Pullman Maldives Maamutaa *****

Maledivy

All Inclusive resort v překrásném přírodním prostředí

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Pullman Maldives Maamutaa

Pro hotel Pullman Maldives Maamutaa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Pullman Maldives Maamutaa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

Hotel Pullman Maldives Maamutaa *****

Hodnocení 9.7 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, Gaafu Alifu atoll | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů All-Inclusive resort Ideální pro rodiny i páry 6 skvělých restaurací

Popis hotelu Pullman Maldives Maamutaa ***** Maledivy

Pullman Maldives Maamutaa je luxusní all-inclusive resort na Maledivách. Nachází se na jednom z nejkrásnějších, sluncem políbených ostrovů Malediv, odkud můžete prozkoumávat oceán v doprovodu delfínů a užívat si nedotčené tyrkysové moře. Ostrov Maamutaa se nachází v jižní části Malediv, na atolu Gaafu Alifu. 

Resort je obklopen vysokými kokosovými palmami a nádhernou tropickou flórou. Rozkládá se na 19 hektarech, kde najdete husté mangrovové porosty s přírodním jezerem, a nabízí malebné vyhlídkové místo, odkud si můžete vychutnat ty nejlepší panoramatické výhledy. 

Odpočiňte si a užijte si prázdniny s velkorysým a neomezeným konceptem all inclusive. Prostředí resortu nabízí bohaté možnosti zážitků pro celou rodinu - od úžasných vil a pokojů pod vodou, prvotřídních kulinářských zážitků v šesti restauracích, holistických wellness a fitness programů až po spousty prostor inspirovaných uměním.

Proč strávit dovolenou v resortu Pullman Maldives Maamutaa?

Nejštědřejší All Inclusive na Maledivách 

Během svého pobytu můžete čerpat exkluzivní výhody all inclusive konceptu Pullman Maldives, všechny starosti můžete hodit za hlavu a jednoduše si užít dovolenou snů na Maledivách. Od neomezeného stravování ve 3 restauracích, široké škály možností fitness a bezplatných nemotorizovaných vodních aktivit, až po plavbu při západu slunce – zažijte Maledivy bez omezení.

Nikdy nezůstanete hladoví

Restaurace Pullman Maldives vám poskytnou nový, zcela svěží a zábavný pohled na stravování, neboli “eatertainment”. Nejsou zde stanovená žádná pravidla. Ochutnejte místní pokrmy, jídla inspirovaná pouličním stravováním a domácí nápoje, které jsou servírovány ve všech koutech resortu.

Spánek v ložnicích pod vodou

Objevte místo, kde se setkává kreativita s inovací. Dvě exkluzivně navržené Aqua Villas se dvěma ložnicemi pod vodou Vám umožní setkat se zblízka s podmořským životem přímo z vaší postele. Na souši, nebo pod vodou.

Posuňte své fitness cíle

Nečekejte zde běžné fitness prostory. Místo nich nabízí resort zábavné, stylové a hravé způsoby, jak uvolnit vaši fyzickou energii. Resort nabízí jedno z nejlepších fitness center na Maledivách.

Jedno z nejlepších míst pro potápění na jižních Maledivách

Díky jedinečné poloze je resort jedním z nejlepších míst pro potápění na jižních Maledivách. Potápěčské centrum Pullman Suvadiva je místem, kde se mohou potápět všichni nadšenci. Jako 5* potápěčské centrum PADI nabízí všechny kurzy PADI od začátečníků až po Dive Mastery i specializované kurzy (nitrox, DPV, sidemount apod.)

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach Villa

Beach Villa

Beach Villa (200 m2) je klidný prostor v dokonalé harmonii s okolním tropickým prostředím. Uprostřed elegantního obytného prostoru se nachází postel velikosti King...

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa

Beach Pool Villas (240 m²) nabízejí stylové útočiště zahalené původní bujnou vegetací, zatímco korálově bílé pláže jsou jen pár kroků odtud...

Two Bedroom Beach Pool Villa

Two Bedroom Beach Pool Villa

Two Bedroom Beach Pool Villas (580 m2) jsou prostorným úkrytem zasazeném do pečlivě zachovaného přírodního prostředí ostrova Maamutaa...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace

Mélange

V této restauraci se můžete stravovat po celý den. Restaurace má krásný výhled na pláž, i venkovní posezení u bazénu. V restauraci můžete ochutnat maledivskou, francouzskou, arabskou, italskou, čínskou a indickou kuchyni.

Začněte svůj den oblíbenou snídaní s výhledem na lagunu, bazén nebo pláž. Dále můžete pokračovat v kulinářském zážitku u čerstvého oběda, poté vynikající večeří a vše zakončit lahodným dezertem. Můžete si zde také vychutnat některé z nejlepších koktejlů nebo si vybrat některé z 80 mezinárodních vín z vinotéky Pullman.

Otevřeno: Každý den

Snídaně: 7:00 - 10:30

Obědy: 12:30 - 15:00

Večeře: 18:30 - 22:00

The Hub

The Hub je ústředním místem resortu Pullman Maldives Maamutaa. Je to místo pro konverzaci, odpočinek a inspiraci. The Hub nabízí řadu jedinečných koktejlů, domácích káv, osvěžujících šťáv a exkluzivních vín z celého světa, doplněné kreativními jednohubkami. To vše v rámci all inclusive, samozřejmě.

Phat Chameleon

Usaďte se v naší organické zahradě a obklopeni přírodou buďte připraveni vychutnat si kulinářské vegetariánské výtvory, které stimulují všechny smysly. Phat Chameleon je první organickou, veganskou a vegetariánskou restaurací na Maledivách s lahůdkami à la carte a živou kuchyní.

Připravte se vyzkoušet tento skutečně originální kulinářský koncept: vegetariánskou restauraci pro nevegetariány! Phat Chameleon je inspirativní, inovativní, gurmánská restaurace. Všechny použité ingredience jsou pěstovány na ostrově a poté se v kuchyni promění v něco magického. V rámci all inclusive výhod se sem můžete vrátit tolikrát, kolikrát chcete. 

Tento kulinářský zážitek začíná procházkou po šéfkuchařově zahradě, aby vás seznámil s místními pěstovanými produkty a sbíráním vlastních bylin a zeleniny k jídlu. Zážitek pokračuje večeří, kdy si budete moci sednout pod kvetoucí ovocný strom, dopřát si zdravé jídlo s jemnou vůní domácích bylinek, včetně máty, citronové trávy, estragonu atd. 

Restaurace Phat Chameleon je jednou z prvních ekologických, vegetariánských a veganských restaurací na Maledivách.

Otevřeno: Denně od 18:30 - 22:00

Saffron Affair

Saffron Affair je místo určené pro dlouhé večery strávené dokonalým odpočinkem s blízkými. Čekají na vás zde úchvatné západy slunce při skleničce výborného vína a chutné tapas. Vedle prémiových likérů a lihovin si v rámci all inclusive můžete pochutnat také na originálních a osvěžujících koktejlech.

Souq Oven

V této restauraci objevíte jedinečné chutě kuchyní Blízkého východu, Turecka a Itálie. Začněte svou kulinářskou cestu obědem z italské kuchyně, kde můžete ochutnat bruschetty, polévky a různé těstoviny a pizzu s tenkou krustou. Vraťte se na večeři, kde najdete lákavou řadu mezze, pikantní taginy a to nejlepší z levantské kuchyně. Vychutnat si můžete také některé z 80 mezinárodních vín z vinotéky Pullman. Útulné a stylové interiéry v kombinaci s nejlepším výhledem na Indický oceán vás přimějí vrátit se sem více než jednou.

Otevřeno: Každý den

Obědy: 12:30 - 15:00

Večeře: 18:30 - 22:00

Sol Rising

Sol Rising je kavárna a bar nad vodou, kde můžete svůj den nastartovat energickou snídaní při východu slunce. Začít můžete výtečnou kávou, čerstvě vymačkanými šťávami a vynalézavými koktejly, vedle nabídky delikátního občerstvení.

Bites on Wheels

V Pullman Maldives nemusíte vstávat, abyste si dali svačinu. Pojízdné vozíky nabízejí sorbety, občerstvení, čerstvé krájené ovoce a mnoho dalšího. Vše najdete u hlavního bazénu.

Bary

Odpočiňte si v jednom ze 3 barů: The Hub, Sol Rising a Saffron Affair, kde si můžete ve dne i v noci vychutnávat lahodné nápoje a občerstvení s nádherným výhledem na nedotčené vody Indického oceánu.

Od 15 do 17 hodin také resort zdarma nabízí Shishu v Saffron Affair, kde si budete moci vychutnat nádherný výhled na Indický oceán z pohodlí závěsných sítí.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Pullman Maldives Maamutaa

Resort nabízí 122 luxusních vil, které jsou navrženy v moderním a stylovém designu a navíc tak, aby vyhovovaly všem vašim potřebám. Na pláži, nad vodou nebo dokonce pod vodou... nezbývá než přijet a na vlastní oči se přesvědčit. 

Vybavení vil: postel velikosti king, vnitřní a venkovní sprcha, minibar, příslušenství k přípravě čaje a kávy, 2 láhve vína, malé občerstvení, HD TV s Bluetooth, trezor, wifi a dětská postýlka na vyžádání. 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach Villa

Beach Villa foto

Beach Villa (200 m2) je klidný prostor v dokonalé harmonii s okolním tropickým prostředím. Uprostřed elegantního obytného prostoru se nachází postel velikosti King. Prostornou soukromou terasu s lehátky si zamilujete. Z upravené zahrady je přímý přístup k tyrkysovému Indickému oceánu. Koupelně vévodí hluboká vana, nechybí vnitřní i venkovní sprcha.

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa foto

Beach Pool Villas (240 m²) nabízejí stylové útočiště zahalené původní bujnou vegetací, zatímco korálově bílé pláže jsou jen pár kroků odtud. Stinná terasa vás zavede k soukromému bazénu. Decentní design interiéru spojuje maledivskou tradici se současnou atmosférou. Uprostřed koupelny je hluboká vana. Vila nabízí vnitřní i venkovními sprchy.

Two Bedroom Beach Pool Villa

Two Bedroom Beach Pool Villa foto

Two Bedroom Beach Pool Villas (580 m2) jsou prostorným úkrytem zasazeném do pečlivě zachovaného přírodního prostředí ostrova Maamutaa. Vila má velkou terasu s výhledem na bazén a vířivku. Samostatná zahrada vede rovnou k moři a na pláž. Inteligentní design uvnitř i vně spojuje maledivskou tradici se současným stylem. Vila má dvě ložnice oddělené obývacím pokojem. V hlavní ložnici je postel velikosti King, druhá ložnice má oddělené postele. Každá ložnice má vlastní koupelnu. Tyto plážové vily se dvěma ložnicemi jsou ideální volbou pro malé skupiny i rodiny.

Ocean Villa

Ocean Villa foto

Ocean Villa (160 m²) je skvělou volbou pro páry, které si umí vychutnat každý okamžik. Osvětlená prosklená část podlahy nabízí úchvatný pohled na rozmanitý mořský život. Díky otevřenému prostoru se lehce spojíte s přírodou a v houpací síti nad vodou zažijete ten nejlepší odpočinek.

Ocean Pool Villa

Ocean Pool Villa foto

Ocean Pool Villa (165 m2) osvěžte se v bazénu, odpočívejte v otevřeném obývacím prostoru a nechte se okouzlit podmanivým horizontem v této okouzlující vile nad lagunou. Prostorná koupelna nabízí vnitřní i venkovní sprchu a velkou vanu. Můžete si také objednat plovoucí snídani a užít si ji spolu se svými blízkými. Postel velikosti King je umístěna uprostřed obytného prostoru, který se nachází nad tyrkysovou lagunou. Probuďte se do nekonečného výhledu na oceán za uklidňujících zvuků vln.

Sunset Ocean Pool Villa

Sunset Ocean Pool Villa foto

Sunset Ocean Pool Villa vám nabídne ty nejkrásnější výhledy na západ slunce, který si užijete ze soukromé terasy nad lagunou. Ložnice je vybavena postelí king, nechybí privátní bazén a venkovní krytý altánek s posezením.

Ocean Pool Suite

Ocean Pool Suite foto

Ocean Pool Suite (185 m2) s lehátky a soukromým bazénem zachycuje osvěžující mořský vánek. Ze soukromého bazénu můžete sledovat krásný západ slunce. Velký obývací pokoj má část podlahy prosklenou a nasvícenou tak, abyste mohli pozorovat rozmanitý mořský život.

Two Bedroom Ocean Pool Villa

Two Bedroom Ocean Pool Villa foto

Two Bedroom Ocean Pool Villas (440 m²) mají 2 ložnice, soukromý bazén a přímý přístup do laguny. Jsou ideálním útočištěm nad vodou, kde hosté mohou odpočívat a užívat si klid a soukromí. Rozsáhlá a honosná venkovní část je skvělá k posezení u vody. Vila má dvě ložnice oddělené prostorným elegantním obývacím pokojem. Hlavní ložnice má postel velikosti King, druhá ložnice má oddělené postele, to vše slibuje klidnou noc po celodenním dobrodružství na ostrově. Každý pokoj má samostatnou koupelnu, která poskytuje pohodlí pro všechny. Odpočiňte si v naprosté izolaci a nechte se okouzlit čirou krásou Indického oceánu. Toto je místo, kde můžete žít tady a teď a uchovat si krásné vzpomínky na celý život.

Beach Family Villa

Beach Family Villa foto

Beach Family Villas (270 m2) nabízejí stylové útočiště zahalené původní bujnou vegetací, zatímco korálově bílé pláže a akvamarínové moře jsou jen pár kroků odtud. Jsou místem, kde můžete zpomalit a nabrat energii. Oddělená místnost s palandou poskytuje dětem vlastní soukromé místo pro hraní a odpočinek pro rodiče. Velká vana se vzdušným interiérem odpovídá skutečné maledivské rodinné dovolené. Venkovní obývací prostor nabízí dostatek možností, jak trávit volný čas.

Beach Family Villa with Pool

Beach Family Villa with Pool foto

Beach Family Villa with Pool (300 m2) nabízejí stylové útočiště pro celou rodinu s pláží a lagunou nadosah. Oddělený dětský pokoj s palandou nabízí přesně tu správnou kombinaci soukromí. Vysokorychlostní Wi-Fi poskytuje každému potřebné připojení. Bonusem navíc je soukromý bazén.

Aqua Villa with underwater bedroom

Aqua Villa with underwater bedroom foto

Aqua Villa with underwater bedroom (209 m²) budete ohromeni setkáním s mořským životem z pohodlí postele, kde si vychutnáte klid Indického oceánu. V těchto luxusních dvoupodlažních vilách se hlavní ložnice nachází pod vodou a je spojená s druhou ložnicí nad vodou s úžasným výhledem na oceán a krásnou koupelnou, vlastním bazénem a terasou. Vily nabízejí spoustu prostoru, kde si můžete odpočinout a užívat si dovolenou svých snů. Aqua Villas mají vynikající polohu pro sledování východu slunce a nacházejí se jen kousek od baru Sol Rising, kde u chutné a zdravé snídaně můžete sledovat východ slunce.

The Royal Suite

The Royal Suite foto

Royal Suite (1474 m2) posouvá pohodlí na další úroveň. Suite nabízí 4 ložnice spojené se 2 prostornými obývacími pokoji, to vše na dvou podlažích. Kapacita suity je 10 osob. Royal Suite je ideálním místem pro spojení s rodinou a přáteli. Po celý pobyt je vám k dispozici soukromý komorník, který se postará o všechna vaše přání, osobní kuchař připraví vaše oblíbená jídla, soukromý lázeňský terapeut se postará o vaše tělo a mysl. Tato královská suita má kuchyň, velký bazén a vnitřní terasu, venkovní obytné prostory, kde si můžete užít nerušený výhled na Indický oceán. Po celý pobyt je hostům vily k dispozici čtyřkolka, určená výhradně pro tuto vilu. Royal Suite má jedinečný design, díky kterému zažijete ten nejlepší luxus. Bude to váš vlastní soukromý resort, kde bude o všechny detaily postaráno. Vybavení suity zahrnuje: 2 postele velikosti King a 2 oddělené postele, pokoj pro služebnou, soukromého kuchaře a chůvu, komorníka, soukromé lázeňské procedury, krytý fitness prostor, venkovní lázně s bazénem, venkovní filmové plátno, soukromou čtyřkolku, denně úklidovou službu, kompletní minibar doplňovaný dvakrát denně (2 lahve vína zdarma, vybrané nápoje), příslušenství pro přípravu kávy a čaje, Wi-Fi připojení, 42” HD TV s připojením USB a Bluetooth, trezor, dětskou postýlku na vyžádání.

Pláž a moře

Resort Pullman se nachází na ostrově, který nabízí nádherné pláže a jedno z nejkrásnějších míst k potápění na jižních Maledivách. 

Online cena a slevy Pullman Maldives Maamutaa *****

Profi foto hotelu Pullman Maldives Maamutaa *****

Naše foto hotelu Pullman Maldives Maamutaa *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Pullman Maldives Maamutaa

Restaurace

Mélange

V této restauraci se můžete stravovat po celý den. Restaurace má krásný výhled na pláž, i venkovní posezení u bazénu. V restauraci můžete ochutnat maledivskou, francouzskou, arabskou, italskou, čínskou a indickou kuchyni.

Začněte svůj den oblíbenou snídaní s výhledem na lagunu, bazén nebo pláž. Dále můžete pokračovat v kulinářském zážitku u čerstvého oběda, poté vynikající večeří a vše zakončit lahodným dezertem. Můžete si zde také vychutnat některé z nejlepších koktejlů nebo si vybrat některé z 80 mezinárodních vín z vinotéky Pullman.

Otevřeno: Každý den

Snídaně: 7:00 - 10:30

Obědy: 12:30 - 15:00

Večeře: 18:30 - 22:00

The Hub

The Hub je ústředním místem resortu Pullman Maldives Maamutaa. Je to místo pro konverzaci, odpočinek a inspiraci. The Hub nabízí řadu jedinečných koktejlů, domácích káv, osvěžujících šťáv a exkluzivních vín z celého světa, doplněné kreativními jednohubkami. To vše v rámci all inclusive, samozřejmě.

Phat Chameleon

Usaďte se v naší organické zahradě a obklopeni přírodou buďte připraveni vychutnat si kulinářské vegetariánské výtvory, které stimulují všechny smysly. Phat Chameleon je první organickou, veganskou a vegetariánskou restaurací na Maledivách s lahůdkami à la carte a živou kuchyní.

Připravte se vyzkoušet tento skutečně originální kulinářský koncept: vegetariánskou restauraci pro nevegetariány! Phat Chameleon je inspirativní, inovativní, gurmánská restaurace. Všechny použité ingredience jsou pěstovány na ostrově a poté se v kuchyni promění v něco magického. V rámci all inclusive výhod se sem můžete vrátit tolikrát, kolikrát chcete. 

Tento kulinářský zážitek začíná procházkou po šéfkuchařově zahradě, aby vás seznámil s místními pěstovanými produkty a sbíráním vlastních bylin a zeleniny k jídlu. Zážitek pokračuje večeří, kdy si budete moci sednout pod kvetoucí ovocný strom, dopřát si zdravé jídlo s jemnou vůní domácích bylinek, včetně máty, citronové trávy, estragonu atd. 

Restaurace Phat Chameleon je jednou z prvních ekologických, vegetariánských a veganských restaurací na Maledivách.

Otevřeno: Denně od 18:30 - 22:00

Saffron Affair

Saffron Affair je místo určené pro dlouhé večery strávené dokonalým odpočinkem s blízkými. Čekají na vás zde úchvatné západy slunce při skleničce výborného vína a chutné tapas. Vedle prémiových likérů a lihovin si v rámci all inclusive můžete pochutnat také na originálních a osvěžujících koktejlech.

Souq Oven

V této restauraci objevíte jedinečné chutě kuchyní Blízkého východu, Turecka a Itálie. Začněte svou kulinářskou cestu obědem z italské kuchyně, kde můžete ochutnat bruschetty, polévky a různé těstoviny a pizzu s tenkou krustou. Vraťte se na večeři, kde najdete lákavou řadu mezze, pikantní taginy a to nejlepší z levantské kuchyně. Vychutnat si můžete také některé z 80 mezinárodních vín z vinotéky Pullman. Útulné a stylové interiéry v kombinaci s nejlepším výhledem na Indický oceán vás přimějí vrátit se sem více než jednou.

Otevřeno: Každý den

Obědy: 12:30 - 15:00

Večeře: 18:30 - 22:00

Sol Rising

Sol Rising je kavárna a bar nad vodou, kde můžete svůj den nastartovat energickou snídaní při východu slunce. Začít můžete výtečnou kávou, čerstvě vymačkanými šťávami a vynalézavými koktejly, vedle nabídky delikátního občerstvení.

Bites on Wheels

V Pullman Maldives nemusíte vstávat, abyste si dali svačinu. Pojízdné vozíky nabízejí sorbety, občerstvení, čerstvé krájené ovoce a mnoho dalšího. Vše najdete u hlavního bazénu.

Bary

Odpočiňte si v jednom ze 3 barů: The Hub, Sol Rising a Saffron Affair, kde si můžete ve dne i v noci vychutnávat lahodné nápoje a občerstvení s nádherným výhledem na nedotčené vody Indického oceánu.

Od 15 do 17 hodin také resort zdarma nabízí Shishu v Saffron Affair, kde si budete moci vychutnat nádherný výhled na Indický oceán z pohodlí závěsných sítí.

All Inclusive

All Inclusive balíček platný pro období 01.01.2024 do 10.01.2025:

Pullman Maldives je víc než jen místo vašeho ubytování. Resort věnuje pozornost nejmenším detailům, abyste se nemuseli starat naprosto o nic. Resort Pullman Maldives se s hrdostí stal prvním All Inclusive resortem značky Pullman na světě. Najdete zde prostor i čas si hrát či pracovat, napojit se sami na sebe nebo na své nejbližší, nebo plnými doušky nasávat krásu okolního prostředí.

Restaurace v resortu Pullman Maldives vám poskytnou zcela nový, svěží a zábavný pohled na stravování, neboli “eatertainment”. Nedrží se žádných pravidel a testují hranice možného. Ochutnejte místní pokrmy, jídlo inspirované pouličním stravováním a domácí nápoje k dispozici ve všech koutech resortu. Nabídka resortu je dostupná kdekoli a kdykoli tak, aby váš zážitek z dovolené byl dokonalý. 

Od zdravé snídaně na pláži s výhledem na Indický oceán, mezinárodních čerstvě připravovaných porkmů a minutek v rámci švédských stolů, až po gurmánskou vegetariánskou a veganskou restauraci à la carte - v Pullman Maldives je jídlo centrem pozornosti.

 

Snídaně se podávají v Mélange & Sol Rising

Obědy se podávají v Mélange & Souq Oven

Večeře se podávají v Mélange, Souq Oven & Phat Chameleon

Během dne lze využít The Hub, Saffron Affair, Sol Rising & minibar ve vile

 

Dále máte v rámci All Inclusive možnost využívat:

 • Dětské hřiště (4-12 let)
 • Skillz - prostory pro teenagery
 • Plážový volejbal
 • Vybavení na šnorchlování
 • zkušební ponor v hlavním bazénu
 • 1 hod nemotorizovaných sprtů denně (paddle board, windsurfing, kajaky
 • 24/7 fitness centrum
 • Aerobik
 • Zumba lekce
 • Lekce jógy a meditace
 • Fit trail
 • Tenisové kurty

 

Pro pobyty na 5 až 7 nocí možnost 1 výletu a 1 aktivity (viz níže) - platí pro hosty od 12 let, musí být rezervováno při příjezdu (závisí na obsazenosti)

Pro pobyty na 8 a více nocí možnost 2 výletů a 2 aktivit (viz níže) - platí pro hosty od 12 let, musí být rezervováno při příjezdu (závisí na obsazenosti)

Výlety na výběr:

 • Šnorchlování s průvodcem v House Reef
 • Rybaření při západu slunce
 • Plavba při západu slunce
 • Procházka v přírodě
 • Prezentace o mořské biologii

Aktivity na výběr:

 • Lázeňská procedura 30 min (1 voucher)
 • Jet Ski jízda 15 min (1 voucher)
 • Jeden ponor pro certifikované potápěče (1 voucher)
 • Jedna láhev šampaňského a kanapky (2 vouchery)
 • Třídenní půjčení kola (1 voucher)
 • Sedmidenní půjčení kola (2 vouchery)

 

*Resort si vyhrazuje právo na úpravu All Inclusive balíčku. 

Aktivity

Aktivity jsou připravené jak pro malé průzkumníky a teenagery, tak i pro hosty, kteří milují adrenalin v kombinaci s vodními sporty, nebo naopak dávají přednost pobytu a pohybu na souši. V rámci výhod all-inclusive můžete využívat zcela bezplatně následující:

 • Tenisový kurt
 • Plážový volejbal
 • Komentované procházky přírodou s mořskými biology
 • Potápění a vodní sporty
 • 1 hodina denně nemotorových vodních sportů: SUP/ windsurfing/ katamarán/ kanoe
 • Zkušební ponor v hlavním bazénu (denně od 17:00)
 • Dětské hřiště ( pro děti od 4 do 12 let)
 • Fit trail
 • Zumba
 • Aerial jóga
 • Floating jóga
 • Sunrise / sunset jóga

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře Deluxea mohou během pobytu na Maledivách  využívat služby českého delegátů. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v případě objednání jeho služby) získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste jej mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vám delegát bude v případě potřeby opět k dispozici na telefonu. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře Colours of Maldives. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání v příletové hale v českém jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
 • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
 • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
 • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině po telefonu
 • Telefonní asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Pullman Maldives Maamutaa *****

Fitness

Milovníci zdravého způsobu života mohou navštívit fitness centrum otevřené 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Zacvičit si můžete také na venkovním cvičebním okruhu Pullman Maldives Resort. Čeká na vás vysoce kvalitní vybavení. Cvičit můžete sami, ve skupině nebo s trenérem.

Pro milovníky fitness je zde připraven jeden z nejlepších Fitness Retreats na Maledivách, který pořádá trenérka Sarah Hoey.

All Inclusive zahrnuje: nepřetržitý přístup do fitness centra, 2x denně lekce jógy a Beach Bootcamp Workout Experience „Raaveriya“

 

 SPA

Pullman Spa by Phytomer se nacházejí na mělké laguně s bílým pískem a po aktivním dni stráveném v resortu vám poskytnou klidnou atmosféru. Šest lázeňských místností využívá exkluzivní mořskou kosmetiku. Odborné znalosti terapeutů vám zajistí absolutní relaxaci a regenereaci.

Spa journey

Vydejte se na hluboce regenerační vícedenní lázeňský zážitek. Pět různých procedur zahrnuje kombinaci různých terapií jako uklidňující masáže, ošetření obličeje a lázeňskou manikúru nebo pedikúru. Je to perfektní způsob, jak během svého pobytu ošetříte sebe i svou lásku a vyzkoušíte naše lázeňské terapie tak často, jak jen budete chtít.

Masáže

Vydejte se na relaxační cestu, která vás pomocí masáže přenese mimo čas a blíže vašemu nejpravdivějšímu já. Zde najdete perfektní kombinaci, díky které se budete cítit uvolněně a v souladu se sebou v jedněch z nejlepších nadvodních lázní na Maledivách. Resort nabízi originální masáže Maamutaa, ideální pro zotavení z časového posunu a náročné cesty, dále aromaterapii, tlakové obličejové masáže a relaxační masáže pokožky hlavy ke zlepšení průtoku krve a uvolnění stresu, tradiční thajské masáže, horké kameny a dokonce i exkluzivní masáže Mum-to-be, přizpůsobené speciálně pro potřeby těhotných žen.

Obličejové kůry

Hotelové lázně nabízí šest různých ošetření obličeje, která jsou prováděna moderními, inovativními technikami od společnosti PHYTOMER.  

Liftingová maska a ultrakoncentrované biotechnologické mléko kombinují maximální účinek proti stárnutí, který obnovuje jemnou a mladistvou záři pokožky. Pokročilá technika masáže obličeje společnosti PHYTOMER pro relaxaci nemá obdoby a přináší okamžitě viditelné výsledky.

 Toto ošetření také zahrnuje samoohřívací bahenní zábal, který je jemně aplikován podél páteře pro celkový relaxační zážitek, který dobíjí energii vašeho těla.

Tělové zábaly

Dopřejte svému tělu únik od povinností každodenního života a zažijte úplnou relaxaci díky mořským produktům Phytomer, které kombinují krystaly mořské soli nebo zábaly z řas nebo tradiční maledivské výrobky z pevniny, včetně přírodních olejů a aloe vera.

Kosmetika 

Žijte v souladu s přírodou a odměňte se mořskými a veganskými kosmetickými produkty. V nadvodním salónu na Maledivách mají vše, co potřebujete, aby vaše vnitřní krása zářila. Od kadeřnických služeb, voskování, manikúry a mnoho dalšího, to vše najdete v kosmetickém salonu, kde vám poradí specialisté.

Dětské lázně

Abyste si užili každý okamžik svého pobytu, resort nabízí dětské lázně s pečlivě vybranými přírodními a jemnými procedurami pro malé návštěvníky lázní ve věku od 4 do 12 let. Zde si ti nejmenší budou moci odpočinout a obnovit svou jemnou pokožku po slunném dni nebo si užít čokoládovou masáž s jedním z rodičů.

Diving Price List Diving Price List

Water Sports Price List Water Sports Price List

Děti v hotelu Pullman Maldives Maamutaa *****

Resort Pullman dětem nabízí spoustu zábavy a poznání. K dispozici je Skillz Sports Centrum, určené pouze pro náctileté, ve kterém si děti mohou užít kulečník, stolní tenis, deskové hry či golfový simulátor. Kromě Skillz Sport Centra v resortu naleznete i Dětský klub The Pullman, ve kterém jsou připravené nejrůznější vnitřní (deskové hry, hraní si s plyšáky nebo plastelínou,..) i venkovní (bazén se skluzavkami) aktivity pro ty nejmenší. Na děti dohlíží kvalifikovaní pracovníci, kteří se postarají o jejich bezpečí a zábavu.

 

 

Doprava do hotelu Pullman Maldives Maamutaa

Resort je vzdálen 55 minut dlouhým letem od mezinárodního letiště Velana. Motorovým člunem pak 15 minut od ostrova Kooddoo.

Mapa - Pullman Maldives Maamutaa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Pullman Maldives Maamutaa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Pullman Maldives Maamutaa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Pullman Maldives Maamutaa *****

Factsheet

Letová spojení na Maledivy

Ing. Pavlína Zbořilová
Pullman Maldives Maamutaa
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.