Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

Maledivy

Tropický ostrov s prvotřídní gastronomií a luxusními vilami

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

Hodnocení 9.7 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, South Male atoll | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Luxusní resort s prvotřídní gastronomií Dokonalé ubytování v privátních vilách Soukromý ostrůvek v rámci resortu
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi ***** Maledivy

Elegantní resort Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi se rozprostírá na třech ostrovech Jižního Atolu Malé, obklopených křišťálově čistými vodami Indického oceánu a lemovaných úchvatnými plážemi s bílým pískem. Je vzdálený 30 minut plavby jachtou od Mezinárodního letiště Male, a nabízí hostům maximální pocit soukromí.

V tomto tropickém ráji naleznete celkem 122 vil třech různých druhů, z nichž všechny disponují soukromou terasou i bazénem. Další nepopiratelnou předností resortu Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi je 11 luxusních restaurací a barů s fantastickou atmosférou a nezapomenutelným výhledem.

V případě, že preferujete ubytování v absolutním soukromí, máte možnost vyzkoušet vily Stella Maris Private Ocean, umístěné na samostatném ostrově a dostupné pouze lodí, nebo využít pronájmu celého ostrova Ithaafushi Private Island s ubytováním v 9 samostatných vilách s veškerým zázemím, včetně soukromého klubu a 5 bazénů.

Jistě oceníte i wellness centrum, které Waldorf Astoria dovedl k naprosté dokonalosti, dva velké bazény přímo u pláže nebo bohatou nabídku vodních sportů a dalších aktivit. Samozřejmostí je i zábavně naučný program pro děti.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach Villa

Beach Villa

Luxusní vila u pláže s jednou ložnicí a rozlohou od 234 m², vhodná pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let...

Grand Beach Villa

Grand Beach Villa

Prostorná vila u pláže s jednou ložnicí a rozlohou od 276 m², ubytuje až 2 dospělé, 2 děti do 12 let a jedno nemluvně...

Overwater Villa

Overwater Villa

Nádherné vily s rozlohou od 283 m² a jednou ložnicí jsou vhodné pro nejvýš 2 dospělé a 2 děti do 12 let...

Gastronomie a hotelové restaurace

Nezmeškejte tuto unikátní kulinářskou cestu kolem světa: v 11 restauracích a barech resortu Waldorf Astoria ochutnejte různé světové speciality a kochejte se nezapomenutelným výhledem do okolí, stejně jako důmyslným designem interiérů. Pokaždé si tak vyberete místo podle Vašich preferencí, aktuální nálady a chutě.

Terra

Exkluzivní venkovní restaurace s jedinečným konceptem – originální posezení pro hosty sestává ze sedmi bambusových klícek vznášejících se v korunách stromů, s fantastickým výhledem, kde si vychutnáte to nejlepší z místní i zahraniční kuchyně, navíc v absolutním soukromí.

Yasmeen

Restaurace Yasmeen Vás přenese na Blízký východ, do tradiční arabské vesnice; to vše z pohodlí Vašeho resortu, s romantickým výhledem na oceán a skvělými variacemi na typická arabská jídla, doplněná o delikátní grilovaná masa a ty nejčerstvější mořské plody.

Li Long

Restaurace Li Long zvenčí připomíná starodávný šanghajský palác, avšak s nezbytným moderním twistem. Ochutnáte zde například vynikající pekingskou kachnu z kamenné pece a další asijské speciality. Samozřejmostí je i romantická terasa s posezením a báječným výhledem na oceán.

Tasting Table

Začněte svůj den bohatou snídaní v restauraci Tasting Table, kde Vás uchvátí výhled na vycházející slunce na obzoru. Večer se Tasting Table promění v příjemnou plážovou restauraci s venkovním posezením a nespočtem lahůdek z celého světa.

Tangled

V Tangled budete mít možnost vyzkoušet domácí asijské nudle, skvělé saké, nejrůznější čaje nebo řemeslné pivo. To vše v příjemném moderním prostředí s přátelskou obsluhou.

The Rock

Jak její jméno naznačuje, restaurace se nachází mezi dvěma velkými balvany, které místu dodávají specifickou atmosféru. Ta je ideální pro vychutnání skvělých světových vín párovaných s nápaditými pokrmy.

The Ledge by Dave Pint

Restaurace The Ledge byla navržena světoznámým šéfkuchařem Davidem Pintem, který si svým uměním vydobyl i Michelinskou hvězdu. Koncept z oceněné singapurské restaurace Burnt Ends přenesl i na Maledivy; hosté resortu Waldorf Astoria tak mají jedinečnou příležitost přiblížit se jeho umění a ochutnat to nejčerstvější maso připravované v australském barbecue stylu, dle Pintových ověřených receptů. Svěží prostředí u bazénu s výhledem na oceán je jen třešničkou na dortu.

Glow

Příjemná restaurace prosvětlená velkými prosklenými plochami, připomínající elegantní botanickou zahradu. V tomto nádherném prostředí ochutnáte ty nejčerstvější pokrmy ze surovin vypěstovaných přímo na ostrově, vždy v bio kvalitě, doplněné prvotřídními světovými víny nebo osvěžujícími ovocnými šťávami a koktejly.

Peacock Alley

Poklidný lounge bar, kde si za doprovodu vynikajícího saxofonisty vychutnáte luxusní koktejly, vína a tapas. Peacock Alley Vás překvapí svou přívětivostí a pohodovou atmosférou jak přes den, tak v noci.

Amber

Odpočinkový bar na pláži s fantastickým výhledem na zapadající slunce – ideální místo pro večerní posezení se sklenkou šampaňského. Kromě výběrových šampaňských a sektů z celého světa Vám Amber nabídne i originální šampaňské míchané nápoje a delikátní občerstvení.

Nava

Energický bar se skvělými drinky, pizzou a hudbou, který Vás okouzlí jak přes den, tak v noci. Večery probíhají v režii jednoho z oblíbených DJs, který atmosféru u bazénu příjemně oživí.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi

Na třech soukromých ostrovech se rozprostírá 122 luxusních vil s jednou, dvěma nebo třemi ložnicemi, vždy se soukromým bazénem a prostornou terasou s posezením, lehátky i altánky, které jsou jako stvořené pro odpočinek a relax. Samozřejmostí je i nezapomenutelný výhled na Indický oceán a snadný přístup k moři.

Vily jsou rozděleny do třech kategorií, dle lokace: Beach Villas se nacházejí u pláže, zasazené do bujné tropické zahrady, Reef Villas jsou přístupné z pevniny, ale vystavěné přímo nad vodou, na dřevěných kůlech, podobně jako Overwater Villas, které jsou však přístupné po dřevěném mole a neobklopuje je nic jiného než modrá hladina oceánu. Všechny vily jsou k dispozici buďto s jednou manželskou postelí velikosti king, nebo dvěma samostatnými lůžky queen.

Samostatnou kategorii tvoří Stella Maris Ocean Villas, exkluzivní vily umístěné na soukromém ostrově a dostupné pouze lodí, které Vám poskytnou větší míru soukromí. Pokud ovšem cestujete s větší skupinou a Vaší prioritou je absolutní soukromí, je pro Vás připraven Ithaafushi Private Island: soukromý ráj se třemi luxusními vilami, které ubytují i větší skupiny osob. Zároveň však poskytují veškeré potřebné zázemí (soukromého kuchaře, bar, tělocvičnu, spa), abyste neměli potřebu ostrov opouštět.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach Villa

Beach Villa foto

Luxusní vila u pláže s jednou ložnicí a rozlohou od 234 m², vhodná pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let. Nechybí zde soukromý bazén, prostorná terasa, posezení s velkoplošnou TV a kvalitním ozvučením. Dominantou vily jsou zejména velká francouzská okna s výhledem na oceán a přímý přístup k pláži. Samozřejmostí je i koupelna s velkou vanou, venkovní a vnitřní sprchou, nebo dostatek luxusních kosmetických potřeb.

Grand Beach Villa

Grand Beach Villa foto

Prostorná vila u pláže s jednou ložnicí a rozlohou od 276 m², ubytuje až 2 dospělé, 2 děti do 12 let a jedno nemluvně. Tato stylová vila Vám nabídne maximální možné pohodlí a útulný interiér s puncem luxusu, naleznete zde velkou ložnici s francouzskými okny, skvělým výhledem a přímým vstupem na terasu. Tam se nachází Váš soukromý bazén, vstup na pláž, posezení, lehátka nebo odpočinková zóna s houpací sítí. Vevnitř pak oceníte i jídelnu a obývací prostor s posezením, velkoplošnou TV a prvotřídní ozvučení.

Overwater Villa

Overwater Villa foto

Nádherné vily s rozlohou od 283 m² a jednou ložnicí jsou vhodné pro nejvýš 2 dospělé a 2 děti do 12 let. Ani zde nechybí velká francouzská okna, která dokonale prosvětlí celý vnitřní prostor, obrovská terasa se soukromým bazénem a přímým vstupem do vody, nebo luxusní ložnice a vnitřní i venkovní posezení. V koupelně se nachází velká vana, venkovní i vnitřní sprcha, nebo šatna s prosklenou podlahou, kde budete moci pozorovat barevný mořský život.

Grand Overwater Villa

Grand Overwater Villa foto

Prostornější varianta Overwater vily s rozlohou od 334 m². Ani zde nechybí velká francouzská okna a výhled na nekonečnou hladinu oceánu, obrovská terasa se soukromým bazénem, posezením a přímým vstupem do vody. Vevnitř naleznete útulnou ložnici s relaxační zónou a šatnou s prosklenou podlahou, jídelnu s obývacím pokojem a TV se zábavním portálem.

Reef Villa

Reef Villa foto

Vila s rozlohou od 279 m², soukromým bazénem a kouzelnou terasou, která se vypíná přímo nad vodní hladinou. Reef Villa ubytuje až 2 dospělé a 2 děti do 12 let, disponuje prostornou stylovou ložnicí s šatnou, luxusní koupelnou s vanou, venkovní i vnitřní sprchou a dostatkem prvotřídních kosmetických potřeb. Samozřejmostí jsou velká francouzská okna, odkud budete moci neustále sledovat klidnou hladinu oceánu.

Grand Reef Villa

Grand Reef Villa foto

Luxusní vila s rozlohou od 319 m² vhodná pro nejvýš 2 dospělé a 2 děti do 12 let. Útulný interiér sestává z prostorné ložnice s šatnou a posezením, obývacího pokoje s jídelnou a luxusní koupelny s vanou a vnitřní i venkovní sprchou. Největším lákadlem je však obrovská terasa s bazénem a širokou plejádou různých zákoutí vhodných k odpočinku.

2 Bedroom Reef Villa

2 Bedroom Reef Villa foto

Vila se dvěma ložnicemi a rozlohou začínající na 601 m² je vhodná pro 4 dospělé a 2 děti do 12 let. Je snadno přístupná po písečné pěšině lemované tropickou zahradou a částečně se vypíná nad mořskou hladinou. Disponuje dvěma prostornými a plně vybavenými ložnicemi s postelemi velikosti king a dvěma soukromými koupelnami. V obývacím pokoji pak naleznete pohodlné sofa, velkoplošnou TV, zábavní systém a špičkové audio, nebo jídelní stůl s židlemi. Ani zde nechybí nádherná terasa se soukromým bazénem, elegantním posezením, hamakem a neuvěřitelným výhledem na oceán.

2 Bedroom Beach Villa

2 Bedroom Beach Villa foto

Plážová vila se dvěma ložnicemi a rozlohou od 599 m², ideální pro 4 dospělé a 2 děti do 12 let. Naleznete zde velkorysý obývací pokoj s jídelnou a prvotřídním technickým vybavením, dvě ložnice se samostatnými koupelnami a odpočinkovou zónou, nebo velká francouzská okna, odkud se otevírají neskutečné výhledy na oceán. Samozřejmostí je velká terasa s bazénem, vířivkou, posezením, lehátky, hamakem a přímým vstupem na pláž.

2 Bedroom Grand Beach Villa

2 Bedroom Grand Beach Villa foto

Grand Beach Villa se dvěma ložnicemi a rozlohou od 626 m² je vhodná pro maximálně 5 dospělých a 2 děti do 12 let. Sestává z prostorného obývacího prostoru s pohodlným posezením, špičkovou velkoplošnou TV, audiem a jídelním stolem, dvěma ložnicemi se soukromými koupelnami a odpočinkovou zónou. Samozřejmě nechybí ani prostorná terasa s bazénem, vířivkou a posezením, jídelním altánem, hamakem a přímým vstupem na pláž.

3 Bedroom Grand Beach Villa

3 Bedroom Grand Beach Villa foto

Luxusní plážová vila se třemi ložnicemi, rozlohou od 1023 m² a prostorem pro 6 dospělých a 3 děti do 12 let. Tato prostorná vila je ideální pro velké rodiny a skupiny přátel, jelikož nabízí prostory pro společné setkávání, ale i chvíle soukromí. Venkovní prostor je charakteristický soukromou tropickou zahradou, dvěma bazény s nekonečným okrajem, altánem s jídelním stolem, odpočinkovou zónou a přímým vstupem na pláž. Vevnitř naleznete obrovská francouzská okna, která dokonale prosvětlují ložnice i obývací pokoj s jídelnou.

2 Bedroom Overwater Villa

2 Bedroom Overwater Villa foto

Overwater Villa se dvěma ložnicemi a velkorysou rozlohou 624 m² je vhodná pro 4 dospělé a 2 děti do 12 let. Nabízí rozsáhlý prostor pro odpočinek i společné soužití, jak vevnitř, tak na terase. Ta disponuje soukromým bazénem s nekonečným okrajem, přímým vstupem do moře, hamakem přímo nad vodní hladinou, lehátky, odpočinkovou zónu a altánem s jídelním stolem. Vevnitř pak klasicky naleznete dvě ložnice s šatnou a soukromou koupelnou, jídelnu a obývací pokoj s pohodlnými pohovkami i TV a audio systémem.

3 Bedroom Overwater Villa

3 Bedroom Overwater Villa foto

Prostorná vila se třemi ložnicemi, dvěma bazény a rozlohou 1113 m². Ubytuje až 6 dospělých a 3 děti do 12 let. Ani zde nechybí velká francouzská okna, která dokonale prosvětlí celý vnitřní prostor, obrovská terasa se dvěma bazény, venkovní jídelnou, lehátky, hamakem i přímým vstupem do vody a tři luxusní ložnice s relaxační zónou a fantastickým výhledem. Další výhodou je velký obývací pokoj s jídelnou a zábavním systémem, TV i audiem, jako stvořený pro společně strávené chvíle.

Stella Maris Ocean Villa

Stella Maris Ocean Villa foto

Luxusní stylová vila s rozlohou 536 m², která ubytuje 3 dospělé. Disponuje rozsáhlým prostorem ideálním k relaxaci, obývacím pokojem s jídelnou, prostornou ložnicí s posezením a samozřejmě fantastickou koupelnou s prosklenou stěnou. V horním patře se nachází zahrádka s grilem a kuchyní pro soukromého šéfkuchaře. Spodnímu patru dominují celoplošná francouzská okna a terasa s bazénem, vířivkou, hamakem nad vodní hladinou a přímým vstupem do moře.

Pláž a moře

Na ostrově se nachází několik romantických pláží s bílým pískem a pomalým vstupem do vody, které jsou ideální k romantickým procházkám, osvěžení v horkých dnech, nebo k šnorchlování a různým vodním sportům. Přímo u pláže se nachází i skupina vil Beach Villa.

Online cena a slevy Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

Profi foto hotelu Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

Naše foto hotelu Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi

Nezmeškejte tuto unikátní kulinářskou cestu kolem světa: v 11 restauracích a barech resortu Waldorf Astoria ochutnejte různé světové speciality a kochejte se nezapomenutelným výhledem do okolí, stejně jako důmyslným designem interiérů. Pokaždé si tak vyberete místo podle Vašich preferencí, aktuální nálady a chutě.

Terra

Exkluzivní venkovní restaurace s jedinečným konceptem – originální posezení pro hosty sestává ze sedmi bambusových klícek vznášejících se v korunách stromů, s fantastickým výhledem, kde si vychutnáte to nejlepší z místní i zahraniční kuchyně, navíc v absolutním soukromí.

Yasmeen

Restaurace Yasmeen Vás přenese na Blízký východ, do tradiční arabské vesnice; to vše z pohodlí Vašeho resortu, s romantickým výhledem na oceán a skvělými variacemi na typická arabská jídla, doplněná o delikátní grilovaná masa a ty nejčerstvější mořské plody.

Li Long

Restaurace Li Long zvenčí připomíná starodávný šanghajský palác, avšak s nezbytným moderním twistem. Ochutnáte zde například vynikající pekingskou kachnu z kamenné pece a další asijské speciality. Samozřejmostí je i romantická terasa s posezením a báječným výhledem na oceán.

Tasting Table

Začněte svůj den bohatou snídaní v restauraci Tasting Table, kde Vás uchvátí výhled na vycházející slunce na obzoru. Večer se Tasting Table promění v příjemnou plážovou restauraci s venkovním posezením a nespočtem lahůdek z celého světa.

Tangled

V Tangled budete mít možnost vyzkoušet domácí asijské nudle, skvělé saké, nejrůznější čaje nebo řemeslné pivo. To vše v příjemném moderním prostředí s přátelskou obsluhou.

The Rock

Jak její jméno naznačuje, restaurace se nachází mezi dvěma velkými balvany, které místu dodávají specifickou atmosféru. Ta je ideální pro vychutnání skvělých světových vín párovaných s nápaditými pokrmy.

The Ledge by Dave Pint

Restaurace The Ledge byla navržena světoznámým šéfkuchařem Davidem Pintem, který si svým uměním vydobyl i Michelinskou hvězdu. Koncept z oceněné singapurské restaurace Burnt Ends přenesl i na Maledivy; hosté resortu Waldorf Astoria tak mají jedinečnou příležitost přiblížit se jeho umění a ochutnat to nejčerstvější maso připravované v australském barbecue stylu, dle Pintových ověřených receptů. Svěží prostředí u bazénu s výhledem na oceán je jen třešničkou na dortu.

Glow

Příjemná restaurace prosvětlená velkými prosklenými plochami, připomínající elegantní botanickou zahradu. V tomto nádherném prostředí ochutnáte ty nejčerstvější pokrmy ze surovin vypěstovaných přímo na ostrově, vždy v bio kvalitě, doplněné prvotřídními světovými víny nebo osvěžujícími ovocnými šťávami a koktejly.

Peacock Alley

Poklidný lounge bar, kde si za doprovodu vynikajícího saxofonisty vychutnáte luxusní koktejly, vína a tapas. Peacock Alley Vás překvapí svou přívětivostí a pohodovou atmosférou jak přes den, tak v noci.

Amber

Odpočinkový bar na pláži s fantastickým výhledem na zapadající slunce – ideální místo pro večerní posezení se sklenkou šampaňského. Kromě výběrových šampaňských a sektů z celého světa Vám Amber nabídne i originální šampaňské míchané nápoje a delikátní občerstvení.

Nava

Energický bar se skvělými drinky, pizzou a hudbou, který Vás okouzlí jak přes den, tak v noci. Večery probíhají v režii jednoho z oblíbených DJs, který atmosféru u bazénu příjemně oživí.

 

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře Deluxea mohou během pobytu na Maledivách  využívat služby českého delegátů. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v případě objednání jeho služby) získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste jej mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vám delegát bude v případě potřeby opět k dispozici na telefonu. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře Colours of Maldives. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

  • Přivítání v příletové hale v českém jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
  • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
  • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
  • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině po telefonu
  • Telefonní asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

Wellness centrum resortu Waldorf Astoria se nachází v tropické botanické zahradě, kde uniknete každodennímu shonu, dokonale se uvolníte a naberete nové síly. Waldorf Astoria Spa se zaměřuje na osobní přístup a tu nejvyšší možnou úroveň služeb.

Profesionální personál se postará o Vaše pohodlí a nabídne Vám prvotřídní lázeňské procedury přímo na míru, aby dokonale odpovídaly Vaší náladě a potřebám. Z nabídky si dále můžete vybrat z široké škály jednotlivých masáží i různých pečujících balíčků, zaměřených na odpočinek, obnovu a nalezení rovnováhy těla a duše.

Zároveň zde budete mít možnost vyzkoušet některé z aktivit a cvičebních programů, které Vás dokonale povzbudí a nabijí. Kromě skupinových lekcí jógy a fitness pod taktovkou zkušených instruktorů budete mít k dispozici i osobního trenéra, který Vás provede základními cviky, nebo Vám poradí s náročnějšími cvičebními sestavami.

Kromě návštěvy tělocvičny, skupinových lekcí jógy nebo proslulého wellness centra rozhodně vyzkoušejte některý z plejády nabízených vodních sportů. Ty jsou přizpůsobeny různým věkovým i zájmovým skupinám, aby se pobavil opravdu každý. Mezi těmi nejzajímavějšími se vyjímá například parasailing nebo podvodní skútr Seabob. Vodní aktivity doporučujeme rezervovat předem.

 

Waldorf Astoria Spa otevírá denně od 9:00 do 21:00.

Děti v hotelu Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

Waldorf Astoria připravil bohatý program plný zábavy a zajímavých naučných aktivit pro děti různých věkových kategorií. Young Discovery Park je vybaven hernou a strhující vodní zónou, aby si i ti nejmenší naplno užili pobyt a nezažili nudu.

Mapa - Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi *****

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Bc. Petra Melková
Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.