S kolegyňkou Kristýnkou se nám naskytla last minute cesta na Maledivy, tak jsme neváhaly a příležitost využily. Plánování dovolené zabralo necelé dva dny a tak ani nebyl čas na zbytečné starosti a stresování. Odlet jsme měly z Vídně s dlouhým přestupem v Londýně. 12hodinový přestup jsme však využily na cestu do centra Londýna a skvělý brunch. Ve večerních hodinách jsme s British airways absolvovaly 10hodinový let do Malé. Bohužel jsme nestihly náš hydroplán do resortu a tak jsme trávily další 4  hodiny v salónku odletové hale pro hydroplány. Na všech místech nás čekal delgát, který se o nás postaral a nasměroval nás kam bylo třeba. V odpolední hodinách jsme konečně vyrazily hydroplánem do resortu Kudafuhi.

Již samotný let hydroplánem byl pro nás ohromný. Pohlédnout z výšky na tyrkysové lagůny a malebné ostrůvky Malediv, byl pro mě životní zážitek. Po příjezdu do resortu na nás čekalo milé uvítaní personálem ledovým čajem a aromatickým studeným ručníkem. V recepci v pohodlí sedačky jsme provedli checkin a pracovník recepce nás provedl resortem až k naší vile.

Vila pro nás byla největším překvapením, jako pozornost resortu jsem dostaly upgrade na vilu na pláži se soukromým bazénem. Ubytování bylo krásné, čísté a prostorné. Vyzdvihla bych možnost využít jak venkovní tak vnitřní sprchu. Resort Kudafushi je malý a tak ho maté probádaný za cca 15 minut a to klidně bosou nohou. I když se nám první dny počasí nevyvedlo, tak nakonec jsme si sluníčka a koupání užily dost(možná až příliš). Jídlo bylo moc dobré, využily jsme během pobytu obě ala carte restaurace a velmi jsme si pochutnaly. Obsluha v resortu byla rychlá a přátelská. Velmi jsme ocenily možnost komunikace přes whats app aplikaci.

I když resort není proslulý jako šnorchlovací ráj, podmořský svět nás nezklamal. Zahlédly jsem spoustu pestrobarevných rybek a dokonce jsme měly možnost několikrát vidět "baby sharks". Během pobytu byl pro klienty resortu nachystán speciální koktejlový večer s managmentem a živou hudbou nebo fantastická diskotéka, kterou překvapivě ocenila velká část resortu. Nikdo se neostýchal a všichni se bavili a tancovali.

Pro nás s Kristýnkou to byla nezapomenutelná dívčí dovolená na Maledivách, kde jsme se opravdu hodně nasmály, exceletně spálily a užily na 100% tuto bleskovou dovolenou. Děkujeme Deluxea za skvělou možnost a pokud i Vy toužíte zažít nezapomenutelnou dovolenou, neváhejte se na nás obrátit.

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.