Hotel Castaway Island Fiji ****

Fidži

Castaway Island Fiji – jedno z mistrovských děl přírody

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Hotel Castaway Island Fiji ****

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Qalito Island | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Vyhlášený rodinný resort Nedaleko hlavního ostrova Viti Levu Krásné tropické prostředí soukromého ostrova
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Hotel Castaway Island Fiji **** Fidži

Ostrov Castaway Island je domovem stejnojmenného resortu, který se vyznačuje autentickou fijijskou atmosférou a pohostinností. Budete se cítit hýčkaní na každém kroku a místní vás potěší svými neutuchajícími úsměvy. Užijte si pobyt v tradičních vilkách „bure“ s dotykem fijijské architektury a s veškerým potřebným komfortem.

Resort Castaway Island Fiji nabízí nespočet možností pro vyžití od krásný pláží, přes potápění a šnorchlování až po nejrůznější vodní sporty. Unikátní gastronomii poznáte ve vyhlášené restauraci Restaurant 1808, zatímco si vaše děti užijí spoustu zábavy v dětském klubu.

Castaway Island je soukromý tropický ostrov situovaný ve vyhledávaném souostroví Mamanuca. Zahrnuje plochu 174 akrů, kterou pokrývá bohatá tropická vegetace. Ostrov obklopují bílé písečné pláže, pestré korálové útesy a azurové vody jižního Tichomoří.

Cesta na ostrov Castaway je jednodušší a kratší, než si myslíte. Z mezinárodního letiště v Nadi na ostrově Viti Levu se k resortu dostanete lodí, vodním taxi, hydroplánem či helikoptérou.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Island Bure

Island Bure

Populární vilka Island Bure (45 m) se vyznačuje postelí o velikosti king a dvěma samostatnými lůžky, přičemž max. kapacita je 4 osoby...

Ocean View Bure

Ocean View Bure

Ocean View Bure (45 m2) představuje vilku s výhledem na oceán, která disponuje postelí o velikosti king a dvěma samostatnými lůžky v odděleném obývacím prostoru...

Beach Bure

Beach Bure

Plážová vilka North Beach Bure nebo South Beach Bure (45 m2) u severní či jižní pláže nabízí postel o velikosti king a dvě samostatná lůžka s max. kapacitou 4 osoby...

Gastronomie a hotelové restaurace

Dokonalá dovolená se neobejde bez delikátních chutí místní ostrovní kuchyně a dalších gastronomických zážitků. Ať už jsou vaše chutě jakékoliv, přijdete si na své díky bohatému menu několika restaurací a barů.

Restaurant 1808

Restaurace 1808 je vyhlášenou a oceňovanou restaurací, kde můžete stolovat pod hvězdami či na pláži s prsty v písku. Pochutnejte si na fijijsko-asijské fusion kuchyni s důrazem na organické ingredience v čele s ovocem, zeleninou a bylinkami.

Water Edge’s Restaurant

Příjemné venkovní prostředí pod slunečníky s výhledem na pláž a oceán Vám nabídne tato restaurace, která servíruje bufetové a kontinentální snídaně, obědové menu i večeře formou bufetu či a la carte menu.

Meke and Lovo večeře

Každou středu resort oslavuje fijijské tradice. S hotelovým manažerem se začíná pod stromem u restaurace Water Edge’s s koktejlem v ruce při západu slunce. Během zaměstnanci hotelu předvádějí tradiční tance a písně Meke. Poté následuje část Lovo s ohněm nahřátými kameny, na kterých se pečou mořské plody, masa a zelenina v zábalu z banánových listů. Formou bufetu tak vyzkoušíte tradiční místní jídlo.

Sundowner Bar and Grill

V baru, který je umístěn nad pláží se budete moci osvěžit lahodnými koktejly nebo si pochutnat na pizze upečení v klasické peci. Navíc si můžete pizzu odnést také s sebou do vily nebo na piknik.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Hotel Castaway Island Fiji

Resort Castaway Island nabízí přes 60 vilek zvaných místním názvem „bure“. Všechny vilky jsou prostorné a zrenovované a odlišují se polohou i velikostí, aby si každý mohl vybrat dle svých preferencí. Vybavení zahrnuje klimatizaci i stropní ventilátory, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje a mnohé další.

Všichni hosté pak mohou využívat hotelové zařízení a služby jako plážové služby (bezplatné kajaky, šnorhclovací vybavení, paddle boardy), dětský klub (pro děti od 3 let), kulturní aktivity a zábava (středy), ukázky fijiských řemesel, fijijské masáže a kosmetické procedury, směrnárna, potápění, rekreační aktivity (plážový volejbal, stolní tenis, tenisový kurt, procházky apod.), bazény a whirlpool, butik a recepce s nabídkou výletů a aktivit.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Island Bure

Island Bure foto

Populární vilka Island Bure (45 m) se vyznačuje postelí o velikosti king a dvěma samostatnými lůžky, přičemž max. kapacita je 4 osoby. Vily jsou situovány ve svěží tropické zahradě a pyšní se tradiční fijijskou architekturou s dřevěnými prvky a doškovými střechami. Do vybavení patří klimatizace, župany, sprcha, stropní ventilátory, zařízení na přípravu kávy a čaje, postýlka (na vyžádání), denní úklid, vysoušeč vlasů, venkovní houpací síť (u některých vilek), sejf, žehlička a žehlící prkno, minibar.

Ocean View Bure

Ocean View Bure foto

Ocean View Bure (45 m2) představuje vilku s výhledem na oceán, která disponuje postelí o velikosti king a dvěma samostatnými lůžky v odděleném obývacím prostoru. Jsou situovány nedaleko pláže a přitom umístěny v prostředí svěží zeleně. Můžete se těšit na tradiční fijijskou architekturu s dřevěnými prvky, doškovými střechami a ložnici s odděleným obývacím prostorem. Maximální kapacita je 4 osoby. Do vybavení patří klimatizace, župany, sprcha, stropní ventilátory, zařízení na přípravu kávy a čaje, postýlka (na vyžádání), denní úklid, vysoušeč vlasů, venkovní houpací síť (u některých vilek), sejf, žehlička a žehlící prkno, minibar.

Beach Bure

Beach Bure foto

Plážová vilka North Beach Bure nebo South Beach Bure (45 m2) u severní či jižní pláže nabízí postel o velikosti king a dvě samostatná lůžka s max. kapacitou 4 osoby. Tyto vily disponují snadným přístupem na pláž a nabízejí krásné výhledy na moře. Můžete se těšit na fijijskou architekturu, doškové střechy a oddělenou ložnici a obývací prostor. Do vybavení patří klimatizace, župany, sprcha, stropní ventilátory, zařízení na přípravu kávy a čaje, postýlka (na vyžádání), denní úklid, vysoušeč vlasů, venkovní houpací síť (u některých vilek), sejf, žehlička a žehlící prkno, minibar.

Beach Family Bure

Beach Family Bure foto

Rodiny jistě ocení ubytování v rodinné vile Beach Family Bure (120 m2), která ubytuje až 10 osob. V resortu je pouze jedna rodinná vila. Nachází se u severní pláže a zahrnuje tři ložnice se dvěma koupelnami s fijijským stylem, dřevěnými prvky a propracovaným designem. Disponuje dvěma postelemi o velikosti king a šesti samostatnými lůžky. Do vybavení patří klimatizace, župany, sprcha, stropní ventilátory, zařízení na přípravu kávy a čaje, postýlka (na vyžádání), denní úklid, vysoušeč vlasů, venkovní houpací síť (u některých vilek), sejf, žehlička a žehlící prkno, minibar.

Grand Bure

Grand Bure

Luxusní vila Grand Bure (224 m2) se pyšní postelí o velikosti king a čtyřmi samostatnými lůžky a kapacitou maximálně 6 osob. Prožijete tak dovolenou ve vile u pláže, kde do vybavení patří klimatizace, župany, sprcha, stropní ventilátory, zařízení na přípravu kávy a čaje, postýlka (na vyžádání), denní úklid, vysoušeč vlasů, venkovní houpací síť (u některých vilek), sejf, žehlička a žehlící prkno, minibar.

Pláž a moře

Castaway Island je místem, které dokonale reprezentuje fidžijské souostroví. Je to ostrůvek vyznačující se tropickým pralesem obklopeným nádhernými plážemi se zářivým pískem. Zažijete zde nezapomenutelnou dovolenou plnou slunce, písku a moře. S rodinou či v páru si budete moci dopřát spoustu relaxace i zábavy v plážovém prostředí i v moři.

Online cena a slevy Hotel Castaway Island Fiji ****

Profi foto hotelu Castaway Island Fiji ****

Naše foto hotelu Castaway Island Fiji ****

Gastronomie a hotelové restaurace Hotel Castaway Island Fiji

Dokonalá dovolená se neobejde bez delikátních chutí místní ostrovní kuchyně a dalších gastronomických zážitků. Ať už jsou vaše chutě jakékoliv, přijdete si na své díky bohatému menu několika restaurací a barů.

Restaurant 1808

Restaurace 1808 je vyhlášenou a oceňovanou restaurací, kde můžete stolovat pod hvězdami či na pláži s prsty v písku. Pochutnejte si na fijijsko-asijské fusion kuchyni s důrazem na organické ingredience v čele s ovocem, zeleninou a bylinkami.

Water Edge’s Restaurant

Příjemné venkovní prostředí pod slunečníky s výhledem na pláž a oceán Vám nabídne tato restaurace, která servíruje bufetové a kontinentální snídaně, obědové menu i večeře formou bufetu či a la carte menu.

Meke and Lovo večeře

Každou středu resort oslavuje fijijské tradice. S hotelovým manažerem se začíná pod stromem u restaurace Water Edge’s s koktejlem v ruce při západu slunce. Během zaměstnanci hotelu předvádějí tradiční tance a písně Meke. Poté následuje část Lovo s ohněm nahřátými kameny, na kterých se pečou mořské plody, masa a zelenina v zábalu z banánových listů. Formou bufetu tak vyzkoušíte tradiční místní jídlo.

Sundowner Bar and Grill

V baru, který je umístěn nad pláží se budete moci osvěžit lahodnými koktejly nebo si pochutnat na pizze upečení v klasické peci. Navíc si můžete pizzu odnést také s sebou do vily nebo na piknik.

Sport a wellness hotelu Castaway Island Fiji ****

Castaway Island nabízí nespočet sportů a aktivit od východu do západu slunce. Vydejte se na šnorchlovací dobrodružství, zažijte adrenalin při windsurfingu či parasailingu nebo brázděte mořské vody na paddleboardu. K dispozici je i celá řada motorizovaných vodních sportů jako vodní lyže nebo vodní skútry. Navíc se můžete vydat na výlet na okolní ostrovy nebo pozorovat delfíny. A přímo na ostrově pak lze hrát tenis, vyzkoušet plážovou jógu nebo relaxovat na pláži pod palmami. Je opravdu z čeho vybírat.

Bezplatné sporty a aktivity:

šnorchlování (možné zapůjčit šnorchl, masku i ploutve),

windsurfing,

kajaky,

paddleboard,

spyboard,

katamarány,

loď s proskleným dnem,

plážový volejbal,

tenis, rakety a míčky,

procházky do přírody a

kuchařské ukázky.

Zpoplatněné sporty a aktivity:

rybaření,

vylety na okolní ostrovy,

šnorchlovací safari,

pozorování delfínů,

výlet lodí do vesnice Chiefly Village,

banana boat,

kneeboarding,

vodní skútry,

vodní lyže,

parasailing,

noční šnorchlování,

hlubokomořský rybolov,

surfování,

výlet na trh s mušlemi,

pedikúra a manikúra,

masáže a

kadeřnické služby.

Potápění

Pro milovníky potápění resort nabízí certifikované potápěčské centrum, díky kterému se budete moci podívat až na 30 vytipovaných potápěčských lokalit. K dispozici jsou také lekce a vybavení.

Cloud 9

Plovoucí dvoupatrová platforma Cloud 9 je určená pro zábavu a oživení dovolené na pláži. Uprostřed oceánu zde najdete pizzerii, bar a Dje, stejně jako možnosti vyžití v podobě parasailingu, šnorchlování nebo jednoduché relaxace.

Děti v hotelu Castaway Island Fiji ****

Castaway Kids Club

Pro rodiny na dovolené nabízí Castaway Kids Club možnosti vyžití pro děti od 3 let. Nejmenší hosté budou pod profesionálním dohledem a zažíjí spoustu zábavy, dobrodružství, řemesel a her během dnů i večerů. Děti se mohou účastnit mnohých aktivit, které se denně obměňují – patří zde stavění hradů z písku, hledání pokladů, tvorba z kokosových ořechů, tradiční tance, sbírání mušlí, kokosový bowling, noční procházky přírodou nebo ohně.

Rodiče mohou pro své děti využít také služby babysittingu.

Castaway Teen Program

Resort nabízí také možnosti navržené přímo pro teenagery a starší děti. Mohou tak zažít úchvatné šnorchlování, výlet lodí s proskleným dnem, pletení tradičních košíků, hledání pokladů pod vodou, plážový volejbal a mnohé další.

Doprava do hotelu Hotel Castaway Island Fiji

Cesta na ostrov Castaway je jednodušší a kratší, než si myslíte. Z mezinárodního letiště v Nadi na ostrově Viti Levu se k resortu dostanete lodí (90 min plavby), vodním taxi, hydroplánem či helikoptérou (10 min letu).

Mapa - Hotel Castaway Island Fiji ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu Hotel Castaway Island Fiji ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hotel Castaway Island Fiji ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recenze hotelu Hotel Castaway Island Fiji ****

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Bc. Petra Melková
Hotel Castaway Island Fiji
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.