Ngapali Bay Villas & Spa *****

Myanmar

Ráj v člověkem nedotčené přírodě

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Ngapali Bay Villas & Spa *****

Hodnocení 9 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Myanmar, Ngapali | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Luxusní vily Kvalitní Spa Překrásné západy slunce

Popis hotelu Ngapali Bay Villas & Spa ***** Myanmar

Vilový resort Ngapali Bay Villas & Spa je umístěný přímo na nedotčené přírodní pláži západního Myanmaru, kde panuje příjemné tropické klima po celý rok.

Unikněte do ráje v místech, kde se bílé písky rozlehlé pláže pojí s průzračnou vodou Bengálského zálivu a pozadí zdobí kopce zalesněné tmavou vegetací. Ngapali Bay je vyhlášený pro svou autentickou krásu a malebné okolí.

Středisko je mistrovským dílem myanmarského umění a kultury. Vychutnejte si pobyt ve vilách s doškovou střechou a vysokými stropy, které navrhl britský architekt David Wordsworth. Na stavbu byly použity lokální přírodní materiály jako je bílý mramor, teakové dřevo a pískovec z oblasti Yesagyo.

Hotel je z Yangonu dostupný krátkým 45ti  minutovým letem a 15ti minutovým transferem soukromým autem z letiště Thandwe. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Ngapali Bay Villas & Spa

Ngapali Bay Villas & Spa je nejlepší plážový resort v Barmě. Každá vilka vám poskytne dostatek soukromí a vlastní lehátka přímo u vily a i na pláži. Některé vily mají krásný výhled na moře a vlastní bazén, což vřele doporučujeme. Všechny vily jsou umístěné v dokonale udržované tropické zahradě. 

Resort leží na západním pobřeží, proto si zde můžete užít romantické procházky po pláži a nezapomenutelné západy slunce. 

Doporučujeme návštěvu místních lázní Frangipani Spa, kde vám pomohou zapomenout na stres, vyčistí vaši mysl, vyživí pokožku a uvolní všechno svalstvo. 

Pro aktivnější klienty hotel nabízí celou řadu aktivit jako jsou soukromé výlety lodí, šnorchlování, výlet za slony nebo zapůjčení e-kol pro snazší objevování okolí.

Barma není typicky plážová destinace, proto vám rádi naplánujeme poznávací okruh na míru a za odměnu odpočinek v tomto krásném resortu.

 
Ing. Lucie Krapítková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Lucie Krapítková 724 730 014

Video hotelu

Nabídka pokojů

Sea View Villa with Terrace

Sea View Villa with Terrace

Vily s výhledem na moře (54 m²) jsou velkoryse zařízeny. Elegantní obývací část zajišťuje dostatek pohodlí a díky průchozí šatně budete mít pocit neomezeného prostoru...

Sea View Villa with Plunge Pool

Sea View Villa with Plunge Pool

Součástí těchto vilek (54 m²) je soukromý bazén uprostřed tropické zahrady a široká okna, skrz která můžete pozorovat oceán a dokonale střižený trávník...

Sea Front Villa with Plunge Pool

Sea Front Villa with Plunge Pool

Jedinečný výhled na oceán si můžete vychutnat v jedné ze čtyř vilek (54 m²) umístěných přímo u pláže. Tyto vilky mají vlastní bazén a terasu, kde najdete altánek s posezením...

The Suite

The Suite

Tato vila (110 m²) má vlastní soukromý altánek s terasou a bazén s výhledem na pláž. Uvnitř Vás čeká nádherný interiér s prostornou obývací částí, průchozí šatnou a ručně vy..

Gastronomie a hotelové restaurace

The Tamarind

V restauraci The Tamarind se podávají čerstvé místní produkty a mořské plody, které jsou pečlivě vybírány dle tradiční Myanmarské kuchyně. Nechybí zde ani široká nabídka západní kuchyně. Vychutnejte si vynikající snídani, oběd s výhledem na nedotčenou pláž ze soukromého salónku, nebo exotické koktejly při západu slunce. Jedinečné pokrmy lákavě nejen vypadají, ale jsou skutečným gastronomickým zážitkem. Doplnit je můžete vybranými víny z celého světa nebo se můžete trochu uvolnit a dopřát si speciální plážové BBQ menu se vším, co k němu patří.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Na Myanmar se specializujeme od roku 2018. Naši zaměstnanci Myanmar navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. 

Kategorie a vybavení pokojů Ngapali Bay Villas & Spa

Ve vilkách budete bydlet obklopeni přírodou. Nachází se ve svěží tropické zahradě palmových stromů, divokých orchidejí a vysokých trav. Široká okna nádherně prosvětlují místnost a společně s kvalitní bavlnou a bílým mramorem vytvářejí v interiéru vily oázu klidu. Kromě mramoru se objevují i prvky z pískovce a dřeva, mezi kterými najdete i jedinečné starožitné artefakty z mnoha oblastí Myanmaru. Na pláž Vás doprovodí vůně oceánu a perfektně střižený trávník

Nabídka pokojů

Sea View Villa with Terrace

Sea View Villa with Terrace foto

Vily s výhledem na moře (54 m²) jsou velkoryse zařízeny. Elegantní obývací část zajišťuje dostatek pohodlí a díky průchozí šatně budete mít pocit neomezeného prostoru. Skrz široká okna můžete přes perfektně udržovaný trávník sledovat oceán. Vila nabízí možnost odpočinku na vlastní terase umístěné ve svěží tropické zahradě.

Sea View Villa with Plunge Pool

Sea View Villa with Plunge Pool foto

Součástí těchto vilek (54 m²) je soukromý bazén uprostřed tropické zahrady a široká okna, skrz která můžete pozorovat oceán a dokonale střižený trávník. Elegantně zařízená obývací část zajišťuje dostatek pohodlí a díky průchozí šatně budete mít pocit neomezeného prostoru.

Sea Front Villa with Plunge Pool

Sea Front Villa with Plunge Pool foto

Jedinečný výhled na oceán si můžete vychutnat v jedné ze čtyř vilek (54 m²) umístěných přímo u pláže. Tyto vilky mají vlastní bazén a terasu, kde najdete altánek s posezením. Součástí vily je průchozí šatna a díky pozoruhodně velkým oknům se budete cítit uprostřed tropického ráje.

The Suite

The Suite foto

Tato vila (110 m²) má vlastní soukromý altánek s terasou a bazén s výhledem na pláž. Uvnitř Vás čeká nádherný interiér s prostornou obývací částí, průchozí šatnou a ručně vyřezávanou vanou z týkového dřeva.

Pláž a moře

Resort Ngapali Bay Villas & Spa je umístěný přímo na přírodní nedotčené pláží západního Myanmaru, kde panuje příjemné tropické klima po celý rok. Bílé písky rozlehlé pláže se pojí s průzračnou vodou Bengálského zálivu a pozadí zdobí zalesněné kopce tmavou vegetací.

Online cena a slevy Ngapali Bay Villas & Spa *****

Profi foto hotelu Ngapali Bay Villas *****

Naše foto hotelu Ngapali Bay Villas *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Ngapali Bay Villas & Spa

The Tamarind

V restauraci The Tamarind se podávají čerstvé místní produkty a mořské plody, které jsou pečlivě vybírány dle tradiční Myanmarské kuchyně. Nechybí zde ani široká nabídka západní kuchyně. Vychutnejte si vynikající snídani, oběd s výhledem na nedotčenou pláž ze soukromého salónku, nebo exotické koktejly při západu slunce. Jedinečné pokrmy lákavě nejen vypadají, ale jsou skutečným gastronomickým zážitkem. Doplnit je můžete vybranými víny z celého světa nebo se můžete trochu uvolnit a dopřát si speciální plážové BBQ menu se vším, co k němu patří.

Aktivity

V resortu Ngapali Bay je prioritou poskytnout svým klientům co nejvíce autentické zážitky a zkušenosti během jejich pobytu. Proto za pomoci místních malých podnikatelů organizují jedinečné exkurze za poznáním myanmarské kultury. Mezi ně patří výlety lodí, šnorchlování, návštěva tamnějších uměleckých galerií, známého trhu Thandwe Market a také nezapomenutelné sloní rezervace. Resort zajišťuje i možnost půjčení elektrokol.

Přehled aktivit

  • Užijte si denní výlet po řece Thandwe do vesnice Kin Pun Chone, kde budete moci krmit, hrát si nebo koupat se s okouzlující (a někdy neposlušnou) rodinou slonů.
  • Na trhu Thandwe Market uvidíte skutečnou místní kulturu obchodu, tradiční tkané látky včetně speciální techniky splétání bambusu a tkanin k výrobě rohoží a podložek.
  • Navštivte Sandaw, Nandaw a Andaw Pagodas, kde uvidíte zachované pozůstatky Buddhy.
  • Na elektrokole z místní půjčovny si udělejte čas na výlet k soše stojícího Buddhy (tzv.Standing Buddha) na kopci Ma Day. Nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparát, protože Vás čeká dechberoucí výhled na záliv a rybářskou vesnici Jake Taw, kde lokální prodejci obchodují hlavně se zeleninou a čerstvě ulovenými či sušenými mořskými plody.
  • Kapitán Jack Vás bude provázet na nezapomenutelném rybářském výletě. Kromě plavby lodí budete moci během šnorchlování objevovat barevný korálový útes Ngapali Bay a poté si vychutnat osvěžující kokos nebo oběd na pláži v oblíbené Lobster Restaurant na Pearl Islandu.

Sport a wellness hotelu Ngapali Bay Villas *****

Spa Frangipani

Uvolněte se, zapojte své smysly a ponořte se do oázy holistického léčení v lázních Frangipani. Zdejší filozofií je poskytnout klientům unikátní léčebnou proceduru a za pomoci místních ingrediencí zrelaxovat tělo, vyživit pokožku a pročistit mysl. Ať už je to hydratační obličejová masáž, tělový peeling či jemná a přesto účinná masáž, každý tento zážitek začíná tradičním rituálem Mingalabar, zaměřeným na chodidla a končí příjemným probuzením ze smyslového snu skrze vonný svět myanmarských olejů a solí.

Doprava do hotelu Ngapali Bay Villas & Spa

Transfer na hotel trvá 15 minut soukromým autem z letiště Thandwe. Z Yangonu se letí 45 minut.

Mapa - Ngapali Bay Villas & Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Myanmaru do hotelu Ngapali Bay Villas & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Ngapali Bay Villas & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Lucie Krapítková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Lucie Krapítková 724 730 014

Recenze hotelu Ngapali Bay Villas & Spa *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení do Myanmaru

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.