Likuliku Lagoon Resort Fiji *****
Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

Lokalita: Fidži, Mamanuca Group, Malolo Island | Mapa

Strava: Polopenze, Plná penze

Jedinečný, první a zároveň jediný resort, poskytující bydlení nad vodou

Vomo Island Resort *****

Luxusní residence pod palmami a datlovníky na pláži

Vomo Island Resort
Fidži, Yasawa Group, Vomo Island

Vomo Island Resort ***** Fidži

Vomo je luxusním soukromým ostrovem, na kterém se nachází pouhých 28 vil a 2 rezidence. Zahrnuje plochu 87 hektarů a je součástí souostroví Mananuca. Od mezinárodního letiště v Nadi jej dělí 15 minut letu vrtulníkem nebo hydroplánem.

Lokalita: Fidži, Yasawa Group, Vomo IslandMapa

Resort na tomto ostrově vítá všechny hosty, včetně rodin s dětmi, kterým nabízí pěti hvězdičkové stravování, denní lázně, širokou škálu aktivit a především, komfortní ubytování v tropickém ráji.

Vomo je také ideálním místem ke svatebním obřadům či líbánkům.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Vomo Island Resort

Ubytování v resortu Vomo ztělesňuje ducha ostrova. Elegantní vily jsou diskrétně zasazeny mezi přirozenou flórou ostrova. Každá má svůj vlastní unikátní aspekt a umožní vám žít v souladu s okolním prostředím. Prožijte autentické Fidži s doteky bavlněného ložního prádla a luxusních toaletních potřeb L’Occitane. K dispozici budete mít i služby prádelny a balenou vody a nealkoholické nápoje zdarma.

Vybavení vil zahrnuje klimatizaci a stropní ventilátory, jacuzzi vanu a oddělenou sprchu, příslušenství k přípravě čaje a kávy, mini-bar a ledničku, fén, pantofle, trezor, CD přehrávač a IDD telefon.

 

Nabídka pokojů

Beachfront Retreats

Beachfront Retreats se pyšní venkovní terasou s volně stojící vanou a venkovní sprchou. Nacházejí se jen pár kroků od pláže a oceánu. Jsou skvělým místem pro rodiny.

Beachfront Villas

Beachfront Villas se nacházejí pouhých pár kroků od pláže s bílým pískem. Houpací sítě se jemně vlní mezi palmami a soukromá terasa vám poskytne dostatek prostoru k relaxaci. Vila nabízí ubytování pro celou rodinu.

Villas on the Hill

Villas on the Hill stojí na kopci blízko pláže, takže vám zajistí dechberoucí rozhled na okolí a panorama okolních ostrovů Yasawa. Vybavení a služby jsou stejné, jako u vil Beachfront.

The Residence

The Residence se nachází přímo na pláži a zahrnuje tři pavilony. Poskytuje dostatek prostoru až pro osm hostů. Interiéry zahrnují plně vybavenou kuchyň, jídelnu a 24 hodinové služby komorníka. Stolovat můžete i venku a třešničkou navíc jsou venkovní sprchy.

The Royal

The Royal vám nabídne tři ložnice, každou s vlastní koupelnou, kuchyň, oddělený obývací prostor se zábavním systémem a rozlehlou venkovní část, která zahrnuje bazén, lehátka, houpací sítě, barbecue gril, venkovní sprchu a prostor ke stolování s úžasnými výhledy na oceán.

Pláž a moře

Dlouhá pláž s jemným bílým pískem je chloubou ostrova Vomo. Táhne se podél celé strany pobřeží a omývají ji vody Tichého oceánu. Pláž je chráněna útesy, a tak poskytuje bezpečné místo k plavání a šnorchlování.

Online cena a slevy Vomo Island Resort *****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Vomo Island Resort *****

Gastronomie a hotelové restaurace Vomo Island Resort

Šéfkuchař resortu Vomo disponuje rozsáhlými znalostmi a vrozeným talentem pro svěží a inovativní kuchyni, díky které se resort drží na předních příčkách jako gurmánská destinace v jižním Pacifiku. K tomu přispívá i místní produkce, která je obohacena o bylinky a zeleninu přímo ze zahrady.

The Reef Restaurant je hlavní restaurací resortu. Nabízí pokrmy servírované formou menu á la carte. Menu pro obědy a večeře se každý den mění. Večer tu můžete stolovat u bazénu, přes den pod stromy na pláži. Večeře doprovází fidžijská hudba. Dostupné je i dětské menu.

The Vuda Bar vám nabídne mezinárodní vína a koktejlový lístek ve spojení s otevřeným prostorem.

The Rocks Bar se nachází na západním konci resortu. Je skvělým místem k relaxaci s koktejlem a úžasnými výhledy na pláž a oceán. Otevřeno má denně mezi 17:00 a 19:00.

V resortu rádi vyhoví všem vašim přáním a připraví vám speciální stolování na místě dle vašeho výběru a zařídí i romantické pikniky, třeba na pláži nebo na opuštěném ostrově.

Sport a wellness hotelu Vomo Island Resort *****

V resortu Vomo si můžete užít nemotorizované vodní sporty, včetně šnorchlování. Ostrov je ohraničen barevnými útesy s neuvěřitelnými korály a tropickými rybkami, a tak by byla velká škoda nenahlédnout pod hladinu.

Nové PADI Dive Centre nabízí řadu kurzů pro začátečníky i pokročilé, včetně speciálních kurzů, jako je Deep Diver, Wreck Diver, fotografování pod vodou a noční potápěčské kurzy.

Vomo je také domovem luxusních lázní. Vyškolení terapeuti vám poskytnou masáže, ošetření obličeje, manikúru, pedikúru, voskování, vlasovou péči i péči o nehty.

Děti v hotelu Vomo Island Resort *****

Vomo Kids Village má otevřeno denně a zajišťuje zábavu i catering pro nejmenší hosty. Má hernu, kuchyň, mediální místnost, hřiště a jídelní kout. Celý objekt je barevný, interaktivní a bezpečný. Děti mladší čtyř let musí doprovázet rodič nebo chůva.

V resortu jsou také nabízeny kurzy potápění pro děti nad deset let.

Mapa - Vomo Island Resort

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Fidži do hotelu Vomo Island Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Vomo Island Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Vomo Island Resort *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Vomo Island Resort *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Fidži

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Ondřej Světlík
Vomo Island Resort
„Hotely znám osobně.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.