Vatulele Island Resort Fiji *****

Fidži

Božský, několikrát oceněný resort

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Vatulele Island Resort Fiji *****

Lokalita Fidži, Outer Islands, Vatulele Island | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Pro velmi náročné klienty Prostorné luxusní vily Vlastní bazén

Popis hotelu Vatulele Island Resort Fiji ***** Fidži

Božský, několikrát oceněný resort Vatulele Island vás uchvátí svými vilami nad mořem, skryté v tropické oáze a pár metrů od nádherné bílé pláže a modré laguny. Resort nabízí ubytování pro velmi náročné klienty, kteří hledají soukromí, luxusní ubytování, služby a opravdu něco výjimečného. Luxusní vily jsou velmi prostorné, nechybí zde vlastní bazén, přístup do moře, velká terasa a překrásný nábytek. Vatulele je zkrátka pohádka v Jižním Pacifiku, přesvědčte se sami.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe Beach Bure

Deluxe Beach Bure nabízí 103 m² velký prostor, poskytující soukromí a přímý vstup na pláž. Otevřený prostor, kde nechybí venkovní terasa propojená s obývacím pokojem...

Deluxe Beach Bure

Deluxe Beach Bure with Pool nabízí stejný prostor o 103 m² a je uvnitř úplně stejný jako Deluxe Beach Bure, výjimkou je bazén se sladkou vodou, který bude patřit jen a jen vám...

Vila Vale Viqi

Vila Vale Viqi si žádá o představení, protože v jejím úchvatném prostoru o 182 m² si budete připadat jako ve vlastním plně vybaveném domě...

The Point

The Point o 182 m² je prémiový dvoupatrový dům s vlastním velkým bazénem, terasou po celém domě a výhledem na celou lagunu a pláž...

Gastronomie a hotelové restaurace

Vatulele Island Resort je známý tím, že poskytuje hostům příležitost seznámit se s výbornou kuchyní celého regionu, díky zastoupení výborného šéfkuchaře. Překrásné prostředí, kde si můžete vychutnat báječné jídlo se nachází na venkovní terase s výhledem na lagunu. Všechny jídla jsou připravena z čerstvých mořských plodů a z místního výborného exotického ovoce, které roste na zahradě v resortu. K dispozici je i venkovní bar, kde si můžete vychutnat lahodné osvěžující drinky nebo malé občerstvení během dne.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Vatulele Island Resort Fiji

Nabídka pokojů

Deluxe Beach Bure

Deluxe Beach Bure nabízí 103 m² velký prostor, poskytující soukromí a přímý vstup na pláž. Otevřený prostor, kde nechybí venkovní terasa propojená s obývacím pokojem. Nechybí výhled z ložnice přímo na moře. Bure nabízí mimo jiné klimatizaci, mini bar, ledničku na vína, DVD přehrávač s promítacím plátnem, sound systém s připojením na ipod, houpací síť a venkovní sprcha. Každá z bure je umístěná více než 20 metrů od sebe, takže poskytuje opravdu maximální soukromí v obležení překrásné přírody na pláži.

Deluxe Beach Bure

Deluxe Beach Bure with Pool nabízí stejný prostor o 103 m² a je uvnitř úplně stejný jako Deluxe Beach Bure, výjimkou je bazén se sladkou vodou, který bude patřit jen a jen vám. Velká prostorná terasa s venkovním nábytkem pro vychutnání relaxace u bazénu, co víc můžete přát.

Vila Vale Viqi

Vila Vale Viqi si žádá o představení, protože v jejím úchvatném prostoru o 182 m² si budete připadat jako ve vlastním plně vybaveném domě. Tento prostor byl perfektně uzpůsoben na míru náročnějších klientů, je zde ohromná terasa, která se točí kolem celého domu, na ní navazuje privátní bazén se sladkou vodou, z terasy je vstup do otevřeného obývacího pokoje, z kterého je vidět do ložnice. Nechybí velká koupelna s vanou a sprchou, venkovní veranda s venkovními sprchami jídelní prostor a vstupní lobby. Z celého domu je vidět na moře a máte vlastní přístup na pláž. K dispozici je i vlastní personál, který se vám bude věnovat, kdykoliv budete potřebovat.

The Point

The Point o 182 m² je prémiový dvoupatrový dům s vlastním velkým bazénem, terasou po celém domě a výhledem na celou lagunu a pláž. Bazén který splývá s nebem vám poskytne nezapomenutelné chvilky. Bure je luxusně vybaveno, dřevěný nábytek se snoubí s kvalitními doplňky a ze všech oken vidíte moře. Mezi náročnou klientelou se objevilo také velké množství známých celebrit.

Online cena a slevy Vatulele Island Resort Fiji *****

Profi foto hotelu Vatulele Island Resort *****

Gastronomie a hotelové restaurace Vatulele Island Resort Fiji

Vatulele Island Resort je známý tím, že poskytuje hostům příležitost seznámit se s výbornou kuchyní celého regionu, díky zastoupení výborného šéfkuchaře. Překrásné prostředí, kde si můžete vychutnat báječné jídlo se nachází na venkovní terase s výhledem na lagunu. Všechny jídla jsou připravena z čerstvých mořských plodů a z místního výborného exotického ovoce, které roste na zahradě v resortu. K dispozici je i venkovní bar, kde si můžete vychutnat lahodné osvěžující drinky nebo malé občerstvení během dne.

 

Sport a wellness hotelu Vatulele Island Resort *****

Potápění v resortu je na špičkové úrovni, je tu PADI certifikovaný tým instruktorů, který zaučí nové zájemce o tento krásný sport a pro pokročilé je tu připravena spousta spotů, kde neuvidíte nic jiného než nejúžasnější podvodní svět v celém Jižním Pacifiku. Šnorchlovat můžete u celého resortu, je zde možnost výletu na lodi, kde vás zavezou na jiná místa. Nabízí se tu i rybaření s místními lidmi, dozvíte se spoustu zajímavostí. 

Mapa - Vatulele Island Resort Fiji *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu Vatulele Island Resort Fiji *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Vatulele Island Resort Fiji *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Vatulele Island Resort Fiji *****

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.