Banyan Tree Mayakoba *****

Mexiko
Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Banyan Tree Mayakoba *****

Lokalita Mexiko, Playa del Carmen | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii

Popis hotelu Banyan Tree Mayakoba ***** Mexiko

Rozsáhlý hotelový rezort Banyan Tree Mayakoba naleznete na multikulturní a kosmopolitní riviéře Maya, která se rozprostírá na východním pobřeží Quintana Roo na poloostrově Yucatán. Hotel se nachází na věhlasné pláži Playa del Carmen u břehů Karibského moře. K tomuto kouzelnému místu se dostanete za pouhých 40 minut jízdy z mezinárodního letiště v Cancúnu.

Hotelový rezort oplývá téměř mýtickou krásou, kde se vášnivá povaha Mexika míchá s mayským dědictvím a jemným dotekem Dálného východu. Myšlenkou rezortu je spojení přírody s komfortem a luxusem za účelem regenerace těla, duše i mysli. Mayakoba v mayštině znamená „vesnice na řece“, což přesně vystihuje celý hotelový komplex, které je protkaný lagunou, po které se dá dopravovat loďkou. Rezort je vhodný pro romantické pobyty, ale také rodinné dovolené, pracovní příležitosti či svatby.

V netradičním hotelovém rezortu naleznete 121 elegantních a designově řešených vil a rezidencí, které jsou obklopeny malebnou lagunou, krásnou tropickou přírodou, golfovým hřištěm a kouzelnou pláží s jemným bílým pískem. Vily a rezidence jsou prostorné, nabízejí dostatek soukromí, vlastní bazén a terasu.

V rámci komplexu se můžete rozmazlit v oceňovaných lázních, zahrát si golf, užít si slunce na kouzelné pláži či vychutnat si kulinářský zážitek v prvotřídních restauracích. K dokonalé dovolené si můžete dopřát spa procedury v prostředí své vily či večeři servírovanou v zahradě své vily.

Užijte si také jedinečné služby spojené s konáním jakékoliv události, se kterou vám hotelový personál rád pomůže. Můžete si vybrat z venkovních či vnitřních prostor, přičemž hotel nabízí několik konferenčních místností a dva sály (maximální kapacita je 350 osob).

Hotelový personál se při vaší svatbě postará o vše od nevěstiny kytice, přes obřad až po následnou oslavu nejkrásnějšího dne. Idylické prostředí, exotická příroda, nádherná pláž se západem slunce spolu se skvělými službami vám zajistí nezapomenutelný zážitek v Karibiku.

 

 

 

Lokalita: poloostrov Yucatán, Mexiko

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Bliss Pool Villa

Tato vila nabízí soukromou oázu pro strávení báječné dovolené. Vila (293 m2) s vysokými stropy je navržena pro ubytování dvou osob a naleznete v ní ložnici s manželskou postelí inspir..

Serenity Pool Villa

Idylický prostor pro dva (322 m2) vás během vaší dovolené dokonale zbaví stresu z každodenního života...

Spa Pool Villa & Sanctuary Spa Pool Villa

Na dvou podlažích se rozprostírající prostory této kouzelné vily (322 m2) vybízejí k odpočinku a relaxaci...

Serenity Two-Bedroom Pool Villa & Two-Bedroom Pool Villa At The Haven

Soukromý ráj pro zklidnění mysli nabízí tato prostorná dvoupatrová vila (511 m2) se dvěmi ložnicemi (tj. až pro 4 dospělé) s vlastními vchody...

Gastronomie a hotelové restaurace

Banyan Tree Mayakoba nabízí široký výběr exkluzivních pokrmů k uspokojení všelijakých chutí. Od autentických thajských specialit přes čerstvé mořské plody až po současné mexické chutě. Navíc si můžete nechat servírovat jídla víceméně kdekoliv – u bazénu své vily, na pláži nebo na některém z romantických zákoutí, přičemž vám hotel rád připraví piknikový koš.

Pokud si budete přát, hotel vám zajistí také lekce kuchařského umění, a to jak správně připravovat thajská či mexická jídla nebo delikátní moučníky. Na požádání si můžete dopřát také ochutnávku vína či tequily.

Saffron

Á la carte restaurace Saffron je zaměřená na autentickou thajskou kuchyni a nabízí posezení s výhledem do tropické zahrady. Tato restaurace je otevřená pro večeře.

Cello

Severoitalská kuchyně inspirovala tuto exkluzivní restauraci, přičemž hlavní roli hrají bylinky a olivový olej. Tato á la carte restaurace je otevřená pro večeře.

Sands

Restaurace situovaná na pláži nabízí lehké občerstvení, čerstvé mořské plody a tradiční mexické speciality. Restaurace je otevřená od 11h do 18h.

Oriente

Celodenně otevřená restaurace nabízí bohaté bufetové snídaně obsahující mexické, asijské a mezinárodní pochoutky. V restauraci se podávají také obědy a večeře.

Reflections Pool Bar

Bar situovaný hned u hlavního hotelového bazénu v blízkosti lobby nabízí kreativní koktejly s využitím těch nejlepších místních surovin.

Haab'

Hluboko v džungli na vás čeká mystický zážitek, při kterém vás ohromí jedinečné kulinářské umění starověké mayské civilizace, a to v prostředí inspirovaném mayskou kulturou a spojením čtyř posvátných elementů – vody, země, ohně a vzduchu.

La Copa

Tento lobby lounge pod otevřeným nebem nabízí unikátní posezení s koktejlem - zejména při západu slunce je tento relax nezapomenutelný.

Ixchel

Nevšední kulinářský zážitek z místní i mezinárodní kuchyně si dopřejte při plavbě loďkou v hotelových vodách. Zážitek je k dispozici dvakrát denně pro snídaně a večeře.

In-Villa Grill

V zahradě vaší vily vám osobní kuchař rád ugriluje, co si budete přát, a tím vám dopřeje zážitek na celý život.

Tapas Cruise

Pokud budete chtít, rezort pro vás připraví plavbu loďkou v místních zátokách a kanálech, při které si můžete vychutnat tapas s přípitkem.

The Beach Shack

Přímo na pláži se v tomto stylovém stánku během odpoledne osvěžte ledovým daiquiri, margaritou či vychlazeným pivem.

The Tomahawk Den

Severoamerický steak house je pro večeře otevřen v rámci restaurace Oriente třikrát do týdne. Na tyto úžasné steaky opravdu nezapomenete!

Kategorie a vybavení pokojů Banyan Tree Mayakoba

V hotelovém rezortu naleznete 121 elegantních a designově řešených vil a rezidencí, které jsou obklopeny malebnou lagunou, krásnou přírodou, golfovým hřištěm a kouzelnou pláží s jemným bílým pískem. Vily a rezidence jsou prostorné, nabízejí dostatek soukromí, vlastní bazén a terasu. 

Nabídka pokojů

Bliss Pool Villa

Tato vila nabízí soukromou oázu pro strávení báječné dovolené. Vila (293 m2) s vysokými stropy je navržena pro ubytování dvou osob a naleznete v ní ložnici s manželskou postelí inspirovanou mayskou kulturou, prostornou koupelnu se sprchovým koutem a venkovní vanou, vzdušný obývací prostor a krásné posezení na terase u soukromého bazénu v bohaté zahradě.

Serenity Pool Villa

Idylický prostor pro dva (322 m2) vás během vaší dovolené dokonale zbaví stresu z každodenního života. Ve vile naleznete obývací pavilon se studijním koutem, který je zahradou oddělen od ložnice s koupelnou (se sprchovým koutem a venkovní vanou). V ložnici se nachází postel inspirovaná mayskou kulturou. Venkovní prostor je tvořen jednak soukromým vyhřívaným bazénem a vířivkou, ale také terasami s posezením a zahradou.

Spa Pool Villa & Sanctuary Spa Pool Villa

Na dvou podlažích se rozprostírající prostory této kouzelné vily (322 m2) vybízejí k odpočinku a relaxaci. Tato vila je speciálně navržena pro dva milovníky romantiky a nabízí vychytávky jako např. venkovní sprchu nebo soukromý venkovní prostor s masážními lehátky (na střeše s výhledem na kouzelnou lagunu). Dalšími lákadly je prostorná koupelna, venkovní soukromý bazén a vířivka. Obývací prostor se nachází v samostatném pavilónu odděleném od ložnice zahradou.

Serenity Two-Bedroom Pool Villa & Two-Bedroom Pool Villa At The Haven

Soukromý ráj pro zklidnění mysli nabízí tato prostorná dvoupatrová vila (511 m2) se dvěmi ložnicemi (tj. až pro 4 dospělé) s vlastními vchody. Ložnice v patře přechází v krásnou terasu s kouzelným výhledem. Vkusně zařízená vila nabízí také dvě prostorné koupelny u každé ložnice, v přízemí je možné využít také venkovní vanu a sprchu. Obývací pokoj se nachází v samostatné budově, do které se dostanete skrz bujnou zahradu. V zahradě se rozprostírá vyhřívaný bazén a vířivka.

Ocean Front Three-Bedroom Pool Villa At The Haven

Tato dvoupatrová vila (511 m2) nabízí dostatek otevřeného prostoru pro strávení báječných slunných chvil v tomto karibském ráji. Vila se nachází jen pár kroků od bělostné pláže a tyrkysových vod. Luxusně a moderně zařízený interiér elegantně přechází do upravené zahrady, kde se nachází vyhřívaný bazén a vířivka. V přízemí naleznete hlavní ložnici s prostornou koupelnou nabízející také venkovní vanu a sprchu. Další ložnice s koupelnou se spolu s obývacím pokojem nachází v samostatné budově odděleném zahradou. Třetí ložnice se nachází v patře a disponuje vlastní koupelnou a terasou.

Three-Bedroom Family Residence

Rodiny či přátelé, kteří vyrážejí společně na dovolenou, by si měli ke svému pobytu vybrat tuto třípatrovou rezidenci (256 m2). V přízemí se nachází všechny tři ložnice, ke kterým náleží vlastní koupelny. Z každé ložnice se také nabízí vstup do zahrady. V hlavní ložnici je velká manželská postel a TV, v další ložnici menší manželská postel a v poslední pak dvě oddělená lůžka. V prvním patře naleznete prostorný obývací prostor s velkou TV a jídelním stolem. Ve druhém patře můžete relaxovat na terase s lehátky, bazénem a úžasným výhledem na golfové hřiště.

Pláž a moře

Podél hotelového komplexu se rozprostírá dlouhá a okouzlující pláž s jemným bílým pískem. Na pláži se nachází lehátka se slunečníky.

Online cena a slevy Banyan Tree Mayakoba *****

Profi foto hotelu Banyan Tree Mayakoba *****

Gastronomie a hotelové restaurace Banyan Tree Mayakoba

Banyan Tree Mayakoba nabízí široký výběr exkluzivních pokrmů k uspokojení všelijakých chutí. Od autentických thajských specialit přes čerstvé mořské plody až po současné mexické chutě. Navíc si můžete nechat servírovat jídla víceméně kdekoliv – u bazénu své vily, na pláži nebo na některém z romantických zákoutí, přičemž vám hotel rád připraví piknikový koš.

Pokud si budete přát, hotel vám zajistí také lekce kuchařského umění, a to jak správně připravovat thajská či mexická jídla nebo delikátní moučníky. Na požádání si můžete dopřát také ochutnávku vína či tequily.

Saffron

Á la carte restaurace Saffron je zaměřená na autentickou thajskou kuchyni a nabízí posezení s výhledem do tropické zahrady. Tato restaurace je otevřená pro večeře.

Cello

Severoitalská kuchyně inspirovala tuto exkluzivní restauraci, přičemž hlavní roli hrají bylinky a olivový olej. Tato á la carte restaurace je otevřená pro večeře.

Sands

Restaurace situovaná na pláži nabízí lehké občerstvení, čerstvé mořské plody a tradiční mexické speciality. Restaurace je otevřená od 11h do 18h.

Oriente

Celodenně otevřená restaurace nabízí bohaté bufetové snídaně obsahující mexické, asijské a mezinárodní pochoutky. V restauraci se podávají také obědy a večeře.

Reflections Pool Bar

Bar situovaný hned u hlavního hotelového bazénu v blízkosti lobby nabízí kreativní koktejly s využitím těch nejlepších místních surovin.

Haab'

Hluboko v džungli na vás čeká mystický zážitek, při kterém vás ohromí jedinečné kulinářské umění starověké mayské civilizace, a to v prostředí inspirovaném mayskou kulturou a spojením čtyř posvátných elementů – vody, země, ohně a vzduchu.

La Copa

Tento lobby lounge pod otevřeným nebem nabízí unikátní posezení s koktejlem - zejména při západu slunce je tento relax nezapomenutelný.

Ixchel

Nevšední kulinářský zážitek z místní i mezinárodní kuchyně si dopřejte při plavbě loďkou v hotelových vodách. Zážitek je k dispozici dvakrát denně pro snídaně a večeře.

In-Villa Grill

V zahradě vaší vily vám osobní kuchař rád ugriluje, co si budete přát, a tím vám dopřeje zážitek na celý život.

Tapas Cruise

Pokud budete chtít, rezort pro vás připraví plavbu loďkou v místních zátokách a kanálech, při které si můžete vychutnat tapas s přípitkem.

The Beach Shack

Přímo na pláži se v tomto stylovém stánku během odpoledne osvěžte ledovým daiquiri, margaritou či vychlazeným pivem.

The Tomahawk Den

Severoamerický steak house je pro večeře otevřen v rámci restaurace Oriente třikrát do týdne. Na tyto úžasné steaky opravdu nezapomenete!

Golf v hotelu Banyan Tree Mayakoba

Golfové hřiště „El Camaleón“ s 18ti jamkami navrhl golfový architekt a PGA legenda Greg Norman. Toto hřiště hostí jako jediné v Latinské Americe významné světové soutěže. Golf si můžete jak zahrát, tak se ho i v místním klubu naučit.

Sport a wellness hotelu Banyan Tree Mayakoba *****

Cenami ověnčené hotelové lázně jsou zaměřeny na orientální filozofie v intimním prostředí. Mezi procedurami naleznete např. hydroterapii, aromatickou parní lázeň, saunu, ledovou fontánu, akumpresuru, různorodé masáže, kosmetickou a vlasovou péči či depilaci. Mnoho procedur je vykonáváno speciálně školenými a zkušenými terapeuty, kteří se učí v Thajsku (hotel tam má vlastní akademii) techniky inspirované starověkými asijskými tradicemi, které se předávaly z generace na generaci.

Procedury si můžete dopřát také v soukromí vaší vily či rezidence.

Pro zpestření své dovolené můžete vyzkoušet také kajaky, tenis, jizdní kola, jógu či šnorchlování.

Mapa - Banyan Tree Mayakoba *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Mexika do hotelu Banyan Tree Mayakoba *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Banyan Tree Mayakoba *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Banyan Tree Mayakoba *****

Letová spojení do Mexika

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.