonderful Room Double Bed foto

Pokoje Wonderful Room Double Bed o rozloze 50 m2 skýtají možnost sledovat oceán z pohodlí svého apartmánu, a to převážně díky francouzským oknům a balkónu. Od předešlého pokoje se liší manželskou postelí.

Fabulous Room King Bed

Fabulous Room King Bed foto

V pokojích Fabulous Room o velikosti 50 m2 si užijete maximálně pohodlný nábytek a prostorný balkón, ze kterého se otevírají výhledy na třpytící se Perský záliv. Výzdoba je řešena v motivech městských kreseb ‚graffiti‘ na jedné stěně a okouzlující skleněnou mozaikou na stěně druhé. Ložnice se pyšní postelí o velikosti king, zatímco koupelna obsahuje dešťovou sprchu, volně stojící vanu a umyvadlo.

Fabulous Room Double Bed

Fabulous Room Double Bed foto

Z pokojů Fabulous Room Double Bed o rozloze 50 m2 se vám naskytnou široké výhledy na oceán. Obývací prostory jsou díky francouzským okenicím plné přírodního světla a oproti předešlým pokojům je zde manželská postel.

Spectacular Room King Bed

Spectacular Room King Bed foto

V pokojích Spectacular Room (50 m2) si užijete maximálně pohodlný nábytek a prostorný balkón, ze kterého se otevírají výhledy na impozantní městské panorama. Výzdoba je řešena v motivech městských kreseb ‚graffiti‘ na jedné stěně a okouzlující skleněnou mozaikou na stěně druhé. Obývací prostory jsou od ložnice s postelí o velikosti king odděleny stěnou pro větší soukromí. Koupelna obsahuje dešťovou sprchu, volně stojící vanu a umyvadlo.

Spectacular Room Double Bed

Spectacular Room Double Bed foto

Z pokojů Spectacular Room Double Bed o rozloze 50 m2 se vám naskytnou široké výhledy na městské panorama. Díky francouzským oknům jsou pokoje plné přírodního světla. Oproti předešlému ubytování se v ložnici nachází manželská postel. Koupelna zahrnuje oddělený sprchový kout a vanu.

W Suite

W Suite foto

Prostorná suita W Suite o rozloze 100 nebo 108 m2 je luxusní ubytování s výhledy na městské panoráma i fascinující Perský záliv. Ten je ideální pozorovat z velké terasy vybavené pohovkou a stolem pro dva. Obývací prostory jsou oddělené od ložnice, ve které najdete postel o velikosti king. Dále zde najdete koupelnu s dešťovou sprchou, vanou a umyvadlem. Futuristická výzdoba je definována barevným prostředím, pouličním uměním ‚graffiti‘ a stěnou ze skleněné mozaiky.

Cool Corner Suite

Cool Corner Suite foto

V suitách Cool Corner (146 nebo 199 m2) zažijete mimořádnou dovolenou, a to díky smyslné a malebné výzdobě ve spojení s poslechem kvalitní hudby z vinylových desek. K vašemu odpočinku také skvěle poslouží expanzivní terasa s pohovkou, díky které si užijete podmanivý výhled na oceán, a stolem pro čtyři hosty, u něhož je snídaně či večeře při výhledu na slunce ideálním způsobem jak začít i skončit den. Na hosty dále čekají zabudované prvky jako je šatní skříň a plně vybavená koupelna.

Fantastic Suite

Fantastic Suite foto

Fantastic Suite je stylová suita o rozloze 167 m2 s jednou ložnicí a oddělenými stolovacími i obývacími prostory. Salonek oplývá výjimečnou výzdobou ve stylu skleněných mozaik, které vytváří příjemný podtón při přehrávání vinylových desek. Připravte se na odpočinek na rozlehlé terase obsahující pohovku a stůl se čtyřmi židlemi. Výhledy jsou situovány na třpytící se Perský záliv. Dále se zde nachází šatní skříň a koupelna obsahující umyvadlo, dešťovou sprchu a volně stojící vanu.

Marvelous Suite

Marvelous Suite foto

Marvelous Suite (184 m2) je stylová suita s jednou ložnicí, se zabudovanou šatní skříní a postelí o velikosti king, oddělenými stolovacími a obývacími prostory. Výzdoba salónku je ve stylu skleněných mozaik, které vytváří příjemný podtón při přehrávání vinylových desek. Výhledy situovány na ostrov Palm a městské panoráma si užijete na rozlehlé terase obsahující pohovku, stůl a čtyři židle. Dále se zde nachází koupelna obsahující umyvadlo, dešťovou sprchu a volně stojící vanu.

Wow Suite

Wow Suite foto

Nechte se probudit zlatými paprsky slunce vycházejícího nad Perským zálivem. Suita Mega Suite o rozloze 550 m2 obsahuje velké obývací a stolovací prostory vybavené plně funkčním barem a zábavným systémem, kuchyňský kout a koupelnu s umyvadlem, dešťovou sprchou, fénem značky Dyson a volně stojící vanou. Přidružená prostorná terasa obsahuje stůl, jemnou pohovku a vířivku značky Jacuzzi. V ložnici se nachází šatní skříň a postel o velikosti king.

Extreme Wow Suite

Extreme Wow Suite foto

Extreme Wow Suite je stylové apartmá se dvěma ložnicemi, velkým obývacím prostorem a prostornou terasou s výhledem na Perský záliv a fascinující panorama Dubaje. Terasa také disponuje pohodlnou pohovkou a soukromou vířivkou, ze které můžete pozorovat neuvěřitelné západy slunce. V jedné z ložnic se nachází šatní stěna a postel velikosti king, ve druhé naleznete dvě oddělené postele.

Online cena a slevy W Dubai - The Palm *****

Profi foto hotelu W Dubai - The Palm *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace W Dubai - The Palm

SOBE

Restaurace SOBE je umístěná na střeše a naservírují vám pokrmy z Latinské Ameriky. Exkluzivní výhledy na celé okolí a každodenní západy slunce vytváří ideální prostředí pro pohodlné stolování. Večeře se podávají od 16:00 do 02:00.

WET

WET deck je restaurace v centru resortu, ve které si každý host přijde na své. Otevřeno je od 8:00 do 23:59 a v rámci obědů i večeří se zde podávají pokrmy z širokého menu plného mezinárodních jídel. Návštěvníci se také mohou těšit na světoznámé koktejly, opalovací lehátka a doprovodnou hudbu od místního DJ.

LIV

V restauraci LIV se zaměřují na snídaně, obědy a večeře složené ze zdravého a čerstvého jídla. Otvírací doba od 6:30 do 23:00 umožňuje celodenní stravování.

TORNO SUBITO

Torno Subito je exkluzivní restaurace založená na vizi geniálního šéfkuchaře Massimo Bottura. Díky autentické výzdobě a specializovaným pokrmům prožijete 60. Léta slunné Itálie. Obědy a večeře se podávají od 12:00 do 23:59.

AKIRA BACK

Akira Back je bývalý profesionální snowboardista, jenž se rozhodl založit moderní kulinářskou restauraci. Na večeři se zde podávají japonské speciality se špetkou korejského vlivu a otevřeno je od 18:00 do 23:59.

W Lounge

Salónek W Lounge je skvělým místem pro odpočinek při kávě nebo koktejlu. Servírují se tady snídaně, obědy i večeře a otevřeno je od 12:00 do 23:59.

Aktivity

Dubaj je město plné mrakodrapů a moderních staveb, z jedné strany obklíčených oceánem a z druhé strany pouští. Není tedy divu, že se v takto rozmanitém prostředí nikdy nebudete nudit.

Město je známé tím, že mají všechno největší, včetně nákupních center, budov, obrazového rámu a spousty dalších působivých výtvorů. To vše je kousek od lokace hotelu, jenž se nachází n největším lidmi vytvořeném ostrově The Palm.

Také milovníci adrenalinu si přijdou na své, mohou vyzkoušet například lanový skluz přes vodu, nebo skok padákem.

Pokud preferujete spíše výlety do přírody, tak určitě oceníte vyjížďku do pouště nebo celodenní plavbu lodí. Vašimi průvodci budou zkušení místní obyvatelé.

W THE STORE

V hotelu vám bude k dispozici vyhlášený obchod W Store, najdete v něm ty největší novinky ze světa módy i domácího vybavení. Nachází se v přízemním patře severního křídla, a bude vám sloužit jako místo, kde se dozvíte nejen nejnovější módní trendy, ale i ty budoucí.

 

Aktivity pro rodiny a děti

Phobia Dubai

Phobia je interaktivní úniková hra, jež se odehrává v reálném životě. Zábava se skrývá v řešení hádanek, hledání stop, a rozpoznávání nápověd. Na celou hru budete mít 60 minut, proto bude potřeba, abyste vy a vaši kamarádi využili všechny mozkové závity a přišli na způsob jak se dostat ven.

Escape Reality

Hra Escape Reality je vhodná pro lidi jakéhokoliv věku a ať už ji budete hrát s rodinou, přáteli nebo s pracovními kolegy, tak si užijete spousty zábavy.

HintHunt Dubai

HintHunt je nová jednoduchá, přesto však velmi zábavná úniková hra pro malé skupinky tří až pěti lidí. V místnosti je dostatek hádanek a tajemství, abyste se zabavili po dobu 60 minut.

Brainscape Games

V únikové hře Brainscape Games budete mít 60 minut na to, abyste se dostali ven z uzamknuté místnosti za pomocí nápověd, rébusů a kódů.

 

Bazény

WET Deck

Místní venkovní a vyhřívaný bazén WET deck je otevřen od 10:00 do 20:00. Ke koupání dostanete ručníky, takže o vaše pohodlí bude postaráno.

WET

Venkovní bazén WET je určený zejména pro děti, právě ty zde najdou záživné aktivity a hry. Bazén je vyhřívaný a také vám půjčí ručníky. Otvírací doba je od 7:00 do 18:00.

 

Meetings

Díky rozmanitým prostorným sálům je hotel W Dubai ideálním místem pro pracovní události, ať už je akce, kterou plánujete, velkého nebo malého rázu.

 

Svatba

Proč se uspokojit s klasickou svatbou, když můžete mít speciální zkušenost, na kterou nikdy nezapomenete.

‚Wed your way‘ je speciální svatební balíček zahrnující veškeré potřebné služby hodné velkolepé svatby. O hosty se bude pečlivě starat profesionální tým, jenž jim splní všechna jejich přání.

Sport a wellness hotelu W Dubai - The Palm *****

Naberte zpět svoji energii v luxusních lázních AWAY spa. Tradiční procedury, jako jsou například péče o obličej a uvolňující masáže, jsou rozšířeny zábavnými prvky a pohodlnou atmosférou. Do nabídky inovativních procedur zapadá například barvení očních řas nebo zlaté obličejové masky.

Pokud rádi prožíváte dovolenou sportovně, je pro vás připraveno fitness centrum s výhledy na dubajské panoráma. Příznivce posilovny potěší vybavení značky Technogym, zatímco milovníci skupinového cvičení se mohou zúčastnit například lekcí aerial jógy, KO8 nebo pole dance. Díky možnosti trénovat s instruktorem si tyto sporty mohou vyzkoušet i naprostí začátečníci.

Další sportovní aktivity zahrnují například běžeckou trasu, jízdu na kajacích a loďkách, saunu, squash, vodní skútr, plachtění, vodní lyže nebo vypůjčení kola.

Wellness centrum

Welness centrum AWAY obsahuje 11 místností na procedury, párovou suitu a hamman, díky čemuž budete znovu plni energie. Po léčebných procedurách vám bude k dispozici místnost s párou, sauna, experimentální sprcha a vířivka. Rezervace jsou nutné, a pokud se chcete vyhnout platbě plné ceny v případě zrušení, tak je potřeba dát vědět 4 hodin předem.

Široká nabídka welness centra zahrnuje tělový peeling, párovou masáž, procedury soustředěné na oči, ruce, rty, vlasy, hlavu a tvář, koupel nohou, soukromou masáž v suitě, make up aplikaci, manikúru, pedikúru, koupání v bazénu, stolování v restauraci, místnost s párou, terapeutickou vanu a holení voskem.

Fitness centrum

Fitness centrum je moderně vybavená svatyně sportu, najdete v ní činky, běhací pásy, orbitrek, rotopedy s výhledem na LCD televize (pro lepší poslech jsou k dispozici sluchátka), posilovací stroje, aqua box, matrace na jógu nebo například lana speed rope.

Pokud jste rádi součástí týmu, tak si určitě vyberete z široké nabídky skupinových lekcí. Zároveň si můžete objednat trénink šitý na míru. 

Mapa - W Dubai - The Palm *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu W Dubai - The Palm *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem W Dubai - The Palm *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Jana Bernátová
Poslední inspekce hotelu
Jana Bernátová 724 730 006

Recenze hotelu W Dubai - The Palm *****

Letová spojení do Dubaje

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.