Baros Maldives *****

Ostrov vůní

Baros Maldives
Maledivy, North Male atoll

Baros Maldives ***** Maledivy

Baros Maldives je malý korálový ostrov, který se, jako součást maledivského souostroví, nachází v Indickém oceánu a je obkroužen krásnou bílou pláží s tou nejčistší tyrkysovou vodou. Vzdálenost maledivského hotelu Baros od hlavního města Male je 16 kilometrů. Z mezinárodního letiště v Malé se sem hosté dostanou lodí za dvacet pět minut. Ostrov se nachází v oblasti North Atol.

Řetězec: Universal Hotels, Lokalita: Maledivy, North Male atollMapa

Resort na ostrově Baros za svou historii obdržel několik ocenění za vynikající servis a služby.

Ubytování poskytují vilky, které jsou již tradičními maledivskými příbytky. Resort není určen pro malé děti. Věková hranice hostů proto nesmí být nižší než osm let.

DOPORUČENÍ SPECIALISTŮ – OSOBNĚ JSME HOTEL NAVŠTÍVILI

Baros Maldives se nachází na malém ostrově, jehož plochu hojně zaplňuje tropická vegetace. Resort patří do skupiny Small Luxury Hotels of the World. Vyznačuje se výborným servisem, klidem a romantikou. Nejdou zde povoleny děti. Hotel je tak skvělým místem pro dospělé, co touží po relaxaci.

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2018, Ing. Jana Höferová (Tóthová), 724 730 012,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Baros Maldives

Ač se jedná o luxusní resort, Baros Maldives nabízí mnohem více, než jen moderní komfort. Luxus zde jde ruku v ruce s tradicí a přírodou. Tropická vegetace obklopuje celý resort a vilky, ve kterých jsou hosté ubytováni, tvoří s místní flórou harmonii.

Resort nabízí ubytování sedmi typů. Ve všech vilách naleznete klimatizaci, sprchový kout s výhledem na moře, venkovní sprchu, kompletní komfortní vybavení koupelny, fén, privátní bar, chladicí box na víno, telefon, připojení k internetu, sejf, satelitní TV, LCD TV, DVD/CD přehrávač, kávovar, šatnu. Vily jsou ze dřeva, zastřešené listy kokosových palem a nabízejí ohromný vnitřní i vnější prostor. Vybavení odpovídá standardu nejnáročnějších klientů.

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Deluxe Villa (89 m²)

Deluxe Villas, které poskytují 89 m² dokonalého stylu prýštícího ryzí sofistikovaností, jsou situovány poblíž pláže. Prostorné místnosti, obložená veranda, teakem zařízené koupelny, pompézní pohovka a postele velikosti king. Koupelny se samostatně stojící vanou a vodopádovou sprchou jsou svým výhledem orientovány ke květinové zahradě.

Deluxe Villa (89 m²) Deluxe Villa (89 m²)

Water Villa (92 m²)

Water Villas o rozloze 92 m² poskytují exkluzivní soukromí se soukromou terasou s dřevěnými schůdky k osvěžení v laguně. Vily dýchají romantikou, zařízení je znamenité. Postele velikosti king s nebesy jsou zahalené do hedvábí a bavlny a přepychová koupelna směřuje k moři. Relaxační atmosféra vybízí k rozkoši a požitkářství.

Water Villa (92 m²) Water Villa (92 m²)

Baros Villa (103 m²)

Baros Villy s rozlohou 103 m² pouhých pár kroků od moře a sluncem prohřáté pláže, poskytnou úkryt v tropické vegetaci a soukromou sluneční terasu. Interiér je důvtipně zařízený velice pohodlnými postelemi velikosti king s nebesy, exotická koupelna nabízí moderní vanu a sprchu.

Baros Villa (103 m²) Baros Villa (103 m²)

Water Pool Villa (126m²)

V resortu se nachází 15 vodních vil s vlastním bazénem, které přinášejí jinou dimenzi Vaší dovolené. Hosté si mohou zaplavat ve vlastním bazénku nad klidnými vodami laguny a užívat si maximální relaxaci na vyhřátém lehátku. Ale není to jenom bazén, co dělá tyto vily tak speciální. Každá vila s výjimečnou dekorací je velmi prostorná a odráží přírodní krásu Malediv. Vily jsou umístěny na konci dřevěného mola s překrásným výhledem na oceán a s přímým přístupem k opalování na laguně.

Water Pool Villa (126m²) Water Pool Villa (126m²)

Baros Pool Villa (134m²)

Těchto 8 vil s bazénem se nachází uprostřed bujné tropické zeleně, která vytváří atmosféru maximálního soukromí. Každá vila se stylovým posezením je jenom krůček od svého vlastního bazénku. Vhodná pro romantickou a klidnou dovolenou novomanželů nebo zamilovaných párů.

Baros Pool Villa (134m²) Baros Pool Villa (134m²)

Premium Pool Villa (160m²)

Tyto 2 Premium vily nabízejí relaxační exkluzivitu. Nacházejí se v nádherné zátoce obklopené bílou pláží s panoramatickým výhledem na oceán. Vila s kompletně dřevěnou podlahou disponuje bazénky na každé straně a uvnitř se samostatně nachází Jacuzzi vířivka. Tato vila pomáhá udržovat dobrou pověst ostrovního resortu, kvůli své nejromantičtější poloze. Pro líbánky je jako stvořená.

Premium Pool Villa (160m²) Premium Pool Villa (160m²)

Baros Residence (268m²)

Rezidence, která obdržela několik cen je okouzlujícím útočištěm obklopeným zelenými listy a kouzelnými květy. Je ukrytá před zbytkem ostrova, ale i přesto je s přístupem na pláž. Hosté si mohou vychutnat soukromý bazén (7m x 3m) přímo na svojí zahradě se širokou verandou pro neporušený odpočinek. K dispozici je také specializovaný komorník, který pracuje a plní Vaše přání 24 hodin denně. Samozřejmostí je menší jídelna s nejmodernějším zvukovým systémem.

Baros Residence (268m²) Baros Residence (268m²)

Pláž a moře

Ostrov nepostrádá typické maledivské pláže, které se vyznačují bílým pískem. Břehy omývá nebesky modrá laguna, která svádí jak k poklidným tempům, tak divočejším vodním sportům. 

Online cena a slevy Baros Maldives *****

Nejnižší cena od 6 644 Kč / osoba, noc, snídaně v Deluxe Villa
v termínu od 01.05.2018 do 24.07.2018

Online kalkulace ceny Baros Maldives *****

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Nabídka nocí zdarma v hotelu Baros Maldives

16. 04. - 30. 09. 2018 zaplaťte min. 6 nocí a získáte 1 noc navíc zdarma vč. snídaně. (platí pro běžný zájezd, svatbu, svatební cestu, výročí svatby)

16. 04. - 30. 09. 2018 zaplaťte min. 12 nocí a získáte 2 noci navíc zdarma vč. snídaně. (platí pro běžný zájezd, svatbu, svatební cestu, výročí svatby)

Za stravu snídaně ve dnech, kdy je pobyt zdarma, připlatíte 190,- Kč/noc dospělý a 190,- Kč/noc dítě.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Honeymoon benefits platné od 01.11.2017: Láhev vína a bonboniéra na pokoji po příjezdu, fotografie v rámečku Baros, 1 večeře při svíčkách, romantická výzdoba pokoje 1 za pobyt. Minimální délka pobytu 4 noci. Platí pro: Deluxe vila, Baros vila a Water vila. Při ubytování v Baros pool vila, Baros premium pool vila, Water pool vila a The Redidence navíc kredit 100 USD pro pár do spa. Novomanželé musí prokázat oddací list. Platí pro pobyty do 6 měsíců od svatby. 

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
- Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
- Ubytování na vybraný počet nocí
- Stravování dle kalkulace
- Zpáteční transfer hydroplánem, rychlolodí nebo místní linkou z letiště přímo do hotelu
- Na Maledivách česky mluvící delegát
- Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří na 7 stran
- "Průvodce Maledivy" kniha z edice Lonely Planet v češtině
- SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 8 let nejsou akceptovány. Dítě za zvýhodněnou cenu musí být ubytované se 2 dospělými.

Kapacita všech vil je max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a jedno dítě ve věku 8-11,99 let.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Polopenze zahrnuje:

- večeři a la carte v Lime restauraci + sleva 45 % na večeře v jiných restauracích. 

Polopenze Dine Around zahrnuje:

- snídaní v Lime Restauraci, večeři v rest. Lime nebo Cayenne

- jednu večeři v rest. Lighthouse / 5 nocí pobytu

- láhev vína k večeři denně

- přístup k tematickým Night buffets v Palm Garden (nebo jiném místě konání dle programu resortu)

- platí pouze pro min. pobyt 5 nocí

VIP Service a Lounge na letišti v Praze

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Baros Maldives *****

Naše foto hotelu Baros Maldives *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Baros Maldives

V resortu hosté najdou hned několik restaurací a barů, které snadno uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

Pro romanticky laděné večeře byl stvořen nadvodní  Lime Restaurant. Menu je podáváno formou á la carte a pokrmy jsou připravovány přímo před zraky hostů. Do této restaurace si můžete zaskočit i na snídani, díky které budete mít dostatek energie na celý den.

Nároční klienti si bezpochyby oblíbí elegantní Lighthouse Restaurant. Gastronomický zážitek zde zaručují klasické i exkluzivní pokrmy připravené pod taktovkou vynikajícího šéfkuchaře.

Lighthouse Lounge se vyznačuje elegancí, krásnými výhledy, lehkým občerstvením a drinky. Každý pátek se zde můžete zaposlouchat do jazzové a bluesové hudby.

Nad hladinou laguny se nachází Cayenne Grill, který se specializuje na grilování mořských ryb a masa, na své si zde ale přijdou i nekompromisní vegetariáni. V menu hosté najdou i bohatý výběr salátů a moučníků.

Sails Bar je situován v samém srdci ostrova. Potěší vás tropickou atmosférou, barevnými koktejly a dalšími osvěžujícími nápoji. Dvakrát týdne zde hraje živá kapela.

Hotel Baros zajišťuje i privátní večeře ve vilkách, na nádherném mořském molu nebo přímo na pláži. Také už se nemůžete dočkat, až zasednete k večeři při svíčkách přímo pod palmami?

Doporučujeme také ochutnat místní čerstvé ovoce, kupříkladu mango, papáju, banány nebo ananas. Samozřejmostí je 24-hodinový servis. Hosté zde mají k dispozici čtyři bary, kde si mohou vychutnat osvěžující šampaňské, bohatou selekci vín, exotické džusy a koktejly.

Sport a wellness hotelu Baros Maldives *****

Pro rekreaci a oddech je hostům k dispozici SEN SPA centrum nabízející masáže, zdravotní a kosmetické služby.

V oblasti Atol North Malé je také k dispozici úžasné potápění a šnorchlování. Přímo v resortu se nachází potápěčská škola Baros International Diving Centre. Oblíbenými lokalitami k pozorování podmořského světa jsou Moon Halley, Ali Baba Caves a Anemone Reef.

Kromě potápění si zde můžete užít surfování, plavby na katamaránu, windsurfing, vodní lyžování, plavby na voru, na kánoi, plážový volejbal i hloubkový rybolov (též noční). Nechybí zde ani možnost zahrát si tenis (i stolní tenis). Hostům je též k dispozici nádherný bazén, je zde možnost aerobiku
a dalších aktivit jako jsou stolní hry, kulečník a biliár.

Rozhodně byste neměli zmeškat výlety na okolní ostrovy s unikátní možností užít si opuštěný exotický ostrov jen pro sebe na celý den.

Děti v hotelu Baros Maldives *****

  • Hotel neakceptuje děti mladší 8 let v rámci zachování maximálního klidu - resort je vhodný pro novomanžele na líbánkách či mladé dvojice.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Honeymoon benefits platné od 01.11.2017: Láhev vína a bonboniéra na pokoji po příjezdu, fotografie v rámečku Baros, 1 večeře při svíčkách, romantická výzdoba pokoje 1 za pobyt. Minimální délka pobytu 4 noci. Platí pro: Deluxe vila, Baros vila a Water vila. Při ubytování v Baros pool vila, Baros premium pool vila, Water pool vila a The Redidence navíc kredit 100 USD pro pár do spa. Novomanželé musí prokázat oddací list. Platí pro pobyty do 6 měsíců od svatby. 

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotelu Baros Maldives

Baros Maldives se nachází na atolu North Male, kam Vás dopraví za cca 25 minut rychlá loď z mezinárodního letiště. 

Mapa - Baros Maldives

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Baros Maldives *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Baros Maldives *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2018, Ing. Jana Höferová (Tóthová), 724 730 012,

Recenze hotelu Baros Maldives *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Baros Maldives *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Baros Maldives

Pro hotel Baros Maldives není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Baros Maldives.

Typ pokoje
Strava

EUR
Cena zájezdu
Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Bc. Petra Melková
Baros Maldives
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.