Park Hyatt Maldives Hadahaa *****

Maledivy

Nekonečné možnosti na ostrůvku s designovými vilami

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Park Hyatt Maldives Hadahaa

Pro hotel Park Hyatt Maldives Hadahaa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Park Hyatt Maldives Hadahaa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

Hotel Park Hyatt Maldives Hadahaa *****

Hodnocení 10 Hodnotí 2 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, Gaafu Alifu atoll | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nedotčený ostrov Luxusní designové vybavení Dobré podmínky pro šnorchlování a potápění

Popis hotelu Park Hyatt Maldives Hadahaa ***** Maledivy

Park Hyatt Maldives Hadahaa je jediný pětihvězdičkový hotel řetězce Hyatt na Maledivách. Nachází se na nedotčeném ostrově, 400 kilometrů jižné od hlavního města Malé a 56 kilometrů severně od rovníku, na atolu North Huvadhoo (Gaafu Alifu), což je jeden z největších a nejhlubších atolů na světě.

Zdejších 51 maledivských vil oplývá luxusním designem a zařízením pro maximální pohodlí hostů a pro zajištění soukromí při zachování souladu s přírodou a ekologií. Hotel je zasazen do přirozené přírodní vegetace, přičemž ubytování se nachází jen pár kroků od pláže a tyrkysových vod Indického oceánu.

Luxusní resort nabízí celou řadu atraktivních aktivit v podobě potápění a šnorchlování v okolí korálového útesu a atolu prostřednictvím pětihvězdičkového PADI centra. Dále se budete moci nechat hýčkat v lázních Vidhun Spa s pěti soukromými lázeňskými vilami nebo můžete vyrazit na unikátní a autentické výlety připravené na míru. Soukromé kurzy jógy jsou také k dispozici, stejně jako dva velké bazény se sladkou vodou, přičemž jeden z nich poskytuje krásné výhledy na oceán.

Park Hyatt Maldives je také domovem dvou gurmánských restaurací.

Resort je ideálním místem pro snoubence, kteří by si své „ano“ rádi řekli v tropickém ráji. Nabízí možnost exotického maledivského svatebního obřadu, při kterém se o vše potřebné ohledně organizace postarají zdejší svatební koordinátoři.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Park Hyatt Maldives Hadahaa

Park Hyatt Hadadaa patří k tomu nejlepšímu na Maledivách. Jeho velkou výhodou je fakt, že se chlubí jedním z nejkrásnějších korálových útesů v celém souostroví. Nejlepší oblastí je pak okolí Water vil. Kolem ostrova je oceán klidný, takže je šnorchlování bezpečné a vhodné i pro děti. Pro šnorchlování a potápění navíc můžete využít i služby místního mořského biologa. Krásné výhledy z pláží nejsou rušeny žádnými vlnolamy (jak tomu na Maledivách často bývá). To nicméně způsobuje, že se vzhled pláží může během roku mírně měnit.

Resort se vyznačuje spíše klidnějším a pohodovým konceptem, kdy je na prvním místě zaručení dostatku soukromí. Vily na ostrově jsou často obklopeny svěží zelení, právě kvůli soukromí.

Co se týká stravování, můžete se těšit na úžasné kulinářské zážitky i s možností využití prémiového balíčku All Inclusive. Milovníci lázní nepochybně ocení tamní lázeňské prostory s profesiáonálním přístupem a prostornými vilami určenými k lázeňským procedurám.

Resort je poměrně odlehlý, čemuž odpovídá i hodina letu z mezinárodního letiště. To ale pobytu dodává opravdový pocit dovolené na opuštěném ostrově, což opravdu stojí za to.

Video hotelu

Nabídka pokojů

Beach Villa

Beach Villa

Vila o velikosti 165 m2 je vybavena postelí o velikosti King s lenoškou, soukromou terasou se stolem a židlemi, lehátky, prostorem pro vnitřní a venkovní sprchu s volně stojící vanou a deš..

Overwater Villa

Overwater Villa

Oprostěte se od problémů všedních dnů, při východu z této vily o 115 m2 před sebou uvidíte pouze oceán...

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa

Tato vila o rozloze 180 m2 nabízí postel o velikosti King, lenošku s výhledem na soukromý bazén a terasu, vnitřní a venkovní sprchu s volně stojící vanou a dešťovou sprchu, stejně jako ..

Overwater Sunset Pool Villa

Overwater Sunset Pool Villa

Užijte si klid ve vile postavené nad vodou o rozloze 115 m2 s přímým výhledem na oceán. Najdete zde pohodlnou postel o velikosti King, vnitřní vanu, soukromou terasu s bazénem a zabudovaným..

Gastronomie a hotelové restaurace

Možnosti stravování nabízené na Maledivách jsou rozmanité. Restaurace The Dining Room a The Island skýtají příležitost ochutnat mezinárodní i regionálně inspirované speciality, prostory jsou neformální, ale velmi sofistikované. Pokud hledáte příjemné místo na posezení a odpočinek s osvěžujícím nápojem, tak poslouží moderní bar u bazénu The Bar a unikátní salónek Dhoni. Pro hosty, které lákají speciální zážitky, se nabízí stolování v nádherných scenériích ostrova, jako je oběd u laguny, na pláži nebo například večeře při svitu hvězd. Každé místo představuje unikátnost zdejšího ostrova. Možnost stolovat ve své vile je k dispozici 24 hodin denně.

THE DINING ROOM

Moderní restaurace, podává se zde snídaně, oběd i večeře stylem ‚ à la carte‘. Na výběr je široké menu složené z mezinárodních jídel vystihující jedinečnost stravování na Maledivách. The Dining Room se nachází vedle bazénu s nekonečným okrajem a disponuje výhledem na oceán. K jídlu si můžete dopřát prvotřídní výběrová, která vhodně doplní vybrané menu.

Otevírací doba:

Snídaně: 7:30 – 10:30

Oběd: 12:00 – 15:00

Večeře: 19:00 – 22:30

THE ISLAND GRILL

Tradiční speciality připravované na grilu skvěle doplňuje podívaná v otevřené kuchyni, kde hosté sledují šéfkuchaře připravovat pokrmy. Stoly a houpací židle jsou umístěny na jemném písečném podkladu. Užijte si pohodlný pocit nohou zabořených v písku při jídle skládajícím se z čerstvě ugrilovaných plodů moře nebo výběrových mas. Ideální moment pohody, na který budete dlouho vřele vzpomínat.

Otevírací doba: 19:00 – 22:30

KOI AT THE DRIFT

Restaurace usazená přímo nad lagunou s výhledem na Indický oceán vám utkne v paměti exkluzivním umístěním. Díky otevřené kuchyni a možnosti sledovat práci šéfkuchaře se Vám dostane jedinečného zážitku. V restauraci si můžete vychutnat to nejlepší sake spolu s vysoce kvalitním a čerstvým sushi inspirovaným tím nejlepším z Japonské kuchyně.

Otevírací doba: 19:00 – 22:30

CHEF'S GARDEN TREEHOUSE

Zažijte jednoduchost života nad zemí. Chef's Garden Treehouse se nachází 5 metrů nad břehem a nabízí rostlinné menu s tím nejlepším z hotelové organické zahrady nebo z atolu. Můžete odtud pozorovat západ slunce nad oceánem a přitom si vychutnávat lahodné jídlo.

Otevírací doba: 19:00 - 22:00

THE BAR

V The Bar si užijete výhled na resort, bazén a pláž spolu se širokou nabídkou vybraných občerstvení z celého světa. Osvěžující koktejl společně s něčím na zub z barového menu vám zde dopřejí celý den. Sledovat maledivský západ slunce z plážového altánku ve stylu ‚cabana‘ je ideálním způsobem, jak relaxovat.

Otevírací doba:

Bar: 10:00 – do západu slunce

Kuchyň: 12:00 - 22:00

THE DHONI

Tento tradiční, přesto moderní, salónek je pravým maledivským kouskem architektonického umění. Byl postaven místními staviteli Dhoni (rybářské lodě). Střecha kryjící tuhle kulturní stavbu je ve stylu Dhoni, obrácená palubou dolů, vytváří tak velmi impozantní pohled který přivítá hosty při jejich příjezdu na ostrov.

Otevírací doba: celý den

PRIVATE DINING

Vyberte si ze seznamu jedinečných a romantických míst na jídlo a udělejte si krásný zážitek na Maledivách v soukromí se svým partnerem. Všechna místa jsou tematická, inspirovaná prostředím a okolím. Mezi populární volby patří aktivity Hadahaa’s Culinary Indulgence, Blind Dining in Maldives a stolování s pozorováním západu slunce.

ROOM SERVICE

Pokud máte chuť jíst ve své vile, nabízí se pokojová služba, která vám donese jídlo až ke dveřím. Široká menu z restaurací The Dining Room a The Island Grill jsou dostupná po celý den a personál vám jídlo s radostí přinese. Užijte si chutné pokrmy v pohodlí své vily.

Dostupnost 24 denně

HADAHAA MEAL PLANS 

Hotel hostům nabízí na výběr 3 možnosti stravování jako součást pobytu na Maledivách. Výběr je následující:

Hadahaa polopenze:

Polopenze zahrnuje každodenní snídaně a večeře. Ty jsou ve stylu ‚a la carte‘ o 3 chodech v restauraci The Dining Room, vyjma specialit šéfkuchaře. V případě, že budete chtít speciality šéfkuchaře, je k dispozici 50 % sleva při výměně kteréhokoliv chodu za specialitu. Na každé další jídlo se vztahuje plná cena. Všechny nápoje jsou placeny.

Hadahaa plná penze:

Plná penze zahrnuje každodenní snídaně, obědy ve stylu ‚a la carte‘ o 2 chodech, večeře ve stylu ‚a la carte‘ o 3 chodech v restauraci The Dining Room, vyjma specialit šéfkuchaře. V případě, že budete chtít speciality šéfkuchaře, je k dispozici 50 % sleva při výměně kteréhokoliv chodu za specialitu. Na každé další jídlo se vztahuje plná cena. Všechny nápoje jsou placeny.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Park Hyatt Maldives Hadahaa

Tento luxusní resort se chlubí 51 vilami, z nichž 36 je situováno na zemi a 15 je postaveno nad oceánem. Ať už si vyberete vilu usazenou v tropické zeleni ostrova nebo vilu nad oceánem, jste jen krok od idylické pláže a přímého vstupu do tyrkysového oceánu, který je domovem korálových útesů. Všechna ubytování disponují okny od podlahy ke stropu a dveřmi, které vedou na soukromou terasu. Některé vily nabízejí také vlastní bazén.

Nabídka pokojů

Beach Villa

Beach Villa foto

Vila o velikosti 165 m2 je vybavena postelí o velikosti King s lenoškou, soukromou terasou se stolem a židlemi, lehátky, prostorem pro vnitřní a venkovní sprchu s volně stojící vanou a dešťovou sprchou s přímým přístupem k písečné pláži. Vybavení: zařízení na přípravu kávy a čaje, osobní bar, každý den jsou k dispozici 4 láhve vody, přístup k Wi-Fi, iPad s interaktivním přehledem resortu, multimediální přehrávač, domácí kino, 48 palcová (122 cm) televize LED s kanály z antény/satelitu, 2 telefony s přímým mezinárodním vytáčením, osobní sejf

Overwater Villa

Overwater Villa foto

Oprostěte se od problémů všedních dnů, při východu z této vily o 115 m2 před sebou uvidíte pouze oceán. Postel o velikosti King, vnitřní vana, terasa na opalování s pohodlnou válendou a přímý přístup do moře vám vytvoří skvělou atmosféru při vaší dovolené. Vybavení: zařízení na přípravu kávy a čaje, osobní bar, každý den jsou k dispozici 4 láhve vody, přístup k Wi-Fi, iPad s interaktivním přehledem resortu, multimediální přehrávač, domácí kino, 55 palcová (140 cm) televize LED s kanály z antény/satelitu, 2 telefony s přímým mezinárodním vytáčením, osobní sejf

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa foto

Tato vila o rozloze 180 m2 nabízí postel o velikosti King, lenošku s výhledem na soukromý bazén a terasu, vnitřní a venkovní sprchu s volně stojící vanou a dešťovou sprchu, stejně jako přímý vstup na písečnou pláž. Vybavení: zařízení na přípravu kávy a čaje, osobní bar, každý den jsou k dispozici 4 láhve vody, přístup k Wi-Fi, iPad s interaktivním přehledem resortu, multimediální přehrávač, domácí kino, 55 palcová (140 cm) televize LED s kanály z antény/satelitu, 2 telefony s přímým mezinárodním vytáčením, osobní sejf

Overwater Sunset Pool Villa

Overwater Sunset Pool Villa foto

Užijte si klid ve vile postavené nad vodou o rozloze 115 m2 s přímým výhledem na oceán. Najdete zde pohodlnou postel o velikosti King, vnitřní vanu, soukromou terasu s bazénem a zabudovanými lehátky ve vodě. Pocit klidu zažijete na venkovní kryté pohovce s výhledem a soukromým přístupem k moři. Vybavení: zařízení na přípravu kávy a čaje, osobní bar, každý den jsou k dispozici 4 láhve vody, přístup k Wi-Fi, iPad s interaktivním přehledem resortu, multimediální přehrávač, domácí kino, 55 palcová (140 cm) televize LED s kanály z antény/satelitu, 2 telefony s přímým mezinárodním vytáčením, osobní sejf

Deluxe Beach Pool Villa

Deluxe Beach Pool Villa foto

Odpočiňte si ve vile o rozloze 265 m2 pyšnící se velkým bazénem se zabudovanými lehátky ve vodě, venkovním altánkem ‚cabana‘, postelí o velikosti King, soukromou venkovní volně stojící vanou a dešťovou sprchou. Vybavení: zařízení na přípravu kávy a čaje, osobní bar, každý den jsou k dispozici 4 láhve vody, přístup k Wi-Fi, iPad s interaktivním přehledem resortu, multimediální přehrávač, domácí kino, 55 palcová (140 cm) televize LED s kanály z antény/satelitu, 2 telefony s přímým mezinárodním vytáčením, osobní sejf

2 Bedroom Beach Pool Villa

2 Bedroom Beach Pool Villa foto

V této vile o rozloze 300 m2 se budete cítit jako doma. Je vybavena královskou postelí, privátní venkovní volně stojící vanou a dešťovou sprchou. Najdete zde také druhou ložnici o rozloze 44 m2, která disponuje dvěma jednolůžkovými postelemi a oddělenou koupelnou. K vile patří velký bazén se zabudovanými lehátky ve vodě a venkovním altánkem ‚cabana‘. Vybavení: zařízení na přípravu kávy a čaje, osobní bar, každý den jsou k dispozici 4 láhve vody, přístup k Wi-Fi, iPad s interaktivním přehledem resortu, multimediální přehrávač, domácí kino, dvě 55 palcové (140 cm) televize LED s kanály z antény/satelitu, telefon s přímým mezinárodním vytáčením, osobní sejf

Overwater Reef Residence

Overwater Reef Residence foto

Úchvatná a moderní nadvodní rezidence o rozloze 895 m2 poskytuje panoramatické výhledy na Indický oceán, stejně jako komfort 16 metrů dlouhého bazénu s nekonečným okrajem. Dopřejte si pohodlí tříložnicové rezidence na okraji korálového útesu s pestrobarevným podmořským životem. V rezidenci najdete hlavní ložnici s postelí o velikosti king či s vířivkou až pro 6 osob na privátní terase. Dále je pak k dispozici druhá ložnice s postelí o velikosti king a třetí ložnice s oddělenými lůžky. Do vybavení patří také tři koupelny s vanou a dešťovou sprchou, privátní kuchař, služby komorníka, smart TV a hrací konzole, venkovní terasa s barbecue a místem pro stolování, jídelna, privátní posilovna, vlastní SPA s terapeutem a bar. Užívat si budete moci také přímý přístup do laguny.

Pláž a moře

Atol North Huvadhoo je jeden z největších a nejhlubších atolů na světě. Díky tomu láká cestovatele a obdivovatele podmořského světa ze všech koutů planety. Život pod vodní hladinou je zde neskutečně pestrý, o čemž se můžete sami přesvědčit. Podobnou nádherou disponují i místní pláže, které pokrývá jemný bílý písek.

Online cena a slevy Park Hyatt Maldives Hadahaa *****

Profi foto hotelu Park Hyatt Maldives Hadahaa *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Park Hyatt Maldives Hadahaa

Možnosti stravování nabízené na Maledivách jsou rozmanité. Restaurace The Dining Room a The Island skýtají příležitost ochutnat mezinárodní i regionálně inspirované speciality, prostory jsou neformální, ale velmi sofistikované. Pokud hledáte příjemné místo na posezení a odpočinek s osvěžujícím nápojem, tak poslouží moderní bar u bazénu The Bar a unikátní salónek Dhoni. Pro hosty, které lákají speciální zážitky, se nabízí stolování v nádherných scenériích ostrova, jako je oběd u laguny, na pláži nebo například večeře při svitu hvězd. Každé místo představuje unikátnost zdejšího ostrova. Možnost stolovat ve své vile je k dispozici 24 hodin denně.

THE DINING ROOM

Moderní restaurace, podává se zde snídaně, oběd i večeře stylem ‚ à la carte‘. Na výběr je široké menu složené z mezinárodních jídel vystihující jedinečnost stravování na Maledivách. The Dining Room se nachází vedle bazénu s nekonečným okrajem a disponuje výhledem na oceán. K jídlu si můžete dopřát prvotřídní výběrová, která vhodně doplní vybrané menu.

Otevírací doba:

Snídaně: 7:30 – 10:30

Oběd: 12:00 – 15:00

Večeře: 19:00 – 22:30

THE ISLAND GRILL

Tradiční speciality připravované na grilu skvěle doplňuje podívaná v otevřené kuchyni, kde hosté sledují šéfkuchaře připravovat pokrmy. Stoly a houpací židle jsou umístěny na jemném písečném podkladu. Užijte si pohodlný pocit nohou zabořených v písku při jídle skládajícím se z čerstvě ugrilovaných plodů moře nebo výběrových mas. Ideální moment pohody, na který budete dlouho vřele vzpomínat.

Otevírací doba: 19:00 – 22:30

KOI AT THE DRIFT

Restaurace usazená přímo nad lagunou s výhledem na Indický oceán vám utkne v paměti exkluzivním umístěním. Díky otevřené kuchyni a možnosti sledovat práci šéfkuchaře se Vám dostane jedinečného zážitku. V restauraci si můžete vychutnat to nejlepší sake spolu s vysoce kvalitním a čerstvým sushi inspirovaným tím nejlepším z Japonské kuchyně.

Otevírací doba: 19:00 – 22:30

CHEF'S GARDEN TREEHOUSE

Zažijte jednoduchost života nad zemí. Chef's Garden Treehouse se nachází 5 metrů nad břehem a nabízí rostlinné menu s tím nejlepším z hotelové organické zahrady nebo z atolu. Můžete odtud pozorovat západ slunce nad oceánem a přitom si vychutnávat lahodné jídlo.

Otevírací doba: 19:00 - 22:00

THE BAR

V The Bar si užijete výhled na resort, bazén a pláž spolu se širokou nabídkou vybraných občerstvení z celého světa. Osvěžující koktejl společně s něčím na zub z barového menu vám zde dopřejí celý den. Sledovat maledivský západ slunce z plážového altánku ve stylu ‚cabana‘ je ideálním způsobem, jak relaxovat.

Otevírací doba:

Bar: 10:00 – do západu slunce

Kuchyň: 12:00 - 22:00

THE DHONI

Tento tradiční, přesto moderní, salónek je pravým maledivským kouskem architektonického umění. Byl postaven místními staviteli Dhoni (rybářské lodě). Střecha kryjící tuhle kulturní stavbu je ve stylu Dhoni, obrácená palubou dolů, vytváří tak velmi impozantní pohled který přivítá hosty při jejich příjezdu na ostrov.

Otevírací doba: celý den

PRIVATE DINING

Vyberte si ze seznamu jedinečných a romantických míst na jídlo a udělejte si krásný zážitek na Maledivách v soukromí se svým partnerem. Všechna místa jsou tematická, inspirovaná prostředím a okolím. Mezi populární volby patří aktivity Hadahaa’s Culinary Indulgence, Blind Dining in Maldives a stolování s pozorováním západu slunce.

ROOM SERVICE

Pokud máte chuť jíst ve své vile, nabízí se pokojová služba, která vám donese jídlo až ke dveřím. Široká menu z restaurací The Dining Room a The Island Grill jsou dostupná po celý den a personál vám jídlo s radostí přinese. Užijte si chutné pokrmy v pohodlí své vily.

Dostupnost 24 denně

HADAHAA MEAL PLANS 

Hotel hostům nabízí na výběr 3 možnosti stravování jako součást pobytu na Maledivách. Výběr je následující:

Hadahaa polopenze:

Polopenze zahrnuje každodenní snídaně a večeře. Ty jsou ve stylu ‚a la carte‘ o 3 chodech v restauraci The Dining Room, vyjma specialit šéfkuchaře. V případě, že budete chtít speciality šéfkuchaře, je k dispozici 50 % sleva při výměně kteréhokoliv chodu za specialitu. Na každé další jídlo se vztahuje plná cena. Všechny nápoje jsou placeny.

Hadahaa plná penze:

Plná penze zahrnuje každodenní snídaně, obědy ve stylu ‚a la carte‘ o 2 chodech, večeře ve stylu ‚a la carte‘ o 3 chodech v restauraci The Dining Room, vyjma specialit šéfkuchaře. V případě, že budete chtít speciality šéfkuchaře, je k dispozici 50 % sleva při výměně kteréhokoliv chodu za specialitu. Na každé další jídlo se vztahuje plná cena. Všechny nápoje jsou placeny.

 

All Inclusive

Balíček „All Inclusive“ (na období od 1.11.2023 do 31.10.2024) zahrnuje:

 • Snídaně v restauraci  The Dining Room nebo ve vile
  Pro vily s bazénem je k dispozici plovoucí snídaně
  Výběr ze dvou míst na oběd (2chodový oběd v The Dining Room nebo The Bar)
  Výběr ze tří míst na večeři (večeře o 3 chodech v The Dining Room, The Bar & The Island Grill)
  50% sleva na vybrané položky menu v The Island Grill
  Vybrané alkoholické nápoje a veškeré nealko nápoje jsou k dispozici ve všech provozovnách od 11 do 23 hodin. 25% sleva na prémiové alkoholické nápoje
  Poplatek za donáškovou službu ve výši 50 USD platí pro všechny požadavky IVD včetně plovoucí snídaně
  50% sleva platí z KOI Restaurant, The Treehouse a Private Dining,
  V ceně jsou týdenní plážové tematické večery s grilováním
  Minibar v ceně - denně doplňováno

 

Resort si vyhrazuje právo na úpravu balíčků All Inclusive.

Aktivity

Volný čas na v resortu Park Hyatt můžete trávit nejrůznějšími způsoby, mezi které patří potápění ke korálům, rybolov, plavba v kajaku, pozorování delfínů, překročení rovníku, plavby při západu slunce, odpočinek v lázních, lekce historie Malediv a kurz vaření místních pochutin. Je to vaše dovolená a proto zaleží jen na vás, jak moc nebo málo této nabídky využijete. Ať už budete brázdit místní vody kajakem nebo ležet na pláži, zaručeně to bude dobře strávený čas.

 

DISCOVER NORTH HUVADHOO

Poznej sever Huvadhoo

Piknik na soukromém ostrově

Nasedněte na motorový člun a nechte se dovést na blízké nedotčené ostrovy, kde uvidíte krásy korálových útesů. Piknikové menu je zahrnuto.

Plavba lodí pod noční oblohou, při východu a západu slunce

Odpočiňte si na palubě tradiční lodě Dhoni. Mořský vánek ve vlasech, barevné tóny nebe a dech beroucí noční obloha jsou scenérie, které vás okouzlí. Dopřejte si také čerstvý kokos a speciálně připravené kanapky.

 

Výlet na rovník

Resort je umístěný 55 km od rovníku, kam je možné se vydat na výlet lodí. Na místě si zaplavete přes hranici dvou polokoulí, k tomu vám budou podávat čerstvé maledivské kokosy a kanapky. Po cestě dostanete možnost prohlédnout si neobydlené ostrovy, místní vesnice nebo vyzkoušet rybolov.

 

Cesta za původem ostrovů

Poznejte pět fází formování ostrova, program uvádí zkušení a místní zaměstnanci hotelu. Nechejte se provést ostrovními přírodními kanály, přičemž můžete v každém z nich šnorchlovat a porozumět tak flóře a fauně definující jednotlivá období vývoje ostrova.

 

Příroda a divoká zvěř

Výlet za delfíny

Maledivy patří mezi pět nejlepších míst na pozorování delfínů a velryb. Jsou domovem delfínů skákavých a dlouholebých. Vaše zvědavost o těchto inteligentních živočiších bude uspokojena místním proškoleným personálem, který je připraven zodpovědět na všechny dotazy.

 

Výlet za želvami

Připojte se k mořským biologům či proškolenému personálu na úžasném výletu za želvami. Budete se potápět, poznávat a fotit rozličné druhy mořských želv žijících kolem ostrova.

 

Tradiční maledivský rybolov

S odborným doprovodem se vydáte na tradiční maledivské lodi Dhoni a naučíte se techniku rybolovu za pomocí ručně drženého vlasce, tak jak to již po generace dělají místní.

 

Návštěva místních ostrovů

Nechte se provést po okolních ostrovech, poznáte každodenní a klidný život lidí žijících na Maledivách.

 

Průzkum mořských hlubin

Šnorchlování

Prozkoumejte tyrkysové laguny ostrova. Jsou jen pár kroků od místních vil a chlubí se bohatými korálovými útesy s rozmanitým mořským životem, který je nejbohatší na celých Maledivách.

 

Potápění

Na Maledivách jsou jedny z nejkrásnějších míst na potápění. Mořský život je tu rozmanitý a bohatý. Provést vás po nových a nedotčených místech pro potápění je hlavním cílem potápěčského týmu. Vítání jsou jak zkušení potápěči, tak i úplní začátečníci.

 

Noční potápění a šnorchlování

Zažijte podvodní svět v noci, je to jedinečná příležitost vidět světélkující mořské organismy, které mají svůj domov v místních korálech. Sledujte ploskozubce ostrozubé nebo samotné korály živící se na planktonu, jak se probouzí k životu po západu slunce.

 

Potápění z lodí

Na Maledivách je přes 40 skvostných míst pro potápění. Doplujete k nim na tradiční lodi Dhoni a dostanete příležitost prozkoumat bohatý mořský život pod hladinou.

 

Jídlo a lekce vaření

Soukromé stolování „na slepo“

Začne se s pozorováním západu slunce s koktejlem a kanapkou v rukou. Následuje výlet po pobřeží a unikátní večeře s třemi chody a vínem. Menu je personalizované a vybíráte ho za pomoci hlavního šéfkuchaře.

 

Hadahaa kulinářský požitek

Čeká vás pět jídelních požitků na pěti různých místech: večerní koktejly s kanapkami, soukromá večeře „na slepo“ na pobřeží, snídaně se šampaňským v pohodlí vily, gurmánský oběd o třech chodech a odpolední čaj v podniku The Shade.

 

Kurzy vaření

Naučíte se vařit tradiční maledivská a italská jídla. V programu je například tradiční maledivská polévka ‚garudhiya‘, kari, korálové ryby, ručně dělané těstoviny a umění výroby pizzy.

 

Hodiny jógy

Hodiny jógy a meditace za doprovodu zkušených instruktorů, vám pomohou plně se uvolnit. Lekce jsou jak pro pokročilé, tak pro začátečníky, a můžete je absolvovat ve studiu jógy nebo ve venkovních prostorách.

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře Deluxea mohou během pobytu na Maledivách  využívat služby českého delegátů. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v případě objednání jeho služby) získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste jej mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vám delegát bude v případě potřeby opět k dispozici na telefonu. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře Colours of Maldives. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání v příletové hale v českém jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
 • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
 • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
 • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině po telefonu
 • Telefonní asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Park Hyatt Maldives Hadahaa *****

Fitness centrum

V resortu Park Hyatt budete mít k dispozici také moderní fitness centrum, které nabízí prvotřídní Techno Gym vybavení pro udržování se ve formě i během dovolené. Zacvičte si s těžkými i lehkými činkami a vyzkoušejte také kardio trénink.

Otvírací doba: 24 hodin denně

 

Lázně Vidhun Spa

Hotelové lázně Vidhun Spa na vás přenesou čistou krásu ostrova a díky síle tradičních holistických masážních a wellness terapií se vám dostane opravdového relaxačního požitku. K léčebným technikám jsou používány čerstvé místní suroviny, aby zdravotní stav hostů oživl zevnitř i zvenku. Maledivské techniky využívající bylinné, botanické a mořské látky jsou navržené tak, aby rozzářily duši a osvěžily tělo. Využíváno je také národní ovoce – kokos a národní květina – růže. Dále se můžete při procedurách setkat s citrusy či papájou.

Děti v hotelu Park Hyatt Maldives Hadahaa *****

Malí dobrodruzi mají brány do resortu Park Hyatt otevřené. Resort o rodiny s dětmi pečuje a připravuje pro ně řadu aktivit, kterých se mohou společně zúčastnit. Děti jistě nadchne plavba za delfíny nebo možnost připravit vlastníma rukama maledivské jídlo.

Doprava do hotelu Park Hyatt Maldives Hadahaa

Po příletu na mezinárodní letiště v Malé vás čeká ještě cesta domácím letem, který trvá něco málo přes hodinu. Následuje třiceti minutová plavba motorovým člunem k resortu.

Mapa - Park Hyatt Maldives Hadahaa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Park Hyatt Maldives Hadahaa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Park Hyatt Maldives Hadahaa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Park Hyatt Maldives Hadahaa *****

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.