Nova Maldives *****

Maledivy

Skvělá destinace pro objevování podmořského světa

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Nova Maldives

Pro hotel Nova Maldives není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Nova Maldives.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Nova Maldives *****

Hodnocení 8.5 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, Ari atoll | Zobrazit mapu
Strava Plná penze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Zcela nový resort na Maledivách z roku 2022 Kvalitní All Inclusive Rozmanitý podmořský život
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Nova Maldives ***** Maledivy

Objevte ráj Indického oceánu v novém, moderním resortu Nova Maldives. Nova Maldives je oázou pro duši, navrženou pro opravdové spojení se sebou samým. Místo klidu, kde jsou vítáni všichni, ať už cestujete sami, s blízkými, s přáteli, či s rodinou, vždy o vás bude královsky postaráno.

Resort se nachází na ostrově Vakarufalhi, který spadá pod jižní Ari Atoll, vyhlášenou lokalitou pro potápění. Jižní Ari Atol je nejlepším místem pro pozorování žraloků obrovských. Samotný resort Nova se pyšní vlastním korálovým útesem. Nebývalou podívanou si tedy užijete i pouhých pár kroků od pláže.

Ubytovat se můžete v jedné z 76 luxusních vil se soukromými terasami, které jsou rozmístěné na vodě či na souši. Vychutnejte si výhled na širý Indický oceán a nádhernou přírodu ostrova Vakarufalhi. Všechny vily jsou vybavené velkou manželskou postelí, dešťovou sprchou, televizí s Apple TV, vysokorychlostním internetem a organickou kosmetikou. 

Pro bezstarostnou dovolenou nabízí Nova Maldives celodenní stravování all inclusive. Gurmánské potěšení na vás čeká ve třech restauracích a dvou barech.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach Villa

Beach Villa

Vila o rozloze 80 m² leží na pláži a nabídne úchvatný výhled na lagunu. Disponuje velkou manželskou postelí s luxusním ložním prádlem, bezplatným vysokorychlostním internetem, HD tele..

Family Beach Villa

Family Beach Villa

Prostorná vila o rozloze 160 m² je ideálním místem pro ubytování větší rodiny či pro skupinu, která chce bydlet u sebe...

Sunset Beach Villa

Sunset Beach Villa

Moderní vila o rozloze 80 m² je důmyslně orientovaná na západní straně ostrova a nabídne tak skvostné výhledy na západ slunce...

Gastronomie a hotelové restaurace

Nezapomenutelný gastronomický zážitek na vás čeká ve třech nabízených restauracích a ve dvou barech. Zakuste vynikající pokrmy, uspokojte své chuťové pohárky, užijte si pobyt v dobré společnosti a vychutnejte si dechberoucí výhledy. 

Soul Kitchen (Celodenní stravování)

Nejčerstvější chutě z celého světa přijďte ochutnat do hlavní restaurace Soul Kitchen. Otevřena je celý den a jídlo je podáváno formou bufetu. Posaďte se, zakuste výbornou kuchyni a užívejte si úchvatný výhled na Indický oceán.

Flames (Grilované pochoutky)

Stylová gurmánská restaurace Flames se specializuje na grilované pokrmy. Podávají se šťavnaté ryby, mořské plody a maso. Ochutnat můžete místní pochoutky.

Mizu (Teppanyaki show)

Restaurace Mizu je unikátně posazenou restaurací nad Indickým oceánem. O krásné výhledy tedy rozhodně nouze nebude. Na své si zde přijdou milovníci Teppanyaki. Přivítá vás otevřená kuchyně a speciálně upravené stoly, kde hosté sledují přípravu pokrmů.

Wink (Hlavní bar)

Zastavte se v baru Wink na lahodné osvěžení, v nabídce je kvalitní pivo, víno a koktejly. Na posilnění vám kuchař připraví křupavou pizzu nebo čerstvou svačinku. Kulinářský zážitek vám obohatí živá hudba, ve večerních hodinách ji vystřídá DJ.

Solis (Bar u bazénu)

V neposlední řadě nezapomeňte navštívit bar Solis u bazénu, kde servírují čerstvě vymačkané šťávy, osvěžující koktejly nebo také detoxikační nápoje.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Nova Maldives

Vily jsou umístěné u pláže a nad vodní hladinou Indického oceánu. Ve vodní vile budete mít oceán jako na dlani a užijete si nepřetržitý výhled na azurové barvy okolí. Z plážové vily vkročíte na jednu z nejkrásnějších pláží a ucítíte teplý, jemný písek mezi prsty. 

Relaxační atmosféru ve vilách vytváří minimalistický design v neutrálních odstínech a nábytek vyrobený na míru. Vily jsou navíc navrženy tak, aby do místností dopadalo co nejvíce přirozeného světla. 

Každá vila disponuje soukromou terasou, velkou manželskou postelí, dešťovou sprchou, televizí s Apple TV, vysokorychlostním internetem a organickou kosmetikou.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach Villa

Beach Villa foto

Vila o rozloze 80 m² leží na pláži a nabídne úchvatný výhled na lagunu. Disponuje velkou manželskou postelí s luxusním ložním prádlem, bezplatným vysokorychlostním internetem, HD televizí s Apple TV, soukromou terasou s pohovkou a prostornou otevřenou koupelnou (částečně pod širým nebem).

Family Beach Villa

Family Beach Villa foto

Prostorná vila o rozloze 160 m² je ideálním místem pro ubytování větší rodiny či pro skupinu, která chce bydlet u sebe. Je tvořená dvěma plážovými vilami a propojena je skrz vnitřní dveře. V obou ložnicích se nachází velké manželské postele s luxusním ložním prádlem a HD televizory s Apple TV. Soukromé terasy jsou vybavené pohovkou a prostornou otevřenou koupelnou (částečně pod širým nebem). V celé vile se připojíte k bezplatnému vysokorychlostnímu internetu.

Sunset Beach Villa

Sunset Beach Villa foto

Moderní vila o rozloze 80 m² je důmyslně orientovaná na západní straně ostrova a nabídne tak skvostné výhledy na západ slunce. Dopřejte si ubytování s přímým vstupem na pláž, velkou manželskou postelí s luxusním ložním prádlem, bezplatným vysokorychlostním internetem, HD televizí s Apple TV, soukromou terasou s pohovkou a prostornou otevřenou koupelnou (částečně pod širým nebem).

Sunset Family Beach Villa /*

Sunset Family Beach Villa /* foto

Prostorná vila o rozloze 160 m² je ideálním místem pro ubytování větší rodiny či pro skupinu, která chce bydlet u sebe a užívat si krásné západy slunce ze západní strany osotrova. Je tvořená dvěma plážovými vilami a propojena je skrz vnitřní dveře. V obou ložnicích se nachází velké manželské postele s luxusním ložním prádlem a HD televizory s Apple TV. Soukromé terasy jsou vybavené pohovkou a prostornou otevřenou koupelnou (částečně pod širým nebem). V celé vile se připojíte k bezplatnému vysokorychlostnímu internetu.

Sunset Family Beach Villa with Jacuzzi

Sunset Family Beach Villa with Jacuzzi foto

Prostorná vila o rozloze 160 m² je důmyslně orientovaná na západní straně ostrova a nabídne tak skvostné výhledy na západ sluníčka. Je navržena pro větší rodiny či pro skupinu, která chce bydlet u sebe, protože jsou ložnice propojeny skrz vnitřní dveře. V obou ložnicích se nachází velké manželské postele s luxusním ložním prádlem a HD televizory s Apple TV. Soukromé terasy jsou vybavené pohovkou a prostornou otevřenou koupelnou (částečně pod širým nebem). V celé vile se připojíte k bezplatnému vysokorychlostnímu internetu. K dispozici je i vlastní vířivka.

Sunset Beach Villa with Private Jacuzzi

Sunset Beach Villa with Private Jacuzzi foto

Moderní vila o rozloze 80 m² je důmyslně orientovaná na západní straně ostrova a nabídne tak skvostné výhledy na západ sluníčka. Dopřejte si ubytování s přímým vstupem na pláž, velkou manželskou postelí s luxusním ložním prádlem, bezplatným vysokorychlostním internetem, HD televizí s Apple TV, soukromou terasou s pohovkou a prostornou otevřenou koupelnou (částečně pod širým nebem). K dispozici je i vlastní vířivka.

Beach Villa Private Pool

Beach Villa Private Pool foto

Prostorná vila o rozloze 160 m² s klidnou polohou na pláži nabídne půvabný výhled na lagunu. Vybavena je velkou manželskou postelí s luxusním ložním prádlem, HD televizorem s Apple TV, bezplatným vysokorychlostním internetem, soukromou terasou s pohovkou, otevřenou koupelnou (částečně pod širým nebem) a vlastním bazénem.

Water Villa

Water Villa foto

Vodní vila o rozloze 125 m² umožňuje přímý vstup do moře a fantastický výhled na oceán. Součástí pokoje je velká manželská postel s luxusním ložním prádlem, HD televizor s Apple TV, prostorná koupelna se sprchou a vanou a bezplatné připojení k vysokorychlostnímu internetu. Na terase najdete pohodlná lehátka pro dokonalé relaxování.

Water Villa with Private Jacuzzi

Water Villa with Private Jacuzzi foto

Vodní vila o rozloze 125 m² umožňuje přímý vstup do moře a fantastický výhled na oceán. Součástí pokoje je velká manželská postel s luxusním ložním prádlem, HD televizor s Apple TV, prostorná koupelna se sprchou a vanou a bezplatné připojení k vysokorychlostnímu internetu. Na terase najdete pohodlná lehátka pro dokonalé relaxování. K dispozici je i vlastní vířivka.

Water Villa with Private Pool

Water Villa with Private Pool foto

Prostorná vodní vila o rozloze 160 m² umožňuje přímý vstup do moře a fantastický výhled na oceán. Vybavena je velkou manželskou postelí s luxusním ložním prádlem, HD televizorem s Apple TV, bezplatným vysokorychlostním internetem, soukromou terasou s pohodlnými lehátky a prostornou koupelnou se sprchou a vanou. K dispozici je i vlastní bazén.

Two Bedroom Beach Residence with Private Pool

Two Bedroom Beach Residence with Private Pool

Dvouložnicová plážová vila o rozloze 250 m² nabízí prostorné ubytování se soukromým bazénem. Kochat se můžete malebným výhledem na oceán a na bílou písčitou pláž. Součástí vily jsou dvě ložnice, v každé z nich se nachází velká manželská postel s luxusním ložním prádlem a HD televizor s Apple TV. Nespornou výhodou je soukromá terasa s vlastním bazénem, vířivkou a s pohodlnými lehátky. Rezidence disponuje dvěma koupelnami, jednou z nich je otevřená (částečně pod širým nebem), druhá je zcela venkovní. V celé vile se připojíte k bezplatnému vysokorychlostnímu internetu.

Pláž a moře

Resort Nova Maldives patří k menším korálovým ostrovům, které nabízí pláž kolem dokola. Můžete se těšit na jemný písek a krásnou lagunu, která je na jedné straně širší a na druhé straně přechází v korálový útes, kde můžete směle začít šnorchlovat už z pláže. Pro udržení kvalitního plážového prostředí jsou kolem ostrova vybudovány kamenné vlnolamy, aby nedocházelo k písečné erozi.

Samozřejmostí je pak nabídka vodních sportů a také možnost potápěčských výletů do nedalekého okolí.

Online cena a slevy Nova Maldives *****

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Nova Maldives *****

Naše foto hotelu Nova Maldives *****

Gastronomie a hotelové restaurace Nova Maldives

Nezapomenutelný gastronomický zážitek na vás čeká ve třech nabízených restauracích a ve dvou barech. Zakuste vynikající pokrmy, uspokojte své chuťové pohárky, užijte si pobyt v dobré společnosti a vychutnejte si dechberoucí výhledy. 

Soul Kitchen (Celodenní stravování)

Nejčerstvější chutě z celého světa přijďte ochutnat do hlavní restaurace Soul Kitchen. Otevřena je celý den a jídlo je podáváno formou bufetu. Posaďte se, zakuste výbornou kuchyni a užívejte si úchvatný výhled na Indický oceán.

Flames (Grilované pochoutky)

Stylová gurmánská restaurace Flames se specializuje na grilované pokrmy. Podávají se šťavnaté ryby, mořské plody a maso. Ochutnat můžete místní pochoutky.

Mizu (Teppanyaki show)

Restaurace Mizu je unikátně posazenou restaurací nad Indickým oceánem. O krásné výhledy tedy rozhodně nouze nebude. Na své si zde přijdou milovníci Teppanyaki. Přivítá vás otevřená kuchyně a speciálně upravené stoly, kde hosté sledují přípravu pokrmů.

Wink (Hlavní bar)

Zastavte se v baru Wink na lahodné osvěžení, v nabídce je kvalitní pivo, víno a koktejly. Na posilnění vám kuchař připraví křupavou pizzu nebo čerstvou svačinku. Kulinářský zážitek vám obohatí živá hudba, ve večerních hodinách ji vystřídá DJ.

Solis (Bar u bazénu)

V neposlední řadě nezapomeňte navštívit bar Solis u bazénu, kde servírují čerstvě vymačkané šťávy, osvěžující koktejly nebo také detoxikační nápoje.

All Inclusive

Balíček All Inclusive pro období 24.12.2022-23.12.2023 zahrnuje: 

 • snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci Soul Kitchen,
 • tříchodovou večeři v restauraci Flames (nutná rezervace předem),
 • pozdní snídaně (brunch) v baru Wink denně od 10:00 do 11:00,
 • čaj a odpolední občerstvení v baru Wink denně od 16:00 do 17:00, 
 • neomezené množství vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů v baru Wink, Solis a Soul Kitchen (destiláty, rozlévané víno, koktejly, moktejly, pivo, džusy a nealko nápoje) dle otevírací doby,
 • minibar na pokoji (nealko nápoje) a káva a čaj,
 • možnost zapůjčení vybavení pro šnorchlování, 
 • možnost zapůjčení kajaků a paddleboardů, 
 • skupinové lekce jógy a fitnes lekce, plážové hry, fotbal a moderní fitness centrum, 
 • 15% slevu na vybrané vodní sporty, spa či další zážitkové služby Nova Experiences.

 

Minimální délka pobytu s All Inclusive je 4 noci.

* Resort si vyhrazuje právo na úpravu balíčků All Inclusive.

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře DELUXEA mohou během pobytu na Maledivách využívat služby českého delegáta -  paní Pavly Wolfové a Anny Barsegjan. Na Maledivách žije dlouhodobě a velmi dobře zná místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v případě objednání jeho služby) získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste je mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vám delegát bude v případě potřeby opět k dispozici na telefonu. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře Colours of Maldives. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání v příletové hale v českém jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
 • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
 • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
 • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině po telefonu
 • Telefonní asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Nova Maldives *****

Šnorchlování

Nova Maldives je unikátně posazený resort poblíž korálového útesu a nabízí tak velkolepou podívanou v blízkosti pláže. Nahlédněte do tajů korálového světa a nechte se okouzlit jeho krásou. 

Potápění

Ponořte se do azurových vod Indického oceánu a spatřete podmořský svět jižního Ari Atollu. Prozkoumejte domov žraloků obrovských a vousatých a pozorujte manty, želvy, laločníky (měkké korály) a barevná hejna ryb z korálových útesů. Vybrat si můžete z prvotřídních potápěčských lokalit jako například Kuda Rah Thila, Broken Rock, Manta Point, Maamigili Beru a nespočtu dalších. Doprovodí vás zkušený potápěčský tým Aquaholics. 

Sportovní vyžití

Kromě zkoumání mořského života máte možnost si zahrát plážový volejbal, fotbal a vyzkoušet si různé indoorové aktivity. Pro milovníky adrenalinu nechybí ani množství vodních sportů. 

Rozhýbat své tělo můžete ve vnitřním nebo venkovním fitness centru, které je pro vás otevřeno 24 hodin denně. 

Wellness a lázně

Zasloužený relax si vychutnejte v Eskape Spa, jedinečně umístěných lázních nad Indickým oceánem, a nechte se rozmazlovat lázeňskými rituály. Vyzkoušejte příznivé účinky holistických masáží, které pečují nejen o vaše tělo, ale i o vaši mysl a duši. Načerpejte novou energii, uvolněte se a dopřejte své pokožce pouze ty nejlepší organické produkty.

Děti v hotelu Nova Maldives *****

Resort Nova Maldives je také místem pro rodinnou dovolenou s dětmi jakéhokoliv věku. K dispozici jsou i prostornější rodinné plážové vilky či dvouložnicová plážová rezidence.

Doprava do hotelu Nova Maldives

Z mezinárodního letiště Malé do resortu Nova Maldives je zajištěn transfer hydroplánem, který trvá cca 25 minut. Během letu se můžete kochat úchvatným výhledem na tyrkysový oceán a ostrovy jižního Ari Atollu. 

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánem na ostrovní resort na Maledivách je jedinečný zážitek. Hydroplány jsou malá letadla, která přistávají a vzlétají z vodní hladiny a na Maledivách jsou zcela běžným dopravním prostředkem. Létají pouze za denního světla a v nižší výšce než standardní letadla. Můžete si užívat nezapomenutelné výhledy na tyrkysovou vodní hladinu a zelené ostrovy olemované bílými písečnými plážemi nejrůznějších tvarů pod Vámi. Za letu můžete fotit i natáčet.

Nevšední zážitek začíná již na letištním terminálu, kdy u pontonů parkuje několik desítek letadel. Na odlet čekáte v salonku s výhledy na vzlétající i přistávající letadla. Když je Vaše letadlo připraveno ke startu, personál Vás osobně doprovodí a pomůže Vám nastoupit. Nabízí prostor pro max. 15 osob a nutno říci, že prostoru zde není nazbyt.

Po krátké instruktáži již slyšíte startující motory a díky plynulému zrychlení se pomalu začínáte opírat o sedadlo. Při vzletu si můžete prohlédnout přistávací plochu mezinárodního letiště, hlavní město Malé a dále už jen stovky přímo katalogových ostrůvků, nejluxusnějších resortů, plujících jachet i opuštěných tyrkysových lagun.

Po dobu letu můžete také sledovat dění v pilotní kabině, která je oddělená pouze neuzavřenou přepážkou. Posádku tvoří standardně 2 piloti a 1 asistent, který pomáhá při nástupu a po přistání kotví letadlo lanem k pontonu.

Přistání je pohodové, díky odporu vody je krátké a díky způsobu ovládání pozvolné. Po přistání letadlo pomalu doplave k hotelovému molu, kde Vás personál přivítá v ráji, nebo k pontonu, na který si pro Vás přijede člun. Hydroplány mohou létat pouze za denního světla a při běžných vlnách. Cena letenky není levná, ale přináší jeden z nejsilnějších zážitků dovolené na Maledivách.

Mapa - Nova Maldives *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Nova Maldives *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Nova Maldives *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2023
BA Hons. Kateřina Kavanová
BA Hons. Kateřina Kavanová 774 730 670

Recenze hotelu Nova Maldives *****

Letová spojení na Maledivy

Ing. Barbora Dvorníková
Nova Maldives
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.