The Westin Denarau Island Resort & Spa *****

Fidži

Objevte nekonečné možnosti bohaté kultury, rafinovaného designu a skvostné přírody

Osobně
jsme
bydleli

Hotel The Westin Denarau Island Resort & Spa *****

Lokalita Fidži, Viti Levu, Denarau Island | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Na ostrově, který je spojen mostem Kousek od letiště Přímo v turistickém centru
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu The Westin Denarau Island Resort & Spa ***** Fidži

Vítejte na ostrově Denarau, kde se nachází tento okouzlující resort. Spojením bohaté kultury, rafinovaného designu a skvostné přírody se Westin Resort stává jedním z nejoblíbenějších na Fidži. Zařízení resortu doplňují oceňované lázně Heavenly Spa. 243 pokojů a suit je skvělou součástí jižního Tichomoří.

Resort také nabízí výběr stravovacích možností, šest bazénů, denní aktivity zahrnující vodní aerobik a plážový volejbal, kulturní show, vodní sporty, golf a deset tenisových kurtů.

Nadi International Airport (NAN) je vzdáleno 0.84 kilometrů od hotelu. K dispozici je 24 hodinová taxi služba, díky které se hosté dostanou nejen do hotelu, ale i po okolních místech.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Tropical Garden Rooms

Tropical Garden Rooms (40 m², max. 4 osoby) jsou uhnízděny v zahradě resortu. Nacházejí se v přízemí a ze svého soukromého patia nabízejí přímý vstup do zahrad. ..

Ocean Breeze Rooms

Ocean Breeze Rooms (40 m², max. 4 osoby) jsou umístěny v ubytovacích blocích, které lemují klidnější část resortu u Tichého oceánu. Jsou situovány v přízemí a prvním patře. ..

Ocean View Rooms

Ocean View Rooms (40 m², max. 4 osoby) se pyšní polohou 50 metrů od pobřeží. Z privátního patia vám nabídnou výhledy na oceán a tropickou zahradu...

Ocean Front Rooms

Ocean Front Rooms (80 m², max. 4 osoby) čelí oceánu a nabízejí přímý vstup na pláž a do zahrad ze soukromého patia. ..

Gastronomie a hotelové restaurace

Resort Westin si získal pověst, jako místo, které poskytuje vynikající stolování na Fidži. V jednom z nejkrásnějších prostředí na světě vám nabídne výběr z úžasných kulinářských zážitků. Kuchaři využívají jen nejčerstvější suroviny z místní produkce a inspirují se kouzelným okolím. K dispozici je široká škála tropických koktejlů, rozsáhlá kolekce vín i pěti hvězdičkový servis. Jako hosté resortu získáte přístup i do restaurací a barů přilehlých resortů Sheraton a Denarau Golf & Racquet Club.

Ocean Terrace je úžasným místem u bazénu, kde si můžete vychutnat skvělou snídani servírovanou formou bufetu. Pochutnáte si na mezinárodních specialitách a to od 6:30 do 11:00.

The Kitchen @ Westin reprezentuje fidžijskou kulturu. Nachází se na pobřeží a servíruje obědy a večeře formou menu á la carte. Vybrat si můžete čerstvé mořské plody, kuřecí maso, vegetariánská jídla i delikátní dezerty.

Zing se inspiruje asijskou kuchyní. Poskytuje relaxační prostředí s výhledem na bazén a oceán. Pokrmy jsou servírovány formou menu á la carte. Zajít sem můžete od 18:00 do 22:00.

Bakery je zastávkou za delikátními chutěmi čaje, kávy, sendvičů a sladkého pečiva. Otevřeno má denně od 8:30 do 17:00.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů The Westin Denarau Island Resort & Spa

Pokoje jsou vybaveny LCD televizí, DVD filmy, satelitními kanály, budík s rádiem a IDD telefon s hlasovou schránkou. Koupelny jsou zařízeny dvojitými umyvadly, fénem, kosmetickým zrcadlem, vanou se sprchou, bavlněnými župany, pantoflemi a telefonem. V ložnici najdete postel velikosti king nebo dvě lůžka queen. K dispozici vám bude i přistýlka a dětská postýlka.

Nabídka pokojů

Tropical Garden Rooms

Tropical Garden Rooms (40 m², max. 4 osoby) jsou uhnízděny v zahradě resortu. Nacházejí se v přízemí a ze svého soukromého patia nabízejí přímý vstup do zahrad.

Ocean Breeze Rooms

Ocean Breeze Rooms (40 m², max. 4 osoby) jsou umístěny v ubytovacích blocích, které lemují klidnější část resortu u Tichého oceánu. Jsou situovány v přízemí a prvním patře.

Ocean View Rooms

Ocean View Rooms (40 m², max. 4 osoby) se pyšní polohou 50 metrů od pobřeží. Z privátního patia vám nabídnou výhledy na oceán a tropickou zahradu. Pokoje jsou zařízeny v ostrovním duchu s doteky fidžijského umění.

Ocean Front Rooms

Ocean Front Rooms (80 m², max. 4 osoby) čelí oceánu a nabízejí přímý vstup na pláž a do zahrad ze soukromého patia.

Ocean Front Suites

Ocean Front Suites (120 m², max. 2 osoby) nabízejí výhled na resort, tropické zahrady, pláž i oceán. K vybavení budete mít navíc DVD přehrávač a zvukový systém. Součástí vybavení je kuchyňský kout se dvěma plotýnkami, mikrovlnnou troubou, lednicí a myčkou. Relaxaci si užijete na vlastním balkonu s úžasnými výhledy.

Regent and Royal Suites

Regent and Royal Suites jsou nadstandardně vybaveny a poskytují inspirativní útočiště s vlastním balkonem, ze kterého si užijete krásné výhledy na oceán. K dispozici budete mít také ložnici s postelí king, obývací pokoj, koupelnu s volně stojící vanou, samostatnou jídelnu s kapacitou až pro osm hostů, kuchyňku a koupelnu pro hosty.

Oceanfront Suite

Pozorovat tropickou oázu a palmami lemovanou pláž vám poskytne i řada pokojů Oceanfront Suite, kde si můžete vybrat, zda chcete mít terasu nebo balkón a je zde oddělený odpočinkový pokoj s jídelním.

Royal and Regent Suite

Luxusní Royal and Regent Suites má vlastní balkón, skvostný výhled, velkou ložnici, koupelnu s vanou, oddělený obývací pokoj a jídelním, kancelář, koupelnu pro hosty a vlastní přístup na pláž.

Pláž a moře

The Westin Denarau Island Resort se nachází přímo na pobřeží, které se vyznačuje vskutku nádhernými sceneriemi. Pláž pokrývá jemný světlý písek a vody Tichého oceánu se pyšní nádhernými odstíny modré.

Online cena a slevy The Westin Denarau Island Resort & Spa *****

Profi foto hotelu The Westin Denarau Island *****

Gastronomie a hotelové restaurace The Westin Denarau Island Resort & Spa

Resort Westin si získal pověst, jako místo, které poskytuje vynikající stolování na Fidži. V jednom z nejkrásnějších prostředí na světě vám nabídne výběr z úžasných kulinářských zážitků. Kuchaři využívají jen nejčerstvější suroviny z místní produkce a inspirují se kouzelným okolím. K dispozici je široká škála tropických koktejlů, rozsáhlá kolekce vín i pěti hvězdičkový servis. Jako hosté resortu získáte přístup i do restaurací a barů přilehlých resortů Sheraton a Denarau Golf & Racquet Club.

Ocean Terrace je úžasným místem u bazénu, kde si můžete vychutnat skvělou snídani servírovanou formou bufetu. Pochutnáte si na mezinárodních specialitách a to od 6:30 do 11:00.

The Kitchen @ Westin reprezentuje fidžijskou kulturu. Nachází se na pobřeží a servíruje obědy a večeře formou menu á la carte. Vybrat si můžete čerstvé mořské plody, kuřecí maso, vegetariánská jídla i delikátní dezerty.

Zing se inspiruje asijskou kuchyní. Poskytuje relaxační prostředí s výhledem na bazén a oceán. Pokrmy jsou servírovány formou menu á la carte. Zajít sem můžete od 18:00 do 22:00.

Bakery je zastávkou za delikátními chutěmi čaje, kávy, sendvičů a sladkého pečiva. Otevřeno má denně od 8:30 do 17:00.

Sport a wellness hotelu The Westin Denarau Island *****

Resort Westin vám nabídne širokou škálu aktivit, které posunou vaší dovolenou na vyšší úroveň. Více možností získáte i díky službám dalších hotelů (Sheraton Denarau Villas, Sheraton Fiji Resort & Denarau Golf & Racquet Club), které můžete jako hosté resortu Westin využívat.

Nabídka aktivit zahrnuje:

  • šest bazénů a dva bazénové bary
  • vodní sporty (kajaky, šlapadla, hobbie cat a vodní skútry)
  • tradiční zábavu (fidžijské tance a kulturní show)
  • fitness centrum
  • golfové hřiště

Odpočinku jsou zasvěceny lázně Heavenly Spa by Westin, které jsou uhnízděny v tropické zahradě a nabízejí tradiční fidžijské procedury, venkovní sprchy a venkovní vany, jacuzzi, tryskové sprchy a hydroterapie.

Děti v hotelu The Westin Denarau Island *****

Mladší hosté si mohou své prázdniny na Fidži užít v dětském klubu Lai Lai Kids Club v hotelu Sheraton. Cena činí 25FJ$ za dítě. Klub nabízí kompletní denní program. Hlídání dětí je také k dispozici.

Mapa - The Westin Denarau Island Resort & Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu The Westin Denarau Island Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Westin Denarau Island Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Bc. Petra Melková
Poslední inspekce hotelu
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu The Westin Denarau Island Resort & Spa *****

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.