VARU by Atmosphere *****

Prvotřídní 5* resort s All Inclusive

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Hotel VARU by Atmosphere *****

Lokalita Maledivy, North Male atoll | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů All Inclusive s pestrou gastronomií i aktivitami Tradiční maledivský zážitek z dovolené Jen 40 minut lodí od letiště

Popis hotelu VARU by Atmosphere ***** Maledivy

Hotel Varu by Atmosphere se nachází na okraji maledivského atolu Malé. V jazyce Dhivehi, což je řeč domorodých obyvatel, symbolizuje slovo ‚Varu‘ sílu, odolnost a život v hojnosti. Tento pětihvězdičkový resort vám nabídne ten pravý maledivský zážitek založený na poznání všech aspektů zdejších tradic a kultury v kombinaci s luxusní tropickou atmosférou.

Přestože hotel Varu patří mezi moderní resorty, zakládá si také na představení tajů maledivské přírody a zprostředkování zdejší kultury. Najdete zde 108 vil umístěných na bílých písčitých plážích či nad tyrkysovými lagunami. Zdejší korálové útesy jsou známé pro svůj bohatý podmořský život a manty, které je považují za svůj domov. Všechny hosty čeká unikátní prémiové all inclusive Platinum Plus Plan, jenž obsahuje velké množství možností v oblasti jídla, nápojů, služeb, vybavení, aktivit a exkurzí.

Varu by Armosphere patří do kategorie pěti hvězdičkových resortů. Nachází se 38 km od letiště a transfer motorovým člunem trvá přibližně 40 minut. Ubytování je rozděleno do osmi kategorií. Najdete zde čtyři restaurace a dva bary, školu potápění, vodní sporty, lázeňský komplex, posilovnu, dětský klub, rozmanité exkurze a možnost šnorchlování.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Beach Villa

Beach Villy se nacházejí na pobřeží, jen pár kroků od bíle písčité pláže. Chlubí se rozlohou 75 m2 a jsou vhodné maximálně pro tři dospělé osoby...

Water Villa

Water Villy o rozloze 95 m2 jsou postaveny nad hladinou laguny a nabízí vám tak bezprostřední kontakt s podmořským životem. Mohou se zde ubytovat dva dospělí a dítě nebo tři dospělí...

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool o rozloze 90 m2 je luxusní ubytování na pláži, poskytující nejen blízký vstup do moře, ale také soukromý bazén pro každodenní vodní radovánky...

Water Villa with Pool

Water Villa with Pool o rozloze 95 m2 se pyšní svým umístěním nad hladinou azurové laguny a disponuje vlastním bazénem. ..

Gastronomie a hotelové restaurace

V resortu se nachází celkem čtyři restaurace, mezi nimiž najdete speciality z mořských plodů či z maledivské kuchyně.

All-Day Dining je hlavní restaurace, ve které se můžete těšit na bohatý bufet, živé vaření, grilování a tematické večery.

Maldivian Specialty Restaurant servíruje vytříbené maledivské speciality, přičemž na oběd sem můžete přijít v neděli, úterý a čtvrtek.

Over-Water Mediterranean Specialty Restaurant se zaměřuje na unikátní stolování formou á la carte. Obědy si zde vychutnáte v pondělky, středy, pátky a soboty.

Grill Restaurant nabízí široké menu jídel grilovaných na ohni, které se podávají formou á la carte.

V resortu najdete dva bary, bazénový a nad vodou. Dejte si skleničku svého oblíbeného koktejlu, nebo jen uhaste žízeň osvěžujícím nápojem.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů VARU by Atmosphere

Všechny plážové vily a suity situované na ostrově se chlubí přímým vstupem na okolní panenské písčité pláže nebo do moře. V plážových vilách se můžete těšit na prostorný interiér a venkovní terasu zasazenou do bohaté, zelené vegetace. Výzdoba je řešena použitím přírodních materiálů, jako je dřevo a kámen, stylem minimalistického designu, paletou zářivých barev s dekorativními prvky. Každá z 39 plážových vil v pěti různých kategoriích obsahuje tradiční otevřenou koupelnu a luxusní interiér i nábytek. Jako hosté si budete moci do sytosti užívat soukromý bazén s nekonečným okrajem nacházející se na vaší terase.

Nadvodní jsou umístěny na třech molech nacházejících se na jihozápadní straně ostrova. Všechny vily tohoto typu obsahují tradiční maledivské interiéry, včetně dřevěných podlah a vysokých stropů, zdobené rozmanitými barvami, jež kontrastují s exotickým okolím. Dále se můžete těšit také na přímý vstup do laguny.  Resort nabízí celkem 69 nadvodních vil. Při výběru budete mít exkluzivní možnost zvolit si vilu s privátním bazénem s nekonečným okrajem. Unikátní volbou je pak Water Suite s přímým výhledem na západ slunce, speciálními službami a soukromým bazénem o velikosti 15 m2.

Nabídka pokojů

Beach Villa

Beach Villy se nacházejí na pobřeží, jen pár kroků od bíle písčité pláže. Chlubí se rozlohou 75 m2 a jsou vhodné maximálně pro tři dospělé osoby.

Water Villa

Water Villy o rozloze 95 m2 jsou postaveny nad hladinou laguny a nabízí vám tak bezprostřední kontakt s podmořským životem. Mohou se zde ubytovat dva dospělí a dítě nebo tři dospělí.

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool o rozloze 90 m2 je luxusní ubytování na pláži, poskytující nejen blízký vstup do moře, ale také soukromý bazén pro každodenní vodní radovánky. Ubytování je vhodné pro tři dospělé hosty.

Water Villa with Pool

Water Villa with Pool o rozloze 95 m2 se pyšní svým umístěním nad hladinou azurové laguny a disponuje vlastním bazénem.

Family Villa

Rodinné ubytování ve vilách Family se vyznačuje především prostorností. Díky rozloze 175 m2 se v nich mohou ubytovat až čtyři dospělí hosté.

Family Villa with Pool

Ve vile Family Villa with Pool najdete oproti předchozímu ubytování jeden bazén o velikost 10 m2 navíc. Ubytování je vhodné pro čtyři dospělé osoby.

Water Suite with Pool

Unikátní suity Water Suite with Pool se vyznačují luxusním vybavením a umístěním nad vodní hladinou laguny. Těšit se můžete také na soukromý bazén o rozloze 15 m2.

Majlis Suite

Prožijte opravdový luxus v jedinečných suitách Majlis. Díky rozloze 330 m2 budete mít po celou dobu dostatek prostoru pro ubytování až čtyř dospělých hostů. Navíc se můžete těšit na privátní bazén o rozloze 45 m2.

Pláž a moře

Resort nabízí skvělé podmínky ke koupání jak z plážových vil, které to mají jen pár kroků od moře, tak také z nadvodních kategorií ubytování, odkud máte přímý přístup do azurových vod oceánu. Pobyt u moře můžete strávit lenošením na pláži nebo se vydat za aktivním způsobem vyžití v podobě šnorchlování, potápění či dalších vodních sportů.

Online cena a slevy VARU by Atmosphere *****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu VARU by Atmosphere *****

Gastronomie a hotelové restaurace VARU by Atmosphere

V resortu se nachází celkem čtyři restaurace, mezi nimiž najdete speciality z mořských plodů či z maledivské kuchyně.

All-Day Dining je hlavní restaurace, ve které se můžete těšit na bohatý bufet, živé vaření, grilování a tematické večery.

Maldivian Specialty Restaurant servíruje vytříbené maledivské speciality, přičemž na oběd sem můžete přijít v neděli, úterý a čtvrtek.

Over-Water Mediterranean Specialty Restaurant se zaměřuje na unikátní stolování formou á la carte. Obědy si zde vychutnáte v pondělky, středy, pátky a soboty.

Grill Restaurant nabízí široké menu jídel grilovaných na ohni, které se podávají formou á la carte.

V resortu najdete dva bary, bazénový a nad vodou. Dejte si skleničku svého oblíbeného koktejlu, nebo jen uhaste žízeň osvěžujícím nápojem.

All Inclusive

Varu all inclusive holiday plan zahrnuje:

 • Snídaně, obědy a večeře podávané v hlavní restauraci All-Day Dining.
 • Každý den vybrané svačiny od 16:00 do 18:00 v hlavním hotelovém baru u bazénu
 • Prémiové značkové lihoviny, pivo, likéry v hlavním baru u bazénu a v restauraci All-Day Dining
 • Neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických koktejlů, drinků, rozmanitých džusů, limonád, minerálních vod, vybraných čajů a kávy (položky jsou vypsány v menu VARU plan Cocktails, Spirits & Beer).
 • Široký výběr prémiových vín z celého světa a šumivých vín z VARU plánu
 • Minibar obsahující pivo, víno, limonády a vybrané svačiny (doplňován 2x denně)
 • 20 % slevu na první dvě potápění na hosta (účastník musí být vlastníkem certifikátu PADI)
 • Bezplatné využití nemotorizovaných vodních sportů jako je windsurfing, plachtění, katamarán, kánoe a paddleboard ve stoje (před vypůjčením katamaránu a vybavení pro windsurfing musí zájemce absolvovat kontrolu způsobilosti)
 • Bezplatné zapůjčení šnorchlovacího vybavení pro každého hosta na celou dobu pobytu
 • Přístup do centra sportu a rekreace, plně vybaveného fitness a na venkovní i vnitřní aktivity
 • Množství denně organizovaných aktivit pro děti a teenagery
 • Rozmanité aktivity pořádané v závislosti na sezóně a aktuálních podmínkách.

Speciální služby (pouze pro hosty s pobytem čtyři a více nocí)

 • Jednou za pobyt rybaření při západu slunce (v závislosti na počasí)
 • Jeden bezplatný vybraný výlet na hosta (v závislosti na počasí)

Stolování

 • Počet bezplatných obědů či večeří, včetně nápojů z all-inclusive menu ve speciálních restauracích, se řídí dle počtu strávených nocí následovně: pobyt 4-5 nocí – 2 jídla, 6-7 nocí – 3 jídla, 8-10 nocí – 4 jídla. Obědy ve specializovaných restauracích jsou k dispozici ve vybrané dny, zatímco večeře se servírují každý den vyjma pátku.

Lázeňské služby

 • Při pobytu 4-7 nocí mají hosté (ve věku 15 a více let) k dispozici jednu masáž zdarma, která trvá 45 minut. Za každé 4 noci navíc přibývá jedna 45 minutová masáž zdarma. (tj. 4-7 nocí = 1 masáž, 8-11 nocí = 2 masáže, 12-15 nocí = 3 masáže, 16-19 nocí = 4 masáže)

Balíček All Inclusive je platný od 17.11.2019 do 31.10.2020.

Aktivity

Zábavné aktivity a zajímavou rekreaci pro vás připraví v zábavním centru Recreation & Entertainment Centre, zatímco děti se mohou zabavit v dětském klubu plném dětských aktivit.

Sport a wellness hotelu VARU by Atmosphere *****

Lázně

Zažijte dokonalou relaxaci formou příjemné masáže nebo strávením času v místnostech s párou. ELENA Spa & Wellness je lázeňské centrum s širokou nabídkou služeb s různorodým vybavením.

Fitness centrum

Příznivci aktivního trávení dovolené se mohou těšit na plně vybavené moderní fitness centrum, které jim umožní udržet formu i při odpočinku.

Centrum potápění a vodních sportů

Vyzkoušejte něco nového. Potápění je skvělý zážitek pro začátečníky i pokročilé, kdy se vám kurz přizpůsobí podle vaší úrovně. Vydejte se za obyvateli podmořských hlubin a udělejte si vzpomínky, které se vám jen tak z hlavy nevytratí. Poblíž resortu se nachází místo, kde se často vyskytují manty.

Děti v hotelu VARU by Atmosphere *****

Pro děti je v resortu VARU k dispozici dětský klub se širokým zázemí pro vyžití i s nabídkou denních aktivit.

Doprava do hotelu VARU by Atmosphere

Resort VARU by Atmosphere se nachází 38 km od letiště a transfer motorovým člunem trvá přibližně 40 minut.

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu VARU by Atmosphere *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem VARU by Atmosphere *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu VARU by Atmosphere *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení na Maledivy

Ing. Pavlína Zbořilová
VARU by Atmosphere
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.