Pangulasian Island Resort ****

Exkluzivní útočiště s vilami u nedotčené pláže a tropickým pralesem

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Pangulasian Island Resort ****

Lokalita Filipíny, Palawan, El Nido | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Luxusní resort Privátní vily Potápění a bílé pláže
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Pangulasian Island Resort **** Filipíny

Pangulasian Island je součástí luxusního hotelového řetězce El Nido a nachází se na krásném místě v zátoce Bacuit Bay. Jeho vstupní branou je panenská pláž (750 metrů), za ním se rozprostírají tropické lesy. Ostrov Pangulasian je známý také jako Ostrov Slunce. Poskytuje totiž úžasné výhledy na východy i západy slunce.

Nároční hosté zde najdou luxusní vybavení a perfektní servis. Resort nabízí celkem 42 ubytovacích jednotek, které jsou postaveny v moderním filipínském stylu a vyznávají „zelený“ design.

Cesta letadlem z Manily do El Nido, Palawan zabere přibližně 55 minut. Následuje cesta lodí z Lio airport El Nido na ostrov Pangulasian, která trvá 25 minut.

 

Naše doporučení k Pangulasian Island Resort

 

Krásný resort zasazený v panenské přírodě vhodný pro náročné klienty. Nabízí mnoho lokalit pro úchvatné zážitky při šnorchlování, nádherné pláže okolo ostrova i na okolních neobydlených ostrůvcích a překrásné výhledy. 

El Nido Resorts je řetězcem resortů s přátelským přístupem k přírodnímu prostředí, které se nacházejí v oblasti El Nido a Taytay v severní části souostroví Palawan na Filipínách. Charakteristickým znakem pro tyto resorty je pohostinnost a unikátní zážitky v prostředí nedotčené přírody.

Tato oblast s mnoha přírodními atraktivitami a celkově krásným přirozeným prostředím je zachovávána díky minimálními lidskými změnami a i snaze resortů o ekologický přístup. Také hosté musí tento přístup brát v potaz.

K dispozici jsou hostům během pobytu četné aktivity, které zpříjemní jejich dovolenou. Patří zde šnorchlování, potápění, jízda v kajaku, turistika a výlety na okolní ostrovy s poznáváním fascinujících jeskyní, smaragdových lagun a pláží s bílým pískem. Obědové barbecue a romantické večeře mohou být uspořádány na soukromých ostrovech. Zatímco lázeňské služby s masážemi jsou k dispozici v resortech. Hosté mohou také jen blaženě relaxovat na pláži nebo si vychutnat osvěžující koktejl při západu slunce.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Ing. Radka Holasová, 724 730 013,

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Canopy Villa

Canopy Villas se nacházejí 15-18 metrů nad zemí. Jsou přístupné golfovým vozítkem nebo dřevěnými schody...

Beach Villa

Beach Villas poskytují přímý přístup k panenské pláži s jemným bílým pískem. Současně jsou situovány v blízkosti centra resortu, a tak se snadno dostanete k bazénu, restauraci i baru...

Pool Villa

Pool Villas se pyšní soukromým 22 m² bazénem, který je propojen s prostornou terasou. Výhledy se otevírají na krásnou zátoku Bacuit Bay. ..

Kalaw Villas

Kalaw Villas poskytují dokonalé soukromí. Nacházejí se na odlehlém místě na západním konci ostrova...

Gastronomie a hotelové restaurace

Zažijte gurmánskou cestu v resortu Pangulasian Island a dopřejte si ty nejlahodnější kulinářské výtvory při exotické dovolené na Filipínách. Nabídka lahodných pokrmů a vytříbených vín vás jistě potěší. Můžete vyrazit také na piknik s čerstvým organickým salátem ze zdejších zahrad nebo si vychutnat romantickou večeři v odlehlém koutě na pláži. Skvělým zážitkem je bezpochyby také osvěžení s koktejlem na raftu ve vodách kouzelné laguny. Kulinářské zážitky, které zde prožijete, si budete pamatovat dlouho po návratu domů.

Kategorie a vybavení pokojů Pangulasian Island Resort

Pangulasian Island má 42 vil v současném filipínském stylu. Hosté si mohou vybrat z 8 Canopy Villas, které stojí na dřevěných kůlech nad lesem, 24 Beach Villas a 6 Pool Villas v blízkosti moře.

Každá vila zahrnuje 65 m² rozlohy plus 15 m² privátního balkonu. Mohou ubytovat až tři osoby. Vybavení vil zahrnuje WiFi, TV, iPOd dock, minibar a zařízení k přípravě čaje a kávy.

Nabídka pokojů

Canopy Villa

Canopy Villas se nacházejí 15-18 metrů nad zemí. Jsou přístupné golfovým vozítkem nebo dřevěnými schody. Velký balkon s denní válendou poskytuje úžasné výhledy na tropické zázemí resortu, moře a okolní ostrovy. Koupelna je vybavena vanou.

Beach Villa

Beach Villas poskytují přímý přístup k panenské pláži s jemným bílým pískem. Současně jsou situovány v blízkosti centra resortu, a tak se snadno dostanete k bazénu, restauraci i baru.

Pool Villa

Pool Villas se pyšní soukromým 22 m² bazénem, který je propojen s prostornou terasou. Výhledy se otevírají na krásnou zátoku Bacuit Bay.

Kalaw Villas

Kalaw Villas poskytují dokonalé soukromí. Nacházejí se na odlehlém místě na západním konci ostrova. Jedná se o čtyři vily se soukromými bazény 85 m² a altánem 55 m², který je ideálním místem k soukromým večeřím.

Pláž a moře

Odpočívejte a dovádějte na 750 metrů dlouhé pláži s bílým pískem, který přechází v mořský ráj plný života. Užívejte si vodní sporty, jako je plachtění, windsurfing či šnorchlování a potápění a večer se usaďte v písku a pozorujte nádherné západy slunce za obzorem.

Online cena a slevy Pangulasian Island Resort ****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti ve věku 12 let a výše jsou považovány za dospělé osoby. Dětem ve věku 7-11 let budou účtovány menší poplatky za pokoj. A za děti do 6 let a mladší není poplatek, pokud budou na pokoji s rodiči využívat stejnou postel.

Cena zpátečního leteckého transferu z Manily do resortu pro dítě do 2 let činí 2.900 Kč.

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Pangulasian Island Resort ****

Naše foto hotelu Pangulasian Island Resort ****

Gastronomie a hotelové restaurace Pangulasian Island Resort

Zažijte gurmánskou cestu v resortu Pangulasian Island a dopřejte si ty nejlahodnější kulinářské výtvory při exotické dovolené na Filipínách. Nabídka lahodných pokrmů a vytříbených vín vás jistě potěší. Můžete vyrazit také na piknik s čerstvým organickým salátem ze zdejších zahrad nebo si vychutnat romantickou večeři v odlehlém koutě na pláži. Skvělým zážitkem je bezpochyby také osvěžení s koktejlem na raftu ve vodách kouzelné laguny. Kulinářské zážitky, které zde prožijete, si budete pamatovat dlouho po návratu domů.

Sport a wellness hotelu Pangulasian Island Resort ****

Pangulasian Island vyhoví i těm nejnáročnějším hostům, kteří hledají dovolenou na míru a naprostý servis. Vydejte se na plavbu při západu slunce, dopřejte si romantickou večeři na pláži nebo relaxujte v lázních v doprovodu hýčkajících procedur. Na pláži můžete relaxovat pod slunečními paprsky, dát si koktejl nebo si jít zaplavat ať už do moře nebo do bazénu. Skvělou příležitostí je také výlet do přírody či poznávání místních řemesel. Mezi další aktivity patří návštěva posilovny, butiku či hotelové knihovny.

Posilovna. Udržujte se v kondici a zároveň si užívejte dovolenou v tropickém prostředí. Posilovna je vybavena nejmodernějším zařízením, běžeckými trenažéry a steppery.

Potápění a vodní sporty. V oblasti El Nido se nachází více než 20 exkluzivních potápěčských lokalit, které jsou snadno přístupné. Pangulasian Island je zároveň pětihvězdičkovým PADI potápěčským centrem s veškerým potřebným vybavením a s nabídkou celé řady potápěčských kurzů. Centrum vodních sportů pak nabízí šnorchlování, katamarány Hobie-cat, laserové plachetnice, windsurfing či kajaky.

Objevování přírody. Vydejte se šnorchlovat na korálový útes a pozorujte stovky druhů ryb a dalších zajímavých podmořských živočichů v chráněné oblasti El Nido. Další možností je vyrazit na pěší túru přírodou ostrova s vidinou objevování zdejšího přirozeného prostředí. Ve večerních hodinách budete moci pozorovat magickou hvězdnou oblohu, přičemž uvidíte některé úkazy, které z jiných míst na světě spatřit nelze. O přírodě se můžete hodně dozvědět také na speciálních přednáškách v resortu.

Eko-výlety s průvodcem. 45 ostrovů a ostrůvků v rámci oblasti El Nido společně s vodami okolního moře skýtá nekonečné možnosti přírodního dobrodružství. Jen po pár minutách jízdy se budete moci kochat přírodními atraktivitami jako jeskyně Cathedral a Cudugnon, Hadí ostrov a velké i malé laguny. Hosté resortu se mohou zúčastnit výletu se zkušeným průvodcem a poznat další autentickou část světa.

Plážové kluby. Hosté řetězce El Nido mají exkluzivní přístup do plážových klubů na ostrovech Entalula a Dibuluan. V těchto klubech je možné zažít plachtění na katamaránech hobie-cat, windsurfing, šnorchlování, relaxaci na pláži a mnoho dalšího.

Lázně. Pangulasian Island nabízí řadu asijských, evropských a tropických procedur zaměřených na tělo a obličej. Specialitou jsou tradiční filipínské masáže hilot.

Doprava do hotelu Pangulasian Island Resort

Z Manily poletíte privátní leteckou linkou hotelového řetězce El Nido Resorts na ostrov Palawan a odtud lodí přímo do resortu. Let potrvá něco málo přes 1 hodinu a cesta lodí asi 30 minut.

Mapa - Pangulasian Island Resort ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Filipíny do hotelu Pangulasian Island Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Pangulasian Island Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Ing. Radka Holasová, 724 730 013,

Recenze hotelu Pangulasian Island Resort ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Filipíny

Ing. Radka Holasová
Pangulasian Island Resort
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.