Velaa Private Island *****

Maledivy

Splněný sen o privátním ostrově s dokonalým pocitem soukromí

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Velaa Private Island *****

Hodnocení 9.7 Hodnotí 5 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, Noonu atoll | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Jeden z nejprestižnějších resortů na Maledivách Maximální důraz na soukromí Elegance v přírodním stylu
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Velaa Private Island ***** Maledivy

Velaa Private Island je skvostný resort zářící novotou a luxusem. Nachází na soukromém ostrůvku o velikosti 500 x 400 metrů v atolu Noonu v severozápadní části Malediv. Z Male Vás do tohoto soukromého ráje dopraví hydroplán za 45 minut. Pro ty nejnáročnější má Velaa k diszpozici i svůj soukromý luxusní hydroplán.

Velaa Private Island je splněným snem o nadstandardním luxusu. Resort dbá zejména na ničím nerušený klid a naprosté soukromí svých hostů. Obklopeni oceánem a v objetí dech beroucí přírody se zde budete cítit jako na svém vlastním ostrově.

Ostrov Velaa se nachází v seskupení ostrovů, které vytvářejí atol Noonu. Jedinečnost v rámci vybavení a služeb pozdvihuje pobyt v resortu nad rámec klasické dovolené. O návrh a design resortu se postaral cenami ověnčený, český architekt Petr Kolář, který tento ostrov popisuje jako „elegantní fúze maledivské kultury a moderního vybavení“.

Soukromý ostrov Velaa je realizací snu, vytvořit exkluzivní resort, který vyzdvihuje dovolenou na nejvyšší úroveň. Velaa znamená v místním jazyce ostrov želv a vychází z faktu, že sem želvy každoročně migrují z důvodu hnízdění a líhnutí nových jedinců. Z ptačí perspektivy, která se nabízí hostům přilétajícím v hydroplánu, vytváří zkonstruované vily obrys připomínající želví hlavu, zatímco samotný ostrov vytváří její torso. V nabídce ubytování se můžete těšit na 47 soukromých vil, domů a exkluzivních rezidencí. Zatímco 18 z již zmíněných 47 vil se nachází nad vodou, rezidence Romantic Pool je dosažitelná pouze lodí, čímž poskytuje ještě více soukromí a exkluzivity.

Pokud si chcete zahrát golf na Maledivách, jste na správném místě. Naleznete zde i 9ti jamkové hřiště.

A nesmíme zapomenout ani na exkluzivní vyhlídkovou věž, která je zároveň i luxusní restaurací Tavaru a vinným sklepem. 

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Velaa Private Island

Resort jsmě měli možnost navštívit brzy po otevření. Již cestovat na Velaa je zážitek sám o sobě. Cesta hydroplánem je rychlá a v Malé je před odletem k dispozici i vlastní salónek. Tam jste personálem odbaveni a po příletu na resort jedete již rovnou do vily. Každá vila má svůj vlastní bazén a pláž.

Na resortu se nemusíte starat vůbec o nic. Vše je předem zařízeno. Stačí si jen pomyslet. Každá vilka má svého buttlera, který splní každíé Vaše přání. Pokud nechcete chodit do restaurací, můžete celý pobyt strávit ve vile, kam Vám Váš osobní sluha donese cokoli a o vše se postará. Ale byla by to škoda, nevycházet. Resort je promyšlen do nejmenšího detailu. Naprosto nepřekonatelný dojem ve Vás zanechá nadvodní restaurace  Agaru, kde pod stropem "plavou " stovky žraloků. Nechte se překvapit, co je tím myšleno. 

 

 

 

 
Ing. Pavlína Zbořilová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa (interiér: 80 m2, exteriér: 179 m2, bazén: 30 m2, celková plocha: 295 m2) je samostatně stojící impozantních plážová vila se soukromým bazénem, vzdálená od oceánu jen ..

Deluxe Beach Pool Villa

Deluxe Beach Pool Villa

Deluxe Beach Pool Villa (interiér: 108 m2, exteriér 188 m2, bazén 50 m2, celková plocha: 346 m2), postavená z přírodních materiálů s luxusními moderními doplňky, jako je výzdoba z korál..

Sunrise Water Pool Villa

Sunrise Water Pool Villa

Sunrise Water Pool Villa (interiér: 94 m2, exteriér 105 m2, bazén 33 m2, celková plocha: 232 m2) Nechte se obklopit průzračnou lagunou – ubytujte se v Sunrise vodní vile se soukromým bazéne..

Gastronomie a hotelové restaurace

Velaa Private Island Resort se pyšní spoluprací se špičkovou šéfkuchařkou Adeline Grattardovou, oceněnou Michelinskou hvězdou.

Rozmazlovat své chuťové pohárky zde můžete ve třech restauracích: v nadvodní restauraci Agaru s moderní kuchyní, v restauraci v japonském stylu Teppanyaki, která nese název Tavaru a nachází se spolu s vinným sklípkem ve fascinující Tavaru Tower, centrálním bodě ostrova. V neposlední řadě můžete prověřit také kulinářské umění plážové restauracee Athiri.

O Vaši spokojenost s gastronomickými službami v resortu pečují již zmíněná Adeline Grattardová, dále Bruno Contreras, který se specializuje na středomořskou a evropskou kuchyni a Gaushan de Silva.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Velaa Private Island

Resort Velaa Private Island při pohledu z výšky připomíná želvu – vodní vily tvoří hlavu, samotný ostrov krunýř a jednotlivá mola končetiny. Resort vznikl pod taktovkou českého architekta Petra Koláře a nabízí 43 luxusních prostorných vil, ve kterých si můžete v naprostém klidu a soukromí vychutnávat výhled na oceán. Vybrat si můžete z následujících kategorií.

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa foto

Beach Pool Villa (interiér: 80 m2, exteriér: 179 m2, bazén: 30 m2, celková plocha: 295 m2) je samostatně stojící impozantních plážová vila se soukromým bazénem, vzdálená od oceánu jen pár kroků. Vysoké stropy, stěny z mahagonového dřeva doplněné o přírodní prvky, jako je nábytek z týkového dřeva či závěsná bambusová svítidla, navozují příjemnou koloniální atmosféru. Prosklená stěna, vedoucí přímo na terasu, vilku dokonale prosluní, zatímco okolní palmy ji chrání před přílišným horkem. Na terase je Vám k dispozici soukromý bazén o velikosti 36 m2, v zadní části vily pak prostorná venkovní koupelna propojená se zahradní terasou. Venkovní sedačka, lehátka, houpací křesla, altánek v zahradě, prostor pro stolování pod širým nebem a výhled na oceán – to vše je tu pro Vás a Váš ničím nerušený odpočinek.

Deluxe Beach Pool Villa

Deluxe Beach Pool Villa foto

Deluxe Beach Pool Villa (interiér: 108 m2, exteriér 188 m2, bazén 50 m2, celková plocha: 346 m2), postavená z přírodních materiálů s luxusními moderními doplňky, jako je výzdoba z korálů nebo závěsné křeslo, nabízí vedle ložnice a venkovní terasy se soukromým bazénem také samostatný obývací pokoj a vnitřní i venkovní koupelnu. Samozřejmostí zenově laděné venkovní koupelny je vana královských rozměrů, venkovní odpočívadla umístěná v zahradním altánku a soukromá zahrada. Nenechte si ujít ani večeři pod širým nebem u bazénu s výhledem na oceán.

Sunrise Water Pool Villa

Sunrise Water Pool Villa foto

Sunrise Water Pool Villa (interiér: 94 m2, exteriér 105 m2, bazén 33 m2, celková plocha: 232 m2) Nechte se obklopit průzračnou lagunou – ubytujte se v Sunrise vodní vile se soukromým bazénem. Zastřešená část terasy Vám poskytne dostatek stínu přes den, večer je pak ideálním místem pro stolování na svěžím mořském vánku. Ložnice se pyšní krásným výhledem na oceán a obývací pokoj prosklenou podlahou. Z koupelny i ložnice lze vyjít přímo na terasu, odkud vedou schůdky do oceánu.

Sunset Deluxe Water Pool Villa

Sunset Deluxe Water Pool Villa foto

Sunset Deluxe Water Pool Villa (interiér: 102 m2, exteriér 114 m2, bazén 40 m2, celková plocha: 256 m2) Vám díky svému umístění nabídne nejen dokonalé soukromí, ale také fascinující pohled na zapadající slunce – a to přímo z Vašeho soukromého bazénu. Zastřešená část terasy Vám poskytne dostatek stínu přes den, večer je pak ideálním místem pro stolování na svěžím mořském vánku. Obývací pokoj se pyšní prosklenou podlahou a barem se soukromou vinárnou, koupelna prostornou oválnou vanou a houpacím křeslem. Z koupelny a ložnice lze vyjít přímo na terasu s bazénem, odkud se můžete nechat zlákat do oceánu nebo do altánku s venkovní pohovkou posetou pohodlnými polštáři.

Beach Pool House

Beach Pool House foto

Beach Pool House (interiér: 189 m2, exteriér 337 m2, bazén 74 m2, celková plocha: 600 m2), plážový dům s bazénem a dvěma ložnicemi, je lemovaný zelení a palmami pohupujícími se ve větru a nabízí také výhled na oceán. Je ideální pro čtyřčlennou rodinu. Prostorný obývací pokoj, jenž přes den slouží jako stinné útočiště, se po západu slunce snadno změní na společenskou místnost. Obývací pokoj je propojený s kuchyní, kde můžete posedět u baru na barových stoličkách. Elegantní ložnice zalité světlem poskytují díky dřevěným žaluziím dokonalé soukromí. Přírodní materiály, ratanová houpací křesla, prostorné terasy s pečlivě umístěnými pohovkami, soukromý bazén a prostor pro stolování pod širým nebem s panoramatickým výhledem na lagunu dokreslují dokonalou atmosféru tohoto jedinečného místa.

Beach Pool Pavilion /*

Ocean Pool House

Ocean Pool House foto

Ocean Pool House (interiér: 223 m2, exteriér 233 m2, bazén 45 m2, celková plocha: 501 m2), prostorný nadvodní domek, nabízí dvě ložnice s vlastní koupelnou, elegantně zařízený obývací pokoj a prostornou jídelnu. Z každé místnosti se přitom můžete kochat výhledem na azurově modrý oceán. V obývacím pokoji Vás bude lákat hluboká pohovka posetá měkkými polštáři a každá koupelna do prostorné oválné vany s ničím nerušeným výhledem na oceán. Slunit se můžete na terase se soukromým bazénem a přímým vstupem do laguny, relaxovat pak v zapuštěné vířivce nebo v elegantních pohovkách v jednom ze dvou nadvodních altánků.

Romantic Pool Residence

Romantic Pool Residence foto

Romantic Pool Residence (interiér: 197 m2, exteriér 337 m2, bazén 89 m2, celková plocha: 623 m2) , romantická rezidence s bazénem, umístěná v samotném srdci laguny a přístupná pouze na lodi, nabízí dokonalé soukromí pro ty nejnáročnější romantiky. Všechny pokoje nabízí přímý vstup na terasu, kde se můžete kochat skvostnými výhledy, pohupovat se v soukromém bazénu, relaxovat ve vířivce nebo ve venkovních pohovkách. Večeři Vám naservíruje soukromý kuchař – buď uvnitř rezidence, nebo pod širým nebem v nadvodním altánku, ke kterému vede samostatné molo. Díky soukromé tělocvičně a wellnessu nebudete mít důvod se odtud kamkoli vzdalovat.

Velaa Private Residence

Velaa Private Residence foto

Velaa Private Residence (interiér: 552 m2, exteriér 701 m2, bazén 96 m2, celková plocha: 1349 m2), soukromá, samostatně stojící dvoupatrová rezidence se čtyřmi ložnicemi, ve které se pohodlně zabydlí až deset osob, je umístěná na ničím nerušené panenské pláži a je dokonalou harmonií pohodlí, stylu a elegance. I v této residenci se maximálně dbá na dokonalé soukromí. Všechny čtyři ložnice nabízí výhled na oceán, pokoje v přízemí vedou na terasu k bazénu, zatímco ložnice v prvním patře mají prostorné balkóny. Bazén, ve kterém se zrcadlí oceán, je lemován dvěma altánky, jenž jsou ideálním místem pro večeři pod širým nebem, celodenní odpočinek nebo jako stinný, dětský koutek. Obývací pokoj, soukromá tělocvična, wellness, venkovní i vnitřní koupelny, dvě venkovní terasy a zahrada Vám poskytnou spoustu prostoru a možností pro každodenní zábavu a odpočinek.

Online cena a slevy Velaa Private Island *****

Profi foto hotelu Velaa Private Island *****

Naše foto hotelu Velaa Private Island *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Velaa Private Island

Velaa Private Island Resort se pyšní spoluprací se špičkovou šéfkuchařkou Adeline Grattardovou, oceněnou Michelinskou hvězdou.

Rozmazlovat své chuťové pohárky zde můžete ve třech restauracích: v nadvodní restauraci Agaru s moderní kuchyní, v restauraci v japonském stylu Teppanyaki, která nese název Tavaru a nachází se spolu s vinným sklípkem ve fascinující Tavaru Tower, centrálním bodě ostrova. V neposlední řadě můžete prověřit také kulinářské umění plážové restauracee Athiri.

O Vaši spokojenost s gastronomickými službami v resortu pečují již zmíněná Adeline Grattardová, dále Bruno Contreras, který se specializuje na středomořskou a evropskou kuchyni a Gaushan de Silva.

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře Deluxea mohou během pobytu na Maledivách  využívat služby českého delegátů. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v případě objednání jeho služby) získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste jej mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vám delegát bude v případě potřeby opět k dispozici na telefonu. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře Colours of Maldives. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

  • Přivítání v příletové hale v českém jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
  • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
  • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
  • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině po telefonu
  • Telefonní asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Doprava do hotelu Velaa Private Island

Velaa Private Island se nachází na soukromém ostrůvku v atolu Noonu v severozápadní části Malediv. Z Male Vás do tohoto soukromého ráje dopraví hydroplán za 45 minut. Můžete využít buď služeb hydroplánu od ístní letecké společnosti nebo exkluzivity resortu Velaa - privátní hydroplán.

 

Privátní hydroplán

Soukromý ostrov Velaa je světoznámá destinace pro náročné cestovatele, ve které jen stěží najdete nějaký nedostatek. Hotel se vždy v duchu inovace snaží vymýšlet nové způsoby, jak svým zákazníkům poskytnout luxusnější a okázalejší dobrodružství. Připravte se na nezapomenutelnou cestu do ráje, kterou podstoupíte v soukromém hydroplánu nabízející pohled na exotické prostředí z ptačí perspektivy. Díky striktně dodržovanému zákazu dronů je transfer hydroplánem jedinečným zážitkem, který zastoupí unikátní místo ve vašich vzpomínkách. Jako bonus, se také vyhnete velké řadě na letišti a bez námahy se dopravíte přímo do exkluzivního resortu.

Soukromé hydroplány ostrova Velaa se vyznačují luxusními potahy z kůže a prvotřídními protihlukovými sluchátky. Letový plán je šitý na míru, a místo 15 pasažérů jich létá pouze 9, což zaručí pohodlný let s velkou dávkou prostoru. Vybavení na palubě poskytuje veškerý komfort potřebný k plynulému pocitu z letu a zahrnuje například iPad, na kterém se hosté mohou zabavit různými aktivitami či si plánovat svůj pobyt, nebo osobní tablety pro děti obsahující hry a jiné aplikace. V nabídce najdete také VIP uvítací služby, včetně bezplatného občerstvení a přístupu do privátního salónku.

Resort Velaa je ostrov nekonečných možností pro hosty, jež hledají extravagantní oslavy, autentický pobyt v exotickém ráji nebo třeba pronájem celého ostrova. K dispozici vám bude personál, odhodlaný splnit každé vaše přání, zatímco vy si budete užívat maximální pohodlí a postupně prožívat vaše sny a touhy.

 

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánem na ostrovní resort na Maledivách je jedinečný zážitek. Hydroplány jsou malá letadla, která přistávají a vzlétají z vodní hladiny a na Maledivách jsou zcela běžným dopravním prostředkem. Létají pouze za denního světla a v nižší výšce než standardní letadla. Můžete si užívat nezapomenutelné výhledy na tyrkysovou vodní hladinu a zelené ostrovy olemované bílými písečnými plážemi nejrůznějších tvarů pod Vámi. Za letu můžete fotit i natáčet.

Nevšední zážitek začíná již na letištním terminálu, kdy u pontonů parkuje několik desítek letadel. Na odlet čekáte v salonku s výhledy na vzlétající i přistávající letadla. Když je Vaše letadlo připraveno ke startu, personál Vás osobně doprovodí a pomůže Vám nastoupit. Nabízí prostor pro max. 15 osob a nutno říci, že prostoru zde není nazbyt.

Po krátké instruktáži již slyšíte startující motory a díky plynulému zrychlení se pomalu začínáte opírat o sedadlo. Při vzletu si můžete prohlédnout přistávací plochu mezinárodního letiště, hlavní město Malé a dále už jen stovky přímo katalogových ostrůvků, nejluxusnějších resortů, plujících jachet i opuštěných tyrkysových lagun.

Po dobu letu můžete také sledovat dění v pilotní kabině, která je oddělená pouze neuzavřenou přepážkou. Posádku tvoří standardně 2 piloti a 1 asistent, který pomáhá při nástupu a po přistání kotví letadlo lanem k pontonu.

Přistání je pohodové, díky odporu vody je krátké a díky způsobu ovládání pozvolné. Po přistání letadlo pomalu doplave k hotelovému molu, kde Vás personál přivítá v ráji, nebo k pontonu, na který si pro Vás přijede člun. Hydroplány mohou létat pouze za denního světla a při běžných vlnách. Cena letenky není levná, ale přináší jeden z nejsilnějších zážitků dovolené na Maledivách.

Mapa - Velaa Private Island *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Velaa Private Island *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Velaa Private Island *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Pavlína Zbořilová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recenze hotelu Velaa Private Island *****

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.