Tokoriki Island Resort Fiji ****

Fidži

Exkluzivní, překrásný, romantický resort

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Tokoriki Island Resort Fiji ****

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Tokoriki Island | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nekonečně romantická svatba a líbánky Maximální soukromí Šport a exotické aktivity
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Tokoriki Island Resort Fiji **** Fidži

Resort Tokoriki se nachází na stejnojmenném ostrově, v souostroví Mamanuca Group, v srdci jižního Pacifiku. Na mezinárodní letiště Nadi je to pouze dvanáct minut cesty vrtulníkem či hydroplánem a hodinu katamaránem nebo člunem.

Jedná se o luxusní resort určený především zamilovaným párům a novomanželům na svatební cestě. Vzduch je zde přímo naplněn romantikou. Ubytování zajišťují moderní vilky, které se nacházejí přímo na pláži, nebo jsou ukryté v bujné tropické zeleni.

Resort nabízí tradiční svatební kapli, kde si můžete dopřát obřad při západu slunce. Pokud na svatbu zatím nepomýšlíte, nebo už jste ji absolvovali před lety, můžete se tu oddat romantickému stolování u moře pod hvězdami.

Tokoriki Island je kromě romantiky i skvělým místem plným zábavy a legrace. Pohostinnost místních lidí je vskutku pověstná.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Beachfront Bure

Beachfront Bure (60 m²) mají otevřený prostor na terasu, výhled z postele na moře, zářivé barvy interiéru, velkou mahagonovou koupelnu s vanou a sprchou a venkovní terasou, kde se nachází..

Beachfront Pool Bure

Beachfront Pool Bure (60 m²) jsou obklopeny bujnou tropickou zahradou a nacházejí se jen pár kroků od Tichého oceánu...

Beachfront Pool Villa

Beachfront Pool Villas (120 m²) mají opravdu vše, co hledá náročnější zákazník na dovolené. Disponují odděleným obývacím pokojem s ložnicí...

Gastronomie a hotelové restaurace

V Tokoriki Resort se podávají lahodné chutě čerstvých pokrmů z Pacifiku, Austrálie a Evropy. Tokoriki hostí jedny z nejlepších kuchařů specializující se na pokrmy převážně z Jižního Pacifiku a celé Oceánie. Většina jídel se skládá z čerstvých ryb a jiných mořských plodů, mísí se s chutěmi plodin a ovoce z fidžijských farem.

Obědové a večerní menu se denně mění, vždy s čerstvými ingrediencemi, nechybí různé druhy ryb od lososa, humra, které nosí rybář vždy ráno vylovené. Ráno shozený kokos nebo papája je velkou dávkou vitamínů na celý den. Nechybí samozřejmě lahodná jídla z hovězího
i jehněčího masa dodávané z farem z Austrálie a Nového Zélandu. V restauraci je vám k dispozici velký výběr vín od australských, francouzských a španělských po vína z Nového Zélandu.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Tokoriki Island Resort Fiji

Hotel nabízí celkem 34 ubytovacích jednotek. Jsou to volně stojící vilky, které se vyznačují moderním stylem s prvky tradičního Fidži designu. Jsou klimatizované a nabízejí kryté i venkovní sprchy. Vybírat můžete ze tří kategorií: vilek na pláži, vilek s bazénem a prostorných vilek Sunset.

Nabídka pokojů

Beachfront Bure

Beachfront Bure (60 m²) mají otevřený prostor na terasu, výhled z postele na moře, zářivé barvy interiéru, velkou mahagonovou koupelnu s vanou a sprchou a venkovní terasou, kde se nachází sprcha venkovní. Pohodlí vám zajistí královská manželská postel, sedačku a venkovní lehátka. Tyto vilky jsou vybaveny kávovarem, malou lednicí, žehličkou, stropním ventilátorem, trezorem nebo houpacími sítěmi.

Beachfront Pool Bure

Beachfront Pool Bure (60 m²) jsou obklopeny bujnou tropickou zahradou a nacházejí se jen pár kroků od Tichého oceánu. Tato místa jsou ideální k relaxaci a sledování nádherných fidžijských západů slunce. K vybavení patří klimatizace, stropní ventilátory, salonek, psací stůl, mini bar na míru, konvice na přípravu čaje a kávy, žehlička a žehlicí prkno, dvojité umývadlo, vnitřní sprcha, venkovní kamenná sprcha, vlastní bazén na prostorné terase, dvě lehátka a hamak.

Beachfront Pool Villa

Beachfront Pool Villas (120 m²) mají opravdu vše, co hledá náročnější zákazník na dovolené. Disponují odděleným obývacím pokojem s ložnicí. Obrovská soukromá terasa se zahrádkou leží přímo u moře, máte k dispozici velké pohodlné sedačky a lehátka a lahůdkou je velký soukromý bazén, který skoro splývá s mořem. Venkovní část na zahradě má velkou postel pro denní povalování a je ideálním místem ke strávení báječného dne při čtení knížky nebo usínání za šumu moře. Z venkovní sprchy můžete sledovat barevný západ slunce, kde splývají nádherné barvy červené, oranžové a modré.

Pláž a moře

Podél celého resortu se vine nádherná pláž pokrytá bílým pískem, která je jako vystřižená z katalogu o dokonalé dovolené. Z jedné strany se nad ní sklánějí kokosové palmy, ze druhé strany ji omývá oceán.

Online cena a slevy Tokoriki Island Resort Fiji ****

Profi foto hotelu Tokoriki Island Resort Fiji ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Tokoriki Island Resort Fiji

V Tokoriki Resort se podávají lahodné chutě čerstvých pokrmů z Pacifiku, Austrálie a Evropy. Tokoriki hostí jedny z nejlepších kuchařů specializující se na pokrmy převážně z Jižního Pacifiku a celé Oceánie. Většina jídel se skládá z čerstvých ryb a jiných mořských plodů, mísí se s chutěmi plodin a ovoce z fidžijských farem.

Obědové a večerní menu se denně mění, vždy s čerstvými ingrediencemi, nechybí různé druhy ryb od lososa, humra, které nosí rybář vždy ráno vylovené. Ráno shozený kokos nebo papája je velkou dávkou vitamínů na celý den. Nechybí samozřejmě lahodná jídla z hovězího
i jehněčího masa dodávané z farem z Austrálie a Nového Zélandu. V restauraci je vám k dispozici velký výběr vín od australských, francouzských a španělských po vína z Nového Zélandu.

Sport a wellness hotelu Tokoriki Island Resort Fiji ****

Hosté mohou zdarma vyzkoušet vodní sporty, jako je windsurfing, plavby lodí nebo kajaking. Fidži je úžasným místem pro všechny milovníky potápění. Pod vodou se odehrává skutečné safari. Můžete tu zahlédnout delfíny, tuňáky, mahi mahi i barevné rybičky, které vás budou na vaší podvodní pouti doprovázet.

Využívat můžete i sportovní vybavení, hřiště na tenis, stolní tenis nebo lezení. Zahrát si můžete i badminton, pétanque a volejbal.

Toužíte-li po poznání, klidně se dejte do řeči s místními lidmi, kteří vám ochotně doporučí ta nejlepší místa, která rozhodně stojí za vidění. Všem dobrodruhům je určena túra po okolí ostrova. Sousední ostrovy můžete objevovat z paluby lodě.

Pro romantické duše je připraven piknik na osamělém koutku pláže a v resortu jsou vám k dispozici i masérky, terapeuti a odborníci na rehabilitaci a masáže, kteří nabízejí například zábaly v papáje, peeling masáže s přípravky z kokosu, různé aromaterapeutické masáže a relaxační programy. Masáže si můžete užít jak v místních lázních Tokoriki Spa, tak přímo ve své vilce.

Mapa - Tokoriki Island Resort Fiji ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu Tokoriki Island Resort Fiji ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Tokoriki Island Resort Fiji ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Mgr. Zuzana Zjavková
Poslední inspekce hotelu
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recenze hotelu Tokoriki Island Resort Fiji ****

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.