Yasawa Island Resort *****

Fidži

Útočiště u pláže

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Yasawa Island Resort *****

Lokalita Fidži, Yasawa Islands, Yasawa Island | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Na vzdálenějším ostrově 18 plážových luxusních bungalovů V oblopení panenské přírody

Popis hotelu Yasawa Island Resort ***** Fidži

Ve fidžijském jazyce existuje celkem 15 slov pro označení ráje. Slovo „Yasawa“ je prvním z nich. Yasawa Island Resort je exkluzivním a luxusním resortem na jednom z nejkrásnějších panenských ostrovů, který je součástí Fidži. Na tomto ostrově se nachází pouze 18 luxusních bungalovů. Ukrývají se mezi palmami a pláž s bílým pískem mají doslova na dosah.

Ostrov Yasawa měří 22 kilometrů na délku. Yasawa Island Resort je jediným komerčním objektem na celém ostrově, který je domovem šesti obcí s téměř tisíci obyvatel.

Pokud i vy toužíte spatřit ráj na vlastní oči, nebudete zklamání. Na tomto rajském místě si zaplavete v křišťálově čisté laguně, potopíte se mezi barevné korály, propojíte svůj život se starověkou kulturou a necháte tělo i duši odpočívat v pobřežních lázních.

Resort Yasawa je unikátní díky svému přístupu k deseti privátním plážím a díky své autentické atmosféře. Většina zaměstnanců resortu pochází z místních vesnic a rádi se s hosty podělí o svůj ostrov i o kulturu. Můžete navštívit místní školu i se zúčastnit písní a tanců vesničanů. Právě tyto okamžiky učiní z vaší dovolené nezapomenutelný zážitek, který s vámi zůstane ještě dlouho poté, co opustíte břehy Yasawa.

Z mezinárodního letiště Nadi se k resortu dostanete po 35 minutách letu.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Bure Suite

Bure Suites (celkem 6) jsou luxusní, moderní, s otevřenými prostory a výhledy na oceán. Ve dvojicích jsou rozptýleny mezi palmami, a tak vám poskytnou dostatek soukromí. ..

Deluxe Beachfront Bure

Deluxe Beachfront Bures (celkem 10) se pyšní rozlehlými prostory a polohou, která vám poskytne klid i soukromí...

Honeymoon Bure

Honeymoon Bure je oddělena od zbytku resortu, situována na samém konci opuštěné bílé pláže. Stane se vaším soukromým útočištěm s bazénem a výhledem na oceán...

Two Bedroom Bure

Two Bedroom Bure se nachází na vyvýšeném místě s výhledem na resort. Má dvě oddělené ložnice a centrální obývací pokoj...

Gastronomie a hotelové restaurace

Váš zážitek ze stolování v resortu Yasawa bude zkrátka výjimečný. Úžasná restaurace je zastřešena hvězdným nebem a má neuvěřitelný výhled na bazén, pláž a oceán.

Bar Manasa se také chlubí úžasnými výhledy ze své terasy, na které si můžete vychutnat barevné tropické koktejly. Dopřát si tu můžete také ranní espresso, nealkoholické koktejly, limonády i balenou vodu.

Pokud zatoužíte po opravdu speciálních zážitcích, můžete si nechat připravit privátní večeři pod hvězdami, na pláži, mezi palmami, u bazénu nebo ve svém bungalovu. Záleží jen na vás, jakou atmosféru a jaké prostředí si zvolíte.

Skvělým zážitkem může být i piknik na pláži. Každá pláž na ostrově je učiněným kouskem ráje, který čeká jen na vás.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Yasawa Island Resort

Osmnáctka tradičních bungalovů se pyšní doškovými střechami, venkovní sprchou, terasou s lehátky, odděleným obývacím pokojem s mini-barem, stanicí pro iPod, houpací sítí a neuvěřitelnými výhledy na oceán a pláže.

Nabídka pokojů

Bure Suite

Bure Suites (celkem 6) jsou luxusní, moderní, s otevřenými prostory a výhledy na oceán. Ve dvojicích jsou rozptýleny mezi palmami, a tak vám poskytnou dostatek soukromí.

Deluxe Beachfront Bure

Deluxe Beachfront Bures (celkem 10) se pyšní rozlehlými prostory a polohou, která vám poskytne klid i soukromí. Ložnice je oddělená od obývacího pokoje, který přechází ve venkovní prostory s tropickou sprchou. Výhledy se vám otevřou na oceán.

Honeymoon Bure

Honeymoon Bure je oddělena od zbytku resortu, situována na samém konci opuštěné bílé pláže. Stane se vaším soukromým útočištěm s bazénem a výhledem na oceán.

Two Bedroom Bure

Two Bedroom Bure se nachází na vyvýšeném místě s výhledem na resort. Má dvě oddělené ložnice a centrální obývací pokoj. Je ideálním místem pro dva páry cestující společně nebo pro rodinu se staršími dětmi. Vyvýšená terasa poskytuje úžasné výhledy na ostrov a oceán.

Pláž a moře

V prosinci 2010 proběhlo hlasování a pláže na ostrově Yasawa byly zařazeny mezi deset nejlepších na světě. Najdete tu hned několik panenských pláží, které pokrývá jemný bílý písek. Celý ostrov si pluje v objetí tyrkysové laguny, která ukrývá bohatý podmořský svět.

Online cena a slevy Yasawa Island Resort *****

Profi foto hotelu Yasawa Island Resort *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Yasawa Island Resort

Váš zážitek ze stolování v resortu Yasawa bude zkrátka výjimečný. Úžasná restaurace je zastřešena hvězdným nebem a má neuvěřitelný výhled na bazén, pláž a oceán.

Bar Manasa se také chlubí úžasnými výhledy ze své terasy, na které si můžete vychutnat barevné tropické koktejly. Dopřát si tu můžete také ranní espresso, nealkoholické koktejly, limonády i balenou vodu.

Pokud zatoužíte po opravdu speciálních zážitcích, můžete si nechat připravit privátní večeři pod hvězdami, na pláži, mezi palmami, u bazénu nebo ve svém bungalovu. Záleží jen na vás, jakou atmosféru a jaké prostředí si zvolíte.

Skvělým zážitkem může být i piknik na pláži. Každá pláž na ostrově je učiněným kouskem ráje, který čeká jen na vás.

Sport a wellness hotelu Yasawa Island Resort *****

Patříte mezi dobrodruhy, kteří chvíli neposedí? Pak vás jistě potěší, že Yasawa je jako velké hřiště, které skýtá mnoho akce, překvapení i vzrušení.

Vodní aktivity. Tyrkysové moře vás naláká ke šnorchlování mezi živými korály a tropickými rybami. Užijete si i plavbu na kajacích, katamaránech, surfování i zábavná šlapadla. Opravdovým zážitkem navíc jsou migrující manty, kteří se tu objevují od května do října. Jednou z jedinečných vodních aktivit je exkurze do Blue Lagoon Caves. Ukrývají se pod dramatickým sopečným vrcholem a v roce 1980 se zde natáčel film s Brooke Shields a Christopherem Atkinsem.

Potápění. Yasawa Island se skládá z vulkanické horniny, která v podobě útesů spadá do moře. Vznikají zde tak úžasné korálové formace a není divu, že je toto místo vyhledávanou potápěčskou lokalitou. Západní strana ostrova, kde se nachází resort, je obklopena nádhernými korálovými útesy a nabízí tak skvělé podmínky pro všechny potápěče.

Pozemní aktivity. Yasawa nabízí i procházky s průvodcem, návštěvy vesnice, tenis, plážový volejbal a během sezóny můžete v blízkých vesnicích sledovat rugby.

Kulturní aktivity. Hosté mohou navštívit nedalekou vesnici, kde je přivítají školáci. Mohou se také zúčastnit svátku Lovo a tanečních obřadů.

Lázně. Pokud palmy a tyrkysová laguna nejsou dostačující k dokonalému uvolnění těla a mysli, můžete se vydat do hotelových lázní. Zde si můžete dopřát masáže, zábaly, obličejovou péči, manikúru, pedikúru, apod.

Děti v hotelu Yasawa Island Resort *****

Yasawa Island Resort vítá děti od 12 let a starší. Pokud byste se na ostrov rádi vypravili i s mladšími dětmi, resort vypisuje určitá období, kdy jsou vítány děti jakéhokoliv věku.

O malé návštěvníky se postará Kachi Club, který vzdělává děti o kultuře, životním prostředí i přírodě. Nejedná se o klub se západními hračkami, video hrami a plastovým nábytkem. Zde jsou děti zapojeny do venkovních aktivit, které se odehrávají na pláži, pod vodou i v místní vesnici.

Resort také poskytuje zdravé dětské menu.

Mapa - Yasawa Island Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu Yasawa Island Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Yasawa Island Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Yasawa Island Resort *****

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.