Tadrai Island Resort Fiji *****

Nejnovější luxusní all inclusive rezort s vlastním komorníkem

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Tadrai Island Resort Fiji *****

Lokalita Fidži, Mamanuca Group | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nejnovější 5* luxusní resort v souostroví Mamanuca První plně All Inclusive resort určen pouze dospělým Jenom 5 luxusních vil

Popis hotelu Tadrai Island Resort Fiji ***** Fidži

Také jste vždy snili o tom, že jednou ztroskotáte na pustém ostrově, daleko od civilizace a každodenních starostí? Na místě, kde vaším jediným výhledem budou kokosové palmy naklánějící se nad pohádkovou pláží s bílým pískem, která se pozvolna svažuje k nekonečnému Tichému oceánu? V tom případě není nic jednoduššího, než si svůj sen konečně splnit.

Na rozdíl od Robinsona však nemusíte mít starosti o potravu či střechu nad hlavou, ani se nemusíte vzdát svých vášní a komfortu 21. století. Ztroskotejte v luxusu! Tadrai Island resort je nejen nejnovější 5 hvězdičkový luxusní resort v souostroví Mamanuca, ukrývajícím se na východě malebného ostrova Mana, ale také první plně all inclusive resort určen pouze dospělým.

Tadrai byl vytvořen speciálně pro páry, které si chtějí vychutnat naprostý klid a pohodu v ohromující zátoce se třemi soukromými plážemi.

Tento kousek ráje uprostřed Pacifiku se nachází jen 30 kilometrů od mezinárodního letiště Nadi. Z přístavu se sem můžete dopravit rychlolodí, hydroplánem nebo helikoptérou přímo z letiště, a to za pouhých 14 minut.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Selena Cove Villa

Selena Cove Deluxe Villas (100 m²) jsou klimatizované, s privátním bazénem a terasou s výhledy na oceán. Pyšní se také tropickou venkovní sprchou a luxusní, volně stojící, vanou...

Gastronomie a hotelové restaurace

Resort Tadrai Island zve své hosty do restaurace Na Vatu. Nechte rozmazlovat své chuťové buňky pokrmy, které byly pro vás připraveny jen z těch nejlepších a nejčerstvějších surovin od známého šéfkuchaře Chada Artura. Budete mít jedinečnou příležitost ponořit se do chutí místních darů moře a čisté, křupavé příchutě tichomořské kuchyně.

Večeři si přitom nemusíte dopřávat pouze v restauraci, ale i ve své vile, či na pláži při svíčkách.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Tadrai Island Resort Fiji

Tadrai Island Resort představuje tropický luxus s pouhými pěti vilami, které se nacházejí přímo u pláže a svým hostům poskytují dostatek soukromí a klid.

 

Nabídka pokojů

Selena Cove Villa

Selena Cove Deluxe Villas (100 m²) jsou klimatizované, s privátním bazénem a terasou s výhledy na oceán. Pyšní se také tropickou venkovní sprchou a luxusní, volně stojící, vanou. Další vybavení zahrnuje stropní ventilátory, iPady, přístup k internetu, mini-bar, LCD televizi a výběr DVD filmů.

Pláž a moře

Na ostrově Mana najdete pláže, které snad ani nejsou součástí tohoto pozemského světa. Pokrývá je prachový bílý písek a táhnou se do dálky podél celého ostrova. Oceán vás naláká ke šnorchlování, potápění i dobrodružným vodním sportům.

Online cena a slevy Tadrai Island Resort Fiji *****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství
Zpáteční letenku AIR NEW ZEALAND z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle kalkulace
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA a.s. ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA FIDŽI. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Tadrai Island Resort *****

Naše foto hotelu Tadrai Island Resort *****

Gastronomie a hotelové restaurace Tadrai Island Resort Fiji

Resort Tadrai Island zve své hosty do restaurace Na Vatu. Nechte rozmazlovat své chuťové buňky pokrmy, které byly pro vás připraveny jen z těch nejlepších a nejčerstvějších surovin od známého šéfkuchaře Chada Artura. Budete mít jedinečnou příležitost ponořit se do chutí místních darů moře a čisté, křupavé příchutě tichomořské kuchyně.

Večeři si přitom nemusíte dopřávat pouze v restauraci, ale i ve své vile, či na pláži při svíčkách.

Sport a wellness hotelu Tadrai Island Resort *****

Čtyři osamocené pláže a oceán lákají k tomu, abyste nazuli ploutve, nasadili brýle a vydali se na vzrušující exkurzi podmořským světem. Speciálním zážitkem může být i soukromý piknik na sousedním ostrůvku Nuku-i-mana. Možností, jak trávit volný čas, budete mít celou řadu.

Aktivity a exkurze šité na míru jednotlivým hostům zahrnují:

  • kajaking na moři
  • hobie katamarány
  • rybaření
  • Village tour
  • plážové hry
  • horolezectví
  • šnorchlování
  • krmení ryb
  • hlubokomořský rybolov
  • surfování

Během svého pobytu určitě nezapomeňte vyzkoušet potápění. Přímo v resortu vám nabídnou denní výlety s certifikovanými potápěči. Rychlé čluny vás zavezou na ty nejlepší potápěčské lokality v Mamanuca. Účastnit se můžete i PADI potápěčských kurzů.

Tadrai Island Resort se pyšní i prvotřídními lázněmi. Rozkládají se na 60 akrech ostrova a nesou název Wai Siliva Spa. Můžete si zde dopřát nebeské masáže za zvuků oceánu, manikúru a pedikúru, obličejovou a vlasovou péči i tetování hennou.

Děti v hotelu Tadrai Island Resort *****

Tadrai Island Resort je určen pouze dospělým hostům. Pobyt dětí není povolen.

Doprava do hotelu Tadrai Island Resort Fiji

Tento kousek ráje uprostřed Pacifiku se nachází jen 30km od mezinárodního letiště Nadi. Z přístavu se sem můžete dopravit rychlolodí, hydroplánem nebo helikoptérou přímo z letiště, a to jen za 14 minut.

 

Mapa - Tadrai Island Resort Fiji *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Fidži do hotelu Tadrai Island Resort Fiji *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Tadrai Island Resort Fiji *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Tadrai Island Resort Fiji *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Fidži

Ing. Libor Ševčík
Tadrai Island Resort Fiji
„Hotel jsem osobně navštívil.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.