Zulal Wellness Resort by Chiva-Som *****

Katar

Resort se špičkovými wellness službami

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Zulal Wellness Resort by Chiva-Som *****

Lokalita Katar, Al Ruwais | Zobrazit mapu
Strava Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Vhodné pro spa pobyty Kvalitní lázně 3 restaurace, kavárna, bar
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Zulal Wellness Resort by Chiva-Som ***** Katar

Zulal Wellness Resort by Chiva-Som vévodí pobřeží Perského zálivu na severním cípu Kataru a láká hosty z celého světa nejen na nezapomenutelnou dovolenou u moře, ale i převratnou péči o jejich fyzické a duševní zdraví. Tento unikátní hotelový resort, který se rozkládá na více jak 280 tisících metrech čtverečních, kombinuje luxusní zázemí se špičkovými wellness službami.

Resort se skládá ze dvou částí, a poskytuje tak dva různé a zároveň propojené zážitky. Areál Zulal Serenity je určený hostům starším 16 let, kteří chtějí zasvětit čas svému zdraví a nastartovat pozitivní změnu životního stylu. Kromě pestrého výběru z 60 elegantních pokojů a apartmá, nabízí také rozsáhlý lázeňský komplex s širokou nabídkou procedur a terapií. Druhá část resortu, Zulal Discovery, je speciálně navržena pro rodiny s dětmi a disponuje 120 pokoji a apartmá, mezi nimiž se proplétá nádherná uměle vytvořená laguna. Vizitkou hotelu je také kolekce tří jedinečných restaurací, kavárny a plážového klubu, v nichž najdete vše od mezinárodní a arabské kuchyně až po speciální dětské menu.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Zulal Wellness Resort by Chiva-Som

Zulal Wellness Resort by Chiva-Som je resort, který se zaměřuje na ozdravné pobyty všeho druhu. Klienti si mohou vybrat z několika programů, které budou vyhovovat jejich přáním a zdravotnímu stavu. Hotel je rozdělený na dvě části, Serenity pro dospělé, Discovery pro rodiny s dětmi. Část Serenity jsou pouze přízemní pokoje, kdy každý z nich má také svůj plunge bazén a vstup do bazénové laguny, která je v celé této části. Discovery nabízí dvoupodlažní budovy a klasické pokoje v přízemí či patře. Tento pobyt bychom doporučili všem, kdo si chce odpočinout a využít dobře vybaveného zázemí na wellness a relaxaci. Hotel je spíše vhodný pro páry, i když je zde zázemí i pro děti. Pokud byste cestovali právě s dětmi, je nutné být přítomen u jejich procedur. Je zde však také dětský klub, takže si mohou relaxaci užít i dospělí. 

 

2024
Ing. Dominika Huňková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Dominika Huňková 774 730 540

Video hotelu

Nabídka pokojů

Serenity Grand Deluxe Room

Serenity Grand Deluxe Room

S tímto pokojem si můžete vychutnávat výhled na lagunu ze soukromého bazénu a terasy. Díky své poloze vzdálené od centra resortu představuje ideální klidné místo pro odpočinek a regen..

Serenity Junior Suite

Serenity Junior Suite

Elegantní apartmá, které poskytuje dokonalé zázemí pro klidný a luxusní pobyt. Kromě velké manželské postele a šatny na vás čeká skrytá soukromá terasa s bazénem...

Shinan Suite

Shinan Suite

Dopřejte si odpočinek a soukromí v tomto luxusním apartmá se dvěma ložnicemi. Díky vlastní sauně, bazénu, zahradě a vnitřním prostorám budete mít vše potřebné pro odpočinek a péči o sebe...

Qataf Suite

Qataf Suite

Tato exklusivní soukromá rezidence na katarském pobřeží představuje uzavřenou oázu ničím nerušeného klidu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel Zulal Wellness Resort by Chiva-Som zastává přesvědčení, že správná strava je klíčem k zdravému způsobu života plnému energie a dlouhověkosti, a proto sestavil gastronomickou nabídku, v níž se snoubí chutné a čerstvé produkty s vyváženou výživovou hodnotou. Kolekce tří jedinečných restaurací, kavárny a plážového baru nabízí vše od mezinárodní a arabské kuchyně až po speciální dětské menu. Hosté ubytovaní v Zulal Serenity mají k dispozici vlastní exkluzivní restauraci s celodenním stravováním a čajovnu, stejně jako můžou využívat ostatní hotelové podniky. Ať už zvolíte luxusní či rodinnou restauraci, plážovou kavárnu nebo grilování u ohně, čekají vás nezapomenutelné gurmánské zážitky.

 

ZULAL SERENITY

Al-Sidr Restaurant – Vydejte se na kulinářskou cestu kolem světa a objevujte nejrůznější kuchyně od snídaně přes oběd až po večeři. Restaurace Al-Sidr nabízí v souladu s filozofií resortu vyváženou stravu založenou na čerstvých produktech a vychází vstříc také hostům, kteří se účastní programů zaměřených na hubnutí nebo ozdravění střev.

 

ZULAL DISCOVERY

Acacia Dining – Luxusní restaurace, která nabízí sofistikovanou mezinárodní a arabskou kuchyni silně inspirovanou katarským kulinářským dědictvím a zaměřuje se na zdravé stravování, kvalitní suroviny a lokální chutě.

Aizoon – Přijďte na zdravou snídaní, oběd či večeři do restaurace Aizoon a ochutnejte typická arabská i mezinárodní jídla včetně teplých a studených variant. Nejmenší hosté ocení dětské menu, které osloví jejich chuťové buňky a dodá jim energii. Restaurace také ráda vyhoví hostům s dietními programy.

Malbu – V tomto moderním plážovém klubu si můžete vychutnávat nealkoholický koktejl z čerstvého ovoce a středomořskou kuchyni, zatímco se budete kochat výhledy na Perský záliv. Sledujte, jak šéfkuchař připravuje čerstvý úlovek na venkovním grilu a sestavte si vlastní salát v salátovém baru.

Casuarina – Pokud hledáte něco dobrého na zub, zajděte si na svačinu, pozdní snídani, bezlepkové a bezlaktózové pečivo či přírodně slazenou zmrzlinu do kavárny u laguny. Můžete se těšit také na smoothies, čerstvé šťávy, kávu speciálně namíchané bylinné čaje.

Circle of Trust – Spojení plápolajícího ohně, jedinečného menu a výhledu na západ slunce nabízí kouzelný rodinný zážitek či možnost znovu se napojit na sebe a přírodu. Zatímco si budete užívat společné chvíle, kuchaři vám před vašima očima přichystají na grilu zdravé pochoutky.

Kategorie a vybavení pokojů Zulal Wellness Resort by Chiva-Som

Hotel Zuzal Wellness Resort by Chiva-Som nabízí dva různé, ale vzájemně propojené zážitky – Zuzal Serenity a Zuzal Discovery. Část resortu Zuzal Serenity je určená dospělým hostům, kteří touží po intenzivním restartu pro své zdraví a životní styl. Nabízí 60 elegantních pokojů a apartmá (Serenity Grand Deluxe Room, Serenity Junior Suite, Shinan Suite, Qataf Suite), které poskytují dokonalé zázemí pro vaše ničím nerušené rozjímaní. Příjemné barevné tóny, čisté linie a výhledy na idylické scenérie písku, moře a laguny umožňují se znovu napojit na své vnitřní já a odpočinout si od okolního světa. 

Druhá část resortu nese název Zuzal Discovery a je speciálně navržena pro rodiny s dětmi. Mezi pouští, mořem a hotelovou lagunou je rozmístěno 120 pokojů a apartmá (Discovery Executive Suite, Discovery Junior Suite, Discovery Deluxe Sea View Rooms, Discovery Deluxe Lagoon View Rooms, Discovery Superior Rooms), z jejichž oken se můžete kochat výhledem na okolní přírodu. Design interiérů kombinuje tradiční motivy inspirované katarským venkovem s elegantními liniemi a přírodními texturami.

Nabídka pokojů

Serenity Grand Deluxe Room

Serenity Grand Deluxe Room foto

S tímto pokojem si můžete vychutnávat výhled na lagunu ze soukromého bazénu a terasy. Díky své poloze vzdálené od centra resortu představuje ideální klidné místo pro odpočinek a regeneraci. Můžete si vybrat variantu na ostrůvku uprostřed laguny nebo na poušti.

Serenity Junior Suite

Serenity Junior Suite foto

Elegantní apartmá, které poskytuje dokonalé zázemí pro klidný a luxusní pobyt. Kromě velké manželské postele a šatny na vás čeká skrytá soukromá terasa s bazénem.

Shinan Suite

Shinan Suite foto

Dopřejte si odpočinek a soukromí v tomto luxusním apartmá se dvěma ložnicemi. Díky vlastní sauně, bazénu, zahradě a vnitřním prostorám budete mít vše potřebné pro odpočinek a péči o sebe.

Qataf Suite

Qataf Suite foto

Tato exklusivní soukromá rezidence na katarském pobřeží představuje uzavřenou oázu ničím nerušeného klidu. Se svými třemi ložnicemi, terasami odkrývajícími výhled na moře, nekonečným bazénem, saunou a zahradou připomíná ráj na zemi.

Discovery Executive Suite

Discovery Executive Suite foto

Velkolepé apartmá s ložnicí, obývacím pokojem, šatnou a koupelnou. Díky uklidňujícím barvám a střídmým dekorem z něj vyzařuje uklidňující atmosféra, která navozuje pocit domova.

Discovery Junior Suite

Discovery Junior Suite foto

V tomto apartmá se snoubí pohodlí s luxusem na pozadí nádherných barev, přírodních textur a vysokých stropů.

Discovery Deluxe Sea View Rooms

Discovery Deluxe Sea View Rooms foto

Probouzejte se za zvuků něžně šplouchajících vln Perského zálivu. Tyto pokoje kombinují světlé interiéry, výhledy na moře a zvuky přírody, které si můžete vychutnávat z pohodlí vaší postele.

Discovery Deluxe Lagoon View Rooms

Discovery Deluxe Lagoon View Rooms foto

Tyto luxusní pokoje s výhledem na lagunu nabízí variantu s manželskou postelí i oddělenými lůžky a jsou tak ideální pro dvě osoby, děti i dospělé.

Discovery Superior Rooms

Discovery Superior Rooms foto

Načerpejte nové síly a dopřejte si odpočinek v těchto krásných pokojích situovaných v přízemí nebo v prvním patře hotelu, které zdobí uklidňující barevné tóny, přírodní textury a přirozené světlo.

Online cena a slevy Zulal Wellness Resort by Chiva-Som *****

Profi foto hotelu Zulal Wellness Resort *****

Naše foto hotelu Zulal Wellness Resort *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Zulal Wellness Resort by Chiva-Som

Hotel Zulal Wellness Resort by Chiva-Som zastává přesvědčení, že správná strava je klíčem k zdravému způsobu života plnému energie a dlouhověkosti, a proto sestavil gastronomickou nabídku, v níž se snoubí chutné a čerstvé produkty s vyváženou výživovou hodnotou. Kolekce tří jedinečných restaurací, kavárny a plážového baru nabízí vše od mezinárodní a arabské kuchyně až po speciální dětské menu. Hosté ubytovaní v Zulal Serenity mají k dispozici vlastní exkluzivní restauraci s celodenním stravováním a čajovnu, stejně jako můžou využívat ostatní hotelové podniky. Ať už zvolíte luxusní či rodinnou restauraci, plážovou kavárnu nebo grilování u ohně, čekají vás nezapomenutelné gurmánské zážitky.

 

ZULAL SERENITY

Al-Sidr Restaurant – Vydejte se na kulinářskou cestu kolem světa a objevujte nejrůznější kuchyně od snídaně přes oběd až po večeři. Restaurace Al-Sidr nabízí v souladu s filozofií resortu vyváženou stravu založenou na čerstvých produktech a vychází vstříc také hostům, kteří se účastní programů zaměřených na hubnutí nebo ozdravění střev.

 

ZULAL DISCOVERY

Acacia Dining – Luxusní restaurace, která nabízí sofistikovanou mezinárodní a arabskou kuchyni silně inspirovanou katarským kulinářským dědictvím a zaměřuje se na zdravé stravování, kvalitní suroviny a lokální chutě.

Aizoon – Přijďte na zdravou snídaní, oběd či večeři do restaurace Aizoon a ochutnejte typická arabská i mezinárodní jídla včetně teplých a studených variant. Nejmenší hosté ocení dětské menu, které osloví jejich chuťové buňky a dodá jim energii. Restaurace také ráda vyhoví hostům s dietními programy.

Malbu – V tomto moderním plážovém klubu si můžete vychutnávat nealkoholický koktejl z čerstvého ovoce a středomořskou kuchyni, zatímco se budete kochat výhledy na Perský záliv. Sledujte, jak šéfkuchař připravuje čerstvý úlovek na venkovním grilu a sestavte si vlastní salát v salátovém baru.

Casuarina – Pokud hledáte něco dobrého na zub, zajděte si na svačinu, pozdní snídani, bezlepkové a bezlaktózové pečivo či přírodně slazenou zmrzlinu do kavárny u laguny. Můžete se těšit také na smoothies, čerstvé šťávy, kávu speciálně namíchané bylinné čaje.

Circle of Trust – Spojení plápolajícího ohně, jedinečného menu a výhledu na západ slunce nabízí kouzelný rodinný zážitek či možnost znovu se napojit na sebe a přírodu. Zatímco si budete užívat společné chvíle, kuchaři vám před vašima očima přichystají na grilu zdravé pochoutky.

Aktivity

Hotel Zulal Wellness Resort by Chiva-Som nabízí následující aktivity:

 • lekce vaření, pečení, výroby čokolády, míchání bylinných čajů a fermentace
 • hotelový butik s tradičními řemeslnými výrobky, zbožím od luxusních mezinárodních značek a wellness produkty
 • lékárna s bylinnými produkty
 • čajovna s širokým sortimentem bylinných čajů
 • House of Wisdom – klidný prostor, který vyzývá k posezení a četbě knih

Sport a wellness hotelu Zulal Wellness Resort *****

Zulal Serenity

Hosté ubytování v Zulal Serenity, mohou využívat venkovní bazén, oddělené bazény pro muže a ženy a soukromý bazén určený na terapii Watsu (masáž v teplé vodě), stejně jako uměle vytvořenou lagunu, která protéká částí resortu Discovery. Pro ty, kteří se chtějí udržovat v kondici, jsou k dispozici skupinové i soukromé lekce fitness, pilates, jógy, cvičení ve vodě a také smíšená tělocvična s nejmodernějším vybavením značky Kinesis. Hosté Zulal Serenity mají zároveň přístup ke všem aktivitám a zařízením Zulal Discovery.

Ať už si chcete jen dopřát trochu času pro sebe, nebo toužíte po pozitivní a trvalé změně životního stylu, Zulal Serenity pro vás má řadu programů, procedur a aktivit z oblasti fyzioterapie, výživy, celostní medicíny, fitness a estetiky, stejně jako luxusní lázně, které jsou navrženy tak, aby vám poskytly jedinečný zážitek a útěk od každodenních starostí. Léčebné postupy zaměřené na fyzické zdraví i duševní rovnováhu jsou založené na tradiční arabské a islámské medicíně, odborných znalostech z oblasti celostní medicíny, dalších starověkých léčebných systémech a nejnovějších technologiích. Zahajte svou cestu ke změně prostřednictvím masáží, pohybu, fitness lekcí, kosmetických procedur a energetické terapie.

Zulal Serenity zároveň nabízí několik speciálních programů zaměřených na různé aspekty fyzického i psychického zdraví:

 • Taste of Zulal – Poradce pro zdraví a wellness vám pomůže s výběrem vhodných procedur a aktivit na každý den.
 • Mind Body – Wellness – Ideální program pro ty, kteří si potřebují odpočinou od každodenního života, znovu nastolit rovnováhu mysli, těla i duše a nabrat nové síly.
 • Serenity Beauty – Program zaměřený na omlazení pokožky a celkovou regeneraci, který kombinuje lázeňské a kosmetické služby.
 • Optimal Physio-Fit – Zlepšete svou kondici pod dohledem odborníků na fitness a fyzioterapeutů, kteří vám pomohou zlepšit držení těla i zmírnit bolest.
 • Therapeutic Cleanse – Odborníci vám pomohou změnit váš jídelníček, maximalizovat přínosy detoxikačního procesu a zlepšit vaše zdraví na všech úrovních.
 • Natural Slimming – Program navržený tak, aby vám usnadnil nastartovat zdravé a dlouhodobé hubnutí prostřednictvím nastavení zdravého životního stylu.

 

Zulal Discovery

Kromě vnitřních oddělených bazénů pro muže a ženy se mohou hosté Zulal Discovery těšit na venkovní bazén ošetřovaný ozonizační technologií a jedinečnou uměle vytvořenou lagunu, která protéká hotelovým areálem. Dále jsou k dispozici oddělené tělocvičny pro muže a ženy a řada soukromých i skupinových lekcí jógy, pilates, tance, strečinku a aerobiku. Hotel nabízí také množství aktivit pro děti i celé rodiny. Děti tak můžou trávit svůj čas aktivně například jízdou na kajaku, tancem či osobním tréninkem.

Wellness služby v Zulal Discovery jsou určeny pro celou rodinu. Děti se prostřednictvím různých aktivit, uzpůsobených jejich věku, naučí zásadám zdravého a udržitelného životního stylu. Kromě sauny a parní lázně můžete vyzkoušet také řadu procedur včetně masáží, energetických terapií (pro děti i dospělé), kosmetických ošetření, pohybové terapie, péče o tělo a speciálních procedur pro matky s dcerou.

Zulal Discovery zároveň nabízí několik speciálních programů zaměřených na různé aspekty fyzického i psychického zdraví a věkové kategorie:

 • Adults Sustaining Wellness (18–55 let) – Program zaměřený na pozitivní směnu životního stylu.
 • Zulal Restoring Wellness (55 let a více) – Zaměřte se na své fyzické i duševní zdraví a dosáhněte větší vitality a dlouhověkosti.
 • Discovery Reconnect (děti do 17 let / 18–55 let) – S tímto programem si užijete společný čas s rodinou při nejrůznějších aktivitách a zároveň budete mít prostor zaměřit se vlastní duševní pohodu a relaxaci.
 • Zulal Nurture Kinder (děti do 4 let) – Program pro nejmladší hosty a jejich rodiny, který se zaměřuje na rozvoj svobodného projevu, kreativity a pohybu.
 • ZulalExplore Junior Retreat (4–8 let) – Během tohoto programu děti zjistí, co obnáší zdravý životní styl a vytvoří si zdravé návyky na celý život.
 • Zulal Adventure Teens Retreat (9–12 let) – Cílem tohoto programu je posílit sebevědomí mladých hostů a poskytnout jim jedinečnou příležitost k seberozvoji.
 • Zulal Young Adults (13–17 let) – Tento program pomáhá rozvíjet širokou škálu fyzických a duševních dovedností, které dospívajícím pomohou nastartovat cestu k sebepoznávání a úspěchu.
 • Bonding Retreat (děti do 17 let / 18–55 let) – Program zaměřený na posilování rodinného pouta prostřednictvím řady zábavných aktivit a relaxačních procedur.

Děti v hotelu Zulal Wellness Resort *****

V části resortu vyhrazené pro rodiny je k dispozici dětský klub Discovery Oasis, který nabízí celou řadu zajímavých aktivit pro děti všech věkových kategorií. Děti se můžou bavit a rozvíjet své schopnosti ve čtyřech skupinkách podle věku:

 • Hedgehog Nursery (0–3 roky) – Pro nejmenší hosty jsou připraveny kreativní hry a aktivity zaměřené na jejich rozvoj a objevování okolního světa jako například malování kamenů, obtiskování listů či navlékání korálků.
 • The Fox’s Den (4–8 let) – Skupina určená pro malé děti, které rády zkoušejí svou fyzickou zdatnost ve vodě, při hře na honěnou či tanci. Při venkovních aktivitách se seznámí se zdejšími mangrovníky i hvězdnou oblohou a uvnitř je čeká příprava muffinů, malování prsty či poznávání zvuků zvířat.
 • The Falcon Studio (9–12 let) – V této skupince se děti naučí například hrát badminton, natáčet filmy, vyrábět müsli tyčinky, bubnovat či pracovat s keramikou a prostřednictvím aktivit, jako je upcyklace či zahradničení, získají představu o konceptu udržitelnosti.
 • Oryx Workshop (13–17 let) – Teenageři mohou rozšiřovat své obzory prostřednictvím vaření, vyrábění či meditace a také zlepšovat svou kondici a vytrvalost při různých fyzických aktivitách, jako je například jízda na kajaku, chůze po slackline, orientační běh či lekce tance.

Doprava do hotelu Zulal Wellness Resort by Chiva-Som

Zulal Wellness Resort by Chiva-Som se nachází na exkluzivní pobřežní lokalitě s výhledem na Arabský záliv na severním cípu Kataru. Tato přirozeně léčivá lokalita je jen 1,5 hodiny jízdy od mezinárodního letiště Hamad a 1 hodinu jízdy od centra města.

Mapa - Zulal Wellness Resort by Chiva-Som *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Kataru do hotelu Zulal Wellness Resort by Chiva-Som *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Zulal Wellness Resort by Chiva-Som *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2024
Ing. Dominika Huňková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Dominika Huňková 774 730 540

Recenze hotelu Zulal Wellness Resort by Chiva-Som *****

Letová spojení do Kataru

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.