Finolhu *****

Svěží styl i atmosféra zasazené v dokonalém prostředí.

Finolhu
Maledivy, Baa atoll

Finolhu ***** Maledivy

Finolhu je zcela nový a jedinečný resort s nadčasovým a stylovým designem, nacházející se na atolu Baa (zapsán na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO). Noblesní hotel Finolhu s nedotčenou lagunou a okouzlujícím šarmem je ideálním útočištěm pro zamilované páry, rodiny milující zábavu i skupiny přátel toužící po nezapomenutelném dobrodružství. Finolhu leží pouhých 30 minut jízdy (motorovým člunem) od bratrského resortu Amilla Fushi.

Lokalita: Maledivy, Baa atollMapa

 

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2017, Mgr. Zuzana Zjavková, 915 647 333,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Finolhu

Resort Finolhu nabízí 6 různých kategorií ubytování ve 125 vilách přímo u pláže či na laguně. Je jen na Vás, jestli si vyberete vilu s bazénem anebo bez. Vyznačují se skromnou bílou výzdobou, skvělým osvětlením, dřevěnou podlahou a soukromými terasami s lehátky.

Všechny vily jsou vybaveny: postelí o velikosti king, plně zásobeným minibarem s lednicí pro víno, klimatizací a stropním ventilátorem, IDD telefonem, satelitní 40' LCD TV a zvukovým systémem Marshall, vysokorychlostním internetovým připojením Wi-Fi (zcela zdarma), osobním trezorem, luxusní koupelnou s dešťovou sprchou, toaletou, dvěma umyvadly, fénem, ručníky a přezůvkami.

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Lagoon Villa (145 m²)

Lagoon Villa (145 m²)

Vodní vilky stojící na kůlech nad lagunou s přímým přístupem do oceánu a bohémským výhledem na dechberoucí tyrkysové laguny. Mají unikátní design všech místností a nábytku, například křišťálový lustr či pletená retro křesla. Užijte si vlastní velkou terasu s lehátky a venkovní sprchou, minibar s vínem, Marshall reproduktory v každé místnosti, 40' LCD TV, samostatnou koupelnu s vanou, sprchou a krásným výhledem na oceán. Resort nabízí celkem 41 Lagoon Villas.

Ocean Pool Villa (180 m²)

Ocean Pool Villas jsou inspirovány zářivými barvami francouzské riviéry. Nabízejí přímý vstup do oceánu a mají soukromý sladkovodní bazén dlouhý 6 metrů. Disponují unikátním designem všech místností a nábytkem s luxusními houpacími židlemi. Užijte si vlastní velkou terasu s válendou, lehátky a venkovní sprchou, minibar s vínem, Marshall reproduktory v každé místnosti, 40' LCD TV, samostatnou koupelnu s vanou, sprchou a krásným výhledem na oceán. Resort nabízí celkem 41 Ocean Pool Villas.

Ocean Pool Villa (180 m²) Ocean Pool Villa (180 m²)

Beach Villa (205 m²)

Beach Villas jsou schované v bohaté tropické zahradě. Disponují prostornou venkovní a jídelní terasou s lehátky a vlastním přístupem na pláž k tyrkysové laguně hotelu Finolhu. Užijte si unikátní detaily provedení nábytku, vlastní minibar s vínem, Marshall reproduktory v každé místnosti, 40' LCD TV, samostatnou koupelnu s vanou a vnitřní i venkovní sprchou. Resort nabízí celkem 16 Beach Villas.

Beach Villa (205 m²) Beach Villa (205 m²)

Beach Pool Villa (205 m²)

Beach Pool Villas jsou schované v bohaté tropické zahradě a navíc mají soukromý sladkovodní bazén. Disponují prostornou venkovní a jídelní terasou s lehátky a vlastním přístupem na pláž k tyrkysové laguně hotelu Finolhu. Užijte si unikátní detaily provedení nábytku, vlastní minibar s vínem, Marshall reproduktory v každé místnosti, 40' LCD TV, samostatnou koupelnu s vanou a vnitřní i venkovní sprchou. Resort nabízí celkem 16 Beach Pool Villas.

Beach Pool Villa (205 m²) Beach Pool Villa (205 m²)

Two Bedroom Ocean Lagoon Pool Villa (460 m²)

Ocean Lagoon Pool Villas se dvěma ložnicemi (typu master) a elegantním čistě bílým designem jsou ideální pro větší rodiny anebo skupiny přátel, které cestují společně. Vily jsou vybavené soukromým sladkovodním bazénem s délkou 8 metrů, který se nachází uprostřed venkovní terasy s lehátky a sprchou. Užijte si vnitřní jídelnu s obývacím prostorem, vlastní minibar s vínem, Marshall reproduktory v každé místnosti, 40' LCD TV, samostatnou koupelnu s vanou a vnitřní i venkovní sprchou. Resort nabízí celkem 9 Two Bedroom Ocean Lagoon Pool Villas.

Two Bedroom Ocean Lagoon Pool Villa (460 m²) Two Bedroom Ocean Lagoon Pool Villa (460 m²)

Two Bedroom Beach Pool Villa (530 m²)

Prostorné Beach Pool Villas se dvěma ložnicemi (typu master ) a elegantním čistě bílým designem jsou ideální pro milovníky pláže, větší rodiny anebo skupiny přátel. Disponují vlastní zahradou a soukromým sladkovodním bazénem s délkou 10 metrů. Kochejte se nezapomenutelným výhledem na nádherný západ slunce. Užijte si rozsáhlou vnitřní jídelnu s obývacím prostorem, vlastní minibar s vínem, Marshall reproduktory v každé místnosti, 40' LCD TV, samostatnou koupelnu s vanou a vnitřní i venkovní sprchou. Resort nabízí celkem 2 Two Bedroom Beach Pool Villas.

Two Bedroom Beach Pool Villa (530 m²) Two Bedroom Beach Pool Villa (530 m²)

Rock star Two Bedroom Ocean Pool Villa /*

Online cena a slevy Finolhu *****

Nejnižší cena od 11 543 Kč / osoba, noc, snídaně + náp. balíček v Lagoon Villa
v termínu od 11.05.2018 do 30.09.2018

Online kalkulace ceny Finolhu *****

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Výhody pro novomanžele: láhev sektu, romantická večeře, lekce přípravy koktejlů, romantická koupel, dort, sunset cruise. Min. délka pobytu 4-7 nocí. Svatební cesta musí být 6 měsíců od svatby. 

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
- Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
- Ubytování na vybraný počet nocí
- Stravování dle kalkulace
- Zpáteční transfer hydroplánem, rychlolodí nebo místní linkou z letiště přímo do hotelu
- Na Maledivách česky mluvící delegát
- Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří na 7 stran
- "Průvodce Maledivy" kniha z edice Lonely Planet v češtině
- SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Kapacita jednoložnicových vil je 3 dospělí nebo 2 dospělí a jedno dítě. Kapacita 2ložniových vil je 6 dospělých nebo 2 dospělí a 4 děti. 

Děti 2-11,99 let ubytované s rodiči mají zdarma ubytování a stejnou stravu jako rodiče. Dětí do 2 let mají zdarma ubytování i stravu (s rodiči, Resort Restaurant).

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Snídaně: Baa Baa Main dining area

Polopenze: Snídaně a večeře formou švédských stolů v Baa Baa (jsou-li švédské stoly) nebo 3 chody a la carte; od 20.12. zahrnuje také nápojový balíček.

Plná penze: Snídaně, obědy (šv. stély nebo 2 chody) a večeře (švédské stoly nebo 3 chody) v Baa Baa, od 20.12. zahrnuje také nápojový balíček.

Klienti s HB, FB mají nárok na 1 jídlo zdarma v každé specializované restaurací, další jídla se platí  (50% sleva).

/** Nápojový balíček si mohou objednat osoby starší 18 let. Je možné jej objednat k ubytování se snídaní, k ubytování s polopenzí i s plnou penzí. Cenu je tedy nutné přípočítat ke zvolené stravě. Zahrnuje neomezeně vybrané nápoje (koktejly, tvrdý alkohol, víno a nealko) uvedené ve speciálním menu + slevu na další nápoje ve výši 25%. Platí ve vybraných barech, neplatí po uzavření barů, pro minibar na pokoji a donášku do vily. 

Early check-in, late check-out - nutno zaplatit celou další noc.

VIP Service a Lounge na letišti v Praze

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Finolhu *****

Naše foto hotelu Finolhu *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Finolhu

Prozkoumejte všech šest gastronomicky kontrastních restaurací a barů, které zdobí tento nový hotel. Vychutnejte si stolování pod širým nebem s překrásným výhledem na tyrkysovou lagunu oceánu. Využijte celodenních služeb (24/7) Graze & Grove Staying In a nechte si přinést vybrané jídlo i pití rovnou do Vaší vilky. Finolhu také nabízí speciální prostor na ostrově s kapacitou do 300 osob pro oslavení výročí či svatební a narozeninové oslavy.

Baa Baa Beach Club

Restaurace s neustálým přísunem čerstvých potravin leží v samém srdci resortu a nabízí skutečné gastronomické zážitky ve dne i v noci - každý večer je program plný zábavných a zajímavých her. Baa Baa Beach Club s kapacitou do 141 osob (125 uvnitř; 16 venku) má otevřeno denně od 07:30 do 11:00 pro snídaně, od 12:30 do 15:30 pro obědy a od 19:30 do 22:30 pro večeře. Servis u pláže a bazénu je k dispozici od 10:00 do 19:00 a bar ve vrchním patře má otevřeno od 16:00 až do 01:00 hod.

Kanusan

Asijská restaurace stojící na kůlech nad lagunou s otevřenou kuchyní uprostřed, která je středem pozornosti a klade důraz na svého asijského ducha. Restaurace nabízí pouze večeře. Kanusan s kapacitou do 88 osob má otevřeno denně od 19:30 do 22:30 hod.

Fish & Crab Shack

Restaurace stojí na klidném místě resortu a menu je plné čerstvých mořských plodů a zeleniny včetně zdravých salátů. Nabízejí se zde také inovativní koktejly a pečlivě vybrané růžové víno k pokrmům. Fish & Crab Shack s kapacitou do 40 osob má otevřeno denně od 12:30 do 17:00 hod pouze pro obědy.

Baahaa Grill

Rodinný Grill inspirovaný severní Afrikou. Usadit se zde můžete pouze k večeři. Baahaa Grill s kapacitou do 46 osob má otevřeno denně od 19:30 do 22:30 hod.

Milk Bar

Milk Bar s kapacitou do 18 osob (8 uvnitř; 10 venku) má otevřeno denně od 09:00 do 21:00 hod.

All Inclusive

 

Hotel Finolhu v balíčku "all inclusive Diamond Plus" zahrnuje:

 • Snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu v hlavní restauraci Baa Baa Main Diner
 • 1x za pobyt jsou k dispozici obědy či veřeče ve 3 různých specializovaných restauracích (restaurace Baa Baa Beach Diner, Kanusan, Baa Haa)
 • Výběr alko a nealko nápojů 
  • 1x za pobyt 30 minut SPA
  10% sleva na vodní sporty a SPA procedury
 • 20% sleva na placené výlety
 • Dětský klub "The Oceaneers Club" pro děti od 4 do 11 let (sportovní aktivity, hry, kurzy vaření, řemesla a aktivity), otevřeno od 9:00 do 22:00 hod
 • Za příplatek je k dispozici hlídání dětí
 • Široká nabídka bezplatných nemotorizovaných vodních sportů včetně kajaku, windsurfingu a "paddle board"

Balíček platí od 15.6.2017 do 26.12.2018

Sport a wellness hotelu Finolhu *****

Máte-li chuť na trochu vzrušení a dobrodružství Indického oceánu, budete nadšeni řadou aktivit, které hotel Finolhu nabízí. Ať už toužíte po uklidňující jízdě na kánoích s nádherným výhledem na atol Baa přímo z moře, anebo raději chcete cítit adrenalin a pokořit nové limity na prkně při windsurfingu, rozsáhlá laguna resortu Vám je připravena nabídnout všechny druhy exotických aktivit a nezapomenutelných zážitků.

Děti v hotelu Finolhu *****

V těsné blízkosti restaurace Baa Baa Beach Club se nachází dětský klub Oceaneers Club, který je ideálním místem ať už pro ty nejmenší děti, tak pro dospívající mládež. Umožňuje rodičům si na chvíli odpočinout a zkusit např. adrenalinové aktivity. Klub má speciálně vytvořený zábavný program pro všechny věkové kategorie. V nabídce jsou různé druhy sportů (např. potápění se a poznávání mořského světa) a her, kurzy vaření a místního řemesla aj. Na Finolhu se „Oceaneers“ děti nudit rozhodně nebudou! Otevřeno je zde denně od 09:00 do 22:00 hod.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Výhody pro novomanžele: láhev sektu, romantická večeře, lekce přípravy koktejlů, romantická koupel, dort, sunset cruise. Min. délka pobytu 4-7 nocí. Svatební cesta musí být 6 měsíců od svatby. 

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotelu Finolhu

K hotelu Finolhu se dostanete pomocí hydroplánu za pouhých 30 minut z mezinárodního letiště Male anebo čtvrthodinovým letem na ostrůvek Dharavandhoo v atolu Baa, po kterém následuje 20 minutová jízda motorovým člunem přímo do resortu.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánem na ostrovní resort na Maledivách je jedinečný zážitek. Hydroplány jsou malá letadla, která přistávají a vzlétají z vodní hladiny a na Maledivách jsou zcela běžným dopravním prostředkem. Létají pouze za denního světla a v nižší výšce než standardní letadla. Můžete si užívat nezapomenutelné výhledy na tyrkysovou vodní hladinu a zelené ostrovy olemované bílými písečnými plážemi nejrůznějších tvarů pod Vámi. Za letu můžete fotit i natáčet.

Nevšední zážitek začíná již na letištním terminálu, kdy u pontonů parkuje několik desítek letadel. Na odlet čekáte v salonku s výhledy na vzlétající i přistávající letadla. Když je Vaše letadlo připraveno ke startu, personál Vás osobně doprovodí a pomůže Vám nastoupit. Nabízí prostor pro max. 15 osob a nutno říci, že prostoru zde není nazbyt.

Po krátké instruktáži již slyšíte startující motory a díky plynulému zrychlení se pomalu začínáte opírat o sedadlo. Při vzletu si můžete prohlédnout přistávací plochu mezinárodního letiště, hlavní město Malé a dále už jen stovky přímo katalogových ostrůvků, nejluxusnějších resortů, plujících jachet i opuštěných tyrkysových lagun.

Po dobu letu můžete také sledovat dění v pilotní kabině, která je oddělená pouze neuzavřenou přepážkou. Posádku tvoří standardně 2 piloti a 1 asistent, který pomáhá při nástupu a po přistání kotví letadlo lanem k pontonu.

Přistání je pohodové, díky odporu vody je krátké a díky způsobu ovládání pozvolné. Po přistání letadlo pomalu doplave k hotelovému molu, kde Vás personál přivítá v ráji, nebo k pontonu, na který si pro Vás přijede člun. Hydroplány mohou létat pouze za denního světla a při běžných vlnách. Cena letenky není levná, ale přináší jeden z nejsilnějších zážitků dovolené na Maledivách.

Mapa - Finolhu

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Finolhu *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Finolhu *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2017, Mgr. Zuzana Zjavková, 915 647 333,

Recenze hotelu Finolhu *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Finolhu *****

Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
10
2 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
10
1 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
10
1 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Finolhu

Pro hotel Finolhu není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Finolhu.

Typ pokoje
Strava

EUR
Cena zájezdu
Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Jana Höferová (Tóthová)
Finolhu
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.