Grand Hyatt Doha Hotel Villas *****

Katar

Ráj golfu a Moto GP

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Grand Hyatt Doha Hotel Villas *****

Lokalita Katar | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Soukromá pláž Barevné zahrady Pár kroků od finančního a obchodního centra Dauhá
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Grand Hyatt Doha Hotel Villas ***** Katar

Užijte si svou dovolenou v pěti hvězdičkovém hotelu Grand Hyatt Doha nacházejícím se jen pár kroků od finančního a obchodního centra hlavního města Doha. Resort se chlubí barevnými zahradami, soukromou pláží, ohromujícími výhledy na moře a okolí a moderním vybavením. Ať už do Kataru jedete za dovolenou, či s pracovními úmysly, tak je tento resort tím pravým místem pro zažití nefalšované arabské pohostinnosti.

Resort Grand Hyatt Doha se nachází na pobřeží zálivu West Bay Lagoon v dojezdové vzdálenosti od mezinárodního letiště Hamad. Katarská vláda zde pořádá světově známé události jako je například Qatar Masters v golfu nebo Qatar Moto GP.

Pro hosty je k dispozici rozmanitá nabídka volnočasových aktivit, mezi které zapadá poušťové safari, rybaření na otevřeném moři, různé vodní sporty, jezdecké aktivity a sokolnictví.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Grand Hyatt Doha Hotel Villas

Resort je vhodný zejména pro ty, kteří chtějí dovolenou strávit aktivně. Výhodou je dobrá dostupnost na blízké golfové hřiště či do kulturního centra Katara, doporučujeme tedy klientůmk kteří plánují pobyt kombinovat s poznáváním města.

Zaujme i rodiny s dětmi, jelikož nabízí prostorné rodinné vily.

Disponuje velkým fitness centrem (rozdělené pro muže a ženy zvlášť) a těšit se můžete i na bohatou nabídku motorizovaných sportů.

2023
Jana Bernátová
Poslední inspekce hotelu
Jana Bernátová 724 730 006

Video hotelu

Nabídka pokojů

Grand Executive Suite

Grand Executive Suite

Suity Grand Executive o rozloze 80 m2 obsahují ložnici s postelí o velikosti king a oddělené obývací a stolovací prostory. Přidružený balkón čítá 50 m2 a poskytuje výhledy na město...

Presidential Suite

Presidential Suite

Suity Presidential o rozloze 168 m2 se chlubí prostorným balkónem s ohromujícími výhledy. Najdete v nich bohaté stolovací a obývací prostory a ložnici s postelí o velikosti king...

Grand Suite King

Grand Suite King

Suity Grand King o rozloze 80 m2 se od předešlých liší umístěním v rohu hotelu a tím pádem přepychovými výhledy na moře...

Royal Suite

Royal Suite

Suity Royal o velikosti 205 m2 jsou hodné hostů královské linie. Najdete v nich obrovskou ložnici s postelí o velikosti king, saunu, velký balkón a obývací a stolovací prostory s kuchyňsk..

Gastronomie a hotelové restaurace

Zakuste pokrmy z široké nabídky obsahující jídla z celého světa. Potěšte své chuťové buňky kulinářskými specialitami z romantických oblastí Itálie, teplého dálného východu či exotického Thajska. Stolovat můžete ve čtyřech restauracích a luxusní koktejly vám připraví ve dvou barech. Pro opravdové milovníky jídla je v nabídce výlet do dvou vyhledávaných restaurací Khan Farouk a Al Sayyad, jejichž vytříbené pokrmy potěší i sebenáročnější hosty.

Isaan

Isaan je hlavní restaurací resortu, nachází se ve druhém patře a servíruje se zde autentická thajská kuchyně. Díky moderní výzdobě, ležérní atmosféře a naprostém soukromí si s celou rodinou užijete zábavnou, ale hlavně exotickou večeři.

Rocca

Užijte si tradiční italské jídlo připravené v otevřené kuchyni na praskajícím dříví. Restaurace se nachází blízko k hotelovým bazénům a nabízí také klasické občerstvení přes den. Přidruženou venkovní terasu hosté ocení především v průběhu chladnějšího období, kdy se nemusejí schovávat před spalujícími paprsky slunce.

Majlis

Majlis je restaurace s moderní výzdobou ve středovýchodním stylu nacházející se v prvním patře. Při dobrém počasí se můžete usadit na terase a užít si stolování s výhledy na venkovní bazén, okolní zahrady a celý ostrov The Pearl – Qatar.

Santa Monica Breakfast Club

Udělejte si čas na pořádnou a výživnou snídani v klubu Santa Monica Breakfast. Servírují zde tradiční jídla z amerického města Santa Monica nacházející se na západním pobřeží.

Dunes Bar

Pokud máte zájem o zábavu a tematické večerní akce tak vás jistě potěší bar Dunes. Pro vstup musíte mít 21 a více let.

Biscotti

Bar Biscotti najdete hned vedle hlavního salónku. Rozmanité nápojové menu obsahuje čaje, kávy, smoothies a speciální šejky, které vám osladí den. Dále si zde můžete objednat občerstvení, mezi které zapadá široká nabídka zákusků, pečivo, domácí čokolády a více než deset druhů dezertu cheesecake.

Kategorie a vybavení pokojů Grand Hyatt Doha Hotel Villas

Pokoje v resortu Grand Hyatt Doha se pyšní prostornými balkóny s rozmanitými výhledy na velkolepé okolí města Doha. Najdete zde 91 prostorných vil a 249 pokojů/suit o rozloze 40 m2 až 205 m2. Všechna ubytování obsahují koupelnu s velkou vanou, skleněnou sprchou a županem, individuálně ovládanou klimatizaci, plochou televizi s úhlopříčkou 107 cm, minibar a sejf. Navíc vám bude 24 hodin denně k dispozici pokojová služba.

Nabídka pokojů

Grand Executive Suite

Grand Executive Suite foto

Suity Grand Executive o rozloze 80 m2 obsahují ložnici s postelí o velikosti king a oddělené obývací a stolovací prostory. Přidružený balkón čítá 50 m2 a poskytuje výhledy na město. Jako host budete mít přístup na soukromého klubu, bezplatný transfer z letiště, pracovní stůl, přístup k internetu, fén a dětskou kolébku na požádání.

Presidential Suite

Presidential Suite foto

Suity Presidential o rozloze 168 m2 se chlubí prostorným balkónem s ohromujícími výhledy. Najdete v nich bohaté stolovací a obývací prostory a ložnici s postelí o velikosti king. Hosté mají přístup do soukromého klubu, bezplatný transfer z letiště, pracovní stůl, saunu, plochou televizi, wi-fi, sejf, fén, klimatizaci a dětskou kolébku na požádání.

Grand Suite King

Grand Suite King

Suity Grand King o rozloze 80 m2 se od předešlých liší umístěním v rohu hotelu a tím pádem přepychovými výhledy na moře.

Royal Suite

Royal Suite

Suity Royal o velikosti 205 m2 jsou hodné hostů královské linie. Najdete v nich obrovskou ložnici s postelí o velikosti king, saunu, velký balkón a obývací a stolovací prostory s kuchyňským koutkem. Jako hosté budete mít přístup do soukromého klubu a bezplatný transfer z letiště. Vybavení zahrnuje plochou televizi s úhlopříčkou 107 cm, wi-fi, sejf, individuálně ovládanou klimatizaci, dětskou postýlku na požádání a oddělené pracovní prostory.

Al Mirqab Suite

Al Mirqab Suite foto

Suity Al Mirqab o rozloze 125 m2 jsou unikátní svým arabským designem a výzdobou. Balkón o velikosti 95 m2 vám poskytne expanzivní výhledy na moře. Dále zde najdete hlavní ložnici s postelí o velikosti king a stolovací a obývací prostory. Mezi vaše privilegia bude patřit přístup do soukromého klubu a bezplatný transfer z letiště. Vybavení zahrnuje pracovní prostory, plochou televizi, připojení na internet, pokojový sejf, fén, klimatizaci a dětskou postýlku na požádání.

Two Bedroom Villa

Two Bedroom Villa foto

Two Bedroom Villa je ubytování o velikosti 175 m2 s důrazem na soukromí obsahující dvě prostorné ložnice s postelí o velikosti king a dvěma jedno lůžky, obývací a stolovací prostory a plně vybavenou kuchyň. Dále zde najdete balkón, dvě ploché televize, bezplatnou wi-fi, pokojový sejf, individuálně ovládanou klimatizaci a dětskou postýlku na požádání.

Two Bedroom Ground Floor Villa

Two Bedroom Ground Floor Villa foto

Vila Two Bedroom Ground Floor se od předešlé liší umístěním v přízemním patře a pracovním stolem navíc.

Three Bedroom Villa

Three Bedroom Villa foto

Vily Three Bedroom o rozloze 241 m2 se od předešlých ubytování liší jednou ložnici navíc obsahující postel o velikosti king.

Three Bedroom Ground Floor Villa

Three Bedroom Ground Floor Villa foto

Vily Three Bedroom Ground Floor o rozloze 241 m2 se nachází v přízemním patře, díky čemuž to budete mít jen pár kroků k pláži. Oproti ostatním vilám zde najdete malý dvorek, který je ideální pro rodinné dýchánky při západu slunce.

Four Bedroom Villa

Four Bedroom Villa foto

Ve vilách Four Bedroom o rozloze 365 m2 najdete několik balkónů, tři postele o velikosti king a čtyři lůžka pro jednu osobu. Dále se zde nachází oddělené prostory pro sezení a práci, plně vybavená kuchyň, plochá televize s úhlopříčkou 107 cm, extra televize ve všech ložnicích, bezplatná wi-fi, pokojový sejf, klimatizace a dětská postýlka na požádání.

Four Bedroom Beachfront Villa

Four Bedroom Beachfront Villa foto

Vily Four Bedroom Beachfront o rozloze 365 m2 jsou jedinečné, nabízejí přímý vstup na pláž a několik balkónů, ze kterých si budete moci užívat nepřerušované výhledy na celý resort. Najdete v nich tři postele o velikosti king a čtyři lůžka pro jednu osobu. Dále se zde nachází oddělené prostory pro sezení a práci, plně vybavená kuchyň, plochá televize s úhlopříčkou 107 cm, extra televize ve všech ložnicích, bezplatná wi-fi, pokojový sejf, klimatizace a dětská postýlka na požádání.

1 King Bed Club Access

1 King Bed Club Access

Užijte si exkluzivní přístup do soukromého klubového salónku, který budete mít k dispozici v případě ubytování v pokojích 1 King Bed Club Access o rozloze 40 m2. Najdete v nich jednu postel o velikosti king, pracovní stůl a balkón s nábytkem. Vybavení zahrnuje plochou televizi s úhlopříčkou 107 cm, bezplatné připojení k internetu, pokojový sejf, fén, žehličku s prknem, individuálně ovládanou klimatizaci a dětskou postýlku na požádání.

2 Twin Beds Club Access

2 Twin Beds Club Access

2 Twin Beds Club Access se od předešlých pokojů liší obsahem dvou oddělených postelí.

1 King Bed

1 King Bed

Pokoje 1 King Bed o rozloze 40 m2 obsahují grandiózní ložnici s postelí o velikosti king a balkón s výhledy na zahradu. Výzdoba je v arabském stylu. Vybavení zahrnuje pracovní stůl, plochou televizi, bezplatnou wi-fi, pokojový sejf, fén, žehličku s prknem, klimatizaci a dětskou postýlku na požádání.

2 Twin Bed

2 Twin Bed

Pokoje 2 Twin Bed se od předešlého ubytování liší obsahem dvou oddělených postelí.

1 King Bed Sea View

1 King Bed Sea View

V pokojích 1 King Bed Sea View o velikosti 40 m2 se budete těšit ohromujícím výhledům na lagunu v zálivu West Bay. Vybavení a prostory zahrnují ložnici s postelí o velikosti king, balkón, pracovní stůl, plochou televizi, přístup k internetu, fén, sejf, žehličku s prknem, klimatizaci a dětskou postýlku na požádání.

2 Twin Beds Sea View

2 Twin Beds Sea View

Pokoje 2 Twin Beds Sea View se oproti předešlým pokojům liší obsahem dvou oddělených postelí.

Online cena a slevy Grand Hyatt Doha Hotel Villas *****

Profi foto hotelu Grand Hyatt Doha Hotel Villas *****

Naše foto hotelu Grand Hyatt Doha Hotel Villas *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Grand Hyatt Doha Hotel Villas

Zakuste pokrmy z široké nabídky obsahující jídla z celého světa. Potěšte své chuťové buňky kulinářskými specialitami z romantických oblastí Itálie, teplého dálného východu či exotického Thajska. Stolovat můžete ve čtyřech restauracích a luxusní koktejly vám připraví ve dvou barech. Pro opravdové milovníky jídla je v nabídce výlet do dvou vyhledávaných restaurací Khan Farouk a Al Sayyad, jejichž vytříbené pokrmy potěší i sebenáročnější hosty.

Isaan

Isaan je hlavní restaurací resortu, nachází se ve druhém patře a servíruje se zde autentická thajská kuchyně. Díky moderní výzdobě, ležérní atmosféře a naprostém soukromí si s celou rodinou užijete zábavnou, ale hlavně exotickou večeři.

Rocca

Užijte si tradiční italské jídlo připravené v otevřené kuchyni na praskajícím dříví. Restaurace se nachází blízko k hotelovým bazénům a nabízí také klasické občerstvení přes den. Přidruženou venkovní terasu hosté ocení především v průběhu chladnějšího období, kdy se nemusejí schovávat před spalujícími paprsky slunce.

Majlis

Majlis je restaurace s moderní výzdobou ve středovýchodním stylu nacházející se v prvním patře. Při dobrém počasí se můžete usadit na terase a užít si stolování s výhledy na venkovní bazén, okolní zahrady a celý ostrov The Pearl – Qatar.

Santa Monica Breakfast Club

Udělejte si čas na pořádnou a výživnou snídani v klubu Santa Monica Breakfast. Servírují zde tradiční jídla z amerického města Santa Monica nacházející se na západním pobřeží.

Dunes Bar

Pokud máte zájem o zábavu a tematické večerní akce tak vás jistě potěší bar Dunes. Pro vstup musíte mít 21 a více let.

Biscotti

Bar Biscotti najdete hned vedle hlavního salónku. Rozmanité nápojové menu obsahuje čaje, kávy, smoothies a speciální šejky, které vám osladí den. Dále si zde můžete objednat občerstvení, mezi které zapadá široká nabídka zákusků, pečivo, domácí čokolády a více než deset druhů dezertu cheesecake.

Golf v hotelu Grand Hyatt Doha Hotel Villas

Doha Golf Club

Doha Golf Club je jedním z nejstarší golfových klubů v celém Kataru. Tento golfový klub, a s ním i přilehlé golfové hřiště, byl založen v roce 1995 a již o tři roky později tvořil jednu ze zastávek turné European Tour’s Middle East. Právě rok 1998 se stal pro tento golfový klub klíčový, neboť právě od tohoto roku se tady každoročně koná golfový turnaj Qatar Masters s předními hvězdami tohoto sportu.

Hřiště Doha Golf Club bylo navrženo Peterem Harradinem, který na toto hřiště v poušti umístil 27 jamek. Celé hřiště je rozděleno na dvě části. Tou první je 18 jamkové hřiště Championship a druhou část tvoří 9 jamkové hřiště Academy. Přestože je golfové hřiště umístěno v poušti, je velice bohaté, co se vegetace týče. Na hřišti najdete hned osm jezer a velké množství stromů a keřů.

Nad oběma hřišti se tyčí golfová klubovna v arabském stylu. Klubovna se pyšní pětihvězdičkovým servisem.

Aktivity

Návštěvníci města Doha se mohou těšit na nespočet adrenalinových i odpočinkových aktivit. Vydejte se za dobrodružstvím do pouště či na safari. Pro milovníky městských túr je hlavní město Doha ideální kombinací dynamicky se měnící kulinářské scény a unikátní módy. V obchodech se prodávají jak technologicky pokročilé zařízení a současné trendy oblečení, tak i tradiční jídla a suvenýry.

Museum of Islamic Arts

V museu islámského umění najdete prvky reprezentující vývoj islámu na třech kontinentech za posledních 1400 let. Toto muzeum patří mezi vedoucí umělecká centra v Kataru, který je díky tomu kulturní kolébkou na středním východě.

The Pearl – Qatar

The Pearl – Qatar je člověkem vytvořený ostrov, na kterém najdete tři okresy plné luxusních obchůdků, aktivit a restaurací. Jednou z těchto čtvrtí je Porto Arabia, jenž je domovem proslulým designérským značkám. Celý ostrov žije svým vlastním životem a vy budete mít možnost s touto atmosférou splynout.

Souq Waqif

Souq Waqif je jedna z posledních tradičních arabských tržnic v oblasti Perského zálivu. Najdete v něm různé obchody nabízející místní produkty a suvenýry. Nachází se v srdci města, zhruba 20 minut od resortu Grand Hyatt Doha. Pro dokonalý zážitek se doporučuje návštěva mezi 17:00 a 21:00.

Katara Cultural Village

Vesnička Katara je 10 minut jízdy autem od resortu Grand Hyatt Doha. Je to největší kulturní projekt v Kataru a nabízí spoustu aktivit a vyžití. Nachází se zde divadla, koncertní sály a exhibiční a umělecké galerie.

Khan Farouk

Zažijte tu pravou egyptskou atmosféru v restauraci Khan Farouk nacházející se ve vesničce Katara. Čekat na vás bude sladká vůně vodní dýmky, chutné pokrmy a živá hudba.

Al Sayyad

Zažijte magické stolování formou Al fresco na venkovní terase restaurace Al sayyad. Vůně servírovaných jídel vás bude lákat na míle daleko a jako doprovod ke stolování vám budou sloužit výhledy na město.

Special Events

V resortu Grand Hyatt Doha jsou připraveni nejen na odpočinkovou dovolenou, ale zároveň na pracovní konference. Ve čtvrtém patře najdete konferenční a banketové místnosti a sál rozdělený do tří sekcí. Navíc si můžete vybrat z 11 místností připravených pro schůzky o různé velikosti, které se nachází na pátém patře.

Sport a wellness hotelu Grand Hyatt Doha Hotel Villas *****

Na dovolené v Kataru budete mít k dispozici nespočet zábavných sportovních aktivit. V resortu na váš čeká soukromá pláž o velikosti 400 metrů, venkovní a kryté plavecké bazény. Dále se zde nachází moderní fitness centrum vybavené těmi nejlepšími kardio přístroji a činkami.

Po aktivním cvičení není nic lepšího než si odpočinout v lázních. Jaula spa obsahuje oddělené sekce pro ženy a muže, včetně pěti prostorných pokojů na procedury pro ženy, tří pokojů pro může a čtyř suit pro páry. Mezi další relaxační prostory patří parní a inhalační místnost, sauna a vířivka.

Mapa - Grand Hyatt Doha Hotel Villas *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Kataru do hotelu Grand Hyatt Doha Hotel Villas *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Grand Hyatt Doha Hotel Villas *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Jana Bernátová
Poslední inspekce hotelu
Jana Bernátová 724 730 006

Recenze hotelu Grand Hyatt Doha Hotel Villas *****

Factsheet

Letová spojení do Kataru

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.