Soneva Jani *****

Maledivy

Prostorné vily na pláži i nad vodou s veškerým komfortem

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Soneva Jani *****

Hodnocení 9 Hodnotí 4 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, Noonu atoll | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Luxus v souladu s přírodou Prostorné vily s designovým interiérem Špičkové služby
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Soneva Jani ***** Maledivy

Soneva Jani se nachází na největším z pěti ostrovů v Noon Atoll a je zasazený doprostřed zhruba pětikilometrové laguny Medhufaru, která je domovem mořských želv, delfínů a mnoha dalších mořských živočichů. Ostatní čtyři ostrovy zůstávají stále nedotčené, takže si zde můžete užívat ve všech směrech ničím nerušeného výhledu na oceán. 

Soneva Jani, který pokračuje ve více než dvě desítky let starém příběhu rodiny Soneva, je nejnovějším resortem této luxusní značky. Resort, jehož jméno je inspirováno slovem, které v sanskrtu znamená moudrost, zahrnuje tři ostrovní vily a několik vil nad vodou, všechny zasazené do přírody v blízkosti laguny s křišťálově čistou vodou a lemované nedotčenými plážemi s bujnou tropickou zelení. Resort je rozdělen na dvě hlavní části: Chapter 1 a Chapter 2. V podstatě soukromá laguna, 5,6 km dlouhá, je největším lákadlem ostrova. Pohled do jejích velkolepých azurových vod totiž skutečně uklidňuje.

Soneva Jani je místem, kde je všeobjímající příroda umocněna nevtíravým luxusem. Zkrátka, čeká na Vás unikátní "trosečnický" zážitek... Ale nebojte - v prostorných vilách a s krásným designovým interiérem vyrobeným z těch nejkvalitnějších materiálů. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Soneva Jani

V Soneva Jani je pořád co objevovat. Pokud chcete znát náš tip na ta nejzajímavější místa, která může ostrov nabídnout, pak jste tu správně.

Soleni Dive Centre

Kolem resortu je mnoho nádherných potapěčských lokalit s bohatým podmořským životem, který bude lákat všechny mořské nadšence. V Soleni Dive Centre se vám vždy dostane těch nejlepších služeb – ať už od vícejazyčných PADI instruktorů nebo v malé potapěčské skupině.

Hvězdárna

Důmyslný dalekohled, zvedající se skrze podlahu observatoře, Vám nabízí neopakovatelný výhled na noční nebesa. Kromě toho je dalekohled obklopen čtyřmi jídleními stoly, vybavenými obrazovkami, na nichž můžete pozorovat hvězdné nebe přímo u večeře. 

Zahrady a labyrint

Ještě před tím, než byla Soneva rozčleněna, což bylo asi před deseti lety, Medhufaru byl farmářským místem a rozsáhlé zahrady, které zde z této doby zůstaly, stále plodí ovoce, zeleninu, bylinky a houby. To všechno se využívá v hotelové kuchyni. Neměli byste minout ani labyrint, klidné, meditativní místo, které bylo vytvořeno z živého fíkového plotu, a to podle starověkého kruhového obrazce. 

Obchod a galerie

Obchod nabízí velký výběr nádherného oblečení, šperků, řemeslných výrobků, knih, bytových doplňků a suvenýrů, které skvěle reprezentují tento jedinečný ostrov.

Knihovna

Nachází se v horních poschodích The Gathering a je sbírkou nejen inspirující, ale také informační literatury o Maledivách a jejich kouzelném podmořském světě.

2022
Bc. Petra Melková
Poslední inspekce hotelu
Bc. Petra Melková 724 065 777

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

1 Bedroom Water Retreat (Chapter 1)

1 Bedroom Water Retreat (Chapter 1)

Vila 1 Bedroom Water Retreat (411 m2) nabízí dvouposchoďové prostory s velkorysými interiéry i exteriéry...

1 Bedroom Water Retreat with Slide (Chapter 1)

1 Bedroom Water Retreat with Slide (Chapter 1)

Dvouposchoďová vila 1 Bedroom Water Retreat with Slide (411 m2) disponuje velkorysými venkovními i vnitřními prostory pro bezstarostnou dovolenou...

2 Bedroom Water Retreat (Chapter 1)

2 Bedroom Water Retreat (Chapter 1)

Ve vile 2 Bedroom Water Retreat (520 m2) strávíte úžasnou dovolenou se soukromým bazénem s katamaránovou sítí, se zapuštěným posezením a úžasným relaxačním prostředím s válendou...

Gastronomie a hotelové restaurace

Soneva Jani nabízí mnoho rozmanitých kulinářských žážitků, stačí si jen vybrat! V duchu zdejší filozofie Vám budou představena gurmánská menu různých kultur i kuchyní, potraviny v bio kvalitě nebo lehká, grilovaná jídla či mezinárodní speciality. 

The Crab Shack

Restaurace The Crab Shack už svým názvem napovídá, že se specializuje na krabí lahůdky, ať už se jedná o srílanské krabí kari nebo pokrmy z aljašského kraba. To je skvěle doplněno nápojovým lístkem s vynikajícími víny rosé. Navíc z vyvýšené terasy se můžete kochat krásnými výhledy na západy slunce.

Guess Who’s Cooking

Zkuste si dát k večeři tajné menu od šéfkuchaře se skrytou identitou každý čtvrtek! Na konci večeře se šéfkuchař odtajní a vysvětlí svůj koncept a inspiraci. 

So Imaginative

Restaurace s mezinárodní kuchyní a posezení až pro 20 osob je perfektním privátním místem pro nejrůznější příležitosti k oslavě.  Tým someliérů pro Vás zde navíc vytvoří ten nejvhodnější výběr vín s osvědčeným párováním. Dinner: 19:30 - 22:30

So Engaging

Až pět osob může využít tuhle jedinečnou možnost tajuplného stolování za přítomnosti pečlivého a přátelského kuchaře. Usaďte se ke stolu a pozorujte, jak se připravují lahodné pokrmy, na kterých si za chvíli pochutnáte.

So Starstruck

Restaurace So Starstruck se nachází v hotelové nadvodní hvězdárně, která byla první svého druhu na Maledivách. K dispozici jsou zde čtyři stoly umístěné kolem dalekohledu. Můžete tak stolovat ve velkém stylu, přičemž vám bude po ruce astronom, který rád zodpoví každý dotaz. Večeře v 19:30.

The Gathering 

Centrální místo celeého resortu s několika bary, restauracemi, knihovnou a obchůdky nad mořskou hladinou nabízí  úžasné prostředí s krásnými výhledy na západ slunce. V prostorech The Gathering najdete bary a restaurace So Imaginative, The Gathering Wine Cellar, Down To Earth, So Engaging, The Gathering Bar a So Cool. Užijte si romantickou atmosféru a relaxujte v uvolněné atmosféře. Snídaně mezi 7:30 a 10:30, oběd mezi 12:30 a 14:30 a večeře mezi 19:30  a 22:30 

Wine Cellar

V resortu můžete navštívit také vinný sklípek, který se nachází ve „vinné věži v rámci baru Gathering a nabízí celou řadu organických i dalších speciálních vín. Nechejte si poradit od someliéra nebo si zarezervujte privátní degustaci či večeři s vinným párováním.

North Island

V klidu a soukromí na severním ostrově najdete tradiční maledivskou „restauraci“, která představuje ideální místo pro soukromé stolování nebo večeři při úplňku. Navíc zde můžete kromě gastronomického zážitku vyzkoušet kouzelné šnorchlování či jen tak relaxovat na pláži. Večeře mezi 19:30 a 22:30 každý čtvrtek.

 

North Beach

Každý týden se koná plážová večeře Indického oceánu, která prezentuje různé regionální ingredience a unikátní techniky vaření. Severní pláž si můžete zarezervovat během týdne na soukromé plážové večeře.

 

South Beach Lunch

Dopřejte si kouzelný oběd na pláži s bílým pískem na jižní straně ostrovam kde vaše chuťové buňky budou rozmazlovány mixem maledivské a peruánské kuchyně. Zároveň uvidíte na vlastní oči metodu vaření v jámě.  Během čekání na oběd si můžete zkusit vodní sporty. Oběd od 12:30 do 16:00 každý den kromě pondělí a pátku.

Director's Cut 

Pochutnejte si na japonských specialitách v moderním stylu. V menu od šéfkuchaře Nikkiho najdete sushi, sashimi a mnohé další japonské lahůdky. Během stolování navíc můžete sledovat filmovou klasiku v nadvodním kině Cinema Paradiso.

Full Moon Dinner

Unikátní kulinářský zážitek se nabízí během večeře, která se uskuteční vždy jednou za měsíc – pouze při úplňku. Dopřejte si večeři na pláži pod hvězdnou oblohou s rozzářeným měsícem.

So Cool

Vybírejte z celé řady osvěžujících zmrzlin a sorbetů nejrůznějších příchutí a zchlaďte se během horkých maledivských dnů. Také si zde můžete pochutnat na výběru sýrů, zavařenin a mnohých dalších pochutin.

In-villa Dining

Další možnosti stravování je také „in villa dining“, kdy si můžete vychutnat nejrůznější pokrmy přímo ve vlastní vile (k dispozici denně 7-23 hod).

Overseas

Ochutnejte lahodné rybí a rostlinné menu navržené šéfkuchařem Mathiasem Dahlgrenem v restauraci Overseas. 

So Wild

Dopřejte si zdravou stravu založenou na rostlinné bázi a raw pokrmech, které  k dokonalosti přivedla šéfkuchařka Diana Von Cranach, specialistka na raw kuchyni. 

 So Primitive

Pokud máte chuť na maso, mořské plody a rostlinné pokrmy, restaurace So Primitive, kde jsou pokrmy připravovány na otevřeném ohni a plamenech, je pro vás jako stvořená. 

Down To Earth

Začněte den nekonečným výběrem čerstvého ovoce, ovocnými klasikami a kreativními džusy a smoothies z ovocného baru resortu Soneva Jani. Během dne si dopřejte bufet s bio saláty ze zahrádky nebo pizzu z kamenné pece, tandoori a grilované maso či čerstvě ulovené ryby. 

Deckadence

Deckadence se nachází nad Medhufaru lagunou a nabízí menu, které se mění každý den, připravované talentovanými týmy šéfkuchařů. 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Soneva Jani

Vily nabízejí hostům exkluzivní vybavení, které umocňuje celkový luxus. Můžete se těšit na přímý vstup do laguny, prostorný soukromý bazén na terase a mnohé další. Některé vily navíc zahrnují také vlastní skluzavku vedoucí ze střechy přímo do laguny nebo roztahovací střechu nad hlavní ložnicí s úžasnými pohledy na denní i noční oblohu. Vše se zde nese v souladu s přírodou, jelikož i sám hotel je známý svým pozitivním přístupem k ekologickému životnímu stylu, recyklaci a obnově přírodních zdrojů.

Do vybavení všech vil patří: služby komorníka, pracovna, prostorná hlavní ložnice s dětským koutkem, TV a audio systém se širokou nabídkou hudby a filmů, částečně venkovní koupelnu s vanou, sprchou a přímým vstupem do laguny, jízdní kola nebo trojkolky pro každého hosta, houpací síť, minibar s kávovarem a soukromou vinotékou, sejf, klimatizace a ventilátory. Vily nabízejí také různé možnosti stolování - na terase, v obývacím pokoji nebo na střeše.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

1 Bedroom Water Retreat (Chapter 1)

1 Bedroom Water Retreat (Chapter 1) foto

Vila 1 Bedroom Water Retreat (411 m2) nabízí dvouposchoďové prostory s velkorysými interiéry i exteriéry. Užijte si dovolenou se soukromým bazénem s katamaránovou sítí, knihovnou, minibarem, koupelnou, šatnou, venkovní sprchou, dětskou ložnicí, obývacím pokojem s posezením a střešní terasou. Z ložnice se pak můžete kochat výhledy na nebe skrze otevírací střechu. Maximální kapacita jsou 4 hosté (2 dospělí a 2 děti).

1 Bedroom Water Retreat with Slide (Chapter 1)

1 Bedroom Water Retreat with Slide (Chapter 1) foto

Dvouposchoďová vila 1 Bedroom Water Retreat with Slide (411 m2) disponuje velkorysými venkovními i vnitřními prostory pro bezstarostnou dovolenou. Zpestřením je skluzavka vedoucí ze střechy do laguny. Užijte si dovolenou se soukromým bazénem s katamaránovou sítí, knihovnou, minibarem, dětskou ložnicí, šatnou, venkovní sprchou, obývacím pokojem s posezením a střešní terasou. Z ložnice se pak můžete kochat výhledy na nebe skrze otevírací střechu. Maximální kapacita jsou dva dospělí a dvě děti.

2 Bedroom Water Retreat (Chapter 1)

2 Bedroom Water Retreat (Chapter 1) foto

Ve vile 2 Bedroom Water Retreat (520 m2) strávíte úžasnou dovolenou se soukromým bazénem s katamaránovou sítí, se zapuštěným posezením a úžasným relaxačním prostředím s válendou. V prvním patře se nachází prostorná ložnice, koupelna, šatna, venkovní sprcha, minibar, TV s audiosystémem a dětský pokoj. Druhé patro pak nabízí druhou ložnici s vlastní šatnou, otevírací střechou, koupelnou, prostorem pro posezení a venkovní jídelnou. Maximální kapacita jsou čtyři dospělí a dvě děti.

2 Bedroom Crusoe Residence /* (Chapter 1)

2 Bedroom Crusoe Residence /* (Chapter 1) foto

Dvouložnicová ostrovní vila 2 Bedroom Crusoe Residence (806 m2) se pyšní vlastním bazénem se dvěma katamaránovými sítěmi pro relaxaci pod slunečními paprsky. Hlavní ložnice v zadní části vily má venkovní koupelnu s vanou a dvěma sprchami. K dispozici je také otevřená jídelna s kuchyňkou a vinným koutkem či knihovnou. Obývací prostor disponuje gaučem ve tvaru podkovy, minibarem a toaletou. V horním patře se pak nachází druhá ložnice s koupelnou se sprchou. V zadní části zde najdete také pokoj, který může být využit jako dětský pokoj nebo místnost pro lázeňské procedury. Prostorný balkon navíc nabízí zázemí pro elegantní stolování s úžasnými výhledy směrem na lagunu nebo oceán. Maximální kapacita jsou čtyři dospělí a dvě děti.

2 Bedroom Water Retreat with Slide (Chapter 1)

2 Bedroom Water Retreat with Slide (Chapter 1) foto

Ve vile 2 Bedroom Water Retreat with Slide (520 m2) se můžete těšit na spoustu zábavy nejen díky skluzavce vedoucí ze střechy přímo do laguny. Strávíte zde úžasnou dovolenou se soukromým bazénem s katamaránovou sítí, zapuštěné posezení a úžasné relaxační prostředí s válendou. V prvním patře se nachází prostorná ložnice, koupelna, šatna, venkovní sprcha, minibar, TV s audiosystémem a dětský pokoj. Druhé patro pak nabízí další ložnici se šatnou, otevírací střechou, koupelnou, prostorem pro posezení a venkovní jídelnou. Maximální kapacita jsou čtyři dospělí a dvě děti.

3 Bedroom Water Retreat with Slide (Chapter 1)

3 Bedroom Water Retreat with Slide (Chapter 1) foto

Nadvodní vila 3 Bedroom Water Retreat (520 m2) nabízí dvě poschodí, přičemž ve spodním patře se nachází hlavní ložnice s otevírací střechou, pracovna, koupelna, bazén s katamaránovou sítí, venkovní sprcha, válenda a minibar. Také zde najdete pokoj pro děti a druhou ložnici. Těšit se můžete i na pokoj s posilovnou. Druhé patro pak nabízí další ložnici s koupelnou, šatnou, prostorem pro posezení, jídelní terasou a skluzavkou přímo do laguny. Maximální kapacita je šest dospělých a dvě děti.

4 Bedroom Water Retreat with Slide (Chapter 1)

4 Bedroom Water Retreat with Slide (Chapter 1) foto

Luxusní čtyřpokojová nadvodní vila 4 Bedroom Water Retreat with Slide (985 m2) představuje naprosto dokonalé zázemí pro nezapomenutelnou dovolenou v ráji. Můžete se těšit na čtyři ložnice s koupelnami ve dvou patrech, pracovnu, posilovnu, venkovní sprchu a vanu s přístupem do laguny, TV salonek/obývací pokoj, minibar, vinný koutek a dětský pokoj. Vila nabízí také soukromý bazén a skluzavku do laguny. Maximální kapacita je osm dospělých a dvě děti.

1 Bedroom Water Reserve (Chapter 2)

1 Bedroom Water Reserve (Chapter 2) foto

Tato prostorná nadvodní vila o rozloze 555 m2 se pyšní otevírací střechou, velkým obývacím pokojem, dětskou ložnicí a sladkovodním bazénem. Zde ubytovaní hosté mohou využívat VIP servisů Soneva Unlimited. Vila disponuje terasou s bazénem, na které jsou umístěna lehátka a relaxační katamaránové sítě, venkovní koupelnou s přímým vstupem do laguny, dětskou ložnicí, TV salónkem, pracovnou, spíží s minibarem a kávovarem Nespresso, houpačkou, jídelnou, venkovním zapuštěným posezením, druhou jídelnou v patře, luxusní ledničkou značky SMEG, audio systémem Bose a iPody s hudbou a filmy. Maximální kapacita jsou dva dospělí a dvě děti.

1 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 2)

1 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 2) foto

Tato 555 m2 velká nadvodní vila se skluzavkou do laguny se pyšní otevírací střechou,prostorným obývacím pokojem, dětskou ložnicí a sladkovodním bazénem. Hosté této vily mají nárok na VIP služby Soneva Unlimited. Dále vás tato vila nadchne venkovní koupelnou s přímým vstupem do laguny, TV salonkem, pracovnou, pohodlnými válendami, spíží s minibarem a kávovarem Nespresso, houpačkou, prostornou jídelnou, zapuštěným posezením, jídelním sálem v prvním patře, luxusní ledničkou značky Smeg, audio systémem Bose a iPody s hudbou a filmy. Maximální kapacita jsou dva dospělí a dvě děti.

2 Bedroom Water Reserve (Chapter 2)

2 Bedroom Water Reserve (Chapter 2) foto

Tato prostorná dvoupokojová vila o velikosti 777 m2 byla speciálně navržena s bezbariérovým přístupem. Zde ubytovaní hosté mohou využívat VIP servisu Soneva Unlimited. Vila 2 Bedroom Water Reserve disponuje terasou s bazénem a katamaránovými sítěmi, velkým obývacím pokojem, venkovní koupelnou s přímým vstupem do laguny, dětskou ložnici, TV salónkem, pracovnou, několika válendami, spíží s minibarem a kávovarem Nespresso, otevírací střechou, houpačkou, rozměrnou jídelnou, zapuštěným posezením a jídelním sálem v patře. Dále se můžete těšit na luxusní ledničku značky Smeg, audio systém Bose a iPody s hudbou a filmy. Maximální kapacita vily jsou čtyři dospělí a dvě děti.

2 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 2)

2 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 2) foto

Nechte se rozmazlovat ve 772 m2 velké nadvodní vile se skluzavkou! Hlavní ložnice má svou vlastní koupelnu a otevírací střechu, zatímco druhá ložnice se nachází v patře a může se pochlubit střešní terasou. Hosté ubytovaní v této vile mají nárok na VIP služby Soneva Unlimited. Součástí vily je i terasa s bazénem, lehátky a katamaránovými sítěmi, velký obývací pokoj, venkovní koupelna s přímým vstupem do laguny, dětská ložnice, TV salónek, pracovna, pohodlné válendy, spíž s minibarem a kávovarem Nespresso, houpačka, jídelna, zapuštěné posezení, jídelní sál v patře, luxusní lednička značky Smeg, audio systém Bose a iPody s hudbou a filmy.

3 Bedroom Island Reserve with Slide (Chapter 2)

3 Bedroom Island Reserve with Slide (Chapter 2) foto

Třípokojová ostrovní vila 3 Bedroom Island Reserve with Slide (1796 m2) byla velmi citlivě navržena v souladu s maledivským přírodním prostředím, aby ideálně zapadla do okolí a zároveň poskytovala co největší komfort svým hostům. Disponuje vlastním bazénem u pláže a také dětským bazénkem se skluzavkou. U bazénu najdete také dětský domek na stromě. V přízemí se nachází hlavní ložnice s venkovní koupelnou, otevřený obývací pokoj a jídelna, pracovna, kuchyňka s minibarem, čokoládová místnost a vinný koutek. K dispozici je také vlastní posilovna, sauna a parní místnost společně s venkovní koupelnou. V patře potom najdete dvě další ložnice s vlastní koupelnou a toaletou. Vila se může pochlubit také vyhlídkovou věží s jídelním prostorem, které je zároveň nejvyšším bodem v resortu. Maximální kapacita je šest dospělých a dvě děti.

4 Bedroom Island Reserve with Slide (Chapter 2)

4 Bedroom Island Reserve with Slide (Chapter 2) foto

Čtyřpokojová ostrovní vila 4 Bedroom Island Reserve (1788 m2) se nachází u pláže a dopřeje svým hostům pocit naprostého luxusu během jejich dovolené. Prostorné exteriéry i interiéry s parní lázní, šatnou, saunou, hlavní ložnicí, koupelnou, TV salonkem, jídelnou, pracovnou, soukromým bazénem, kuchyňkou s minibarem a vinným koutkem najdete v přízemí, stejně jako jednu další ložnice s koupelnou. V patře se nachází ještě dvě ložnice s koupelnami, šatnami a posilovou. Vila disponuje také bazénem se skluzavkou i dětským bazénkem.

4 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 2)

4 Bedroom Water Reserve with Slide (Chapter 2) foto

Tato 1 421 m2 velká vila má dvě patra a patří k ní soukromý bazén a točitý tobogán, který vede přímo do moře. Hosté ubytovaní v této vile mají nárok na výhody a služby Soneva Unlimited. Ve vile dále najdete terasu s bazénem, lehátky a katamaránovými sítěmi, venkovní jídelnu, obývací pokoj, venkovní koupelnu s přístupem do laguny, dětskou ložnici, TV salónek, knihovnu, parní komoru a saunu, posilovnu, pohodlné válendy, kuchyňku s kávovarem Nespresso, jídelnu, otevírací střechu, nekryté zapuštěné posezení, terasu v patře s houpačkou, luxusní ledničku Smeg, audio systém Bose a iPody s hudbou a filmy.

Pláž a moře

Nekončící azurové vody Indického oceánu a bělostné písečné pláže všude okolo... takový budete mít výhled každý den z vaší nadvodní nebo ostrovní vily v resortu Soneva Jani. 

Online cena a slevy Soneva Jani *****

Profi foto hotelu Soneva Jani *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Soneva Jani

Soneva Jani nabízí mnoho rozmanitých kulinářských žážitků, stačí si jen vybrat! V duchu zdejší filozofie Vám budou představena gurmánská menu různých kultur i kuchyní, potraviny v bio kvalitě nebo lehká, grilovaná jídla či mezinárodní speciality. 

The Crab Shack

Restaurace The Crab Shack už svým názvem napovídá, že se specializuje na krabí lahůdky, ať už se jedná o srílanské krabí kari nebo pokrmy z aljašského kraba. To je skvěle doplněno nápojovým lístkem s vynikajícími víny rosé. Navíc z vyvýšené terasy se můžete kochat krásnými výhledy na západy slunce.

Guess Who’s Cooking

Zkuste si dát k večeři tajné menu od šéfkuchaře se skrytou identitou každý čtvrtek! Na konci večeře se šéfkuchař odtajní a vysvětlí svůj koncept a inspiraci. 

So Imaginative

Restaurace s mezinárodní kuchyní a posezení až pro 20 osob je perfektním privátním místem pro nejrůznější příležitosti k oslavě.  Tým someliérů pro Vás zde navíc vytvoří ten nejvhodnější výběr vín s osvědčeným párováním. Dinner: 19:30 - 22:30

So Engaging

Až pět osob může využít tuhle jedinečnou možnost tajuplného stolování za přítomnosti pečlivého a přátelského kuchaře. Usaďte se ke stolu a pozorujte, jak se připravují lahodné pokrmy, na kterých si za chvíli pochutnáte.

So Starstruck

Restaurace So Starstruck se nachází v hotelové nadvodní hvězdárně, která byla první svého druhu na Maledivách. K dispozici jsou zde čtyři stoly umístěné kolem dalekohledu. Můžete tak stolovat ve velkém stylu, přičemž vám bude po ruce astronom, který rád zodpoví každý dotaz. Večeře v 19:30.

The Gathering 

Centrální místo celeého resortu s několika bary, restauracemi, knihovnou a obchůdky nad mořskou hladinou nabízí  úžasné prostředí s krásnými výhledy na západ slunce. V prostorech The Gathering najdete bary a restaurace So Imaginative, The Gathering Wine Cellar, Down To Earth, So Engaging, The Gathering Bar a So Cool. Užijte si romantickou atmosféru a relaxujte v uvolněné atmosféře. Snídaně mezi 7:30 a 10:30, oběd mezi 12:30 a 14:30 a večeře mezi 19:30  a 22:30 

Wine Cellar

V resortu můžete navštívit také vinný sklípek, který se nachází ve „vinné věži v rámci baru Gathering a nabízí celou řadu organických i dalších speciálních vín. Nechejte si poradit od someliéra nebo si zarezervujte privátní degustaci či večeři s vinným párováním.

North Island

V klidu a soukromí na severním ostrově najdete tradiční maledivskou „restauraci“, která představuje ideální místo pro soukromé stolování nebo večeři při úplňku. Navíc zde můžete kromě gastronomického zážitku vyzkoušet kouzelné šnorchlování či jen tak relaxovat na pláži. Večeře mezi 19:30 a 22:30 každý čtvrtek.

 

North Beach

Každý týden se koná plážová večeře Indického oceánu, která prezentuje různé regionální ingredience a unikátní techniky vaření. Severní pláž si můžete zarezervovat během týdne na soukromé plážové večeře.

 

South Beach Lunch

Dopřejte si kouzelný oběd na pláži s bílým pískem na jižní straně ostrovam kde vaše chuťové buňky budou rozmazlovány mixem maledivské a peruánské kuchyně. Zároveň uvidíte na vlastní oči metodu vaření v jámě.  Během čekání na oběd si můžete zkusit vodní sporty. Oběd od 12:30 do 16:00 každý den kromě pondělí a pátku.

Director's Cut 

Pochutnejte si na japonských specialitách v moderním stylu. V menu od šéfkuchaře Nikkiho najdete sushi, sashimi a mnohé další japonské lahůdky. Během stolování navíc můžete sledovat filmovou klasiku v nadvodním kině Cinema Paradiso.

Full Moon Dinner

Unikátní kulinářský zážitek se nabízí během večeře, která se uskuteční vždy jednou za měsíc – pouze při úplňku. Dopřejte si večeři na pláži pod hvězdnou oblohou s rozzářeným měsícem.

So Cool

Vybírejte z celé řady osvěžujících zmrzlin a sorbetů nejrůznějších příchutí a zchlaďte se během horkých maledivských dnů. Také si zde můžete pochutnat na výběru sýrů, zavařenin a mnohých dalších pochutin.

In-villa Dining

Další možnosti stravování je také „in villa dining“, kdy si můžete vychutnat nejrůznější pokrmy přímo ve vlastní vile (k dispozici denně 7-23 hod).

Overseas

Ochutnejte lahodné rybí a rostlinné menu navržené šéfkuchařem Mathiasem Dahlgrenem v restauraci Overseas. 

So Wild

Dopřejte si zdravou stravu založenou na rostlinné bázi a raw pokrmech, které  k dokonalosti přivedla šéfkuchařka Diana Von Cranach, specialistka na raw kuchyni. 

 So Primitive

Pokud máte chuť na maso, mořské plody a rostlinné pokrmy, restaurace So Primitive, kde jsou pokrmy připravovány na otevřeném ohni a plamenech, je pro vás jako stvořená. 

Down To Earth

Začněte den nekonečným výběrem čerstvého ovoce, ovocnými klasikami a kreativními džusy a smoothies z ovocného baru resortu Soneva Jani. Během dne si dopřejte bufet s bio saláty ze zahrádky nebo pizzu z kamenné pece, tandoori a grilované maso či čerstvě ulovené ryby. 

Deckadence

Deckadence se nachází nad Medhufaru lagunou a nabízí menu, které se mění každý den, připravované talentovanými týmy šéfkuchařů. 

Aktivity

Resort nabízí celou škálu nejrůznějších aktivit - ať už se chcete jen tak líně procházet přírodou, piknikovat na pláži, nebo jste poněkud dobrodružnější a lákají vás vodní sporty, potápění, plavání s delfíny, cyklistika či tenis – vybere si opravdu každý. resort nabízí:

 

 • Trosečnický piknik Robinsona Crusoe
 • Soukromá snídaně za východu slunce na severní pláži
 • Plavba za delfíny za východu slunce
 • Pozorování hvězd 
 • Soukromá astronimcká večeře na lodi
 • Soukromé kino
 • Soukromá rodinná plavba za delfíny při západu slunce
 • Astronomická večeře "So Starstruck"
 • Půlnoční astronomický piknik
 • Astronomie při východu slunce
 • Šnorchlování v laguně Medhufaru 
 • Šnorchlování s instruktorem na atolu Noonu 
 • Potápění v Soneva Jani (pro více detailů kontaktujte Soleni Dive Centre)
 • Vodní sporty: resort nabízí širokou škálu možností, včetně kajku, paddleboardů, windsurfingu, kite surfingu, k přírodě šetrného surfování, nočního paddleboardingu a plavby katamaránem. Soukromé lekce jsou k dispozici za příplatek, na hodinové bázi. Soneva Jani také nabízí svým hostům objevování podmořského světa s podvodním skútrem. 
 • Kurzy vaření
 • Fotografické a natáčecí služby
 • Plavba motorovým člunem na ostrov Maghoodhoo, k atolu Noonu a na ostrov Kudafari
 • Safari s delfíny
 • Sázení korálů
 • Místní rybaření

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře Deluxea mohou během pobytu na Maledivách  využívat služby českého delegátů. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v případě objednání jeho služby) získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste jej mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vám delegát bude v případě potřeby opět k dispozici na telefonu. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře Colours of Maldives. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání v příletové hale v českém jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
 • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
 • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
 • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině po telefonu
 • Telefonní asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Soneva Jani *****

Soneva Spa

Jsou umístěny v The Gathering a nabízí nejen terapeutický pohled na třpytivou lagunu, ale také širokou nabídku holistických či tradičních léčebných procedur, vedených vysoce kvalifikovanými terapeuty, kteří využívají čistě přírodních produktů. Lázeňské procedury jsou doplněny také plně vybavenou tělocvičnou a pavilonem jógy, stejně jako saunou a parními lázněmi.

Nové Soneva Wellness Centrum zahrnuje ajurvédické centrum, multifunkční fitness suity, pokoje na procedury a otevřený jóga pavilón.

Děti v hotelu Soneva Jani *****

V resortu se nachází tzv. Doupě (The Den) - dětský klub, kde mohou popustit uzdu své fantazii, hrát si s legem nebo se zúčastnit celé řady nejrůznějších aktivit po celém ostrově, například šnorchlování, zahradničení nebo kurzu ochrany želv.

Doprava do hotelu Soneva Jani

Do resortu se dá dopravit vyhlídkovým letem z mezinárodního letiště v Malé za 40 minut, za 60 minut motorovým člunem ze Soneva Fushi či pohodovou celodenní plavbou ze Soneva Fushi na palubě Soneva in Aqua. Hosté také mohou letět přímo na mezinárodní letiště Maafaru a poté se svézt motorovým člunem, který je za 15 minut dopraví do hotelu.

 

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánem na ostrovní resort na Maledivách je jedinečný zážitek. Hydroplány jsou malá letadla, která přistávají a vzlétají z vodní hladiny a na Maledivách jsou zcela běžným dopravním prostředkem. Létají pouze za denního světla a v nižší výšce než standardní letadla. Můžete si užívat nezapomenutelné výhledy na tyrkysovou vodní hladinu a zelené ostrovy olemované bílými písečnými plážemi nejrůznějších tvarů pod Vámi. Za letu můžete fotit i natáčet.

Nevšední zážitek začíná již na letištním terminálu, kdy u pontonů parkuje několik desítek letadel. Na odlet čekáte v salonku s výhledy na vzlétající i přistávající letadla. Když je Vaše letadlo připraveno ke startu, personál Vás osobně doprovodí a pomůže Vám nastoupit. Nabízí prostor pro max. 15 osob a nutno říci, že prostoru zde není nazbyt.

Po krátké instruktáži již slyšíte startující motory a díky plynulému zrychlení se pomalu začínáte opírat o sedadlo. Při vzletu si můžete prohlédnout přistávací plochu mezinárodního letiště, hlavní město Malé a dále už jen stovky přímo katalogových ostrůvků, nejluxusnějších resortů, plujících jachet i opuštěných tyrkysových lagun.

Po dobu letu můžete také sledovat dění v pilotní kabině, která je oddělená pouze neuzavřenou přepážkou. Posádku tvoří standardně 2 piloti a 1 asistent, který pomáhá při nástupu a po přistání kotví letadlo lanem k pontonu.

Přistání je pohodové, díky odporu vody je krátké a díky způsobu ovládání pozvolné. Po přistání letadlo pomalu doplave k hotelovému molu, kde Vás personál přivítá v ráji, nebo k pontonu, na který si pro Vás přijede člun. Hydroplány mohou létat pouze za denního světla a při běžných vlnách. Cena letenky není levná, ale přináší jeden z nejsilnějších zážitků dovolené na Maledivách.

Mapa - Soneva Jani *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Soneva Jani *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Soneva Jani *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2022
Bc. Petra Melková
Poslední inspekce hotelu
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Soneva Jani *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.