Velaa Private Island *****

Splněný sen o privátním ostrově pro Vaše dokonalé soukromí

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Velaa Private Island *****

Hodnocení 9.3 Hodnotí 2 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, Noonu atoll | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Jeden z nejprestižnějších resortů na Maledivách Maximální důraz na soukromí Elegance v přírodním stylu
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Velaa Private Island ***** Maledivy

Velaa Private Island je skvostný resort zářící novotou a luxusem. Nachází na soukromém ostrůvku o velikosti 500 krát 400 metrů v atolu Noonu v severozápadní části Malediv. Z Male Vás do tohoto soukromého ráje dopraví hydroplán za 45 minut.

Velaa Private Island je splněným snem o nadstandardním luxusu, který uspokojí i ty nejnáročnější. Resort dbá zejména na ničím nerušený klid a naprosté soukromí svých hostů. Obklopeni oceánem a v objetí dech beroucí přírody se zde budete cítit jako na svém vlastním ostrově.

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Ing. Pavlína Zbořilová, 724 730 003,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa (interiér: 80 m2, exteriér: 179 m2, bazén: 30 m2, celková plocha: 295 m2) je samostatně stojící impozantních plážová vila se soukromým bazénem, vzdálená od oceánu jen ..

Deluxe Beach Pool Villa

Deluxe Beach Pool Villa

Deluxe Beach Pool Villa (interiér: 108 m2, exteriér 188 m2, bazén 50 m2, celková plocha: 346 m2), postavená z přírodních materiálů s luxusními moderními doplňky, jako je výzdoba z korál..

Sunrise Water Pool Villa

Sunrise Water Pool Villa

Sunrise Water Pool Villa (interiér: 94 m2, exteriér 105 m2, bazén 33 m2, celková plocha: 232 m2) Nechte se obklopit průzračnou lagunou – ubytujte se v Sunrise vodní vile se soukromým bazéne..

Sunset Deluxe Water Pool Villa

Sunset Deluxe Water Pool Villa

Sunset Deluxe Water Pool Villa (interiér: 102 m2, exteriér 114 m2, bazén 40 m2, celková plocha: 256 m2) Vám díky svému umístění nabídne nejen dokonalé soukromí, ale také fascinující po..

Gastronomie a hotelové restaurace

Velaa Private Island Resort se pyšní spoluprací se špičkovou šéfkuchařkou Adeline Grattardovou, oceněnou Michelinskou hvězdou.

Rozmazlovat své chuťové pohárky zde můžete ve třech restauracích: v nadvodní restauraci Agaru s moderní kuchyní, v restauraci v japonském stylu Teppanyaki, která nese název Tavaru a nachází se spolu s vinným sklípkem ve fascinující Tavaru Tower, centrálním bodě ostrova. V neposlední řadě můžete prověřit také kulinářské umění plážové restauracee Athiri.

O Vaši spokojenost s gastronomickými službami v resortu pečují již zmíněná Adeline Grattardová, dále Bruno Contreras, který se specializuje na středomořskou a evropskou kuchyni a Gaushan de Silva.

Kategorie a vybavení pokojů Velaa Private Island

Resort Velaa Private Island při pohledu z výšky připomíná želvu – vodní vily tvoří hlavu, samotný ostrov krunýř a jednotlivá mola končetiny. Resort vznikl pod taktovkou českého architekta Petra Koláře a nabízí 43 luxusních prostorných vil, ve kterých si můžete v naprostém klidu a soukromí vychutnávat výhled na oceán. Vybrat si můžete z následujících kategorií.

 

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa (interiér: 80 m2, exteriér: 179 m2, bazén: 30 m2, celková plocha: 295 m2) je samostatně stojící impozantních plážová vila se soukromým bazénem, vzdálená od oceánu jen pár kroků. Vysoké stropy, stěny z mahagonového dřeva doplněné o přírodní prvky, jako je nábytek z týkového dřeva či závěsná bambusová svítidla, navozují příjemnou koloniální atmosféru. Prosklená stěna, vedoucí přímo na terasu, vilku dokonale prosluní, zatímco okolní palmy ji chrání před přílišným horkem. Na terase je Vám k dispozici soukromý bazén o velikosti 36 m2, v zadní části vily pak prostorná venkovní koupelna propojená se zahradní terasou. Venkovní sedačka, lehátka, houpací křesla, altánek v zahradě, prostor pro stolování pod širým nebem a výhled na oceán – to vše je tu pro Vás a Váš ničím nerušený odpočinek.

Beach Pool Villa

Deluxe Beach Pool Villa

Deluxe Beach Pool Villa (interiér: 108 m2, exteriér 188 m2, bazén 50 m2, celková plocha: 346 m2), postavená z přírodních materiálů s luxusními moderními doplňky, jako je výzdoba z korálů nebo závěsné křeslo, nabízí vedle ložnice a venkovní terasy se soukromým bazénem také samostatný obývací pokoj a vnitřní i venkovní koupelnu. Samozřejmostí zenově laděné venkovní koupelny je vana královských rozměrů, venkovní odpočívadla umístěná v zahradním altánku a soukromá zahrada. Nenechte si ujít ani večeři pod širým nebem u bazénu s výhledem na oceán.

Deluxe Beach Pool Villa

Sunrise Water Pool Villa

Sunrise Water Pool Villa (interiér: 94 m2, exteriér 105 m2, bazén 33 m2, celková plocha: 232 m2) Nechte se obklopit průzračnou lagunou – ubytujte se v Sunrise vodní vile se soukromým bazénem. Zastřešená část terasy Vám poskytne dostatek stínu přes den, večer je pak ideálním místem pro stolování na svěžím mořském vánku. Ložnice se pyšní krásným výhledem na oceán a obývací pokoj prosklenou podlahou. Z koupelny i ložnice lze vyjít přímo na terasu, odkud vedou schůdky do oceánu.

Sunrise Water Pool Villa

Sunset Deluxe Water Pool Villa

Sunset Deluxe Water Pool Villa (interiér: 102 m2, exteriér 114 m2, bazén 40 m2, celková plocha: 256 m2) Vám díky svému umístění nabídne nejen dokonalé soukromí, ale také fascinující pohled na zapadající slunce – a to přímo z Vašeho soukromého bazénu. Zastřešená část terasy Vám poskytne dostatek stínu přes den, večer je pak ideálním místem pro stolování na svěžím mořském vánku. Obývací pokoj se pyšní prosklenou podlahou a barem se soukromou vinárnou, koupelna prostornou oválnou vanou a houpacím křeslem. Z koupelny a ložnice lze vyjít přímo na terasu s bazénem, odkud se můžete nechat zlákat do oceánu nebo do altánku s venkovní pohovkou posetou pohodlnými polštáři.

Sunset Deluxe Water Pool Villa

Beach Pool House

Beach Pool House (interiér: 189 m2, exteriér 337 m2, bazén 74 m2, celková plocha: 600 m2), plážový dům s bazénem a dvěma ložnicemi, je lemovaný zelení a palmami pohupujícími se ve větru a nabízí také výhled na oceán. Je ideální pro čtyřčlennou rodinu. Prostorný obývací pokoj, jenž přes den slouží jako stinné útočiště, se po západu slunce snadno změní na společenskou místnost. Obývací pokoj je propojený s kuchyní, kde můžete posedět u baru na barových stoličkách. Elegantní ložnice zalité světlem poskytují díky dřevěným žaluziím dokonalé soukromí. Přírodní materiály, ratanová houpací křesla, prostorné terasy s pečlivě umístěnými pohovkami, soukromý bazén a prostor pro stolování pod širým nebem s panoramatickým výhledem na lagunu dokreslují dokonalou atmosféru tohoto jedinečného místa.

Beach Pool House

Beach Pool Pavilion

Plážový dům s bazénem je v nabídce také jako Beach Pool Pavilion, ve kterém je druhá ložnice přeměněna na místnost dle Vašich přání (např. relaxační místnost, knihovna, posilovna).

Ocean Pool House

Ocean Pool House (interiér: 223 m2, exteriér 233 m2, bazén 45 m2, celková plocha: 501 m2), prostorný nadvodní domek, nabízí dvě ložnice s vlastní koupelnou, elegantně zařízený obývací pokoj a prostornou jídelnu. Z každé místnosti se přitom můžete kochat výhledem na azurově modrý oceán. V obývacím pokoji Vás bude lákat hluboká pohovka posetá měkkými polštáři a každá koupelna do prostorné oválné vany s ničím nerušeným výhledem na oceán. Slunit se můžete na terase se soukromým bazénem a přímým vstupem do laguny, relaxovat pak v zapuštěné vířivce nebo v elegantních pohovkách v jednom ze dvou nadvodních altánků.

Ocean Pool House

Romantic Pool Residence

Romantic Pool Residence (interiér: 197 m2, exteriér 337 m2, bazén 89 m2, celková plocha: 623 m2) , romantická rezidence s bazénem, umístěná v samotném srdci laguny a přístupná pouze na lodi, nabízí dokonalé soukromí pro ty nejnáročnější romantiky. Všechny pokoje nabízí přímý vstup na terasu, kde se můžete kochat skvostnými výhledy, pohupovat se v soukromém bazénu, relaxovat ve vířivce nebo ve venkovních pohovkách. Večeři Vám naservíruje soukromý kuchař – buď uvnitř rezidence, nebo pod širým nebem v nadvodním altánku, ke kterému vede samostatné molo. Díky soukromé tělocvičně a wellnessu nebudete mít důvod se odtud kamkoli vzdalovat.

Romantic Pool Residence

Velaa Private Residence

Velaa Private Residence (interiér: 552 m2, exteriér 701 m2, bazén 96 m2, celková plocha: 1349 m2), soukromá, samostatně stojící dvoupatrová rezidence se čtyřmi ložnicemi, ve které se pohodlně zabydlí až deset osob, je umístěná na ničím nerušené panenské pláži a je dokonalou harmonií pohodlí, stylu a elegance. I v této residenci se maximálně dbá na dokonalé soukromí. Všechny čtyři ložnice nabízí výhled na oceán, pokoje v přízemí vedou na terasu k bazénu, zatímco ložnice v prvním patře mají prostorné balkóny. Bazén, ve kterém se zrcadlí oceán, je lemován dvěma altánky, jenž jsou ideálním místem pro večeři pod širým nebem, celodenní odpočinek nebo jako stinný, dětský koutek. Obývací pokoj, soukromá tělocvična, wellness, venkovní i vnitřní koupelny, dvě venkovní terasy a zahrada Vám poskytnou spoustu prostoru a možností pro každodenní zábavu a odpočinek.

Velaa Private Residence

Online cena a slevy Velaa Private Island *****

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

60min. masáž a dárek na uvítanou, romantická výzdoba pokoje 1 x za pobyt. 

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle kalkulace
Zpáteční transfer hydroplánem, rychlolodí nebo místní linkou z letiště přímo do hotelu
Na Maledivách česky mluvící delegát
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří na 7 stran
"Průvodce Maledivy" kniha z edice Lonely Planet v češtině
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Family offer:

V termínech 10.05. - 19.12.2016 až 2 děti do 10,99 let ubytované s rodiči mají pobyt a stravu zdarma (pouze z dětského menu přímo v restauraci). Vztahuje se pouze na kategorie Villa a House, nevztahuje se na rezidence. 

Děti 5-11,99 let platí dle ceníku, děti 0-4,99 let mají ubytování s rodiči zdarma, děti 0-1,99 let mají transfery zdarma.

Max. kapacita Beach Pool vily, Deluxe Beach Pool Villy, Sunrise Water Pool Villy a Sunset Deluxe Water Pool Villy a Romantic Pool Residence je 2 dospělí a jedno dítě do 11,99 let. Kapacita Ocean Pool House a Beach Pool House je 4 dospělí a jedno dítě do 11,99 let, kapacita Velaa Private Residence (4 ložnicové) je 8 dospělých a 2 děti do 11,99 let.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Soukromý letecký transfer: 254.000 Kč / 1 směr (při kurzu CZK/USD 25,3)  max. 14 osob 

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Velaa Private Island *****

Naše foto hotelu Velaa Private Island *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Velaa Private Island

Velaa Private Island Resort se pyšní spoluprací se špičkovou šéfkuchařkou Adeline Grattardovou, oceněnou Michelinskou hvězdou.

Rozmazlovat své chuťové pohárky zde můžete ve třech restauracích: v nadvodní restauraci Agaru s moderní kuchyní, v restauraci v japonském stylu Teppanyaki, která nese název Tavaru a nachází se spolu s vinným sklípkem ve fascinující Tavaru Tower, centrálním bodě ostrova. V neposlední řadě můžete prověřit také kulinářské umění plážové restauracee Athiri.

O Vaši spokojenost s gastronomickými službami v resortu pečují již zmíněná Adeline Grattardová, dále Bruno Contreras, který se specializuje na středomořskou a evropskou kuchyni a Gaushan de Silva.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

60min. masáž a dárek na uvítanou, romantická výzdoba pokoje 1 x za pobyt. 

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotelu Velaa Private Island

Velaa Private Island se nachází na soukromém ostrůvku v atolu Noonu v severozápadní části Malediv. Z Male Vás do tohoto soukromého ráje dopraví hydroplán za 45 minut.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánem na ostrovní resort na Maledivách je jedinečný zážitek. Hydroplány jsou malá letadla, která přistávají a vzlétají z vodní hladiny a na Maledivách jsou zcela běžným dopravním prostředkem. Létají pouze za denního světla a v nižší výšce než standardní letadla. Můžete si užívat nezapomenutelné výhledy na tyrkysovou vodní hladinu a zelené ostrovy olemované bílými písečnými plážemi nejrůznějších tvarů pod Vámi. Za letu můžete fotit i natáčet.

Nevšední zážitek začíná již na letištním terminálu, kdy u pontonů parkuje několik desítek letadel. Na odlet čekáte v salonku s výhledy na vzlétající i přistávající letadla. Když je Vaše letadlo připraveno ke startu, personál Vás osobně doprovodí a pomůže Vám nastoupit. Nabízí prostor pro max. 15 osob a nutno říci, že prostoru zde není nazbyt.

Po krátké instruktáži již slyšíte startující motory a díky plynulému zrychlení se pomalu začínáte opírat o sedadlo. Při vzletu si můžete prohlédnout přistávací plochu mezinárodního letiště, hlavní město Malé a dále už jen stovky přímo katalogových ostrůvků, nejluxusnějších resortů, plujících jachet i opuštěných tyrkysových lagun.

Po dobu letu můžete také sledovat dění v pilotní kabině, která je oddělená pouze neuzavřenou přepážkou. Posádku tvoří standardně 2 piloti a 1 asistent, který pomáhá při nástupu a po přistání kotví letadlo lanem k pontonu.

Přistání je pohodové, díky odporu vody je krátké a díky způsobu ovládání pozvolné. Po přistání letadlo pomalu doplave k hotelovému molu, kde Vás personál přivítá v ráji, nebo k pontonu, na který si pro Vás přijede člun. Hydroplány mohou létat pouze za denního světla a při běžných vlnách. Cena letenky není levná, ale přináší jeden z nejsilnějších zážitků dovolené na Maledivách.

Mapa - Velaa Private Island *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Velaa Private Island *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Velaa Private Island *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Ing. Pavlína Zbořilová, 724 730 003,

Recenze hotelu Velaa Private Island *****

Pláž
9.5
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.3
2 hodnocení
Pláž
9.5
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.3
2 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Ing. Pavlína Zbořilová
Velaa Private Island
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.