Hotel Castaway Island Fiji ****

Castaway Island Fiji – jedno z mistrovských děl přírody

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Hotel Castaway Island Fiji ****

Lokalita Fidži, Mamanuca Group, Castaway Island | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Cenami ověnčený rodinný resort Nedaleko hlavního ostrova Důraz na ochranu životního prostředí
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Hotel Castaway Island Fiji **** Fidži

Castaway Island je panenský soukromý ostrov nacházející se v souostroví Mamanuca. Zahrnuje plochu 174 akrů, kterou pokrývá bohatý tropický deštný prales. Ostrov obklopují bílé písečné pláže, živé korálové útesy a azurové vody jižního Tichomoří.

Ostrov je domovem stejnojmenného resortu, který se vyznačuje autentickou fidžijskou atmosférou a pohostinností.

Po více než 40 let udržuje resort nedotčenost okolního tropického prostředí. Váš pobyt tak bude nezapomenutelný. Pokud hledáte tradiční ostrovní styl ubytování, skvělé jídlo a dobrodružné ostrovní aktivity, rozhodně nebudete zklamáni.

Cesta na ostrov Castaway je jednodušší a kratší, než si myslíte. Z mezinárodního letiště v Nadi na ostrově Viti Levu se k resortu dostanete lodí, vodním taxi, hydroplánem či helikoptérou.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Island Bure

Island Bure nabízí domky umístěné mezi svěžími tropickými zahradami. Každá tradiční, samostatně stojící, doškovaná chatka nabízí vysoce klenutý strop, který je ručně vymalován..

Ocean View Bure

Ocean View Bure se nachází v těsné blízkosti pláže a na rozdíl od předchozí kategorie nabízí výhled na oceán...

Beachfront Bure

Beachfront Bure se nachází podél obou stran pláže ostrova (severní a jižní) a nabízí nerušený výhled na oceán...

Family Beach Bure

Family Beach Bure nabízí ubytování až pro 10 osob. Dostupnost je omezená, resort poskytuje pouze jeden bungalov tohoto typu. Skládá se ze dvou vzájemně propojených domků...

Gastronomie a hotelové restaurace

Zvuky oceánu, doteky lehké brízy a barevné záblesky tropické krásy ostrova… a to zdaleka není vše. Dokonalá dovolená se neobejde bez delikátních chutí místní ostrovní kuchyně. Ať už jsou vaše chutě jakékoliv, přijdete si na své díky bohatému menu. Důraz je kladen na sezónní produkty pocházející z Fidži.

Waters Edge Restaurant je hlavní hotelová restaurace s bufetovou částí, která je otevřená na snídaně, obědy i večeře. Zde si můžete užít tradiční fidžijské pokrmy.

Nuku Marau se nachází u bazénu a vychutnáte si tu lehkou snídani á la carte i obědy díky celodenní nabídky sushi, burgerů, sendvičů, apod.

Sundowner Bar servíruje pizzu a tropické saláty. Pozve vás na snídaně, obědy i večeře.

Lali Sandbar vyznává asijskou kuchyni s fidžijskými vlivy. Zajít sem můžete na obědy a večeře. Večer se můžete těšit na kombinace asijských, čínských a místních chutí.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Hotel Castaway Island Fiji

Resort Castaway Island nabízí 27 Island, 12 Ocean View a 27 Beach bures (bungalovů). Hlavním rysem těchto kategorií je postel velikosti king a možnost dvou přistýlek. V každém bungalovu se tak mohou vyspat až čtyři osoby. Početnějším rodinám je určen koncept Castaway Five, díky kterému je možné přidat další manželskou postel. Family Beach bure se vyznačuje třemi ložnicemi, a tak se zde vyspí až deset osob.

Všechny bungalovy jsou prostorné, klimatizované, mají ledničku, fén, žehličku a žehlicí prkno, ručníky, příslušenství k přípravě čaje a kávy, k dispozici je denní pokojová služba a dětské postýlky.

Nabídka pokojů

Island Bure

Island Bure nabízí domky umístěné mezi svěžími tropickými zahradami. Každá tradiční, samostatně stojící, doškovaná chatka nabízí vysoce klenutý strop, který je ručně vymalován ve stylu „tapa“, velkou koupelnu se sprchovým koutem, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby s výrazným nádechem Fidži. Většina bures má jednu manželskou postel a dvě oddělené postele s posuvnými dveřmi, které oddělují tyto dvě místnosti. Všechny bures jsou prostorné a jsou vybaveny výraznými přírodními trámy a komfortním čalouněným nábytkem. K dispozici budete mít i vlastní balkon. Na pláž, do restaurace nebo sportovního zařízení se dostanete z každého domku pěšky během pár minut.

Ocean View Bure

Ocean View Bure se nachází v těsné blízkosti pláže a na rozdíl od předchozí kategorie nabízí výhled na oceán.

Beachfront Bure

Beachfront Bure se nachází podél obou stran pláže ostrova (severní a jižní) a nabízí nerušený výhled na oceán. Všechny jsou situovány jen pár kroků od pláže a břehu moře, a tak si můžete užívat posezení před svým bungalovem s oceánem na dosah.

Family Beach Bure

Family Beach Bure nabízí ubytování až pro 10 osob. Dostupnost je omezená, resort poskytuje pouze jeden bungalov tohoto typu. Skládá se ze dvou vzájemně propojených domků. Nachází se v severní části a je orientován směrem k pláži. Obsahuje tři propojené ložnice a dvě koupelny. Domek je vybaven dvěma manželskými postelemi a šesti samostatnými postelemi. Všechny tři pokoje jsou prostorné a jsou vybaveny výraznými přírodními trámy a komfortním čalouněným nábytkem. Užijte si také výhled na moře z balkonu a okamžitý přístup na bílou písčitou pláž.

Pláž a moře

Castaway Island je místem, které dokonale reprezentuje fidžijské souostroví. Je to ostrůvek vyznačující se tropickým pralesem i nádhernými plážemi se zářivým pískem. Zažijete zde nezapomenutelnou dovolenou plnou slunce, písku a moře.

Online cena a slevy Hotel Castaway Island Fiji ****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství
Zpáteční letenku AIR NEW ZEALAND z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle kalkulace
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA a.s. ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA FIDŽI. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Castaway Island Fiji ****

Naše foto hotelu Castaway Island Fiji ****

Gastronomie a hotelové restaurace Hotel Castaway Island Fiji

Zvuky oceánu, doteky lehké brízy a barevné záblesky tropické krásy ostrova… a to zdaleka není vše. Dokonalá dovolená se neobejde bez delikátních chutí místní ostrovní kuchyně. Ať už jsou vaše chutě jakékoliv, přijdete si na své díky bohatému menu. Důraz je kladen na sezónní produkty pocházející z Fidži.

Waters Edge Restaurant je hlavní hotelová restaurace s bufetovou částí, která je otevřená na snídaně, obědy i večeře. Zde si můžete užít tradiční fidžijské pokrmy.

Nuku Marau se nachází u bazénu a vychutnáte si tu lehkou snídani á la carte i obědy díky celodenní nabídky sushi, burgerů, sendvičů, apod.

Sundowner Bar servíruje pizzu a tropické saláty. Pozve vás na snídaně, obědy i večeře.

Lali Sandbar vyznává asijskou kuchyni s fidžijskými vlivy. Zajít sem můžete na obědy a večeře. Večer se můžete těšit na kombinace asijských, čínských a místních chutí.

Sport a wellness hotelu Castaway Island Fiji ****

Resort Castaway Island vám poskytne širokou škálu aktivit, díky kterým zůstanete aktivní po celý den. Tyto aktivity jsou zcela zdarma:

 • šnorchlování
 • windsurfing
 • kajaky
 • katamarány
 • lodě se skleněným dnem
 • plážový volejbal
 • tenis
 • lekce boxu
 • procházky pralesem
 • kurzy vaření

Nezapomeňte se také informovat o exkurzích, které snadno zpestří váš pobyt. Zahrnují tyto výlety:

 • Island Hopping - prožijte den prozkoumáváním ostrovů v souostroví Mamanuca. Zúčastněte se výletu motorovým člunem do okolních vod a prozkoumejte ostrovy souostroví Mamanuca. Jedná se o celodenní výlet a jeho součástí je oběd v piknik stylu a občerstvení.
 • Modriki Tour - navštivte ostrov, kde byl natočen film Trosečník s Tomem Hanksem. Tento výlet zahrnuje pozdní snídani se šampaňským, šnorchlování a prohlídku místa, kde se filmovalo. Tento úžasný výlet se vám bude líbit a moc si jej užijete – obzvláště pokud znáte film Trosečník. Existuje také velká šance, že během svého výletu najdete Wilsona!

 

 • Kulturní Den - každou středu jste zváni na tradiční iTaukei kulturu. Díky speciálním činnostem a kurzu vaření přes den, večer vrcholí show „Meke“, což je show s akčními tanci a písněmi. Nakonec následuje večeře ve formě bufetu, nabízející jídla připravená ve speciální zemní peci, tzv. Lovo.
 • Exkurze Na Trh Mušlí - kultura a nakupování v jednom. Výlet, kterého se musíte zúčastnit, pokud chcete poznat opravdový život na Fidži. Navštivte lodí místní vesnici Yaro a poznejte místní obyvatele na ostrově Malolo. Budete mít možnost vidět skutečný život na ostrově a především se můžete naprosto volně pohybovat po vesnici a pozorovat, jak tu lidé žijí. Prohlídka začíná tradičním obřadem Kava – a očekává se, že budete pít společně s místními. Na konci exkurze můžete navštívit trh mušlí a podívat se, co vám místní nabízejí. Tradiční bohoslužba je hostům v obci k dispozici každou neděli ráno.

Děti v hotelu Castaway Island Fiji ****

Dovolená s dětmi je zcela přirozenou záležitostí na Castaway Island. Pověstná pohostinnost a láska k dětem je na Fidži známá. Můžete si být jisti, že se vám o děti dobře postará rodina Castaway.

Dětský klub Castaway je proslulý jako místo, kde se děti skutečně baví. Každodenní dobrodružství a mnoho vzdělávacích her zaručují, že vašim dětem den uteče jako voda. Klub je určen dětem starším 3 let. Nabízí aktivity s dozorem, a to od 9:00 do 16:00 a poté od 17:30 do 22:00. Děti se mohou těšit na spoustu legrace a zábavy. A to zcela zdarma.

Pokud dáváte přednost hlídání dětí chůvou, tak je k dispozici celý den a večer za nominální poplatek.

Mapa - Hotel Castaway Island Fiji ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Fidži do hotelu Hotel Castaway Island Fiji ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hotel Castaway Island Fiji ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recenze hotelu Hotel Castaway Island Fiji ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Fidži

Ing. Ondřej Světlík
Hotel Castaway Island Fiji
„Procestoval jsem svět. Rád Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.