Six Senses Fiji *****

Elegantní vily s bazénem a malebná pláž před hotelem

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Six Senses Fiji *****

Lokalita Fidži | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Krásné vilky se soukromým bazénem Malebná pláž přímo před hotelem Dokonalý servis a prvotřídní lázně

Popis hotelu Six Senses Fiji ***** Fidži

Six Senses Fiji se nachází na tropickém ostrově Malolo, největším z úchvatného souostroví Mamanuca, vzdáleném pouhých 25 km od mezinárodního letiště v Nadi. V resortu naleznete 24 prostorných soukromých vilek s bazénem a sérii honosných rezidencí se 2–5 ložnicemi. Celý ostrov je obklopen křišťálově čistými vodami Tichého oceánu a malebnými plážemi s bílým pískem.

Podnebí ostrova je tropické a stále příjemně teplé, což s něj činí ideální celoroční destinaci. Resort Six Senses, se svou velkorysou rozlohou 48,5 hektarů, je orientován k nádherné písčité pláži lemované bujnou tropickou vegetací. Ubytování v Six Senses Fiji je ideální pro všechny milovníky exotiky, kteří touží nalézt soukromý tropický ráj s veškerým pohodlím a vybavením domova.

Six Senses je výjimečný i širokým výběrem několika exkluzivních restaurací, které podávají vynikající pokrmy inspirované tradiční místní kuchyní. Dále je nutno zmínit širokou škálu nabízených vodních sportů a aktivit, jako například plachtění či surfování, ale také luxusní lázně s jógovým altánem nebo týdenní rozvrh aktivit, které Vás zavedou na neobvyklá místa a zajistí Vám jedinečné zážitky, na které budete rádi vzpomínat.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Hideaway Pool Villa

Hideaway Pool Villa

Vila s jednou ložnicí a rozlohou 110 m², která ubytuje až 2 dospělé a 1 dítě. Je vybavena pohodlnou postelí velikosti king a rozkládací pohovkou, ale její největší předností je rozho..

Hideaway Pool Suite

Hideaway Pool Suite

Tyto apartmány jsou o něco prostornější, umožňují oddělení ložnice a obývacího prostoru dveřmi. Jejich rozloha je 200 m² a ubytují až dva dospělé a dvě děti...

Beachfront Pool Villa

Beachfront Pool Villa

To nejlepší z Fidži si užijete v této plážové vile se skvělým výhledem a přímým přístupem na pláž...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hlavní myšlenkou resortu Six Senses Fiji je přinášet tu nejkvalitnější gastronomii, která se vyznačuje moderním pojetím tradiční fidžijské a mezinárodní kuchyně. Ve všech restauracích se používají čerstvé potraviny v bio kvalitě, převážně z lokálních statků, či přímo z hotelové farmy a bylinkových zahrádek.

Tovolea Restaurant

Restaurace se nachází ve středu resortu, odkud se otevírá krásný výhled na oceán. Snídaňová nabídka se skládá z bohatého výběru kontinentálních snídaní, sezónního ovoce a zeleniny od místních farmářů. Pokud byste chtěli něco víc, v nabídce je i gourmet menu s teplými pokrmy, které skvěle doplní základní nabídku. K obědu Vám restaurace nabídne skvělé tapas a různé zdravé pokrmy, včetně raw kuchyně. Večerní menu se obvykle skládá z grilovaných pokrmů připravovaných dle aktuální nabídky čerstvých mas a ryb, mořských plodů a fidžijské kuchyně.

RaRa Restaurant & Bar

Z restaurace RaRa budete mít báječný výhled na romantický přístav, který se na konci zátoky nachází. V menu naleznete sortiment drobného občerstvení a specialit typických pro jihovýchodní Asii. Večer si pak vychutnejte chutné pokrmy z čerstvých lokálních ingrediencí, vyvážené lahodné koktejly, nebo domácí zázvorovou limonádu.

RaRa Café

Ideální místo pro relax u dobré kávy, odpoledního čaje nebo chutného zákusku, s nádherným výhledem na malý přístav. V kavárně se podávají čerstvé dorty, koláče, drobné občerstvení a výběrová káva z Fidži.

Gourmet Deli

Malý obchůdek s velkým výběrem zmrzlin, sladkostí, slaných pochutin i domácích surovin, které si můžete vychutnat u Vás ve vile, na zahradě, u bazénu, nebo kdekoliv jinde Vás napadne.

TeiTei Pizza

V pizzerii si užijete otevřenou kuchyni, kde můžete interagovat s kuchaři, zatímco Vám budou připravovat delikátní pizzy na přání. Nachází se poblíž letního kina a bylinkové zahrady, nedaleko RaRa Café & Bar.

Tovolea Bar and Lounge

V Tovolea baru bude vždy ten pravý čas na dobrý koktejl. Společně s restaurací Tovolea se nachází ve středu resortu a nabízí skvělý výhled na oceán a západ slunce.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Six Senses Fiji

V Six Senses Fiji naleznete 24 prostorných vil, z nichž každá disponuje soukromým bazénem. Vily se pohybují v rozloze od 110 do 310 m², včetně vnitřního i venkovního prostoru. Všechny vily jsou vybaveny vanou, hlavovou sprchou a oddělenou toaletou, sadou kosmetiky, vysoušečem vlasů, trezorem, Bluetooth reproduktorem, TV se satelitními kanály včetně bezplatného filmového kanálu, minibarem a lednicí na víno, soupravou pro přípravu kávy a čaje, kávovarem s biorozložitelnými kapslemi, lahvemi pitné vody a bezplatným internetovým připojením.

V resortu se rovněž nachází přibližně 60 luxusních rezidencí: velkých vil se 2–5 ložnicemi, s celkovou rozlohou od 600 do 1000 m², obrovskou terasou a velkým bazénem, plně vybavenou kuchyní a výhledem na zátoku Vunabaka. Rezidence jsou k dispozici na vyžádání.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Hideaway Pool Villa

Hideaway Pool Villa

Vila s jednou ložnicí a rozlohou 110 m², která ubytuje až 2 dospělé a 1 dítě. Je vybavena pohodlnou postelí velikosti king a rozkládací pohovkou, ale její největší předností je rozhodně terasa. Na tu se otevírají velká francouzská okna, díky kterým ji dokonale propojíte s vnitřním prostorem. Na terase pak naleznete malý bazén, venkovní lenošku, posezení a venkovní koupelnu s vanou.

Hideaway Pool Suite

Hideaway Pool Suite

Tyto apartmány jsou o něco prostornější, umožňují oddělení ložnice a obývacího prostoru dveřmi. Jejich rozloha je 200 m² a ubytují až dva dospělé a dvě děti. I zde se Vám otevře výhled do vlastní zahrady s terasou a bazénem, kde můžete odpočívat na lenoškách, opalovat se, posedět s partnerem či rodinou u stolu nebo si užít chvilku odpočinku ve venkovní vaně.

Beachfront Pool Villa

Beachfront Pool Villa

To nejlepší z Fidži si užijete v této plážové vile se skvělým výhledem a přímým přístupem na pláž. Ani zde nechybí prostorná ložnice, obývací prostor, soukromý bazén a veranda s lehátky a posezením, nebo úžasná venkovní vana. Vila má rozlohu 110 m² a ubytuje maximálně 2 dospělé a 1 dítě.

Two-bedroom Hideaway Pool Suite

Two-bedroom Hideaway Pool Suite

Tato luxusní vila v sobě kombinuje to nejlepší z Hideaway Pool Villa a Pool Suite, takže vytváří prostor ideální pro rodiny. Ve dvou ložnicích a obývacích pokojích je možno ubytovat až 4 dospělé a 3 děti. Vila má velkorysou rozlohu 310 m² a nepostrádá ani úžasnou soukromou zahradu se dvěma terasami a bazény. Na terasách se samozřejmě nachází veškeré obvyklé vybavení, včetně venkovní vany.

Online cena a slevy Six Senses Fiji *****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Six Senses Fiji *****

Gastronomie a hotelové restaurace Six Senses Fiji

Hlavní myšlenkou resortu Six Senses Fiji je přinášet tu nejkvalitnější gastronomii, která se vyznačuje moderním pojetím tradiční fidžijské a mezinárodní kuchyně. Ve všech restauracích se používají čerstvé potraviny v bio kvalitě, převážně z lokálních statků, či přímo z hotelové farmy a bylinkových zahrádek.

Tovolea Restaurant

Restaurace se nachází ve středu resortu, odkud se otevírá krásný výhled na oceán. Snídaňová nabídka se skládá z bohatého výběru kontinentálních snídaní, sezónního ovoce a zeleniny od místních farmářů. Pokud byste chtěli něco víc, v nabídce je i gourmet menu s teplými pokrmy, které skvěle doplní základní nabídku. K obědu Vám restaurace nabídne skvělé tapas a různé zdravé pokrmy, včetně raw kuchyně. Večerní menu se obvykle skládá z grilovaných pokrmů připravovaných dle aktuální nabídky čerstvých mas a ryb, mořských plodů a fidžijské kuchyně.

RaRa Restaurant & Bar

Z restaurace RaRa budete mít báječný výhled na romantický přístav, který se na konci zátoky nachází. V menu naleznete sortiment drobného občerstvení a specialit typických pro jihovýchodní Asii. Večer si pak vychutnejte chutné pokrmy z čerstvých lokálních ingrediencí, vyvážené lahodné koktejly, nebo domácí zázvorovou limonádu.

RaRa Café

Ideální místo pro relax u dobré kávy, odpoledního čaje nebo chutného zákusku, s nádherným výhledem na malý přístav. V kavárně se podávají čerstvé dorty, koláče, drobné občerstvení a výběrová káva z Fidži.

Gourmet Deli

Malý obchůdek s velkým výběrem zmrzlin, sladkostí, slaných pochutin i domácích surovin, které si můžete vychutnat u Vás ve vile, na zahradě, u bazénu, nebo kdekoliv jinde Vás napadne.

TeiTei Pizza

V pizzerii si užijete otevřenou kuchyni, kde můžete interagovat s kuchaři, zatímco Vám budou připravovat delikátní pizzy na přání. Nachází se poblíž letního kina a bylinkové zahrady, nedaleko RaRa Café & Bar.

Tovolea Bar and Lounge

V Tovolea baru bude vždy ten pravý čas na dobrý koktejl. Společně s restaurací Tovolea se nachází ve středu resortu a nabízí skvělý výhled na oceán a západ slunce.

Aktivity

Six Senses Fiji kombinuje a upravuje všechny aktivity tak, aby si vybrali hosté, kteří preferují klid a relax, stejně jako aktivní milovníci sportu a zábavy. Míst k vyžití je spousta – kino, knihovna, nádherné písečné pláže, nebo velký venkovní bazén.

V pravidelném týdenním rozvrhu se střídají například kurzy vaření, nebo promítání toho nejlepšího ze stříbrného plátna, s širokou plejádou organizovaných vodních aktivit.

U vodních sportů si můžete vybírat z plachtění, výjezdů na vodních skútrech, surfování, potápění, šnorchlování, zapůjčení kajaků, poddleboardu, vodního lyžování, nebo výletů lodí na okolní ostrovy, do Nadi či jiných míst.

 

Sport a wellness hotelu Six Senses Fiji *****

Sport

Pokud toužíte po aktivnějším odpočinku, jistě Vás potěší přítomnost posilovny, jógového a meditačního altánu, nebo různé outdoorové fitness aktivity.

Zároveň si můžete vyzkoušet i surfování. Tropicsurf zajišťuje lekce, které Vám instruktoři přizpůsobí přímo na tělo: vlny si užijete, pokud patříte k úplným začátečníkům, ale i pokročilejším surfařům. Lodě Vás dopraví přímo k místům, kde se lámou vlny, z nichž nejznámější je pravděpodobně Cloudbreak.

Wellness

Lázně Six Senses Spa jsou tím nejlepším místem, kde si můžete dopřát chvilku jen sami pro sebe. Profesionální personál pracuje s tou nejmodernější technologií pro stanovení důležitých osobních biomarkerů, podle kterých se odvíjí proces personalizace procedur. Poradí Vám jak správně relaxovat, jak dosáhnout kvalitnějšího spánku nebo jak upravit svou stravu či životní styl, abyste co nejvíce zlepšili kvalitu Vašeho života.

Maséři pak při své práci používají čerstvé byliny z hotelové zahrady, které tak pomáhají s tvorbou lázeňských procedur na míru. Prvotřídní kosmetiku Six Senses si pak budete moci pořídit přímo v lázeňském obchůdku. Relaxovat můžete v jedné ze čtyř masážních místností, položit se do horké nebo studené vířivky, navštívit parní lázně, nebo se můžete zúčastnit například skupinové meditace.

Děti v hotelu Six Senses Fiji *****

V Six Senses Fiji Vám bude k dispozici dětský klub Kokosi Kids Club, určený dětem od 4 do 12 let, kde si můžou hrát s kamarády, nebo objevovat různé hry a aktivity inspirované lokálními tradicemi.

Doprava do hotelu Six Senses Fiji

Cesta do Six Senses Fiji Vám bude trvat přibližně 35 minut motorovou lodí od přístavu Denarau. Pokud si přejete zažít něco víc, můžete si objednat přepravu helikoptérou z mezinárodního letiště Nadi, z Denarau, či jiných míst.

 

Mapa - Six Senses Fiji *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Fidži do hotelu Six Senses Fiji *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Six Senses Fiji *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Six Senses Fiji *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení Fidži

Bc. Petra Melková
Six Senses Fiji
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.