Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi *****

Maledivy

Výjimečný resort s dokonalým prostředím a prvotřídními službami

Hotel Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi *****

Hodnocení 8.2 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, atoll | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Úžasná lokalita s bílými plážemi a krásným mořem Prvotřídní ubytování i služby Kouzelná laguna podél celé jedné strany ostrova

Popis hotelu Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi ***** Maledivy

Fairmont Maldives umístěný na ostrově Secret Water Island, je luxusní resort se 120 vilami. Ostrov samotný má rozlohu 16 hektarů a chlubí se jednou z největších lagun na Maledivách. Velkým lákadlem tohoto sofistikovaného, klidného a tropického ráje je bazén o délce 200 metrů. Dělí ostrov na půl a spojuje bar Onu Onu ležící v západní části s lázněmi Willow Stream Spa v části východní.

Prožijte v této svatyni mnoho zážitků, na které zůstanou skvělé vzpomínky. V nabídce exkurzí najdete pozorování delfínů při západu slunce na palubě privátní jachty, nebo si můžete užít večerní barbecue připravené osobním šéfkuchařem přímo pro vás.

Vyjeďte si na poznávací výlet na místní ostrov a zblízka si prohlédněte život zdejších lidí. Potápění a šnorchlování vám odhalí rozmanitý podmořský život. Resort je obklopen výjimečným korálovým útesem dlouhým devět kilometrů.

Pokud máte rádi aktivní odpočinek, budou tu na vás čekat lekce thajského boxu, jógy, tenisu a fotbalu. Pro menší děti je k dispozici dětský klub a hřiště, zatímco teenageři mohou využívat klub Majaa s nespočtem zajímavých a atraktivních aktivit pro danou věkovou skupinu.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Beach Sunrise Villa

Beach Sunrise Villa

Vila o rozloze 357 m2 je zasazena mezi krásné listy mangovníků a perfektní pláž plnou bílého písku...

Beach Sunset Villa

Beach Sunset Villa

Vila o rozloze 357 m2 je usazena mezi krásné listy mangovníků a perfektní pláž plnou bílého písku...

Deluxe Beach Sunrise Villa

Deluxe Beach Sunrise Villa

Vila o rozloze 520 m2 je postavena na kraji perfektní pláže z bělostného písku. Ideální místo pro rodinnou dovolenou...

Deluxe Beach Sunset Villa

Deluxe Beach Sunset Villa

Vila o rozloze 520 m2 je postavena na kraji perfektní pláže z bělostného písku. Tyto vily ocení nejenom rodiny...

Gastronomie a hotelové restaurace

Místní kulinářská nabídka je plně oddána moderním trendům, avšak nezapomíná na maledivské chutě a techniky. Talentovaní šéfkuchaři vám předvedou své umění s finesou odpovídající světovému standardu.

Raha Market

Raha Market je gastronomickým centrem resortu. Naleznete tu pestrou paletu koření, vůní i chutí z celého světa. Jídlo je podáváno ve formě bufetu a přípravy pokrmů na živo. Ať už máte chuť na asijské, tradiční maledivské nebo zdravé pokrmy, v této restauraci si určitě vyberete. Oblečení můžete volit neformální a rezervaci není nutná.

Azure

V restauraci Azure si užijete kulinářské pochutiny vyrobené z bohatství moře. Kreativní menu je vhodně propojené s výběrovými víny. Svěží vánek společně s výhledem na Indický oceán vám budou dělat společnost. Oblečení můžete volit neformální a rezervace je nutná.

Kata

Restaurace Kata se chlubí japonskými specialitami a oslní vás svou moderní nabídkou. V širokém menu najdete tapas v japonském stylu, gril Robatayaki a další jídla ovlivněná maledivskou kuchyní. Pro pozorování západu slunce se můžete usadit do střešního salónku, a dotvořit si pohodový večer s koktejlem v rukou. Alkoholické menu nabízí také různé druhy whisky nebo výběr saké. Oblečení můžete volit neformální, avšak rezervace předem je nutná.

ONU ONU

Bar u bazénu postavený umělci z Bali nabízí uvolněnou atmosféru a je perfektní na popíjení koktejlů, zatímco se ohříváte na slunci. V širokém menu si vyberete mezi saláty, sendviči a osvěžujícími dezerty, které skvěle doplní výhled na nekonečně vypadající lagunu. Můžete se obléct neformálně a rezervace také není nutná.

IN – VILLA DINING

Užijte si jídlo v soukromí své vily. Možnost dát si barbecue, které připraví šéfkuchař jen pro vás. Chutně marinované maso a vhodně doplněná zelenina zaručí dobrý požitek pro všechny milovníky jídla. Detaily vašeho stolování vyřeší komorník a vy se tak nemusíte obtěžovat s jakýmkoliv problémem. Pokud jste rádi sami sobě kuchařem, můžete maso ugrilovat osobně. Rezervace není nutná.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi

Fairmont Maldives – Sirru Fen Fushi je resort, který nabízí 120 luxusních vil. Je umístěný na větším ostrově a chlubí se nedotčenou pláží s bílým pískem i výhledem na nekonečný tyrkysový oceán. Nabízené vily mají opravdovou přírodní eleganci a jsou postaveny například v rustikálním nebo tropickém stylu.

Ve všech vilách vám bude po dobu vašeho pobytu přiřazen komorník, který bude 24 hodin denně k dispozici a postará se o jakékoliv přání.

Běžné vybavení a služby:

  • Bufetové snídaně v Raha Market
  • Wi-fi
  • Soukromý check- in a check- out
  • Přidělený komorník

Nabídka pokojů

Beach Sunrise Villa

Beach Sunrise Villa foto

Vila o rozloze 357 m2 je zasazena mezi krásné listy mangovníků a perfektní pláž plnou bílého písku. Bohaté vybavení zahrnuje postel o velikosti California king, koupelnu s oddělenou sprchou a dvěma umyvadly, kávovar značky Nespresso i lednici na víno. Zvukový systém Bose vám pomůže navodit tu správnou atmosféru při pozorování pláže. Dále vás čeká venkovní koupelna, obsahující vanu i sprchu, bazén o velikosti 14 m2 a altánek ve stylu sala, ve kterém je relaxace i stolování opravdovým zážitkem.

Beach Sunset Villa

Beach Sunset Villa foto

Vila o rozloze 357 m2 je usazena mezi krásné listy mangovníků a perfektní pláž plnou bílého písku. Bohaté vybavení zahrnuje postel o velikosti California king, koupelnu s oddělenou sprchou a dvěma umyvadly, kávovar značky Nespresso i lednici na víno. Zvukový systém Bose vám pomůže navodit tu správnou atmosféru při pozorování pláže. Dále vás čeká venkovní koupelna, obsahující vanu i sprchu, bazén o velikosti 14 m2 a altánek ve stylu ‚sala‘. Skvělým zážitkem je objevovat místní pláže na kole.

Deluxe Beach Sunrise Villa

Deluxe Beach Sunrise Villa foto

Vila o rozloze 520 m2 je postavena na kraji perfektní pláže z bělostného písku. Ideální místo pro rodinnou dovolenou. Těšit se můžete na jednu ložnici s postelí o velikosti California king, koupelnu s oddělenou sprchou a dvěma umyvadly, obývací pokoj, kávovar značky Nespresso i lednici na víno. Zvukový systém Bose vám pomůže navodit tu správnou atmosféru při pozorování pláže. Dále vás čeká venkovní koupelna, obsahující vanu i sprchu, bazén o velikosti 25 m2 a altánek ve stylu sala, ve kterém je relaxace i stolování opravdovým zážitkem.

Deluxe Beach Sunset Villa

Deluxe Beach Sunset Villa foto

Vila o rozloze 520 m2 je postavena na kraji perfektní pláže z bělostného písku. Tyto vily ocení nejenom rodiny. Zahrnují jednu ložnici s postelí o velikosti California king, koupelnu s oddělenou sprchou a dvěma umyvadly, obývací pokoj, kávovar značky Nespresso i lednici na víno. Zvukový systém Bose vám pomůže navodit tu správnou atmosféru při pozorování pláže. Dále vás čeká venkovní koupelna, obsahující vanu i sprchu, bazén o velikosti 25 m2 a altánek ve stylu sala.

Water Sunrise Villa

Water Sunrise Villa foto

Rustikální maledivský styl a moderní, elegantní interiér jsou hlavními rysy o rozloze 185 m2 postavené nad oceánem. Zvuky oceánu budou doprovázet váš odpočinek v posteli o velikosti king. Najdete zde velkou měděnou vanu v dekadentním stylu, privátní altánek ‚sala‘, žebřík vedoucí ke korálům pod vilou, bazén o velikosti 19 m2, soukromou koupelnu s oddělenou sprchou a dvěma umyvadly, kávovar značky Nespresso i lednici s vínem. Zvukový systém Bose vám pomůže navodit tu správnou atmosféru. Přechod mezi luxusním interiérem a nádhernými exteriéry umožňuje stálý pohled na nekonečně modrý oceán i temně zbarvená noční nebesa.

Grand Water Sunset Villa

Grand Water Sunset Villa foto

Maledivský styl a módní, elegantní interiér jsou prvky obsáhlé v této vile o rozloze 255 m2 postavené nad oceánem. Zvuky oceánu budou doprovázet váš odpočinek v posteli o velikosti king. Najdete zde velkou měděnou vanu v dekadentním stylu, soukromý altánek ‚sala‘, privátní písečnou terasu s přímým vstupem do laguny, bazén o velikosti 19 m2, soukromou koupelnu s oddělenou sprchou a dvěma umyvadly, kávovar značky Nespresso i lednici s vínem. Zvukový systém Bose vám pomůže navodit tu správnou atmosféru. Přechod mezi luxusním interiérem a nádhernými exteriéry umožňuje stálý pohled na nekonečně modrý oceán i temně zbarvená noční nebesa.

Tented Jungle Villa

Tented Jungle Villa foto

Ve vile Tented Jungle o rozloze 620 m2 se spojuje to nejlepší ze světa tropické přírody, písečných pláží a modrého oceánu. Najdete zde hlavní ložnici s postelí o velikosti California king. Dále nabízí soukromé koupelny s oddělenými sprchami a dvěma umyvadly, kávovar značky Nespresso i lednici s vínem. Zvukový systém Bose vám pomůže navodit tu správnou atmosféru při sledování vaší zahrady. Je zde i ložnice pro děti a obrovské venkovní prostory s terasou o velikosti 95 m2, privátními sprchami a koupacím vybavením.

Two Bedroom Beach Sunset Villa

Two Bedroom Beach Sunset Villa foto

Elegantní Vila v rustikálním stylu o rozloze 750 m2 nabízí dvě ložnice a díky své konfiguraci je vhodná pro rodiny. Její umístění mezi bílými plážemi a bohatou tropickou zahradou oslní každého hosta. Najdete zde velké oddělené obývací prostory, ložnice s postelemi o velikosti California king, prostory pro stolování, dvě soukromé koupelny s oddělenými sprchami a dvěma umyvadly, kávovar značky Nespresso i lednici s víny. Zvukový systém Bang & Olufsen vám pomůže navodit tu správnou atmosféru při sledování oceánu. Venkovní prostory jsou vybaveny další koupelnou s vanou a sprchou, bazénem o velikosti 48 m2 a altánkem ‚sala‘ pro relaxaci i stolování. Skvělým zážitkem je také možnost objevovat resort na kole.

Two Bedroom Water Sunrise Villa

Two Bedroom Water Sunrise Villa foto

Elegantní Vila v rustikálním stylu o rozloze 464 m2 nabízí dvě ložnice a prostorem je vhodná pro rodiny. Svým umístěním nad oceánem, blízkostí k bílým plážím a ke svěží tropické zahradě oslní každého hosta. Najdete zde oddělené obývací prostory a ložnice s postelemi o velikosti California king, prostory pro stolování, dvě soukromé koupelny s oddělenými sprchami, dvěma umyvadly, kávovar značky Nespresso i lednici s víny. Zvukový systém Bose vám pomůže navodit tu správnou atmosféru při sledování oceánu. Venkovní prostory jsou vybaveny soukromou koupelnou s vanou a sprchou, bazénem o velikosti 36 m2 a altánkem ‚sala‘ pro relaxaci i stolování.

Two Bedroom Water Sunset Villa

Two Bedroom Water Sunset Villa foto

Elegantní Vila v rustikálním stylu o rozloze 428 m2 nabízí dvě ložnice a představuje skvělou volbu pro rodinnou dovolenou. Svým umístěním nad lagunou, blízkostí k bílým plážím a ke svěží tropické zahradě oslní každého hosta. Najdete zde oddělené obývací prostory a ložnice s postelemi o velikosti California king, prostory pro stolování, dvě soukromé koupelny s oddělenými sprchami, dvěma umyvadly, kávovar značky Nespresso i lednici s víny. Zvukový systém Bang & Olufsen vám pomůže navodit tu správnou atmosféru při sledování oceánu. Venkovní prostory jsou vybaveny soukromou koupelnou s vanou a sprchou, bazénem o velikosti 36 m2 a altánkem ‚sala‘ pro relaxaci i stolování.

Online cena a slevy Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi *****

Profi foto hotelu Fairmont Maldives *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi

Místní kulinářská nabídka je plně oddána moderním trendům, avšak nezapomíná na maledivské chutě a techniky. Talentovaní šéfkuchaři vám předvedou své umění s finesou odpovídající světovému standardu.

Raha Market

Raha Market je gastronomickým centrem resortu. Naleznete tu pestrou paletu koření, vůní i chutí z celého světa. Jídlo je podáváno ve formě bufetu a přípravy pokrmů na živo. Ať už máte chuť na asijské, tradiční maledivské nebo zdravé pokrmy, v této restauraci si určitě vyberete. Oblečení můžete volit neformální a rezervaci není nutná.

Azure

V restauraci Azure si užijete kulinářské pochutiny vyrobené z bohatství moře. Kreativní menu je vhodně propojené s výběrovými víny. Svěží vánek společně s výhledem na Indický oceán vám budou dělat společnost. Oblečení můžete volit neformální a rezervace je nutná.

Kata

Restaurace Kata se chlubí japonskými specialitami a oslní vás svou moderní nabídkou. V širokém menu najdete tapas v japonském stylu, gril Robatayaki a další jídla ovlivněná maledivskou kuchyní. Pro pozorování západu slunce se můžete usadit do střešního salónku, a dotvořit si pohodový večer s koktejlem v rukou. Alkoholické menu nabízí také různé druhy whisky nebo výběr saké. Oblečení můžete volit neformální, avšak rezervace předem je nutná.

ONU ONU

Bar u bazénu postavený umělci z Bali nabízí uvolněnou atmosféru a je perfektní na popíjení koktejlů, zatímco se ohříváte na slunci. V širokém menu si vyberete mezi saláty, sendviči a osvěžujícími dezerty, které skvěle doplní výhled na nekonečně vypadající lagunu. Můžete se obléct neformálně a rezervace také není nutná.

IN – VILLA DINING

Užijte si jídlo v soukromí své vily. Možnost dát si barbecue, které připraví šéfkuchař jen pro vás. Chutně marinované maso a vhodně doplněná zelenina zaručí dobrý požitek pro všechny milovníky jídla. Detaily vašeho stolování vyřeší komorník a vy se tak nemusíte obtěžovat s jakýmkoliv problémem. Pokud jste rádi sami sobě kuchařem, můžete maso ugrilovat osobně. Rezervace není nutná.

Aktivity

THE CORALARIUM

Muzeum korálů je situováno ve středu největší laguny na maledivském ostrově Sirru Fen Fushi. Struktura je z půlky potopená a propojuje tak nebe, vodní hladinu a mořské dno. Tento kus umění má za úkol vytvářet přímou cestu do oceánu. Začátek cesty do něj označuje velmi dlouhý plavecký bazén. Do muzea do dostanete, přeplaváním 50 metrů laguny, vstup zprostředkují ponořené schody. Budova je ve tvaru kvádru o výšce šest metrů. Design stěn je inspirován korály, porézní struktura dovoluje vlnám a mořskému životu cestovat mezi dovnitř a ven.

Můžete se zde dostat několikrát denně ve skupinkách za vedení zkušených průvodců a místních mořských biologů.

 

ART STUDIO – umění a tvorba

Nechte se inspirovat k tvorbě, kdykoliv na vás přijdou múzy. Ateliér umění nabízí všechny nástroje a materiály potřebné k malování, sochání nebo kreslení. Talentovaní umělci budou vašimi průvodci a pomohou vám vyjádřit své pocity na plátno.

Šnorchlování a potápění

Prozkoumejte taje podmořského světa. Při šnorchlování můžete pozorovat fascinující podvodní život v doprovodu zkušených průvodců. S trochou štěstí zahlédnete manty obrovské i mořské želvy.

Pozorování delfínů při západu slunce

Připravte své fotoaparáty a udělejte si krásné vzpomínky na této fascinující vyjížďce. Uvidíte hejna delfínů plavící se v oceánu a hrajících se spolu v paprscích slunce. Využít můžete i nabídky občerstvení v podobě šampaňského a kanapek.

Rybolov při západu slunce

Rybolov je důležitou částí maledivské ekonomiky. Krásné barvy tvořené západem slunce na tradiční loď dhoni budou součástí vašeho objevování maledivských technik rybolovu. Na konci výletu si svůj úlovek můžete uvařít a sklidíte tak ovoce své práce.

Návštěva lokálního ostrova

Nedaleký lokální ostrov můžete projít také pěšky a poznáte tak život místních lidí. Okouzlující atmosféra ostrova, vřelé přijetí, přátelské chování, to jsou typické znaky Malediv a jejich obyvatel.

Místní kulturní výlety

Návštěva ostrova Utheemu je skvělým kulturním zpestřením. Toto historické a kulturní centrum Malediv je vzdáleno 45 minut motorovým člunem od resortu. Dozvíte se zde vše o maledivském povstání proti Portugalsku, které se stalo před více než 200 lety.

Piknik na opuštěném ostrově

Nechte se okouzlit piknikem na nedalekém neobydleném ostrově. Nedotčená příroda je jako stvořená pro tento zážitek, problémy všedního dne hodíte za hlavu a strávíte odpoledne na slunci ničím nerušeni. Dále je zde možnost šnorchlovat.

Noční plavby pod hvězdami

Užijte si maledivské noční nebe na soukromé jachtě. Utečte před světem se svou drahou polovičkou a dopřejte si chutné jídlo pod hvězdami. Cestu do resortu si naplánujete podle sebe a můžete se kochat nočním nebem tak moc, jak si budete přát.

Obnova korálů

V Sirru Fen Fushi je pro místní velmi důležité starat se o životní prostředí. Proto vytvořili nové umělé korálové útesy. Ty zlepšují zdraví, rozmanitost a bohatství korálů. Jakmile se zabydlí, budou hosté moci vidět růst nové podmořské zahrady života.

Kulinářské kurzy vaření

Zažijte maledivskou gastronomii za doprovodu zkušeného šéfkuchaře. Naučte se tvořit místní oblíbené pochutiny, které si budete moci připravit po vašem návratu domů. Na denním pořádku je příprava ryb - například skvěle připravený tuňák zlepší den téměř bez výjimky.

Prvotřídní stolování

Užijte si chutné pokrmy v doprovodu výběrových vín a šampaňských, zatímco budete mít prsty zabořené v jemném písku. Váš privátní šéfkuchař připraví jídlo speciálně pro vás.

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře Deluxea mohou během pobytu na Maledivách  využívat služby českého delegátů. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v případě objednání jeho služby) získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste jej mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vám delegát bude v případě potřeby opět k dispozici na telefonu. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře Colours of Maldives. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

  • Přivítání v příletové hale v českém jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
  • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
  • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
  • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině po telefonu
  • Telefonní asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Fairmont Maldives *****

Lázně Willow Stream Spa

Lázně Willow Stream Spa naplňují hosty energií z okolí. Od klidných vod indického oceánu, po rozmanité květiny místních zahrad, jsou lázně oázou pro duši i tělo. Nabídka procedur je pečlivě vybrána tak, aby byla autenticky propojena s ostrovní kulturou. Těšit se můžete na starobylé ájurvédské procedury i lázeňské techniky, které mají omlazující účinky a doplňují celkovou energii.

Užijte si občerstvení ve formě čerstvě připravených bylinkových čajů ve zdejších salóncích s výhledem na slunce. 25 metrů dlouhý bazén je obklopem přírodními zvuky a světlem, utěšující vůní a s různou teplotou od tropicky teplé po svěží chladnou. Willow Stream spa má rozlohu 2000 m2, umožňuje hostům znovu načerpat svou energii ve vnitřních i venkovních prostorách. Můžete si vybrat například lekci meditace nebo hodiny jógy s výhledem na klidné moře.

 

Fitness

Nabijte se vnitřní energií a zůstaňte ve formě v místním fitness centru. Profesionální osobní trenéři se postarají o vaše potřeby a budou vás zvát na jedinečné denní tréninky. Užijte si programy jako je například kruhový, intenzivní nebo tenisový trénink. Dále se nabízí protahování, kick box, trénink středu těla, kardio, a jiné. Tenisoví nadšenci se mohou připojit do týmu na našich kurtech a stát se součástí místní ostrovní komunity.

 

Vodní sporty

Pokud máte rádi vodní sporty, můžete se těšit na širokou nabídku plavidel všeho druhu. Krásy zdejšího ostrova můžete poznávat na kajaku, katamaránu, vodních lyžích, motorovém člunu nebo vodním skútru. Lekce jsou dostupné pro všechny.

Tenisový kurt

Pro milovníky tenisu je připravený tenisový kurt. Zlepšete svá podání, bekhend a dlouhé údery za pomoci místních trenérů, kteří vám připraví plán šitý na míru.

Plážový volejbal

Krásné odpoledne skvěle vyplní hra plážového volejbalu. Zažijete spoustu zábavy a navážete nová přátelství.

Mapa - Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi *****

Letová spojení na Maledivy

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.