Six Senses Fiji *****

Fidži

Elegantní vily s bazénem a malebná pláž před hotelem

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Six Senses Fiji *****

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Malolo Island | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Krásné vilky se soukromým bazénem Malebná pláž přímo před hotelem Dokonalý servis a prvotřídní lázně

Popis hotelu Six Senses Fiji ***** Fidži

Six Senses Fiji se nachází na tropickém ostrově Malolo, největším z úchvatného souostroví Mamanuca, vzdáleném pouhých 25 km od mezinárodního letiště v Nadi. V resortu naleznete prostorné vilky s privátním bazénem a řadu honosných rezidencí o dvou až pěti ložnicích. Resort je obklopen křišťálově čistými vodami Tichého oceánu a malebnými plážemi s bílým pískem v kouzelné zátoce.

Six Senses je výjimečný i širokým výběrem několika exkluzivních restaurací, které podávají vynikající pokrmy inspirované tradiční místní kuchyní. Dále je nutno zmínit širokou škálu nabízených vodních sportů a aktivit, jako například plachtění či surfování, ale také luxusní lázně s jógovým altánem nebo týdenní rozvrh aktivit, které Vás zavedou na neobvyklá místa a zajistí Vám jedinečné zážitky, na které budete rádi vzpomínat. V hotelu Vám bude k dispozici i vlastní „plánovač“ zážitků, knihovna či kvalitně vybavený butik.

Ubytování v Six Senses Fiji je ideální pro všechny milovníky exotiky, kteří touží nalézt soukromý tropický ráj s veškerým pohodlím a vybavením domova. Budete moci prožít jedinečné chvíle, které vytvoří nezapomenutelné zážitky a vzpomínky.

Podnebí ostrova je tropické a stále příjemně teplé, což s něj činí ideální celoroční destinaci, kdy si každý najde to své období dle vlastních preferencí. Resort Six Senses, se svou velkorysou rozlohou 48,5 hektarů, je orientován k nádherné písčité pláži lemované bujnou tropickou vegetací.

K dispozici je několik možností pro transfer z letiště v Nadi do hotelu. Můžete využít přepravu automobilem a sdílenou či privátní lodí nebo také let helikoptérou.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Hideaway Pool Villa

Hideaway Pool Villa

Vila s jednou ložnicí a rozlohou 110 m², která ubytuje až 2 dospělé a 1 dítě. Je vybavena pohodlnou postelí velikosti king a rozkládací pohovkou, ale její největší předností je rozho..

Hideaway Pool Suite

Hideaway Pool Suite

Tyto apartmány jsou o něco prostornější, umožňují oddělení ložnice a obývacího prostoru dveřmi. Jejich rozloha je 200 m² a ubytují až dva dospělé a dvě děti...

Beachfront Pool Villa

Beachfront Pool Villa

To nejlepší z Fidži si užijete v této plážové vile se skvělým výhledem a přímým přístupem na pláž...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hlavní myšlenkou resortu Six Senses Fiji je přinášet tu nejkvalitnější gastronomii, která se vyznačuje moderním pojetím tradiční fidžijské a mezinárodní kuchyně. Ve všech restauracích se používají čerstvé potraviny v bio kvalitě, převážně z lokálních statků, či přímo z hotelové farmy a bylinkových zahrádek.

Tovolea Restaurant

Restaurace se nachází v srdci resortu, odkud se otevírá krásný výhled na oceán. Snídaňová nabídka se skládá z bohatého výběru kontinentálních snídaní, sezónního ovoce a zeleniny od místních farmářů. Pokud byste chtěli něco víc, v nabídce je i gourmet menu s pokrmy, které skvěle doplní základní nabídku. K obědu Vám restaurace nabídne skvělé tapas a různé zdravé speciality, včetně raw kuchyně. Večerní menu se obvykle skládá z grilovaných pokrmů připravovaných dle aktuální nabídky čerstvých mas a ryb, mořských plodů a fidžijské kuchyně. To je ideálně doplněno nabídkou nápojů o propracovaných koktejlů.

RaRa Restaurant & Bar

Z restaurace RaRa budete mít báječný výhled na romantickou marínu, která se na konci zátoky nachází. V menu naleznete sortiment drobného občerstvení. Večer si pak vychutnejte chutné pokrmy z čerstvých lokálních ingrediencí, vyvážené lahodné koktejly nebo domácí tonic.

Teitei Pizzeria

V pizzerii si užijete otevřenou kuchyni, kde můžete interagovat s kuchaři, zatímco vám budou připravovat delikátní pizzy na přání. Nachází se poblíž letního kina a bylinkové zahrady.

Gourmet Deli

Malý obchůdek s velkým výběrem zmrzlin, sladkostí, sýrů, pečiva, slaných pochutin i domácích surovin, které si můžete vychutnat u vás ve vile, na zahradě, u bazénu, nebo kdekoliv jinde Vás napadne.

Ice Creamery

Pochutnejte si na oblíbené domácí zmrzlině a osvěžte se během parných dnů. Můžete si vybrat z celé řady příchutí zahrnujících místní ingredience. Ideální zpestření dne na pláži!

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Six Senses Fiji

V Six Senses Fiji naleznete rozmanité prostorné vily, z nichž každá disponuje soukromým bazénem. Vily se pohybují v rozloze od 110 do 310 m², včetně vnitřního i venkovního prostoru. Všechny vily jsou vybaveny vanou, hlavovou sprchou a oddělenou toaletou, sadou kosmetiky, vysoušečem vlasů, trezorem, Bluetooth reproduktorem, TV se satelitními kanály včetně bezplatného filmového kanálu, minibarem a lednicí na víno, soupravou pro přípravu kávy a čaje, kávovarem s biorozložitelnými kapslemi, lahvemi pitné vody a bezplatným internetovým připojením.

Pro rodiny či skupiny přátel jsou ideální volbou rezidence, tj. velké vily se 2–5 ložnicemi, s celkovou rozlohou až 2768 m², obrovskou terasou a velkým bazénem, plně vybavenou kuchyní a výhledem na zátoku Vunabaka. Rezidence jsou k dispozici na vyžádání.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Hideaway Pool Villa

Hideaway Pool Villa foto

Vila s jednou ložnicí a rozlohou 110 m², která ubytuje až 2 dospělé a 1 dítě. Je vybavena pohodlnou postelí velikosti king a rozkládací pohovkou, ale její největší předností je rozhodně terasa. Na tu se otevírají velká francouzská okna, díky kterým ji dokonale propojíte s vnitřním prostorem. Na terase pak naleznete malý bazén, venkovní lenošku, posezení a venkovní koupelnu s vanou.

Hideaway Pool Suite

Hideaway Pool Suite foto

Tyto apartmány jsou o něco prostornější, umožňují oddělení ložnice a obývacího prostoru dveřmi. Jejich rozloha je 200 m² a ubytují až dva dospělé a dvě děti. I zde se Vám otevře výhled do vlastní zahrady s terasou a bazénem, kde můžete odpočívat na lenoškách, opalovat se, posedět s partnerem či rodinou u stolu nebo si užít chvilku odpočinku ve venkovní vaně.

Beachfront Pool Villa

Beachfront Pool Villa foto

To nejlepší z Fidži si užijete v této plážové vile se skvělým výhledem a přímým přístupem na pláž. Ani zde nechybí prostorná ložnice, obývací prostor, soukromý bazén a veranda s lehátky a posezením, nebo úžasná venkovní vana. Vila má rozlohu 110 m² a ubytuje maximálně 2 dospělé a 1 dítě.

Two-bedroom Hideaway Pool Suite

Two-bedroom Hideaway Pool Suite foto

Tato luxusní vila v sobě kombinuje to nejlepší z Hideaway Pool Villa a Pool Suite, takže vytváří prostor ideální pro rodiny. Ve dvou ložnicích a obývacích pokojích je možno ubytovat až 4 dospělé a 3 děti. Vila má velkorysou rozlohu 310 m² a nepostrádá ani úžasnou soukromou zahradu se dvěma terasami a bazény. Na terasách se samozřejmě nachází veškeré obvyklé vybavení, včetně venkovní vany.

Two-Bedroom Beachfront Pool Residence

Two-Bedroom Beachfront Pool Residence foto

Dvouložnicová rezidence umístěná přímo na pláži se pyšní privátní bazénem v obklopení zeleně a bílého písku, kde si můžete užívat relaxace na nespočet způsobů. Můžete se těšit dvě komfortní ložnice, na venkovní terasu s lehátky a prostorem pro stolování i na velký obývací pokoj uvnitř vily. K dispozici je také plně vybavená kuchyňka, kde Vám šéfkuchař rád připraví vynikající pokrmy či osvěžující koktejl. Rozměry vily jsou 1760 m2, přičemž kapacita je až 6 osob.

Three-Bedroom Marina Pool Residence

Three-Bedroom Marina Pool Residence foto

Dopřejte si pohodlí tříložnicové rezidence s velkým privátním bazénem a umístěním na okraji maríny, odkud se můžete kochat krásnými výhledy na luxusní jachty v tropickém ráji. Ve vile dále najdete tři ložnice, obývací prostor, velká terasa s lehátky a prostorem pro stolování i plně vybavená kuchyňka, kde Vám šéfkuchař rád připraví vynikající pokrmy či osvěžující koktejl. Rozměry vily jsou 1975 m2, přičemž kapacita je až 8 osob.

Four-Bedroom Oceanview Pool Residence

Four-Bedroom Oceanview Pool Residence foto

Dokonalou dovolenou plnou soukromí a luxusu prožijete v rezidenci o čtyřech ložnicích, která byla navržena s důrazem i na ty nejmenší detaily. Díky poloze v kopci nad resortem se Vám naskytnou nezapomenutelné výhledy na oceán. K dispozici jsou dvě konfigurace těchto vil. Můžete se těšit na prostorný privátní bazén, obývací pokoj, velkou terasu s lehátky a prostorem pro stolování, plně vybavená kuchyň s možností kulinářských zážitků přímo ve vile a mnohé další. Rozměry vily jsou 1850 m2, přičemž kapacita je až 10 osob.

Four-Bedroom Beachfront Pool Residence

Four-Bedroom Beachfront Pool Residence foto

Čtyřložnicové rezidence na pláži jsou ideální volbou pro větší rodiny či skupiny přátel, kteří touží po jedinečné dovolené s pláží na dosah ruky. Vily mají několik konfigurací, ale každá zahrnuje čtyři ložnice, velký bazén s terasou, lehátky a prostorem ke stolování. Samozřejmostí je obývací pokoj a privátní plně vybavená kuchyňka. Rozměry vily jsou 1672-2785 m2, přičemž kapacita je až 10 osob.

Five-Bedroom Beachfront Pool Residence

Five-Bedroom Beachfront Pool Residence foto

Největší hotelová rezidence se pyšní pěti ložnicemi a polohou přímo u pláže, kde si dokonalý pobyt užijí jak rodiny, tak také skupiny přátel. Dopřejte si luxus vlastního bazénu, prostorné terasy s lehátky a místem pro stolování. K dispozici budete mít i velký obývací pokoj, plně vybavená kuchyňka s možností privátního stolování a mnohé další. Rozměry vily jsou 2768 m2, přičemž kapacita je až 12 osob.

Pláž a moře

Resort Six Senses Fiji je zasazen do krásné a rozlehlé zátoky, která je obklopena bílou písčitou pláží a svěží zelenou vegetací. Na pláži můžete bezstarostně relaxovat nebo se vydat do vody a vyzkoušet celou řadu vodních sportů. Přímo z pláže lze vyrazit na šnorchlování nebo vyzkoušet vodní lyže, kajaky, paddle boardy apod.

Hotel disponuje také vlastní marínou, kde lze zaparkovat nespočet jachet nebo si pronajmout privátní loď.

Online cena a slevy Six Senses Fiji *****

Profi foto hotelu Six Senses Fiji *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Six Senses Fiji

Hlavní myšlenkou resortu Six Senses Fiji je přinášet tu nejkvalitnější gastronomii, která se vyznačuje moderním pojetím tradiční fidžijské a mezinárodní kuchyně. Ve všech restauracích se používají čerstvé potraviny v bio kvalitě, převážně z lokálních statků, či přímo z hotelové farmy a bylinkových zahrádek.

Tovolea Restaurant

Restaurace se nachází v srdci resortu, odkud se otevírá krásný výhled na oceán. Snídaňová nabídka se skládá z bohatého výběru kontinentálních snídaní, sezónního ovoce a zeleniny od místních farmářů. Pokud byste chtěli něco víc, v nabídce je i gourmet menu s pokrmy, které skvěle doplní základní nabídku. K obědu Vám restaurace nabídne skvělé tapas a různé zdravé speciality, včetně raw kuchyně. Večerní menu se obvykle skládá z grilovaných pokrmů připravovaných dle aktuální nabídky čerstvých mas a ryb, mořských plodů a fidžijské kuchyně. To je ideálně doplněno nabídkou nápojů o propracovaných koktejlů.

RaRa Restaurant & Bar

Z restaurace RaRa budete mít báječný výhled na romantickou marínu, která se na konci zátoky nachází. V menu naleznete sortiment drobného občerstvení. Večer si pak vychutnejte chutné pokrmy z čerstvých lokálních ingrediencí, vyvážené lahodné koktejly nebo domácí tonic.

Teitei Pizzeria

V pizzerii si užijete otevřenou kuchyni, kde můžete interagovat s kuchaři, zatímco vám budou připravovat delikátní pizzy na přání. Nachází se poblíž letního kina a bylinkové zahrady.

Gourmet Deli

Malý obchůdek s velkým výběrem zmrzlin, sladkostí, sýrů, pečiva, slaných pochutin i domácích surovin, které si můžete vychutnat u vás ve vile, na zahradě, u bazénu, nebo kdekoliv jinde Vás napadne.

Ice Creamery

Pochutnejte si na oblíbené domácí zmrzlině a osvěžte se během parných dnů. Můžete si vybrat z celé řady příchutí zahrnujících místní ingredience. Ideální zpestření dne na pláži!

Aktivity

Bazény a pláž

Resort Six Senses Fiji je zasazen do krásné a rozlehlé zátoky, která je obklopena bílou písčitou pláží a svěží zelenou vegetací. Hotel disponuje také vlastní marínou, kde lze zaparkovat nespočet jachet nebo si pronajmout privátní loď. Samozřejmostí je pak hlavní hotelový bazén s výhledem na pláž a moře.

Další aktivity v resortu Six Senses Fiji

 • podmořské exkurze – k dispozici jsou potápěčské výlety, objevování sousostroví Yasawa, šnorchlovací safari, potápění se žralokem bělavým,
 • kino pod hvězdami – kino KaloKalo vás zabaví během večerů pod hvězdami,
 • kurzy fijijštiny – poznejte místní jazyk přímo od rodilých mluvčích,
 • scénické výlety helikoptérou – souostroví Mamanuca můžete objevovat i z ptačí perspektivy,
 • fijijská kulturní noc – tradiční pokrmy, tance a hudba i popíjení nápoje kava během večera,
 • kurzy vaření – naučíte uvařit se mnohé místní speciality z čerstvých ingrediencí
 • výlety na moře – budete moci navštívit okolní ostrůvky, vydat se na vzdálené souostroví Yasawa, užít si západ slunce z paluby lodi a mnohé další,
 • ochrana mořského prostředí – přidejte se k této iniciativě a pomozte obnovit korálové útesy v okolních vodách,
 • kurz mixologie – poznejte kouzlo barmanů a naučte se namixovat si vlastní koktejl,
 • čištění podmořského dna – už jste jistě měli možnost poznat krásy pod mořskou hladinou, pomozte mořské dno udržovat čisté i během dovolené,
 • pozorování leguánů – vydejte se do přírodní rezervace leguánů, abyste mohli pozorovat tato zvířat v jejich přirozeném přírodním prostředí,
 • procházka tropickou zahradou – v rámci resortu se můžete vydat na procházku tropickou hotelovou zahradou s mnoha palmami, ale také se zeleninou a ovocem, které využívají hotelové restaurace,
 • návštěva místní vesnice – místní kulturu a způsob života lze poznat také přímo z prostředí fijijské vesnice, kde uvidíte, jak funguje tamní komunita během každodenního života.

K dispozici vám bude také:

 • vlastní „plánovač“ zážitků,
 • knihovna, wifi, knihy, magazíny a
 • butik s designovým zbožím, místními uměleckými výrobky, doplňky a domácí dekorací.

Sport a wellness hotelu Six Senses Fiji *****

V hotelu budete moci využívat rozmanité sportovní zázemí pro zábavu i pro udržení svého těla ve formě. K dispozici je:

 • vnitřní i venkovní fitness centrum,
 • zážitkové centrum s nabídkou denních aktivit,
 • akademie surfování Tropicsurf,
 • potápění a šnorchlování,
 • tenisový kurt,
 • plachtění, vodní skútry, vodní lyže a kajaky
 • paddle boardy a
 • skydiving.

Šnorchlování, potápění a surfování

Každá část roku je vhodné pro jiné aktivity, což z hotelu Six Senses Fiji dělá celoroční destinaci pro dovolenou. Od ledna do dubna je možné vyrazit za rybolovem, zatímco od dubna do prosince můžete vyrazit na moře s plachetnicí. Celoročně jsou pak oblíbenými aktivitami šnorchlování, potápění a surfování.

Nejlepší šnorchlování zažijete od října do dubna, kdy zde panují optimální podmínky. Za potápěním se pak na Fiji vydejte nejlépe v některém z měsíců od dubna do října, přičemž nejlepší viditelnost je v létě a na podzim, kdy je voda studenější.

Podmínky pro surfování jsou vhodné po celý rok. Od dubna do října jsou vlny díky mořským proudům nejlepší. Od listopadu do března pak sice nezažijete tolik adrenalinu, ale pořád jsou vlny více než vhodné pro prvotřídní zážitky na prkně.

Lázně Six Senses

Lázně Six Senses Spa jsou tím nejlepším místem, kde si můžete dopřát chvilku jen sami pro sebe. Profesionální personál pracuje s tou nejmodernější technologií pro stanovení důležitých osobních biomarkerů, podle kterých se odvíjí proces personalizace procedur. Poradí Vám, jak správně relaxovat, jak dosáhnout kvalitnějšího spánku nebo jak upravit svou stravu či životní styl, abyste co nejvíce zlepšili kvalitu Vašeho života.

Maséři pak při své práci používají čerstvé byliny z hotelové zahrady, které tak pomáhají s tvorbou lázeňských procedur na míru. Prvotřídní kosmetiku Six Senses si budete moci pořídit i přímo v lázeňském obchůdku. Relaxovat můžete v jedné ze čtyř masážních místností, položit se do horké nebo studené vířivky, navštívit parní lázně, nebo se můžete zúčastnit například skupinové meditace.

Do lázeňské nabídky patří:

 • wellness programy – mnohé několikadenní programy zaměřené na různé oblasti od detoxu a jógy přes fitness až po spánek,
 • lázeňské procedury – speciální procedury a personalizované individuální masáže inspirované lokálními praktikami a tradičními prvky ve spojení s moderním přístupem,
 • lázeňští a wellness experti,
 • uvítací salonek a možnost butiku s pestrou nabídkou lázeňských produktů,
 • alchymistický bar,
 • nehtový bar pro manikúru a pedikúru,
 • místnost pro privátní konzultace,
 • čtyři privátní bure pro procedury (pro jednotlivce i dvojice),
 • bylinná sauna, parní místnost, studený a teplý bazének a sprchy ve stylu vodopádu,
 • venkovní relaxační část,
 • fitness centrum,
 • jungle gym a
 • pavilon pro jógu a meditaci.

Děti v hotelu Six Senses Fiji *****

Děti mohou v resortu Six Sense Fiji využívat služby dětského klubu Grow with Six Senses, kde budou v obklopení přírody a pod dohledem zkušených vychovatelů. Nejmenší hosté tak poznají místní kulturu, možnosti wellness, udržitelnost prostředí a sociální přístup skrze hravou formu, která baví každého. Je to zkrátka dobrodružství s mnoha aktivitami, na které vaše děti nezapomenou.

Doprava do hotelu Six Senses Fiji

K dispozici je několik možností pro transfer z letiště v Nadi do hotelu. Resort je od letiště vzdálen přibližně 25 km. Můžete využít přepravu automobilem a sdílenou či privátní lodí. Z přístavu do hotelu trvá plavba cca 35 min. Další možností je pak transfer z letiště do hotelu helikoptérou. Během letu o délce 10 min se Vám naskytnou úžasné výhledy.

 

Mapa - Six Senses Fiji *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu Six Senses Fiji *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Six Senses Fiji *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Six Senses Fiji *****

Letová spojení na Fidži

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.