Malolo Island Fiji ****

Rajské ostrovy plné místní kultury

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Malolo Island Fiji ****

Lokalita Fidži, Mamanuca Group, Malolo Island | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Spojení odpočinku v ráji s trochou dobrodružství Krásné šnorchlování a potápění Vhodný i pro rodiny s dětmi
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Malolo Island Fiji **** Fidži

Malolo Island je idylický ostrovní ráj, který je součástí souostroví Fidži. Leží západne od hlavního ostrova Viti Levu a je tím pravým místem, kde zapomenete na veškerý stres moderní doby a budete jen relaxovat na zlatých písčitých plážích, v prostředí bohatých korálových útesů, kymácejících se kokosových palem a azurového moře.
Resort Malolo Island je intimním rustikálním střediskem v blízkosti pláže, které nabízí typickou fidžijskou pohostinnost, autentickou atmosféru i prastaré kulturní vlivy. Ideální útočiště zde najdou rodiny s dětmi i zamilované páry.
Resort vlastní fidžijská rodina, která se zodpovědně stará o všechny hosty a ukazuje jim, že i takovýto svět může být skutečností.
Ostrov Malolo je vzdálen pouhých 25 kilometrů od mezinárodního letiště Nadi. K resortu se snadno dostanete lodí či hydroplánem.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Family Bure

Family Bures (100 m²) poskytnou ubytování až pro sedm osob. Představují dvou podlažní domek s velkou verandou, dvěma ložnicemi, hlavní koupelnou a menší koupelnou, velkým obývacím poko..

Oceanview Bure

Ocean View Bures (33 m²) se pyšní verandou (14 m²), postelí king a dvěma oddělenými lůžky. Ubytují se zde až čtyři osoby. K dispozici je i pohodlná obývací část...

Deluxe Oceanview Bure

Deluxe Ocean View Bures (50 m²) se od předchozí kategorie odlišují prostornějším obývacím pokojem. Je možné přidat přistýlku, a tak poskytnou dostatek prostoru až pro pět osob...

Tadra Bure

Tadra Beach Bures (50 m²) se nacházejí v nejprivátnější části resortu. Jsou určené pouze dospělým párům...

Gastronomie a hotelové restaurace

Díky nedávné rekonstrukci vám resort Malolo může představit zcela nový koncept stravování a nový kuchařský tým. Nabídka obsahuje asijské a pacifické speciality, čerstvou místní produkci, mořské plody, tropické ovoce, osvěžující saláty i kvalitní masa.

Beach Bar je místem, kde se stoluje s nohama v písku. Hosté si zde pochutnávají na kávě, čerstvých salátech, pizze, hamburgerech, rybách i specialitách z grilu. Večer se Beach Bar stává dějištěm přátelských setkání. Bar je otevřen sedm dní na obědy a šest dní na večeře. V sobotu večer má zavřeno.

The Restaurant Complex připomíná starý plantážnický dům s otevřenou verandou. Nachází se mezi tropickým pralesem a přehlíží dva bazény.

Terrace Restaurant je hlavní restaurací resortu. Může zde stolovat až 100 osob. Nabízí moderní asijskou a pacifickou kuchyni s čerstvými surovinami. Snídaně jsou kontinentální, obědy a večeře se podávají formou menu á la carte. Dětské menu je také k dispozici.

Treetops Restaurant se nachází na druhé straně restauračního komplexu. Je to klimatizovaný prostor pro dospělé hosty a děti starší 13 let. Na á la carte menu figurují místní pokrmy. Večeře se zde podávají od 18:30 do 22:00.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Malolo Island Fiji

Resort Malolo prošel v roce 2009 rekonstrukcí, která byla zaměřena především na ubytování. V roce 2013 byla přestavěna restaurace a centrální část resortu. Nový vzhled je světlý, stylový a připomíná koloniální éru s vysokými stropy a rustikální elegancí.

Celkem 46 bungalovů (bures) se vyznačuje klimatizací a umístěním přímo u pobřeží, jen pár kroků od pláže. Kategorie nabízejí 28 Ocean View Bures, 12 Deluxe Ocean View Bures, 4 Family Bures a 2 Tadra Beach Bures.

Vybavení bungalovů zahrnuje žehličku a žehlicí prkno, fén, ručníky, příslušenství k přípravě čaje a kávy, ledničku a trezor.

 

Nabídka pokojů

Family Bure

Family Bures (100 m²) poskytnou ubytování až pro sedm osob. Představují dvou podlažní domek s velkou verandou, dvěma ložnicemi, hlavní koupelnou a menší koupelnou, velkým obývacím pokojem a třemi lůžky v obývací části.

Oceanview Bure

Ocean View Bures (33 m²) se pyšní verandou (14 m²), postelí king a dvěma oddělenými lůžky. Ubytují se zde až čtyři osoby. K dispozici je i pohodlná obývací část.

Deluxe Oceanview Bure

Deluxe Ocean View Bures (50 m²) se od předchozí kategorie odlišují prostornějším obývacím pokojem. Je možné přidat přistýlku, a tak poskytnou dostatek prostoru až pro pět osob.

Tadra Bure

Tadra Beach Bures (50 m²) se nacházejí v nejprivátnější části resortu. Jsou určené pouze dospělým párům. Mají prostornou verandu, postel velikosti king a dvě pohovky v obývací části. K dispozici budete mít i láhev australského vána a košík ovoce po příjezdu.

Pláž a moře

Bungalovy resortu Malolo se nachází přímo na krásné pláži se světlým pískem. Ze své verandy to budete mít na pobřeží jen pár kroků. Ocean, omývající břehy ostrova, je bohatým zdrojem podmořského života.

 

Online cena a slevy Malolo Island Fiji ****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství
Zpáteční letenku AIR NEW ZEALAND z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle kalkulace
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA a.s. ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA FIDŽI. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Malolo Island Fiji ****

Naše foto hotelu Malolo Island Fiji ****

Gastronomie a hotelové restaurace Malolo Island Fiji

Díky nedávné rekonstrukci vám resort Malolo může představit zcela nový koncept stravování a nový kuchařský tým. Nabídka obsahuje asijské a pacifické speciality, čerstvou místní produkci, mořské plody, tropické ovoce, osvěžující saláty i kvalitní masa.

Beach Bar je místem, kde se stoluje s nohama v písku. Hosté si zde pochutnávají na kávě, čerstvých salátech, pizze, hamburgerech, rybách i specialitách z grilu. Večer se Beach Bar stává dějištěm přátelských setkání. Bar je otevřen sedm dní na obědy a šest dní na večeře. V sobotu večer má zavřeno.

The Restaurant Complex připomíná starý plantážnický dům s otevřenou verandou. Nachází se mezi tropickým pralesem a přehlíží dva bazény.

Terrace Restaurant je hlavní restaurací resortu. Může zde stolovat až 100 osob. Nabízí moderní asijskou a pacifickou kuchyni s čerstvými surovinami. Snídaně jsou kontinentální, obědy a večeře se podávají formou menu á la carte. Dětské menu je také k dispozici.

Treetops Restaurant se nachází na druhé straně restauračního komplexu. Je to klimatizovaný prostor pro dospělé hosty a děti starší 13 let. Na á la carte menu figurují místní pokrmy. Večeře se zde podávají od 18:30 do 22:00.

Sport a wellness hotelu Malolo Island Fiji ****

Malolo nabízí širokou škálu aktivit, ke kterým mají přístup všichni hosté a to zcela bezplatně. Tyto aktivity zahrnují:

 • šnorchlování
 • kajaky
 • plavby
 • windsurfing
 • plážový volejbal

Za poplatek si můžete užít:

 • vodní lyžování
 • potápění
 • plavbu po ostrovech
 • pozorování delfínů
 • návštěvu místní vesnice
 • rybaření

Po dni plném slunce si zajděte do krásných lázní Leilani’s Spa. Vyberte si třeba relaxační fidžijskou tělovou masáž nebo tradiční omlazující tělový zábal. Lázně, ukryté v pralese mezi bure 22 a 23, jsou pravou tropickou svatyní klidu. Má místnosti pro páry i jednotlivce a také prostory pro manikúru a pedikúru. Dotazy a rezervace vám vyřídí na recepci resortu Malolo.

Děti v hotelu Malolo Island Fiji ****

Tia’s Treehouse je domovem bezplatného dětského klubu s dozorem. Klub je otevřen denně, a to pouze pro děti od 4 do 12let. Děti mladší 4 let potřebují individuální dozor – hlídání vám rádi domluví na recepci nebo přímo v klubu. Tyto služby jsou placené. Dětský klub je otevřen od 09:00 do 21:00 a má pro děti připraven originální program Yanu Yanu inspirovaný životem skutečných domorodců na Malolu. Bližší informace vám poskytnou na recepci.

Mapa - Malolo Island Fiji ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Fidži do hotelu Malolo Island Fiji ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Malolo Island Fiji ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Malolo Island Fiji ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení Fidži

Bc. Petra Melková
Malolo Island Fiji
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.