Sofitel Fiji Resort & Spa *****

Fidži

Rodinná dovolená i romantický pobyt s francouzským dotekem

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Sofitel Fiji Resort & Spa *****

Lokalita Fidži, Viti Levu, Denarau Island | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Populární lokalita nedaleko letiště Dlouhá pláž se zlatým pískem Možnosti vyžití v resortui jeho okolí
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Sofitel Fiji Resort & Spa ***** Fidži

Unikněte do jižního Pacifiku a užijte si luxusní dovolenou na hlavní ostrově v souostroví Fiji. Sofitel Fiji & Spa se nachází na pobřežním ostrově Denarau a představuje pětihvězdičkový komfort přímo na pláži a s možností vyžití volného času v okolí v čele s prvotřídním golfovým hřištěm.

Sofitel Fiji & Spa nabízí 296 pokojů s balkonem či terasou a je vhodný jak pro rodinné pobyty, tak také pro dovolenou v páru. Právě pro dospělé je k dispozici část Waitui Beach Club, kde si užijete více klidu a soukromí u bazénu s výhledem na pláž a moře. Samozřejmostí jsou pak bazény, čtyři restaurace, dva bary, lázně i největší sál na ostrově. Pro děti je připraven dětský klub s hřištěm a nespočtem aktivit.

Ideální poloha poblíž letiště zaručí, že po příletu nebudete muset absolvovat dlouhý transfer do hotelu. Sofitel Fiji & Spa se nachází pouhých 20 km od letiště a je možné využít transfer automobilem.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room - 1 King Size Bed

Superior Room - 1 King Size Bed

Pokoje Superior (35 m2) základní kategorii ubytování s postelí o velikosti king (Sofitel Mybed). Nacházejí se v části u oceánu s tropickou zahradou a disponuji fijijským stylem...

Superior Room - 2 Queen Size Beds

Superior Room - 2 Queen Size Beds

Pokoje Superior (35 m2) nabízejí pohodlí a komfort s dvěma samostatnými postelemi o velikosti queen (Sofitel Mybed)...

Luxury Room – 1 King Size Bed

Luxury Room – 1 King Size Bed

V hotelové části pro dospělé najdete pokoje Luxury (35 m2) s postelí king (Sofitel Mybed) a s možností vlastního balkonu v závislosti na obsazenosti hotelu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Vyberte si restauraci tak, aby vyhovovala vaší chuti a náladě. Zažijte bezstarostné a elegantní grilování v restauraci Waitui, nebo si vyberte z nabídky mezinárodní kuchyně Bazaar. A to je pouze ukázka kulinářských možností v resortu Sofitel Fiji & Spa.

Vychutnejte si tropickou atmosféru s chlazeným koktejlem, chladným bílým vínem nebo s osvěžující šťávou z čerstvého ovoce v jednom ze dvou relaxačních barů v resortu. Popíjejte svůj oblíbený nápoj v krásném prostředí u bazénu nebo kraje oceánu a co nejvíce si užívejte klidnou atmosféru.

Waitui Bar and Grill

Restaurace ve stylu bistra patří k velmi dobře hodnoceným fijijským podnikům a nabízí rafinované prostředí u bazénu s grilovanými pokrmy. Vychutnejte si vynikající speciality při západu slunce za horizont oceánu.

Bazaar Kitchen and Bar

Mezinárodní speciality Vám připraví kuchaři v restauraci Bazaar, kde se podává bohatý bufet během snídaní a večeří. Najdete zde sedm interaktivních kuchařských stanic s pokrmy z Ameriky,
Japonska, Indie, Fiji a mnohých dalších zemí.

Solis Restaurant

Restaurace Solis vám nabídne středomořskou kuchyni v prostředí přímo u pláže. Klidná atmosféra, výhledy na oceán a pláž, chutné jídlo a prvotřídní vína potěší každého milovníka kvalitní gastronomie.

La Parisienne

Restaurace La Parisienne ve stylu francouzské kavárny představuje autentické prostředí s nabídkou čerstvé kávy, úžasných snídaní a stylových obědů.

Republik Nightclub

Večerní a noční zábava na vás čeká v tomto baru, který je otevřen do pozdních nočních hodin a je ideální místem pro večerní rozptýlení s koktejlem.

Suka Bar

Pokud jste milovníky rumů, je pro vás bar Suka tou pravou volbou. Najdete zde rozsáhlou nabídku rumů a dalších nápojů s tapas s nádechem Fiji.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Sofitel Fiji Resort & Spa

Odpočiňte si a relaxujte v pětihvězdičkovém hotelu v příjemném prostředí ostrova Denarau. Sofitel Fiji & Spa nabízí celou řadu pokojů a suit, ze kterých si vybere každý, přičemž velikosti ubytování sahají od 35 m2 až po 106 m2.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room - 1 King Size Bed

Superior Room - 1 King Size Bed

Pokoje Superior (35 m2) základní kategorii ubytování s postelí o velikosti king (Sofitel Mybed). Nacházejí se v části u oceánu s tropickou zahradou a disponuji fijijským stylem. Do vybavení dále patří, balkon (v závislosti na obsazenosti), toaletní potřeby, LED TV, klimatizace, rozkládací gauč nebo postýlka (na vyžádání), zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, kombinace vany/sprchy, telefon, Wi-Fi, pantofle, žehlička a žehlící prkno, vysoušeč vlasů, sejf a pracovní stůl.

Superior Room - 2 Queen Size Beds

Superior Room - 2 Queen Size Beds

Pokoje Superior (35 m2) nabízejí pohodlí a komfort s dvěma samostatnými postelemi o velikosti queen (Sofitel Mybed). Nacházejí se v části u oceánu s tropickou zahradou a disponuji fijijským stylem. Do vybavení dále patří, balkon (v závislosti na obsazenosti), toaletní potřeby, LED TV, klimatizace, rozkládací gauč nebo postýlka (na vyžádání), zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, kombinace vany/sprchy, telefon, Wi-Fi, pantofle, žehlička a žehlící prkno, vysoušeč vlasů, sejf a pracovní stůl.

Luxury Room – 1 King Size Bed

Luxury Room – 1 King Size Bed

V hotelové části pro dospělé najdete pokoje Luxury (35 m2) s postelí king (Sofitel Mybed) a s možností vlastního balkonu v závislosti na obsazenosti hotelu. Pokoje se nacházejí u oceánu s tropickou zahradou a disponují mnohými výhodami pro dospělé jako nemotorizované vodní sporty, filmy na vyžádání, káva a čaj či denní aktivity. Do vybavení patří minibar, toaletní potřeby, pantofle a župany, vysoušeč vlasů, telefon, WiFi, TV se satelitními programy, sejf, žehlička a žehlící prkno, klimatizace a pracovní stůl.

Luxury Room – 2 Queen Size Beds

Luxury Room – 2 Queen Size Beds

Francouzskou eleganci s fijijským dotykem naleznete v pokojích Luxury (35 m2) se dvěma postelemi o velikosti queen (Sofitel Mybed). Pokoje jsou situovány u oceánu s tropickou zahradou a nabízejí vlastní balkon (v závislosti na dostupnosti). Do vybavení patří minibar, župany a pantofle, toaletní potřeby, vysoušeč vlasů, telefon, WiFi, satelitní TV, sejf, žehlička a žehlící prkno, klimatizace a pracovní stůl.

Luxury Room – Beach Club Acces, 1 King Size Bed

Luxury Room – Beach Club Acces, 1 King Size Bed

Další kategorií ubytování jsou pokoje Luxury (35 m2) s přístupem do Waitui Beach Clubu (od 16 let). K dispozici budete mít postel o velikosti king (Sofitel Mybed) a mnohé další výhody jako 1 hod drinků během dne, filmy, služby prádelny a žehlení, nemotorizované vodní sporty, kávu a čaj a denní aktivity. Pokoje se nachází u oceánu s tropickou zahradou nabízejí balkon (v závislosti na dostupnosti). Do vybavení dále patří zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, toaletní potřeby, župany a pantofle, vysoušeč vlasů, audio dokovací stanice, telefon, WiFi, satelitní TV, sejf, žehlička a žehlící prkno, klimatizace a pracovní stůl.

Luxury Room – Waitui Plus Access, 1 King Size Bed

Luxury Room – Waitui Plus Access, 1 King Size Bed

Pokoje Luxury (35 m2) jsou vylepšenou verzí předchozí kategorie. V tomto případě také budete mít přístup do Waitui Beach Club (od 16 let) a v pokoji najdete postel o velikosti king (Sofitel Mybed), satelitní TV, minibar, WiFi, filmy a mnohé další. Samozřejmostí je pak 1 hod drinků denně nebo čaj a káva. Využívat navíc budete moci vlastní altánek cabana, 1hod v lázních/osoba/den nebo 10 minut jízdy na vodním skútru za pobyt.

Luxury Room – Beach Club Access, 2 Queen Size Beds

Luxury Room – Beach Club Access, 2 Queen Size Beds

V prostředí u oceánu s tropickou zahradou najdete pokoje Luxury (35 m2) s dvěma samostatnými postelemi o velikosti queen a balkonem (v závislosti na dostupnosti). I v tomto případě budete mít přístup do Waitiu Beach Club (od 16 let). Plážový klub pak zahrnuje výhody jako obsluhu u bazénu, koktejly a kanapky při západu slunce, altánky, přístup do fitness centra, program fitness aktivit nebo večerní zábavu. Do vybavení pak patří zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, župany a pantofle, toaletní potřeby, audio dokovací stanice, telefon, WiFi, satelitní TV, sejf, žehlička a žehlící prkno, klimatizace a pracovní stůl.

Family Room – 1 Queen Size Bed, 2 tier Bunk Bed

Family Room – 1 Queen Size Bed, 2 tier Bunk Bed

Rodinný pokoj Family (35 m2) se pyšní polohou u oceánu s tropickou zahradou a balkonem (v závislosti na dostupnosti). Pokoj nabízí 1 postel o velikosti queen v hlavní ložnici a 1 dvoupatrovou postel v pokoji pro děti. Do vybavení dále patří minibar, toaletní potřeby, župany a pantofle, vysoušeč vlasů, telefon, WiFi, satelitní TV, sejf, žehlička a žehlící prkno, klimatizace a pracovní stůl.

Luxury Family Room - 1 Queen Size Bed, 2 tier Bunk Bed

Luxury Family Room - 1 Queen Size Bed, 2 tier Bunk Bed

Prostornější rodinné pokoje Family Luxury (48 m2) se pyšní vlastní terasou a přostředím u oceánu s tropickou zahradou (v závislosti na dostupnosti). Pokoj nabízí 1 postel o velikosti queen v hlavní ložnici a 1 dvoupatrovou postel v pokoji pro děti. Do vybavení dále patří minibar, toaletní potřeby, župany a pantofle, vysoušeč vlasů, telefon, WiFi, satelitní TV, sejf, žehlička a žehlící prkno, klimatizace a pracovní stůl.

Prestige Suite – 1 King size Bed, Ocean View

Prestige Suite – 1 King size Bed, Ocean View

Komfortní a prostorné suity Prestige (61 m2) s postelí o velikosti king nabízejí přístup do Waitui Beach Club (od 16 let) s 1 hod drinků při západu slunce denně. K dalším výhodám patří benefity pro stravování, minibar, 1hod lázeňské procedury denně, filmy či zážitek na vodních lyžích. Do vybavení patří balkon (v závislosti na dostupnosti), toaletní produkty, župany a pantofle, telefon, WiFi, satelitní TV, sejf, klimatizace a pracovní stůl.

Opera Suite - 1 King size Bed, Separate Living Room, Ocean View

Opera Suite - 1 King size Bed, Separate Living Room, Ocean View

Dokonalý komfort nabízí suita Opera (84 m2) s dostatečným prostorem, samostatným obývacím pokojem a výhledem na oceán a tropickou zahradu. Můžete se těšit na přístup do Waitui Beach Club (od 16 let) s privátním altánkem a 1 hod drinků při západu slunce denně. K dalším výhodám patří benefity pro stravování, minibar, 1hod lázeňské procedury denně, filmy či zážitek na vodních lyžích. Do vybavení patří postel o velikosti king (Sofitel Mybed), balkon (v závislosti na dostupnosti), toaletní produkty, župany a pantofle, telefon, WiFi, satelitní TV, sejf, klimatizace a pracovní stůl.

Imperial Suite - 1 King size Bed, Separate Living Room, Ocean View

Imperial Suite - 1 King size Bed, Separate Living Room, Ocean View

Dovolenou v naprostém luxusu si můžete dopřát v suitě Imperial (106 m2), která nabízí ložnici s postelí o velikosti king a samostatný obývací pokoj a privátního komorníka, stejně jako výhledy na moře a tropickou zahradu. Využívat budete moci i vlastní balkon (v závislosti na dostupnosti) a přístup do Waitui Beach Club (od 16 let) s privátním altánkem a 1 hod drinků při západu slunce denně. K dalším výhodám patří benefity pro stravování, minibar, 1hod lázeňské procedury denně, filmy či zážitek na vodních lyžích.

Pláž a moře

Resort se nachází na pobřežním ostrově Denarau a je situován podél dlouhé pláže se zlatavým pískem a s výhledy na úchvatné západy slunce. Můžete si zde užít příjemnou relaxaci nebo zažít spoustu zábavy během vodních sportů či výletů na moře.

Online cena a slevy Sofitel Fiji Resort & Spa *****

Profi foto hotelu Sofitel Fiji *****

Naše foto hotelu Sofitel Fiji *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Sofitel Fiji Resort & Spa

Vyberte si restauraci tak, aby vyhovovala vaší chuti a náladě. Zažijte bezstarostné a elegantní grilování v restauraci Waitui, nebo si vyberte z nabídky mezinárodní kuchyně Bazaar. A to je pouze ukázka kulinářských možností v resortu Sofitel Fiji & Spa.

Vychutnejte si tropickou atmosféru s chlazeným koktejlem, chladným bílým vínem nebo s osvěžující šťávou z čerstvého ovoce v jednom ze dvou relaxačních barů v resortu. Popíjejte svůj oblíbený nápoj v krásném prostředí u bazénu nebo kraje oceánu a co nejvíce si užívejte klidnou atmosféru.

Waitui Bar and Grill

Restaurace ve stylu bistra patří k velmi dobře hodnoceným fijijským podnikům a nabízí rafinované prostředí u bazénu s grilovanými pokrmy. Vychutnejte si vynikající speciality při západu slunce za horizont oceánu.

Bazaar Kitchen and Bar

Mezinárodní speciality Vám připraví kuchaři v restauraci Bazaar, kde se podává bohatý bufet během snídaní a večeří. Najdete zde sedm interaktivních kuchařských stanic s pokrmy z Ameriky,
Japonska, Indie, Fiji a mnohých dalších zemí.

Solis Restaurant

Restaurace Solis vám nabídne středomořskou kuchyni v prostředí přímo u pláže. Klidná atmosféra, výhledy na oceán a pláž, chutné jídlo a prvotřídní vína potěší každého milovníka kvalitní gastronomie.

La Parisienne

Restaurace La Parisienne ve stylu francouzské kavárny představuje autentické prostředí s nabídkou čerstvé kávy, úžasných snídaní a stylových obědů.

Republik Nightclub

Večerní a noční zábava na vás čeká v tomto baru, který je otevřen do pozdních nočních hodin a je ideální místem pro večerní rozptýlení s koktejlem.

Suka Bar

Pokud jste milovníky rumů, je pro vás bar Suka tou pravou volbou. Najdete zde rozsáhlou nabídku rumů a dalších nápojů s tapas s nádechem Fiji.

Sport a wellness hotelu Sofitel Fiji *****

Resort Sofitel Fiji & Spa nabízí celou řadu možností pro vyžití ve volném čase a pro trávení dovolené aktivním způsobem. K volnočasovým a sportovním zařízením a aktivitám patří:

 • venkovní bazén,
 • golf (18jamkové a 9 jamkové hřiště v okolí a lekce golfu),
 • fitness centrum,
 • tenisový kurt,
 • půjčovna kol,
 • stolní tenis,
 • volejbal a
 • lázně a wellness (jacuzzi, masáže, sauna).

Samozřejmostí plážového resortu jsou také vodní sporty, které mohou klienti využívat. Patří zde:

 • windsurfing,
 • vodní lyže,
 • centrum pro šnorchlování a potápění
 • plachtění,
 • parasailing,
 • kajaky,
 • vodní skútry,
 • hlubokomořský rybolov a
 • výlety lodí.

Děti v hotelu Sofitel Fiji *****

Resort Sofitel Fiji & Spa myslí také na rodiny s dětmi a pro nejmenší hosty (3-6 let) nabízí dětský klub. dále je pak k dispozici klub pro děti ve věku 6-12 let a samozřejmě také venkovní dětské hřiště či možnost babysittingu.

Mapa - Sofitel Fiji Resort & Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu Sofitel Fiji Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Sofitel Fiji Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Ondřej Světlík
Poslední inspekce hotelu
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recenze hotelu Sofitel Fiji Resort & Spa *****

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.