Na začátku prosince se nám naskytla s kolegyňkou a kamarádkou Domčou příležitost odletět z mrazivého Česka za teplem do slunné Dubaje. Po 5 hodinách letu se společností Emirates jsme kolem půlnoci dorazily na Letiště v Dubaji a po 50 minutách jsme byly na hotelu Rixos The Palm. Tento hotel je umístěn na špičce půlměsíce umělého ostrova tvaru palmy s úchvatným výhledem na Dubaj. Hotel má 230 pokojů, 7 restaurací ( z toho 3 ala carte restaurace - Toro Loco Steakhouse, L´Olivo ristorante - Italská, AQUA & MORE ) a 7 barů, kde můžete využít all inclusive, který jako jeden z mála hotelů v Dubaji poskytuje. Samozřejmostí jsou 2 bazény, bary u bazénu, lehátka a slunečníky zdarma.

 

Obdržely jsme prostorný pokoj v nejvyšším patře s nádherným výhledem na Marinu. Kvůli pozdnímu příjezdu jsme nestihly večeři, avšak z recepce nám přišla pozornost v podobě pozdní večeře servírované přímo na pokoji. Své volné dny jsme trávily především opalováním a odpočinkem u bazénu, kde hrála příjemná hudba a mohly jsme si užít uvolněnou atmosféru s velmi dobrým servisem, chutnými míchanými nápoji či čerstvě nakrájeným tropickým ovocem. Velkým benefitem resortu je shuttle bus do Mall of The Emirates zdarma a také do vodního aquaparku - Atlantis Aquaventure, který je největší na světě, kde při pobytu nad 4 noci mají klienti hotelu Rixos The Palm vstup zdarma. Tuto možnost jsme využily a nutno říct, že aquapark nabízí zábavné vyžití pro všechny věkové kategorie. 

 

Během naší dovolené jsme navštívily i okolí nejvyšší budovy světa Burj Chalífu a užily si luxusní večeři na terase jedné z restaurací v Dubai mall s výhledem na slavné tančící fontány. Poslední den jsem navštívili Dubaj Marinu a Dubaj Ain. Výhodou Dubaje je neustálý progres, po 4 letech, co jsme zde byly naposledy, se vše opět změnilo a rozrostlo. Moderní centrum arabského světa s nádechem luxusu čeká na Vaše objevování. Dubaj představuje oázu komfortu s neomezenými možnostmi a stojí za opakovanou návštěvu za účelem odpočinku, dobrodružství nebo nákupů. 

 

Rixos The Palm Dubai nabízí perfektní zázemí pro rodiny s dětmi s prostorným dětským klubem včetně krytého venkovního bazénu. Velkou výhodou je již zmiňované stravování ultra all-inclusive, které umožňuje neomezený výběr kulinářských lahůdek a více než 70 nápojů ve všech hotelových restauracích a barech. V případě, že Vás hotel zaujal, nevájhejte se na nás obrátit.

 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.