Sofitel Fiji Resort & Spa *****

Rodinná dovolená i romantický pobyt s francouzským dotekem krásy

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Sofitel Fiji Resort & Spa *****

Lokalita Fidži, Nadi, Denarau Island | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Golf V turistickém středisku Největší taneční sál
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Sofitel Fiji Resort & Spa ***** Fidži

Unikněte do Jižního pacifického oceánu a vstupte do luxusního plážového střediska na Fidži. Nachází se zde honosná hotelová zařízení s destinacemi přírodní krásy, oslnivou místní kulturou a jemným francouzským dotekem. Prožijte dovolenou v ráji ve středisku Sofitel Fiji & Spa.

Rodina objeví resort, který dokonale vyhovuje jejím potřebám. Rodinné pokoje s dětským a přátelským vzhledem vybavené konzolemi Sony PlayStation se nachází blízko dětského kroužku a bazénu s toboganem. Restaurace a trávení volného času je pro každou věkovou kategorii.

Partnerská dvojice se může těšit na romantiku, intimnost, elegantní pokoje či apartmá přímo u pláže. Velkolepý hotel Mandara Spa nabízí párům přepychové zacházení či pečující služby pod klasickými doškovými střechami a k dispozici jsou také vodní adrenalinové sporty, které poskytují nepřeberné množství vzrušení.

V hotelu Fidži se hlavní akce konají v rozsáhlých konferenčních zařízeních včetně největšího tanečního sálu v zemi. Vynalézavé shromáždění či setkání a nápadité svatby umístěné u oceánu nebo vedle rozlehlého bazénu připomínající lagunu vytvářejí nezapomenutelné vzpomínky.

Sofitel Fiji Resort & Spa přivítá návštěvníky k vychutnání ostrovu Denarau a poznání Fidži ze svých snů, ať už se jedná o báječnou rodinnou dovolenou, romantický útěk nebo úžasnou událost na kterou nikdy nezapomenete.

296 pokojů včetně 10 apartmánů.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Pokoj typu Superior - 1 manželská postel

Pokoj typu Superior - 1 manželská postel

Vyzdobený ve fidžijském stylu s přímým přístupem na soukromou pláž. Obsahuje postel (Sofitel MyBed), čisté Fidži vybavení, LCD TV, klimatizaci. Pohovka nebo dětská postýlka povolena. ..

Pokoj typu Superior - 2 manželské postele

Pokoj typu Superior - 2 manželské postele

Vyzdobený ve Fidžijském stylu s přímým přístupem na soukromou pláž. Obsahuje postel (Sofitel MyBed), čisté Fidži vybavení, LCD TV, klimatizaci. Přistýlka nepovolena. ..

Pokoj typu Luxury - 1 manželská postel

Pokoj typu Luxury - 1 manželská postel

Vyzdobený ve směsi francouzské elegance s fidžijským stylem a s přímým přístupem na soukromou pláž...

Gastronomie a hotelové restaurace

Vyberte si restauraci tak, aby vyhovovala vaší chuti a náladě. Zažijte bezstarostné a elegantní gastronomické zážitky například v restauraci Salt, která byla oceněna jako ta nejlepší ve Fidži.

Vychutnejte si tropickou atmosféru s chlazeným koktejlem, chladným bílým vínem nebo s osvěžující šťávou z čerstvého ovoce v jednom ze tří relaxačních barů v resortu. Popíjejte svůj oblíbený nápoj v krásném prostředí u bazénu nebo kraje oceánu a co nejvíce si užívejte fidžijského přírodního klidu.

Nabídka restaurací:

Restaurace V

Nekuřácká restaurace pro gurmány s klimatizací a elegantní výzdobou. Nabízí posezení až pro 70 hostů, kteří skutečně ocení umění dobrého jídla a vína. Nachází se v přízemí centrální budovy. Výhradně pro večeře a je otevřená každý den.

Restaurace Lagoon

Nekuřácká rodinná či přátelská restaurace s venkovní terasou. Lagoon je svěží bufetová restaurace s čerstvými potravinami a stanicemi pro kuchyňské představení/vaření. Lagoon dokonce nabízí její vlastní dětský bufet. Výhradně pro večeře a je otevřená každý den.

Restaurace Salt

Nekuřácká mezinárodní restaurace s klimatizací. Salt je nejlepší restaurace ve venkovním stolování a je umístěna blízko moře. Nabízí posezení až pro 120 hostů, kteří si mohou vybrat z rozsáhlé nabídky rozmanité mezinárodní kuchyně. Výhradně pro obědy a večeře a je otevřená každý den.

Restaurace La Parisienne

Nekuřácká dlážděná kavárna, která je otevřená každý den a obsahuje venkovní terasu a klimatizaci. La Parisienne je ve stylu francouzské kavárny nabízející jednoduchá, lehká a rychlá jídla s výbornou kávou k snídani, obědu či večeři. Ideální lahůdky pro cestovatele.

Nabídka barů:

Breeze Bar

Bar s živou hudbou, který je otevřený každý večer, ať už pro příležitostné pití, čtení knihy nebo pro vychutnání koktejlu. Bar je vyvýšený s okouzlujícím výhledem na bazén k Pacifiku.

Salt

Bar, který je otevřený každý den až do pozdního večera a leží u břehu oceánu. Poskytuje bezstarostné místo pro osvěžující nápoj, koktejl nebo občerstvení po relaxačním plavání v bazénu.

Latitude 17

Bar, který je otevřený už od brzkého rána až do pozdního večera a leží mezi restaurací V a Lagoon. Je to klidné místo pro romantická setkání s přátelskou atmosférou.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Sofitel Fiji Resort & Spa

Odpočiňte si a relaxujte v pětihvězdičkovém Fidži ubytování uprostřed bujné rekreační oblasti města Nadi. Každý elegantní pokoj má rozlohu 35 m2 plus vlastní balkón nebo terasu, rovněž moderní komfort a obsahuje domorodé umění, které přidává ostrovu charakter a místní atmosféru.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Pokoj typu Superior - 1 manželská postel

Pokoj typu Superior - 1 manželská postel

Vyzdobený ve fidžijském stylu s přímým přístupem na soukromou pláž. Obsahuje postel (Sofitel MyBed), čisté Fidži vybavení, LCD TV, klimatizaci. Pohovka nebo dětská postýlka povolena.

Pokoj typu Superior - 2 manželské postele

Pokoj typu Superior - 2 manželské postele

Vyzdobený ve Fidžijském stylu s přímým přístupem na soukromou pláž. Obsahuje postel (Sofitel MyBed), čisté Fidži vybavení, LCD TV, klimatizaci. Přistýlka nepovolena.

Pokoj typu Luxury - 1 manželská postel

Pokoj typu Luxury - 1 manželská postel

Vyzdobený ve směsi francouzské elegance s fidžijským stylem a s přímým přístupem na soukromou pláž. Obsahuje postel (Sofitel MyBed), čisté Fidži vybavení, LCD TV, klimatizaci, digitální zvukový systém (Bose SoundDock). Přistýlka nepovolena.

Pokoj typu Luxury - 2 manželské postele

Pokoj typu Luxury - 2 manželské postele

Vyzdobený ve směsi francouzské elegance s fidžijským stylem a s přímým přístupem na soukromou pláž. Obsahuje postel (Sofitel MyBed), čisté Fidži vybavení, LCD TV, klimatizaci, digitální zvukový systém (Bose SoundDock). Přistýlka nepovolena.

Pokoj typu Luxury - 1 manželská postel s přístupem do plážového klubu

Pokoj typu Luxury - 1 manželská postel s přístupem do plážového klubu

Zahrnuje přístup do exkluzivního plážového klubu Waitui (16 let a více). Výhody klubu: obsluha v bazénu, koktejly a jednohubky při západu slunce, soukromý přístřešek, exkluzivní a prvotřídní fitness centrum + program fitness činností, večerní zábava.

Pokoj typu Luxury - 2 manželské postele s přístupem do plážového klubu

Pokoj typu Luxury - 2 manželské postele s přístupem do plážového klubu

Zahrnuje přístup do exkluzivního plážového klubu Waitui (16 let a více). Výhody klubu: obsluha v bazénu, koktejly a jednohubky při západu slunce, soukromý přístřešek, exkluzivní a prvotřídní fitness centrum + program fitness činností, večerní zábava.

Online cena a slevy Sofitel Fiji Resort & Spa *****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Sofitel Fiji *****

Naše foto hotelu Sofitel Fiji *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Sofitel Fiji Resort & Spa

Vyberte si restauraci tak, aby vyhovovala vaší chuti a náladě. Zažijte bezstarostné a elegantní gastronomické zážitky například v restauraci Salt, která byla oceněna jako ta nejlepší ve Fidži.

Vychutnejte si tropickou atmosféru s chlazeným koktejlem, chladným bílým vínem nebo s osvěžující šťávou z čerstvého ovoce v jednom ze tří relaxačních barů v resortu. Popíjejte svůj oblíbený nápoj v krásném prostředí u bazénu nebo kraje oceánu a co nejvíce si užívejte fidžijského přírodního klidu.

Nabídka restaurací:

Restaurace V

Nekuřácká restaurace pro gurmány s klimatizací a elegantní výzdobou. Nabízí posezení až pro 70 hostů, kteří skutečně ocení umění dobrého jídla a vína. Nachází se v přízemí centrální budovy. Výhradně pro večeře a je otevřená každý den.

Restaurace Lagoon

Nekuřácká rodinná či přátelská restaurace s venkovní terasou. Lagoon je svěží bufetová restaurace s čerstvými potravinami a stanicemi pro kuchyňské představení/vaření. Lagoon dokonce nabízí její vlastní dětský bufet. Výhradně pro večeře a je otevřená každý den.

Restaurace Salt

Nekuřácká mezinárodní restaurace s klimatizací. Salt je nejlepší restaurace ve venkovním stolování a je umístěna blízko moře. Nabízí posezení až pro 120 hostů, kteří si mohou vybrat z rozsáhlé nabídky rozmanité mezinárodní kuchyně. Výhradně pro obědy a večeře a je otevřená každý den.

Restaurace La Parisienne

Nekuřácká dlážděná kavárna, která je otevřená každý den a obsahuje venkovní terasu a klimatizaci. La Parisienne je ve stylu francouzské kavárny nabízející jednoduchá, lehká a rychlá jídla s výbornou kávou k snídani, obědu či večeři. Ideální lahůdky pro cestovatele.

Nabídka barů:

Breeze Bar

Bar s živou hudbou, který je otevřený každý večer, ať už pro příležitostné pití, čtení knihy nebo pro vychutnání koktejlu. Bar je vyvýšený s okouzlujícím výhledem na bazén k Pacifiku.

Salt

Bar, který je otevřený každý den až do pozdního večera a leží u břehu oceánu. Poskytuje bezstarostné místo pro osvěžující nápoj, koktejl nebo občerstvení po relaxačním plavání v bazénu.

Latitude 17

Bar, který je otevřený už od brzkého rána až do pozdního večera a leží mezi restaurací V a Lagoon. Je to klidné místo pro romantická setkání s přátelskou atmosférou.

Golf v hotelu Sofitel Fiji Resort & Spa

Zhoupněte se do akce na fidžijský 18 jamkový šampionát v golfovém a tenisovém klubu, pár kroků od resortu. Náročné vodní překážky protékají šlechtěnými trávníky. Přejděte do zelenající se krajiny doplněnou modrou brilancí Tichého oceánu.

Před odjezdem na Fidži si můžete také zarezervovat a využít speciální nabídky tzv. So Golfer, díky které si zahrajete každý den golf. Kromě toho nabídka zahrnuje pohodlnou dopravu tam a zpět z kurzu do resortu a domů si přivezete nejen zážitek, ale rovněž dárek z tohoto kurzu.

Sport a wellness hotelu Sofitel Fiji *****

Duševní pohoda a lázně

Vstupte do světa zdraví a krásy. Nachází se zde devět soukromých chatek nebo letních rekreačních domků, které jsou obklopeny tichou zahradou. Uklidněte svého ducha ve venkovní vířivce. Dopřejte svému tělu božskou nabídku lázeňské péče či léčby včetně fidžijské domorodé Bobo masáže.

Zacvičte si v posilovně na vlastní pěst nebo s vedením osobního trenéra. Zaplavte si jeden den v největším bazénu (1000 m2) v Pacifiku, nádherném netradičním bazénu ve stylu laguny v centru ostrova Denarau.

Děti v hotelu Sofitel Fiji *****

V resortu Sofitel Fiji & Spa je pro děti k dispozici tzv. želví klub. Je to dětský klub nabízející kombinaci místní zábavy vnitřních a venkovních aktivit, aby se děti od 3 do 12 let zabavily. Tento klub se nachází v přízemí centrální budovy střediska a je denně otevřený od 9.00 do 21.00.

Program aktivit byl pečlivě naplánován na podporu maximální zábavy pro děti, obsahuje nádech fidžijské kultury a obohacuje rodinnou dovolenou nezapomenutelnými zážitky. Děti mají možnost zúčastnit se her a aktivit jako jsou lekce Meke, basket mezi palmami, tkaní klobouků, malování na obličej, hledání plážových pokladů a vyrábění šperků, stavění hradu z písku a Pani – oblíbený dětský bowling na Fidži.

Poplatek za želví klub na jedno dítě je 30 dolarů za den. Želví klub je také třeba rezervovat den předem. Mladší děti jsou vítány, pokud budou pod dohledem svých rodičů nebo pečovatelky, kterou lze zarezervovat přes resort nebo také přes Želví klub za poplatek. 

Mapa - Sofitel Fiji Resort & Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Fidži do hotelu Sofitel Fiji Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Sofitel Fiji Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2017
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recenze hotelu Sofitel Fiji Resort & Spa *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Fidži

Ing. Ondřej Světlík
Sofitel Fiji Resort & Spa
„V hotelu jsem bydlel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.