Finolhu *****

Svěží styl i atmosféra zasazené v dokonalém prostředí.

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Finolhu

Pro hotel Finolhu není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Finolhu.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Finolhu *****

Hodnocení 9.8 Hodnotí 4 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, Baa atoll | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Ideální útočiště pro zamilované páry Pro rodiny a skupiny přátel toužící po nezapomenutelném dobrodružství Nadčasový a stylový design
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Finolhu ***** Maledivy

Finolhu je zcela nový a jedinečný resort s nadčasovým a stylovým designem, nacházející se na atolu Baa (zapsán na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO). Noblesní hotel Finolhu s nedotčenou lagunou a okouzlujícím šarmem je ideálním útočištěm pro zamilované páry, rodiny milující zábavu i skupiny přátel toužící po nezapomenutelném dobrodružství. Finolhu leží pouhých 30 minut jízdy (motorovým člunem) od bratrského resortu Amilla Fushi.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach Villa (205 m²)

Beach Villa (205 m²)

Beach Villas jsou schované v bohaté tropické zahradě. Disponují prostornou venkovní a jídelní terasou s lehátky a vlastním přístupem na pláž k tyrkysové laguně hotelu Finolhu...

Lagoon Villa (145 m²)

Lagoon Villa (145 m²)

Vodní vilky stojící na kůlech nad lagunou s přímým přístupem do oceánu a bohémským výhledem na dechberoucí tyrkysové laguny...

Private Pool Villa (205 m²)

Private Pool Villa (205 m²)

Beach Pool Villas jsou schované v bohaté tropické zahradě a navíc mají soukromý sladkovodní bazén...

Gastronomie a hotelové restaurace

Prozkoumejte všech šest gastronomicky kontrastních restaurací a barů, které zdobí tento nový hotel. Vychutnejte si stolování pod širým nebem s překrásným výhledem na tyrkysovou lagunu oceánu. Využijte celodenních služeb (24/7) Graze & Grove Staying In a nechte si přinést vybrané jídlo i pití rovnou do Vaší vilky. Finolhu také nabízí speciální prostor na ostrově s kapacitou do 300 osob pro oslavení výročí či svatební a narozeninové oslavy.

Baa Baa Beach Club

Restaurace s neustálým přísunem čerstvých potravin leží v samém srdci resortu a nabízí skutečné gastronomické zážitky ve dne i v noci - každý večer je program plný zábavných a zajímavých her. Baa Baa Beach Club s kapacitou do 141 osob (125 uvnitř; 16 venku) má otevřeno denně od 07:30 do 11:00 pro snídaně, od 12:30 do 15:30 pro obědy a od 19:30 do 22:30 pro večeře. Servis u pláže a bazénu je k dispozici od 10:00 do 19:00 a bar ve vrchním patře má otevřeno od 16:00 až do 01:00 hod.

Kanusan

Asijská restaurace stojící na kůlech nad lagunou s otevřenou kuchyní uprostřed, která je středem pozornosti a klade důraz na svého asijského ducha. Restaurace nabízí pouze večeře. Kanusan s kapacitou do 88 osob má otevřeno denně od 19:30 do 22:30 hod.

Fish & Crab Shack

Restaurace stojí na klidném místě resortu a menu je plné čerstvých mořských plodů a zeleniny včetně zdravých salátů. Nabízejí se zde také inovativní koktejly a pečlivě vybrané růžové víno k pokrmům. Fish & Crab Shack s kapacitou do 40 osob má otevřeno denně od 12:30 do 17:00 hod pouze pro obědy.

Baahaa Grill

Rodinný Grill inspirovaný severní Afrikou. Usadit se zde můžete pouze k večeři. Baahaa Grill s kapacitou do 46 osob má otevřeno denně od 19:30 do 22:30 hod.

Milk Bar

Milk Bar s kapacitou do 18 osob (8 uvnitř; 10 venku) má otevřeno denně od 09:00 do 21:00 hod.

 

Nabídku jednotlivých restaurací naleznete ZDE.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Finolhu

Resort Finolhu nabízí 6 různých kategorií ubytování ve 125 vilách přímo u pláže či na laguně. Je jen na Vás, jestli si vyberete vilu s bazénem anebo bez. Vyznačují se skromnou bílou výzdobou, skvělým osvětlením, dřevěnou podlahou a soukromými terasami s lehátky.

Všechny vily jsou vybaveny: postelí o velikosti king, plně zásobeným minibarem s lednicí pro víno, klimatizací a stropním ventilátorem, IDD telefonem, satelitní 40' LCD TV a zvukovým systémem Marshall, vysokorychlostním internetovým připojením Wi-Fi (zcela zdarma), osobním trezorem, luxusní koupelnou s dešťovou sprchou, toaletou, dvěma umyvadly, fénem, ručníky a přezůvkami.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach Villa (205 m²)

Beach Villa (205 m²) fotoBeach Villa (205 m²)

Beach Villas jsou schované v bohaté tropické zahradě. Disponují prostornou venkovní a jídelní terasou s lehátky a vlastním přístupem na pláž k tyrkysové laguně hotelu Finolhu. Užijte si unikátní detaily provedení nábytku, vlastní minibar s vínem, Marshall reproduktory v každé místnosti, 40' LCD TV, samostatnou koupelnu s vanou a vnitřní i venkovní sprchou. Resort nabízí celkem 16 Beach Villas.

Lagoon Villa (145 m²)

Lagoon Villa (145 m²)

Vodní vilky stojící na kůlech nad lagunou s přímým přístupem do oceánu a bohémským výhledem na dechberoucí tyrkysové laguny. Mají unikátní design všech místností a nábytku, například křišťálový lustr či pletená retro křesla. Užijte si vlastní velkou terasu s lehátky a venkovní sprchou, minibar s vínem, Marshall reproduktory v každé místnosti, 40' LCD TV, samostatnou koupelnu s vanou, sprchou a krásným výhledem na oceán. Resort nabízí celkem 41 Lagoon Villas.

Private Pool Villa (205 m²)

Private Pool Villa (205 m²) fotoPrivate Pool Villa (205 m²)

Beach Pool Villas jsou schované v bohaté tropické zahradě a navíc mají soukromý sladkovodní bazén. Disponují prostornou venkovní a jídelní terasou s lehátky a vlastním přístupem na pláž k tyrkysové laguně hotelu Finolhu. Užijte si unikátní detaily provedení nábytku, vlastní minibar s vínem, Marshall reproduktory v každé místnosti, 40' LCD TV, samostatnou koupelnu s vanou a vnitřní i venkovní sprchou. Resort nabízí celkem 16 Beach Pool Villas.

Ocean Pool Villa (180 m²)

Ocean Pool Villa (180 m²) fotoOcean Pool Villa (180 m²)

Ocean Pool Villas jsou inspirovány zářivými barvami francouzské riviéry. Nabízejí přímý vstup do oceánu a mají soukromý sladkovodní bazén dlouhý 6 metrů. Disponují unikátním designem všech místností a nábytkem s luxusními houpacími židlemi. Užijte si vlastní velkou terasu s válendou, lehátky a venkovní sprchou, minibar s vínem, Marshall reproduktory v každé místnosti, 40' LCD TV, samostatnou koupelnu s vanou, sprchou a krásným výhledem na oceán. Resort nabízí celkem 41 Ocean Pool Villas.

Two Bedroom Ocean Lagoon Pool Villa (460 m²)

Two Bedroom Ocean Lagoon Pool Villa (460 m²) fotoTwo Bedroom Ocean Lagoon Pool Villa (460 m²)

Ocean Lagoon Pool Villas se dvěma ložnicemi (typu master) a elegantním čistě bílým designem jsou ideální pro větší rodiny anebo skupiny přátel, které cestují společně. Vily jsou vybavené soukromým sladkovodním bazénem s délkou 8 metrů, který se nachází uprostřed venkovní terasy s lehátky a sprchou. Užijte si vnitřní jídelnu s obývacím prostorem, vlastní minibar s vínem, Marshall reproduktory v každé místnosti, 40' LCD TV, samostatnou koupelnu s vanou a vnitřní i venkovní sprchou. Resort nabízí celkem 9 Two Bedroom Ocean Lagoon Pool Villas.

Two Bedroom Private Pool Villa (530 m²)

Two Bedroom Private Pool Villa (530 m²) fotoTwo Bedroom Private Pool Villa (530 m²)

Prostorné Beach Pool Villas se dvěma ložnicemi (typu master ) a elegantním čistě bílým designem jsou ideální pro milovníky pláže, větší rodiny anebo skupiny přátel. Disponují vlastní zahradou a soukromým sladkovodním bazénem s délkou 10 metrů. Kochejte se nezapomenutelným výhledem na nádherný západ slunce. Užijte si rozsáhlou vnitřní jídelnu s obývacím prostorem, vlastní minibar s vínem, Marshall reproduktory v každé místnosti, 40' LCD TV, samostatnou koupelnu s vanou a vnitřní i venkovní sprchou. Resort nabízí celkem 2 Two Bedroom Beach Pool Villas.

Rock star Two Bedroom Ocean Pool Villa /*

Beach Bubble

Beach Bubble fotoBeach Bubble

Společnost The Small Maldives Island jako první na Maledivách představuje retro-módní resort plný bublin. Tento jedinečný ubytovací koncept v podobě luxusních bublinových stanů je v provozu od září 2018 a vznikl na základě současného trendu, takzvaného glampingu, který je moderní obdobou klasického kempingu. Bydlení v ,,plážových bublinách’’ resortu Finolhu je první svého druhu v celém souostroví. Nachází na odlehlém kousku písčiny, nedaleko restaurace Fish & Crab Shack , v obklopení vod Indického oceánu. Speciálně navržené průhledné nafukovací bubliny skýtají inspirativní prostředí a umožňují hostům vychutnat si přírodu z největší možné blízkosti, v přepychu a pohodlí. Uprostřed 1.5km dlouhé písčiny Finolhu, v naprostém soukromí a dostatečně daleko od oblíbeného plážového baru 1 OAK se nachází osamělé místečko s dokonale romantickou bublinovou pláží (v originálu ,,Beach Bubble’’). Můžete si zde rezervovat pouze jednu exkluzivní noc pod hvězdami, včetně delikátního oběda v restauraci Fish & Crab Shack. Odpolední procházka po pláži při západu slunce a intimní prostředí bublinového ráje vás naladí na večerní plážové BBQ s ostrovní atmosférou. Potom už budete jen vy a nekonečná obloha plná hvězd. Čeká vás nezapomenutelná noc i ráno. Při probouzení se kochejte východem slunce a vychutnejte si snídani na břehu oceánu. Při konstrukci bublinových stanů byly použity super silné, high-tech polyesterové tkaniny, které zajišťují absolutní vodotěsnost, ochranu proti UV záření a regulaci teploty. Nic vám tedy nebude bránit v klidné relaxaci, pohlcení přírodou. Takzvaná ,,Bubble’’ je exkluzivní, celosvětově patentovaná technologie od Precontraint Serge Ferrari® a představuje pokrok z hlediska odolnosti, stability a nízké hmotnosti, eliminuje deformaci v důsledku zatížení a nabízí delší životnost. Interiéry jsou vybaveny na zakázku vyřezaným nábytkem a dřevěnou podlahou. Kromě toho je zde i oddělená bublinová koupelna s toaletou a sprchou. Exkluzivní zážitek ,,Dream Eclipse’’ v resortu Finolhu: Cena: 720$/noc/pár - Zahrnuje jednu noc v plážové bublině Beach Bubble v dově od západu slunce do východu slunce, od 19.00 do 9.00. Večeři - privátní BBQ na pláži a snídani v soukromí, na břehu oceánu.

Online cena a slevy Finolhu *****

Nejnižší cena od 15 331 Kč / osoba, noc, snídaně + náp. balíček v Beach Villa
v termínu od 11.05.2019 do 30.09.2019

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Výhody pro novomanžele od 11.01.2019: šumivé víno, romantická večeře, romantická koupel, dort. Min. délka pobytu 4 noci. Svatební cesta musí být 6 měsíců od svatby. Nutné předložit oddací list,

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle kalkulace
Zpáteční transfer hydroplánem, rychlolodí nebo místní linkou z letiště přímo do hotelu
Na Maledivách česky mluvící delegát
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří na 7 stran
"Průvodce Maledivy" kniha z edice Lonely Planet v češtině
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Kapacita jednoložnicových vil je 3 dospělí nebo 2 dospělí a jedno dítě. Kapacita 2ložnicových vil je 6 dospělých nebo 2 dospělí a 4 děti. 

Kapacity od 11.01.2019: BV, LV, PPV, OPV max. 3 AD, nebo 2 AD + 2 CH, Two Bedroom kategorie max. 6 AD, nebo 2 AD + 4 CH.

 

Děti 2-11,99 let ubytované s rodiči mají zdarma ubytování a stejnou stravu jako rodiče. Dětí do 2 let mají zdarma ubytování i stravu (s rodiči, Resort Restaurant).

Od 11.01.2019  první dítě (2-11,99 let) strava stejná jako rodiče, platí green tax dle ceníku. Druhé dítě v jednoložnicové vile a třetí a čtvrté dítě ve dvouložnicové vile stejná strava jako rodiče, ubytování dle ceníku. 

Dětská postýlka a přistýlka v jednoložnicové vile na vyžádání.

Děti 0-1,99 let ubytování a strava z Kids Menu zdarma.

 

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Snídaně: Baa Baa Main dining area, od 27.12.2018 v ceně i nápojový balíček.

Polopenze: Snídaně a večeře v Baa Baa Main Diner, od 27.12.2018 v ceně i nápojový balíček.

Plná penze: Snídaně, obědy a večeře v Baa Baa Main Diner, od 27.12.2018 v ceně i nápojový balíček.

Klienti s HB, FB mají nárok na 1 jídlo zdarma v každé specializované restaurací, další jídla se platí  (50% sleva), od 11.01.2019 dospělí s FB obdrží kredit 50 USD na obědy a dospělí s FB&HB 50 USD na večeře, děti kredit 25 USD.

Early check-in, late check-out - nutno zaplatit celou další noc.

Shuttle Amila - Finolhu za 31 USD / osobu, děti do 11,99 let zdarma. (Platí do 26.12.2018).

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Finolhu *****

Naše foto hotelu Finolhu *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Finolhu

Prozkoumejte všech šest gastronomicky kontrastních restaurací a barů, které zdobí tento nový hotel. Vychutnejte si stolování pod širým nebem s překrásným výhledem na tyrkysovou lagunu oceánu. Využijte celodenních služeb (24/7) Graze & Grove Staying In a nechte si přinést vybrané jídlo i pití rovnou do Vaší vilky. Finolhu také nabízí speciální prostor na ostrově s kapacitou do 300 osob pro oslavení výročí či svatební a narozeninové oslavy.

Baa Baa Beach Club

Restaurace s neustálým přísunem čerstvých potravin leží v samém srdci resortu a nabízí skutečné gastronomické zážitky ve dne i v noci - každý večer je program plný zábavných a zajímavých her. Baa Baa Beach Club s kapacitou do 141 osob (125 uvnitř; 16 venku) má otevřeno denně od 07:30 do 11:00 pro snídaně, od 12:30 do 15:30 pro obědy a od 19:30 do 22:30 pro večeře. Servis u pláže a bazénu je k dispozici od 10:00 do 19:00 a bar ve vrchním patře má otevřeno od 16:00 až do 01:00 hod.

Kanusan

Asijská restaurace stojící na kůlech nad lagunou s otevřenou kuchyní uprostřed, která je středem pozornosti a klade důraz na svého asijského ducha. Restaurace nabízí pouze večeře. Kanusan s kapacitou do 88 osob má otevřeno denně od 19:30 do 22:30 hod.

Fish & Crab Shack

Restaurace stojí na klidném místě resortu a menu je plné čerstvých mořských plodů a zeleniny včetně zdravých salátů. Nabízejí se zde také inovativní koktejly a pečlivě vybrané růžové víno k pokrmům. Fish & Crab Shack s kapacitou do 40 osob má otevřeno denně od 12:30 do 17:00 hod pouze pro obědy.

Baahaa Grill

Rodinný Grill inspirovaný severní Afrikou. Usadit se zde můžete pouze k večeři. Baahaa Grill s kapacitou do 46 osob má otevřeno denně od 19:30 do 22:30 hod.

Milk Bar

Milk Bar s kapacitou do 18 osob (8 uvnitř; 10 venku) má otevřeno denně od 09:00 do 21:00 hod.

 

Nabídku jednotlivých restaurací naleznete ZDE.

All Inclusive

Od 11.01.2019 do 10.01.2020 je nabízen také nápojový balíček, který lze kombinovat s polopenzí a plnou penzí:

Nápojový balíček zahrnuje:

 • Vybraná vína, alkoholické i nealkoholické koktejly, piva, alkoholické a nealkoholické nápoje z vymezené nabídky "standard selection".
 • 25 % slevu na prémiové nápoje z nabídky „premium beverage menu“
 • Všechny nápoje musí být zkonzumované na místě a nesmí se nosit do vily

Polopenze s nápojovým balíčkem „Beverage Package“ zahrnuje:

 • Snídani a večeři v restauraci Baa Baa Beach Diner.
 • Vztahuje se na jídlo a nápoje z balíčku „Beverage Package“, všechny nezahrnuté nápoje jsou zpoplatněny.

Plná penze s nápojovým balíčkem „Beverage Package“ zahrnuje:

 • Snídani, oběd a večeři v restauraci Baa Baa Beach Diner.
 • Vztahuje se na jídlo a nápoje z balíčku „Beverage Package“, všechny nezahrnuté nápoje jsou zpoplatněny.

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře DELUXEA mohou během pobytu na Maledivách využívat služby českých nebo slovenských delegátů -paní Pavla Wolfová, pan Šimon Mihalčin nebo paní Jana Rodovská. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na naše delegáty získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste je mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vás delegát opět doprovodí po transferu z hotelu k odbavení před odletem z Malediv. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře HEWL. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání v příletové hale v českém/slovenském jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
 • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
 • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
 • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině/slovenštině po telefonu
 • Asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Finolhu *****

Máte-li chuť na trochu vzrušení a dobrodružství Indického oceánu, budete nadšeni řadou aktivit, které hotel Finolhu nabízí. Ať už toužíte po uklidňující jízdě na kánoích s nádherným výhledem na atol Baa přímo z moře, anebo raději chcete cítit adrenalin a pokořit nové limity na prkně při windsurfingu, rozsáhlá laguna resortu Vám je připravena nabídnout všechny druhy exotických aktivit a nezapomenutelných zážitků.

Děti v hotelu Finolhu *****

V těsné blízkosti restaurace Baa Baa Beach Club se nachází dětský klub Oceaneers Club, který je ideálním místem ať už pro ty nejmenší děti, tak pro dospívající mládež. Umožňuje rodičům si na chvíli odpočinout a zkusit např. adrenalinové aktivity. Klub má speciálně vytvořený zábavný program pro všechny věkové kategorie. V nabídce jsou různé druhy sportů (např. potápění se a poznávání mořského světa) a her, kurzy vaření a místního řemesla aj. Na Finolhu se „Oceaneers“ děti nudit rozhodně nebudou! Otevřeno je zde denně od 09:00 do 22:00 hod.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Výhody pro novomanžele od 11.01.2019: šumivé víno, romantická večeře, romantická koupel, dort. Min. délka pobytu 4 noci. Svatební cesta musí být 6 měsíců od svatby. Nutné předložit oddací list,

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotelu Finolhu

K hotelu Finolhu se dostanete pomocí hydroplánu za pouhých 30 minut z mezinárodního letiště Male anebo čtvrthodinovým letem na ostrůvek Dharavandhoo v atolu Baa, po kterém následuje 20 minutová jízda motorovým člunem přímo do resortu.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánem na ostrovní resort na Maledivách je jedinečný zážitek. Hydroplány jsou malá letadla, která přistávají a vzlétají z vodní hladiny a na Maledivách jsou zcela běžným dopravním prostředkem. Létají pouze za denního světla a v nižší výšce než standardní letadla. Můžete si užívat nezapomenutelné výhledy na tyrkysovou vodní hladinu a zelené ostrovy olemované bílými písečnými plážemi nejrůznějších tvarů pod Vámi. Za letu můžete fotit i natáčet.

Nevšední zážitek začíná již na letištním terminálu, kdy u pontonů parkuje několik desítek letadel. Na odlet čekáte v salonku s výhledy na vzlétající i přistávající letadla. Když je Vaše letadlo připraveno ke startu, personál Vás osobně doprovodí a pomůže Vám nastoupit. Nabízí prostor pro max. 15 osob a nutno říci, že prostoru zde není nazbyt.

Po krátké instruktáži již slyšíte startující motory a díky plynulému zrychlení se pomalu začínáte opírat o sedadlo. Při vzletu si můžete prohlédnout přistávací plochu mezinárodního letiště, hlavní město Malé a dále už jen stovky přímo katalogových ostrůvků, nejluxusnějších resortů, plujících jachet i opuštěných tyrkysových lagun.

Po dobu letu můžete také sledovat dění v pilotní kabině, která je oddělená pouze neuzavřenou přepážkou. Posádku tvoří standardně 2 piloti a 1 asistent, který pomáhá při nástupu a po přistání kotví letadlo lanem k pontonu.

Přistání je pohodové, díky odporu vody je krátké a díky způsobu ovládání pozvolné. Po přistání letadlo pomalu doplave k hotelovému molu, kde Vás personál přivítá v ráji, nebo k pontonu, na který si pro Vás přijede člun. Hydroplány mohou létat pouze za denního světla a při běžných vlnách. Cena letenky není levná, ale přináší jeden z nejsilnějších zážitků dovolené na Maledivách.

Mapa - Finolhu *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Finolhu *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Finolhu *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2016
Ing. Jana Höferová (Tóthová)
Ing. Jana Höferová (Tóthová) 724 730 012

Recenze hotelu Finolhu *****

Pláž
9.8
Ubytování
10
Strava
9.5
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.8
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.8
4 hodnocení
Pláž
9.7
Ubytování
10
Strava
9.3
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.7
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.8
3 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
10
1 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
9.3
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Presov
Datum pobytu:
10. 03. - 21. 03. 2018
vsetko top aj na ostrove aj deluxea je top dufam ze im to vydrzi-dakujeme
minibar na izbe si musite hradit narusi to vase pohodlie lebo v bare na plazi mate vsetko ale niekdy nemate chut chodit do baru len koli tomu

Ohlasy klientů DELUXEA

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Ing. Ondřej Světlík
Finolhu
„Procestoval jsem svět. Rád Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.