Dusit Thani Maldives *****

Thajská pohostinnost v srdci Indického oceánu.

Dusit Thani Maldives
Maledivy, Baa atoll

Dusit Thani Maldives ***** Maledivy

Hotel Dusit Thani je spojením sofistikované thajské pohostinnosti s jedinečným prostředím Malediv. Nachází se na ostrově Mudhdhoo a je vzdálený asi 35 minut cesty hydroplánem od mezinárodního letiště v Male.

Řetězec: Dusit Thani, Lokalita: Maledivy, Baa atollMapa

V blízkosti resortu se ukrývá světová biosférická rezervace UNESCO Hanifar Huraa, jež je proslulým domovem mant a žraloků.

Dusit Thani je místem aktivního relaxování. Na první pohled Vás uchvátí bělostné pláže s neuvěřitelně čistými lagunami. Na jedné straně ostrova je průzračná voda na plavání, na druhé straně pohádkový korálový svět. Uprostřed ostrova roste bujná tropická zeleň.

Hosté se zde mohou potápět, šnorchlovat nebo si zaplavat v největším bazénu na Maledivách (720 m²). K dispozici je i plně vybavené fitness studio s osobním trenérem a instruktorem jógy. Pro děti je zde hřiště a klub. Hosté mohou svůj čas trávit také v knihovně nebo ostrovních buticích. 

V prosinci roku 2012 zde trénoval a pobýval se svou rodinou tenista Roger Federer.

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2017, Mgr. Zuzana Zjavková, 915 647 333,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Dusit Thani Maldives

Resort Dusit Thani tvoří sto vilek a rezidencí. Všechny ubytovací prostory jsou moderně a funkčně zařízeny. Všechny vily jsou vybaveny bezplatným WiFi připojením, plazmovou televizí, BOSE systémem prostorového zvuku a vestavěným chladičem na víno. Samozřejmostí je mimi-bar, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, klimatizace, elektronický sejf a vysoušeč vlasů.

Vybavení:

 • Manželské postele ve většině pokojů/možnost oddělených postelí velikosti „Hollywood twin“ pro rodiny,
 • samostatný sprchový kout a vana,
 • venkovní dešťová sprcha,
 • přístroj Nespresso a zařízení k přípravě čaje a kávy,
 • WiFi,
 • bazén ve většině vil,
 • kabelová plazmová TV a Boseho systém prostorového zvuku,
 • televize přes internetový protokol s výběrem filmů,
 • vestavěné chladiče na vína s vlastním výběrem vín.

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Beach Deluxe Villa with Pool

Beach Deluxe Villa with Pool

Naše plážové luxusní vily s bazénem nabízejí moderní thajské interiéry s maledivskými motivy, ohromujícím bazénem s výhledem na pláž. Relaxujte na soukromé terase obklopené vegetací typickou pro ostrov. Vychutnejte si zahradní koupelnu pod širým nebem. A v neposlední řadě si užijte výhledu na oceán a to vše z pohodlí vaší luxusní vily.

Family Beach Villa with Pool (2 bedrooms) /*

Family Beach Villa with Pool (400 m2) je ideální pro rodiny s dětmi. Vily nabízí naprosté soukromí s vlastní zahradou. Součástí vil jsou dvě prostorné ložnice. K vile náleží také rozlehlá terasa s venkovním stolem pro společné večeře a privátní bazén.

Beach Residence wtih Pool (3 bedrooms)

Beach Residecne with Pool - 3 bedrooms 690m2. Prostorná vila pro větší rodiny nabízí hlavní ložnici s terasou a lehátky, umístěnou v prvním patře pro dokonalé výhledy. Druhá ložnice je umístěna v přízemí společně s prostorným obývacím pokojem. Samozřejmostí je LED TV, Bose Sound System a veranda se stolováním až pro 6 osob. Třetí ložnice je umístěna v samostatně stojící vilce, která má vlastní bazén, venkovní altán i venkovní koupelnu.

Beach Villa

Beach Villa without Pool King/ Twin (122 m²)- bez bazénu, s manželskou postelí/s oddělenými postelemi Luxus na pobřeží. Beach Villas nabízí velkorysé prostory, dokonalé detaily a úchvatný výhled na lagunu. Vybavení: Manželská postel/oddělené postele, samostatný sprchový kout a vana, venkovní dešťová sprcha, exkluzivní Molton Brown vybavení koupelny, plážové osušky a sandály, vysoušeč vlasů, prostorný pracovní stůl s přístupem k širokopásmovému internetu, elektronický trezor, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, WiFi , přístroj Nespresso, zařízení k přípravě čaje a kávy a vestavěný chladič na vína s vlastním výběrem.

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool King/Twin (122 m²)- s bazénem a manželskou postelí/oddělenými postelemi Bydlení u bazénu. Současný thajský styl prostorných vil s luxusem v podobě osvěžujícího bazénu umožňuje hostům klidný pobyt s nádherným výhledem na pláž a lagunu. Vybavení: Manželská postel/ oddělené postele, soukromý bazén, samostatný sprchový kout a vana, venkovní dešťová sprcha, exkluzivní Molton Brown vybavení koupelny, plážové osušky a sandály, vysoušeč vlasů, prostorný pracovní stůl s přístupem k širokopásmovému internetu, elektronický trezor, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, WiFi , přístroj Nespresso, zařízení k přípravě čaje a kávy a vestavěný chladič na vína s vlastním výběrem.

Water Villa with Pool

Lagoon Villa with Pool King/Twin (150 m²) – s bazénem a manželskou postelí/oddělenými postelemi To nejlepší z obou světů. Ohromný prostor s přístupem na pláž a k laguně. Ponořte se do soukromého bazénu a užívejte si perfektního zázemí pro relaxaci. Vybavení: Manželská postel/oddělené postele, soukromá terasa s bazénem, samostatný sprchový kout a vana, venkovní dešťová sprcha, exkluzivní Molton Brown vybavení koupelny, plážové osušky a sandály, vysoušeč vlasů, prostorný pracovní stůl s přístupem k širokopásmovému internetu, elektronický trezor, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, WiFi , přístroj Nespresso, zařízení k přípravě čaje a kávy a vestavěný chladič na vína s vlastním výběrem.

Ocean Villa with Pool

Ocean Villa with Pool (180 m²) – s bazénem a manželskou postelí Naprostý maledivský zážitek. Ponořte se do laguny, nad kterou se nachází tato vila s prostornou terasou, bazénem, válendou a salou. Ocean Villas byly postaveny nad nedotčenými tyrkysovými vodami a nabízí rozsáhlé venkovní i vnitřní prostory s úchvatným výhledem na Indický oceán. Vybavení: Manželská postel, soukromá terasa s bazénem, přístup do laguny pomocí žebříku, samostatný sprchový kout a vana, venkovní dešťová sprcha, exkluzivní Molton Brown vybavení koupelny, plážové osušky a sandály, vysoušeč vlasů, prostorný pracovní stůl s přístupem k širokopásmovému internetu, elektronický trezor, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, WiFi , přístroj Nespresso, zařízení k přípravě čaje a kávy a vestavěný chladič na vína s vlastním výběrem.

Ocean Pavilion wtih Pool 2 bedrooms

Ocean Pavilion (370 m²) Vychutnejte si naprostý požitek. Dvě ložnice nabízí luxusní ubytování s prostorným bazénem a vnitřní i venkovní jídelnou. Součástí je také salonek a schody, které umožňují přístup k laguně. Můžete večeřet v naprostém soukromí při sklence lahodného šampaňského z vlastní vinotéky. Vybavení: Ložnice (manželská postel), pokoj pro hosty (oddělené postele), soukromá terasa s bazénem, přístup k laguně, obývací pokoj, samostatný sprchový kout a vana, venkovní dešťová sprcha, exkluzivní Molton Brown vybavení koupelny, plážové osušky a sandály, vysoušeč vlasů, prostorný pracovní stůl s přístupem k širokopásmovému internetu, elektronický trezor, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, WiFi , přístroj Nespresso, zařízení k přípravě čaje a kávy a vestavěný chladič na vína s vlastním výběrem.

Beach Residence with Pool (2 bedrooms)

Beach Residence (560 m²) Určeno pro požitek. Dvě ložnice nabízí luxusní ubytování s prostorným bazénem a s vnitřní i venkovní jídelnou. Samozřejmostí je přístup na pláž a krásný výhled na azurovou lagunu. Dvě Beach Residence jsou dvoupodlažní a oplývají moderním vybavením. Vybavení: Ložnice (manželská postel), pokoj pro hosty (oddělené postele), soukromý bazén, obývací pokoj, samostatný sprchový kout a vana, venkovní dešťová sprcha, exkluzivní Molton Brown vybavení koupelny, plážové osušky a sandály, vysoušeč vlasů, prostorný pracovní stůl s přístupem k širokopásmovému internetu, elektronický trezor, 46 'LED televize se satelitním příjmem s internetovým protokolem a výběrem filmů, BOSE systém prostorového zvuku, WiFi , přístroj Nespresso, zařízení k přípravě čaje a kávy a vestavěný chladič na vína s vlastním výběrem.

Pláž a moře

Celý zelený ostrov obklopuje bělostná písečná pláž, která je ideálním místem pro odpočinek, opalování i nejrůznější hry. Pláž lemuje tyrkysově modrá laguna, která pomalu přecházejí v temně modré vody Indického oceánu. 

Online cena a slevy Dusit Thani Maldives *****

Nejnižší cena od 10 060 Kč / osoba, noc, snídaně v Beach Villa
v termínu od 09.04.2018 do 30.09.2018

Online kalkulace ceny Dusit Thani Maldives *****

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Nabídka nocí zdarma v hotelu Dusit Thani Maldives

Využijte nabídku čerpání nocí zdarma, která platí, pokud strávíte celou dobu pobytu v níže uvedených termínech:

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Výhody pro novomanžele pro rok 2018 platné v termínu 7.1. – 11.2., 23.2. – 24.3., 7.4. – 30.09.2018 a rezervaci do 31.3.2018: aperitiv při západu slunce a koktejl, 3-chodová romantická večeře v restauraci Sea Grill nebo Benjarong, šumivé víno, košík ovoce a romantická výzdoba postele 1x za pobyt, 1x za pobyt zdarma thai cooking class pro 2 osoby

Výhody pro novomanžele platné od 01.10.2018:

Pobyty 5-6 nocí: šumivé víno, košík ovoce a romantická dekorace pokoje při příjezdu, 1x culinary journey, aperitiv při západu slunce, romantická 3-chodová večeře v Sea Grill nebo Benjarong restauraci a after dinner koktejl

Pobyty 7 a více nocí navíc: 1x snídaně se šampaňským, 25% sleva pro pár do spa, dárek při odjezdu

Svatební cesta se musí uskutečnit nejpozději do 9 měsíců po svatbě. Při příjezdu je nutné prokázat oddací list. 

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 9 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
- Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
- Ubytování na vybraný počet nocí
- Stravování dle kalkulace
- Zpáteční transfer hydroplánem, rychlolodí nebo místní linkou z letiště přímo do hotelu
- Na Maledivách česky mluvící delegát
- Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří na 7 stran
- "Průvodce Maledivy" kniha z edice Lonely Planet v češtině
- SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 2 let mají transfer, ubytování i stravu zdarma.

Děti od 2 do 11,99 let mají ubytování a stravu zdarma pokud sdílí pokoj s rodiči, resp. platí jen místní daň dle ceníku. Transfer dle ceníku. Platí pro max 2 děti s rodiči ve vile.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Polopenze a plná penze (dine around) zahrnuje všechny otevřené restaurace a la carte, jídla 3 chody (předkrm, hlavní chod a desert z daného menu) nebo švédské stoly (podle zvolené restaurace).

Pure Indulgence Package zahrnuje:

 • check-in ve vile
 • snídaní v hlavní restaurací (švédské stoly)
 • obědy v Seagrill nebo Sandbar (a la carte)
 • večeři v restauraci dle volby (a la carte nebo švédské stoly)
 • nealkoholické nápoje včetně čerstých džusů, kávy, čaje ve všech restauracích a barech
 • alkoholické nápoje (pivo, víno, likéry, koktejly) ve všech restauracích a barech
 • mini bar na pokoji (nealko a pivo)
 • denně hodiny jógy
 • praní a žehlení během celého pobytu
 • pro max. 2 děti do 12 let ubytované se dvěma rodiči (s tímto balíčkem) zdarma

 

VIP Service a Lounge na letišti v Praze

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Dusit Thani Maldives *****

Naše foto hotelu Dusit Thani Maldives *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Dusit Thani Maldives

Dusit Thani je místem proslulé gastronomie s vytříbenou kvalitou služeb. Možností ke stolování mají hosté hned několik. Celodenní restaurace The Market je vhodným místem pro menší občerstvení v podobě oblíbených lehkých obědů a klasických bufetových snídaní s mezinárodními pokrmy.

Chuť Thajska můžete okusit ve stylové restauraci Benjarong. Ve druhém patře této thajské restaurace se nachází Sala Bar, odkud si můžete vychutnat i nádherný výhled.

Na ty nejkvalitnější a nechutnější steaky si zajděte do restaurace Sea Grill.

A v neposlední řadě můžete navštívit Sand Bar, který se nachází v blízkosti krásného bazénuJedná se o ideální místo pro setkání s ostatními hosty resortu. Zde si můžete vychutnat čerstvě vytvořené koktejly.

All Inclusive

 

Hotel Dusit Thani Maldives v balíčku „Pure Indulgence Package“ zahrnuje:

Příjezd

 • Uvítací nápoje a košík s ovocem
 • Check-in do vily
 • Speciální příjezdový dárek pro děti do 12 let

Wellness & Aktivity

 • Využívání jízdních kol
 • Standardní jízda na kajaku (bez instruktora)
 • Parní lázeň, sauna a vířivka v lázních Devarana Spa
 • Půjčování pomůcek k šnorchlování po celou dobu pobytu
 • Hodina jógy denně (ráno i odpoledne)
 • Bezplatné aktivity pro děti v dětském klubu Baan Sanook
 • Fitness stezka a plně vybavené fitness centrum

Stravování

 • Snídaně v The Market restauraci (formou bufetu)
 • Oběd v restauraci Sea Grill (à la carte) nebo restauraci Benjarong (à la carte)
 • Večeře v The Market restauraci (formou bufetu), v restauraci Sea Grill (à la carte) nebo restauraci Benjarong (à la carte)
 • Všechny restaurace à la carte nabízejí 3-chodové pokrmy z vybraného menu
 • Vybrané nealkoholické i alkoholické nápoje

Další výhody

 • Soukromý "butler" po celou dobu pobytu
 • Denní "Buggy Service" v resortu
 • Kávovar Nespresso a zařízení na přípravu čaje TWG
 • Výběr z denních mezinárodních a místních novin a časopisů
 • K dispozici kabelové a bezdrátové vysokorychlostní připojení k internetu
 • Bezplatné denní doplňování balené vody
 • Děti do 12 let mají ubytování a stravu zdarma

Balíček platí od 1.11.2017 do 30.9.2018

Sport a wellness hotelu Dusit Thani Maldives *****

 • V resortu Dusit Thani se snoubí aktivní trávení volného času společně se slastnými chvilkami klidu a relaxace.

  Hostům je zde k dispozici bazén o rozloze 750m², který se honosí přívlastkem „největší na Maledivách“.

  Příznivci sportu mohou vyzkoušet fitness studio nebo si zahrát tenis na osvětlených tenisových kurtech. Vyzkoušet můžete i celou škálu vodních sportů. Zavítat můžete i do potápěčského centra a poznat svět i z jiné perspektivy.

  O harmonii s přírodou se můžete nechat poučit mořským biologem, který vás seznámí s aktivními programy ochrany přírody, které jsou zde na ostrově striktně dodržovány. 

  Zařízení a služby:

 • Bazén (750 m²) – největší na Maledivách,
 • plážový servis s lehátky,
 • plně vybavené fitness studio s osobním trenérem a instruktorem jógy,
 • osvětlené tenisové kurty,
 • dětské hřiště a klub,
 • knihovna a internetové stanice,
 • Wi-Fi připojení po celém ostrově,
 • šnorchlování s bezplatným zapůjčením vybavení,
 • uvítací salonek pro příjezd hostů u hydroplánového terminálu MAT,
 • ostrovní obchod/butik,
 • doktor k dispozici na místě,
 • potápěčské centrum,
 • mořský biolog a aktivní programy ochrany
 • vodní sporty.
 • Devarana spa přináší na dechberoucím ostrov špičkové lázeňské služby. Mimořádný architektonický koncept v korunách stromů se mísí s krásou zdejšího okolí a poskytuje hostům pocit jedinečné relaxace a opětovného připojení k přírodě. Lázně se vyznačují dvěma přízemními prostory pro luxusní léčebné procedury, dalšími šesti v korunách stromů a místy pro masáže nohou, manikúru a pedikúru.

  Služby: masáže, očista těla, péče o obličej, vodní léčebné procedury, péče o ruce a nohy, tělové zábaly.

Děti v hotelu Dusit Thani Maldives *****

Resort myslí i na své malé návštěvníky, pro které je zde připraveno hřiště a dětský klub. 

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Výhody pro novomanžele pro rok 2018 platné v termínu 7.1. – 11.2., 23.2. – 24.3., 7.4. – 30.09.2018 a rezervaci do 31.3.2018: aperitiv při západu slunce a koktejl, 3-chodová romantická večeře v restauraci Sea Grill nebo Benjarong, šumivé víno, košík ovoce a romantická výzdoba postele 1x za pobyt, 1x za pobyt zdarma thai cooking class pro 2 osoby

Výhody pro novomanžele platné od 01.10.2018:

Pobyty 5-6 nocí: šumivé víno, košík ovoce a romantická dekorace pokoje při příjezdu, 1x culinary journey, aperitiv při západu slunce, romantická 3-chodová večeře v Sea Grill nebo Benjarong restauraci a after dinner koktejl

Pobyty 7 a více nocí navíc: 1x snídaně se šampaňským, 25% sleva pro pár do spa, dárek při odjezdu

Svatební cesta se musí uskutečnit nejpozději do 9 měsíců po svatbě. Při příjezdu je nutné prokázat oddací list. 

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 9 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotelu Dusit Thani Maldives

Transfer hydroplánem z letiště Ibrahim Nasir na ostrově Malé do resortu Dusit Thani Maldives trvá přibližně 35 minut a vede malebnými křišťálovými vodami. Do resortu mohou být klienti dopraveni také místní linkou a lodí, cesta trvá cca 40 minut. Při volbě transferu je nutné mít na paměti, že:

 • hydroplány jsou v provozu pouze přes den (6–16 hod), jinak je nutné přenocování v Malé,
 • na letišti Vás bude čekat zástupce hotelu a doprovodí Vás k hydroplánu,
 • společnost s hydroplány potvrdí dobu odjezdu 24 hodin dopředu a Vy budete informováni po příletu do Malé,
 • je účtován příplatek za zavazadla přesahující váhu 25kg (2 USD/kg),
 • je nutné informovat hotel o Vašem příletu minimálně 7 dní předem,
 • nevhodné povětrnostní podmínky mohou ovlivnit transfery hydroplánem,
 • při běžných podmínkách hosté dorazí do resortu cca 2 hodiny po příletu do Malé.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánem na ostrovní resort na Maledivách je jedinečný zážitek. Hydroplány jsou malá letadla, která přistávají a vzlétají z vodní hladiny a na Maledivách jsou zcela běžným dopravním prostředkem. Létají pouze za denního světla a v nižší výšce než standardní letadla. Můžete si užívat nezapomenutelné výhledy na tyrkysovou vodní hladinu a zelené ostrovy olemované bílými písečnými plážemi nejrůznějších tvarů pod Vámi. Za letu můžete fotit i natáčet.

Nevšední zážitek začíná již na letištním terminálu, kdy u pontonů parkuje několik desítek letadel. Na odlet čekáte v salonku s výhledy na vzlétající i přistávající letadla. Když je Vaše letadlo připraveno ke startu, personál Vás osobně doprovodí a pomůže Vám nastoupit. Nabízí prostor pro max. 15 osob a nutno říci, že prostoru zde není nazbyt.

Po krátké instruktáži již slyšíte startující motory a díky plynulému zrychlení se pomalu začínáte opírat o sedadlo. Při vzletu si můžete prohlédnout přistávací plochu mezinárodního letiště, hlavní město Malé a dále už jen stovky přímo katalogových ostrůvků, nejluxusnějších resortů, plujících jachet i opuštěných tyrkysových lagun.

Po dobu letu můžete také sledovat dění v pilotní kabině, která je oddělená pouze neuzavřenou přepážkou. Posádku tvoří standardně 2 piloti a 1 asistent, který pomáhá při nástupu a po přistání kotví letadlo lanem k pontonu.

Přistání je pohodové, díky odporu vody je krátké a díky způsobu ovládání pozvolné. Po přistání letadlo pomalu doplave k hotelovému molu, kde Vás personál přivítá v ráji, nebo k pontonu, na který si pro Vás přijede člun. Hydroplány mohou létat pouze za denního světla a při běžných vlnách. Cena letenky není levná, ale přináší jeden z nejsilnějších zážitků dovolené na Maledivách.

Mapa - Dusit Thani Maldives

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Dusit Thani Maldives *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Dusit Thani Maldives *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2017, Mgr. Zuzana Zjavková, 915 647 333,

Recenze hotelu Dusit Thani Maldives *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Dusit Thani Maldives *****

Pláž
9.4
Ubytování
9.6
Strava
9.6
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.5
16 hodnocení
Pláž
9.1
Ubytování
9.7
Strava
9.7
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9.4
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.5
9 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9.3
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.5
3 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
9.5
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.4
2 hodnocení
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
8.5
Služby Deluxea
9.5
Průměrné hodnocení
9.1
2 hodnocení
8.7
Pláž
7
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Rodina s dětmi
Datum pobytu:
21. 12. - 01. 01. 2018
výborné chování personálu, výborná grill restaurace - denně čerstvé ryby, krevety
8.7
Pláž
7
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Rodina s dětmi
Datum pobytu:
21. 12. - 01. 01. 2018
výborné chování personálu, výborná grill restaurace - denně čerstvé ryby, krevety
9.7
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Bratislava
Datum pobytu:
21. 11. - 25. 11. 2017
Citili sme sa ako v rozpravke.Sorchlovanie dokonale.Citila som sa ako v akvariu.
9
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Rodina s dětmi
Datum pobytu:
21. 10. - 29. 10. 2017
Moře a atol super. Bohužel není plaž. Servis a jídlo vynikající.
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Bratislava
Datum pobytu:
07. 02. - 20. 02. 2017
Bolo to skvelé, všetko sme mali vybavené do posledného detailu a o nič sme sa vďaka Deluxei a slečne Verešovej nemuseli starať. Bola to svadobná cesta bez jediného problému a užili sme si ju do maxima. Až sa chcem opäť vydať aby sme si ju zopakovali!:):) Ďakujeme!!! Veronika a Matej

Ohlasy klientů DELUXEA

Luxusní dovolená na Dusit Thani - Water Villa with pool

Maledivy

Dobrý den Pavlíno,

 
za nás nádhera. Shodli jsme se všichni, že je to lepší než Moofushi. 
 
PLUS
 
1) Super ubytování. Velké vily s bazénem (Water Villa with pool) a vstupem přímo do moře. V podstatě z terasy jste přímo nad atolem. 
2) Nádherný šnorchlování i potápění. Spousta ryb, chobotnic, sepií, želv. Nádhera.
3) Baa Atol hned za rohem cca 15 minut lodí a jste na nejlepším místě na světě na potápění s manta rejnoky. Pokud je neuvidíte vracejí Vám peníze (tohle na moofushi neexistuje).
4) Jídlo je vynikající. Neměl jsem průměrné jídlo. Vše čerstvé, chutné, nádherně prezentované. A ty steaky …. neskutečný.
5) Neskutečně příjemní zaměstnanci. K dispozici máte Butlera 24/7. Cokoliv potřebujete zařídí.
6) K dispozici retro kola. Bomba. Holku jsme z nej nemohli odlepit!
7) Vynikající kids club. Individuální přístup, super aktivity a příjemní lidé. Pro ně bylo vidět že je to zábava raději než práce. Umějí si vybudovat vztah k dětem.
 
 
Jediná nevýhoda je, že nemají pláž. Ta se podle přílivu a datumu stěhuje kolem ostrova. Ale s tím jsem ochotný žít :-)
 
Děkujeme moc za neskutečnou dovolenou.
 
DB
Zobrazit více

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Dusit Thani Maldives

Pro hotel Dusit Thani Maldives není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Dusit Thani Maldives.

Typ pokoje
Strava

EUR
Cena zájezdu
Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Monika Tůmová
Dusit Thani Maldives
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.