Začátkem května se k nám dostala informace o chystaném otevření nového resortu na Maledivách. Vzhledem k výhodným zaváděcím cenám jsme s manželem neváhali, a pobyt si rezervovali.
 
Z Vídně jsme letěli večer, přímou linkou se společností Austrian. Tuto z mého pohledu ocení hlavně rodiče dětí, protože to naše po jídle usnulo a vzbudilo se až na Malé. Cesta proběhla bez komplikací, servis v třídě premium economy byl příjemný a let tedy rychle utekl. 
 
Přivítalo nás deštivé ráno, což mohlo lidem, kteří přiletěli na Maledivy poprvé zkazit dojem, ale nás nerozhodilo. Po pasové kontrole nás v příletové hale čekala delegátka od Colours a nasměrovala nás na rychločlun, který nás později odvezl do resortu. Cesta trvala asi 40 minut, takže na oběd už jsme seděli v restauraci a užívali si oddych, byť stále pršelo. Opět s menším dítětem vyzdvihnu resorty dostupné lodí jako plus, protože čekání na hydroplán zabere zpravidla mnohem více času, a také jsou lety omezeny časově, létají jen za světla, takže pokud má někdo například večerní přílet, musí čekat na transfer do dalšího dne. 
 
Přivítání v resortu JOY***** bylo milé, čekal nás hotelový personál, a za zvuku bubínků nás osvěžili vlhkým ručníkem a welcome drinkem. V resortu je +1 hodina oproti času v Malé, což Vám zajistí delší den, ale vstát první dny kvůli posunu na snídani může být problém, protože byly jen do desíti hodin. 
 
Ubytovaní jsme byli v beach vile, což zase pro nás s dítětem je ta nejlepší varianta. Zvolit si můžete s bazénem nebo bez. Vila byla menší, ale moderně zařízená, a za nás na nejlepší části ostrova v klidné modré laguně. Resort nabízí ubytování v beach vilách, water vilách a beach suitách. 
 
Gastronomie je na ostrově na vysoké úrovni, možná díky italskému majiteli. Káva byla bezkonkurenční, což opravdu často nebývá. 
Velký výběr čerstvých ryb a mořských plodů, variace ovoce a zeleniny. V rámci all inclusive byla široká škála alko i nealko nápojů, odpolední snack. V resortu se nachází také dvě a la carte restaurace, ty však byly zpoplatněny. 
 
Spa centrum a masáže byly také za poplatek, avšak stály to za to. Vybrala jsem si balijskou masáž a nechala se hodinu rozmazlovat. 
 
Za vyzdvihnutí stojí i dětský Kids club, kde naše dítě trávilo každý den několik hodin různým tvořením, malováním a hrami. Vhodný i pro miminka, je tam velký kuličkový bazén. 
 
V dive centru jsme si vybrali výlet lodí, kde jsme šnorchlovali s želvami, což byl neuvěřitelný zážitek, jak pro nás, tak pro naši malou. Mužská část osazenstva se pak ještě jednou vydala na výlet za potápěním. Lze i pro začátečníky, kteří nemají kurz - absolvují ho tam. 
 
Ostrov bych považovala za živější, každý večer byla živá hudba,  a poté nějaké vystoupení, karaoke, nebo diskotéka. Jednou týdně rainbow party - dopoledne u bazénu, kde hrál DJ, roznášely se drinky, zmrzliny a drobné občerstvení. Na památku nám zůstala barevná trička, která jsme den před párty dostali od butlera. 
 
Pro člověka, který navštívil Maledivy poprvé by byl tento resort dozajistě ráj, což Maledivy bezpochyby jsou. Mně chyběla bujnější vegetace, delší pláže, sand bank a možná trochu lepší servis.  Ale v poměru cena/výkon jsme byli spokojení, servis se vyladí a flora časem taky doroste.
 
Poslední den jsme po brzké snídani odjeli lodí opět do Malé a v salonku počkali na odlet.
Cesta do Vídně proběhla bez komplikací. 
 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.