Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****

Fidži

Oceňovaný resort v úchvatném plážovém prostředí

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****

Lokalita Fidži, Vanua Levu, Savusavu | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Ekologicky zaměřený hotel Poznejte podmořský svět s mořskými biology Klidná zátoka

Popis hotelu Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort ***** Fidži

Oceňovaný pětihvězdičkový resort Jean-Michel Cousteau na Fidži je jednou z nejkrásnějších destinací v jižním Pacifiku, kde si užijete nezapomenutelnou dovolenou. Nachází se na ostrově Vanua Levu na 17 akrech kokosových plantáží a poskytuje luxusní ubytování s výhledem na klidné vody zátoky Savusavu Bay.

Resort s důrazem na relaxaci, autentickou kuchyni a kulturu a objevování úžasných tajů přírody nabízí jedinečnou možnost dovolené pro rodiny i zamilované páry. Každý si zde najde to své.

V klidném prostředí zde najdete 25 luxusních vilek „bure“ s pětihvězdičkovým zázemím a prvotřídními službami. Každý den si budete moci pochutnávat na čerstvých specialitách místní kuchyně, dovádět během vodních sportů, pozemních aktivit či výletů nebo se oddat péči profesionálních terapeutů v hotelových lázních. Vyhlášené je potápěčské centrum se sídlem v hotelu. A pokud cestujete s dětmi, můžete se spolehnout na skvělý dětský klub.

Resort Jean-Michel Cousteau se navíc pyšní svým ekologickým přístupem k ochraně přírody a patří tak k předním světovým resortům, které tuto filosofii prosazují. Vy si tak užijete krásnou a komfortní dovolenou, a přitom přispějete k ochraně unikátního přírodního prostředí, jaké se na Fiji nachází.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Gardenview Bure

Gardenview Bure

Gardenview Bure nabízí výhled na tropickou zeleň, pestrobarevné květiny a jiné exotické rostliny s tím, že nabízí příjemné a klidné prostředí...

Oceanfront Bure

Oceanfront Bure

Oceanfront Bure se od kategorie Gardenvie Bure odlišují krásným výhledem na oceán se zátokou Savusavu Bay...

Oceanfront Two-Bedroom Bure

Oceanfront Two-Bedroom Bure

Oceanfront Two-Bedroom Bure jsou skvělým místem pro rodinnou dovolenou až o šesti osobách. Hlavní ložnice je vybavena postelí king, denní válendou a malou obývací částí...

Gastronomie a hotelové restaurace

Objevte kouzlo kulinářských zážitků od profesionálního šéfkuchaře v resortu Jean-Michel Cousteau. Je zde kladen důraz na čerstvé a sezónní ingredience z okolí resortu i z dalších regionů na Fiji. Využívány jsou taktéž bylinky, ovoce, zelenina a další produkty z organické zahrady přímo v resortu. V menu figurují jak fijijské speciality, tak také asijské pokrmy a mezinárodní kuchyně. To vytváří dokonalou a rozmanitou gastronomickou nabídku, která vás ani na konci pobytu neomrzí.

Stolování na pobřeží zátoky Savusavu Bay je opravdovým zážitkem. Kombinace exotických chutí, sofistikovaného vinného lístku a úžasných výhledy na moře a hory v pozadí je zkrátka neodolatelná. Své si zde najdou jak páry toužící po romantické večeři, tak také rodiny při stolování s dětmi. K dispozici jsou i privátní večeř na molu pod hvězdnou oblohou nebo tradiční fijijské pokrmy „lovo“ připravované v zemní „peci“ a s autentickou živou hudbou.

Po večerech je pak hotelový bar ideálním místem pro relaxaci a odreagování se sklenkou v ruce. Takhle můžete trávit chvíle se svými blízkými nebo navázat nová přátelství. V nabídce najdete nespočet vyladěných koktejlů a dalších nápojů, které potěší Vaše chuťové pohárky a dokonale osvěží.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort

Jean-Michel Cousteau Resort Fiji byl postaven na bývalé plantáži kokosových palem o velikosti 17 akrů. Nyní se může pochlubit unikátní tropickou atmosférou, do které je zasazeno 25 luxusně vybavených vilek „burek“, které nabízejí výhledy do tropické zeleně či na modré vody oceánu. Každé ubytování je vyladěno do nejmenších detailů a nabízí komfortní postel o velikosti king, velkou koupelnu i privátní terasu. To vše si mohou užít jak rodiny s dětmi, tak také zamilované páry.

K dispozici jsou i transfery z místního letiště Savusavu do hotelu a zpět, Wifi a pro děti i aktivity v dětském klubu.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Gardenview Bure

Gardenview Bure foto

Gardenview Bure nabízí výhled na tropickou zeleň, pestrobarevné květiny a jiné exotické rostliny s tím, že nabízí příjemné a klidné prostředí. Každá vilka disponuje terasou, relaxačním houpací sítí a venkovním posezením. Do vybavení patří komfortní manželská postel o velikosti king, denní válenda a případně i jedna přistýlka. To z vilky dělá vhodnou volbu pro 2 dospělé až 2 děti.

Oceanfront Bure

Oceanfront Bure foto

Oceanfront Bure se od kategorie Gardenvie Bure odlišují krásným výhledem na oceán se zátokou Savusavu Bay. Nacházejí se jen pár kroků od pláže a disponují terasou, relaxačním houpací sítí a venkovním posezením. Do vybavení patří komfortní manželská postel o velikosti king, denní válenda a případně i jedna přistýlka. To z vilky dělá vhodnou volbu pro 2 dospělé až 2 děti.

Oceanfront Two-Bedroom Bure

Oceanfront Two-Bedroom Bure foto

Oceanfront Two-Bedroom Bure jsou skvělým místem pro rodinnou dovolenou až o šesti osobách. Hlavní ložnice je vybavena postelí king, denní válendou a malou obývací částí. Druhá ložnice vám nabídne dvě oddělená lůžka (která mohou být předělána i na postel o velikosti king). Ze své terasy vybavené lehátky a houpací sítí si užijete výhledy na oceán.

Deluxe Oceanfront Two-Bedroom Suite Bure

Deluxe Oceanfront Two-Bedroom Suite Bure foto

Deluxe Oceanfront Two-Bedroom Suite Bure se pyšní dvěma ložnicemi se dvěma koupelnami a nabízí tak dokonalé soukromí pro pobyty rodin s dětmi či dvou párů na společné dovolené. Můžete se těšit na výhledy na zátoku Savusavu Bay Každá vilka má postel velikosti king a denní válendu v hlavní ložnici, ve druhé menší ložnici pak najdete postel king nebo oddělená lůžka. Do vybavení patří také terasa s posezením a houpací sítí. Maximální kapacita je 6 osob.

Point Reef Bure

Point Reef Bure foto

Point Reef Bure jsou umístěny v odlehlejší části resortu s dobrou dostupností. Mezaninová vilka je velmi prostorná a představuje ideální ubytování pro páry na romantické dovolené nebo pro rodiny. Do výbavy patří jedna velká manželská postel ve vyvýšeném patře a dvě denní válendy ve sníženém patře (které může být využito i jako obývací pokoj) odděleném stěnou. Krásné výhledy na oceán si užijete z mezaninové terasy s posezením a houpací sítí. Maximální kapacita je 5 osob.

Honeymoon Point Reef Bure

Honeymoon Point Reef Bure foto

Vilka Honeymoon Point Reef Bure je podobná kategorii Point Reef Bure, ale liší se v tom, že je vybavena vlastní vířivkou na terase s výhledem na oceán. Nachází se na samotě v zahradách a je oázou pravého klidu a romantiky. Naprosto ideální místo pro strávení líbánek s výhledem na zátoku Savusavu Bay a kouzelné západy slunce. Maximální kapacita je 2 osoby (na vyžádání lze navýšit).

Presidential Villa

Presidential Villa foto

Presidential Villa vám nabídne naprostý komfort a luxus v prostorách, které jsou maximálně jedinečné a patří k tomu nejlepšímu v jižním Pacifiku. Vnitřní i venkovní prostory jsou dokonale vyladěny, abyste se během pobytu cítili jako ve vlastním tropické ráji. K dispozici budete mít soukromé prostory s prostornými terasami, bazénem s nekonečným okrajem, velkou ložnicí s postelí o velikosti king a koupelnou s lázeňskou vanou, venkovní i vnitřní sprchu, samostatný obývací pokoj (který lze využít případně i jako druhou ložnici) a mnohé další. Navíc mají hosté v této vile možnost využít benefity v podobě láhve vína při příjezdu, jedné 60minutové masáže Bobo a koktejlu během Hors d’Oeuvres každý večer. Maximální kapacita je 5 osob.

Pláž a moře

Resort Jean-Michel Cousteau se nachází u pobřeží ostrova Vanua Levu, které lemují úseky krásných pláží se světlým pískem. Ty najdete také přímo v resortu, kde je možné na pláži a v pobřežních vodách provozovat nejrůznější vodní sporty a aktivity pro dospělé i děti.

V resortu je kladen velký důraz na životní prostředí, proto se můžete těšit na krásnou přírodu a moře bohaté na podmořský život. Skvělým zážitkem a příležitostí poznat svět pod mořskou hladinou je šnorchlování a potápění.

Online cena a slevy Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****

Profi foto hotelu Jean-Michel Cousteau Fiji *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort

Objevte kouzlo kulinářských zážitků od profesionálního šéfkuchaře v resortu Jean-Michel Cousteau. Je zde kladen důraz na čerstvé a sezónní ingredience z okolí resortu i z dalších regionů na Fiji. Využívány jsou taktéž bylinky, ovoce, zelenina a další produkty z organické zahrady přímo v resortu. V menu figurují jak fijijské speciality, tak také asijské pokrmy a mezinárodní kuchyně. To vytváří dokonalou a rozmanitou gastronomickou nabídku, která vás ani na konci pobytu neomrzí.

Stolování na pobřeží zátoky Savusavu Bay je opravdovým zážitkem. Kombinace exotických chutí, sofistikovaného vinného lístku a úžasných výhledy na moře a hory v pozadí je zkrátka neodolatelná. Své si zde najdou jak páry toužící po romantické večeři, tak také rodiny při stolování s dětmi. K dispozici jsou i privátní večeř na molu pod hvězdnou oblohou nebo tradiční fijijské pokrmy „lovo“ připravované v zemní „peci“ a s autentickou živou hudbou.

Po večerech je pak hotelový bar ideálním místem pro relaxaci a odreagování se sklenkou v ruce. Takhle můžete trávit chvíle se svými blízkými nebo navázat nová přátelství. V nabídce najdete nespočet vyladěných koktejlů a dalších nápojů, které potěší Vaše chuťové pohárky a dokonale osvěží.

Aktivity

Objevte celou řadu možností a zažijte nezapomenutelné dobrodružství během volnočasových aktivit a rozmanitých výletů, během kterých můžete poznat místní přírodu a autentickou kulturu. Od tradičních rituálů, přes rodinné aktivity a exkurze na krásná a zajímavá místa v okolí.

Loď s proskleným dnem

Pokud chcete poznávat podmořský život a zůstat přitom na suchu, můžete nasednout na palubu loďky s proskleným dnem a připravit se na úžasnou podívanou.

Tradiční vyprávění fijijských příběhů

Usaďte se po boku starších fijijských obyvatel a zaposlouchejte se do pradávných příběhů a legend, které se staly součástí místního života a folkloru sahajícího až 3000 let do minulosti.

Procházka kolem korálů

Objevovat svět pod mořskou hladinou můžete také v mělkých vodách za přítomnosti místního mořského biologa, který vám povypráví mnoho zajímavostí během procházky po mořském dně kole korálových útvarů.

Soukromý ostrov Naviavia

Poblíž pobřeží se nachází soukromý ostrůvek Naviavia, kde najdete pouze tropickou vegetaci, písek a naprosté soukromí. Můžete si zde pochutnat na soukromém pikniku nebo si užít krásné výhledy na západ slunce. Ideální romantické prostředí.

Eco Tour

Prozkoumejte pobřežní mangrovy a rozmanitý ekosystém v doprovodu hotelového mořského biologa, abyste lépe porozuměli fijijskému životnímu prostředí.

Zdravotní procházky

Společně s místními obyvateli se můžete vydat na procházku do nedotčené přírody a objevit mnoho rostlin, které se používají k tradiční medicíně po tisíce let.

Výlety

Během pobytu v resortu Jean-Michel Cousteau se můžete vydat na nejrůznější výlety na souši i na moři. K dispozici jsou:

  • návštěva tradiční vesnice Nukubalavu,
  • výlet do deštného lesa a k vodopádům,
  • mangrovníkové dobrodružství,
  • návštěva farmářských trhů,
  • návštěva místní školy,
  • výlet kajakem po řece,
  • návštěva perlové farmy a
  • návštěva botanické zahrady.

Sport a wellness hotelu Jean-Michel Cousteau Fiji *****

Během své dovolené v resortu Jean-Michel Cousteau zažijete spoustu zábavy v podobě sportovních aktivit na moři i na souši. Milovníci šnorchlování a potápění mohou využít příležitosti poznat jedno z nejvíce rozmanitých míst pod mořskou hladinou na světě. Můžete vyzkoušet celou řadu vodních sportů, zahrát si tenis či volejbal nebo plachtit na otevřeném moři.

K dispozici je také několik bazénu – poblíž pláže najdete bazén pro dospělé, v hlavní části resortu je pak situován rodinný bazén se skluzavkou, dětský bazén se skluzavkou a brouzdaliště pro nejmenší děti.

Potápění

Potápěčské centrum přímo v resortu Jean-Michel Cousteau nabízí množství neobyčejných zážitků pro zkušené potápěče i pro úplné začátečníky. Můžete prozkoumávat vody ve vyhlášené přírodní rezervaci Namena nebo objevovat podmořské prostředí, živočichy a korály v blízkém i vzdálenějším okolí resortu. K dispozici jsou i možnosti certifikace a nejrůznějších potápěčských kurzů, při kterých se vám budou věnovat opravdoví profesionálové.

Šnorchlování

Za šnorchlováním můžete vyrazit hned z mola resortu nebo se vydat lodí do vzdálenějších oblastí. V obou případech zažijete úžasnou podívanou v chráněné přírodní rezervaci s bohatými životem a pestrými korálovými zahradami. Můžete využít také služeb hotelového mořského biologa, který se s vámi podělí o své znalosti. K dispozici jsou i šnorchlovací výlety do širokého okolí.

Rybolov

Pokud máte v oblibě rybolov, můžete během svého pobytu zkusit chytit některý z vyhlášených úlovků v podobě tuňáků, mahimahi, marlínů apod. K dispozici jsou rybářské výlety na 3 hod, půl dne či celý den.

Tenis a volejbal

V hotelu je k dispozici kurt, který lze využít pro tenis či volejbal. Místní personál je Vám k dispozici pro přátelské zápasy na kurtu, při kterých zažijete spoustu zábavy.

Paddleboard a kajaky

Není nic jednoduššího než vzít pádlo do ruky a ve stoje brouzdat mělkými pobřežními vodami na velkém prkně během paddleboardingu. Pro méně odvážné jsou k dispozici i kajaky, ze kterých v sedě můžete obdivovat krásu zátoky Savusavu Bay.

Plachtění

Nechejte jemný vítr, aby vás vzal na pohodovou plavbu malou plachetnicí Hobie Cat a užijte si chvíle při brázdění zátoky Savusavu Bay.

Jóga

Na Fiji získává jóga úplně nový rozměr. Zažijete jógu v naprosto klidném a nedotčeném prostředí s přírodním nádechem a za zvuků šumění vln zátoky Savusavu Bay. K dispozici jsou bezplatné kurzy skupinové jógy každé ráno při východu slunce. Vybrat si můžete i privátní lekce s instruktorem.

Lázně

Lázeňská péče během dovolené na Fiji nemůže chybět ani v pětihvězdičkovém resortu Jean-Michel Cousteau. V tradiční vilce „bure“ určené pro lázeňské procedury si budete moci užít nejrůznější procedury pro navození opravdového pocitu relaxace a uvolnění.

Lázeňské služby zahrnují nejrůznější masáže, tělové zábaly, manikúra i pedikúra.

Děti v hotelu Jean-Michel Cousteau Fiji *****

Děti mohou během pobytu využívat služby dětského klubu „Bula“, který je zdarma a nabízí spoustu zábavných, vzdělávacích a objevovacích aktivit, které si oblíbí děti jakéhokoliv věku. Každé dítě ve věku do 5 let má během pobytu přidělenou chůvu, zatímco děti ve věku 6-12 let jsou ve skupinách po 5 členech a mají k dispozici svého „přátelského vedoucího“. Rodiče tak mohou během dovolené trávit i romantické chvíle ve dvou.

Dětský klub je otevřený od 8 do 21 hod a nachází se pouze pár kroků od hlavní hotelové budovy. K dispozici jsou prostory pro hry, vzdělávací aktivity, stravování, poslech hudby a také možnosti pro výlety v rámci resortu. Dále zde pak najdete bazén se skluzavkou a brouzdaliště pro nejmenší, přírodní tělocvičnu, zipline, trampolínu či centrum řemesel a umění. Starší děti se mohou zapojit také do kulinářského programu vaření.

Rodiny s dětmi mohou využít také pobytový program pro děti do 5 let (Lei Lei) a program pro starší děti ve věku 6-12 let (Marau). Tyto programy jsou pečlivě navrženy, aby odpovídaly věku a preferencím i možnostem dětí dané věkové kategorie.

Doprava do hotelu Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort

Jean-Michel Cousteau Resort Fiji se nachází na ostrove Vanua Levu, který je druhým největším ostrovem na Fiji. Z mezinárodního letiště v Nadi se dostanete místní leteckou linkou na letiště Savusavu (cca 1 hod letu), odkud resort poskytuje bezplatný transfer automobilem přímo do hotelu (cca 20 min jízdy). Druhou možností je také let hydroplánem z letiště v Nadi přímo do resortu.

Mapa - Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Ing. Ondřej Světlík
Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort
„Procestoval jsem svět. Rád Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.