Kanuhura *****

Místo, kde se sny stávají skutečností

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Kanuhura

Pro hotel Kanuhura není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Kanuhura.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Kanuhura *****

Hodnocení 10 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, Lhaviyani atoll | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Pro náročnou klientelu Luxusní gastronomie Klid
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Kanuhura ***** Maledivy

Resort Kanuhura se nachází na jednom z nejkrásnějších atolů Malediv - Lhaviyani. Objevte novou říši bohémské elegance obklopenou tropickými zahradami a nedotčenými plážemi. Cesta z letiště v Malé trvá pouhých 40 minut a už v této chvíli začíná úžasné tropické dobrodružství. Cílovou destinací hydroplánu jsou mělké vody soukromé laguny u jedné z nejlepších písečných pláží na tomto ostrově.

Kanuhura nabízí pětihvězdičkové luxusní ubytování a nedotčené přírodní prostředí. Vily a apartmány jsou rozesety po východní i západní části ostrova, ze kterých budete mít navíc nádherný výhled na tyrkysové laguny. Vily jsou zařízeny v jednoduchém a přírodním stylu a nabízí přímý vstup na pláž, vodní vilky pak nabízí soukromou terasu s přímým vstupem do laguny.

Tradiční maldivský tanec kolem táboráku, láhev šampaňského s Vaším milovaným na opuštěném ostrově, relaxace na písčité pláži při úplňku, romantická plavba při západu slunce, to jsou nezapomenutelné okamžiky, které zažijete právě v resortu Kanuhura.

 

 

Naše doporučení k Kanuhura

 

Resort byl po kompletní rekonstrukci otevřen v prosinci 2016. Disponuje nádhernou bílou písečnou pláží a krásnými prosvětlenými prostornými pokoji. Návštěva jakékoliv restaurace se pro Vás stane kulinářským zážitkem. Po celém ostrově se můžete projet na kole, které je k dispozici ke každé vile. 

Pro klienty hledající klid a pohodu doporučujeme návštěvu sousedního ostrova Jehunuhura, který náleží resortu. Zaměstnanci Vás rádi na ostrov během pěti minut dopraví lodí. Celkově na Vás resort dýchne přátelskou atmosférou, klidem a pohodou.

Zažijte ty nejkrásnější západy slunce právě zde.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2017, Ing. Vendula Pilátová, 724 730 016,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Beach Bungalow (59 m²)

Beach Bungalow (59 m²)

Posezení na kryté terase bungalovů Beach nabízí dech beroucí výhledy na lagunu tohoto krásného maledivského atolu, ať už při okouzlujících východech, či západech slunce...

Beach Villa (75 m²)

Beach Villa (75 m²)

Tyto vilky jsou rozesety po celé délce ostrova, podél písečného pobřeží. Posuvné dveře od podlahy až ke stropu nabízejí úžasný výhled na oceán...

Water Villa (125 m²)

Water Villa (125 m²)

Tyto vily jsou vystavěny na kůlech na konci dlouhého dřevěného mola, které se vznáší přímo nad modrou lagunou...

Beach Pool Villa (82 m²)

Beach Pool Villa (82 m²)

Tato vila s bazénem a soukromou verandou nabízí krásné výhledy na oceán. Vybavení interiéru je elegantní a moderní, přesto dává prostor i tradičnímu rustikálnímu stylu a tvoří s n..

Gastronomie a hotelové restaurace

Bez gastronomických zážitků se neobejde žádná ideální dovolená. Zde na ostrově si hosté mohou vybírat z řady malebných restaurací a barů. Vítaným zpestřením je i možnost večeře přímo na verandě vaší vily, na pláži, u bazénu či na pobřeží za svitu měsíce.

Hlavní restaurací resortu je Thin Rah. Zde se podávají pouze snídaně a večeře, paleta pokrmů je zde ale velmi pestrá. Švédské stoly jsou pokryty rybami, plody moře, místními specialitkami, sushi
a sashimi, exotickými saláty, ovocem a zmrzlinou. Nebudete vědět, co dřív ochutnat!

Gastronomii bez hranic představuje restaurace One & Only Kanuhura. Ty nejlepší ingredience jsou sem dováženy z celého světa, zatímco čerstvé ryby a dary moře jsou místním úlovkem.

Restaurace Olive Tree se vyznačuje svými propracovanými menu á la carte. Zavítat sem můžete v době oběda a večeře. Na lístku najdete těstoviny, saláty, grilované ryby a steaky. Součástí restaurace je i otevřená pec na pizzu.

Vstup od dvanácti let umožňuje restaurace Veli Café, která se specializuje na thajskou kuchyni doplněnou o ta nejlepší vína.

Možnosti ke stravování nabízí i blízký ostrov Jehunuhura. Tento ostrůvek je soukromým únikem, ke kterému vám pomůže krátký výlet lodí přes modře odstínované vody laguny. Zde na ostrově si můžete dopřát luxusní piknik nebo zavítat do restaurace Cove’s.

 

Kategorie a vybavení pokojů Kanuhura

Ubytování na ostrově zajišťují soukromé vilky. Každá z nich disponuje verandou, venkovní sprchou, venkovní vanou, klimatizací, stropním ventilátorem, TV se satelitním příjmem, vysokorychlostním internetem, telefonem s přímou mezinárodní volbou, trezorem, CD přehrávačem, audio systémem, minibarem a detektory kouře.

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Beach Bungalow (59 m²)

Posezení na kryté terase bungalovů Beach nabízí dech beroucí výhledy na lagunu tohoto krásného maledivského atolu, ať už při okouzlujících východech, či západech slunce. Kombinace přírodních materiálů a praktické modernosti vybavení Vám umožní komfortně prožít relaxační dovolenou. Kapacita je max. 3 dospělé osoby, příp. 2 dospělí se dvěma dětmi.

Beach Bungalow (59 m²)

Beach Villa (75 m²)

Tyto vilky jsou rozesety po celé délce ostrova, podél písečného pobřeží. Posuvné dveře od podlahy až ke stropu nabízejí úžasný výhled na oceán. Dřevěná terasa vede na soukromou pláž, kde na hosty čeká doškový slunečník a dřevěná lehátka. Vily jsou obklopeny bujnou vegetací, která zajišťuje dokonalé soukromí. Kapacita je max. 3 dospělé osoby, příp. 2 dospělí a 2 děti.

Beach Villa (75 m²)

Water Villa (125 m²)

Tyto vily jsou vystavěny na kůlech na konci dlouhého dřevěného mola, které se vznáší přímo nad modrou lagunou. Každá vila disponuje privátní terasou, která je vybavena lehátky pro příjemné venkovní posezení a na které si nejlépe vychutnáte klid, pohodu a okouzlující výhledy. Každá vila má navíc dřevěné schůdky, ze kterých sestoupíte přímo do vod laguny. Ve vile si můžete užít odpočinek v houpací síti nad vodní hladinou. Kapacita je max. 3 dospělé osoby, příp. 2 dospělí a 2 děti.

Water Villa (125 m²)

Beach Pool Villa (82 m²)

Tato vila s bazénem a soukromou verandou nabízí krásné výhledy na oceán. Vybavení interiéru je elegantní a moderní, přesto dává prostor i tradičnímu rustikálnímu stylu a tvoří s ním harmonický celek, který přímo vybízí k odpočinku a relaxaci. Kapacita je max. 3 dospělé osoby, příp. 2 dospělí a 2 děti.

Beach Pool Villa (82 m²)

Water Pool Villa (135 m²)

V této vile se budete cítit hýčkáni od chvíle, kdy se probudíte do překrásného slunečného rána. Interiér sestává z oddělené ložnice a obývacího pokoje, soukromé koupelny s toaletou, vanou a sprchou. Ke koupání si můžete zvolit mezi tyrkysovou lagunou a soukromým bazénem, na který navazuje široká terasa. To, že Váš příbytek spočívá jen kousek nad vodou, neznamená, že byste byli ochuzeni a prohřátý písek – na pláž budete mít soukromý přístup. Kapacita je max. 3 dospělé osoby, příp. 2 dospělí a 2 děti.

Water Pool Villa (135 m²)

Retreat Beach Pool Villa (152 m²)

Nebude snadné se rozhodnout, co je příjemnější, zda lenošení na luxusní verandě, nebo koupání v soukromém bazénu. V přiléhající zahradě nebude nic rušit vaše soukromí. Design interiéru je moderní a elegantní, s akcentem na přírodní materiály. Tato vila má uzavřenou koupelnu a disponuje nádherným výhledem na oceán. Kapacita je max. 3 dospělé osoby, příp. 2 dospělí a 2 děti.

Retreat Beach Pool Villa (152 m²)

Grand Beach Villa /* (175 m²)

Prostorná vila nabízí luxusní útočiště až pro 6 osob, které se mohou ubytovat ve dvou ložnicích (jedna hlavní s manželskou postelí, druhá se dvěma oddělenými lůžky) s přilehlými polootevřenými koupelnami a šatnami. Prostorný obývací pokoj nabízí vstup na soukromou terasu s výhledem na oceán a vlastním bazénem.

Grand Beach Pool Villa /* (175 m²)

Prostorná vila nabízí luxusní útočiště až pro 6 osob, které se mohou ubytovat ve dvou ložnicích (jedna hlavní s manželskou postelí, druhá se dvěma oddělenými lůžky) s přilehlými polootevřenými koupelnami a šatnami. Prostorný obývací pokoj nabízí vstup na soukromou terasu s výhledem na oceán a vlastním bazénem. Vila disponuje dvěma ložnicemi (jedna hlavní s manželskou postelí, druhá se dvěma oddělenými lůžky) s přilehlými polootevřenými koupelnami, šatnami a společným obývacím pokojem.

Grand Beach Pool Villa /* (175 m²)

Retreat Grand Beach Pool Villa /* (250 m²)

Tyto elegantní prostorné vily jsou ztělesněním luxusu. Interiéry jsou vybaveny velmi harmonicky a dovolí Vám užít si dokonalou relaxaci na tomto malebném ostrově. Ke dvěma ložnicím s manželskými postelemi, které poskytují opravdu hodně prostoru, přísluší dvě koupelny, šatny a velká soukromá terasa s přístupem do privátního bazénu a s výhledem na oceán. Max. kapacita je 6 osob.

Retreat Grand Beach Pool Villa /* (250 m²)

Retreat Family Beach Pool Villa /** (385 m²)

Při vytváření této luxusní vily měl architekt na paměti potřeby rodiny. Proto vznikl komfortní, stylově navržený prostor, ideální pro děti a rodiče, kteří si chtějí naplno užít výhod soukromé pláže, privátního bazénu a překrásné scenerie, která vilu obklopuje a která jistě dětem poslouží jako přírodní hřiště. Vila disponuje třemi ložnicemi, částečně otevřenou koupelnou se sprchou a vanou, odděleným obývacím pokojem a velkou krytou terasou. Kapacita až 8 osob.

Retreat Family Beach Pool Villa /** (385 m²)

Sanctuary Pool Villa /** (200 m²)

Tato luxusní vila ztělesňuje prostor, soukromí a komfort. V interiéru jsou zařízené tři ložnice a hosté se mohou setkávat v otevřené, vzdušné místnosti určené k relaxaci a stolování. I venkovní prostory lákají k odpočinku, kolem bazénu se rozkládá soukromá zahrada, ve které se můžete posadit, grilovat či se slunit. Kapacita až 8 osob.

Sanctuary Pool Villa /** (200 m²)

Royal Garden Mansion /**

Pláž a moře

Ostrov Kanuhura se pyšní nádhernými plážemi, které jsou poseté jemným bělostným pískem. Pláže obklopuje tyrkysová laguna, která v dáli přechází v temně modré vody oceánu. Ti, kteří touží po klidu a soukromí, mohou navštívit sousední ostrůvek Jehunuhura. Najdete zde bílé a nedotčené pláže, které budete mít jen sami pro sebe. 

Online cena a slevy Kanuhura *****

Nejnižší cena od 11 031 Kč / osoba, noc, snídaně v Beach Bungalow
v termínu od 28.04.2019 do 28.09.2019

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Benefity platné od 21.12.2017 do 31.10.2018: lahev šampaňského a dárek od resortu, romantická večeře při svíčkách během pobytu (bez nápojů), 60 min romantická masáž pro dva. Min. délka pobytu 4 noci. Nutné předložit oddací list ne starší 12 měsíců. Kombinovatelné s EBD, long stay offer. Pro novomanžele v termínu pobytu 15.05.2018 - 31.10.2018 navíc sleva 10% z ubytování - z contracted room rate, lze kombinovat pouze se slevami z kontraktu! tj. contracted long stay, EBO, repeater bonus a honeymoon benefits. Min. 4 noci. Kód "KNU-HM+"

 

Benefity platné od 01.11.2018 do 09.01.2020: Min. délka pobytu 4 noci, 10% sleva z ubytování se snídaní. Benefity: Lahev šampaňského, 60 min masáž pro nevěstu.  Nutné předložit oddací list ne starší 12 měsíců. Kombinovatelné se short stay/long stay offer, meal offer, loyal guests bonus offer. 

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle kalkulace
Zpáteční transfer hydroplánem, rychlolodí nebo místní linkou z letiště přímo do hotelu
Na Maledivách česky mluvící delegát
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří na 7 stran
"Průvodce Maledivy" kniha z edice Lonely Planet v češtině
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti za sníženou cenu, musí být ubytovány se dvěma dospělými. 

Děti do 1,99 let mají transfer zdarma.

Děti do 11,99 let mají stravu a ubytování zdarma, platí pouze místní daň dle ceníku. Dítě musí být ubytované se dvěma dospělými. Dítě má stravu zdarma v Mano restauraci a kids menu v a la carte restauraci. Dítě do 11,99 let má stejnou stravu jako rodiče zdarma pouze do výše plné penze, pokud je na premium package pak zpoplatněno dle ceníku.  Při pobytu 7 a více nocí (v 2 a 3 bedroom villas) mají děti do 11,99 let transfery zdarma.

Děti ubytované ve vlastní vile do 31.10.2018 mají slevu 20% z ceny ubytování. 

 

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Při pobytu od 01.11.2018 - 09.01.2020 večeře v restauraci a la carte pro HB a FB (neplatí pro restauraci Drift). Nabídka zahrnuje výběr z: 1 předkrmu, 1 hlavního jídla a 1 dezertu na osobu z hlavního menu.  Děti jedí z kids menu.  Lze uplatnit po celý rok mimo: special events, Easter, Christmas a New Year.

 

Při pobytu od 01.11.2018 - 09.01.2020 všichni hosté mají při příletu přístup do seaplane lounge (obsahuje nápoje a občerstvení). V ceně je zahrnuto: Wi-Fi, 2 láhve vody za vilu za den, čaj a vybavení nespresso, přístup do fitness a herní místnosti, tenisové kurty, beach volejbalové hřiště, kayaky, windsurfy a vybavení ke šnorchlování.

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Kanuhura *****

Naše foto hotelu Kanuhura *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Kanuhura

Bez gastronomických zážitků se neobejde žádná ideální dovolená. Zde na ostrově si hosté mohou vybírat z řady malebných restaurací a barů. Vítaným zpestřením je i možnost večeře přímo na verandě vaší vily, na pláži, u bazénu či na pobřeží za svitu měsíce.

Hlavní restaurací resortu je Thin Rah. Zde se podávají pouze snídaně a večeře, paleta pokrmů je zde ale velmi pestrá. Švédské stoly jsou pokryty rybami, plody moře, místními specialitkami, sushi
a sashimi, exotickými saláty, ovocem a zmrzlinou. Nebudete vědět, co dřív ochutnat!

Gastronomii bez hranic představuje restaurace One & Only Kanuhura. Ty nejlepší ingredience jsou sem dováženy z celého světa, zatímco čerstvé ryby a dary moře jsou místním úlovkem.

Restaurace Olive Tree se vyznačuje svými propracovanými menu á la carte. Zavítat sem můžete v době oběda a večeře. Na lístku najdete těstoviny, saláty, grilované ryby a steaky. Součástí restaurace je i otevřená pec na pizzu.

Vstup od dvanácti let umožňuje restaurace Veli Café, která se specializuje na thajskou kuchyni doplněnou o ta nejlepší vína.

Možnosti ke stravování nabízí i blízký ostrov Jehunuhura. Tento ostrůvek je soukromým únikem, ke kterému vám pomůže krátký výlet lodí přes modře odstínované vody laguny. Zde na ostrově si můžete dopřát luxusní piknik nebo zavítat do restaurace Cove’s.

 

All Inclusive

 
Hotel Kanuhura v balíčku "Nápojový balíček" pro pobyty od 13.07.2018 zahrnuje: viz. příloha.
 • Nápojový balíček je možné zakoupit ke snídani, polopenzi a plné penzi.

 

Hotel Kanuhura v balíčku "Premium package" zahrnuje: 
 • Plná penze v hlavních hotelových restauracích včetně celodenní konzumace nealkoholických nápojů, čaje, kávy, vybraných vín, piva a domácích lihovin
 • Bufetová snídaně v restauraci A Mano
 • Tříchodový á la carte oběd v restauraci Bottega nebo v klubu Cowry
 • Tříchodová večeře v restauracích A Mano (formou bufetu), Veli nebo Bottega
 • Vybrané nápoje podávané v klubu Cowry v čase od 10h do půlnoci, v baru Iru v čase od 11h do 23h a během jídla v restauracích. Vybrané nápoje zahrnují: čepované pivo, vybrané lihoviny, domácí vína (červené, bílé, růžové a perliv é ), nealkoholické nápoje, rozlévané džusy, čaj, kávu a perlivou i neperlivou vodu
 • Nabídka minibaru (víno, pivo, nealkoholické nápoje a cukrovinky), která je denně doplňována
 • Dvě láhve vody na vilu a den a bezplatná spotřeba čaje/kávy ve vile s každodenním doplňováním

NB: Podmínky balíčku

 • Restaurace a bary mohou změnit otevírací dobu na základě rozhodnutí rezortu a bez předchozího upozornění.
 • Výhody prémiového balíčku je možné čerpat od 14h v den příjezdu. Výhody končí ve 12h dne check outu.
 • Tříchodové menu obědů a večeří může být zvoleno z nabídky v á la carte restauracích výběrem předkrmu, hlavního jídla a dezertu. Prémiové pokrmy specifikované v menu (např. humr) nejsou zahrnuty v nabídce balíčku.
 • Nabídka restaurace Drift, Deli, stolování ve vile a jídla mimo hotel jsou vyloučeny z prémiového balíčku a konzumace v nich bude klientům účtována.

Sport a wellness hotelu Kanuhura *****

Soukromý ostrov Kanuhura je ideálním místem jak pro aktivitu, tak pro lenošení. Tropické prostředí přímo vybízí k procházkám, pláž láká k relaxaci a bazén k osvěžení.

Vybrat si zde můžete z řady sportů jako je squash, tenis, jóga, šnorchlování, potápění windsurfing či jízda na vodních lyžích. Ztracenou harmonii můžete nalézt i při rybolovu nebo ve fitness centru.

Chvilkám duševní i tělesné pohody jsou zasvěceny místní lázně. Interiéry jsou ze dřeva a skýtají skutečnou oázu klidu. V nabídce jsou nejrůznější masáže, aromaterapie, kosmetika, manikúra, pedikúra, kadeřnictví i meditace. 

Děti v hotelu Kanuhura *****

 • Ostrov vřele vítá i malé návštěvníky. Pro ty zde byl zřízen Dětský klub, který mohou navštěvovat děti od čtyř do jedenácti let. Děti mladší jsou vítány v klubu Kanuhura Kids, musí je ale doprovázet chůva či rodiče. Dětský klub se nachází v jižní části ostrova a o děti se zde starají vyškolení specialisti. Malí hosté se mohou podílet na nejrůznějších hrách, sportovních aktivitách či se pobavit na velkém hřišti nebo mělkém bazénu.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Benefity platné od 21.12.2017 do 31.10.2018: lahev šampaňského a dárek od resortu, romantická večeře při svíčkách během pobytu (bez nápojů), 60 min romantická masáž pro dva. Min. délka pobytu 4 noci. Nutné předložit oddací list ne starší 12 měsíců. Kombinovatelné s EBD, long stay offer. Pro novomanžele v termínu pobytu 15.05.2018 - 31.10.2018 navíc sleva 10% z ubytování - z contracted room rate, lze kombinovat pouze se slevami z kontraktu! tj. contracted long stay, EBO, repeater bonus a honeymoon benefits. Min. 4 noci. Kód "KNU-HM+"

 

Benefity platné od 01.11.2018 do 09.01.2020: Min. délka pobytu 4 noci, 10% sleva z ubytování se snídaní. Benefity: Lahev šampaňského, 60 min masáž pro nevěstu.  Nutné předložit oddací list ne starší 12 měsíců. Kombinovatelné se short stay/long stay offer, meal offer, loyal guests bonus offer. 

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotelu Kanuhura

Za asi 40 minut Vás do resortu Kanuhura z mezinárodního letiště na hlavním ostrově Malé dopraví hydroplán.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánem na ostrovní resort na Maledivách je jedinečný zážitek. Hydroplány jsou malá letadla, která přistávají a vzlétají z vodní hladiny a na Maledivách jsou zcela běžným dopravním prostředkem. Létají pouze za denního světla a v nižší výšce než standardní letadla. Můžete si užívat nezapomenutelné výhledy na tyrkysovou vodní hladinu a zelené ostrovy olemované bílými písečnými plážemi nejrůznějších tvarů pod Vámi. Za letu můžete fotit i natáčet.

Nevšední zážitek začíná již na letištním terminálu, kdy u pontonů parkuje několik desítek letadel. Na odlet čekáte v salonku s výhledy na vzlétající i přistávající letadla. Když je Vaše letadlo připraveno ke startu, personál Vás osobně doprovodí a pomůže Vám nastoupit. Nabízí prostor pro max. 15 osob a nutno říci, že prostoru zde není nazbyt.

Po krátké instruktáži již slyšíte startující motory a díky plynulému zrychlení se pomalu začínáte opírat o sedadlo. Při vzletu si můžete prohlédnout přistávací plochu mezinárodního letiště, hlavní město Malé a dále už jen stovky přímo katalogových ostrůvků, nejluxusnějších resortů, plujících jachet i opuštěných tyrkysových lagun.

Po dobu letu můžete také sledovat dění v pilotní kabině, která je oddělená pouze neuzavřenou přepážkou. Posádku tvoří standardně 2 piloti a 1 asistent, který pomáhá při nástupu a po přistání kotví letadlo lanem k pontonu.

Přistání je pohodové, díky odporu vody je krátké a díky způsobu ovládání pozvolné. Po přistání letadlo pomalu doplave k hotelovému molu, kde Vás personál přivítá v ráji, nebo k pontonu, na který si pro Vás přijede člun. Hydroplány mohou létat pouze za denního světla a při běžných vlnách. Cena letenky není levná, ale přináší jeden z nejsilnějších zážitků dovolené na Maledivách.

Mapa - Kanuhura *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Kanuhura *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Kanuhura *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2017, Ing. Vendula Pilátová, 724 730 016,

Recenze hotelu Kanuhura *****

Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
10
1 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
10
1 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Trenčín
Datum pobytu:
16. 07. - 29. 07. 2018
Krásny rezort. Služby na vysokej úrovni. Nie je možné byť nespokojný. Opätovne som sa presvedčil, že Maledivy sú a zostanú pre mňa top destináciou na dovolenku.

Ohlasy klientů DELUXEA

Maledivy - hotel Kanuhura listopad 2011

Maledivy

Dobrý den paní Kijenská,

Po návratu z dovolené zasílám pár postřehů pro případné vaše využití. Díky za přípravu a zajištění, byli jsme tentokrát spokojeni, resort můžeme doporučit. Naše srovnání a dojem vychází ze zkušenosti našich zatím tří návštěv Malediv v posledních pěti letech, dále ze tří pobytů na Mauriciu, Seychel a Polynésie.

Hlavní přednosti:

 • eko čistota vně i uvnitř ostrova (nikde zelené řasy, myši, komáři, odpady)
 • výborná úroveň infrastruktury, vše promyšleně a citlivě zakomponováno do přírodní továrny na relax (energozdroj, satelity, zásobování, bydlení a život zaměstnanců)
 • výborná kvalita jídla
 • vysoká profesionální úroveň managementu a ostatního personálu (jazyková úroveň , přístup k hostům , služby , kuchyně)
 • poloha ostrova stranou „průmyslového“ centra (odpadového a dopravního)
 • krásné koupání v dostatečně hluboké vodě na poloprázdných plážích z korálového jemného písku a to přímo před každou plážovou vilou , na obou stranou ostrova, zejména však na jeho SV straně (opačné od bazenu a restaurací) a ve větší blízkosti rifu – tudíž i s jedinou možností šnorchlovat v korálovém útvaru s rybkami, netřeba vůbec boty a boty do vody nikde na ostrově a jeho plážích
 • možnost využití vodních sportů, zejména katamaránu

Hlavní nedostatky:

 • málo korálových útvarů v blízkosti a jejich relativně chudá pestrost
 • večerní program skoro žádný
 • snídaně bych očekával bohatší
 • v resortu poměrně dost malých dětí ( do 3 let )

Ostatní komentář:

 • je s podivem jak málo ryb z místních vod bylo v nabídce , údajně rybolov prudce upadá v důsledku možnosti uplatnění zejména mladých lidí ve službách v hotelu ale i snad v důsledku tsunami 2004
 • stoupající vliv islamismu je vidět zejména na stále více ženách se zahalenou tváří , avšak s nevraživostí jsme se nesetkali
 • počasí je i v této exotické oblasti stále více nestálé , my jsme měli pár dní jasno , ostatní zataženo a přeháňky v důsledku mohutné tlakové níže a blízkosti cyklony , celou dobu silný vítr , přelety v dešti a větru jsou stále častější , odhadoval bych i na hraně
 • v období před vánocemi nutno počítat s tím , že i když bude jasno , měsíc skoro nesvítí a tak je nutno počítat s velkou tmou od cca 6 do 6 a to může i ovlivnit celkový dojem
 • rozdíl výšky hladiny moře v důsledku slapových sil je klíčový údaj pro stanovení lokality a termínu ( my jsme měli vodu skoro u baráku ale dle info od místních je např. v letním období laguna téměř vyschlá , o plavání nemůže být řeč ); cestovky a delegáti by měli mít přesné info
 • bydlení na SV straně ( náš případ ) je klidnější , má blíže moře u postele s krásným výhledem; avšak až v té druhé polovině pláže směrem k ostrůvku , neboť první polovina SV pobřeží je zastíněna vodními vilkami
 • bydlení na opačné JZ straně je vystaveno více slunečnímu zatížení , vedru a také je dále k vodě , výhled je rušen přístavním molem a provozem u něj ( provoz letadlo , odpadní lodě , rybolovná jachta , lyžování ..) , ale není to častá porucha
 • resort je už za zenitem své největší atraktivity přirozeným stárnutím všech budov a zařízení , stále více mu budou konkurovat nové resorty , jeho největší síla však asi ještě dlouho bude pláž a koupání
 • přímý let z Vídně s příjemnou službou rakouské společnosti je velkou předností , škoda , že není více letů v týdnu aby pobyt mohl býti volen i na více jak 7 a méně jak 14 dní ( ale přibývá v letadle cestujících z ČR a SR )

S pozdravem

Ivo Geršl

Zobrazit více

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Ing. Vendula Pilátová
Kanuhura
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.