Pondoro Game Lodge *****

Jihoafrická republika

Luxusní kemp s naprostým soukromím uprostřed přírodní rezervace

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Pondoro Game Lodge *****

Lokalita Jihoafrická republika | Zobrazit mapu

Popis hotelu Pondoro Game Lodge ***** Jihoafrická republika

Pondoro Game Lodge v jižní Africe se nachází na říčních březích řeky Olifants, přímo v národní rezervaci Balule Private Nature Reserve, která zahrnuje obrovskou plochu 40000 hektarů a tvoří součást známého národního parku Kruger.

Pondoro Game Lodge nabízí svým návštěvníkům pohodlí, kultivovanost, eleganci a nezapomenutelné safari zážitky.

Lodge tvoří pouhých 8 chat, které dokonale zapadají do krajiny kolem řeky. Najednou zde může být ubytováno 18 osob, a tak je soukromí a klid samozřejmostí.

Safari se mohou hosté zúčastnit každé ráno a každý večer. Odborní strážci vás vezmou na úžasnou cestu, při které budete hledat pověstnou VELKOU PĚTKU (lev, slon, nosorožec, levhart a buvol). Vozidla jsou v této oblasti značně omezená, proto si užijete pravého ducha přírody.

I stolování je zde výjimečným zážitkem. Tradiční africká kuchyně si podává ruku s moderními evropskými trendy a jídla doprovázejí kvalitní vína z vinného sklípku. Pokrmy jsou podávány na dřevěné podlaze vysoko v korunách stromů s výhledem na řeku Olifants.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Suites

Suites jsou klimatizované a architektonicky navržené tak, aby nabízely moderní komfort v zachovalém prostředí. Každá suita má vlastní terasu, salonek a venkovní sprchu...

Chalets

Chalets se vyznačují propracovanou architekturou a designem. Poskytují výhled na řeku Olifants. Každá chatka je precizně vyzdobena africkou tematikou a disponuje vlastní koupelnou (s vanou, s..

Gastronomie a hotelové restaurace

Stravování v Pondoro je výjimečným zážitkem, kde se tradiční africká kuchyně mísí s moderními evropskými trendy. Je zde možnost využít také speciálních požadavků pro vegetariány. Lahodné jídlo je pak doplněno skvělými víny, jež si můžete vybrat z rozsáhlého vinného sklípku. Pondoro Lodge vyhrála cenu Dinners Club Platinum pro svůj vinný lístek za roky 2009 a 2011. Toto ocenění je značkou kvality v restauracích a vinárnách v JAR.

Zdejší bar disponuje také nabídkou vytříbených whisky světové kvality, ze které si vyberou i opravdoví labužníci. Po večeři si pak můžete vychutnat relaxaci s kubánským doutníkem a portským vínem či koňakem, zatímco budete vzpomínat, jak výjimečný byl právě pomalu končící den. Všechny pokrmy jsou servírovány na dřevěné terase v korunách stromů s výhledem na řeku Olifants. Nezapomenutelná večeře v buši bude připravena pro ty, kteří v Pondoro Game Lodge stráví 3 noci.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Jihofrickou republiku - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Jihoafrickou republiku se specializujeme od roku 2008 a destinaci známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Jihoafrickou republiku opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate Vám zavoláme ohľadom zhodnotenia poskytnutých služieb.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte je konečná a kompletní - tedy žádné přirážky a skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Pondoro Game Lodge

Pondoro Game Lodge tvoří 5 luxusních suit s terasou a 3 luxusní chatky. V každé ubytovací jednotce je k dispozici bezplatné připojení k WiFi.

Nabídka pokojů

Suites

Suites jsou klimatizované a architektonicky navržené tak, aby nabízely moderní komfort v zachovalém prostředí. Každá suita má vlastní terasu, salonek a venkovní sprchu. Novým přírůstkem k suitám je jacuzzi v kamenném stylu na dřevěné terase s výhledem na řeku. Všechny jsou zcela soukromé a doplňují romantické prostředí v Pondoro. Představte si, že popíjíte skleničku portského po večeři v soukromí vlastní jacuzzi s kulisou zvuků divoké přírody. Svůj jedinečný pobyt můžete prožít v Earth Suite, Rock Suite, Tree Suite, Water Suite a Buffalo Suite.

Chalets

Chalets se vyznačují propracovanou architekturou a designem. Poskytují výhled na řeku Olifants. Každá chatka je precizně vyzdobena africkou tematikou a disponuje vlastní koupelnou (s vanou, sprchovým koutem a výhledem na řeku), nabízí také klimatizaci, moskytiéry a dřevěnou terasu.

Online cena a slevy Pondoro Game Lodge *****

Profi foto hotelu Pondoro Game Lodge *****

Gastronomie a hotelové restaurace Pondoro Game Lodge

Stravování v Pondoro je výjimečným zážitkem, kde se tradiční africká kuchyně mísí s moderními evropskými trendy. Je zde možnost využít také speciálních požadavků pro vegetariány. Lahodné jídlo je pak doplněno skvělými víny, jež si můžete vybrat z rozsáhlého vinného sklípku. Pondoro Lodge vyhrála cenu Dinners Club Platinum pro svůj vinný lístek za roky 2009 a 2011. Toto ocenění je značkou kvality v restauracích a vinárnách v JAR.

Zdejší bar disponuje také nabídkou vytříbených whisky světové kvality, ze které si vyberou i opravdoví labužníci. Po večeři si pak můžete vychutnat relaxaci s kubánským doutníkem a portským vínem či koňakem, zatímco budete vzpomínat, jak výjimečný byl právě pomalu končící den. Všechny pokrmy jsou servírovány na dřevěné terase v korunách stromů s výhledem na řeku Olifants. Nezapomenutelná večeře v buši bude připravena pro ty, kteří v Pondoro Game Lodge stráví 3 noci.

Sport a wellness hotelu Pondoro Game Lodge *****

Do Pondoro Game Lodge se jezdí především za safari, při kterém zažijete Afriku na vlastní kůži.
K dispozici jsou následující možnosti safari:

 • brzké ranní safari vyjížďky
 • procházky přírodou
 • 3 úkryty pro pozorování divoké zvěře
 • pozorování ptactva v kempu i při safari vyjížďkách
 • večerní safari se speciálním reflektorem
 • všechny vyjížďky v otevřených (tzn. bez střechy) vozidlech Land Rover

Pozn.: Za rezervování soukromého vozidla se platí poplatek a je závislé na dostupnosti.

Představte si lví řev jako první zvuk, který uslyšíte za svítání. Když vysvitnou sluneční paprsky
a ustoupí africká noc, budete se moci vydat na safari v celé své kráse v otevřeném vozidle a spatřit mimo jiné například zvířata z „Velké pětky“, kterých se afričtí lovci obávali nejvíce.

Zkušení průvodci budou využívat nejen své rozsáhlé znalosti a schopnosti k vypátrání notoricky známé „Velké pětky“ (lev, leopard, slon, nosorožec a buvol) a dalších úžasných tvorů jako zebry, pakoně, žirafy a další, ale budou Vám také pomáhat vytvářet nejlepší vzpomínky na Afriku, které nikdy nezmizí z vaší paměti.

Přírodní procházka s ozbrojeným průvodcem Vám nabídne vzrušující setkání se zvířaty se stejnou dobrodružnou intenzitou jako vyjížďky.

Vaše večerní safari bude doprovázeno drinkem Sundowner při západu slunce jako z Hemingwayových novel. Poté si díky reflektoru užijete jedinečné noční dobrodružství v divoké africké přírodě a poznáte noční život zdejších živočichů.

Denní výlety:

 • Panorama Tour – Celodenní výlet, při kterém navštívíte kaňon Blyde River. Budete moci spatřit majestátní vodopády, navštívíte vyhlídku God’s Window, vodní výtvor Bourke’s Luck Potholes, skalní útvary Three Rondavels a vrchol Pinnacle. Je to jedna z nejvíce scénických tras v regionu.
 • Moholoholo Centre – Centrum obnovy divoké přírody Moholoholo poskytuje útočiště pro mnoho opuštěných, zraněných či otrávených zvířat jižní Afriky. Přijďte a staňte se svědky péče a ošetřování těchto volně žijících ptáků a savců. Budete moci spatřit zvířata jako lev, leopard, serval, gepard, hyena, sup, orel a další. Půldenní výlet.
 • Projekt odchovu gepardů – Půldenní výlet otevřeným safari vozidlem různými kouty přírody, kde si budete moci prohlédnout gepardy, divoké psy, lvy, kočky černonohé, zoborožce, antilopy, čápy marabu, orlíci kejklíři a další.
 • Útočiště slonů – Unikátní vzdělávací program s průvodcem. Dozvíte se více o zvířecím chování, zvyklostech a budete moci poznat jejich anatomii zblízka. Dostane se Vám možnosti dotknout se těchto velkých savců, krmit je a dokonce se s nimi vydat i na procházku. Za příplatek je možné svezení se na hřbetu slona. Celodenní výlet.
 • Safari na sloním hřbetu – Poznejte osobnosti slonů z naprosté blízkosti. Z hřbetu slona si budete moci užít jiný pohled na africkou přírodu, když se například ocitnete téměř tváří v tvář žirafě či ptačím hnízdům.
 • Hrošice Jessica – Jessica je 10 let stará samice hrocha. Přijďte ji nakrmit, pohladit si ji a hrát si s ní. Budete mít zážitek z bezprostřední blízkosti tohoto velkolepého tvora. Půldenní výlet.
 • Jeskyně Echo Caves – Velkolepé vápencové a krápníkové struktury těchto jeskyní vytváří zajímavé imaginární postavy a lze je spatřit v celých jejich prostorách, jak se táhnou skrze horu. Půldenní výlet.
 • Plavba lodí na přehradě Blyde – Třetí největší kaňon na světě. Průvodce Vás zavede k vodopádu Kadishi Tufa a skalním útvarům Three Rondawels. Hojnost divoké zvěře v podobě mnoha druhů ryb, antilop, hrochů, krokodýlů, opic a ptactva jako orla jasnohlasého a dalších budete moci pozorovat během tohoto celodenního výletu.
 • Kulturní vesnice Shangana – Shangana zve hosty, aby přišli poznat zdejší způsob života, historii, zvyky, obřady, tradici mnohoženství, oblékání, zbraně, domovy a další specifické aspekty zdejší vesnice. Půldenní výlet.
 • Park plazů Khamai – Průvodce Vám ukáže tento specifický park a podělí se s Vámi o zážitky s těmito zvířaty. Bude Vám povoleno krmit, dotýkat se a fotit některé ze zajímavých druhů plazů. Půldenní výlet.

Po dni plném afrického dobrodružství přijde vhod trocha relaxace v místních lázních Serenity Spa. Ty představují útočiště požitků, hýčkání a propracovanosti. Jsou prostoupeny elegantními dekoracemi
a kaskádovými vodopády v prostředí s dechberoucí atmosférou.

Oživte svou mysl, tělo i duši při klasických lázeňských procedurách, kde je zakládáno na exkluzivním a osobním přístupu. Budete moci zažít inovativní a autentické lázeňské či kosmetické procedury, které zahrnují prosklené parní lázně, lázeňskou koupel pod africkým nebem, masáže v soukromí Vaší suity či chatky a mnohé další.

K dispozici jsou masáže a procedury jako:

 • africká masáž hlavy
 • aromaterapie
 • masáž nohou
 • švédská masáž
 • masáž horkými kameny
 • africká bambusová masáž
 • tělové zábaly na více způsobů
 • koupele na více způsobů
 • manikúra a pedikúra

Dále je k dispozici také bazén v kamenném stylu a malá posilovna.

Mapa - Pondoro Game Lodge *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Jihoafrické republiky do hotelu Pondoro Game Lodge *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Pondoro Game Lodge *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Pondoro Game Lodge *****

Podobný hotel

Letová spojení do Jihoafrické republiky

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.