Vomo Island Resort *****

Fidži

Luxusní residence pod palmami a datlovníky na pláži

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Vomo Island Resort *****

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Vomo Island | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Exkluzivní únik z civilizace Leží na jednom z Yasawa ostrovů Krásná zahrada z palem a mandlovníku

Popis hotelu Vomo Island Resort ***** Fidži

Vomo je luxusním soukromým ostrovem, na kterém se nachází pouhých 28 vil a 2 rezidence. Zahrnuje plochu 87 hektarů a je součástí souostroví Mananuca. Od mezinárodního letiště v Nadi jej dělí 15 minut letu vrtulníkem nebo hydroplánem.

Resort na tomto ostrově vítá všechny hosty, včetně rodin s dětmi, kterým nabízí pěti hvězdičkové stravování, denní lázně, širokou škálu aktivit a především, komfortní ubytování v tropickém ráji.

Vomo je také ideálním místem ke svatebním obřadům či líbánkům.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Beachfront Retreats

Beachfront Retreats se pyšní venkovní terasou s volně stojící vanou a venkovní sprchou. Nacházejí se jen pár kroků od pláže a oceánu. Jsou skvělým místem pro rodiny...

Beachfront Villas

Beachfront Villas se nacházejí pouhých pár kroků od pláže s bílým pískem. Houpací sítě se jemně vlní mezi palmami a soukromá terasa vám poskytne dostatek prostoru k relaxaci...

Villas on the Hill

Villas on the Hill stojí na kopci blízko pláže, takže vám zajistí dechberoucí rozhled na okolí a panorama okolních ostrovů Yasawa. Vybavení a služby jsou stejné, jako u vil Beachfront...

The Residence

The Residence se nachází přímo na pláži a zahrnuje tři pavilony. Poskytuje dostatek prostoru až pro osm hostů...

Gastronomie a hotelové restaurace

Šéfkuchař resortu Vomo disponuje rozsáhlými znalostmi a vrozeným talentem pro svěží a inovativní kuchyni, díky které se resort drží na předních příčkách jako gurmánská destinace v jižním Pacifiku. K tomu přispívá i místní produkce, která je obohacena o bylinky a zeleninu přímo ze zahrady.

The Reef Restaurant je hlavní restaurací resortu. Nabízí pokrmy servírované formou menu á la carte. Menu pro obědy a večeře se každý den mění. Večer tu můžete stolovat u bazénu, přes den pod stromy na pláži. Večeře doprovází fidžijská hudba. Dostupné je i dětské menu.

The Vuda Bar vám nabídne mezinárodní vína a koktejlový lístek ve spojení s otevřeným prostorem.

The Rocks Bar se nachází na západním konci resortu. Je skvělým místem k relaxaci s koktejlem a úžasnými výhledy na pláž a oceán. Otevřeno má denně mezi 17:00 a 19:00.

V resortu rádi vyhoví všem vašim přáním a připraví vám speciální stolování na místě dle vašeho výběru a zařídí i romantické pikniky, třeba na pláži nebo na opuštěném ostrově.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Vomo Island Resort

Ubytování v resortu Vomo ztělesňuje ducha ostrova. Elegantní vily jsou diskrétně zasazeny mezi přirozenou flórou ostrova. Každá má svůj vlastní unikátní aspekt a umožní vám žít v souladu s okolním prostředím. Prožijte autentické Fidži s doteky bavlněného ložního prádla a luxusních toaletních potřeb L’Occitane. K dispozici budete mít i služby prádelny a balenou vody a nealkoholické nápoje zdarma.

Vybavení vil zahrnuje klimatizaci a stropní ventilátory, jacuzzi vanu a oddělenou sprchu, příslušenství k přípravě čaje a kávy, mini-bar a ledničku, fén, pantofle, trezor, CD přehrávač a IDD telefon.

 

Nabídka pokojů

Beachfront Retreats

Beachfront Retreats se pyšní venkovní terasou s volně stojící vanou a venkovní sprchou. Nacházejí se jen pár kroků od pláže a oceánu. Jsou skvělým místem pro rodiny.

Beachfront Villas

Beachfront Villas se nacházejí pouhých pár kroků od pláže s bílým pískem. Houpací sítě se jemně vlní mezi palmami a soukromá terasa vám poskytne dostatek prostoru k relaxaci. Vila nabízí ubytování pro celou rodinu.

Villas on the Hill

Villas on the Hill stojí na kopci blízko pláže, takže vám zajistí dechberoucí rozhled na okolí a panorama okolních ostrovů Yasawa. Vybavení a služby jsou stejné, jako u vil Beachfront.

The Residence

The Residence se nachází přímo na pláži a zahrnuje tři pavilony. Poskytuje dostatek prostoru až pro osm hostů. Interiéry zahrnují plně vybavenou kuchyň, jídelnu a 24 hodinové služby komorníka. Stolovat můžete i venku a třešničkou navíc jsou venkovní sprchy.

The Royal

The Royal vám nabídne tři ložnice, každou s vlastní koupelnou, kuchyň, oddělený obývací prostor se zábavním systémem a rozlehlou venkovní část, která zahrnuje bazén, lehátka, houpací sítě, barbecue gril, venkovní sprchu a prostor ke stolování s úžasnými výhledy na oceán.

Pláž a moře

Dlouhá pláž s jemným bílým pískem je chloubou ostrova Vomo. Táhne se podél celé strany pobřeží a omývají ji vody Tichého oceánu. Pláž je chráněna útesy, a tak poskytuje bezpečné místo k plavání a šnorchlování.

Online cena a slevy Vomo Island Resort *****

Profi foto hotelu Vomo Island Resort *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Vomo Island Resort

Šéfkuchař resortu Vomo disponuje rozsáhlými znalostmi a vrozeným talentem pro svěží a inovativní kuchyni, díky které se resort drží na předních příčkách jako gurmánská destinace v jižním Pacifiku. K tomu přispívá i místní produkce, která je obohacena o bylinky a zeleninu přímo ze zahrady.

The Reef Restaurant je hlavní restaurací resortu. Nabízí pokrmy servírované formou menu á la carte. Menu pro obědy a večeře se každý den mění. Večer tu můžete stolovat u bazénu, přes den pod stromy na pláži. Večeře doprovází fidžijská hudba. Dostupné je i dětské menu.

The Vuda Bar vám nabídne mezinárodní vína a koktejlový lístek ve spojení s otevřeným prostorem.

The Rocks Bar se nachází na západním konci resortu. Je skvělým místem k relaxaci s koktejlem a úžasnými výhledy na pláž a oceán. Otevřeno má denně mezi 17:00 a 19:00.

V resortu rádi vyhoví všem vašim přáním a připraví vám speciální stolování na místě dle vašeho výběru a zařídí i romantické pikniky, třeba na pláži nebo na opuštěném ostrově.

Sport a wellness hotelu Vomo Island Resort *****

V resortu Vomo si můžete užít nemotorizované vodní sporty, včetně šnorchlování. Ostrov je ohraničen barevnými útesy s neuvěřitelnými korály a tropickými rybkami, a tak by byla velká škoda nenahlédnout pod hladinu.

Nové PADI Dive Centre nabízí řadu kurzů pro začátečníky i pokročilé, včetně speciálních kurzů, jako je Deep Diver, Wreck Diver, fotografování pod vodou a noční potápěčské kurzy.

Vomo je také domovem luxusních lázní. Vyškolení terapeuti vám poskytnou masáže, ošetření obličeje, manikúru, pedikúru, voskování, vlasovou péči i péči o nehty.

Děti v hotelu Vomo Island Resort *****

Vomo Kids Village má otevřeno denně a zajišťuje zábavu i catering pro nejmenší hosty. Má hernu, kuchyň, mediální místnost, hřiště a jídelní kout. Celý objekt je barevný, interaktivní a bezpečný. Děti mladší čtyř let musí doprovázet rodič nebo chůva.

V resortu jsou také nabízeny kurzy potápění pro děti nad deset let.

Mapa - Vomo Island Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu Vomo Island Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Vomo Island Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Vomo Island Resort *****

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.