Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****

Oceňovaný hotel s ideálním prostředím pro potápění

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****

Lokalita Fidži, Northern Group, Savusavu | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Ekologicky zaměřený hotel Poznejte podmořský svět s mořskými biology Klidná zátoka

Popis hotelu Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort ***** Fidži

Oceňovaný pětihvězdičkový resort Jean-Michel Cousteau na Fidži je jednou z nejznámějších destinací v jižním Pacifiku určených pro dovolenou. Nachází se na ostrově Vanua Levu na 17 akrech kokosových plantáží a poskytuje luxusní ubytování s výhledem na klidné vody zátoky Savusavu Bay.

Je velmi oblíbeným hotelem pro rodiny, milovníky potápění, ale také pro ty, kteří tu chtějí strávit romantickou dovolenou či líbánky. Skvěle prožitý pobyt zde najde každý, kdo ocení kouzelné okolí, výjimečné jídlo a řadu ekologicky šetrných aktivit. Jean-Michel Cousteau Resort je jediným resortem, který zaměstnává mořské biology na plný úvazek. Ti pak pomáhají hostům poznat podmořský svět Fidži. Žádný jiný luxusní resort na Fidži nespojuje relaxaci a požitek s takovým množstvím ekologických aktivit.

Jean-Michel Cousteau Resort byl oceněn jako nejlepší světové hotelové středisko pro potápění.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Gardenview Bures

Gardenview Bures (37 m² + terasa 19 m², celkem 8) nabízí výhled na tropickou zeleň, pestrobarevné květiny a jiné exotické rostliny...

Oceanfront Bures

Oceanfront Bures (37 m² + terasa 19 m², celkem 7) se od předchozí kategorie odlišují krásným výhledem na oceán. ..

Deluxe Oceanfront Two-Bedroom Suite Bures

Deluxe Oceanfront Two-Bedroom Suite Bures byly navrženy pro zamilované páry nebo pro čtyřčlenné či pětičlenné rodiny. Nabídnou vám soukromí a výhledy na oceán...

Oceanfront Two-Bedroom Bures

Oceanfront Two-Bedroom Bures jsou skvělým místem pro rodiny. Hlavní ložnice je vybavena postelí king, denní válendou a malou obývací částí...

Gastronomie a hotelové restaurace

Dopřejte si skvělou fidžijskou kuchyni, která se inspiruje jižním Pacifikem i asijskými vlivy. Všechna jídla jsou v ceně pobytu a jsou podávány v restauraci s výhledem na Savasavu Bay. Stoluje se pod širým nebem u bazénu. Zatímco budete stolovat, hudebníci vám zahrají serenádu tradičních fidžijských písní. Jednou týdně se koná tradiční fidžijská oslava Lovo.

Speciálním zážitkem může být romantická večeře pod hvězdami na samém konci osvětleného mola. Personál vám naservíruje slavností pokrmy a vy si tak užijete kouzelný intimní večer.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort

Domovem tohoto resortu rozkládajícího se na 17 akrech je malá kokosová plantáž. Ubytování je nabízeno v 25 prostorných bungalovech (bure). Materiály jako dřevo a došky vytvářejí soukromé a pohodlné přístřešky, přičemž každý typ ubytování nabízí ratanový nábytek, manželskou postel s matrací na míru, malé posezení se stolem, stropní ventilátor a terasu s výhledem na zahradu nebo na oceán. Koupelny jsou vybaveny italskými dlaždicemi, dvojitým umyvadlem, oddělenými sprchami a vysoušečem vlasů.

K dalšímu vybavení patří minibar, francouzské zařízení na přípravu kávy, přepychové župany a tropické květiny. Telefon ani TV nejsou k dispozici za účelem zachování maximálně klidného prostředí.

Nabídka pokojů

Gardenview Bures

Gardenview Bures (37 m² + terasa 19 m², celkem 8) nabízí výhled na tropickou zeleň, pestrobarevné květiny a jiné exotické rostliny. Prostorné bungalovy jsou vybaveny terasou, manželskou postelí a denní válendou. Jedná se o ideální ubytování pro dva dospělé a dvě děti do 12 let (přistýlka pro druhé dítě).

Oceanfront Bures

Oceanfront Bures (37 m² + terasa 19 m², celkem 7) se od předchozí kategorie odlišují krásným výhledem na oceán.

Deluxe Oceanfront Two-Bedroom Suite Bures

Deluxe Oceanfront Two-Bedroom Suite Bures byly navrženy pro zamilované páry nebo pro čtyřčlenné či pětičlenné rodiny. Nabídnou vám soukromí a výhledy na oceán. Každý bungalov má postel velikosti king a denní válendu, ve druhé menší ložnici pak najdete postel king.

Oceanfront Two-Bedroom Bures

Oceanfront Two-Bedroom Bures jsou skvělým místem pro rodiny. Hlavní ložnice je vybavena postelí king, denní válendou a malou obývací částí. Druhá ložnice vám nabídne dvě oddělená lůžka. Ze své terasy vybavené lehátky a houpací sítí si užijete výhledy na oceán. Tyto bungalovy ubytují max. 5 dospělých nebo 2 dospělé a 3 děti.

Point Reef Bures

Point Reef Bures (63 m² + terasa 17 m², celkem 3) jsou umístěny v odlehlejší oblasti s dobrou dostupností. Dvoupodlažní Bure je velmi prostorná a představuje ideální ubytování pro páry na líbánkách i pro jiné romantické pobyty. Do výbavy patří jedna velká manželská postel v horním patře, dvě denní válendy v patře spodním a prostory pro posezení. Nádherný výhled na oceán poskytuje ložnice a obývací pokoj. Možnost ubytování dětí v těchto Bures je pouze v době školních prázdnin.

Honeymoon Point Reef Bure with Spa Tub

Honeymoon Point Reef Bure with Spa Tub tato jedinečná Bure je podobná kategorii Point Reef Bure, ale liší se v tom, že je vybavena vlastní vířivkou na terase s výhledem na oceán. Nachází se na samotě v zahradách a je oázou pravého klidu. Naprosto ideální místo pro strávení líbánek.

Villa

Villa (168 m²) vám nabídne to nejlepší z lázeňského života v prostorách, které jsou maximálně jedinečné. Vnitřní i venkovní bydlení zde dostává novou dimenzi luxusního a komfortního ubytování. Mezi základní rysy patří apartmán s manželskou postelí s nebesy, koupelna s jacuzzi, dva toaletní stolky, samostatný pokoj pro posezení, bazén, pavilon s denními válendami, venkovní sprcha a obezděná zahrada. Villa může ubytovat až 2 dospělé a 2 děti.

Pláž a moře

Resort Jean-Michel Cousteau se nachází u pobřeží ostrova Vanua Levu, které lemuje krásná pláž se světlým pískem. V resortu je kladen velký důraz na životní prostředí, proto se můžete těšit na krásnou přírodu a moře bohaté na podmořský život.

Online cena a slevy Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Jean-Michel Cousteau Fiji *****

Gastronomie a hotelové restaurace Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort

Dopřejte si skvělou fidžijskou kuchyni, která se inspiruje jižním Pacifikem i asijskými vlivy. Všechna jídla jsou v ceně pobytu a jsou podávány v restauraci s výhledem na Savasavu Bay. Stoluje se pod širým nebem u bazénu. Zatímco budete stolovat, hudebníci vám zahrají serenádu tradičních fidžijských písní. Jednou týdně se koná tradiční fidžijská oslava Lovo.

Speciálním zážitkem může být romantická večeře pod hvězdami na samém konci osvětleného mola. Personál vám naservíruje slavností pokrmy a vy si tak užijete kouzelný intimní večer.

Sport a wellness hotelu Jean-Michel Cousteau Fiji *****

Objevte nekonečné množství zábavy a dobrodružství na ostrově Vanua Levu. Každý den v resortu Jean-Michel Cousteau představuje širokou škálu zábavných aktivit pro dospělé i děti. Vyzkoušet můžete:

 • plavbu v lodích se skleněným dnem
 • šnorchlování
 • potápění
 • procházku po útesech s mořským biologem
 • poznávání místní flóry
 • eco tour
 • tenis
 • rybaření
 • volejbal
 • kajaking
 • vyprávění tradičních příběhů
 • túru do hor

Nabídka exkurzí obsahuje:

 • výlet do tradiční fidžijské vesnice Nukubalavu
 • exkurze do deštného pralesa
 • dobrodružnou plavbu v kajacích
 • výlet na farmářský trh
 • cesta na soukromý ostrov
 • výlet do perlové farmy
 • exkurze za mangrovovými lesy

Po dni plném dobrodružství a slunce se vydejte do lázní a nechte se hýčkat přátelskými službami v luxusním prostředí. Zdejší plážové lázně nabízejí širokou škálu masáží a jiných lázeňských služeb za příplatek. Je jen na vás, zda si při lázeňské proceduře vyberete prostory ve vašem pokoji nebo v prostředí lázeňského Bure. Hoteloví terapeuti jsou vysoce vyškolení lázeňští zaměstnanci. Lázeňské služby jsou neustále aktualizovány a zlepšovány, aby zdejší terapie a prostory neztratily nic ze své pověsti.

Skvělým zážitkem jsou také lekce jógy v nádherném tropickém prostředí.

Děti v hotelu Jean-Michel Cousteau Fiji *****

Bula Club je tím pravým místem pro vaše ratolesti. Nabízí bezplatný program pro děti mladší pěti let a dále pro děti od šesti do dvanácti let. Malí návštěvníci se dozví spoustu zajímavostí o životním prostředí a světě kolem nich. Užijí si i zábavné aktivity.

Mapa - Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Fidži do hotelu Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Fidži

Ing. Ondřej Světlík
Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort
„Procestoval jsem svět. Rád Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.