Služební cesta nám s kolegyňkou Katkou začala cestou z Prahy do Dubaje se společností Emirates. Byl to pohodlný let se skvělým jídlem na palubě. Na letišti v Dubaji jsme měly dvě hodiny čekání na návazný spoj na Maurícius. Ideální doba na procházku po moderním letišti před další šestihodinovou cestou. Let na Maurícius byl přes noc a tak se nám podařilo zamhouřit oko a odpočinout si na následné dobrodružství v destinaci. Po příletu vše proběhlo hladce, kontroluje se pouze pas a příletový formulář, který se vyplňuje před odletem. U východu nás již čekali zástupci naší partnerské společnosti Emotions a jejich skvělý řidič Emeth, který nás doprovázel a pečoval o nás po celý náš pobyt.

 

Victoria Beachcomber ****

Naše první zastávka a zároveň ubytování na 2 noci proběhlo v krásném hotelu Victoria Beachcomber, 4 hvězdičkový rodinný resort, který má však i část určenou pouze pro dospělé s názvem Victoria for two. Všechny pokoje jsou situované v rozkvetlé zahradě s výhledem na moře, které jsou příjemně rozptýleny podél dlouhé pláže. V části Victoria for 2 jsou pokoje  světlé a prostorné, pokoje swim-up mají k tomu vstup z terasy přímo do bazénu, který Vás dovede až k pool baru. Atmosféra hotelu byla báječná, večer probíhaly různé zábavné programy, najíst se dalo hned ve 4 skvělých restauracích. Obě dvě části bychom vřele doporučily.

 

Le Meridien *****, Trou aux Biches *****, Lux Grand Baie *****, Royal Palm *****

Druhý den po snídani jsme se vyrazily na inspekci 4 hotelů. Nově otevřený resort s moderní architekturou Le Meridien *****, který oslní klienty, co mají rádi moderní ubytování a také rodiny s dětmi, jelikož má úchvatný kids club. Dále jsme pokračovaly do kouzelného Trou aux Biches *****. Hotel, co Vás uchvátí svou krásnou tropickou zahradou a překrásnými výhledy na moře. Dále jsme pokračovaly do nově otevřeného luxusního hotelu Lux Grand Baie *****. Hotel je určený pro náročnou klientelu. Hned při vstupu zaujme kouzelným výhledem na oceán a exkluzivním designem. Na střeše najdete Bisou restauraci s fotogenickým nekonečným bazénem.  V přízemí se nachází gastronomická restaurace Ai KISU, jedna z nejlepších na ostrově. Den jsme zakončily prohlídkou hotelu Royal Palm *****, který patří opět k velmi luxusním hotelům s nádherným spa a hezkou pláží.

 

Exkurze rychlolodí v Blue Bay

Třetí den jsme se sbalily a po snídani  opustily hotel Victoria a vydaly se na a výlet u Aquasoleil. Díky tomuto výletu jsme poznaly východní pobřeží ostrova na rychlo člunu, navštívily vrak ztroskotané britské lodi, navštívily dnes již nefunkční maják a mohly se kochat mořskou rezervací Blue Bay. Oběd jsme si užily na ostrově Ille aux Cerfs. Kde nám servírovali grilovaného humra, bylo zde nachystáno dostatek nápoju včetně místního vína, piva a rumu.

 

C Mauritius *****

Po výletě lodí jsme  se ubytovaly v hotelu C Mauritius *****, novější svěží hotel vhodný pro všechny věkové kategorie.Hned při vstupu do hotelu je vidět infinity bazén a výhled na moře. Pokoje zde jsou krásně vybavené v ikonické tyrkysové barvě a jsou velmi prostorné. V tomto hotelu jsme strávily pouze jednu noc.

 

Constance Belle Mare *****, Constance Le Prince *****, Long Beach *****

Po snídani jsme se vydaly na Objevování luxusních resortů Constance. První zastávka byl moderní Belle Mare Plage ***** s krásnou a dlouhou pláží, dále kouzelný Le Prince *****, který je díky svým unikátním servisem členem The Leading Hotels of the World. Zde proběhl famózní oběd v duchu asie a jiskřivého šampaňského. Po obědě jsme  pokračovaly ubytovat se do hotelu Long Beach*****, hotel s prostornými světlými pokoji a velkým pěkným spa, vhodný jak pro páry,tak pro rodiny s dětmi.

 

Zilwa 4, One & Only, Shangri-La´s

Patý den jsme jely na inspekci hotelu Zilwa****. Hotel je u našich klientů velmi oblíbený díky své báječné atmosféře, dobrými službami a pocitem pohody. Následoval oběd v exkluzivním One&Only Le Saint Geran*****, který patří mezi nejlepší hotely na ostrově a uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Dále jsme pokračovaly do Shangri- La's***** na odpolední prohlídku a chvilku odpočinku u kávy.

 

Emotions kancelář, Shandrani, Heritage Le Telfair

Šestý den jsme navštívily naši partnerskou kancelář Emotions, oblíbený rodinný hotel Shandrani, který leží na jihu ostrova a je pouhých 10 minut od letiště a je ideálním útočištěm pro milovníky aktivní dovolené. Následně  jsme se ubytovaly v magickém hotelu Le Telfair*****. Pohádkový resort v koloniálním stylu patří určitě k těm klidnějším a nabízí obrovské možnosti – od pláže přes přírodní rezervaci až po golf či zámečku Chateau Bel Ombre, kam můžete dokonce zajít na večeři. Pobyt v tomto hotelu byl pro mě tím nejlepším zážitkem.

 

Lux Le Morne*****, JW Marriott*****, Paradis*****, Dinarobin*****

Poslední den jsme jely na nejoblíbenější část ostrova pod horu Le Morne, první zastávka byl romantický a klidnější hotel Lux Le Morne*****. Následoval oběd v JW Marriott*****, hotel v koloniálním stylu, který nabízí v základní kategorii prostorné Junior Suites, máte k dispozici po celou dobu pobytu komorníka a hotel disponuje úchvatným spa. Po té byla prohlídka dvou nejoblíbenějších hotelů na ostrově.

Hotely Dinarobin a Paradis patří pod skupinu Beachcomber a tak mohou klienti využívat restaurace, služby a pláže obou hotelů. Hotel Dinarobin nabízí klidné prostředí, naopak hotel Paradis upřednostňují především rodiny s dětmi. Unikátní je zde pláž, výhled na horu Le Morne a večerní atmosféra. V hotelu Dinarobin jsem strávily naši poslední noc na ostrově.

 

Pracovní cesta byla pro nás obrovským přínosem, okusit samy to, co nabízíme dále klientům. Udělat si obrázek o různých možnostech a atmosféře o dané lokalitě a především kvalitách hotelů. Pokud Vás naše cesta oslovila a máte zájem o podobné zážitky nebo si chcete poslechnout další doporučení či zkušenosti získané z cesty, neváhejte se na nás obrátit na kontaktech níže.

 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.