Taveuni Palms Fiji *****

Fidži

Jeden z nejluxusnějších resortů na Fiji

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Taveuni Palms Fiji *****

Lokalita Fidži, Taveuni Island, Matei | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Taveuni Palms Fiji ***** Fidži

Jeden z nejluxusnějších resortů na Fidžii leží na ostrově Taveuni, který je nazýván „Zahradou Fidži“. Pokud hledáte absolutní ráj na zemi, vydejte se právě sem. Tyrkysový oceán omývající bělostné pláže a vodopády svádějící ke koupání, vás ohromí stejně jako tropická oáza kolem vás.

Ostrov Taveuni není jen domovem přírodních krás. Pyšní se i pozoruhodně pestrým podmořským životem. Šnorchlování a potápění patří mezi nejoblíbenější aktivity na ostrově. Kromě těchto vodních radovánek si můžete užít i řadu výletů, golf, tenis, rybolov na otevřeném moři, pozorování delfínů a další dobrodružné aktivity.

Taveuni Palms Resort je nejvyhledávanějším místem ke strávení tropické dovolené. Pobyt si zde užívají zamilované páry, novomanželé i sportovní nadšenci. Luxusně vybavené vily s výhledem na oceán poskytující absolutní soukromí, vlastního šéfkuchaře a personál. Takovou dovolenou si prostě zasloužíte.

Z mezinárodního letiště se na Taveuni dostanete po hodině scénického letu přes odlehlé ostrovy a křišťálově čisté vody oceánu.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Grand Villa

The Grand Villa se nachází na vyvýšeném místě, nad nádherným Tichým oceánem. Svým hostům nabízí pěstěné zahrady, soukromý bazén, vlastní úsek pláže s altánem, dvě ložnice, d..

Horizon Spa Villa

Horizon Spa Villa vám nabídne vlastní klimatizovaný lázeňský altán, pět soukromých jídelních míst, bazén a vlastní úsek pláže...

Beach Villa

Beach Villa se nachází přímo u nádherné soukromé pláže s bílým pískem. Může se pochlubit pěti jídelními místy, rozsáhlými zahradami, soukromým bazénem a sedmi zaměstnanci...

Gastronomie a hotelové restaurace

Kuchyně v Taveuni Resortu je různorodá a z velké části se skládá z místních ingrediencí, které si pěstují přímo tam. Osobní šéfkuchař vám sestaví jídelníček podle vašich přání. Během pobytu ochutnáte pokrmy z celého Jižního Pacifiku. Všechny recepty jsou vytvořeny na základě mnoholetých zkušeností a spokojenosti zákazníků. Taveuni ostrov je výjimečný díky produktům, které se zde pěstují. Ať už je to exotické ovoce, zelenina, čerstvé mořské plody, chilli, bylinky nebo zázvor, vše maximálně čerstvé, bohaté na vitamíny a velmi chutné

Šéfkuchaři v Taveuni se specializují i na dietní požadavky a dokážou vyhovět i veganům, vegetariánům, apod.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Taveuni Palms Fiji

Každá vila resortu Taveuni Palms se nachází na svém vlastním pozemku, přímo na pláži. Pyšní se vlastním bazénem a osobním personálem, který hostům poskytuje vynikající jídlo, bezkonkurenční služby a vybavení.

Všechny pokoje jsou klimatizované, ložnicím vévodí postel king a luxusní koupelny jsou doplněny oblíbenou venkovní sprchou. Atmosféru luxusu a pohodlí dotváří sedací soupravy, houpací sítě i venkovní nábytek. Rozsáhlé obytné plochy vil se mohou chlubit TV s plochou obrazovkou, DVD a CD přehrávačem, iPodem s vnitřními a venkovními reproduktory a zásobou tisíc skladeb.

Nabídka pokojů

Grand Villa

The Grand Villa se nachází na vyvýšeném místě, nad nádherným Tichým oceánem. Svým hostům nabízí pěstěné zahrady, soukromý bazén, vlastní úsek pláže s altánem, dvě ložnice, dvě koupelny, zábavní místnost, kuchyň a úžasné výhledy na ostrov. O hosty této vily se postará personál (sedm osob), který učiní pobyt ještě výjimečnějším.

Horizon Spa Villa

Horizon Spa Villa vám nabídne vlastní klimatizovaný lázeňský altán, pět soukromých jídelních míst, bazén a vlastní úsek pláže. I tato vila stojí na vyvýšeném místě nad oceánem, a tak svým hostům poskytne nejen dokonalé soukromí, ale i úžasné výhledy.

Beach Villa

Beach Villa se nachází přímo u nádherné soukromé pláže s bílým pískem. Může se pochlubit pěti jídelními místy, rozsáhlými zahradami, soukromým bazénem a sedmi zaměstnanci. Obytné prostory vám poskytnou výhled na pláž a oceán.

Pláž a moře

Ostrov Taveuni lemují nádherné pláže se zlatavým pískem, který voní tropickým sluncem a šumivým oceánem. V resortu Taveuni si užijete vlastní úseky pláže, na kterých budete mít dostatek klidu a soukromí.

 

Online cena a slevy Taveuni Palms Fiji *****

Profi foto hotelu Taveuni Palms *****

Gastronomie a hotelové restaurace Taveuni Palms Fiji

Kuchyně v Taveuni Resortu je různorodá a z velké části se skládá z místních ingrediencí, které si pěstují přímo tam. Osobní šéfkuchař vám sestaví jídelníček podle vašich přání. Během pobytu ochutnáte pokrmy z celého Jižního Pacifiku. Všechny recepty jsou vytvořeny na základě mnoholetých zkušeností a spokojenosti zákazníků. Taveuni ostrov je výjimečný díky produktům, které se zde pěstují. Ať už je to exotické ovoce, zelenina, čerstvé mořské plody, chilli, bylinky nebo zázvor, vše maximálně čerstvé, bohaté na vitamíny a velmi chutné

Šéfkuchaři v Taveuni se specializují i na dietní požadavky a dokážou vyhovět i veganům, vegetariánům, apod.

Sport a wellness hotelu Taveuni Palms *****

Taveuni Island je místem, které se přetvoří přesně podle vašich přání. Toužíte po relaxaci a božském klidu? Nebo spíše do dobrodružství a vzrušení? Všeho se vám dostane vrchovatou měrou.

Vodní aktivity na ostrově Taveuni zahrnují:

 • šnorchlování
 • kajaky
 • plavbu na katamaránech
 • kiteboarding
 • šlapadla
 • potápění
 • hlubokomořský rybolov
 • surfování
 • plavbu po okolních ostrovech
 • návštěvu Waitabu Marine Park

pozemních aktivit si můžete užít:

 • jízdu na koni
 • jízdu na kole
 • horolezectví
 • pozorování ptáků
 • kurzy vaření
 • exkurze (Bouma Waterfalls, Vidawa Rainforest, Black Pearl Farm, …)

O tělo, duši i mysl se blahodárně postarají lázně, které se vyznačují filosofií „Pure Fiji“. Hosté si tu mohou dopřát různé relaxační a lázeňské procedury, které využívají ty nejlepší produkty vyrobené z čistého kokosového oleje, oleje z makadamových ořechů a oleje s vitamínem E.

Mapa - Taveuni Palms Fiji *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu Taveuni Palms Fiji *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Taveuni Palms Fiji *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Mgr. Zuzana Zjavková
Poslední inspekce hotelu
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recenze hotelu Taveuni Palms Fiji *****

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.