The Chedi Katara Hotel & Resort *****

Katar

Dokonalá kombinace pohodlí a luxusu

Osobně
jsme
navštívili

Hotel The Chedi Katara Hotel & Resort *****

Lokalita Katar, Doha | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Soukromá písečná pláž 5 špičkových restauací Prvotřídní lázně
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu The Chedi Katara Hotel & Resort ***** Katar

The Chedi Katara Hotel & Resort je vlajkovou lodí hotelové společnosti GHM v Kataru. Odráží působivou energii této země a zároveň připomíná její bohatou historii. Jedinečné zážitky tu na vás čekají doslova na každém kroku – od prvního dojmu z nádherného nádvoří inspirovaného Munghalskou říší přes půvabné kolonády a impozantní budovu hotelu s výhledem na Arabské moře až po okouzlující soukromou pláž a obrovský venkovní bazén.

Možnosti ubytování jsou téměř neomezené. Hotel nabízí široký výběr pokojů apartmá i soukromých vil s bazénem. Působivé interiéry inspirované munghalskou a osmanskou kulturou spolu s moderním vybavením vytváří dokonalou kombinaci pohodlí a luxusu. Kromě toho na vás čeká rozmanitý svět gastronomických zážitků v podobě pěti špičkových restaurací se specialitami z celého světa a prvotřídní lázně, které nabízí exkluzivní péči o tělo i duši. Pokud chcete pozvednout vaši dovolenou na vyšší úroveň a poznat Dauhá z nové perspektivy, The Chedi Katara Hotel & Resort je ideální volbou.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k The Chedi Katara Hotel & Resort

Přepychový design Chedi Katara, který elegantně spojuje nejvybranější prvky dvou velkolepých kultur – mughalské a osmanské – s pečlivou pozorností k těm nejmenším detailům, což zajišťuje, že tento moderní palác nabízí hostům bezkonkurenční zážitek a nezapomenutelný pobyt. Gastronomické zážitky, nádherná pláž a také prvtřídní lázně Vás doslova ohromí.

2023
Jana Bernátová
Poslední inspekce hotelu
Jana Bernátová 724 730 006

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Chedi Deluxe Room (45 m² + 11 m² balkón)

Chedi Deluxe Room (45 m² + 11 m² balkón)

Útulný pokoj s výhledem na Arabské moře ze soukromého balkónu, jehož interiér zdobí luxusní designové prvky a přepychové látky inspirované mughalským a osmanským dědictvím...

Chedi Deluxe Beach Room (45 m² + 11 m² terasa)

Chedi Deluxe Beach Room (45 m² + 11 m² terasa)

Přímý přístup k hlavnímu bazénu a na soukromou hotelovou pláž z vlastní terasy je jen jednou z mnoha předností tohoto krásného a pohodlného pokoje...

Chedi Club Room (53 m² + 11 m² balkón)

Chedi Club Room (53 m² + 11 m² balkón)

Luxusní vybavení tohoto stylového pokoje s výhledem na Arabské moře ze soukromého balkónu a unikátním designem doplňuje exkluzivní přístup do The Chedi Club Lounge...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel Chedi Katara představuje rozmanitý svět gastronomických zážitků v podobě pěti restaurací, kde se přímo na talířích střetávají vlivy dvou oblastí – Levanty a Asie. Může se těšit na arabské, indické, asijské i japonské speciality, stejně jako na oblíbené klasiky západní kuchyně v podniku The Restaurant nebo na tradiční středomořské a blízkovýchodní pokrmy v restauraci Marsa Katara, která stojí přímo nad mořem. S ohledem na místní islámské zvyky zde kreativní mixologové připravují široký výběr vynikajících čerstvých a ovocných nealkoholických koktejlů.

 

Restaurace

The Restaurant – Vydejte se na vzrušující kulinářskou cestu a ochutnejte speciality arabské, indické, japonské a thajské kuchyně, anebo vsaďte na klasiky západní kuchyně. Ať už dáte přednost uvolněnému venkovnímu posezení na slunci, či stylovému stolování uvnitř pod kazetovými stropy, čeká vás jedinečný gurmánský zážitek. Pro soukromé akce je navíc k dispozici oddělený salónek. Otevírací doba: snídaně 7:00–10:30, oběd 12:00–15:00, odpolední menu 15:00–18:00 a večeře 19:00–22:30.

The Beach Restaurant – Tato exkluzivní a zároveň neformální plážová restaurace s francouzskými okny, prostornou terasou a rodinným bazénem podává moderní evropskou kuchyni a vynikající mořské plody připravené na grilu Josper. Díky velkému střešnímu oknu zůstávají vnitřní prostory vyhřáté a prosluněné od oběda až do večera, kdy nastává ten pravý čas na originální nealkoholické koktejly a vodní dýmku s vaší oblíbenou příchutí. Otevírací doba: 12:00–23:00.

Cigar Lounge – Elegantní retro salónek vyzařující kouzlo „starého světa“ – od dřevem obložených stěn zdobených historickým uměním přes starožitné lustry až po evropská kožená klubová křesla a zdobené intarzované podlahy –, který láká k posezení s vybranými doutníky z dovozu. Otevírací doba: 17:00–0:00.

The Lobby Lounge – Přijďte si vychutnat odpolední čaj se zákuskem nebo nealkoholický koktejl při západu slunce do elegantního salonku s vysokými stropy ve stylu muzejní galerie, který zdobí umělecká díla ovlivněná Munghalskou a Osmanskou říší a jehož interiér je stejně tak působivý jako ničím nerušený panoramatický výhled na Perský záliv. Otevírací doba: 9:00–23:00, odpolední čaj 16:00–19:00.

Marsa Katara – Tato jedinečná restaurace stojící nad vodou je opravdovým kulinářským klenotem resortu The Chedi Katara. Můžete se těšit na vytříbené menu s přehlídkou středomořských chutí a tradičních specialit Blízkého východu, vodní dýmku i nádherný výhled na panorama Dauhá a Pearl Island. Restaurace se skládá z jídelního sálu a osmi samostatných bungalovů pro soukromé akce. Dostanete se k ní pěšky po dlouhém molu. Otevírací doba: snídaně 9:00–12:45, oběd 13:00–16:30, odpolední čaj 16:30–18:30 a večeře 18:30–0:00.

Kategorie a vybavení pokojů The Chedi Katara Hotel & Resort

Hotel The Chedi Katara Hotel & Resort nabízí široký výběr z 59 pokojů a apartmá spolu s 32 soukromými vilami v různých kategoriích. Hotelové interiéry elegantně kombinují prvky dvou velkolepých kultur – munghalské a osmanské – s důkladnou péčí věnovanou každému detailu. Moderně zařízené prostory poskytují hostům dokonalé pohodlí a jsou zárukou nezapomenutelného pobytu.

Součástí vybavení všech pokojů, apartmá i vil je: přístup na Wi-Fi (v soukromých i veřejných prostorách), trezor, kávovar Nespresso, příslušenství na přípravu čaje, soundbar a audio systém, 50palcová interaktivní plochá obrazovka IPTV (apartmá a vily disponují 65palcovou interaktivní plochou obrazovkou IPTV v obývacím pokoji a 50palcovou IPTV v ložnici), košík s ovocem (doplňovaný jednou denně) a minibar s nealkoholickými nápoji a občerstvením (doplňovaný jednou denně). Hosté mohou navíc využívat snídaňový bufet v hotelové restauraci.

Všechna apartmá, pokoje z kategorie Club a Royal Villa umožňují hostům exkluzivní přístup do The Chedi Club Lounge s klimatizovaným salónkem a stinnou terasou, kde se po celý den podává čerstvé ovoce, káva a čaj.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Chedi Deluxe Room (45 m² + 11 m² balkón)

Chedi Deluxe Room (45 m² + 11 m² balkón) foto

Útulný pokoj s výhledem na Arabské moře ze soukromého balkónu, jehož interiér zdobí luxusní designové prvky a přepychové látky inspirované mughalským a osmanským dědictvím. Kapacita: 2 dospělí a 1 dítě do 6 let.

Chedi Deluxe Beach Room (45 m² + 11 m² terasa)

Chedi Deluxe Beach Room (45 m² + 11 m² terasa) foto

Přímý přístup k hlavnímu bazénu a na soukromou hotelovou pláž z vlastní terasy je jen jednou z mnoha předností tohoto krásného a pohodlného pokoje. Těšit se můžete také na majestátní manželskou postel a jedinečný design kombinující luxusní látky a ručně vyráběný nábytek. Kapacita: 2 dospělí a 1 dítě do 6 let.

Chedi Club Room (53 m² + 11 m² balkón)

Chedi Club Room (53 m² + 11 m² balkón) foto

Luxusní vybavení tohoto stylového pokoje s výhledem na Arabské moře ze soukromého balkónu a unikátním designem doplňuje exkluzivní přístup do The Chedi Club Lounge. Kapacita: 2 dospělí a 1 dítě do 6 let.

Chedi Premier Club Room (60 m² + 11 m² balkón)

Chedi Premier Club Room (60 m² + 11 m² balkón) foto

Ubytujte se v tomto nádherně zařízeném pokoji s balónem, z něhož se nabízí výhled na Arabské moře, a získejte exkluzivní výhody jako například přístup do The Chedi Club Lounge. Osobitý design interiéru, inspirovaný mughalským a osmanským dědictvím, dotváří přepychové látky a ozdobné výklenky ve zdech. Kapacita: 2 dospělí a 1 dítě do 6 let.

Chedi Premier Club Beach Room (60 m² + 11 m² terasa)

Chedi Premier Club Beach Room (60 m² + 11 m² terasa) foto

Přepychový pokoj, který se může pochlubit přímým přístupem k hlavnímu bazénu a na soukromou hotelovou pláž z vlastní terasy, je ideální volbou pro ty, co si chtějí dopřát maximální pohodlí. Honosná manželská postel a koberce dělané na zakázku dotváří osobitý styl interiéru. Jednou z mnoha výhod tohoto pokoje je také přístup do The Chedi Club Lounge. Kapacita: 2 dospělí a 1 dítě do 6 let.

Katara Suite (97 m² + 42 m² terasa)

Katara Suite (97 m² + 42 m² terasa) foto

Toto krásné apartmá s výhledem na Arabské moře z vlastní terasy nabízí maximální požitek a spoustu prostoru díky velkému obývacímu pokoji a samostatné ložnici, které zdobí přepychové látky a rafinované designové prvky. Výhody apartmá doplňuje exkluzivní přístup do The Chedi Club Lounge. Kapacita: 2 dospělí a 2 děti do 6 let.

Katara Beach Suite (97 m² + 42 m² terasa)

Katara Beach Suite (97 m² + 42 m² terasa) foto

Splňte si sen o bydlení na pláži a ubytujte se v jedinečném apartmá s přímým přístupem k Arabskému moři a hlavnímu bazénu. Kromě prostorné terasy na vás čeká nádherně zařízený obývací pokoj a samostatná ložnice spolu s dalšími výhodami, jako je například možnost využívat The Chedi Club Lounge. Kapacita: 2 dospělí a 2 děti do 6 let.

Royal Suite (142 m² + 39 m² terasa)

Royal Suite (142 m² + 39 m² terasa) foto

Dopřejte si královský luxus v podobě jedinečného apartmá s vlastní terasou a výhledem na Arabské moře. Součástí interiéru je nádherně zařízený obývací pokoj, jídelna a ložnice, které zdobí osobitý design inspirovaný Munghalskou a Osmanskou říší. Hosté tohoto apartmá můžou také využívat The Chedi Club Lounge. Kapacita: 2 dospělí a 2 děti do 6 let.

One Bedroom Villa (102 m² + zahrada a bazén)

One Bedroom Villa (102 m² + zahrada a bazén) foto

Pokud toužíte po něčem opravdu výjimečném, tento luxusní palác obklopený bujnou zahradou se soukromým bazénem a lehátky na opalování, je ideální volbou. Součástí vily je prostorný obývací pokoj, útulná ložnice a dvě vyhrazená parkovací místa. Kapacita: 2 dospělí a 2 děti do 6 let.

Two Bedroom Villa (161 m² + zahrada a bazén)

Two Bedroom Villa (161 m² + zahrada a bazén) foto

Tato majestátní vila nabízí dvojitou dávku luxusu. Disponuje dvěma velkými ložnicemi, prostorným obývacím pokojem a jídelnou, jejichž interiér je zdoben přepychovými látkami a rafinovanými designovými prvky inspirovanými Munghalskou a Osmanskou říší. Součástí venkovních prostorů je soukromý bazén s lehátky na opalování, svěží zahrada a dvě vyhrazená parkovací místa. Kapacita: 4 dospělí a 2 děti do 6 let.

Three Bedroom Villa (210 m² + zahrada a bazén)

Three Bedroom Villa (210 m² + zahrada a bazén) foto

Vyzkoušejte si, jaké je to žít v luxusním paláci se třemi ložnicemi, soukromým bazénem a upravenou zahradou. Užijte si velkolepý prostor se samostatným obývacím pokojem, jídelnou a plně vybavenou kuchyní, který nabízí dokonalé soukromí a komfort. Zatímco z interiéru vyzařuje dědictví Munghalské a Osmanské říše, vila disponuje všemi moderními vymoženostmi včetně dvou vyhrazených parkovacích míst. Kapacita: 4 dospělí a 4 děti do 6 let.

Four Bedroom Villa (259 m² + zahrada a bazén)

Four Bedroom Villa (259 m² + zahrada a bazén) foto

Tato vila snů se čtyřmi ložnicemi předčí všechna vaše očekávání. Díky rozmanitému prostoru, jehož součástí je i samostatný obývací pokoj, jídelna a plně vybavená kuchyně, si můžete užívat jak soukromý odpočinek, tak společnou zábavu. Kromě působivě zařízených interiérů s důmyslnými designovými prvky disponuje vila také venkovním pozemkem s vlastním bazénem, lehátky na opalování, zahradou a dvěma vyhrazenými parkovacími místy. Kapacita: 6 dospělých a 4 děti do 6 let.

Royal Villa (459 m² + zahrada a bazén)

Royal Villa (459 m² + zahrada a bazén) foto

Užijte si svůj pobyt v obklopení luxusu na maximum – tento impozantní dvoupatrový palác nabízí vše, po čem vaše srdce touží. Pět prostorných ložnic spolu se samostatným obývacím pokojem, jídelnou a plně vybavenou kuchyní doplňuje soukromá wellness místnost se dvěma masážními lůžky. Přepychové látky a designové prvky inspirované munghalským a osmanským dědictvím dodávají interiérům na jedinečnosti. Součástí velkorysého venkovního pozemku je svěží zahrada a soukromý bazén s lehátky na opalování. Mezi četné výhody této vily patří také dvě vyhrazená parkovací místa a exkluzivní přístup do The Chedi Club Lounge. Kapacita: 6 dospělých a 6 dětí do 6 let.

Pláž a moře

The Chedi Katara Hotel & Resort disponuje soukromou písečnou pláží s pohodlnými lehátky.

Online cena a slevy The Chedi Katara Hotel & Resort *****

Profi foto hotelu The Chedi Katara Hotel & Resort *****

Naše foto hotelu The Chedi Katara Hotel & Resort *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace The Chedi Katara Hotel & Resort

Hotel Chedi Katara představuje rozmanitý svět gastronomických zážitků v podobě pěti restaurací, kde se přímo na talířích střetávají vlivy dvou oblastí – Levanty a Asie. Může se těšit na arabské, indické, asijské i japonské speciality, stejně jako na oblíbené klasiky západní kuchyně v podniku The Restaurant nebo na tradiční středomořské a blízkovýchodní pokrmy v restauraci Marsa Katara, která stojí přímo nad mořem. S ohledem na místní islámské zvyky zde kreativní mixologové připravují široký výběr vynikajících čerstvých a ovocných nealkoholických koktejlů.

 

Restaurace

The Restaurant – Vydejte se na vzrušující kulinářskou cestu a ochutnejte speciality arabské, indické, japonské a thajské kuchyně, anebo vsaďte na klasiky západní kuchyně. Ať už dáte přednost uvolněnému venkovnímu posezení na slunci, či stylovému stolování uvnitř pod kazetovými stropy, čeká vás jedinečný gurmánský zážitek. Pro soukromé akce je navíc k dispozici oddělený salónek. Otevírací doba: snídaně 7:00–10:30, oběd 12:00–15:00, odpolední menu 15:00–18:00 a večeře 19:00–22:30.

The Beach Restaurant – Tato exkluzivní a zároveň neformální plážová restaurace s francouzskými okny, prostornou terasou a rodinným bazénem podává moderní evropskou kuchyni a vynikající mořské plody připravené na grilu Josper. Díky velkému střešnímu oknu zůstávají vnitřní prostory vyhřáté a prosluněné od oběda až do večera, kdy nastává ten pravý čas na originální nealkoholické koktejly a vodní dýmku s vaší oblíbenou příchutí. Otevírací doba: 12:00–23:00.

Cigar Lounge – Elegantní retro salónek vyzařující kouzlo „starého světa“ – od dřevem obložených stěn zdobených historickým uměním přes starožitné lustry až po evropská kožená klubová křesla a zdobené intarzované podlahy –, který láká k posezení s vybranými doutníky z dovozu. Otevírací doba: 17:00–0:00.

The Lobby Lounge – Přijďte si vychutnat odpolední čaj se zákuskem nebo nealkoholický koktejl při západu slunce do elegantního salonku s vysokými stropy ve stylu muzejní galerie, který zdobí umělecká díla ovlivněná Munghalskou a Osmanskou říší a jehož interiér je stejně tak působivý jako ničím nerušený panoramatický výhled na Perský záliv. Otevírací doba: 9:00–23:00, odpolední čaj 16:00–19:00.

Marsa Katara – Tato jedinečná restaurace stojící nad vodou je opravdovým kulinářským klenotem resortu The Chedi Katara. Můžete se těšit na vytříbené menu s přehlídkou středomořských chutí a tradičních specialit Blízkého východu, vodní dýmku i nádherný výhled na panorama Dauhá a Pearl Island. Restaurace se skládá z jídelního sálu a osmi samostatných bungalovů pro soukromé akce. Dostanete se k ní pěšky po dlouhém molu. Otevírací doba: snídaně 9:00–12:45, oběd 13:00–16:30, odpolední čaj 16:30–18:30 a večeře 18:30–0:00.

Golf v hotelu The Chedi Katara Hotel & Resort

Deset minut od hotelu The Chedi Katara Hotel & Resort se nachází golfový klub Doha Golf Club hostující European Tour.

Aktivity

The Chedi Katara Hotel & Resort nabízí možnost naplánovat nejrůznější exkurze (například projížďku po dunách s výhledem na katarské vnitrozemské moře Khawr al Udayd; návštěvu osmi prvotřídních univerzit v Education City; návštěvu závodní dráhy pro velbloudy ve městě Al-Shahaniya, muzea šejka Faisala či tradičního katarského tržiště Souq Waqif).

Sport a wellness hotelu The Chedi Katara Hotel & Resort *****

Hosté hotelu The Chedi Katara můžou využívat špičkovou posilovnu s nejmodernějším cvičebním a fitness vybavením. Plně klimatizované prostory posilovny opatřené předními technologiemi nabízí uklidňující výhled na park Katara Hills a jsou navrženy tak, aby vás motivovaly k výkonu. Pokud dáváte přednost pohybu na čerstvém vzduchu, můžete se těšit na venkovní bazén The Chedi, který měří 60 metrů na délku a 12 metrů na šířku a jeho teplota je celoročně udržovaná mezi 28 a 30 °C. K hotelu patří také soukromá písečná pláž, kde se můžete věnovat vodním sportům. Milovníci outdoorových aktivit ocení cyklistické a běžecké stezky v blízkosti hotelu.

Lázně v hotelu The Chedi Katara Hotel & Resort jsou zaměřené na péči o tělo i duši, obnovu duševní rovnováhy a povzbuzení všech smyslů. Kombinují východní filozofii s rituály inspirovanými Asií a nabízí širokou škálu kosmetických procedur založených na holistických principech včetně aromaterapie, ájurvédy a bylinkářství. Vnitřní prostory jsou rozděleny na pánskou a dámskou část, z nichž každá disponuje dvěma soukromými místnostmi pro procedury a tradičními lázněmi hammam. Každá místnost je vybavena vlastní vířivkou a převlékárnou. Uprostřed lázní se nachází místnost pro páry, která je přístupná z pánské i dámské části.

Děti v hotelu The Chedi Katara Hotel & Resort *****

Doprava do hotelu The Chedi Katara Hotel & Resort

Na mezinárodní letiště Hamad (DOH) v Dauhá je to od The Chedi Katara Hotel & Resort pouhých 30 minut (20 km). Resort může zajistit dopravu z/na letiště klimatizovaným luxusním vozidlem.

Mapa - The Chedi Katara Hotel & Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Kataru do hotelu The Chedi Katara Hotel & Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Chedi Katara Hotel & Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Jana Bernátová
Poslední inspekce hotelu
Jana Bernátová 724 730 006

Recenze hotelu The Chedi Katara Hotel & Resort *****

Letová spojení do Kataru

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.