Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

Jedinečný, první a zárovLikuliku Lagoon Resorteň jediný resort, poskytující bydlení nad vodou

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Likuliku Lagoon Resort Fiji

Pro hotel Likuliku Lagoon Resort Fiji není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Likuliku Lagoon Resort Fiji.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Doprava do hotelu
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

Lokalita Fidži, Mamanuca Group, Malolo Island | Zobrazit mapu
Strava Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Jediný resort s nadvodními vilami Tradiční vzhled s moderními prvky Pestré aktivity
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Likuliku Lagoon Resort Fiji ***** Fidži

Likuliku Lagoon Resort je první a zároveň jediný resort, který na Fidži poskytující bydlení nad vodou. Luxusní bungalovy jsou umístěné nad vodní hladinou a nabízejí mimo jiné vlastní přístup do vody
i průhlednou podlahu, díky které můžete sledovat báječný podmořský svět.

Likuliku se nachází na jednom z nejnádhernějších ostrovů na Fidži. Nachází se 25 kilometrů od mezinárodního letiště Nadi. Unikátní atmosféra resortu, která je jako stvořená pro ideální pohodovou dovolenou, se odvíjí již od samotného názvu hotelu. Likuliku znamená „klidné vody", lepší místo k odpočinku byste hledali jen těžko.

Tento unikátní resort se nachází v srdci tyrkysové laguny. Ručně pletené doškové střechy, dřevěné stropy a exotický mix přírodních materiálů spolu s moderními prvky vytváří magický vzhled vilek. Je to ztělesněné bohatství starodávných kultur s jemnými doteky dnešní doby.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Likuliku Lagoon Resort Fiji

Tento hotel představuje dokonalou romantiku na opuštěném zeleném ostrově. Jedná se o menší resort, který si oblíbí hosté dávající přednost soukromí.

Pokud se rádi potápíte a šnorchlujete, podmořský svět, který Likuliku obklopuje je skutečně pestrý a zajisté vás okouzlí.

Volný čas můžete trávit i procházkami pralesem, který je opravdu bezpečný.

Ubytování vyznává tradiční styl a hlavním materiálem je dřevo. Doporučujeme vám nadvodní vilky, které mají i prosklenou podlahu a schůdky vedoucí přímo do moře.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Beachfront Bure

Garden Beachfront Bure

Garden Beachfront Bure (55 m² + terasa 19 m² + dvorek 15 m²) jsou tzv. zahradní vilky a jsou jen o malý kousek dále v zeleni než plážové vily...

Beachfront Bure

Beachfront Bure

Beachfront Bure (55 m² + terasa 19 m² + dvorek 15 m²) se nacházejí jen pár kroků od pláže, abyste si dopřáli úžasnou dovolenou u moře...

Deluxe Beachfront Bure

Deluxe Beachfront Bure

Deluxe Beachfront Bure (57 m² + terasa 22 m² + dvorek 15 m²) tyto luxusně vybavené domky mají každý velkou ložnici propojenou s obývacím pokojem, velkou manželskou postel, venkovní terasu..

Gastronomie a hotelové restaurace

Kulinářský zážitek v Likuliku vás obdaří lahodnými chutěmi Tichomoří, které jsou výtvorem nového šéfkuchaře Ihaka Periho a jeho špičkového týmu.

Fijiana Restaurant je ústředním bodem celého resortu. V intimních prostorách této restaurace se můžete kochat výhledem na lagunu, zahrady a bazén v jedinečném prostředí zdejších památek, zvuků a chutí. Kuchyň je čistá, svěží a kreativní a zakládá si na těch nejlepších místních produktech s důrazem na mořské plody, čerstvé tropické ovoce, prémiové potraviny a na rozmanitou kulturu, která formovala Fidži a jižní Pacifik. Koncept stolování je obměňován každý den v podobě menšího degustačního provedení obědem a večeří. Večery bývají obohacený různými tematickými programy, které mají za úkol představit místní kulturní prvky a zvyklosti. Zdejší personál je ochoten se postarat také o nejrůznější stravovací požadavky a s dostatečným oznámením předem jsou kuchaři schopni Vám připravit pokrmy nejrůznějších kuchyní, i když je restaurace zaměřena převážně na kuchyni indickou.

Stravovací koncept a degustační menu vám dopřeje nezaměnitelný pohled do kulturních a tvůrčích elementů, které nezaměnitelně přinášejí ten pravý kulinářský zážitek. To nikde jinde na Fidži nezažijete!

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Likuliku Lagoon Resort Fiji

Jen pár kroků od pláže a krystalově čisté laguny vás dělí tyto rafinovaně uzpůsobené vily. Resort nabízí celkem čtyři kategorie a to nadvodní vily, zahradní vily, plážové vily a Deluxe vily na pláži.

Do vybavení vil patří: komfortní postel o velikosti king (10 vilek napříč kategoriemi nabízí také možnost oddělených postelí), dvě umyvadla, bezplatné Wi-Fi, telefon, stůl, prostor pro posezení, zařízení na přípravu kávy a čaje, lednice, minibar (na vyžádání), bezplatná láhev vody, klimatizace, stropní ventilátor, župany a pantofle, sítnidla oken, záclony a závěsy, venkovní terasa s lehátky, DVD přehrávač s TV, zařízení pro přehrávání hudby s dokovací stanicí a výběrem CD, Pure Fiji vybavení koupelny, plážové osušky, vysoušeč vlasů, sejf, žehlící prkno, deštníky, sarong, polštářové menu, denně úklid pokoje a večerní služba rozestýlky.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Beachfront Bure

Garden Beachfront Bure fotoGarden Beachfront Bure

Garden Beachfront Bure (55 m² + terasa 19 m² + dvorek 15 m²) jsou tzv. zahradní vilky a jsou jen o malý kousek dále v zeleni než plážové vily. Takže pláž budete mít stále na dosah ruky a budete obklopeni svěží zelení i kokosovými palmami. Nabízejí absolutní soukromí a dokonalou relaxaci. Jejich součástí je ložnice spojená s obývacím pokojem, v koupelně je sprchový kout, dvě umyvadla a oddělené WC.

Beachfront Bure

Beachfront Bure fotoBeachfront Bure

Beachfront Bure (55 m² + terasa 19 m² + dvorek 15 m²) se nacházejí jen pár kroků od pláže, abyste si dopřáli úžasnou dovolenou u moře. Nabízejí absolutní soukromí a dokonalou relaxaci. Jejich součástí je ložnice spojená s obývacím pokojem, v koupelně je sprchový kout, dvě umyvadla a oddělené WC. Relaxujte na vlastní terase a kochejte se krásou Fiji!

Deluxe Beachfront Bure

Deluxe Beachfront Bure fotoDeluxe Beachfront Bure

Deluxe Beachfront Bure (57 m² + terasa 22 m² + dvorek 15 m²) tyto luxusně vybavené domky mají každý velkou ložnici propojenou s obývacím pokojem, velkou manželskou postel, venkovní terasu u laguny, vybavenou vlastním vířivým bazénem a lehátky a relaxační postelí, prostorným nádvořím s venkovní sprchou, koupelnu s vanou, dvě umyvadla, oddělené WC, klimatizací, hudebním přehrávačem a telefonem.

Over-Water Bure

Over-Water Bure fotoOver-Water Bure

Over-Water Bure (60 m² + terasa 30 m²) jsou vybaveny klimatizací, hudebním systémem, telefonem, bezplatným Wi-Fi připojením, monitorem s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem. Celkem se jich v resortu nachází deset. Uvnitř najdete ložnici s obývacím pokojem, prostornou šatnu, královskou manželskou postel a koupelnu s vanou, dvěma umyvadly a oddělenou toaletou.

Pláž a moře

Kolem resortu se jako zářivě bílý had stáčí dlouhá pláž pokrytá jemným pískem. Přímo ze své vilky budete moci pozorovat úchvatné tropické scenerie pláže, palem a nekonečného oceánu.

 

Online cena a slevy Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

Nejnižší cena od 11 519 Kč / osoba, noc, Plná Penze v Garden Beachfront Bure
v termínu od 01.05.2020 do 31.03.2021

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Nabídka nocí zdarma v hotelu Likuliku Lagoon Resort Fiji

01. 11. - 18. 12. 2020 a 04. 01. - 31. 03. 2021 zaplaťte min. 5 nocí a získáte 1 noc navíc zdarma vč. plné penze. (platí pro běžný zájezd)

01. 11. - 18. 12. 2020 a 04. 01. - 31. 03. 2021 zaplaťte min. 10 nocí a získáte 2 noci navíc zdarma vč. plné penze. (platí pro běžný zájezd)

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Celebration Package = min 5 nocí pro svatební cestu, obnovu slibů, výročí či oslavu narozenin, obdržíte 1 hod aromatickou masáž pro pár a láhev šumivého vína. Neplatí pro Garden Beachfront Bure.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 0 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství
Zpáteční letenku AIR NEW ZEALAND z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle kalkulace
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA a.s. ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA FIDŽI. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Hotel je určen pro hosty ve věku 17 a více let. Kapacita ubytování = max 2 osoby.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Likuliku Lagoon Resort *****

Naše foto hotelu Likuliku Lagoon Resort *****

Gastronomie a hotelové restaurace Likuliku Lagoon Resort Fiji

Kulinářský zážitek v Likuliku vás obdaří lahodnými chutěmi Tichomoří, které jsou výtvorem nového šéfkuchaře Ihaka Periho a jeho špičkového týmu.

Fijiana Restaurant je ústředním bodem celého resortu. V intimních prostorách této restaurace se můžete kochat výhledem na lagunu, zahrady a bazén v jedinečném prostředí zdejších památek, zvuků a chutí. Kuchyň je čistá, svěží a kreativní a zakládá si na těch nejlepších místních produktech s důrazem na mořské plody, čerstvé tropické ovoce, prémiové potraviny a na rozmanitou kulturu, která formovala Fidži a jižní Pacifik. Koncept stolování je obměňován každý den v podobě menšího degustačního provedení obědem a večeří. Večery bývají obohacený různými tematickými programy, které mají za úkol představit místní kulturní prvky a zvyklosti. Zdejší personál je ochoten se postarat také o nejrůznější stravovací požadavky a s dostatečným oznámením předem jsou kuchaři schopni Vám připravit pokrmy nejrůznějších kuchyní, i když je restaurace zaměřena převážně na kuchyni indickou.

Stravovací koncept a degustační menu vám dopřeje nezaměnitelný pohled do kulturních a tvůrčích elementů, které nezaměnitelně přinášejí ten pravý kulinářský zážitek. To nikde jinde na Fidži nezažijete!

Sport a wellness hotelu Likuliku Lagoon Resort *****

Nespočet aktivit, které Likuliku nabízí, dělá tento resort ještě lákavější. Zažijte kouzelné šnorchlování jen kousek od vaší vilky nebo se nechte odvézt na odloučené místo, kde uvidíte neuvěřitelný podvodní svět. Nemusíte být potápěči, abyste mohli shlédnout rybky a korály všech barev nebo zahlédnout delfíny. Potápění na Fidži patří mezi absolutní špičku a pro nové zájemce resort nabízí i třídenní intenzivní kurz Open Water.

Pro aktivnější zájemce je tu nabídka winsurfingu nebo rybolovu. Pro milovníky dobrodružství je připravena procházka po ostrově, přes prales po upravených přírodních cestách a na konci vás čeká odměna v podobě nádherného výhledu na skupinu ostrovů Mamanuca.

Pokud byste se rádi seznámili s kulturním prostředím Fidži, vydejte se do místní vesnice. Její obyvatelé jsou nesmírně přátelští, s radostí vás přijmou mezi sebe a povypráví vám o bohatých tradicích a kultuře tohoto kraje.

Po dlouhém dni plném dobrodružství a zábavy přijde vhod relaxace. Té jsou zasvěceny lázně Tatadra. Tatadra znamená „Dům snů“. Pod rukama zkušených masérek si můžete vychutnat uvolňující masáže, které uleví bolestem a navodí ve vás pocit, že jste se ocitli v nebi. Nechte hýčkat své smysly a ponořte se do světa duševního klidu. Lázně se nacházejí v nádherném komplexu s výhledem na tropickou oázu a překrásnou lagunu.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Celebration Package = min 5 nocí pro svatební cestu, obnovu slibů, výročí či oslavu narozenin, obdržíte 1 hod aromatickou masáž pro pár a láhev šumivého vína. Neplatí pro Garden Beachfront Bure.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 0 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Mapa - Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Fidži do hotelu Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Likuliku Lagoon Resort Fiji *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Fidži

Bc. Petra Melková
Likuliku Lagoon Resort Fiji
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.