&Beyond Ngala Safari Lodge *****

Jihoafrická republika

Luxusní ubytování v naprostém souladu s přírodou

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel &Beyond Ngala Safari Lodge *****

Lokalita Jihoafrická republika | Zobrazit mapu

Popis hotelu &Beyond Ngala Safari Lodge ***** Jihoafrická republika

V koloniálním prostředí Ngala Safari Lodge ožívají africká kouzla a tajemství. Tento unikátní kemp Vám nabídne atmosféru nasycenou klidem a harmonií, díky které snadno zapomenete na shon a stres Vašich všedních dní. V nádherné africké přírodě, která doslova pulzuje životem, zažijete nová dobrodružství, spatříte exotická zvířata v jejich přirozeném prostředí, a poznáte fascinující novou kulturu i pohostinnost místních obyvatel.

Interiéry jsou charakteristické starožitnostmi z koloniálních dob, v divokém africkém prostředí Vás jistě překvapí i elegantní stříbrné příbory nebo křišťál. V Ngala Safari Lodge se totiž mísí vznešenost a styl s drsnou krásou okolní divoké přírody. Ze společných prostor kempu budete mít možnost sledovat, jak se z dálky vynořují divoká zvířata, která se přišla osvěžit k nedalekému napajedlu.

Ubytování je nabízeno v několika variantách, k dispozici jsou větší bungalovy pro rodiny nebo skupiny přátel, luxusní apartmány i standardní pokoje pro dvojice. V areálu Lodge se nachází i bazén, restaurace s možností stolování v různých romantických zákoutích, nebo plně vybavené wellness s masážními místnostmi a posilovnou, kde si můžete odpočinout po náročném dni stráveném v přírodě.

Ngala Safari Lodge se nachází v soukromé rezervaci, která je součástí Krugerova národního parku, vyhledávaného pro jeho přírodní bohatství a neuvěřitelné množství zvěře. Je ideální volbou pro rodiny, skupiny přátel, nespoutané dobrodruhy, fotografy, zkušené cestovatele, ale i nováčky. V programu naleznete i aktivity navržené přímo pro děti, aby ani ty nezůstaly ochuzeny o skvělé zážitky.

Mějte na paměti, že kemp není nijak oplocen či jinak oddělen od okolí – dbejte proto na bezpečnost Vás i Vašich dětí.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Standard Cottage

Standard Cottage

Chaty jsou vybaveny nadstandardně, v romantickém koloniálním stylu, doplněny tematickými sběratelskými předměty a obrazy...

Family Cottage

Family Cottage

Rodinné chaty jsou vhodné pro 2 dospělé a 2 děti. Skládají se ze 2 samostatných buněk se soukromou ložnicí, koupelnou i verandou, propojených zamykatelnými dveřmi...

Family Suite

Family Suite

Sofistikovaná samostatně stojící vila poskytne ubytování až 4 osobám (2 dospělí + 2 děti) ve dvou samostatných ložnicích, je proto ideální pro rodiny...

Gastronomie a hotelové restaurace

Lahodné snídaně a nápadité obědy se servírují v chladivém stínu vzrostlých stromů, večer zas terasa restaurace ožije ve zcela novém světle – po vyčerpávající výpravě si můžete odpočinout při tradiční africké hostině v romantickém prostředí zahaleném do svitu svíček a měsíce. Postará se o vás příjemný personál, který je svou pohostinností vyhlášený.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Jihofrickou republiku - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Jihoafrickou republiku se specializujeme od roku 2008 a destinaci známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Jihoafrickou republiku opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate Vám zavoláme ohľadom zhodnotenia poskytnutých služieb.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte je konečná a kompletní - tedy žádné přirážky a skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů &Beyond Ngala Safari Lodge

V Ngala Safari Lodge se nachází 21 luxusních chat, včetně tří propojených dvojbuněk pro rodiny a jedné luxusní rodinné vily. Všechny jsou vybavené prvotřídním stylovým nábytkem, klimatizací, disponují luxusní koupelnou s venkovní i vnitřní sprchou a Wi-Fi připojením.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Standard Cottage

Standard Cottage

Chaty jsou vybaveny nadstandardně, v romantickém koloniálním stylu, doplněny tematickými sběratelskými předměty a obrazy. Díky velkým francouzským oknům budete mít neustálý kontakt s venkovním světem, veranda s posezením je zase ideálním místem pro pohodové večeře v soukromí.

Family Cottage

Family Cottage foto

Rodinné chaty jsou vhodné pro 2 dospělé a 2 děti. Skládají se ze 2 samostatných buněk se soukromou ložnicí, koupelnou i verandou, propojených zamykatelnými dveřmi. Ani zde nepřijdete o příjemný design, koloniální doplňky a úžasná francouzská okna s výhledem do přírody.

Family Suite

Family Suite foto

Sofistikovaná samostatně stojící vila poskytne ubytování až 4 osobám (2 dospělí + 2 děti) ve dvou samostatných ložnicích, je proto ideální pro rodiny. Navíc Vás kromě terasy a krásného interiéru jistě potěší i soukromý bazén a možnost využití vozidla na safari nebo služby komorníka. Jako jediná z vil nabízí úchvatný výhled na řeku.

Online cena a slevy &Beyond Ngala Safari Lodge *****

Profi foto hotelu Ngala Safari Lodge *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace &Beyond Ngala Safari Lodge

Lahodné snídaně a nápadité obědy se servírují v chladivém stínu vzrostlých stromů, večer zas terasa restaurace ožije ve zcela novém světle – po vyčerpávající výpravě si můžete odpočinout při tradiční africké hostině v romantickém prostředí zahaleném do svitu svíček a měsíce. Postará se o vás příjemný personál, který je svou pohostinností vyhlášený.

Aktivity

Lodge se nachází v soukromé rezervaci, která je součástí Krugerova národního parku, vyhledávaného pro jeho přírodní bohatství a neuvěřitelné množství zvěře. Všechny organizované aktivity se tedy soustředí na maximální využití tohoto jedinečného prostředí – od organizovaných výjezdů za pozorováním divokých zvířat, přes procházky buší a pěší safari, až po večerní či celodenní výpravy po stopách tzv. velké pětky. V programu naleznete i aktivity navržené přímo pro děti, aby ani ty nezůstaly ochuzeny o zážitky z divočiny.

V Ngala Safari Lodge nebudete ochuzeni ani o tradiční volnočasové aktivity, které znáte z klasických destinací: k dispozici Vám bude bazén, posilovna, veranda s lehátky a výhledem k jezírku a do přírody, nebo například lázně, kde si zaručeně odpočinete i po náročném dni.

Safari

Za vyzkoušení rozhodně stojí výjezdy za divou zvěří pořádané brzy ráno nebo v podvečer a procházky buší s průvodcem – oblast je vyhlášená výskytem velkých afrických savců a ptáků. Za příplatek se můžete vydat na safari pro fotografy, vyzkoušet si stopování, několikadenní výjezdy nebo luxusní pěší pochody s přespáním v buši.

Děti ve věku od 6 do 11 let se mohou zúčastnit safari výjezdů jen na povolení manažera ubytování. Mladší děti na výjezdy bohužel nesmí, je pro ně ale připraven zábavný program na pozemcích &Beyond. Pěších výletů se nemůžou zúčastnit žádné děti mladší 16 let.

Sport a wellness hotelu Ngala Safari Lodge *****

V Ngala Safari Lodge se nachází i wellness centrum s masážními místnostmi, menší posilovna a bazén. 

Děti v hotelu Ngala Safari Lodge *****

Děti ve věku od 6 do 11 let se mohou zúčastnit safari výjezdů jen na povolení manažera ubytování. Mladší děti na výjezdy bohužel nesmí, je pro ně ale připraven zábavný program na pozemcích &Beyond. Pěších výletů se nemůžou zúčastnit žádné děti mladší 16 let.

Pokud cestujete s malými dětmi, které ještě na safari nemůžou, jistě oceníte speciální program WILDChild plný zábavy, interaktivních her a naučných aktivit. Objeví spoustu zajímavých informací o africké kultuře, zvířatech a zvyklostech, například se naučí péct tradiční dobrůtky v místní kuchyni, navlékat korálky, stopovat zvířata, poznávat a pozorovat hmyz, můžou si s personálem zahrát i fotbalový turnaj nebo se procházet po okolí.

Doprava do hotelu &Beyond Ngala Safari Lodge

Ngala Safari Lodge se nachází v soukromé rezervaci zasazené v Krugerově národním parku. Doprava je zajišťována letecky, na soukromou přistávací plochu nedaleko místa ubytování.

Mapa - &Beyond Ngala Safari Lodge *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Jihoafrické republiky do hotelu &Beyond Ngala Safari Lodge *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem &Beyond Ngala Safari Lodge *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu &Beyond Ngala Safari Lodge *****

Factsheet

Letová spojení do Jihoafrické republiky

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.