Finolhu *****

Maledivy

Stylový resort s živou atmosférou a úžasnou lagunou

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Finolhu

Pro hotel Finolhu není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Finolhu.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Finolhu *****

Hodnocení 9.7 Hodnotí 5 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, Baa atoll | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Ideální útočiště pro zamilované páry i pro rodiny Nadčasový a stylový design široké vyžití pro volný čas na souši i na moři
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Finolhu ***** Maledivy

Tropický ráj jménem Finolhu byl otevřen v roce 2016 a rozprostírá se na čtyřech ostrůvcích, které nabízí celkem 2 km krásných pláží. Pobřeží hlavního ostrova lemuje bujná exotická vegetace. V resortu Finolhu poznáte hned několik unikátních světů - svět botanické zahrady na pevnině, rozmanitý svět pod mořskou hladinou, svůj privátní svět v soukromí jedné ze 125 vil a v neposlední řadě svět společenský a gurmánský v kterékoli ze 4 restaurací. 

Oddejte se naprostému klidu a pohodě při zvuků vln. Večer si můžete užít procházku po pláži z hlavního ostrova na písečný cíp až k restauraci Crab Shack s krásnými výhledy na západy slunce nad tyrkysovou lagunou. Budete si připadat jako Robinson Crusoe. Aktivní hosté ocení možnosti potápění, šnorchlování, výletu lodí či katamaránem, či výletu za delfíny. Pokud máte rádi večerní zábavu, vydejte se k bazénovému baru. Nejedna slavná osobnost zde trávila dovolenou - potkat jste zde v minulosti mohli Caru Delivigne nebo Paris Hilton. Ale pozor - pobyt v resortu Finolhu je krajně návykový - po dovolené  se může stát, že budete mít problém zvyknout si na běžný život.

Finolhu se nachází v atolu Baa, který má unikátní podmořské prostředí s bohatým životem a krásnými korálovými útesy. Není náhodou, že atol Baa byl zařazen do světového dědictví UNESCO jako biosférická rezervace. Ekologický přístup zaujímá také resort samotný a snaží se k němu během jejich pobytu vést i své hosty. 

Do resortu Finolhu se můžete z mezinárodního letiště v Malé dostat hydroplánem po přibližně 30 minutovém letu nebo místní leteckou linkou v kombinaci s rychločlunem (20 minut letu a 25 minut plavby).

V rozmezí 07.05.-21.06.2022 bude probíhat úprava mola u nadvodních vil a některé části mola mohou být uzavřeny. Zároveň od května do října 2022 budou probíhat úpravy pobřeží na konci "sandbanku" za účelem zachování přirozeného plážového prostředí. Nebude tak ani k dispozici přenocování v Beach Bubble. Hotel se vynasnaží, aby zážitek z dovolené klientů nebyl výrazně ovlivněn, avšak v určitých fázích je nutné počítat s určitým omezením.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Finolhu

Resort Finolhu je svěží resort razící mladistvý retro styl. Jako jediný nabízí téměř denně již od odpoledních hodin zábavu u hlavního bazénu, ať už se jedná o živé hudební či akrobatické vystoupení, nebo profesionálního DJ. Laguna je rozhodně jedna z nejazurovějších, kterou na Maledivách najdete. A za vyzdvihnutí rozhodně stojí několikset metrů dlouhá, úzkká písečná kosa, které lemuje jeden kraj laguny a kterou omývá z obou stran tyrkysová voda oceánu - ideální pro romatickou procházku, zakončenou koktejlem v baru Crab Shak na jejím cípu. Dobrodružnějším pak resort nabízí možnost přespat na samém kraji tohoto cípu v samostatném ubytování Bubble tent, což je s  kvalitní stan ve tvaru bubliny, průsvitnými stropy - v soukromí a v bezpečí si tak můžete užít celonočního výhledu na oceán i hvězdnou oblohu. 

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Lagoon Villa

Lagoon Villa

Lagoon Villa (145 m²) nacházející se nad vodní hladinou v laguně Vám nabídne výhledy, které nikdy neomrzí...

Beach Villa

Beach Villa

V plážových vilách (205 m²) se můžete těšit na opravdové pocity Robinsona Crusoea. Budete mít výhledy na svěží vegetaci přímo z postele, přičemž přímo za zelení se nachází úc..

Private Pool Villa

Private Pool Villa

Private Pool Villa (205 m²) Vám pomůže objevit tajemství užívání si dovolené plnými doušky. A klidně to může být s bosýma nohama...

Gastronomie a hotelové restaurace

Prozkoumejte všechny čtyři gastronomicky kontrastní restaurace a dva úžasné bary, které zdobí tento moderní hotel s maledivským nádechem. Každá restaurace nabízí jiný koncept, ale přece jen mají společný cíl – překonávat Vaše očekávání! Můžete se spolehnout na čerstvé suroviny a individuální přístup, aby byl Váš kulinářský zážitek co největší.

Beach Kitchen

Snídaní v restauraci Beach Kitchen Váš den začne tím nejlepším způsobem – navíc když se v oceánu před Vámi zjeví skupinka delfínů. Restaurace u moře je gastronomickým srdcem resortu Finolhu. Na snídani, oběd i večeři se servírují mezinárodní pokrmy z čerstvých ingrediencí a v různých podobách bufetu. Na výběr jsou jak pokrmy vegetariánské a veganské, tak také speciality z ryb, mořských plodů a masa. Během večerů se můžete těšit na tematické večeře se zaměřením na italskou, asijskou, arabskou, jihoamerickou, francouzskou či vietnamskou kuchyni.

Kanusan

Speciální hotelová restaurace se zaměřuje na asijské speciality a je situována nad vodní hladinou. Disponuje vlastním barem, kde si můžete dopřát aperitiv na venkovní terase či v interiéru a naladit se na večeři. Ohromí Vás romantická atmosféra, stejně jako nabídka lahodného sushi či tradičního larb gai. V nabídce je také například menu pro novomanžele. Restaurace je otevřena pouze pro večeře.

Arabian Grill

V restauraci Bahaa Grill Vás kuchaři vezmou na kulinářský výlet do Severní Afriky. Je to potěšení pro chuťové buňky, nos i oči. Africké koření jako kardamom, kmín, muškátový oříšek, skořice a kurkuma patří mezi zdejší suroviny, které ideálně dochutí severoafrické tajine nebo mezze s rybami, masem či zeleninou. Dále si můžete pochutnat na hummusu a dalších specialitách. Restaurace je otevřena pouze během doby večeří.

Crab Shack

Malebná restaurace Crab Shack na malinkém ostrůvku je díky jedinečnému umístění tím, co opravdu musíte zažít. Dorazíte zde po 20minutové chůzi po písčité mělčině. Na oběd si dejte třeba lahodné krevety se sklenicí vína nebo se osvěžte drinkem během lehkého občerstvení. Jednou týdně je zde otevřeno i pro večeře.

Beach Club

Plážový bar je místem, kde to žije. Příjemnou hudbu si zde můžete užít od ranních hodin až do pozdního večera. Těšte se na exotické koktejly, hudbu od DJe, bazénové tematické večery, různé show a představení či pouhou relaxaci v hammock s drinkem v ruce. Beach Bar je srdcem resortu, kde je o zábavu postaráno. Je to jako byste zde cítily nádech Ibizy či Mykonosu. K dispozici je vnitřní i venkovní část, kde si to své najde každý.

Milk LAB

Navštivte také Milk Bar, kde si můžete dopřát milkshake po tenisu, proteinový nápoj po cvičení v posilovně nebo lahodné espresso jen tak.

Speciální zážitky

Resort Finolhu pro Vás rád připraví nezapomenutelné chvíle stolování v čele se soukromým obědem v laguně, snídaní ve vlastním bazénu či ve vile, večeří se specialitami z mořských plodů a další tematické večery se zaměřením na nejrůznější kuchyně z celého světa.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Finolhu

Resort Finolhu nabízí 6 různých kategorií ubytování ve 125 vilách přímo u pláže či na laguně. Je jen na Vás, jestli si vyberete vilu s bazénem anebo bez. Vyznačují se jemnou výzdobou ve světlých tónech, sofistikovaným osvětlením, dřevěnou podlahou a soukromými terasami s lehátky. Ubytování v resortu nabízí nejenom prvotřídní luxus, ale také velké soukromí, ať už během spánku, relaxace či při osvěžení v podobě venkovní sprchy.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Lagoon Villa

Lagoon Villa foto

Lagoon Villa (145 m²) nacházející se nad vodní hladinou v laguně Vám nabídne výhledy, které nikdy neomrzí. V prostorné vile můžete relaxovat na lehátkách na vlastní terase nebo se díky přímému přístupu do moře vydat objevovat podmořský svět. Pusťte všechny starosti z hlavy, dejte si drink z minibaru, nalaďte hudbu ve zvukovém systému Marshall a užijte si dovolenou na plné obrátky. Do vybavení patří postel o velikosti king, bavlněné ložní prádlo a osušky, luxusní koupelna s vnitřním i venkovním prostorem a venkovní sprchou, přímý přístup do moře, minibar a vinný bar, ozvučení Marshall, plochá TV se satelitními programy, IDD telefon, vysokorychlostní WiFi, vysoušeč vlasů, klimatizace a stropní ventilátor a trezor.

Beach Villa

Beach Villa foto

V plážových vilách (205 m²) se můžete těšit na opravdové pocity Robinsona Crusoea. Budete mít výhledy na svěží vegetaci přímo z postele, přičemž přímo za zelení se nachází úchvatná pláž a tyrkysové moře. Světlé barvy dodávají vile eleganci a svěžest. V zadní části pak najdete prostornou koupelnu s vanou, sprchou a venkovním prostorem, kde sprchování pod hvězdami není nic neobvyklého. Do vybavení patří postel o velikosti king, bavlněné ložní prádlo a osušky, luxusní koupelna s vnitřním i venkovním prostorem a venkovní sprchou, přímý přístup na pláž, zahradní sprcha, minibar a vinný bar, ozvučení Marshall, plochá TV se satelitními programy, IDD telefon, vysokorychlostní WiFi, vysoušeč vlasů, klimatizace, stropní ventilátor a trezor.

Private Pool Villa

Private Pool Villa foto

Private Pool Villa (205 m²) Vám pomůže objevit tajemství užívání si dovolené plnými doušky. A klidně to může být s bosýma nohama. Tato vila je obklopena tropickou zahradou a disponuje lehátky na pláži i privátním bazénem mezi terasou a mořem. Těšit se můžete také na velkolepou venkovní koupelnu. Do vybavení patří postel o velikosti king, bavlněné ložní prádlo a osušky, luxusní koupelna s vnitřním i venkovním prostorem a venkovní sprchou, přímý přístup na pláž, zahradní sprcha, privátní sladkovodní bazén, minibar a vinný bar, ozvučení Marshall, plochá TV se satelitními programy, IDD telefon, vysokorychlostní WiFi, vysoušeč vlasů, klimatizace, stropní ventilátor a trezor

Ocean Pool Villa

Ocean Pool Villa foto

Během prvních dnů dovolené jen stěží zůstanete sedět klidně ve své nadvodní vile. Dovolená Vás tak ohromí, že budete chtít pořád fotit. Výhledy z vily na privátní bazén a otevřený oceán jsou zkrátka úžasné. Pastelové barvy dokonale ladí s bílými tóny interiéru vily Ocean Pool (180 m²) postavené na kůlech přímo nad vodní hladinou. Vila navíc nabízí krásné výhledy na západ slunce. Do vybavení patří: postel velikosti king, bavlněné ložní prádlo a osušky, luxusní koupelna s vnitřním i venkovním prostorem a venkovní sprchou, přímý přístup do moře, privátní sladkovodní bazén, minibar a vinný bar, ozvučení Marshall, plochá TV se satelitními programy, IDD telefon, vysokorychlostní WiFi, vysoušeč vlasů, klimatizace, stropní ventilátor a trezor.

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa foto

Poznejte pohodlí a odpočiňte si ve vile Beach Pool o rozloze 205 m². Probuďte se k výhledům směřovaným do bohaté zahrady přímo z vaší postele o velikosti king a naplno si užijte jednoduchý přístup na pláž omývanou vodami modré laguny. Těšit se můžete na prostornou koupelnu obsahující vanu a sprchu i venkovní prostory se soukromým bazénem. Své odpoledne můžete strávit například na lehátku s dobrou knihou, zatímco večer si můžete plně užít pozorováním hvězdami posetého nebe. Dekorace interiéru se nese v moderním stylu a nabízí zajímavou kombinaci barev, které vytvářejí příjemnou atmosféru plnou světla a čerstvý vzhled. Tyto vily jsou vhodné pro dva dospělé hosty cestující se dvěma či třemi dětmi.

Two Bedroom Water Villa with Pool

Two Bedroom Water Villa with Pool foto

Pocit jako na luxusní jachtě, která se nehoupe na vlnách. Takhle se dá shrnout dovolená ve dvouložnicové nadvodní vile (460 m²) s obrovskou terasou a velkolepým privátním bazénem. Dvě hlavní ložnice a dvě luxusní koupelny jsou ideální pro rodiny s dětmi nebo pro skupinku přátel. Do vybavení patří dvě ložnice s postelemi o velikosti king, bavlněné ložní prádlo a osušky, dvě luxusní koupelny s venkovní sprchou, přímý přístup do moře, privátní sladkovodní bazén, minibar a vinný bar, ozvučení Marshall, plochá TV se satelitními programy, IDD telefon, vysokorychlostní WiFi, vysoušeč vlasů, klimatizace, stropní ventilátor a trezor.

Beach Bubble Tent

Beach Bubble Tent

Unikátní ubytování na Maledivách v podobě "bubble" stanu je jedním z nejvíce ikonickým míst pro nocování na tomto souostroví. Tzv. bublina je umístěna u vyhlášeného sandbanku na ostrově Finolhu a nabízí dokonalé romantické prostředí pro strávení jedné noci během Vašeho pobytu na Finolhu. Na malebném pobřeží v obklopení mořem, pískem a zelení si dopřejete soukromou BBQ večeři, zatímco budete moci pozorovat kouzelnou noční oblohu. Jednu noc v tomto ubytování lze objednat k pobytu v jedné z jiných vil o min. délce 3 noci.

Two Bedroom Beach Villa with Pool

Two Bedroom Beach Villa with Pool foto

Snili jste někdy o vile na pláži s bílým pískem? Právě tahle dvouložnicová plážová vila (530 m²) splní Vaše sny. Je vhodná pro rodiny či skupinky přátel a nabízí prosvětlené interiéry s elegantním nádechem. K dispozici jsou dvě ložnice, dvě koupelny a samozřejmostí je taktéž prostorný privátní bazén s výhledem na západ slunce. Máte i přímý přístup na vlastní kousek pláže, kde můžete relaxovat s drinkem v ruce. Do vybavení patří dvě ložnice s postelemi o velikosti king, bavlněné ložní prádlo a osušky, dvě luxusní koupelny s venkovní sprchou, přímý přístup na pláž, privátní sladkovodní bazén, minibar a vinný bar, ozvučení Marshall, plochá TV se satelitními programy, IDD telefon, vysokorychlostní WiFi, vysoušeč vlasů, klimatizace, stropní ventilátor a trezor.

Rockstar Two Bedroom Ocean Pool Villa

Rockstar Two Bedroom Ocean Pool Villa foto

Rockstar vila (460 m²) situovaná na konci mola nad vodní hladinou je unikátním konceptem ubytování s maximálním komfortem a soukromím. Můžete využívat dvě prostorné ložnice, krásný privátní bazén s nekonečným okrajem, vlastní vinný bar a ložnice s vanou i venkovní sprchou. Samozřejmostí je pak možnost přímého přístupu do moře z obrovské terasy. Vydejte se na dovolenou s rodinou nebo přáteli a dopřejte si to nejlepší. Do vybavení patří soukromý komorník, privátní bugina, „telefon „Champagne“, gramofon, dvě ložnice s postelemi o velikosti king, bavlněné ložní prádlo a osušky, dvě luxusní koupelny s venkovní sprchou, přímý přístup do moře, privátní sladkovodní bazén, minibar a vinný bar, mikrovlnná trouba, velká lednice s možností tvorby ledu, kávovar, mixér na vyžádání, malá spíž, luxusní župany, velký obývací pokoj s TV, gaučem atd., ozvučení Marshall, plochá TV se satelitními programy, IDD telefon, vysokorychlostní WiFi, vysoušeč vlasů, klimatizace, stropní ventilátor a trezor.

Two-Bedroom Interconnectiing Beach Villas

Two-Bedroom Interconnectiing Beach Villas foto

Two-Bedroom Interconnecting Beach Villas (410 m²), zastrčené uprostřed svěží ostrovní zeleně na atolu Seaside Finolhu Baa na Maledivách, vznikly spojením ubytování Beach Villa a Beach Pool Villa. Na vaši rodinu čeká perfektní útočiště, které nabízí dvě postele velikosti King, soukromou verandu s válendou a posezením, luxusní koupelnu s vanou a venkovní sprchou, dále TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi, ozvučení Marshall, služby komorníka, soukromý salonek hydroplánů, klimatizaci, stropní ventilátor, minibar, balenou vodu, IDD telefon, fén, trezor a zařízení na přípravu čaje a kávy. V celém resortu se nachází pouze tři z těchto exkluzivních vil. Max. kapacita vily: 4 dospělí + 4 děti nebo 6 dospělých.

Pláž a moře

Resort Finolhu se pyšní téměř dvěma kilometry pláží, které nabízejí jemný bílý písek a krásné koupání v nedotčené laguně. Nachází se v rámci atolu Baa, který je známý pro svůj podmořský život, a tak v okolí ostrova najdete mnohé vyhlášené lokality s bohatým podmořským životem. Hotel sám navíc nabízí nespočet motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů pro vyplnění volného času a obohacení dovolené.

Online cena a slevy Finolhu *****

Profi foto hotelu Finolhu *****

Naše foto hotelu Finolhu *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Finolhu

Prozkoumejte všechny čtyři gastronomicky kontrastní restaurace a dva úžasné bary, které zdobí tento moderní hotel s maledivským nádechem. Každá restaurace nabízí jiný koncept, ale přece jen mají společný cíl – překonávat Vaše očekávání! Můžete se spolehnout na čerstvé suroviny a individuální přístup, aby byl Váš kulinářský zážitek co největší.

Beach Kitchen

Snídaní v restauraci Beach Kitchen Váš den začne tím nejlepším způsobem – navíc když se v oceánu před Vámi zjeví skupinka delfínů. Restaurace u moře je gastronomickým srdcem resortu Finolhu. Na snídani, oběd i večeři se servírují mezinárodní pokrmy z čerstvých ingrediencí a v různých podobách bufetu. Na výběr jsou jak pokrmy vegetariánské a veganské, tak také speciality z ryb, mořských plodů a masa. Během večerů se můžete těšit na tematické večeře se zaměřením na italskou, asijskou, arabskou, jihoamerickou, francouzskou či vietnamskou kuchyni.

Kanusan

Speciální hotelová restaurace se zaměřuje na asijské speciality a je situována nad vodní hladinou. Disponuje vlastním barem, kde si můžete dopřát aperitiv na venkovní terase či v interiéru a naladit se na večeři. Ohromí Vás romantická atmosféra, stejně jako nabídka lahodného sushi či tradičního larb gai. V nabídce je také například menu pro novomanžele. Restaurace je otevřena pouze pro večeře.

Arabian Grill

V restauraci Bahaa Grill Vás kuchaři vezmou na kulinářský výlet do Severní Afriky. Je to potěšení pro chuťové buňky, nos i oči. Africké koření jako kardamom, kmín, muškátový oříšek, skořice a kurkuma patří mezi zdejší suroviny, které ideálně dochutí severoafrické tajine nebo mezze s rybami, masem či zeleninou. Dále si můžete pochutnat na hummusu a dalších specialitách. Restaurace je otevřena pouze během doby večeří.

Crab Shack

Malebná restaurace Crab Shack na malinkém ostrůvku je díky jedinečnému umístění tím, co opravdu musíte zažít. Dorazíte zde po 20minutové chůzi po písčité mělčině. Na oběd si dejte třeba lahodné krevety se sklenicí vína nebo se osvěžte drinkem během lehkého občerstvení. Jednou týdně je zde otevřeno i pro večeře.

Beach Club

Plážový bar je místem, kde to žije. Příjemnou hudbu si zde můžete užít od ranních hodin až do pozdního večera. Těšte se na exotické koktejly, hudbu od DJe, bazénové tematické večery, různé show a představení či pouhou relaxaci v hammock s drinkem v ruce. Beach Bar je srdcem resortu, kde je o zábavu postaráno. Je to jako byste zde cítily nádech Ibizy či Mykonosu. K dispozici je vnitřní i venkovní část, kde si to své najde každý.

Milk LAB

Navštivte také Milk Bar, kde si můžete dopřát milkshake po tenisu, proteinový nápoj po cvičení v posilovně nebo lahodné espresso jen tak.

Speciální zážitky

Resort Finolhu pro Vás rád připraví nezapomenutelné chvíle stolování v čele se soukromým obědem v laguně, snídaní ve vlastním bazénu či ve vile, večeří se specialitami z mořských plodů a další tematické večery se zaměřením na nejrůznější kuchyně z celého světa.

Golf v hotelu Finolhu

Pokud máte rádi golf, hotel Finolhu si pro vás připravil digitální golfové hřiště, díky kterému se můžete věnovat svému oblíbenému sportu i na maličkém ostrůvku bez skutečné hrací plochy.

Aktivity

Máte-li chuť na trochu vzrušení a dobrodružství Indického oceánu, budete nadšeni řadou aktivit, které hotel Finolhu nabízí. Ať už toužíte po dobrodružné potápění, uklidňující jízdě na kánoích s nádherným výhledem na atol Baa přímo z moře, anebo raději chcete cítit adrenalin a pokořit nové limity na prkně při windsurfingu, rozsáhlá laguna resortu Vám je připravena nabídnout všechny druhy exotických aktivit a nezapomenutelných zážitků. Stejně tak si ale užijete sportovní vyžití na souši – ať už využijete moderní posilovnu nebo plně vybavené tenisové kurty.

Potápění

Potápění je více než jen plavání pod vodou. Když se z lodi ponoříte do modrých hlubin, je to jako byste vstoupili do jiného světa. Každý den můžete zažít něco nového, jelikož podmořský svět je opravdová divočina. Každý ponor je tak odlišný. Navíc Maledivy jsou mnohými považovány za nejlepší místo pro potápění. A atol Baa jako biosférická rezervace, kde se resort Finolhu nachází, tuto skutečnost jen potvrzuje. Resort nabízí i službu „potápěčského komorníka“ – tým profesionálů se o Vás postará během potápěčských výletů, poradí Vám a pomohou zažít neopakovatelné dobrodružství. K dispozici jsou potápěcí možnosti pro děti, začátečníky i zkušené potápěče.

Šnorchlování

Ráno nebo při západu slunce – ať se se šnorchlem a ploutvemi vydáte na prozkoumávání podmořského světa kdykoliv, budete mít příležitost spatřit úchvatnou podívanou. Možná Vám to připomene, jak jste poprvé spatřili akvárium – tohle bude ale mnohem velkolepější. Takové možnosti resort nabízí jen pár temp od vil. A ti, kteří by chtěli zažít i něco navíc, mohou vyrazit s týmem dál od ostrova na šnorchlovací výlet.

Nemotorizované vodní sporty

Centrum vodních sportů v hotelu Finolhu nabízí nemotorizované vodní sport, kterými můžete obohatit svůj pobyt. Patří zde: kajaky a kajakové výlety, stand-up paddle baordy, windsurfing, plachtění na katamaránu. Využít můžete také půjčovnu vybavení pro šnorchlování.

Motorizované vodní sporty

Také motorizované vodní sporty jsou v hotelu k dispozici, abyste vyplnili volný čas a užili si ještě více zábavy. Těšit se můžete na vodní skútry a výlety vodními skútry, „seabob“ (podvodní skútr), parasailing, X Jet Blade, surfování, wakeboardy, vodní lyže, kneeboardy, jízda na banánu, privátní motorové čluny, windsurfing, katamarány apod.

Výlety a exkurze

Tým centra vodních sportů se stará také o nejrůznější výlety. V nabídce jsou krátké i celodenní výlety jak za šnorchlováním, tak také na opuštěné i obydlené ostrovy. Navštivte maledivskou vesnici, kde poznáte tamní život a kulturu nebo se vydejte s průvodcem na šnorchlovací výlet do míst, která jsou plná života a korálových útesů. Můžete vyrazit také na výlet s mořským biologem, který Vám předá mnoho zajímavých informací o tamní fauně a flóře nebo vyzkoušet rybolov na otevřeném moři.

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře Deluxea mohou během pobytu na Maledivách  využívat služby českého delegátů. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v případě objednání jeho služby) získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste jej mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vám delegát bude v případě potřeby opět k dispozici na telefonu. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře Colours of Maldives. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

  • Přivítání v příletové hale v českém jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
  • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
  • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
  • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině po telefonu
  • Telefonní asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Finolhu *****

Lázně

Exkluzivní relaxaci zažijete v lázních resortu Finolhu. Najdete zde celou řadu důmyslných procedur a masáží. Můžete si zvolit dle individuálních požadavků a preferencí takovou variantu, která nejvíce vyhovuje a odpovídá Vašim představám. Ať už se jedná o švédské, thajské či jiné masáže, vždy se Vám dostane individuálního přístupu a maximální pozornosti. Zdejší terapeuti jsou zkušení profesionálové a udělají vše pro spokojenost klientů.

K dispozici jsou procedury jako:

  • nejrůznější masáže (balijská, thajská, švédská, horkými kameny, těhotenská, celotělová, detoxikační atd.)
  • kosmetické a zkrášlující procedury pro muže i ženy
  • manikúra, pedikúra a péče o nehty
  • voskové procedury a
  • kadeřnické služby pro muže i ženy.

Posilovna

Součástí hotelu je i posilovna, kde se můžete věnovat kardio tréninkům stejně jako posilovacím cvičením, józe a mediataci. K dispozici vám bude osobní trenér, který vám pomůže sestavit nejlepší cvičební plán na míru dle vašich požadavků.

Děti v hotelu Finolhu *****

V těsné blízkosti restaurace Baa Baa Beach Diner se nachází dětský klub Oceaneers Club, který je ideálním místem ať už pro ty nejmenší děti, tak pro dospívající mládež. Umožňuje rodičům si na chvíli odpočinout a zkusit např. adrenalinové aktivity. Spolehnout se můžete na dobře proškolený personál, který miluje svou práci.

Klub má speciálně vytvořený zábavný program pro všechny věkové kategorie. V nabídce jsou různé druhy sportů (např. potápění se a poznávání mořského světa) a her, kurzy vaření či pečení a místního řemesla aj. Po příletu můžete zkontrolovat týdenní program aktivit pro děti a vybrat ty, které Vašim dětem přijdou nejzajímavější. Na Finolhu se „Oceaneers“ děti nudit rozhodně nebudou!

Doprava do hotelu Finolhu

Do resortu Finolhu se můžete z mezinárodního letiště v Malé dostat hydroplánem po přibližně 30 minutovém letu nebo místní leteckou linkou v kombinaci s rychločlunem (20 min letu na lokální letiště a 25 minut plavby do resortu).

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánem na ostrovní resort na Maledivách je jedinečný zážitek. Hydroplány jsou malá letadla, která přistávají a vzlétají z vodní hladiny a na Maledivách jsou zcela běžným dopravním prostředkem. Létají pouze za denního světla a v nižší výšce než standardní letadla. Můžete si užívat nezapomenutelné výhledy na tyrkysovou vodní hladinu a zelené ostrovy olemované bílými písečnými plážemi nejrůznějších tvarů pod Vámi. Za letu můžete fotit i natáčet.

Nevšední zážitek začíná již na letištním terminálu, kdy u pontonů parkuje několik desítek letadel. Na odlet čekáte v salonku s výhledy na vzlétající i přistávající letadla. Když je Vaše letadlo připraveno ke startu, personál Vás osobně doprovodí a pomůže Vám nastoupit. Nabízí prostor pro max. 15 osob a nutno říci, že prostoru zde není nazbyt.

Po krátké instruktáži již slyšíte startující motory a díky plynulému zrychlení se pomalu začínáte opírat o sedadlo. Při vzletu si můžete prohlédnout přistávací plochu mezinárodního letiště, hlavní město Malé a dále už jen stovky přímo katalogových ostrůvků, nejluxusnějších resortů, plujících jachet i opuštěných tyrkysových lagun.

Po dobu letu můžete také sledovat dění v pilotní kabině, která je oddělená pouze neuzavřenou přepážkou. Posádku tvoří standardně 2 piloti a 1 asistent, který pomáhá při nástupu a po přistání kotví letadlo lanem k pontonu.

Přistání je pohodové, díky odporu vody je krátké a díky způsobu ovládání pozvolné. Po přistání letadlo pomalu doplave k hotelovému molu, kde Vás personál přivítá v ráji, nebo k pontonu, na který si pro Vás přijede člun. Hydroplány mohou létat pouze za denního světla a při běžných vlnách. Cena letenky není levná, ale přináší jeden z nejsilnějších zážitků dovolené na Maledivách.

Mapa - Finolhu *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Finolhu *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Finolhu *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recenze hotelu Finolhu *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Ing. Kateřina Mackovičová
Finolhu
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.