Dreams Tulum Resort & Spa *****

Unikněte do tropického a historicky bohatého ráje

Dreams Tulum Resort & Spa

Dreams Tulum Resort & Spa ***** Mexiko

Dokonalé útočiště Dreams Tulum Resort & Spa se nachází nedaleko jedné z nejzachovalejších a nejromantičtěji vyhlížejících památek Mexika - Tulum, ležící v mayské riviéře 130 km na jih od města Cancún. Tyto starověké mayské zříceniny si nesmíte nechat ujít!

Lokalita: MexikoMapa

Přímo před hotelem Dreams Tulum Resort & Spa se rozprostírá dlouhá pláž s cukrově bílým pískem a za ní nekonečné modré hlubiny oceánu. 44 akrů svěží kvetoucí zahrady zdobí tento překrásný komplex. Důkazem luxusu a kvalitních služeb hotelu je i získané ocenění „AAA Four Diamond Award“.

 

Kategorie a vybavení pokojů Dreams Tulum Resort & Spa

Dreams Tulum Resort & Spa poskytuje až 432 pokojů a apartmánů. Každá kategorie disponuje mramorovou koupelnou, 24 hodinovou pokojovou službou a denně doplňovaným minibarem, vlastní zařízenou terasou anebo balkonem s houpací sítí. Například Swimout pokoje či suity se nachází uprostřed resortu a nabízejí přímý přístup k bazénu, zatímco kategorie pouze pro dospělé poskytují poklidnou samotu v odlehlé části hotelu. Pro nejnáročnější hosty jsou k dispozici ty nejexkluzivnější haciendy s designem současného mexického stylu, které byly zrestaurované v roce 2015.

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Deluxe Garden View (42 m²)

Deluxe Garden View (42 m²)

Pokoje Deluxe Garden View s výhledem do zahrady jsou buď k dispozici s vlastním zařízeným balkonem anebo terasou a houpací sítí. Ložnice disponuje postelí o velikosti king (2 oddělitelná lůžka jsou k dispozici na požádání). U tohoto typu ubytování lze zvolit ještě variantu pokoje Deluxe Garden View Adults-Only Section, která se nachází v části resortu vyhrazené pouze pro dospělé. Kapacita pokoje: max. 3 dospělé osoby + 1 dítě.

Deluxe Ocean View (42 m²)

Deluxe Ocean View (42 m²)

Pokoje Deluxe Ocean View s nádherným výhledem na oceán disponují vlastním zařízeným balkonem a houpací sítí (pouze ve vybraných pokojích). Mramorová koupelna s vanou Vás překvapí svoji krásou. Vybavená ložnice je s postelí o velikosti king (2 oddělitelná lůžka jsou k dispozici na požádání). Kapacita pokoje: max. 3 dospělé osoby + 1 dítě.

Junior Suite Garden View (48 m²)

Junior Suite Garden View (48 m²)

Junior Suite Garden View s výhledem do zahrady jsou buď k dispozici s vlastním zařízeným balkonem anebo terasou a houpací sítí. Suita disponuje postelí o velikosti king a krásnou mramorovou koupelnou s velkou vanou. Tyto apartmány nabízejí dostatek soukromí díky obývací místnosti s pohovkou. U tohoto typu ubytování lze zvolit ještě variantu pokoje Junior Suite Garden View Adults-Only Section, která se nachází v části resortu vyhrazené pouze pro dospělé. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby + 1 dítě.

Junior Suite Ocean View (48 m²)

Junior Suite Ocean View (48 m²)

Junior Suite Ocean View s nádherným výhledem na oceán jsou buď k dispozici s vlastním zařízeným balkonem anebo terasou a houpací sítí (pouze ve vybraných pokojích). Suita disponuje postelí o velikosti king a krásnou mramorovou koupelnou s velkou vanou a dvěma umyvadly. Tyto apartmány nabízejí dostatek soukromí díky obývací místnosti s pohovkou. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby + 1 dítě.

Premium Junior Suite Garden View (51 m²)

Premium Junior Suite Garden View (51 m²)

Premium Junior Suite Garden View s příjemným pohledem do zahrady jsou buď k dispozici s vlastním zařízeným balkonem anebo terasou. Suita disponuje postelí o velikosti king (2 oddělitelná lůžka jsou k dispozici na požádání) a krásnou mramorovou koupelnou s jacuzzi, sprchou a dvěma umyvadly. Tyto apartmány nabízejí dostatek soukromí díky obývací místnosti s pohovkou. Kapacita pokoje: max. 3 dospělé osoby + 1 dítě.

Premium Junior Suite Ocean View (51 m²)

Premium Junior Suite Ocean View (51 m²)

Premium Junior Suite Ocean View s nádherným výhledem na oceán jsou buď k dispozici s vlastním zařízeným balkonem anebo terasou. Suita disponuje postelí o velikosti king (2 oddělitelná lůžka jsou k dispozici na požádání) a krásnou mramorovou koupelnou s jacuzzi, sprchou a dvěma umyvadly. Tyto apartmány nabízejí dostatek soukromí díky obývací místnosti s pohovkou. Suity zahrnují i balíček „Dreams Box“ pro soukromou pokojovou službu. Kapacita pokoje: max. 3 dospělé osoby + 1 dítě.

Preferred Club Deluxe Garden Swimout (42 m²)

Preferred Club Deluxe Garden Swimout (42 m²)

Pokoje Preferred Club Deluxe Garden Swimout s pohledem do zahrady a přímým přístupem do bazénu jsou k dispozici s vlastní zařízenou terasou. Pokoj disponuje postelí o velikosti king (2 oddělitelná lůžka jsou k dispozici na požádání) a krásnou mramorovou koupelnou s velkou vanou a dvěma umyvadly. Tato kategorie pokoje zahrnuje exkluzivní služby na baru u bazénu a hosté mají k dispozici volný vstup do salonu Preferred Club, kde mohou využívat bezkonkurenční služby a jeho výhody po celou dobu pobytu. U tohoto typu ubytování lze zvolit ještě variantu pokoje Preferred Club Deluxe Garden Swimout Adults-Only Section, která se nachází v části resortu vyhrazené pouze pro dospělé. Kapacita pokoje: max. 3 dospělé osoby + 1 dítě.

Preferred Club Junior Suite Garden Swimout (48 m²)

Preferred Club Junior Suite Garden Swimout (48 m²)

Preferred Club Junior Suite Garden Swimout s pohledem do zahrady a přímým přístupem do bazénu jsou k dispozici s vlastní zařízenou terasou. Suita disponuje postelí o velikosti king, obývací místností s dvěma pohovkami a krásnou mramorovou koupelnou s velkou vanou a dvěma umyvadly. Tato kategorie pokoje zahrnuje exkluzivní služby na baru u bazénu a hosté mají k dispozici volný vstup do salonu Preferred Club, kde mohou využívat bezkonkurenční služby a jeho výhody po celou dobu pobytu. U tohoto typu ubytování lze zvolit ještě variantu pokoje Preferred Club Junior Suite Garden Swimout Adults-Only Section, která se nachází v části resortu vyhrazené pouze pro dospělé. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby + 1 dítě.

Preferred Club Junior Suite Ocean Front (51 m²)

Preferred Club Junior Suite Ocean Front (51 m²)

Preferred Club Junior Suite Ocean Front s unikátním výhledem na oceán jsou buď k dispozici s vlastním zařízeným balkonem anebo terasou. Suita disponuje postelí o velikosti king (2 oddělitelná lůžka jsou k dispozici na požádání), obývací místností s pohovkou a krásnou mramorovou koupelnou s jacuzzi, sprchou a dvěma umyvadly. Hosté mají k dispozici volný vstup do salonu Preferred Club, kde mohou využívat bezkonkurenční služby a jeho výhody po celou dobu pobytu. Suity zahrnují i balíček „Dreams Box“ pro soukromou pokojovou službu komorníka. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby + 2 děti.

Preferred Club Honeymoon Suite Ocean View (60 m²)

Preferred Club Honeymoon Suite Ocean View (60 m²)

Preferred Club Honeymoon Suite Ocean View s vynikající polohou a unikátním výhledem na oceán jsou buď k dispozici s vlastním zařízeným balkonem anebo terasou. Ubytování je ideální pro novomanžele. Suita disponuje postelí o velikosti king, šatníkem, ohromnou obývací místností s pohovkou a krásnou mramorovou koupelnou s jacuzzi, sprchou a dvěma umyvadly. Hosté mají k dispozici volný vstup do salonu Preferred Club, kde mohou využívat bezkonkurenční služby a jeho výhody po celou dobu pobytu. Suity zahrnují i balíček „Dreams Box“ pro soukromou pokojovou službu komorníka. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby.

Preferred Club Hacienda Suite (58 m²)

Preferred Club Hacienda Suite (58 m²)

Nově zrekonstruované Preferred Club Hacienda Suite s dřevěnou podlahou mají vynikající polohu a unikátní výhled na oceán anebo resort. Ubytování je ideální pro rodinu s dětmi. Suita disponuje postelí o velikosti king, vlastním zařízeným balkonem, ohromnou obývací místností a překrásnou mramorovou koupelnou s jacuzzi a sprchou. Hosté mají k dispozici volný vstup do salonu Preferred Club, kde mohou využívat bezkonkurenční služby a jeho výhody po celou dobu pobytu. Suity zahrnují i soukromou pokojovou službu komorníka. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby + 2 děti.

Preferred Club Hacienda Presidential Suite (181 m²)

Nejluxusnější a nově zrekonstruovaná Preferred Club Hacienda Presidential Suite s elegantní dřevěnou podlahou a designem má vynikající polohu a unikátní výhled na oceán anebo resort. Ubytování je ideální pro rodinu s dětmi. Suita disponuje samostatnou ložnicí s postelí o velikosti king, vlastním obrovským balkonem, ohromnou obývací místností s rozkládací pohovkou a překrásnou mramorovou koupelnou s jacuzzi, sprchou a dvěma umyvadly. Hosté mají k dispozici volný vstup do salonu Preferred Club, kde mohou využívat bezkonkurenční služby a jeho výhody po celou dobu pobytu. Suity zahrnují i soukromou pokojovou službu komorníka. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby + 1 dítě.

Preferred Club Hacienda Presidential Suite (181 m²) Preferred Club Hacienda Presidential Suite (181 m²)

Online cena a slevy Dreams Tulum Resort & Spa *****

Nejnižší cena od 4 197 Kč / osoba, noc, All inclusive v Deluxe Junior Suite - Garden View
v termínu od 01.11.2018 do 23.12.2018

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Dreams Tulum Resort & Spa *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Dreams Tulum Resort & Spa

Autentické asijské a mexické pokrmy? Vynikající italská a francouzská gastronomie? Oblíbené příležitostné grilování? Dreams Tulum Resort & Spa Vám nabídne, na co si jen vzpomenete! Vyberte si ze šesti à la carte restaurací či jedné kavárny, bufetové restaurace a grilu. Prozkoumejte celou řadu speciálních a mezinárodních kuchyní v hotelu, ve kterém se nikdy nemusíte rezervovat předem. Objednejte si jídlo v jakýkoliv čas a prožijte romantickou večeři ve svém pokoji či apartmánu. Resort také nabízí speciální balíček All Inclusive, který je rozepsán níže.

Bordeaux

Mimořádná francouzská nekuřácká restaurace à la carte. Usadit se zde můžete pouze k večeři. Bordeaux s kapacitou do 52 dospělých osob má otevřeno denně od 18:30 do 22:30 hod. Terasa je přístupná pouze pro rodiny. Vyžaduje se formálně elegantní dress code: pro dámy se doporučuje např. blůza/halenka, plná obuv, šaty, volné kalhoty nebo sukně. Pro pány jsou dlouhé kalhoty, košile s límečkem a polobotky samozřejmostí.

Seaside Grill

Podává se zde typická americká snídaně formou à la carte, obědy jsou plné grilovaných specialit se salátem a na večeři jsou Vaše talíře přeplněny mořskými plody. Tato nekuřácká restaurace Seaside Grill s kapacitou do 80 osob má otevřeno denně od 08:00 do 10:00 pro snídaně (sezonní), od 12:00 do 17:00 pro obědy a od 18:30 do 22:30 hod pro večeře. Dress code smí být neformální.

Portofino Restaurant

Působivá italská restaurace s prvky pravé středozemní kuchyně a s krásným vinným sklípkem, který pojme až 30 hostů. Usadit se zde můžete pouze k večeři. Nekuřácká restaurace Portofino s kapacitou do 102 osob má otevřeno denně od 18:30 do 22:30 hod. Vyžaduje se formální dress code, stejný jak v restauraci Bordeaux.

Gohan Restaurant

Restaurace à la carte nabízející bezkonkurenční sushi pokrmy a peruánské Tiraditos (nakrájené syrové ryby). Usadit se zde můžete pouze k večeři. Nekuřácká restaurace Gohan s kapacitou do 24 osob má otevřeno denně od 18:30 do 22:30 hod a dress code smí být neformální.

Himitsu

Restaurace à la carte specializující se na asijskou kuchyni. Usadit se zde můžete pouze k večeři. Kuřácká restaurace Himitsu s kapacitou do 98 osob má otevřeno denně od 18:30 do 22:30 hod a dress code smí být neformální.

El Patio

Pravá mexická nekuřácká restaurace à la carte. El Patio s kapacitou do 90 osob má otevřeno denně od 11:30 do 17:00 pro obědy a od 18:30 do 22:30 hod pro večeře a dress code smí být neformální.

World Café

Velká nekuřácká bufetová restaurace nabízející klasické mezinárodní pokrmy. World Café s kapacitou do 340 osob má otevřeno denně od 07:00 do 11:00 pro snídaně (sezonní), od 12:30 do 15:00 pro obědy a od 18:00 do 22:30 hod pro večeře. Dress code smí být neformální.

Barefoot Grill

Oblíbená nekuřácká restaurace jen s grilovanými pochoutkami. Usadíte se přímo na pláži s nohama v písku, ale pouze k obědu. Barefoot Grill má otevřeno denně od 11:00 do 18:30 hod. Dress code smí být neformální.

Coco Café

Nekuřácká kavárna s atmosférou, jako by se zastavil čas, poskytuje tu nejlepší kávu s menším občerstvením v resortu! Coco Café má otevřeno denně od 7:30 do 23:00 hod. Dress code smí být neformální.

All Inclusive

 

Hotel Dreams Tulum Resort & Spa ve speciálním balíčku „Unlimited-Luxury®“ zahrnuje:

  • Přístup do všech restaurací resortu bez jakékoliv rezervace a k veškerým aktivitám
  • Neomezené množství značkových mezinárodních a místních lihovin
  • Bezmezné množství nealkoholických nápojů - čerstvé ovocné džusy
  • Denně doplňovaný minibar (zahrnuje pivo a nealko - džusy, balenou vodu)
  • 24 hodinovou pokojovou službu a komorníka
  • Každodenní úklid pokoje
  • Obsluhu na pláži i u bazénu
  • Neomezený přístup na tematické akce, speciální události a večírky
  • Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a mezinárodní hovory do USA, Kanady a Mexika

Sport a wellness hotelu Dreams Tulum Resort & Spa *****

Pokud jste milovníci vodních radovánek, přijdete si na své. Přímo na pláži si můžete několik vodních sportů vyzkoušet. Prozkoumejte korálové útesy a pestrý život pod mořem během potápění s kyslíkovým přístrojem na exkurzi. Certifikované centrum potápění PADI je zde taky! Personál a hotelový tým „Dreams Entertainment“ Vám poskytne nekonečné množství zábavy a dobrodružství během dne i noci včetně promítání klasických filmů přímo na pláži.

Nemusíte být celý pobyt jen v resortu. Blízko hotelu Dreams Tulum Resort & Spa se nachází přírodní aquapark Xel-Ha se spoustu zábavnými atrakcemi, vhodný pro celou rodinu.

Pozemní sporty

Bocciball, golf, osvětlené tenisové kurty, plážový i vodní volejbal, plážový fotbal, lezecká stěna, trampolína pro děti a Euro-bungee, tramping, stolní tenis, stolní hry a jóga na pláži.

Nemotorizované vodní sporty

Šnorchlování, kayaking, vodní aerobik, lekce potápění v bazénu, rybolov na otevřeném moři a aj.

Jestliže sportu zrovna neholdujete, vydejte se do lázní Dreams Spa by Pevonia. Tyto lázně jsou unikátním konceptem, který kombinuje fitness, lázně i jógu. Podstoupit tu můžete luxusní kosmetické procedury, masáže i dynamické cvičební kurzy. Spa jsou denně otevřeny od 08:00 do 20:00 hod.

Děti v hotelu Dreams Tulum Resort & Spa *****

Dětský klub Explorer's Club poskytuje maximum zábavy a dobrodružství pro děti ve věku 3-12 let. Klub je denně otevřený od 09:00 do 22:00 hod. Hlídání dětí je k dispozici za příplatek.

Mapa - Dreams Tulum Resort & Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Mexika do hotelu Dreams Tulum Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Dreams Tulum Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Dreams Tulum Resort & Spa *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Dreams Tulum Resort & Spa *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení do Mexika

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Dreams Tulum Resort & Spa

Pro hotel Dreams Tulum Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Dreams Tulum Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Doprava do hotelu
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Kateřina Mackovičová
Dreams Tulum Resort & Spa
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.