Huvafen Fushi *****

Probouzející se říše divů

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Hotel Huvafen Fushi *****

Lokalita Maledivy, North Male atoll | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Okázalost a soukromí Podvodní wellness Špičkoví šéfkuchaři

Popis hotelu Huvafen Fushi ***** Maledivy

Huvafen Fushi je zasazen uvnitř vlastní laguny v oblasti North Male Atoll. Představuje naturalistickou říši divů, kde se ohromující prostředí neskrývá pouze nad hladinou, ale i pod ní. Podmořský svět je atrakcí, kvůli které se na ostrov sjíždějí cestovatelé z celého světa.

Poté co vás po příletu přivítá váš „Thakuru“ neboli maledivský průvodce, začíná váš smyslný únik na palubě luxusní rychlostní lodi, která vás za 30 minut přepraví z mezinárodního letiště přes Indický oceán do ráje.

Huvafen Fushi je báječný resort, skládající se ze 43 přírodních moderních bungalovů a pavilonů, každý s vlastním bazénem. Špičkovým zážitkem je návštěva jednoho z prvních podvodních Spa na světě.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa (125 m², celkem 8) čelí panensky se třpytící laguně. Mají přímý vstup na pláž a úžasnou terasu s lehátky a jídelním stolem...

Sunrise Ocean Pool Villa

Sunrise Ocean Pool Villa

Sunrise Ocean Pool Villa (130 m², celkem 12) vedou přímo do osvěžujících vod laguny. Nabízejí soukromou terasu s lehátky a panoramatickými výhledy...

Deluxe Beach Pool Villa

Deluxe Beach Pool Villa

Deluxe Beach Pool Villa (160 m², celkem 8) disponují větším prostorem pro obývací pokoj a terasu s lehátky a dvěma bazény...

Deluxe Sunset Ocean Pool Villa

Deluxe Sunset Ocean Pool Villa

Deluxe Sunset Ocean Pool Villa (160 m², celkem 12) vybízejí k nádherným pohledům přes nekonečné vody Indického oceánu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Lákavá kuchyně a skvělé prostředí vás zajisté přitáhnou do jedné z hotelových restaurací. Věřte, že nebudete vědět, do které zajít dříve.

Restaurace Celsius disponuje vnitřním i venkovním prostorem s pískovou podlahou, sahající až k laguně. Oplývá luxusní a zároveň komfortní atmosférou. Podávají se zde snídaně a večeře.

Salt je úžasná restaurace s venkovní terasou, která se vznáší nad lagunou. Dopřát si tu můžete třeba mořské plody.

Trendu syrové stravy podlehnete v restauraci Raw. Na lístku najdete pouze zdravé, čerstvé pokrmy a ovocné šťávy. Oddávat se tu můžete i nádherným výhledům na oceán a zapadající slunce za obzorem.

Pizzu upečenou v tradiční dřevěné peci a posezení pod listovím kokosových palem hledejte ve Fogliani´s.

Nepřekonatelný výběr vín ze starého i nového světa včetně vzácných ročníků a možnost soukromého zážitku z jídla u „kulatého stolu“ představuje Vinum, na cestě za lepším vinným poznáním provede jeho someliér.

Pohodovou atmosféru s ratanovými křesílky a barevnými polštáři přináší UMBar. Jedná se o to pravé místo, kde si dát koktejl u bazénu.

S možností Destination dining zažijete bezkonkurenční privátní pohoštění. Sami si můžete vybrat, zda chcete jíst v písku na pláži, pod hvězdnou oblohou, ve vašem bungalovu či na palubě luxusní lodě Symphony.

Kategorie a vybavení pokojů Huvafen Fushi

Moderní. Luxusní. Vizionářské. Takové jsou bungalovy a pavilony, které otevírají svou náruč cestovatelům z celého světa. Najdete tu příbytky přímo na pláži, i nad vodou. Toto ubytování předčí i vaše sny!

Všechny příbytky obsahují fén, kávovar na espresso, bar, luxusní koupelnové přípravky, IDD telefon a plazmovou televizi.

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa (125 m², celkem 8) čelí panensky se třpytící laguně. Mají přímý vstup na pláž a úžasnou terasu s lehátky a jídelním stolem. Bezpochyby si zamilujete i otevřenou koupelnu, jejímž stropem je samotné nebe. Najdete tu velkou vanu, bazén a sprchu. Každý bungalov ubytuje až tři dospělé nebo dva dospělé a jedno dítě do dvanácti let.

Beach Pool Villa
Beach Pool Villa

Sunrise Ocean Pool Villa

Sunrise Ocean Pool Villa (130 m², celkem 12) vedou přímo do osvěžujících vod laguny. Nabízejí soukromou terasu s lehátky a panoramatickými výhledy. Mají také bazén a volně stojící vanu s výhledem na oceán. Navíc tu najdete zvukový systém BOSE. Každý bungalov ubytuje až tři dospělé nebo dva dospělé a jedno dítě do dvanácti let.

Sunrise Ocean Pool Villa
Sunrise Ocean Pool Villa

Deluxe Beach Pool Villa

Deluxe Beach Pool Villa (160 m², celkem 8) disponují větším prostorem pro obývací pokoj a terasu s lehátky a dvěma bazény. Ve dne si tu užijete skvělou relaxaci pod vroucími slunečními paprsky, v noci zase zažijete majestátnost hvězdné oblohy. I z tohoto bungalovu se snadno dostanete na písčitou pláž. Každý bungalov ubytuje až tři dospělé nebo dva dospělé a jedno dítě do dvanácti let.

Deluxe Beach Pool Villa
Deluxe Beach Pool Villa

Deluxe Sunset Ocean Pool Villa

Deluxe Sunset Ocean Pool Villa (160 m², celkem 12) vybízejí k nádherným pohledům přes nekonečné vody Indického oceánu. Díky třem terasám na různých úrovních si užijete vlastní bazén, jídelní kout i místečko na opalování – to vše přímo nad vodou. Koupelna nabízí vanu s funkcí whirlpool a sprchu s efektem deště. Každý bungalov ubytuje až tři dospělé nebo dva dospělé a jedno dítě do dvanácti let.

Deluxe Sunset Ocean Pool Villa
Deluxe Sunset Ocean Pool Villa

Two Bedroom Ocean Pool Residence

Two Bedroom Ocean Pool Residences (330 m², celkem 2) jsou otočené čelem k západům slunce. Zaručují dokonalé soukromí a dostatek osobního prostoru, který si užijete v bazénu i ve vlastní knihovně. K dispozici tu budete mít dvě ložnice a 24 hodinovou pokojovou službu. Tyto pavilony ubytují až čtyři dospělé osoby a dvě děti.

Two Bedroom Ocean Pool Residence
Two Bedroom Ocean Pool Residence

Two Bedroom Beach Pool Residence

Two Bedroom Beach Pool Residence (800 m², celkem 1) je luxusní záležitostí, zabírající obrovský prostor. Má dvě patra, dvě ložnice, otevřenou koupelnu v přízemí, privátní bazén, obývací část a jídelnu, 24 hodinovou pokojovou službu, přímý vstup na pláž, terasu s lehátky, plazmovou televizi, zvukový systém a stanici pro iPod.

Two Bedroom Beach Pool Residence
Two Bedroom Beach Pool Residence

Three Bedroom Family Pool Residence

Three Bedroom Family Pool Residence (463 m², celkem 1) představuje luxusní rezidenci o dvou patrech, se třemi ložnicemi. Disponuje plně vybavenou kuchyní, obývacím pokojem a jídelnou. Relaxaci si užijete na terase s bazénem a lehátky. Je zde možné ubytovat až šest dospělých, či čtyři dospělé a dvě děti.

Three Bedroom Family Pool Residence
Three Bedroom Family Pool Residence

Pláž a moře

Pokud se těšíte na pláže pokryté jemným bílým pískem a úžasné odstíny modré, kterými se pyšní laguna, zklamáni určitě nebudete. Pláž se vine podél celého ostrůvku a přímo vybízí k relaxaci. Laguna láká k osvěžení, vodním sportům i objevování bohatého podmořského světa.

Online cena a slevy Huvafen Fushi *****

Nabídka nocí zdarma v hotelu Huvafen Fushi

Využijte nabídku čerpání nocí zdarma, která platí, pokud strávíte celou dobu pobytu v níže uvedených termínech:

Za stravu snídaně ve dnech, kdy je pobyt zdarma, připlatíte 170,- Kč/noc dospělý a 0,- Kč/noc dítě.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Láhev šampaňského a košíik ovoce při příjezdu a romantická dekorace vily, 15min. vzorová masáž. 
Minimální délka pobytu je 4 nocí, platí v rozmezí do 6 měsíců od svatby.

Nelze kombinovat s nabídkou 3+1, 6+2 a 9+3 noci zdarma v termínu 13.04.2015.-19.09.2015, jinak ano.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 0 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle kalkulace
Zpáteční transfer hydroplánem, rychlolodí nebo místní linkou z letiště přímo do hotelu
Na Maledivách česky mluvící delegát
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří na 7 stran
"Průvodce Maledivy" kniha z edice Lonely Planet v češtině
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 1,99 let mají zdarma transfery, postýlku a stravu (platí pouze místní daň dle ceníku).

Děti 2-6,99 let zdarma ubytování, 3 x denně strava z dětského menu a švédské stoly, na další jídla sleva 50 %. Transfer dle ceníku.

Děti 7-11,99 let strava a transfery dle ceníku.

Dítě za sníženou cenu musí být ubytováno se dvěma dospělými. Kapacita bungalovů je max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě. Kapacita pavilionů je max. 4 dospělí a 2 děti. Kapacita Cube je max. 6 osob a 2 děti.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Soukromý tranfser, luxusní nebo vyhlídkový transfer - cena na vyžádání.

Polopenze zahrnuje: 

- snídaně a večeře v restauraci Celsius 

- 35 % sleva v dalších restauracích vč. Raw nebo Salt

- Destination dining: 35 % sleva

Plná penze:

- snídaně, obědy a večeře v restauraci Celsius / Foglianis´s

- 35 % sleva v dalších restauracích vč. Raw nebo Salt

- Destination dining: 25 % sleva

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Huvafen Fushi *****

Naše foto hotelu Huvafen Fushi *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Huvafen Fushi

Lákavá kuchyně a skvělé prostředí vás zajisté přitáhnou do jedné z hotelových restaurací. Věřte, že nebudete vědět, do které zajít dříve.

Restaurace Celsius disponuje vnitřním i venkovním prostorem s pískovou podlahou, sahající až k laguně. Oplývá luxusní a zároveň komfortní atmosférou. Podávají se zde snídaně a večeře.

Salt je úžasná restaurace s venkovní terasou, která se vznáší nad lagunou. Dopřát si tu můžete třeba mořské plody.

Trendu syrové stravy podlehnete v restauraci Raw. Na lístku najdete pouze zdravé, čerstvé pokrmy a ovocné šťávy. Oddávat se tu můžete i nádherným výhledům na oceán a zapadající slunce za obzorem.

Pizzu upečenou v tradiční dřevěné peci a posezení pod listovím kokosových palem hledejte ve Fogliani´s.

Nepřekonatelný výběr vín ze starého i nového světa včetně vzácných ročníků a možnost soukromého zážitku z jídla u „kulatého stolu“ představuje Vinum, na cestě za lepším vinným poznáním provede jeho someliér.

Pohodovou atmosféru s ratanovými křesílky a barevnými polštáři přináší UMBar. Jedná se o to pravé místo, kde si dát koktejl u bazénu.

S možností Destination dining zažijete bezkonkurenční privátní pohoštění. Sami si můžete vybrat, zda chcete jíst v písku na pláži, pod hvězdnou oblohou, ve vašem bungalovu či na palubě luxusní lodě Symphony.

Sport a wellness hotelu Huvafen Fushi *****

Děti v hotelu Huvafen Fushi *****

Dětští dobrodruzi jsou v resortu Huvafen vítáni. Bungalovy i pavilony jsou uzpůsobeny tak, aby kromě dospělých osob ubytovaly i malé cestovatele. Pokud je vaše rodina početnější, jistě si užijete pobyt v jednom z pavilonů, které disponují větším počtem ložnic. 

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Láhev šampaňského a košíik ovoce při příjezdu a romantická dekorace vily, 15min. vzorová masáž. 
Minimální délka pobytu je 4 nocí, platí v rozmezí do 6 měsíců od svatby.

Nelze kombinovat s nabídkou 3+1, 6+2 a 9+3 noci zdarma v termínu 13.04.2015.-19.09.2015, jinak ano.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 0 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotelu Huvafen Fushi

Poté co Vás po příletu přivítá Váš „Thakuru“ neboli maledivský sluha začíná Váš velkolepě smyslný únik na palubě luxusní rychlostní lodi, která Vás za 30 minut přepraví z mezinárodního letiště přes Indický oceán do ráje. 

Modrý Maurícius nabízí na ostrově Maurícius pro dopravu z letiště do hotelu klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, případně klimatizovaný bus/minibus (společně s dalšími turisty, může cestou zastavit až ve 3 hotelech).

Při dopravě autem se potkáte se svým řidičem u stánku EMOTIONS na letišti. Řidič Vám pomůže s kufry a v osobním autě Vás dopraví přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. pro SIM kartu nebo potřeby pro malé děti nebo focení), rád Vám vyhoví.

Pokud si zvolíte autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude o trochu delší kvůli pomalejšímu jízdě a zastávkám v jiných hotelech. Na zpáteční cestě na letiště autobusem budete odjíždět o něco dříve. V ceně dopravy osobním autem a autobusem není velký rozdíl.

Pokud se Vám zdá cena dopravy do hotelu vysoká, nemusíte si ji objednávat. Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít rovněž taxi. Pozor, od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

  • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
  • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
  • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
  • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
  • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
  • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
  • Nikdo Vám nepomůže s kufry
  • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
  • Řidiči neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu. Wi-fi v taxíku nenajdete vůbec.
  • Řidiči mívají zkušenosti, ale nejsou to vyškolení průvodci a nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Huvafen Fushi *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Huvafen Fushi *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Huvafen Fushi *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Huvafen Fushi *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení na Maledivy

Ing. Ondřej Světlík
Huvafen Fushi
„Procestoval jsem svět. Rád Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.