Soneva Jani *****

Inspirace ve své nejčistší podobě

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Hotel Soneva Jani *****

Hodnocení 8.8 Hodnotí 3 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, Noonu atoll | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, All Inclusive, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Luxus v souladu s přírodou Prostorné vily s designovým interiérem Špičkové služby

Popis hotelu Soneva Jani ***** Maledivy

Soneva Jani se nachází na největším z pěti ostrovů v Noon Atoll a je zasazený doprostřed zhruba pětikilometrové laguny Medhufaru, která je domovem mořských želv, delfínů a mnoha dalších mořských živočichů. Ostatní čtyři ostrovy zůstávají stále nedotčené, takže si zde můžete užívat ve všech směrech ničím nerušeného výhledu na oceán. 

Soneva Jani, který pokračuje ve více než dvě desítky let starém příběhu rodiny Soneva, je nejnovějším resortem této luxusní značky. Resort, jehož jméno je inspirováno slovem, které v sanskrtu znamená moudrost, zahrnuje jednu ostrovní vilu a několik vil nad vodou, všechny zasazené do přírody v blízkosti laguny s křišťálově čistou vodou a lemované nedotčenými plážemi s bujnou tropickou zelení. V podstatě soukromá laguna, 5, 6 km dlouhá, je největším lákadlem ostrova. Pohled do jejích velkolepých azurových vod totiž skutečně uklidňuje.

Soneva Jani je místem, kde je všeobjímající příroda umocněna nevtíravým luxusem. Zkrátka, čeká na Vás unikátní "trosečnický" zážitek... Ale nebojte - v prostorných vilách a s krásným designovým interiérem vyrobeným z těch nejkvalitnějších materiálů. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Soneva Jani

V Soneva Jani je pořád co objevovat. Pokud chcete znát náš tip na ta nejzajímavější místa, která může ostrov nabídnout, pak jste tu správně.

Soleni Dive Centre

Kolem resortu je mnoho nádherných potapěčských lokalit s bohatým podmořským životem, který bude lákat všechny mořské nadšence. V Soleni Dive Centre se vám vždy dostane těch nejlepších služeb – ať už od vícejazyčných PADI instruktorů nebo v malé potapěčské skupině.

Hvězdárna

Důmyslný dalekohled, zvedající se skrze podlahu observatoře, Vám nabízí neopakovatelný výhled na noční nebesa. Kromě toho je dalekohled obklopen čtyřmi jídleními stoly, vybavenými obrazovkami, na nichž můžete pozorovat hvězdné nebe přímo u večeře. 

Zahrady a labyrint

Ještě před tím, než byla Soneva rozčleněna, což bylo asi před deseti lety, Medhufaru byl farmářským místem a rozsáhlé zahrady, které zde z této doby zůstaly, stále plodí ovoce, zeleninu, bylinky a houby. To všechno se využívá v hotelové kuchyni. Neměli byste minout ani labyrint, klidné, meditativní místo, které bylo vytvořeno z živého fíkového plotu, a to podle starověkého kruhového obrazce. 

Obchod a galerie

Obchod nabízí velký výběr nádherného oblečení, šperků, řemeslných výrobků, knih, bytových doplňků a suvenýrů, které skvěle reprezentují tento jedinečný ostrov.

Knihovna

Nachází se v horních poschodích The Gathering a je sbírkou nejen inspirující, ale také informační literatury o Maledivách a jejich kouzelném podmořském světě.

Nabídka pokojů

1 Bedroom Water Retreat

1 Bedroom Water Retreat

Vila 1 Bedroom Water Retreat vám nabízí krásnou otevřenou koupelnu, pracovnu, kola, mini bar i televizi s jedinečným zvukovým systémem...

1 Bedroom Water Retreat with Slide

1 Bedroom Water Retreat with Slide

Vila 1 Bedroom Water Retreat with Slide vám nabízí krásnou otevřenou koupelnu, pracovnu, kola, mini bar i televizi s jedinečným zvukovým systémem...

2 Bedroom Water Retreat /*

2 Bedroom Water Retreat /*

Vila 2 Bedroom Water Retreat vám nabízí krásnou otevřenou koupelnu, pracovnu, kola, mini bar i televizi s jedinečným zvukovým systémem...

2 Bedroom Water Retreat with Slide /*

2 Bedroom Water Retreat with Slide /*

Vila 2 Bedroom Water Retreat with Slide vám nabízí krásnou otevřenou koupelnu, pracovnu, kola, mini bar i televizi s jedinečným zvukovým systémem...

Gastronomie a hotelové restaurace

Soneva Jani nabízí mnoho rozmanitých kulinářských žážitků, stačí si jen vybrat! V duchu zdejší filozofie Vám budou představena gurmánská menu různých kultur i kuchyní, potraviny v bio kvalitě nebo lehká, grilovaná jídla pro konzervativní strávníky. 

The Gathering

Srdce resortu, The gathering nebo také Clubhouse, je třípodlažní centrum, kde sídlí většina zdejších restaurací (ale také lázně, knihovna, obchody a vinný sklep). Nachází se hned vedle Hvězdárny. 

So Fresh

Místo, které si zakládá na čerstvosti surovin. Je otevřeno celý den, takže již ráno si sem můžete zajít na čerstvé exotické ovoce, šťávy, džusy a smoothie z Ovocného baru. Obědy se zde podávají formou bufetu (například saláty z bio potravin) nebo si můžete nechat přímo před Vámi připravit pizzu na míru pečenou na dřevě či čerstvé ryby. Aperitiv při západu slunce Vás zase naladí na lákavé večerní menu, které šéfkuchař centrální kuchyně So Fresh vytváří v nesčetných variacích. 

So Imaginative

Specializované degustační místo, kde se konají tzv. Laboratory dinners, neboli pokusné večeře, při kterých Vás náš šéfkuchař bude různými způsoby pokoušet a mást Vaše chuťové pohárky nejrůznějšími chutěmi.  Tým sommeliérů pro Vás zase vytvoří ten nejvhodnější výběr vín.

So Engaging

V So Engaging nabízí naši šékuchaři tajemné menu pro pět speciálních  hostů.

Pokud byste měli zájem o večeři pod hvězdami, připraví Vám ji v Dekadance a Starlight table, nebo můžete vyzkoušet So Starstruck

So Starstruck

Nachází se v místní hvězdárně a k dispozici Vám tady bude náš Astronom. Provede Vás hvězdnou oblohou, kterou lze pozorovat skrze výjimečný Meade teleskop, ale také třeba na obrazovkách propojených s teleskopem a připojených k jídelním stolům. Takový výhled na hvězdy a planety jste ještě nezažili. Kromě toho Vám tady náš šéfkuchař připraví menu inspirované měsíčními fázemi.

The Gathering Bar 

Centrální bar na vodě, který je otevřený celý den. Drinky a malé občerstvení si tak můžete užít kdykoli na ně budete mít chuť. Válendy a odpočinkové sítě Vám umožní pohled na pestrý mořský život, což může být při odpolední svačině příjemný relax. Při západu slunce se zase můžete naladit jedním z našich aperitivů - právě tady totiž najdete ten nejlepší výběr čerstvých koktejlů, likérů a lihovin na Maledivách. 

So Cool

Soneva je známá pro svou dostupnou zmrzlinu, čokoládu a "Deli rooms" a zde v So Cool, to najdete všechno. Více než 50 druhů zmrzliny, ručně vyráběné čokolády od našich vlastních výrobců, uzeniny, sýry i zavařeniny... Součástí So Cool je také oddělení sushi a sashimi a vinný sklípek.

The Gathering Wine Cellar

Soneva získala svou celosvětou reputaci také díky jedinečným, pečlivě vybraným sommeliérům té nejvyšší třídy. Naše víno je zde umístěno v šest metrů vysoké skleněné věži a nabídka se skládá z 50 % z bio a biodynamického vína. Soukromé ochutnávky a večeře se konají nad skleněnou věží v So Imaginative, v naší krásné degustační restauraci. 

Kromě The Gathering můžete místní kuchyni ochutnávat i na dalších místech:

Pláž

Opuštěný sever ostrova je ideální nejen k opalování, plavání či šnorchlování. Nachází se poblíž vil a přes den se tady podává drobné občerstvení, ale i chutné obědy, které Vám šéfkuchař připraví pouze z toho, co je možné zde nasbírat či chytit. Ochutnejte ty nejčerstvější ryby, grilované nebo pečené v písku!

Cinema Paradiso

Kino pod širým nebem a ještě ke všemu na vodě, to se jen tak nevidí. Každý návštěvník zde navíc dostane bezdrátová sluchátka, tudíž ničím nerušený zážitek je zaručen. Kino se nachází v klidné zátoce na jihu ostrova a i zde Vám šéfkuchař připraví speciální menu - inspirované vybraným filmem. 

Další možnosti stravování:

 • ve vilách -  k dispozici 24 hodin denně
 • soukromé kulinářské zážitky kolem laguny na míru
 • "trosečnické" pikniky na opuštěných plážích
 • bio obědy v zahradě
 • kurzy vaření

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Soneva Jani

Naše vily nabízejí hostům exkluzivní vybavení, které ještě umocňuje okolní luxus, zahrnující například přímý vstup do laguny, třináctimetrový soukromý bazén či terasy na vodě. Některé z nich mohou navíc nabídnout i tobogán vedoucí ze střechy přímo do laguny, nebo stahovací střechu nad hlavní ložnicí, která umožňuje ty nejkrásnější výhledy na noční oblohu.

Všechny vily jsou vybaveny: službou komorníka (místní Mr. Friday, protože jako správný "trosečník" musíte mít svého Pátka), studovnou, prostornou hlavní ložnicí s přilehlým dětským spacím koutkem, TV a zvukovým systémem s širokou nabídkou hudby a filmů, koupelnou pod širým nebem s vanou, sprchou a přímým vstupem do laguny, jízdními koly či tříkolkami pro každého hosta, houpacími sítěmi, minibarem s kávovarem a soukromou vinotékou s výběrem sklepních vín, trezorem, klimatizací a ventilátory.

V každé vile jsou také tři možnosti stolování: na terase - stoly na vodě, v obývacím pokoji či na střeše v jídelním salonku.

Nabídka pokojů

1 Bedroom Water Retreat

1 Bedroom Water Retreat foto1 Bedroom Water Retreat

Vila 1 Bedroom Water Retreat vám nabízí krásnou otevřenou koupelnu, pracovnu, kola, mini bar i televizi s jedinečným zvukovým systémem. Tento pokoj je se svou rozlohou 416 m2 k dispozici pro dvě dospělé osoby a dvě děti. Jedinečnou možnost vám nabízí stahovací střecha nebo soukromý bazén s katamaránovou a houpací sítí. K dispozici vám po celou dobu bude majordomus.

1 Bedroom Water Retreat with Slide

1 Bedroom Water Retreat with Slide foto1 Bedroom Water Retreat with Slide

Vila 1 Bedroom Water Retreat with Slide vám nabízí krásnou otevřenou koupelnu, pracovnu, kola, mini bar i televizi s jedinečným zvukovým systémem. Tento pokoj je se svou rozlohou 416 až 437 m2 k dispozici pro dvě dospělé osoby a dvě děti. Jedinečnou možnost vám nabízí stahovací střecha nebo soukromý bazén s vodní skluzavkou i s katamaránovou a houpací sítí. K dispozici vám po celou dobu bude majordomus.

2 Bedroom Water Retreat /*

2 Bedroom Water Retreat /* foto2 Bedroom Water Retreat /*

Vila 2 Bedroom Water Retreat vám nabízí krásnou otevřenou koupelnu, pracovnu, kola, mini bar i televizi s jedinečným zvukovým systémem. Tento pokoj je se svou rozlohou 573 m2 k dispozici pro čtyři dospělé osoby a dvě děti. Jedinečnou možnost vám nabízí stahovací střecha nebo soukromý bazén s katamaránovou a houpací sítí. K dispozici vám po celou dobu bude majordomus.

2 Bedroom Water Retreat with Slide /*

2 Bedroom Water Retreat with Slide /* foto2 Bedroom Water Retreat with Slide /*

Vila 2 Bedroom Water Retreat with Slide vám nabízí krásnou otevřenou koupelnu, pracovnu, kola, mini bar i televizi s jedinečným zvukovým systémem. Tento pokoj je se svou rozlohou 610 m2 k dispozici pro čtyři dospělé osoby a dvě děti. Jedinečnou možnost vám nabízí stahovací střecha nebo soukromý bazén s vodní skluzavkou i s katamaránovou a houpací sítí. K dispozici vám po celou dobu bude majordomus.

3 Bedroom Water Reserve with Slide /**

3 Bedroom Water Reserve with Slide /** foto3 Bedroom Water Reserve with Slide /**

Vila 3 Bedroom Water Reserve vám nabízí krásnou otevřenou koupelnu, pracovnu, kola, mini bar i televizi s jedinečným zvukovým systémem. Tento pokoj je se svou rozlohou 625 m2 k dispozici pro šest dospělých osob a dvě děti. Jedinečnou možnost vám nabízí stahovací střecha nebo soukromý bazén s vodní skluzavkou i s katamaránovou a houpací sítí. K dispozici vám po celou dobu bude majordomus.

3 Bedroom Island Reserve /**

3 Bedroom Island Reserve /** foto3 Bedroom Island Reserve /**

4 Bedroom Island Reserve /***

4 Bedroom Island Reserve /*** foto4 Bedroom Island Reserve /***

Ostrovní vila 4 Bedroom Island Reserve vám nabízí krásnou otevřenou koupelnu, pracovnu, kola, mini bar i televizi s jedinečným zvukovým systémem. Tento pokoj je se svou rozlohou 1752 m2 k dispozici pro osm dospělých osob a dvě děti. Jedinečnou možnost vám nabízí soukromé tělocvičny nebo soukromý bazén s vodní skluzavkou i s katamaránovou a houpací sítí. K dispozici vám po celou dobu bude majordomus.

4 Bedroom Water Reserve with Slide /***

4 Bedroom Water Reserve with Slide /*** foto4 Bedroom Water Reserve with Slide /***

Vila 4 Bedroom Water Reserve vám nabízí krásnou otevřenou koupelnu, pracovnu, kola, mini bar i televizi s jedinečným zvukovým systémem. Tento pokoj je se svou rozlohou 1226 m2 k dispozici pro osm dospělých osob a dvě děti. Jedinečnou možnost vám nabízí soukromé tělocvičny nebo soukromý bazén s vodní skluzavkou i s katamaránovou a houpací sítí. K dispozici vám po celou dobu bude majordomus.

Online cena a slevy Soneva Jani *****

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Min. délka pobytu 4 noci: láhev šumivého vína, láhev šampaňského, dort, Soneva photo rámeček, dárek při odjezdu, lze kombinovat se všemi smluvními akčními nabídkami, kromě Larger Villa offer. 

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelech jsme bydleli
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování kalkulace
Zpáteční transfer hydroplánem, rychlolodí nebo místní linkou z letiště přímo do hotelu
Na Maledivách česky mluvící delegát (v případě, že jej máte zahrnutého v kalkulaci)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
knižní "Průvodce Maledivy" - kniha z edice Lonely Planet
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Family Friendly Offer: V termínu pobytu 06.01.2019 - 19.12.2019 až 2 děti do 11,99 let mají ubytování, zpáteční transfer a plnou penzi na kids menu zdarma, pokud sdílí ubytování se 2 dospělými. Minimální délka pobytu je 7 nocí. Lze kombinovat se všemi contracted Special Offers.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Obědy: šv. stoly v So Fresh, nebo kredit 100 USD / osobu. 

Polopenze: Snídaně a večeře v So Fresh, dané menu v So Fresh, nebo 175 USD / osobu kredit jinam. 

All inclusive zahrnuje: transfery, snídaně, obědy a večeře v restauracích a in villa dining, nealko a alko nápoje k jídlu (ne pro in villa dining), mini bar, laundry, některé aktivity, 

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Soneva Jani *****

Gastronomie a hotelové restaurace Soneva Jani

Soneva Jani nabízí mnoho rozmanitých kulinářských žážitků, stačí si jen vybrat! V duchu zdejší filozofie Vám budou představena gurmánská menu různých kultur i kuchyní, potraviny v bio kvalitě nebo lehká, grilovaná jídla pro konzervativní strávníky. 

The Gathering

Srdce resortu, The gathering nebo také Clubhouse, je třípodlažní centrum, kde sídlí většina zdejších restaurací (ale také lázně, knihovna, obchody a vinný sklep). Nachází se hned vedle Hvězdárny. 

So Fresh

Místo, které si zakládá na čerstvosti surovin. Je otevřeno celý den, takže již ráno si sem můžete zajít na čerstvé exotické ovoce, šťávy, džusy a smoothie z Ovocného baru. Obědy se zde podávají formou bufetu (například saláty z bio potravin) nebo si můžete nechat přímo před Vámi připravit pizzu na míru pečenou na dřevě či čerstvé ryby. Aperitiv při západu slunce Vás zase naladí na lákavé večerní menu, které šéfkuchař centrální kuchyně So Fresh vytváří v nesčetných variacích. 

So Imaginative

Specializované degustační místo, kde se konají tzv. Laboratory dinners, neboli pokusné večeře, při kterých Vás náš šéfkuchař bude různými způsoby pokoušet a mást Vaše chuťové pohárky nejrůznějšími chutěmi.  Tým sommeliérů pro Vás zase vytvoří ten nejvhodnější výběr vín.

So Engaging

V So Engaging nabízí naši šékuchaři tajemné menu pro pět speciálních  hostů.

Pokud byste měli zájem o večeři pod hvězdami, připraví Vám ji v Dekadance a Starlight table, nebo můžete vyzkoušet So Starstruck

So Starstruck

Nachází se v místní hvězdárně a k dispozici Vám tady bude náš Astronom. Provede Vás hvězdnou oblohou, kterou lze pozorovat skrze výjimečný Meade teleskop, ale také třeba na obrazovkách propojených s teleskopem a připojených k jídelním stolům. Takový výhled na hvězdy a planety jste ještě nezažili. Kromě toho Vám tady náš šéfkuchař připraví menu inspirované měsíčními fázemi.

The Gathering Bar 

Centrální bar na vodě, který je otevřený celý den. Drinky a malé občerstvení si tak můžete užít kdykoli na ně budete mít chuť. Válendy a odpočinkové sítě Vám umožní pohled na pestrý mořský život, což může být při odpolední svačině příjemný relax. Při západu slunce se zase můžete naladit jedním z našich aperitivů - právě tady totiž najdete ten nejlepší výběr čerstvých koktejlů, likérů a lihovin na Maledivách. 

So Cool

Soneva je známá pro svou dostupnou zmrzlinu, čokoládu a "Deli rooms" a zde v So Cool, to najdete všechno. Více než 50 druhů zmrzliny, ručně vyráběné čokolády od našich vlastních výrobců, uzeniny, sýry i zavařeniny... Součástí So Cool je také oddělení sushi a sashimi a vinný sklípek.

The Gathering Wine Cellar

Soneva získala svou celosvětou reputaci také díky jedinečným, pečlivě vybraným sommeliérům té nejvyšší třídy. Naše víno je zde umístěno v šest metrů vysoké skleněné věži a nabídka se skládá z 50 % z bio a biodynamického vína. Soukromé ochutnávky a večeře se konají nad skleněnou věží v So Imaginative, v naší krásné degustační restauraci. 

Kromě The Gathering můžete místní kuchyni ochutnávat i na dalších místech:

Pláž

Opuštěný sever ostrova je ideální nejen k opalování, plavání či šnorchlování. Nachází se poblíž vil a přes den se tady podává drobné občerstvení, ale i chutné obědy, které Vám šéfkuchař připraví pouze z toho, co je možné zde nasbírat či chytit. Ochutnejte ty nejčerstvější ryby, grilované nebo pečené v písku!

Cinema Paradiso

Kino pod širým nebem a ještě ke všemu na vodě, to se jen tak nevidí. Každý návštěvník zde navíc dostane bezdrátová sluchátka, tudíž ničím nerušený zážitek je zaručen. Kino se nachází v klidné zátoce na jihu ostrova a i zde Vám šéfkuchař připraví speciální menu - inspirované vybraným filmem. 

Další možnosti stravování:

 • ve vilách -  k dispozici 24 hodin denně
 • soukromé kulinářské zážitky kolem laguny na míru
 • "trosečnické" pikniky na opuštěných plážích
 • bio obědy v zahradě
 • kurzy vaření

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře DELUXEA mohou během pobytu na Maledivách využívat služby českých nebo slovenských delegátů -paní Pavla Wolfová, pan Šimon Mihalčin nebo paní Radka Kaiserová. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na naše delegáty získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste je mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vás delegát opět doprovodí po transferu z hotelu k odbavení před odletem z Malediv. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře HEWL. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání v příletové hale v českém/slovenském jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
 • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
 • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
 • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině/slovenštině po telefonu
 • Asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Soneva Jani *****

Resort nabízí celou škálu nejrůznějších aktivit - ať už se chcete jen tak líně procházet přírodou, piknikovat na pláži, nebo jste poněkud dobrodružnější a lákají vás vodní sporty, potápění, plavání s delfíny, cyklistika či tenis – vybere si opravdu každý.

Soneva Spa

Jsou umístěny v The Gathering a nabízí nejen terapeutický pohled na třpytivou lagunu, ale také širokou nabídku holistických či tradičních léčebných procedur, vedených vysoce kvalifikovanými terapeuty, kteří využívají čistě přírodních produktů. Lázeňské procedury jsou doplněny také plně vybavenou tělocvičnou a pavilonem jógy, stejně jako saunou a parními lázněmi.

Děti v hotelu Soneva Jani *****

V resortu se nachází tzv. Doupě - dětský klub, kde mohou popustit uzdu své fantazii, hrát si s legem nebo se zúčastnit celé řady nejrůznějších aktivit po celém ostrově, například šnorchlování, zahradničení nebo kurzu ochrany želv.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Min. délka pobytu 4 noci: láhev šumivého vína, láhev šampaňského, dort, Soneva photo rámeček, dárek při odjezdu, lze kombinovat se všemi smluvními akčními nabídkami, kromě Larger Villa offer. 

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotelu Soneva Jani

Do resortu se dá dopravit vyhlídkovým letem z mezinárodního letiště v Malé za 35 minut, za 60 minut motorovým člunem ze Soneva Fushi či pohodovou půldenní plavbou ze Soneva Fushi na palubě Soneva in Aqua.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánem na ostrovní resort na Maledivách je jedinečný zážitek. Hydroplány jsou malá letadla, která přistávají a vzlétají z vodní hladiny a na Maledivách jsou zcela běžným dopravním prostředkem. Létají pouze za denního světla a v nižší výšce než standardní letadla. Můžete si užívat nezapomenutelné výhledy na tyrkysovou vodní hladinu a zelené ostrovy olemované bílými písečnými plážemi nejrůznějších tvarů pod Vámi. Za letu můžete fotit i natáčet.

Nevšední zážitek začíná již na letištním terminálu, kdy u pontonů parkuje několik desítek letadel. Na odlet čekáte v salonku s výhledy na vzlétající i přistávající letadla. Když je Vaše letadlo připraveno ke startu, personál Vás osobně doprovodí a pomůže Vám nastoupit. Nabízí prostor pro max. 15 osob a nutno říci, že prostoru zde není nazbyt.

Po krátké instruktáži již slyšíte startující motory a díky plynulému zrychlení se pomalu začínáte opírat o sedadlo. Při vzletu si můžete prohlédnout přistávací plochu mezinárodního letiště, hlavní město Malé a dále už jen stovky přímo katalogových ostrůvků, nejluxusnějších resortů, plujících jachet i opuštěných tyrkysových lagun.

Po dobu letu můžete také sledovat dění v pilotní kabině, která je oddělená pouze neuzavřenou přepážkou. Posádku tvoří standardně 2 piloti a 1 asistent, který pomáhá při nástupu a po přistání kotví letadlo lanem k pontonu.

Přistání je pohodové, díky odporu vody je krátké a díky způsobu ovládání pozvolné. Po přistání letadlo pomalu doplave k hotelovému molu, kde Vás personál přivítá v ráji, nebo k pontonu, na který si pro Vás přijede člun. Hydroplány mohou létat pouze za denního světla a při běžných vlnách. Cena letenky není levná, ale přináší jeden z nejsilnějších zážitků dovolené na Maledivách.

Mapa - Soneva Jani *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Soneva Jani *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Soneva Jani *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Soneva Jani *****

Pláž
9.3
Ubytování
10
Strava
7.7
Poloha
8.7
Cena / Kvalita
7.3
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
8.8
3 hodnocení
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
6.5
Poloha
8
Cena / Kvalita
6.5
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
8.3
2 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.8
1 hodnocení
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Trnava
Datum pobytu:
08. 11. - 17. 11. 2017
Veľmi sme oceňovali osobný prístup personálu.

Ohlasy klientů DELUXEA

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Ing. Vendula Pilátová
Soneva Jani
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.