V únoru tohoto roku jsme se s partnerem rozhodli zkrátit si zimu pobytem na exotickém Mauríciu. Rozhodli jsme se sladit termín s naší rodinou i přáteli, kteří uvažovali nad stejnou volbou a tak jsme měli možnost část pobytu trávit společně. Pro let jsme zvolili osvědčenou a komfortní leteckou společnost Emirates s přestupem v Dubaji. Část cesty jsme si dokonce zpříjemnili letem v business třídě, díky níž jsme přiletěli odpočatí. Po příletu nás čekali zástupci partnerské společnosti Emotions, kteří nás dopravili na náš první hotel Trou aux Biches.

 

V Trou aux Biches jsme strávili dvě noci, kdy jsme naplno využili překrásnou bělostnou pláž s pozvolným přístupem do tyrkysového moře. Hotel byl velmi klidný a vychutnali jsme si romantické atmosféry a klidu u menšího bazénů, který byl přímo u našeho pokoje. Taktéž fantastické večeře v italské ala carte restauraci , která je umístěna u pláže s nádherným výhledem na západ slunce. 

 

Po dvou nocích jsme se přesunuli do resortů Dinarobine a Paradise, které jsou navzájem propojené a můžete využívat jejich zázemí libovolně. Velmi tomu napomáhá i kyvadlová doprava mezi resorty s frekvencí 15 minut. Většinu času jsme trávili u hlavního bazénu v Dinarobine, který je velmi prostorný a nabízí úchvatný výhled na oceán a v dáli se tříštící vlny o korálový útes. Taktéž jsme využili   výletu na moře za delfíny, kde jsme měli možnost s nimi chvíli plavat v otevřeném moři a poslouchat jejich zpívání pod vodou. Dále kouzelné přojížďky po pláži na koních, kde jsme se z koňského hřbetu kochali úchvatnou horou Le Morne. Z našeho pobytu v těchto dvou hotelích bych ráda vyzdvihla tři věci, které mě naprosto uchvátili a to výhled na horu Le Morne, který je impozantní a který Vás neomrzí. Za další návštěvu kouzelného Spa, kde si můžete vychutnat harmonizující masáž. A za třetí neuvěřitelnou kokosovou zmrzlinu, která nám bude velmi chybět:) 

 

Po šesti nocích strávených půl na půl v Dinarobinu a Paradisu jsme se přesunuli na naši poslední zastávku po hotelech do exkluzivního JW Marriottu. Resort bych doporučila všem, co se chtějí cítit výjimečně. Obdrželi jsme krásnou suitu na pláži, která byla kvůli mým narozeninám, snahy mého partnera a ochotě personálu dokonale vyzdobena s nádhernými pozornostmi v podobě květin, dortu a šampaňského. Resort Vám nabídne velmi osobní přístup, nádherný výhled na horu Le Morne, dokonalé kulinářské dobroty a to nejen u oběda či večeře, ale už samotná snídaně je zážitkem. I zde jsem vyzkoušela Spa služby, které mohu taktéž doporučit.. Byla to dokonalá tečka na naši romantické dovolené. Největším úskalím na dovolené na Mauríciu je návrat zpátky do reality, je to jako procitnutí ze krásného snu. Rádi Vám tento sen splníme a pokud Vás některý z resortu zaujal či potřebujete poradit, neváhejte se na mě obrátit.

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.