Navutu Stars Fiji ****

Fidži

Ostrov s italským nádechem

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Navutu Stars Fiji ****

Lokalita Fidži, Yasawa Islands, Yangetta Island | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Majitelé z Itálie Na jednom z Yasawa ostrovů Zelená oáza v krásné zátoce

Popis hotelu Navutu Stars Fiji **** Fidži

Vítejte v Navutu Stars Fiji Boutique Resort. Hnízdí podél třech malebných zátok ostrova Yasawa, který je součástí skupiny ostrovů Fidži. Pokud toužíte po luxusním rozmazlování, dokonalém servisu, autentické fidžijské atmosféře a okamžicích relaxace a romantiky, pak jste na správném místě.

Tento resort je ideálním místem pro líbánky i relaxační dovolenou mezi palmami. V resortu může být ubytováno pouze 20 hostů v plážových bungalovech, které dokreslují krásnou exotickou atmosféru.

Navutu Stars byl přiveden k životu díky třem italským vlastníkům, kteří se chtěli vzdát rychlého tempa moderního života doma v Itálii a oddat se „bosému“ životu v jižním Pacifiku. Resort je tak místem, kde si odpočine nejen vaše tělo, ale i mysl. Odkazy na Itálii tu ale objevíte, například v restauračním menu.

Souostroví Yasawa se nachází 40 námořních mil od Mezinárodního letiště Nadi, které je situováno na hlavním ostrově Viti Levu. Letadlem se na ostrov dostanete za 30 minut, lodí z přístavu Denarau Marina za cca 4 hodiny.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Beachfront Bure

Beachfront Bures (celkem 5) se nacházejí přímo u pláže s bílým pískem a přehlížejí tyrkysovou lagunu. Interiéry přecházejí ve venkovní prostory, kterým vévodí privátní terasa a zahrada. ..

Grand Bure

Grand Bures (celkem 9) jsou postaveny z místního dřeva a slámy. Vyznačují se jednoduchým designem zasazeným mezi bujnou tropickou vegetaci. Každá chatka je umístěna na samotě...

Garden Bure

Garden Bure (celkem 1) je situována mezi dvěma Grand Bures, v tropickém pralese s úžasnými výhledy na oceán. Hosté mají přístup na stejnou pláž, jako obyvatelé Grand Bures...

Gastronomie a hotelové restaurace

Navutu Stars Resort nabízí prvotřídní gurmánskou kuchyni. Restaurace resortu používá jen místní a čerstvé suroviny smíchané s tradičními italskými lahůdkami. Stále se vyvíjející nabídka je obohacována o dary ostrova, jako jsou humři, krabi, tuňák a bio sezónní zelenina.

Hosté si mohou vybrat, kde chtějí stolovat. Dokonalou večeři si mohou užít při svíčkách na verandě restaurace nebo v soukromí, ve svém vlastním bungalovu. Oběd je možný servírovat jako piknik na pláži.

Snídaně jsou servírovány na terase od 7:30 do 10:00. Zahrnují kontinentální pochoutky, jako jsou muffiny, palačinky, čerstvé ovoce, cereálie, džusy i á la carte možnosti.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Navutu Stars Fiji

Resort nabízí tři kategorie bungalovů (bure). Vybavení zahrnuje postel velikosti king, denní válendu, francouzské dveře, dvě sofa, dvojitá umyvadla, koupelnové doplňky, fén, plážové ručníky, mini-bar, kimona, CD přehrávač, bavlněné povlečení a houpací síť.

Nabídka pokojů

Beachfront Bure

Beachfront Bures (celkem 5) se nacházejí přímo u pláže s bílým pískem a přehlížejí tyrkysovou lagunu. Interiéry přecházejí ve venkovní prostory, kterým vévodí privátní terasa a zahrada.

Grand Bure

Grand Bures (celkem 9) jsou postaveny z místního dřeva a slámy. Vyznačují se jednoduchým designem zasazeným mezi bujnou tropickou vegetaci. Každá chatka je umístěna na samotě. Nabídnou vám úžasnou terasu, ze které budete mít perfektní výhled na oceán a vzdálenější ostrovy souostroví. Každá bure disponuje velkou vanou v obývací části. Každý den vám masérka připraví vonné oleje, sušené květiny a plovoucí svíčky, abyste si mohli užít úžasnou voňavou relaxaci.

Garden Bure

Garden Bure (celkem 1) je situována mezi dvěma Grand Bures, v tropickém pralese s úžasnými výhledy na oceán. Hosté mají přístup na stejnou pláž, jako obyvatelé Grand Bures. Tato bure je vhodná pro ty, co hledají soukromí a úspornější možnost.

Pláž a moře

Pokud sníte o tom, jak ráno vyjdete ze svého bungalovu přímo na pláž a dopřejete si ranní procházku bez bot, pak věřte, že v resortu Navutu Stars se váš sen splní. Krásné pláže pokrývá jemný bílý písek a vody oceánu lákají k osvěžení i k zábavným aktivitám.

 

Online cena a slevy Navutu Stars Fiji ****

Profi foto hotelu Navutu Stars Fiji ****

Gastronomie a hotelové restaurace Navutu Stars Fiji

Navutu Stars Resort nabízí prvotřídní gurmánskou kuchyni. Restaurace resortu používá jen místní a čerstvé suroviny smíchané s tradičními italskými lahůdkami. Stále se vyvíjející nabídka je obohacována o dary ostrova, jako jsou humři, krabi, tuňák a bio sezónní zelenina.

Hosté si mohou vybrat, kde chtějí stolovat. Dokonalou večeři si mohou užít při svíčkách na verandě restaurace nebo v soukromí, ve svém vlastním bungalovu. Oběd je možný servírovat jako piknik na pláži.

Snídaně jsou servírovány na terase od 7:30 do 10:00. Zahrnují kontinentální pochoutky, jako jsou muffiny, palačinky, čerstvé ovoce, cereálie, džusy i á la carte možnosti.

Sport a wellness hotelu Navutu Stars Fiji ****

Nechte se nakazit pomalým rytmem okolní přírody a dopřejte si dostatek relaxace, ke které byl tento ostrov stvořen. Pokud chvíli neposedíte a nemůžete se dočkat, až se vrhnete do dobrodružství, i vy si přijdete na své. Vody objímající ostrov jsou bohatým zdrojem podmořského života, jehož pestrost vás dostane.

Resort nabízí tyto bezplatné aktivity:

 • šnorchlování
 • kajaky
 • túry
 • návštěvy vesnice
 • volejbal
 • pletení košíků
 • kava session

Za příplatek si pak můžete užít tyto aktivity:

 • rybaření
 • plavbu po okolních ostrovech
 • potápění
 • wakeboarding
 • den jako občan Fidži

V Navutu jsou pro hosty i lázně, které lákají hosty na různé druhy masáží, při kterých maséři používají kvalitní kosmetické přírodní produkty Pure Fiji. Skvělým zážitkem jsou také lekce jógy pod širým nebem, třeba už v 7 ráno.

 

Mapa - Navutu Stars Fiji ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu Navutu Stars Fiji ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Navutu Stars Fiji ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Navutu Stars Fiji ****

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.