Warwick Fiji Resort & Spa *****

Fidži

Moderní bydlení uprostřed autentického dobrodružství na Fiji

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Warwick Fiji Resort & Spa *****

Lokalita Fidži, Viti Levu, Coral Coast | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze, All Inclusive | Více o gastronomii
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Warwick Fiji Resort & Spa ***** Fidži

The Warwick Fiji se pyšní umístěním na zlaté písčité pláži, přímo u křišťálově čisté laguny, v srdci Coral Coast. Tato slavná oblast se nachází na největším fidžijském ostrově, Viti Levu.

Resort je ideálním místem k úniku od každodenních strastí a ponoření se do tropické blaženosti ve společnosti těch nejpřátelštějších lidí na světě. Je dost daleko od každodenního shonu a přesto dost blízko, abyste s okolním světem zůstali v kontaktu.

Z dovolené v hotelu Warwick Fiji si odvezete mnoho skvělých zážitků. Váš pobyt bude propleten s místní tropickou přírodou i místní kulturou. Resort vám nabídne romantické zážitky, relaxační chvilky i dny plné dobrodružství.

Resort se nachází 105 kilometrů jihovýchodně od mezinárodního letiště v Nadi a 101 kilometrů západně od hlavního města Suva. Transport z letiště do hotelu trvá přibližně 90 minut.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Warwick Fiji Resort & Spa

Hlavní výhodou resortu Warwick Fiji je bezesporu krásná pláž (hrubší písek a úlomky korálů) a super možnosti pro šnorchlování, které je možné hned u pláže či prostřednictvím výletů lodí. Zažít musíte jednoznačně také pozorování žraloků! V ranních hodinách je pak patrný silný odliv, ale stejně mělká voda dosahuje až k hlavní pláži.

Hotel je sofistikovaně rozdělen na rodinné křídlo a část pro dospělé. Nicméně z našeho pohledu je hotel adekvátnější jako rodinná volba. Vyžití je zde pestré – ať už se jedná o vesničku přímo v resortu s ukázkou fijijských tradic, nabídku výletů, tematické večery apod. Resort nabízí také možnost All Inclusive a stolování až v 5 restauracích, z nichž unikátní je Wicked Walu na poloostrůvku u hotelu - překrásné výhledy na oceán i hotel.

 
Ing. Ondřej Světlík
Poslední inspekce hotelu
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Video hotelu

Nabídka pokojů

Garden View Rooms

Garden View Rooms jsou umístěny v přízemí a prvních patrech křídel Nadi a Suva. Pokoje mají prostorná dvoulůžka a dají se propojovat...

Warwick Suites

Warwick Suites jsou nejvyšším stupněm luxusu v resortu. Pyšní se prostorným salonkem s pohovkou a oddělenou ložnicí s postelí king. Koupelna je zařízena dvěma umyvadly, vanou a toaletou...

Ocean View Rooms

Ocean View Rooms jsou umístěny ve všech podlažích hotelu. Mají buď dvojlůžko velikosti queen a jednu postel nebo dvě dvojlůžka...

Warwick Deluxe Rooms

Warwick Deluxe Rooms jsou luxusnější, navržené cíleně pro ty, kteří hledají klidnější bydlení. Tyto pokoje jsou přístupné jen dospělým a uchvátí každého...

Gastronomie a hotelové restaurace

V resortu máte možnost výběru z pěti unikátních restaurací, které jistě uspokojí vaše chuťové buňky. Připlavte si pro drink v bazénovém baru, zastavte se na lehkou svačinu, vychutnejte si denně obměňovaný tematický bufet nebo se přijďte pobavit do japonské restaurace. Můžete si dopřát i italskou večeři. Tím nejkrásnějším rajským zážitkem však bude večeře nad noční hladinou oceánu v ostrovní restauraci.

Bula Brasserie s výhledem na moře vám naservíruje vydatnou snídani, oběd dle denního menu a skvělou bufetovou večeři každý den.

Lagoon Bar & Grill je oblíbeným místem pro všechny, kteří rádi chytají bronz. Nachází se u bazénu před křídlem Nadi a denně nabízí lehké obědy, saláty a burgery. Naobědvat se zde můžete od 11:30 do 14:30.

Užívejte si luxusu v sofistikované italské restauraci Pappagallo. Ta je umístěná v přízemí hotelového lobby a přináší elegantní večeře v uvolněném stylu. Otevřená restaurace má úžasný výhled na moře. Vaří se zde tradiční italská kuchyně a skvělé dezerty. Dokonalý zážitek z jídla doplní vybraná vína za všech koutů světa. Pappagallo restaurant je otevřen denně od 18:00 do 22:30. Rezervace je povinná.

Elegantní restaurace Sazanami "Japanese" Restaurant se dvěma grily teppan-yeki a sushi barem nabízí obrovský výběr japonských jídel. Otevřeno má denně od 18:00 do 22:30. Rezervace nutná.

Restaurace Wicked Valu na privátním ostrůvku poblíž resortu je označována za jeden z nejlepších podniků na Fidži. Intimní večeři za šumu oceánu si nemůžete nechat ujít. Restauraci omývají klidné, čisté vody Pacifiku. Můžete si zde dát grilované mořské plody, steaky a dokonalé dezerty. Wicked Walu otevírá v 18:00 a zavírá ve 22:30. Je nutná rezervace předem.

Pool Bar je místem, kde si můžete dopřát osvěžující koktejl nebo dobře vychlazené pivo, aniž byste opustili bazén.

Sunset Bar je umístěný na terase s výhledem na oceán. Obzvlášť krásným zážitkem je sedět zde za západu slunce s koktejlem v ruce. Krom míchaných nápojů si zde můžete dát výborné víno, čerstvý džus nebo místní pivo.

V baru Hibiscus Lounge & Bar můžete protancovat noc za doprovodu živé kapely nebo DJ. Je to místo, kde se odreagujete po dni plném zábavy a sluníčka.

Pokud toužíte po romantickém zážitku, můžete si dopřát slavnostní večeři pro dva pod hvězdným nebem. Romantic Bure se nachází na svém vlastním ostrůvku a je velice oblíbeným místem zamilovaných.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Warwick Fiji Resort & Spa

The Warwick Fiji nabízí luxusní ubytování v 248 pokojích a suitách s výhledem na oceán, do zahrad a na hory, které střeží celé Coral Coast.

Pokoje a suity jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV s plochou obrazovkou, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, telefonem, trezorem, mini-barem a ledničkou. Pokud toužíte i po další úrovni komfortu, resort vám poskytne exkluzivní přístup do salonku Executive Warwick Lounge, kde si můžete dopřát kontinentální snídaně, odpolední čaj a nápoje před večeří.

Nabídka pokojů

Garden View Rooms

Garden View Rooms jsou umístěny v přízemí a prvních patrech křídel Nadi a Suva. Pokoje mají prostorná dvoulůžka a dají se propojovat. Výhled do zahrady si užijete z vlastního balkonu nebo terasy.

Warwick Suites

Warwick Suites jsou nejvyšším stupněm luxusu v resortu. Pyšní se prostorným salonkem s pohovkou a oddělenou ložnicí s postelí king. Koupelna je zařízena dvěma umyvadly, vanou a toaletou. Okolní tropickou krásu si užijete z vlastního balkonu.

Ocean View Rooms

Ocean View Rooms jsou umístěny ve všech podlažích hotelu. Mají buď dvojlůžko velikosti queen a jednu postel nebo dvě dvojlůžka. Dekorace v pokoji připomínají okolní tropické prostředí. Koupelna disponuje vanou. Z balkonu budete mít výhled na pláž a oceán. Některé pokoje umožňují pobyt hendikepovaným osobám.

Warwick Deluxe Rooms

Warwick Deluxe Rooms jsou luxusnější, navržené cíleně pro ty, kteří hledají klidnější bydlení. Tyto pokoje jsou přístupné jen dospělým a uchvátí každého. Jsou ideálním útočištěm pro novomanžele. Všechny mají postele velikosti king a koupelnu s vanou. Samozřejmostí je balkon. Prostorné suity nabízejí luxus a pohodlí v podobě oddělené ložnice a obývacího pokoje. Hosté těchto pokojů mají přístup do klubu Executive Warwick Lounge.

Pláž a moře

Dlouhá písčitá pláž se vine přímo před resortem. Z jedné strany ji lemuje nízká kamenná zídka, ze druhé strany vody oceánu. Jako hosté hotelu budete mít k dispozici lehátka a slunečníky.

 

Online cena a slevy Warwick Fiji Resort & Spa *****

Profi foto hotelu Warwick Fiji Resort & Spa *****

Naše foto hotelu Warwick Fiji Resort & Spa *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Warwick Fiji Resort & Spa

V resortu máte možnost výběru z pěti unikátních restaurací, které jistě uspokojí vaše chuťové buňky. Připlavte si pro drink v bazénovém baru, zastavte se na lehkou svačinu, vychutnejte si denně obměňovaný tematický bufet nebo se přijďte pobavit do japonské restaurace. Můžete si dopřát i italskou večeři. Tím nejkrásnějším rajským zážitkem však bude večeře nad noční hladinou oceánu v ostrovní restauraci.

Bula Brasserie s výhledem na moře vám naservíruje vydatnou snídani, oběd dle denního menu a skvělou bufetovou večeři každý den.

Lagoon Bar & Grill je oblíbeným místem pro všechny, kteří rádi chytají bronz. Nachází se u bazénu před křídlem Nadi a denně nabízí lehké obědy, saláty a burgery. Naobědvat se zde můžete od 11:30 do 14:30.

Užívejte si luxusu v sofistikované italské restauraci Pappagallo. Ta je umístěná v přízemí hotelového lobby a přináší elegantní večeře v uvolněném stylu. Otevřená restaurace má úžasný výhled na moře. Vaří se zde tradiční italská kuchyně a skvělé dezerty. Dokonalý zážitek z jídla doplní vybraná vína za všech koutů světa. Pappagallo restaurant je otevřen denně od 18:00 do 22:30. Rezervace je povinná.

Elegantní restaurace Sazanami "Japanese" Restaurant se dvěma grily teppan-yeki a sushi barem nabízí obrovský výběr japonských jídel. Otevřeno má denně od 18:00 do 22:30. Rezervace nutná.

Restaurace Wicked Valu na privátním ostrůvku poblíž resortu je označována za jeden z nejlepších podniků na Fidži. Intimní večeři za šumu oceánu si nemůžete nechat ujít. Restauraci omývají klidné, čisté vody Pacifiku. Můžete si zde dát grilované mořské plody, steaky a dokonalé dezerty. Wicked Walu otevírá v 18:00 a zavírá ve 22:30. Je nutná rezervace předem.

Pool Bar je místem, kde si můžete dopřát osvěžující koktejl nebo dobře vychlazené pivo, aniž byste opustili bazén.

Sunset Bar je umístěný na terase s výhledem na oceán. Obzvlášť krásným zážitkem je sedět zde za západu slunce s koktejlem v ruce. Krom míchaných nápojů si zde můžete dát výborné víno, čerstvý džus nebo místní pivo.

V baru Hibiscus Lounge & Bar můžete protancovat noc za doprovodu živé kapely nebo DJ. Je to místo, kde se odreagujete po dni plném zábavy a sluníčka.

Pokud toužíte po romantickém zážitku, můžete si dopřát slavnostní večeři pro dva pod hvězdným nebem. Romantic Bure se nachází na svém vlastním ostrůvku a je velice oblíbeným místem zamilovaných.

Sport a wellness hotelu Warwick Fiji Resort & Spa *****

Bazén Nadi Wing je tím větším ze dvou bazénů resortu. Hosté si mohou zaplavat, zahrát si u bazénu volejbal, či si doplavat do baru pro osvěžující nápoj. Pokud toužíte po dokonalém klidu, můžete využít bazén Suva Wing, který je určen pouze pro dospělé osoby. Děti se mohou pobavit ve vlastním a speciálně navrženém dětském bazénu.

Nabídka vodních sportů zahrnuje:

 • kajaking a kánoe
 • šnorchlování
 • krmení ryb
 • šlapadla
 • plavbu v lodích se skleněným dnem
 • potápění

Rekreační aktivity v resortu tvoří:

 • tenis
 • squash
 • posilovna
 • střelba lukem
 • jízdní kola
 • stolní tenis
 • kulečník
 • výlety do vesnice

Aktivity mimo resort zahrnují tyto výlety:

Kula Eco Park Fiji. Kula Eco park je centrum pro pěstování ohrožených druhů zvířat. Návštěvníci parku poznají ostrovní faunu v přirozeném prostředí. A to vše jen 30 minut jízdy od hotelu.

Potápění v Beqa Lagoon. Beqa, zvaná též “Mekka pacifických potápěčů, ”je nejoblíbenější potápěčskou destinací na Fidži. Přijďte sem poznat kouzelný podmořský svět kolem chráněného korálového útesu. Výlet vám uspořádá hotelový Dive Shop.

Řeka Navua – výprava do vnitrozemí. Asi po hodině cesty po dálnici Queen směrem k hlavnímu městu narazíte na řeku Navua. Cestou lodí proti proudu spatříte kulturu ostrovního vnitrozemí, nádherné deštné pralesy a průzračně čistou vodu.

Návštěva vesnice na Fidži. Nejlepší způsob, jak poznat místní kulturu, je vypravit se do vesnice. Životní styl fidžijců je sice uvolněný, ale přitom úzce spjatý s tradičními hodnotami a vírou. Jednou týdně mají hosté Warwick resortu možnost podniknout výlet do vesnice Komave, která leží asi 15 minut chůze po pláži od hotelu. Dostane se vám zde tradičního přivítání a pozvání na domácí oběd. Žádná návštěva by také nebyla úplná bez závěrečných tanců a oslav!

Výprava k vodopádu Biausevu. Biausevu, zvaný též Savu na Mate Laya, je nádherný, dvacet metrů vysoký vodopád. Jeho krása už mnoho let láká k návštěvě jak turisty, tak i místní. Voda stéká dolů po třech stupních a tvoří tak nejkrásnější vodní podívanou na Fidži. Výlet k vodopádu vám ochotně zařídí u hotelové Tour Desk.

Lázně Warwick Spa na břehu moře jsou místem, kde úplně splynete s přírodou. Návštěvníci si mohou užívat procedury pod širým nebem v obklopení polynéskou architekturou. Ve všech použitých produktech jsou obsaženy aromatické oleje, které uvolní vaše tělo i mysl a pohladí vás na duši.

Děti v hotelu Warwick Fiji Resort & Spa *****

Do dětského klubu Warwick KARE club mohou přijít všechny děti od 3 do 11 let. Vyzkouší si ruční práce, krmení rybiček, stavení hradů z písku, lov krabů, sbírání mušlí, malování na obličej, honbu za pokladem a mnoho dalšího. Dětský klub stojí 5 dolarů denně. Je otevřen od 9:00 do 12:00 a od 13:30 do 16:00.

Mapa - Warwick Fiji Resort & Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu Warwick Fiji Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Warwick Fiji Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Ondřej Světlík
Poslední inspekce hotelu
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recenze hotelu Warwick Fiji Resort & Spa *****

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.