Hilton Salwa Beach Resort & Villas *****

Katar

Rozlehlý resort na krásné pláži

Hotel Hilton Salwa Beach Resort & Villas *****

Lokalita Katar, Abu Samra | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Volný vstup do největšího aquaparku v Kataru Dlouhá pláž s jemným pískem Příjemné ubytování

Popis hotelu Hilton Salwa Beach Resort & Villas ***** Katar

Hilton Salwa Beach Resort & Villas je jedním z největších resortů na Středním východě. Leží na západním pobřeží Kataru, zdobeném krásnými písečnými plážemi a modrými vodami. Tento unikátní resort nabízí kvalitní služby na světové úrovni, včetně služeb na míru pro náročné hosty. Zářivě bílé a modré exteriéry resortu se mísí s tradičním arabským stylem. Resort leží na 3,5 km dlouhém pobřeží. Nabízí 361 pokojů a vil, volný vstup do největšího aquaparku v Kataru - Desert Falls Water and Adventure Park. Dále zde najdete více než 20 restaurací, kde vás rozmazlí celosvětovými chutěmi a také si zde můžete dopřát kulinářský zážitek pod hladinou moře. Ubytujte se v soukromé vile na pláži nebo v prostorném pokoji a užijte si krásné bazény, luxusní lázně, navštivte klub zdraví a pobavte se v přístavu.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

King Guest Room

King Guest Room

Tyto světlé, prostorné pokoje o rozloze 48 m² zařízené v elegantním stylu, nabízejí kromě moderního vybavení interiéru také i zařízený balkon nebo terasu, ze kterých si můžete už..

King Guest Room with Sea View

King Guest Room with Sea View

Tyto světlé a prostorné pokoje o rozloze 48 m² nabízejí elegantní design, moderní vybavení, zařízený balkon nebo terasu, ze kterých si můžete užít oslňující výhled na moře...

Two Queen Beds Guest Room

Two Queen Beds Guest Room

Tyto světlé a prostorné pokoje o rozloze 48 m² nabízejí elegantní design. Kromě moderního vybavení je zde i zařízený balkon nebo terasa, ze kterých si můžete užít ohromující výhle..

Two Queen Beds Guest Room With Sea View

Two Queen Beds Guest Room With Sea View

Tyto světlé a prostorné pokoje o rozloze 48 m² nabízejí elegantní design. Kromě moderního vybavení je zde i zařízený balkon nebo terasa, ze kterých si můžete užít okouzlující výhl..

Gastronomie a hotelové restaurace

Více než 20 restaurací nabízí hostům jedinečný kulinářský zážitek mezinárodních i místních chutí. Restaurace a bary nabízejí vše, od autentické toskánské kuchyně po oblíbené pokrmy Blízkého východu, Asie a Západu.

Dante Cucina Italiana

V restauraci Dante si vychutnáte autentickou toskánskou kuchyni, na okamžik se doslova ponoříte do chutí Itálie. Kuchaři jídlo připravují s opravdovou vášní a z těch nejlepších ingrediencí.

Levantine

Zažijte spojení autentických regionálních arabských a levantských jídel, které odráží kulinářské dědictví katarské kuchyně. Užijte si okouzlující divadelní zážitek z živého vaření arabských pokrmů na venkovní terase ve stylu 1001 nocí s vodní dýmkou a bohatou nabídkou regionálních nápojů a pečiva.

Miss Wong 

Miss Wong je čínská restaruace, umístěná na pobřeží resortu. Aktuálně nabízí tématické stolování, tzv. Imperial Experience pro max. 10 až 14 osob.

Nesma Lounge

Nesma Lobby Lounge je místem pro setkávání. Hosty přivítá ve velkolepém, neustále se měnícím prostředí. S ukázkou tradičně připravovaných nápojů nabízí Nesma také odpolední čajová menu s nádechem Středního východu.

Souk Kitchen

Moderní a živá restaurace v srdci letoviska, Souk Kitchen vás zve na cestu za poznáním chutí Blízkého východu, Asie a Západu prostřednictvím kulinářského vyprávění. K lahodnému jídlu si můžete objednat nápoj vyrobený z místních surovin.

 South Bay

Dopřejte si uvolněný kulinářský zážitek s venkovním posezením a výhledem na hlavní bazén. South Bay je snadno přístupná restaurace u bazénu, kde můžete oslavovat radost ze života.

 

Kategorie a vybavení pokojů Hilton Salwa Beach Resort & Villas

Hilton Salwa Beach Resort & Villas nabízí 246 prostorných pokojů a suites a 84 úžasných vil na pláži s malebným výhledem do zahrady a na pobřeží. Pokoje a suites mají vlastní balkony a terasy, zatímco vily nabízí soukromé bazény, zahrady, střešní terasy a přímý přístup na pláž pro dokonalý odpočinek.

Arabská vesnice 

Tato vesnice je inspirovaná místními vesnicemi a je navržena tak, aby odrážela krásu arabské kultury. Vesnice nabízí 31 luxusních vil a suit, kde se hosté mohou procházet labyrintem uliček a objevovat kombinaci tradic a chutí.

Nabídka pokojů

King Guest Room

King Guest Room

Tyto světlé, prostorné pokoje o rozloze 48 m² zařízené v elegantním stylu, nabízejí kromě moderního vybavení interiéru také i zařízený balkon nebo terasu, ze kterých si můžete užít dechberoucí výhled. Po probuzení v pohodlné posteli si můžete dopřát čerstvé espresso. S bezplatnou Wi-Fi zůstanete vždy ve spojení. Další výhody těchto pokojů jsou vlastní koupelna, pohovka a minibar. Pokoje mají jednu postel velikosti King, s možností přidat rozkládací postel. Kapacita pokoje jsou 2 osoby.

King Guest Room with Sea View

King Guest Room with Sea View

Tyto světlé a prostorné pokoje o rozloze 48 m² nabízejí elegantní design, moderní vybavení, zařízený balkon nebo terasu, ze kterých si můžete užít oslňující výhled na moře. Po probuzení v pohodlné posteli si můžete dopřát čerstvé espresso. S bezplatnou Wi-Fi zůstanete vždy ve spojení. Další výhody těchto pokojů jsou vlastní koupelna, pohovka a minibar. Pokoje mají jednu postel velikosti King s možností přidat ještě rozkládací postel. Kapacita pokoje jsou 3 osoby.

Two Queen Beds Guest Room

Two Queen Beds Guest Room

Tyto světlé a prostorné pokoje o rozloze 48 m² nabízejí elegantní design. Kromě moderního vybavení je zde i zařízený balkon nebo terasa, ze kterých si můžete užít ohromující výhled. Po probuzení v pohodlné posteli si můžete dopřát čerstvé espresso. S bezplatnou Wi-Fi zůstanete vždy ve spojení. Další výhody těchto pokojů jsou vlastní koupelna, pohovka a minibar. Pokoje mají dvě postele velikosti Queen. Kapacita pokoje jsou 4 osoby.

Two Queen Beds Guest Room With Sea View

Two Queen Beds Guest Room With Sea View

Tyto světlé a prostorné pokoje o rozloze 48 m² nabízejí elegantní design. Kromě moderního vybavení je zde i zařízený balkon nebo terasa, ze kterých si můžete užít okouzlující výhled na moře. Po probuzení v pohodlné posteli si můžete dopřát čerstvé espresso. S bezplatnou Wi-Fi zůstanete vždy ve spojení. Další výhody těchto pokojů jsou vlastní koupelna, pohovka a minibar. Pokoje mají dvě postele velikosti Queen. Kapacita pokoje jsou 4 osoby.

One Bedroom Arabian Apartment

One Bedroom Arabian Apartment

Tento typ suite má plochu 107 m², balkon nebo terasu, kuchyň a samostatný obývací pokoj. Tyto světlé a prostorné apartmány jsou kombinací elegance a komfortu. Kromě moderního vybavení je zde i zařízený balkon nebo terasa, ze kterých si můžete užít překrásný výhled. Po probuzení ve své soukromé ložnici si můžete vychutnat čerstvé espresso. Dvě HD televize a bezplatné Wi-Fi připojení zajistí, že zůstanete vždy ve spojení. Oddělený obývací prostor s jídelním stolem a pohovkou je ideálním místem k odpočinku. Kapacita apartmánu jsou 3 osoby.

Two Bedroom Arabian Apartment

Two Bedroom Arabian Apartment

Tento typ suite má plochu 180 m², balkon nebo terasu, kuchyň a oddělený obývací pokoj. Tyto světlé a prostorné apartmány jsou kombinací elegance a komfortu. Kromě moderního vybavení je zde i zařízený balkon nebo terasa, ze kterých si můžete užít překrásný výhled. Dvě soukromé ložnice zajišťují, že se všichni hosté dobře vyspí. Díky třem HD televizím a bezplatnému Wi-Fi připojení zůstanete vždy ve spojení. Oddělený obývací prostor s jídelním stolem a pohovkou je ideálním místem k odpočinku. Mezi další výhody patří plně vybavená kuchyň, minibar a samostatná toaleta pro hosty. Suite má jednu postel velkosti King, dvě oddělené postele a rozkládací postel. Kapacita apartmánu je 5 osob.

One Bedroom Suite With Sea View

One Bedroom Suite With Sea View

Tento typ suite má plochu 86 m², výhled na moře, balkon a oddělený obývací pokoj. Tyto světlé a prostorné suite jsou kombinací elegance a komfortu. Vedle moderního vybavení je zde zařízený balkon, ze kterého si můžete užít úžasný výhled na moře. Po probuzení ve své soukromé ložnici si můžete vychutnat čerstvé espresso. Dvě HD televize a bezplatné Wi-Fi připojení zajistí, že zůstanete vždy ve spojení. Oddělený obývací prostor s jídelním stolem a pohovkou je ideálním místem k odpočinku. Suite má jednu postel velikosti King a prostor pro případnou další rozkládací postel. Kapacita apartmánu jsou 3 osoby.

Two Bedroom Suite With Sea View

Two Bedroom Suite With Sea View

Tento typ suite má plochu 136 m², výhled na moře, balkon a oddělený obývací pokoj. Tyto světlé a prostorné apartmány jsou kombinací elegance a komfortu. Vedle moderního vybavení je zde zařízený balkon, ze kterého si můžete užít krásný výhled na moře. Dvě soukromé ložnice zajišťují, že se všichni hosté dobře vyspí. Díky třem HD televizím a bezplatnému Wi-Fi připojení zůstanete vždy ve spojení. Oddělený obývací prostor s jídelním stolem a pohovkou je ideálním místem k odpočinku. Mezi další výhody patří kávovar Espresso a minibar. Suite má jednu postel velikosti King, dvě samostatné postele a prostor pro případnou rozkládací postel. Kapacita apartmánu je 5 osob.

Two Bedroom Arabian Villa

Two Bedroom Arabian Villa

Vila má plochu 243 m², plně zařízený balkon nebo terasu, kuchyni a oddělený obývací pokoj. Dvě soukromé ložnice zajišťují, že se všichni hosté dobře vyspí. Díky třem HD televizím a bezplatné Wi-Fi zůstanete vždy ve spojení. Oddělený obývací prostor s jídelním stolem a pohovkou je ideálním místem k odpočinku. Mezi další výhody patří plně vybavená kuchyň, minibar, dvě koupelny a samostatná toaleta pro hosty. V hlavní ložnici je postel velikosti King. Kapacita vily je 5 osob.

Three Bedroom Beach Villa With Private Pool

Three Bedroom Beach Villa With Private Pool

Vila má plochu 488 m², soukromý bazén, střešní terasu a přímý vstup na pláž. Plážová vila nabízí dokonalé útočiště s moderním vybavením, střešní terasou s nádherným výhledem a přímým vstupem na pláž. Tento luxusní úkryt nabízí dokonalé soukromí, kde si můžete odpočinout u vlastního bazénu nebo na zahradě. Čtyři HD televize a bezplatné Wi-Fi připojení zajistí, že zůstanete vždy ve spojení. Oddělený obývací prostor s jídelním stolem a pohovkou je ideálním místem k odpočinku. Mezi další výhody patří minibar, tři koupelny a samostatná toaleta pro hosty. Vila nabízí dvě postele velikosti King, dvě oddělené postele, rozkládací pohovku a prostor pro případnou rozkládací postel. Kapacita vily je 8 osob.

Four Bedroom Beach Villa With Private Pool

Four Bedroom Beach Villa With Private Pool

Vila má plochu 1353 m², soukromý bazén, střešní terasu a přímý vstup na pláž. Plážová vila nabízí dokonalé útočiště s moderním vybavením, střešní terasou s nádherným výhledem a přímým vstupem na pláž. Tento luxusní úkryt nabízí dokonalé soukromí, kde si můžete odpočinout u vlastního bazénu a na zahradě. Pět HD televizí a bezplatné Wi-Fi připojení zajistí, že zůstanete vždy ve spojení. Oddělený obývací prostor s jídelním stolem a pohovkou je ideálním místem k odpočinku. Mezi další výhody patří minibar, tři koupelny a samostatná toaleta pro hosty. Vila nabízí tři postele velikosti King, dvě oddělené postele, rozkládací pohovku a prostor pro případnou rozkládací postel. Kapacita vily je 12 osob.

Two Bedroom Beach Villa With Private Pool

Two Bedroom Beach Villa With Private Pool

Vila má plochu 318 m², soukromý bazén, střešní terasu a přímý vstup na pláž. Plážová vila nabízí dokonalé útočiště s moderním vybavením, střešní terasou s nádherným výhledem a přímým vstupem na pláž. Tento luxusní úkryt nabízí dokonalé soukromí, kde si můžete odpočinout u vlastního bazénu a na zahradě. Tři HD televize a bezplatné Wi-Fi připojení zajistí, že zůstanete vždy ve spojení. Oddělený obývací prostor s jídelním stolem a pohovkou je ideálním místem k odpočinku. Mezi další výhody patří minibar, dvě koupelny a samostatná toaleta pro hosty. Vila nabízí jednu postel velikosti King, dvě oddělené postele, rozkládací pohovku a prostor pro případnou rozkládací postel. Kapacita vily je 6 osob.

Royal Villa

Royal Villa

Vila má plochu 2873 m², soukromý bazén, střešní terasu, soukromou garáž a přímý vstup na pláž. Zažijte pohádkový luxus v této majestátní vile. Užijete si luxusní vybavení, střešní terasu s nádherným výhledem a přímý vstup na pláž. Tento luxusní úkryt nabízí dokonalé soukromí, kde si můžete odpočinout u vlastního bazénu a na zahradě. Tři HD televize a bezplatné Wi-Fi připojení zajistí, že zůstanete vždy ve spojení. Dva obývací prostory s jídelním stolem a pohovkami jsou ideální pro zábavu. Mezi další výhody patří plně vybavená kuchyň, minibar, garáž, pět koupelen a samostatné WC pro hosty. Royal Villas nabízejí tři postele velikosti King, tři samostatná lůžka, rozkládací pohovku a prostor pro případnou rozkládací postel. Kapacita vily je 12 osob.

Royal Suite North

Royal Suite má plochu 1190 m², balkon s vířivkou a knihovnu/studovnu. Zažijte pohádkový luxus v tomto exkluzivním královském apartmánu. Užijte si luxusní vybavení, včetně velkého balkonu s vířivkou. Čtyři HD televize a bezplatné Wi-Fi připojení zajistí, že zůstanete vždy ve spojení. Obývací prostor s jídelním stolem a pohovkou je ideální pro zábavu. Pro práci nebo studování najdete klid v knihovně/studijní místnosti. Mezi další výhody patří plně vybavená kuchyň, minibar a samostatná toaleta pro hosty. Royal Suite mají dvě postele velikosti King, dvě oddělená lůžka, rozkládací pohovku a prostor pro případnou rozkládací postel. Kapacita apartmánu je 8 osob.

Royal Suite South

Royal Suite má plochu 1650 m², prostorný balkon, tělocvičnu a oddělené salonky. Zažijte pohádkový luxus v tomto exkluzivním královském apartmánu. Užijte si luxusní vybavení, včetně velikého balkonu. Čtyři HD televize a bezplatné Wi-Fi připojení zajistí, že zůstanete vždy ve spojení. Dva obývací pokoje s jídelním stolem a pohovkou jsou ideálním prostorem pro zábavu, stejně tak i soukromá tělocvična. Mezi další výhody patří plně vybavená kuchyň, minibar a samostatná toaleta pro hosty. Royal Suite mají dvě postele velikosti King, dvě oddělená lůžka, rozkládací pohovku a prostor pro případnou rozkládací postel. Kapacita apartmánu je 8 osob.

Online cena a slevy Hilton Salwa Beach Resort & Villas *****

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Hilton Salwa Beach *****

Gastronomie a hotelové restaurace Hilton Salwa Beach Resort & Villas

Více než 20 restaurací nabízí hostům jedinečný kulinářský zážitek mezinárodních i místních chutí. Restaurace a bary nabízejí vše, od autentické toskánské kuchyně po oblíbené pokrmy Blízkého východu, Asie a Západu.

Dante Cucina Italiana

V restauraci Dante si vychutnáte autentickou toskánskou kuchyni, na okamžik se doslova ponoříte do chutí Itálie. Kuchaři jídlo připravují s opravdovou vášní a z těch nejlepších ingrediencí.

Levantine

Zažijte spojení autentických regionálních arabských a levantských jídel, které odráží kulinářské dědictví katarské kuchyně. Užijte si okouzlující divadelní zážitek z živého vaření arabských pokrmů na venkovní terase ve stylu 1001 nocí s vodní dýmkou a bohatou nabídkou regionálních nápojů a pečiva.

Miss Wong 

Miss Wong je čínská restaruace, umístěná na pobřeží resortu. Aktuálně nabízí tématické stolování, tzv. Imperial Experience pro max. 10 až 14 osob.

Nesma Lounge

Nesma Lobby Lounge je místem pro setkávání. Hosty přivítá ve velkolepém, neustále se měnícím prostředí. S ukázkou tradičně připravovaných nápojů nabízí Nesma také odpolední čajová menu s nádechem Středního východu.

Souk Kitchen

Moderní a živá restaurace v srdci letoviska, Souk Kitchen vás zve na cestu za poznáním chutí Blízkého východu, Asie a Západu prostřednictvím kulinářského vyprávění. K lahodnému jídlu si můžete objednat nápoj vyrobený z místních surovin.

 South Bay

Dopřejte si uvolněný kulinářský zážitek s venkovním posezením a výhledem na hlavní bazén. South Bay je snadno přístupná restaurace u bazénu, kde můžete oslavovat radost ze života.

 

Aktivity

DESERT FALLS WATER & ADVENTURE PARK

Tento zábavní park o ploše 57 000 m² je jedním z největších zábavních parků na Středním východě. Park nabízí 18 atrakcí a 56 skluzavek a tobogánů, včetně King Cobra, surfovací duny, plující řeku, stejně jako skákání z útesů, potápění, jízdu na motokárách, laserové hry a další. Desert Falls nabízí zábavu na každém rohu a je živým rájem euforického dobrodružství a vzrušení.

 

 

Sport a wellness hotelu Hilton Salwa Beach *****

Již brzy se můžete těšit na:

EFOREA SPA

Hilton Salwa Beach Resort & Villas ‘Eforea Spa je rozsáhlý dvouúrovňový relaxační a omlazovací komplex. Lázně nabízejí rozsáhlý výběr luxusního vybavení a procedur pro hosty, při kterých si hosté mohou odpočinout a načerpat novou energii, nebo vychutnat hammamovou koupel pro dámy.

 

SALWA SPORTS ACADEMY

Salwa Sports Academy je světová sportovní akademie s tréninkovým zařízením, fotbalovými hřišti, víceúčelovými hřišti, krytými bazény, zdravotním střediskem a dětským hřištěm. Sportovní nadšenci se zde také mohou sejít, aby nepromeškali největší sportovní akce, a přitom si v The League Sports Baru mohou vybrat z lahodných nabídek oblíbených jídel, občerstvení a nápojů.

 

FITNESS

Luxusní zařízení a nejmodernější vybavení, jednotlivé posilovací stroje a samostatné činky vám umožní užít si komplexní trénink v klidném prostředí. 

V Hilton Salwa Beach Resort & Villas pro vás vytvoří nezapomenutelnou zábavu. Těšit se můžete na teambuildingové aktivity nebo firemní akce na míru.

Mapa - Hilton Salwa Beach Resort & Villas *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Kataru do hotelu Hilton Salwa Beach Resort & Villas *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hilton Salwa Beach Resort & Villas *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Hilton Salwa Beach Resort & Villas *****

Letová spojení do Kataru

Ing. Jana Paseková
Hilton Salwa Beach Resort & Villas
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.