Během června jsme se s partnerem rozhodli odstartovat léto dovolenou na Maledivách. Vybrali jsme si proto jeden z mála hotelů pro dospělé a to You&Me Cocoon. Cestu jsme započali ve Vídni, kde jsme využili služeb Sky lounge, který mám díky bankovní kartě v ceně. Salonek rozhodně doporučuji, je to velmi komfortní start pro dovolenou. Můžete zde vyčkávat na svůj let v pohodlných křeslech s malým občerstvením a sklenkou prossecca.

Na Maledivy jsme letěli se společností Emirates s přestupem v Dubaji a vše proběhlo hladce a bez problémů. Při příletu do Male na nás čekal již zástupce hotelu You&Me, který nás provedl odbavením na hydroplán a dopravou na letiště pro hydroplány. Let hydroplánem byl klidný a my se tak mohli kochat překrásnými výhledy na exotické ostrovy a překrásné tyrkysové laguny. 

 

Resort You&Me nás přivítal s otevřenou náručí. Už při výstupu na molo na nás čekali jednotlivý komorníci, kteří jsou přidělení ke každé vile, ten nás provedl resortem za zvuku písně “Love is in the air”. Celý resort je barefoot, tudíž můžete veškerou obuv odložit a to na celou dobu pobytu. Na resortu You&Me je výjimečné, že již základní vilka Manta, je umístěná na vodě. My jsme v jedné takové byli ubytování a s výběrem jsme byli maximálně spokojeni. Ráno nás vítal východ slunce a každé ráno, rovnou po probuzení, jsme si mohli vychutnat plavání v osvěžující vodě rovnou z naší vilky. Samotná vila je zařízena v příjemných tónech dřeva, s moderní koupelnou, kterou projdete rovnou na terasu. 

 

Strava v hotelu je především formou ala carte a to i snídaně. Každý pokrm máte servírovaný, ale je možnost i navštívit malý bufet, kde můžete vybírat očima. Veškeré jídlo, které jsme na resortu ochutnali bylo opravdu skvělé. Menší porce jsou skvělou možnosti ochutnat vícero delikates, jelikož v objednání počtu porcí nejste vůbec omezeni. Největším gastronomickým zážitkem pro nás však byla podvodní restaurace H2O, kde jsme byli obklopeni v hloubce 6 metrů naprosto úchvatným podmořským světem. Plavili jsme se k restauraci 5 minut lodí a přivítáni jsme byli sklenkou Vueve Clicquot. Mimořádně krásné a pestrobarevné rybky, nám dělali při večeři společnost. V jednu chvíli jsme byli obklíčeni dokonce 5 velkými žraloky, což v nás zanechalo hluboký zážitek. Nutno podotknout, že jídlo bylo naprosto mimořádné. Šestichodová večeře stylu fine dining, která se snoubila s hudbou, byla pomyslnou třešničkou na dortu. 

 

Na tomto ostrově jsme si užili krásného šnorchlování, což byla naše každodenní aktivita.Podmořský svět zde byl velmi pěkný. Exotické rybky a sem tam i barevné korály, nás zabavili na dlouhé hodiny.  Velcí rejnoci či žraloci, to vše jsme mohli obdivovat téměř každý den u mola, které vedlo k naší vile. Ráda bych podotkla, že šnorchlování je zde náročnější, kvůli protiproudům. Další naší aktivitou bylo bezesporu úchvatné spa, umístěné taktéž na vodě, s naprosto mimořádnou péči na vysoké úrovni. Také fitcentrum s krásným výhledem na moře, jsme zde několikrát využili. Každý večer je v plážovém baru nachystaná aktivita pro páry, do které se drtivá většina ubytovaných zapojila a tak jsme si užili i spoustu zábavy. 

 

Resort You&Me pro nás vytvořil překrásnou dovolenou, kterou jsme si maximálně užili a  budeme z ní čerpat ještě dlouho dobu. Rozhodně jej doporučuji všem párům , kteří touží po odpočinku  a vymanění z hektického života, aby jste si mohli užít jeden druhého.

 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.