Entabeni *****

Jihoafrická republika

Privátní rezervace pro ty nejnáročnější

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Entabeni *****

Lokalita Jihoafrická republika | Zobrazit mapu

Popis hotelu Entabeni ***** Jihoafrická republika

Entabeni Lodges představuje luxusní kemp rozprostírající se na ploše 22,000 hektarů nádherné safari rezervace v Jihoafrické republice. Nabízí ubytování ve stylových chatách, kde si hosté užijí prvotřídní vybavení, bezchybný servis a hlavně – získají nejlepší možný zážitek z africké buše.

Entabeni je úžasná přírodní rezervace, která nabízí to nejlepší z Afriky. Mimo safari vám toto okouzlující romantické místo v oblasti Waterberg o rozloze 22,000 hektarů přinese i jiné nezapomenutelné zážitky.

Rezervace je bez výskytu malárie, najdete ji po třech hodinách jízdy severně od Johanesburgu a její výjimečnost spočívá v jejích pěti ekosystémech. Uprostřed nádherné divoké africké přírody můžete pozorovat hvězdy v observatoři, jet na výlet lodí po jezeře při západu slunce, navštívit bílé lvy při krmení, užít si vyhlídkový let helikoptérou nebo překonat sami sebe při golfu na unikátní Extreme 19th Hole.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Hanglip Mountain Lodge

Hanglip Mountain Lodge (celkem 10 chat) představují luxusní příbytky s doškovými střechami, které obklopují roviny a mokřady...

Lakeside Lodge

Lakeside Lodge (celkem 24 ložnic) se nachází přímo na břehu jezera. Hosté obývající 24 ložnic tohoto příbytku si užijí pohled na neustále se měnící barvy hor, které se odrážejí ..

Ravineside Lodges

Ravineside Lodges jsou postaveny na dřevěných kůlech na okraji rokle. Každá chata zastřešená doškovou střechou ukrývá 3 – 4 ložnice, prostornou společenskou místnost, bar a otevřeno..

Wildside Safari Camp

Wildside Safari Camp (celkem 20 chat) se ukrývá v bujné buši a představuje rustikální neoplocený tábor 20 stanových chat...

Gastronomie a hotelové restaurace

V Entabeni Lodges se stoluje v souladu s okolní přírodní krásou. Každá lodge má svá vlastní místa, kde se hosté scházejí k jídlu, například u otevřeného ohně, v zahradě, pod stromy či na vlastní terase. K dispozici je ale i restaurace a bar.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Jihofrickou republiku - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Jihoafrickou republiku se specializujeme od roku 2008 a destinaci známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Jihoafrickou republiku opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate Vám zavoláme ohľadom zhodnotenia poskytnutých služieb.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte je konečná a kompletní - tedy žádné přirážky a skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Entabeni

Hanglip, Wildside, Ravineside, Lakeside, Kingfisher a Eagle’s Nest – to jsou jména jednotlivých chat, která napovídají o jejich charakteru.

 

 

Nabídka pokojů

Hanglip Mountain Lodge

Hanglip Mountain Lodge (celkem 10 chat) představují luxusní příbytky s doškovými střechami, které obklopují roviny a mokřady. Nabízejí jedinečnou kombinaci luxusu a skutečné africké divočiny. Poskytují výhled na jezero a hory. Interiéry se vyznačují tradiční výzdobou a připomínají luxusní venkovské sídlo. Ložnice s manželskou postelí a nebesy je propojena s velkorysým obývacím pokojem.

Lakeside Lodge

Lakeside Lodge (celkem 24 ložnic) se nachází přímo na břehu jezera. Hosté obývající 24 ložnic tohoto příbytku si užijí pohled na neustále se měnící barvy hor, které se odrážejí v průzračných vodách jezera. V okolí lodge se potulují divoká zvířata a z privátních teras mohou hosté pozorovat nejrůznější druhy ptáků.

Ravineside Lodges

Ravineside Lodges jsou postaveny na dřevěných kůlech na okraji rokle. Každá chata zastřešená doškovou střechou ukrývá 3 – 4 ložnice, prostornou společenskou místnost, bar a otevřenou terasu, díky které mohou hostí pozorovat okolní krásy.

Wildside Safari Camp

Wildside Safari Camp (celkem 20 chat) se ukrývá v bujné buši a představuje rustikální neoplocený tábor 20 stanových chat. Hosté se tak ocitnou v bezprostřední blízkosti okolní přírody a užijí si speciální večeře u otevřeného ohně.

Kingfisher Lodge

Kingfisher Lodge (celkem 8 pokojů) stojí na břehu jezera a představuje exkluzivní a luxusní prostor s vynikajícími osobními službami. Stylové pokoje nabízejí krby, mini-bary a soukromé terasy, které jsou ideálním místem k romantické večeři s výhledem na jezero.

Eagle’s Nest

Eagle’s Nest (celkem 4 pokoje) se nachází u jezera na západním útesu. Díky přírodním materiálům v podobě kamene a dřeva ideálně zapadá do okolní krajiny a může se pochlubit vyvýšenou polohou také díky umístění na kůlech. Užijte si pobyt v perfektním klidném prostředí s „ptačím“ výhledem na jezero Entabeni a okolní hory. Čtyři pokoje sdílejí společné prostory v podobě salonku a jídelního koutu s krbem.

Online cena a slevy Entabeni *****

Profi foto hotelu Entabeni *****

Naše foto hotelu Entabeni *****

Gastronomie a hotelové restaurace Entabeni

V Entabeni Lodges se stoluje v souladu s okolní přírodní krásou. Každá lodge má svá vlastní místa, kde se hosté scházejí k jídlu, například u otevřeného ohně, v zahradě, pod stromy či na vlastní terase. K dispozici je ale i restaurace a bar.

Sport a wellness hotelu Entabeni *****

Uprostřed nádherné divoké africké přírody můžete pozorovat hvězdy v observatoři, vyjet si na výlet lodí po jezeře, navštívit bílé lvy při krmení, užít si vyhlídkový let helikoptérou nebo zažít vzrušení na unikátním golfovém hřišti.

Právě golf je tím největším lákadlem pro návštěvníky Entabeni Lodges. V srdci resortu se nachází mistrovské hřiště The Legend Golf navržené osmnácti nejlepšími světovými hráči golfu. Extreme 19th je nejdelší par na světě, který každému hráči přinese nezapomenutelný zážitek. Tato jamka je dostupná jedině vrtulníkem, neboť se nachází na vrcholu horu Hanglip s 361 metrovým dostřelem na green.

Kromě golfu za zmínku rozhodně stojí i safari. Na rozloze 22,000 hektarů přírodní rezervace narazíte na stovky druhů zvířat, rostlin, ptáků, plazů i obojživelníků. Rezervací projíždějí vozidla, jejichž počet je limitován, a tak si cestovatelé užijí pohled na divokou Afriku bez zbytečných davů.

Mapa - Entabeni *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Jihoafrické republiky do hotelu Entabeni *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Entabeni *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Entabeni *****

Letová spojení do Jihoafrické republiky

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.