Taveuni Island Resort & Spa *****

Jeden z nejkrásnějších menších hotelů na světě

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Taveuni Island Resort & Spa *****

Lokalita Fidži, Northern Group, Taveuni Island | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nekonečná romantika v překrásné přírodě Na vrcholu útesu s výhledem Jen 12 vil

Popis hotelu Taveuni Island Resort & Spa ***** Fidži

Taveuni Island Resort & Spa je klenotem Pacifiku. Deset akrů neposkvrněné a opečovávané tropické zahrady tvoří skvělé zázemí pro ubytování dvanácti privilegovaných párů. Pro maximální soukromí je k dispozici právě jen dvanáct ubytovacích prostor umístěných v exkluzivním prostředí s kouzelným výhledem na azurový oceán a okolní ostrovy.

Tento resort a jeho okolí je zelenajícím se rájem pro milovníky přírody. Je to domov hustých deštných pralesů, více než sta vodopádů s řekami, světově proslulých potápěčských a rybářských lokalit a neobyčejných kulturních zážitků.

Taveuni lsland je opravdu okouzlujícím místem na tropickém Fidži. Nechejte se hýčkat v lázeňských zařízeních, hodujte a užívejte si kulinářského umění inovativní kuchyně. Zdejší starostlivý personál zařídí, aby se váš pobyt stal nezapomenutelným. Taveuni Island Resort & Spa je opakovaně volen jako jeden z nejlepších resortů na Fidži.

Taveuni Island se nachází jen 90 minut letu z mezinárodního letiště v Nadi. K dispozici je 4 až 6 letů denně, což zajistí váš hladký transport z hlavního ostrova Fidži. Hotel dělí asi 2 minuty jízdy od letiště na ostrově Taveuni a po příjezdu na vás čeká vřelé přivítání. Resort se nachází na majestátním vrcholu útesu uprostřed svěží tropické zahrady a poskytuje grandiózní výhled na mořskou úžinu Somosomo.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Luxury Oceanfront Villa

Luxury Oceanfront Villas poskytují nádherné výhledy na oceán a okolní ostrovy. Z romantické manželské postele s nebesy si tento výhled užijete nejlépe...

Luxury Ocean View Villa

Luxury Ocean View Villas vás potěší nezapomenutelnými výhledy na oceán a okolní tropické zahrady. Salonek je oddělený a ložnice má stupňovité podlaží...

The Grande Matalau Villa

The Grande Matalau Villa matalau je fidžijské slovo, které znamená „vše krásné a nádherné v životě“. Právě toto spojení zachycuje podstatu této vily...

Gastronomie a hotelové restaurace

Talentovaní kuchaři denně připravují lahodné ostrovní pokrmy z místních nejčerstvějších surovin. Pravé fidžijské pokrmy se stanou pastvou pro všechny vaše smysly.

Místní speciality jsou prezentovány prostřednictvím honosné fidžijské a indické týdenní hostiny. Při západu slunce si můžete vychutnat koktejly a exotické ovocné šťávy. Piknikové koše jsou k dispozici, abyste se mohli vydat prozkoumávat pobřeží a písečné pláže. Zdejší kuchaři využívají ke svému umění organicky pěstované bylinky a zeleninu. K dispozici jsou také těstoviny, cereálie, ovocné džusy, džemy, sušenky a čatní. Inovativní, čerstvá a zdravá kuchyně nezapomíná ani na různé dietní požadavky.

Stolovat můžete:

  • soukromě při intimní romantické večeři v bure u laguny, pod hvězdami u bazénu, na pláži s osobním číšníkem a hudebním doprovodem nebo v soukromí vlastní vily.
  • ve společnosti ostatních hostů na terase pod širým nebem s bohatou dřevěnou výzdobou a výhledem na oceán. Jedná se o skvělé místo pro poklidnou snídani či bohatou večeři při svíčkách. Laskavý personál je samozřejmostí tohoto krásného kulinářského zážitku.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Taveuni Island Resort & Spa

Resort nabízí 12 luxusních vil s výhledem na oceán a jednu exkluzivní vilu na pobřeží. Každá kategorie ubytování poskytuje ohromující výhled na úžinu Somosomo.

Všechny vily mají prostory větší než 100 m² a jsou postaveny z místního ostrovního dřeva. Určitě vás okouzlí obrovská okna, velké otevřené prostory, salonek a venkovní prostory s výhledem na oceán a okolní ostrovy. Výzdoba se inspiruje tropickým prostředím.

Nabídka pokojů

Luxury Oceanfront Villa

Luxury Oceanfront Villas poskytují nádherné výhledy na oceán a okolní ostrovy. Z romantické manželské postele s nebesy si tento výhled užijete nejlépe. Ložnice je kompletně vybavená a nabízí toaletní stolky, jemné bílé ložní prádlo, župany a pantofle, vysoušeč vlasů, elegantní interiérový i vnější nábytek, klimatizaci, ventilátory a proudění čerstvého vzduchu. K dispozici je také venkovní sprcha s teplou vodou. Do poskytovaného občerstvení patří káva, čaje, čerstvé pečivo a mini bar.

Luxury Ocean View Villa

Luxury Ocean View Villas vás potěší nezapomenutelnými výhledy na oceán a okolní tropické zahrady. Salonek je oddělený a ložnice má stupňovité podlaží. Vybavení je stejné jako u předchozí kategorie se všemi luxusními doplňky.

The Grande Matalau Villa

The Grande Matalau Villa matalau je fidžijské slovo, které znamená „vše krásné a nádherné v životě“. Právě toto spojení zachycuje podstatu této vily. Při pobytu zde budete mít k dispozici svůj vlastní personál, osobního kuchaře, soukromý bazén a vodopád. Matalau Villa je navržena podle vzoru čtyř šestiúhelníků a zahrnuje kuchyňské křídlo, velký salonek a dvě soukromé ložnice s vlastní koupelnou a sprchou. Každá ložnice má navíc venkovní sprchu s výhledem na oceán. Ve vile naleznete manželské postele, luxusní bílé ložní prádlo, elegantní interiérový i venkovní nábytek, klimatizaci, ventilátory a proudění čerstvého vzduchu. Chodník z vily Matalau vede na soukromou pláž s bílým pískem, která je ideální pro romantické pikniky. Hosté této vily mohou využívat veškerého vybavení a služeb, které hotel poskytuje.

Pláž a moře

Ostrov Taveuni je třetím největším ostrovem Fidži a pyšní se přezdívkou „Fidžijská zahrada“. Je to krásný kousek tropického ráje, kterému nechybí bujná exotická vegetace, dlouhá pláž s bílým pískem a všeobjímající laguna, která se hemží podmořským životem.

Online cena a slevy Taveuni Island Resort & Spa *****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Taveuni Island Resort & Spa *****

Gastronomie a hotelové restaurace Taveuni Island Resort & Spa

Talentovaní kuchaři denně připravují lahodné ostrovní pokrmy z místních nejčerstvějších surovin. Pravé fidžijské pokrmy se stanou pastvou pro všechny vaše smysly.

Místní speciality jsou prezentovány prostřednictvím honosné fidžijské a indické týdenní hostiny. Při západu slunce si můžete vychutnat koktejly a exotické ovocné šťávy. Piknikové koše jsou k dispozici, abyste se mohli vydat prozkoumávat pobřeží a písečné pláže. Zdejší kuchaři využívají ke svému umění organicky pěstované bylinky a zeleninu. K dispozici jsou také těstoviny, cereálie, ovocné džusy, džemy, sušenky a čatní. Inovativní, čerstvá a zdravá kuchyně nezapomíná ani na různé dietní požadavky.

Stolovat můžete:

  • soukromě při intimní romantické večeři v bure u laguny, pod hvězdami u bazénu, na pláži s osobním číšníkem a hudebním doprovodem nebo v soukromí vlastní vily.
  • ve společnosti ostatních hostů na terase pod širým nebem s bohatou dřevěnou výzdobou a výhledem na oceán. Jedná se o skvělé místo pro poklidnou snídani či bohatou večeři při svíčkách. Laskavý personál je samozřejmostí tohoto krásného kulinářského zážitku.

Sport a wellness hotelu Taveuni Island Resort & Spa *****

Oceán obklopující ostrov Taveuni je domovem jedněch z nejkrásnějších korálů a mořského života na světě. Vydejte se prozkoumat útes Rainbow a jeho podmořský svět při potápění nebo šnorchlování.

Kajakem můžete navštívit izolované romantické pláže, zažít dobrodružství je možné při rybaření v úžině Somosomo a jedinečné chvíle můžete strávit díky plavbě při západu slunce. Skvělé okamžiky zažijete také při prozkoumávání ostrovů a při různých výletech lodí. Místní lidé vás poctí svými přátelskými úsměvy a zasvětí do své kultury a bohatých tradic.

Hoteloví průvodci zařídí jakékoli kulturní a dobrodružné výlety, které byste chtěli absolvovat. Od objevování a poznávání krásných pláží s bílým pískem až po túry svěžími zelenými pralesy – tento ostrov vás nikdy nepřestane ohromovat. Na ostrově naleznete například Národní park Bouma s tropickým ptactvem a vodopády, pobřežní stezku Lavena, vodní park Waitabu, kostely, scénické golfové hřiště a mnohé další. K dispozici máte také tenisové kurty a možnost jízdy na koni.

Resort je také úžasným místem k relaxaci a načerpání si. Posaďte se pod palmu nebo přístřešek na pláži a užívejte si pohody při čtení. Nebo můžete lenošit u bazénu a popíjet osvěžující koktejl. Je dobré si vyhradit čas na odpočinek a regeneraci v tomto klidném prostředí. Ideálním způsobem, jak začít s relaxací je masáž. Lehněte si, zavřete oči a odpočiňte si při antistresové masáži.

Ve večerních hodinách je skvělým způsobem odpočinku posezení u bazénu s nekonečným okrajem nebo na vlastní terase při pozorování západu slunce, zatímco si budete vychutnávat magický koktejl před večeří.

Mapa - Taveuni Island Resort & Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Fidži do hotelu Taveuni Island Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Taveuni Island Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Taveuni Island Resort & Spa *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Fidži

Ing. Ondřej Světlík
Taveuni Island Resort & Spa
„Procestoval jsem svět. Rád Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.