WedgeView Country House and Spa *****

Jihoafrická republika

Luxusní venkovská usedlost mezi horami a vinicemi

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel WedgeView Country House and Spa *****

Lokalita Jihoafrická republika | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Intimní rodinné prostředí Romantická zahrada s bazénem Krásný výhled na hory a vinice

Popis hotelu WedgeView Country House and Spa ***** Jihoafrická republika

Dopřejte si na cestách klidné zastavení. Jezte čerstvé jídlo, pijde dobré víno, odpočítejte a nenechte se rušit. Wedge View Country House***** je k tomu jako stvořený! Leží v kouzelné krajině mezi zelenými zahradami a sady, nekonečnými vinicemi a vysokými horami, poblíž proslulého vinařského a univerzitního městečko Stellenbosch. Neuvěříte, že tento ráj je vzdálený jen necelou hodinku jízdy od mezinárodního letiště! Výlet za vínem byste během návštěvy JAR neměli vynechat a my rozhodně doporučujeme nevracet se večer do Kapského města, ale využít tento malebný hotel, ve kterém se mísí venkovská útulnost s nevtíravým luxusem. Usedlost, která je postavená v tradičním stylu holandských přistěhovalců, skvěle zapadá do krajiny. Ze zahrady, od bazenu i z balkónů se otevírají krásné výhledy na hory a vinice. Je zde pouze 18 pokojů a díky tomu vládne v hotelu příjemná rodinná atmosféra. My jsme si zamilovali večerní posezení při svíčkách v malebné restauraci i bohaté ranní snídaně venku, s krásným výhledem do krajiny. Pokud nechcete mezi degustacemi vín jen tak lelkovat u vyhřívaného bazénu, můžete využít malé wellness, kosmetiku nebo posilovnu. 

 

 

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Jihofrickou republiku - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Jihoafrickou republiku se specializujeme od roku 2008 a destinaci známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Jihoafrickou republiku opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate Vám zavoláme ohľadom zhodnotenia poskytnutých služieb.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte je konečná a kompletní - tedy žádné přirážky a skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Online cena a slevy WedgeView Country House and Spa *****

Profi foto hotelu Wedge View Country House *****

Naše foto hotelu Wedge View Country House *****

Mapa - WedgeView Country House and Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Jihoafrické republiky do hotelu WedgeView Country House and Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem WedgeView Country House and Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu WedgeView Country House and Spa *****

Letová spojení do Jihoafrické republiky

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.