Hotel Tulum Jashita *****

Mexiko

Tropický ráj s nezapomenutelnou atmosférou

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Hotel Tulum Jashita *****

Lokalita Mexiko, Tulum | Zobrazit mapu

Popis hotelu Hotel Tulum Jashita ***** Mexiko

Jashita Tulum je klidný butikový hotel na Májské riviéře, který se nachází přímo u romantické pláže zátoky Soliman Bay. Užijte si tento exkluzivní plážový zázrak s jedinečnou atmosférou, jež je rájem pro milovníky potápění, šnorchlování, nebo pro vášnivé rybáře.

Pokoje jsou prostorné, s příjemnou terasou s posezením a báječným výhledem na moře či do palmových hájů, které hotel obklopují. Za zmínku stojí novomanželské apartmány, které se nacházejí v nejvyšších patrech hotelu, odkud se otevírá nezapomenutelný výhled do okolí, a poskytují jedinečný pocit soukromí.

Pláž před hotelem je omývaná prohřátými vodami oceánu, které vzývají ke koupání a různým vodním aktivitám. Především doporučujeme potápění u korálových útesů, které lemují pobřeží, nebo šnorchlování a rybaření.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Hotel Tulum Jashita

Hotel je ideální pro páry, které touží po romantické dovolené, ale je vhodný i pro rodiny s dětmi. Současně zde však smí být ubytovány jen 4 děti, aby nijak nenarušily klidné prostředí hotelu.

Video hotelu

Nabídka pokojů

Waterfront Suites

Waterfront Suites

Příjemné apartmány, které se nachází v prvním a druhém patře, s báječným výhledem na pláž. K apartmánu náleží terasa s posezením a venkovní sprchou. Je ideální pro dvě osoby...

Superior Deluxe Suite s výhledem na oceán

Superior Deluxe Suite s výhledem na oceán

Apartmány Superior Deluxe jsou vybaveny kvalitním nábytkem, pohodlnou postelí, nechybí zde ani terasa s posezením a skvělým výhledem na moře...

Superior Deluxe Suite s výhledem do zahrady

Superior Deluxe Suite s výhledem do zahrady

Apartmány Superior Deluxe jsou vybaveny kvalitním nábytkem, pohodlnou postelí, nechybí zde ani terasa s posezením a klidným výhledem do tropické zahrady...

Superior Double Deluxe Suite

Superior Double Deluxe Suite

Dvojitý apartmán pro 4 osoby se dvěma pohodlnými postelemi velikosti king. V apartmánu se rovněž nachází pohodlný relaxační kout a velká terasa se soukromým relaxačním bazénem...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurant & Grill PANDANO nabízí velký výběr exkluzivních pokrmů a nápadité kombinace italské, mexické a mezinárodní kuchyně. Například výjimečný grilovaný humr, humrové špagety nebo čerstvé rybí carpaccio rozhodně stojí za zkoušku.

Snídaně jsou v Jashita Hotel tím nejlepším možným startem nového dne – chutné a rozmanité, abyste si každý den Vašeho pobytu mohli pochutnat na něčem novém. Na výběr budete mít z čerstvých croissantů, ovoce, typických mexických snídaní jako huevos rancheros nebo huevos revueltos, různých druhů omelet, vejce benedikt, tortillas a sezónní zeleniny.

Kategorie a vybavení pokojů Hotel Tulum Jashita

Pokoje se nachází v několika menších vícepodlažních budovách – z balkonů ve vyšších patrech se otevírá báječný výhled na modrý horizont a bohatou vegetaci typickou pro tuto oblast. Po příjezdu na Vás na pokojích bude čekat lahev vína a čokoláda na uvítanou.

Abyste si užili pohodlný a příjemný pobyt, byly všechny pokoje navrženy pečlivě, zařízeny moderním vybavením a stylovým nábytkem. Stanou se místem, kde poznáte sofistikovanou atmosféru hotelu Jashita a kouzlo harmonie a klidu, které se tudy rozpíná.

Ve všech pokojích a apartmánech naleznete obývací část s pohovkou a stolkem, trezor, klimatizaci a stropní ventilátor, satelitní TV, dokovací stanici pro iPod, WiFi připojení, minibar, vysoušeč vlasů, plážovou tašku a vybavení na šnorchlování. Samozřejmostí jsou i služby pokojské, dokonce dvakrát denně.

Nabídka pokojů

Waterfront Suites

Waterfront Suites foto

Příjemné apartmány, které se nachází v prvním a druhém patře, s báječným výhledem na pláž. K apartmánu náleží terasa s posezením a venkovní sprchou. Je ideální pro dvě osoby. Rozloha apartmánu i s prostornou terasou činí 50–75 m².

Superior Deluxe Suite s výhledem na oceán

Superior Deluxe Suite s výhledem na oceán foto

Apartmány Superior Deluxe jsou vybaveny kvalitním nábytkem, pohodlnou postelí, nechybí zde ani terasa s posezením a skvělým výhledem na moře. Celková rozloha apartmánu se pohybuje v rozsahu 50–75 m², dle aktuální dostupnosti.

Superior Deluxe Suite s výhledem do zahrady

Superior Deluxe Suite s výhledem do zahrady foto

Apartmány Superior Deluxe jsou vybaveny kvalitním nábytkem, pohodlnou postelí, nechybí zde ani terasa s posezením a klidným výhledem do tropické zahrady. Celková rozloha apartmánu se pohybuje v rozsahu 50–75 m², dle aktuální dostupnosti.

Superior Double Deluxe Suite

Superior Double Deluxe Suite foto

Dvojitý apartmán pro 4 osoby se dvěma pohodlnými postelemi velikosti king. V apartmánu se rovněž nachází pohodlný relaxační kout a velká terasa se soukromým relaxačním bazénem. Z terasy se otevírá výhled do zahrady nebo částečný výhled na moře a hotelový bazén. Rozloha apartmánu i s terasou čítá celkem 75 m².

Honeymoon Suites

Honeymoon Suites foto

V hotelu se nacházejí tři různé apartmány speciálně navržené pro páry na líbánkách. Nacházejí se v horních patrech, takže Vám poskytnou maximální soukromí a úchvatný výhled na oceán. Apartmán Aphrodite se pyšní rozlohou 170 m² a velmi prostornou terasou s přístřeškem, jídelním stolem, posezením, lehátky a bazénkem s výhledem na oceán. Cleopatra Vás dostane skvělým výhledem na oceán i zahradu, terasou s relaxačním bazénem, lehátky a posezením. Celková rozloha apartmánu Cleopatra činí 80 m². Poslední nádherný apartmán Nefertiti je charakteristický báječnou terasou s výhledem na oceán i zahrady. Ani zde nechybí relaxační bazén, zastřešené venkovní posezení s jídelním stolkem a lehátka. Rozloha apartmánu je 80 m².

Jasmine Penthouse

Jasmine Penthouse foto

Tento luxusní apartmán pro 4 osoby se nachází v nejvyšším patře hotelu. Sestává ze dvou propojitelných ložnic s postelí velikosti king a samostatným vstupem. Samozřejmostí je pohodlný obývací prostor, designový nábytek, krásné výhledy na oceán a do zahrady, relaxační bazén na terase, venkovní posezení a lehátka. Hosté ubytovaní v Jamine Penthouse mají exkluzivní přístup na Roof Top, střešní terasu s ohromujícím bazénem a barem.

Pláž a moře

Před hotelem se nachází úchvatná pláž s jemným bílým pískem. Moře je mělké, ale zároveň vhodné ke koupání, šnorchlování nebo projížďky na paddleboardu. Zátoka je totiž chráněna velkým korálovým útesem, který zmírňuje důsledky přílivu a odlivu i sezónní výkyvy mořské hladiny.

Online cena a slevy Hotel Tulum Jashita *****

Profi foto hotelu Jashita *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Hotel Tulum Jashita

Restaurant & Grill PANDANO nabízí velký výběr exkluzivních pokrmů a nápadité kombinace italské, mexické a mezinárodní kuchyně. Například výjimečný grilovaný humr, humrové špagety nebo čerstvé rybí carpaccio rozhodně stojí za zkoušku.

Snídaně jsou v Jashita Hotel tím nejlepším možným startem nového dne – chutné a rozmanité, abyste si každý den Vašeho pobytu mohli pochutnat na něčem novém. Na výběr budete mít z čerstvých croissantů, ovoce, typických mexických snídaní jako huevos rancheros nebo huevos revueltos, různých druhů omelet, vejce benedikt, tortillas a sezónní zeleniny.

Aktivity

Hotel Jashita se nachází přímo na krásné pláži v zátoce Soliman Bay. Křišťálově čisté moře vzývá ke koupání, potápění a šnorchlování – nedaleko zátoky se rozprostírá úchvatný korálový útes, jež lemuje pobřeží od severní části poloostrova Jukatán a sahá až k Hondurasu.

Potápění u korálových útesů je nezapomenutelná zkušenost. Pod vodou můžete nerušeně pozorovat čarokrásné korálové formace, plavat s hejny pestrobarevných ryb, pozorovat humry, nebo mořské želvy, které čas od času snáší vajíčka i na plážích zátoky.

Hotelový personál Vám nabídne všemožné služby, navrhne rybářské plavby dle Vašich osobních preferencí, poradí s místy vhodnými k potápění či šnorchlování, nebo zorganizuje další vodní aktivity přímo na míru.

Sport a wellness hotelu Jashita *****

Caoba Spa

Zaposlouchejte se do šumění moře, zatímco Vás přímo u pláže budou masírovat profesionální maséři z Caoba Spa. Pokud by Vás tato jedinečná nabídka nenadchla, je pro Vás připravena bohatá nabídka procedur a masáží v příjemné wellness zóně umístěné v harmonické přírodě, kde načerpáte novou sílu.

Caoba Yoga Studio

Ve zbrusu novém studiu Caoba Yoga si můžete zacvičit jógu se zkušeným instruktorem, který Vás za doprovodu relaxační hudby přivede do stavu absolutního klidu a harmonie. Studio se nachází nad budovou Caoba Spa, odkud budete mít po celou dobu cvičení nádherný výhled na moře.

Děti v hotelu Jashita *****

Děti jsou v hotelu vítány, pro rodiny doporučujeme ubytování v apartmánu Deluxe Suite Double. Najednou je však možné ubytovat pouze 4 děti, aby byla zachována klidná atmosféra hotelu. Dětem je věnován i jeden z bazénů, ostatní jsou pouze pro dospělé.

Mapa - Hotel Tulum Jashita *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Mexika do hotelu Hotel Tulum Jashita *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hotel Tulum Jashita *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Hotel Tulum Jashita *****

Letová spojení do Mexika

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.